Zaproszenia na Chrzest dla chłopca

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca najczęściej występują w błękitnej kolorystyce. Można zdecydować się na zaproszenia do wypisania lub zaproszenia personalizowane, w których można umieścić dowolny tekst. Wspaniałą propozycją są zaproszenia na Chrzest ze zdjęciem dziecka lub zaproszenia boho z modną grafiką. Zaproszenia na Chrzest można również wykonać samemu metodą DIY lub zakupić w naszym sklepie internetowym.

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca

 • ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca błękitne z aniołkiem 10szt (+koperty)

  Wybierz zaproszenia, które oczarują gości! Piękny aniołek na niebieskim tle prezentuje się bardzo efektownie. W środku znajdziesz miejsce do wypisania detali przyjęcia. Zamów zaproszenia pakowane po 10szt wraz z białymi kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest boho Miś i kołyska 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest boho Miś i kołyska 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest boho Miś i kołyska 10szt (+koperty)

  Przepiękne i niepowtarzalne zaproszenia na Chrzest Święty maluszka w odsłonie boho. Na okładce nadrukowano piękną grafikę misia przy łóżeczku. W środku znajduje się miejsce do wypisania detali. Zaproszenia pakowane są po 10szt wraz z białymi kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Słonik w kwiatach 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Słonik w kwiatach 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Słonik w kwiatach 10szt (+koperty)

  Zaproszenia z motywem słonika na Chrzest chłopca lub dziewczynki. W środku widnieje miejsce do uzupełnienia detali przyjęcia. Takie zaproszenia z pewnością spodobają się gościom i ubarwią przyjęcie. Zaproszenia pakowane po 10szt wraz z białymi kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Złote Stópki ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Złote Stópki
  44,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Złote Stópki

  Wyjątkowe zaproszenie dla Matki Chrzestnej lub Ojca Chrzestnego. W drewnianym pudełeczku umieszczono dwie karteczki, jedną  personalizowaną z treścią zaproszenia i drugą z dekoracyjną grafiką uroczych dziecięcych stópek. Wyjątkowe zaproszenie zachwyci każdą obdarowaną osobę i na pewno sprawi, że z radością weźmie udział w uroczystości.

  44,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU
  44,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Boho Kołyska

  Wspaniałe zaproszenie dla Matki Chrzestnej lub Ojca Chrzestnego w eleganckiej i trwałej formie pamiątki. Śliczne drewniane pudełeczko zostało ozdobione w środku karteczką z treścią zaproszenia oraz karteczką z dekoracyjną grafiką uroczej dziecięcej kołyski w modnym stylu boho. Wyjątkowy upominek i zarazem piękna pamiątka pozwolą wyróżnić Rodziców...

  44,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Gałązka Eukaliptusa ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Gałązka Eukaliptusa
  44,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Gałązka Eukaliptusa

  Wyjątkowe zaproszenie dla Matki Chrzestnej lub Ojca Chrzestnego, pozwoli ich wyróżnić i gorąco zaprosić na organizowaną uroczystość. W eleganckim drewnianym pudełeczku umieszczono karteczkę z treścią zaproszenia oraz drugą z dekoracyjną grafiką świeżego eukaliptusa. Wspaniałe zaproszenie na pewno sprawi wielką radość i będzie oryginalną formą pamiątki.

  44,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Aniołek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Aniołek 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Aniołek 10szt (+koperty)

  Estetyczne, niebieskie zaproszenia na Chrzest Święty chłopca. Na okładce znajduje się grafika z uroczym aniołkiem i dekoracje z motywem roślinnym. Wewnątrz jest miejsce do uzupełnienia informacji o uroczystości. Wybierz najpiękniejsze zaproszeni, które oczarują gości. Zaproszenia pakowane są po 10 szt wraz z dołączonymi do nich białymi kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Białe Róże z misiem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Białe Róże z misiem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Białe Róże z misiem 10szt (+koperty)

  Pięknie zaproszenia na Chrzest Święty z motywem misia w otoczeniu białych róż oraz konwalii. Zawiadom bliskich w eleganckim stylu. Zaproszenia przeznaczone są do samodzielnego wypisania. Sprzedawane w komplecie z kopertami. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Miś i baloniki błękit 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Miś i baloniki błękit 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Miś i baloniki błękit 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest chłopca z motywem misia z balonikami to fantastyczna propozycja, by zaprosić gości na Chrzciny maluszka. Do zaproszeń dołączone są białe dopasowane koperty, dzięki którym otrzymujecie kompletny zestaw. Zaproszenia wykonane są na grubym papierze, a urocza grafika zachwyci każdego z gości!

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Wianuszek z eukaliptusem ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Wianuszek z eukaliptusem
  44,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Wianuszek z eukaliptusem

  Wyjątkowe zaproszenie dla Matki Chrzestnej lub Ojca Chrzestnego w formie ślicznej pamiątki. W drewnianym pudełeczku umieszczono karteczkę z treścią zaproszenia oraz karteczkę z ozdobnym wianuszkiem eukaliptusa. Zaproszenie w trwałej formie pozwoli wyróżnić Chrzestnych pośród pozostałych gości oraz zachować wspomnienia z wyjątkowego dnia na długie lata. 

  44,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest wianuszek Białe Róże ze stópkami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest wianuszek Białe Róże ze stópkami 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest wianuszek Białe Róże ze stópkami 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest z pięknym kwiatowym motywem białych róż i konwalii oraz nadrukiem stópek w złotym kolorze to idealna propozycja na Chrzciny chłopca i dziewczynki. Zaproszenia prezentują się pięknie i niepowtarzalnie. Pozwolą zaprosić gości na uroczystość w elegancki sposób.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty)

  Zaproszenie na Chrzest i Roczek to idealne rozwiązanie jeśli planujesz połączyć obie okazje w jedną uroczystość. Składane zaproszenia wewnątrz posiadają już gotowy tekst do samodzielnego wypisania. Połączenie motywu złotego aniołka i eukaliptusowych gałązek wygląda niezwykle elegancko i oryginalnie. Takie zaproszenia na pewno wśród gości spotkają się z...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Stópki na dłoniach Simple 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Stópki na dłoniach Simple 10szt (+koperty)
  25,00 zł 27,98 zł
  Wyprzedaż!
  ZAPROSZENIA na Chrzest Stópki na dłoniach Simple 10szt (+koperty)

  Eleganckie zaproszenia na chrzest dziewczynki jak i chłopca. Posiadają gotowy tekst, który należy własnoręcznie uzupełnić. Zdobi je motyw graficzny dłoni trzymających dziecięce stópki. Wewnątrz umieszczony został również fragment wypowiedzi Jana Pawła II. Zaproszenia wysyłane są w komplecie z kraftowymi kopertami.

  25,00 zł 27,98 zł Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca błękitne Dusty Blue 10szt (+koperty transparentne) ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca błękitne Dusty Blue 10szt (+koperty transparentne)
  33,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca błękitne Dusty Blue LUX 10szt (+koperty...

  Zaproszenia na Chrzest chłopca sprzedawane w komplecie z przepięknymi transparentnymi kopertami to wspaniały sposób, jak zaprosić gości na Chrzciny. Zaproszenia pakowane są po 10szt, przedstawiają motyw delikatnych kwiatów w odcieniach błękitu. Prezentują się pięknie i ponadczasowo. Dzięki transparentnym kopertom świetnie wpisują się w trendy.

  33,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty) ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty)
  4 Recenzje

  Przepiękny komplet zaproszeń dla Rodziców Chrzestnych w zestawie z białymi kopertami. Wspaniała propozycja, która oczaruje najbliższych. Wysokiej jakości papier oraz śliczny nadruk złotych stópek pięknie uzupełnia całą kolekcję ba Chrzest Złote Stópki.

  11,98 zł
 • DEKORACJE w stylu minimalistycznym na Chrzest ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja złote stópki : KUP TUTAJ

 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych na Chrzest Wianuszek z Eukaliptusem (+koperty) KPL 2szt ZAPROSZENIA dla Chrzestnych na Chrzest Wianuszek z Eukaliptusem (+koperty) KPL 2szt
  11,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych na Chrzest Wianuszek z Eukaliptusem (+koperty)...

  Zaproszenia dla Chrzestnych na Chrzest Święty dekorowane oryginalnym motywem wianuszka z eukaliptusem. W komplecie znajdują się dwie sztuki zaproszeń: Dla Matki Chrzestnej oraz Dla Ojca Chrzestnego, a także dwie sztuki dopasowanych kopert najwyższej jakości w przepięknym eukaliptusowym kolorze. Cały zestaw prezentuje się pięknie i oryginalnie. Zaproszenia...

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Eukaliptus KOMPLET 2szt (+białe koperty) ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Eukaliptus KOMPLET 2szt (+białe koperty)
  9,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Eukaliptus KOMPLET 2szt (+białe koperty)
  4 Recenzje

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest Święty dla Rodziców Chrzestnych z eleganckim motywem eukaliptusa. Wspaniała propozycja, która pozwoli w piękny sposób zaprosić najbliższe osoby na uroczystość. W zestawie znajdują się koperty, dzięki czemu jest to gotowy komplet do wręczenia Chrzestnym.

  9,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Chrzest chłopca i dziewczynki z pięknym malarskim motywem w stylu boho - piękna propozycja, która oczaruje najbliższych i pozwoli elegancko zaprosić gości. Zaproszenia prezentują się pięknie i oryginalnie, w komplecie znajdują się także eleganckie koperty z papieru kraft.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Buciki 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Buciki 10szt (+kraftowe koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Buciki 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Chrzest w boho stylu królują już od dłuższego czasu. Są nie tylko piękne, ale i oryginalne. Takie zaproszenie oczaruje każdego nim obdarowanego. Wydrukowany tekst zaproszeń wystarczy tylko uzupełnić o szczegółowe dane dotyczące Chrztu i są w pełni gotowe do wręczenia. Załączone do zaproszeń kraftowe koperty w cudowny sposób uzupełnią całość.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Pampas Boho (+koperta) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Pampas Boho (+koperta)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Pampas Boho (+koperta)

  Efektowne zaproszenie na Chrzest z modnym motywem traw pampas w stylu boho. Wspaniała grafika przyciąga uwagę, a możliwość pełnej personalizacji sprawi, że każdy zaproszony gość poczucie się wyjątkowo i będzie wprost oczarowanym takim zaproszeniem.

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Akwarela 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Akwarela 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Akwarela 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Chrzest w akwarelowej odsłonie stylu boho. Piękny pomysł, by elegancko zaprosić gości zarówno na Chrzest chłopca, jak i dziewczynki. Zaproszenia sprzedawane są w komplecie z kraftowymi kopertami. Prezentują się nowocześnie i pięknie. To wspaniały wybór na nowoczesną uroczystość.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiatowe z Gołębiem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiatowe z Gołębiem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiatowe z Gołębiem 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest przygotowane w odcieniach zieleni eukaliptusowej to aktualnie jedne z najmodniejszych. Na okładce zaproszenia znajduje się motyw kwiatowego wieńca z gołębiem. Dodatek kwiatów w odcieniach bieli i różu sprawia, że całość prezentuje się pięknie i nowocześnie.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Akwarela z eukaliptusem (+koperta) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Akwarela z eukaliptusem (+koperta)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Akwarela z eukaliptusem (+koperta)

  Piękne zaproszenia na Chrzest z nadrukiem eukaliptusowym i akwarelowym motywem. Wykonane na wysokiej jakości papierze wyglądają bardzo elegancko i luksusowo. Każda osoba, która otrzyma takie zaproszenie poczuje się wyjątkowo i z wielką chęcią je przyjmie.

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Boho Kubraczek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Boho Kubraczek 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Boho Kubraczek 10szt (+koperty)

  Zaproszenie na Chrzest dla chłopca w wyjątkowym stylu Boho to wyjątkowa i ponadczasowa propozycja. Grafika dziecięcego kubraczka otoczonego kwiatami nadaje unikatowy wygląd. Do zestawu są dołączone białe koperty, które nadadzą elegancji. Styl Boho to wspaniały wybór na tę wyjątkową uroczystość.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca błękitne Dusty Blue LUX 10szt (+koperty transparentne) ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca błękitne Dusty Blue LUX 10szt (+koperty transparentne)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Buciki w wianuszku 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest chłopca z grafiką bucików w złotym wianuszku z eukaliptusem. Jeżeli planujesz przekazać gościom wszelkie informacje o uroczystości to zaproszenia w białych kopertach będą najlepszą opcją. Białe koperty dodadzą elegancji, a cytat Jana Pawła II podkreśli uroczystość chwili.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Gałązka Eukaliptusa (+koperty) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Gałązka Eukaliptusa (+koperty)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Gałązka Eukaliptusa (+koperty)

  Modne zaproszenia na Chrzest Święty dziecka z grafiką gałązek eukaliptusowych. Wspaniale wykonane na grubym wysokiej jakości papierze prezentują się luksusowo. Motyw eukaliptusowy wpisuje się w trendy sezonu i chętnie jest wybierany na wyjątkowe wydarzenia.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus z heksagonem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus z heksagonem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus z heksagonem 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest z nowoczesnym motywem eukaliptusa w heksagonie to wspaniała propozycja, która pozwoli Wam w wyjątkowy sposób zaprosić gości na Chrzciny. Zaproszenia posiadają botaniczny nadruk, pakowane są po 10szt w komplecie z kopertami. Zaproszenia mają elegancki tekst i przygotowane są do samodzielnego uzupełnienia.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Chłopiec w Kwiatach 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Chłopiec w Kwiatach 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Chłopiec w Kwiatach 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Cudowna propozycja zaproszeń na Chrzest Święty chłopca! Okładka zdobiona jest motywem śpiącego chłopczyka w kwiatowym wianuszku w odcieniach błękitu i brzoskwini.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest wykonane w delikatnym i eleganckim stylu, dekorowane motywem złotego aniołka i gałązek eukaliptusa. Zaproszenia pakowane są po 10szt w komplecie z kopertami, dzięki czemu otrzymujecie gotowy zestaw. Piękny wybór, by oczarować najbliższych i zaprosić ich na Chrzciny maluszka.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Anioł 10szt (+koperty+wstążki) ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Anioł 10szt (+koperty+wstążki)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Anioł 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Cudowne zaproszenia na Chrzest Święty z motywem złotego aniołka trzymającego w rączkach gołąbka. Piękna propozycja, która pozwoli w wyjątkowy sposób zaprosić gości na tak ważną uroczystość. W zestawie znajdują się także białe koperty, które dodadzą zaproszeniom uroku i elegancji.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Złote Stópki (+złota koperta) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Złote Stópki (+złota koperta)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Złote Stópki (+złota koperta)

  Zaproszenie na Chrzest personalizowane z eleganckim motywem złotych stópek to wspaniały pomysł, by zaprosić gości w piękny i niepowtarzalny sposób. Zaproszenie sprzedawane jest w komplecie ze złotą kopertą. Posiada nadrukowany przesłany przez Was tekst oraz nazwiska gości. Cały komplet prezentuje się pięknie i oryginalnie. Dzięki takiemu wzorowi...

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt (+koperty)
  7 Recenzje

  Piękne zaproszenia na Chrzest Święty z motywem ślicznych dziecięcych stópek w kolorze złotym pozwolą zaprosić gości na uroczystość w wyjątkowy sposób. Zaproszenia wykonane są z dobrej jakości papieru oraz z dbałością o najmniejszy szczegół.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wianuszek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wianuszek 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wianuszek 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Eleganckie zaproszenia na Chrzest Święty dziecka zdobione motywem minimalistycznej gałązki. Wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół na papierze o wysokiej jakości prezentują się rewelacyjnie. Tak przygotowane zaproszenia w wyjątkowy sposób pozwolą zaprosić najbliższych na uroczystość dziecka.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z eukaliptusem Minimal 10szt (+eukaliptusowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z eukaliptusem Minimal 10szt (+eukaliptusowe koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z eukaliptusem Minimal 10szt (+białe...

  Zaproszenia na Chrzest utrzymane w najmodniejszych trendach! Piękne zaproszenia na Chrzest chłopca i dziewczynki w eleganckim, minimalistycznym wydaniu. Zaproszenia zostały ozdobione wianuszkiem z gałązkami eukaliptusa oraz elementami w kolorze matowego złota. W komplecie znajdują się koperty w niespotykanym eukaliptusowym odcieniu. Całość prezentuje się...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest NOWOCZESNE z Gałązką Eukaliptusa 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest NOWOCZESNE z Gałązką Eukaliptusa 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest NOWOCZESNE z Gałązką Eukaliptusa 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Niezwykle eleganckie zaproszenia na Chrzest Święty z motywem gałązki eukaliptusa. Całość utrzymana jest w nowoczesnym i minimalistycznym klimacie, który rewelacyjnie pasuje do charakteru uroczystości. W komplecie znajdują się białe koperty, dzięki czemu jest to gotowy zestaw, który można wręczyć gościom.

  24,98 zł

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca - najmodniejsze propozycje

Chrzest Święty jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu Waszych bliskich i maluszka. Jako rodzice musicie zadbać o wszystkie elementy dekoracyjne, organizację przyjęcia. Kluczowym elementem jest, aby całość była bardzo spójna. Świetnym posunięciem będzie więc zdecydowanie się na jedną kolekcją przewodnią, w której obrębie wybierzecie wszystkie niezbędne ozdoby. Zaproszenia na Chrzest są jednym z najważniejszych elementów. To one są pierwszym elementem dekoracyjnym, z jakim mają styczności Wasi najbliżsi. Warto więc zadbać, by świetnie komponowały się z pozostałymi ozdobami oraz podkreślały charakter uroczystości. Zaproszenia na Chrzest chłopca z aniołem powinny charakteryzować się urokiem, subtelnością. Zazwyczaj występują w błękitnej kolorystyce. Wybierzcie najbardziej atrakcyjną dla Was grafikę i stwórzcie wyjątkowe przyjęcie.  

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca aniołek

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca z aniołkiem

Zaproszenia na Chrzest personalizowane

Jednym z bardzo atrakcyjnych wariantów zaproszeń na Chrzest są zaproszenia personalizowane. Posiadają wszelkie informacje na temat Waszego przyjęcia nadrukowane na kartach. Dzięki temu wszystkie elementy są bardzo spójne i wyjątkowe. Wybierzcie odpowiednią grafikę, a Wasze powiadomienia na pewno wszystkich zachwycą. Do kompletu dorzucamy również koperty z odpowiadającym, dekoracyjnym wnętrzem oraz naklejki do zamknięcia ich. Całość jest bardzo wyjątkowa i na pewno spodoba się Waszym bliskim. 

Bardzo ciekawą propozycją będą zaproszenia na Chrzest z kolekcji Kwiatowy Wózek Błękit ze zdjęciem dziecka. Jest to w pełni spersonalizowany wariant, który na pewno zachwyci Waszych bliskich. Na kartach widnieje grafika kwiatowego wianuszka w błękitno-białej kolorystyce. Wewnątrz niego znajduje się zdjęcie Waszego maluszka. Dzięki temu zaproszenia stają się niezwykle oryginalne i atrakcyjne. Wewnątrz znajduje się tekst przesłany przez Was. Zdecydujcie się na niego, jeżeli zależy Wam na bardzo oryginalnych zaproszeniach. 

Zaproszenia na Chrzest personalizowane dla chłopca ze zdjęciem

Zaproszenia na Chrzest chłopca ze zdjęciem

Zaproszenia na Chrzest do wypisania

Najbardziej popularną wersją są zaproszenia do ręcznego wypisania. Zaproszenia na Chrzest chłopca są bardzo urocze i subtelne. Wspaniałym wariantem będą na pewno zaproszenia z kolekcji Niebieski Aniołek. Cudownie się prezentują i znakomicie podkreślają charakter uroczystości. Na białych kartach znajduje się grafika małego aniołka w otoczeniu złoto-niebieskich gwiazdek. Będą świetnym wyborem na Chrzest Waszego chłopca. Wewnątrz znajduje się tekst, który należy uzupełnić najważniejszymi informacjami na temat przyjęcia. Do kompletu dorzucamy również białe koperty, które świetnie dopełnią całość. Na chrzciny chłopca idealnym wyborem będą również boho zaproszenia na Chrzest, które zdobione są motywem gołąbka i kwiatami w pastelowej kolorystyce.

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca błękitne

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca z granatowymi kwiatami