Zaproszenia na Chrzest dla chłopca

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca najczęściej występują w błękitnej kolorystyce. Można zdecydować się na zaproszenia do wypisania lub zaproszenia personalizowane, w których można umieścić dowolny tekst. Wspaniałą propozycją są zaproszenia na Chrzest ze zdjęciem dziecka lub zaproszenia boho z modną grafiką. Zaproszenia na Chrzest można również wykonać samemu metodą DIY lub zakupić w naszym sklepie internetowym.

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca

 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Złote Stópki ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Złote Stópki
  44,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Złote Stópki

  Wyjątkowe zaproszenie dla Matki Chrzestnej lub Ojca Chrzestnego. W drewnianym pudełeczku umieszczono dwie karteczki, jedną  personalizowaną z treścią zaproszenia i drugą z dekoracyjną grafiką uroczych dziecięcych stópek. Wyjątkowe zaproszenie zachwyci każdą obdarowaną osobę i na pewno sprawi, że z radością weźmie udział w uroczystości.

  44,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU
  44,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Boho Kołyska

  Wspaniałe zaproszenie dla Matki Chrzestnej lub Ojca Chrzestnego w eleganckiej i trwałej formie pamiątki. Śliczne drewniane pudełeczko zostało ozdobione w środku karteczką z treścią zaproszenia oraz karteczką z dekoracyjną grafiką uroczej dziecięcej kołyski w modnym stylu boho. Wyjątkowy upominek i zarazem piękna pamiątka pozwolą wyróżnić Rodziców...

  44,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Gałązka Eukaliptusa ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Gałązka Eukaliptusa
  44,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Gałązka Eukaliptusa

  Wyjątkowe zaproszenie dla Matki Chrzestnej lub Ojca Chrzestnego, pozwoli ich wyróżnić i gorąco zaprosić na organizowaną uroczystość. W eleganckim drewnianym pudełeczku umieszczono karteczkę z treścią zaproszenia oraz drugą z dekoracyjną grafiką świeżego eukaliptusa. Wspaniałe zaproszenie na pewno sprawi wielką radość i będzie oryginalną formą pamiątki.

  44,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Wianuszek z eukaliptusem ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Wianuszek z eukaliptusem
  44,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Wianuszek z eukaliptusem

  Wyjątkowe zaproszenie dla Matki Chrzestnej lub Ojca Chrzestnego w formie ślicznej pamiątki. W drewnianym pudełeczku umieszczono karteczkę z treścią zaproszenia oraz karteczkę z ozdobnym wianuszkiem eukaliptusa. Zaproszenie w trwałej formie pozwoli wyróżnić Chrzestnych pośród pozostałych gości oraz zachować wspomnienia z wyjątkowego dnia na długie lata. 

  44,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty) ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty)
  4 Recenzje

  Przepiękny komplet zaproszeń dla Rodziców Chrzestnych w zestawie z białymi kopertami. Wspaniała propozycja, która oczaruje najbliższych. Wysokiej jakości papier oraz śliczny nadruk złotych stópek pięknie uzupełnia całą kolekcję ba Chrzest Złote Stópki.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych na Chrzest Wianuszek z Eukaliptusem (+koperty) KPL 2szt ZAPROSZENIA dla Chrzestnych na Chrzest Wianuszek z Eukaliptusem (+koperty) KPL 2szt
  11,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych na Chrzest Wianuszek z Eukaliptusem (+koperty)...

  Zaproszenia dla Chrzestnych na Chrzest Święty dekorowane oryginalnym motywem wianuszka z eukaliptusem. W komplecie znajdują się dwie sztuki zaproszeń: Dla Matki Chrzestnej oraz Dla Ojca Chrzestnego, a także dwie sztuki dopasowanych kopert najwyższej jakości w przepięknym eukaliptusowym kolorze. Cały zestaw prezentuje się pięknie i oryginalnie. Zaproszenia...

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Eukaliptus KOMPLET 2szt (+białe koperty) ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Eukaliptus KOMPLET 2szt (+białe koperty)
  9,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Eukaliptus KOMPLET 2szt (+białe koperty)
  4 Recenzje

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest Święty dla Rodziców Chrzestnych z eleganckim motywem eukaliptusa. Wspaniała propozycja, która pozwoli w piękny sposób zaprosić najbliższe osoby na uroczystość. W zestawie znajdują się koperty, dzięki czemu jest to gotowy komplet do wręczenia Chrzestnym.

  9,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty)

  Zaproszenie na Chrzest i Roczek to idealne rozwiązanie jeśli planujesz połączyć obie okazje w jedną uroczystość. Składane zaproszenia wewnątrz posiadają już gotowy tekst do samodzielnego wypisania. Połączenie motywu złotego aniołka i eukaliptusowych gałązek wygląda niezwykle elegancko i oryginalnie. Takie zaproszenia na pewno wśród gości spotkają się z...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Chrzest chłopca i dziewczynki z pięknym malarskim motywem w stylu boho - piękna propozycja, która oczaruje najbliższych i pozwoli elegancko zaprosić gości. Zaproszenia prezentują się pięknie i oryginalnie, w komplecie znajdują się także eleganckie koperty z papieru kraft.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Buciki 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Buciki 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Buciki 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Chrzest w boho stylu królują już od dłuższego czasu. Są nie tylko piękne, ale i oryginalne. Takie zaproszenie oczaruje każdego nim obdarowanego. Wydrukowany tekst zaproszeń wystarczy tylko uzupełnić o szczegółowe dane dotyczące Chrztu i są w pełni gotowe do wręczenia. Załączone do zaproszeń kraftowe koperty w cudowny sposób uzupełnią całość.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Pampas Boho 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Pampas Boho 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Pampas Boho 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Chrzest w stylu boho z przepiękną grafiką traw pampasowych. Zaproszenia posiadają w komplecie nowoczesne kraftowe koperty, są pakowane po 10szt. Zaproszenia na Chrzciny do samodzielnego wypisania pozwolą Wam w efektowny sposób zaprosić gości na uroczystość. Piękna i modna grafika sprawia, że zaproszenia wpisują się w aktualne trendy boho.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z kwiatami kraft 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z kwiatami kraft 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z kwiatami kraft 10szt (+koperty)

  Śliczne zaproszenia na Chrzest Święty, które pasują zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Grafika na kraftowym tle przedstawiająca białe kwiaty w wianuszku oraz napis "Chrzest Święty", który nadaje zaproszeniu rustykalnego charakteru.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Boho z aniołkiem 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Boho z aniołkiem 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Boho z aniołkiem 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Chrzest z aniołkiem przygotowane w stylu boho sprzedawane z kraftowymi kopertami to wspaniały pomysł, jak zaprosić gości na Chrzciny chłopca i dziewczynki. Zaproszenia wykonane są na grubym papierze, prezentują się pięknie i oryginalnie. Zestaw 10szt wraz z kopertami tworzy idealny duet, który pięknie wpisuje się w najnowsze trendy.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Wianuszek 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Wianuszek 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Wianuszek 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Chrzest z wianuszkiem przygotowane w stylu boho to jedna z najmodniejszych propozycji, dzięki której elegancko zaprosicie gości. Zaproszenia sprzedawane są w kompletach po 10szt wraz z kraftowymi kopertami. To piękny sposób, by elegancko zaprosić gości na uroczystość Chrztu Świętego chłopca, jak i dziewczynki. Modny motyw sprawia, że...

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Akwarela 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Akwarela 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Akwarela 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Chrzest w akwarelowej odsłonie stylu boho. Piękny pomysł, by elegancko zaprosić gości zarówno na Chrzest chłopca, jak i dziewczynki. Zaproszenia sprzedawane są w komplecie z kraftowymi kopertami. Prezentują się nowocześnie i pięknie. To wspaniały wybór na nowoczesną uroczystość.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z kwiatami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z kwiatami 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z kwiatami 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest w minimalistycznym wydaniu dekorowane przepięknym motywem wianuszka z zielonymi elementami i kwiatami. Zaproszenia pakowane są po 10szt w komplecie z białymi kopertami. To wspaniały sposób, by elegancko zaprosić najbliższych na uroczystość Chrztu Świętego. Przygotowane są do samodzielnego wypisania. Pasują zarówno na uroczystość...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Niebieski Wianuszek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Niebieski Wianuszek 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Niebieski Wianuszek 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest chłopca dekorowane pięknym motywem niebieskiego wianuszka z akcentami gałązek eukaliptusa. Zaproszenia wykonane są na grubym papierze, prezentują się pięknie i oryginalnie. To wspaniała propozycja, która zachwyci gości. Zaproszenia pakowane są po 10szt, w zestawie znajdują się także eleganckie białe koperty.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Biała Subtelność 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Biała Subtelność 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Biała Subtelność 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest w pięknym odcieniu ciemnej zieleni są niezwykle wyjątkowe. Umieszczona grafika jasnych kwiatów zachwyca swoim subtelnym wyglądem. Cytat Jana Pawła II zamieszczony wewnątrz sprawia, ze całość nabiera bardzo eleganckiego charakteru. Zaproszenia w tym stylu zachwycą wszystkich gości. Sprawdzą się zarówno na Chrzest dla dziewczynki jak...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus z heksagonem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus z heksagonem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus z heksagonem 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest z nowoczesnym motywem eukaliptusa w heksagonie to wspaniała propozycja, która pozwoli Wam w wyjątkowy sposób zaprosić gości na Chrzciny. Zaproszenia posiadają botaniczny nadruk, pakowane są po 10szt w komplecie z kopertami. Zaproszenia mają elegancki tekst i przygotowane są do samodzielnego uzupełnienia.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Chłopiec w Kwiatach 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Chłopiec w Kwiatach 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Chłopiec w Kwiatach 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Cudowna propozycja zaproszeń na Chrzest Święty chłopca! Okładka zdobiona jest motywem śpiącego chłopczyka w kwiatowym wianuszku w odcieniach błękitu i brzoskwini.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Złote Stópki (+złota koperta) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Złote Stópki (+złota koperta)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Złote Stópki (+złota koperta)

  Zaproszenie na Chrzest personalizowane z eleganckim motywem złotych stópek to wspaniały pomysł, by zaprosić gości w piękny i niepowtarzalny sposób. Zaproszenie sprzedawane jest w komplecie ze złotą kopertą. Posiada nadrukowany przesłany przez Was tekst oraz nazwiska gości. Cały komplet prezentuje się pięknie i oryginalnie. Dzięki takiemu wzorowi...

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt (+koperty)
  7 Recenzje

  Piękne zaproszenia na Chrzest Święty z motywem ślicznych dziecięcych stópek w kolorze złotym pozwolą zaprosić gości na uroczystość w wyjątkowy sposób. Zaproszenia wykonane są z dobrej jakości papieru oraz z dbałością o najmniejszy szczegół.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wózeczek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wózeczek 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wózeczek 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Przepiękne zaproszenia na Chrzest zdobione uroczym motywem złotego wózeczka. Zaproszenia zostały wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół na papierze o wysokiej jakości. Cudowny dodatek, który w wyjątkowy i elegancki sposób zaprosi najbliższych na Chrzest Święty dziecka.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Gołąbek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Gołąbek 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Gołąbek 10szt (+koperty)

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest z motywem złotego gołąbka pozwolą w piękny i elegancki sposób zaprosić gości na uroczystość dziecka. Zaproszenia wykonane zostały w biało-złotej kolorystyce z dbałością o najmniejszy szczegół. Wewnątrz znajduje się tekst zaproszenia do samodzielnego wypisania.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wianuszek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wianuszek 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wianuszek 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Eleganckie zaproszenia na Chrzest Święty dziecka zdobione motywem minimalistycznej gałązki. Wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół na papierze o wysokiej jakości prezentują się rewelacyjnie. Tak przygotowane zaproszenia w wyjątkowy sposób pozwolą zaprosić najbliższych na uroczystość dziecka.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Anioł 10szt (+koperty+wstążki) ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Anioł 10szt (+koperty+wstążki)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Anioł 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Cudowne zaproszenia na Chrzest Święty z motywem złotego aniołka trzymającego w rączkach gołąbka. Piękna propozycja, która pozwoli w wyjątkowy sposób zaprosić gości na tak ważną uroczystość. W zestawie znajdują się także białe koperty, które dodadzą zaproszeniom uroku i elegancji.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z eukaliptusem Minimal 10szt (+eukaliptusowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z eukaliptusem Minimal 10szt (+eukaliptusowe koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z eukaliptusem Minimal 10szt (+białe...

  Zaproszenia na Chrzest utrzymane w najmodniejszych trendach! Piękne zaproszenia na Chrzest chłopca i dziewczynki w eleganckim, minimalistycznym wydaniu. Zaproszenia zostały ozdobione wianuszkiem z gałązkami eukaliptusa oraz elementami w kolorze matowego złota. W komplecie znajdują się koperty w niespotykanym eukaliptusowym odcieniu. Całość prezentuje się...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest Personalizowane Wianuszek z Eukaliptusem (+koperta) ZAPROSZENIE na Chrzest Personalizowane Wianuszek z Eukaliptusem (+koperta)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Wianuszek z eukaliptusem (+koperta)

  Piękne personalizowane zaproszenie z modnym motywem eukaliptusa oraz złotymi elementami zachwyci nie tylko Ciebie, ale również i zapraszanych gości. Dzięki pełnej personalizacji możesz zamieścić w nim idealnie taki tekst jaki zapragniesz, przez co zaproszenie stanie się w niezwykle wyjątkowe, a pasująca kolorystycznie koperta idealnie dopełni całości.

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest rustykalne Anioł Stróż 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest rustykalne Anioł Stróż 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest rustykalne Anioł Stróż 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Przepiękne zaproszenia na Chrzest Święty dziecka wykonane w rustykalnym stylu. Zaproszenia zdobione są ramką w kraftowym kolorze oraz grafiką uroczego aniołka. W zestawie znajdują się wysokiej jakości białe koperty. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Srebrno-Złoty Chrzest 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Srebrno-Złoty Chrzest 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Srebrno-Złoty Chrzest 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Wyjątkowo eleganckie zaproszenia na Chrzest Święty dziecka zdobione nowoczesną grafiką szaro-zielonych listków. Wewnątrz zaproszenia znajduje się piękny cytat oraz tekst do samodzielnego uzupełnienia. Zaproszenia na Chrzest wykonane zostały z dbałością o najmniejszy szczegół na papierze o wysokiej jakości.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Pastelowy Kościół 10szt (+koperty+wstążki) ZAPROSZENIA na Chrzest Pastelowy Kościół 10szt (+koperty+wstążki)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Pastelowy Kościół 10szt (+koperty+wstążki)
  1 Recenzje

  Pastelowe zaproszenia na Chrzest zdobione akwarelowym motywem kościółka i wózeczka to świetna propozycja, by zaprosić gości na Chrzciny dziecka. Zaproszenia pasują zarówno na Chrzest chłopca, jak i dziewczynki. Dzięki dołączonym do kompletu wstążkom i kopertom otrzymujecie piękny, gotowy zestaw. 

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Eko 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Eko 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Eko 10szt (+kraftowe koperty)
  2 Recenzje

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest Święty dziecka, które wpisują się w najmodniejszy styl rustykalny i eko. Zaproszenia wykonane zostały na wysokiej jakości papierze, z dbałością o najmniejszy szczegół. Kwiatowy motyw z elementami kraftu zachwyci i zauroczy zaproszonych gości. W komplecie znajdują się najwyższej jakości kraftowe koperty, które idealnie...

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest botaniczne Białe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest botaniczne Białe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest botaniczne Białe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia na Chrzest botaniczne to jedna z najmodniejszych propozycji na Chrzciny chłopca i dziewczynki. Zaproszenia prezentują się bardzo oryginalnie, świetnie wpisują się w trendy. To wspaniały sposób, by oczarować gości i zaprosić ich w wyjątkowy sposób. Zaproszenia pasują zarówno do stylu naturalnego, botanicznego, jak i na rustykalne przyjęcia. W...

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Botaniczne Złoto 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Botaniczne Złoto 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Botaniczne Złoto 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest chłopca dekorowane pięknym motywem niebieskiego wianuszka z akcentami gałązek eukaliptusa. Zaproszenia wykonane są na grubym papierze, prezentują się pięknie i oryginalnie. To wspaniała propozycja, która zachwyci gości. Zaproszenia pakowane są po 10szt, w zestawie znajdują się także eleganckie białe koperty.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus 10szt (+koperty)
  2 Recenzje

  Zaproszenia zdobione minimalistycznym motywem gałązki eukaliptusa w wyjątkowy sposób pozwolą zaprosić gości na na Chrzest Święty dziecka. Odcienie bieli, złota i butelkowej zieleni powodują, że zaproszenia na Chrzest z kolekcji Eukaliptus prezentują się niezwykle elegancko.

  24,98 zł

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca - najmodniejsze propozycje

Chrzest Święty jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu Waszych bliskich i maluszka. Jako rodzice musicie zadbać o wszystkie elementy dekoracyjne, organizację przyjęcia. Kluczowym elementem jest, aby całość była bardzo spójna. Świetnym posunięciem będzie więc zdecydowanie się na jedną kolekcją przewodnią, w której obrębie wybierzecie wszystkie niezbędne ozdoby. Zaproszenia na Chrzest są jednym z najważniejszych elementów. To one są pierwszym elementem dekoracyjnym, z jakim mają styczności Wasi najbliżsi. Warto więc zadbać, by świetnie komponowały się z pozostałymi ozdobami oraz podkreślały charakter uroczystości. Zaproszenia na Chrzest chłopca z aniołem powinny charakteryzować się urokiem, subtelnością. Zazwyczaj występują w błękitnej kolorystyce. Wybierzcie najbardziej atrakcyjną dla Was grafikę i stwórzcie wyjątkowe przyjęcie.  

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca aniołek

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca z aniołkiem

Zaproszenia na Chrzest personalizowane

Jednym z bardzo atrakcyjnych wariantów zaproszeń na Chrzest są zaproszenia personalizowane. Posiadają wszelkie informacje na temat Waszego przyjęcia nadrukowane na kartach. Dzięki temu wszystkie elementy są bardzo spójne i wyjątkowe. Wybierzcie odpowiednią grafikę, a Wasze powiadomienia na pewno wszystkich zachwycą. Do kompletu dorzucamy również koperty z odpowiadającym, dekoracyjnym wnętrzem oraz naklejki do zamknięcia ich. Całość jest bardzo wyjątkowa i na pewno spodoba się Waszym bliskim. 

Bardzo ciekawą propozycją będą zaproszenia na Chrzest z kolekcji Kwiatowy Wózek Błękit ze zdjęciem dziecka. Jest to w pełni spersonalizowany wariant, który na pewno zachwyci Waszych bliskich. Na kartach widnieje grafika kwiatowego wianuszka w błękitno-białej kolorystyce. Wewnątrz niego znajduje się zdjęcie Waszego maluszka. Dzięki temu zaproszenia stają się niezwykle oryginalne i atrakcyjne. Wewnątrz znajduje się tekst przesłany przez Was. Zdecydujcie się na niego, jeżeli zależy Wam na bardzo oryginalnych zaproszeniach. 

Zaproszenia na Chrzest personalizowane dla chłopca ze zdjęciem

Zaproszenia na Chrzest chłopca ze zdjęciem

Zaproszenia na Chrzest do wypisania

Najbardziej popularną wersją są zaproszenia do ręcznego wypisania. Zaproszenia na Chrzest chłopca są bardzo urocze i subtelne. Wspaniałym wariantem będą na pewno zaproszenia z kolekcji Niebieski Aniołek. Cudownie się prezentują i znakomicie podkreślają charakter uroczystości. Na białych kartach znajduje się grafika małego aniołka w otoczeniu złoto-niebieskich gwiazdek. Będą świetnym wyborem na Chrzest Waszego chłopca. Wewnątrz znajduje się tekst, który należy uzupełnić najważniejszymi informacjami na temat przyjęcia. Do kompletu dorzucamy również białe koperty, które świetnie dopełnią całość. Na chrzciny chłopca idealnym wyborem będą również boho zaproszenia na Chrzest, które zdobione są motywem gołąbka i kwiatami w pastelowej kolorystyce.

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca błękitne

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca z granatowymi kwiatami