Zaproszenia na Chrzest dla chłopca

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca najczęściej występują w błękitnej kolorystyce. Można zdecydować się na zaproszenia do wypisania lub zaproszenia personalizowane, w których można umieścić dowolny tekst. Wspaniałą propozycją są zaproszenia na Chrzest ze zdjęciem dziecka lub zaproszenia boho z modną grafiką. Zaproszenia na Chrzest można również wykonać samemu metodą DIY lub zakupić w naszym sklepie internetowym.

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca

 • ZAPROSZENIA na Chrzest Niebieski Aniołek z aureolką 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Niebieski Aniołek z aureolką 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Niebieski Aniołek z aureolką 10szt (+koperty)

  Przepiękne zaproszenia na Chrzest chłopca zdobione grafiką aniołka i błękitnych kwiatów. Tak wykonane zaproszenia pozwolą w wyjątkowy sposób zaprosić gości na uroczystość dziecka. Wewnątrz znajduje się tekst zaproszenia do samodzielnego wypisania.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiatowy Wózek BŁĘKIT 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiatowy Wózek BŁĘKIT 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiatowy Wózek BŁĘKIT 10szt (+koperty)

  Wspaniałe zaproszenia na Chrzest Święty chłopca w błękitnej kolorystyce. Zdobione motywem kwiatowego wózeczka zachwycą i zauroczą wszystkich gości. Wewnątrz znajduje się piękny cytat oraz tekst zaproszenia. W komplecie znajdują się wysokiej jakości białe koperty.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest ze zdjęciem dziecka KWIATOWY WÓZEK BŁĘKIT (+koperta) ZAPROSZENIE na Chrzest ze zdjęciem dziecka KWIATOWY WÓZEK BŁĘKIT (+koperta)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest ze zdjęciem dziecka KWIATOWY WÓZEK BŁĘKIT (+koperta)

  Piękne zaproszenie na Chrzest ze zdjęciem dziecka i kwiatową grafiką w błękitnej kolorystyce. Idealna propozycja na Chrzest chłopca, która pozwoli w wyjątkowy sposób zaprosić gości na uroczystość. Zaproszenie sprzedawane jest w komplecie z kopertą i ozdobną naklejką w kształcie kółka. 

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest Błękitny Wózeczek (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest Błękitny Wózeczek (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  8,50 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest Kwiatowy Wózek BŁĘKIT (+koperta z wnętrzem+naklejka)

  Piękne zaproszenia na  Chrzest Święty, utrzymane w kolorystyce pudrowego błękitu z motywem graficznym kolekcji Błękitny Wózeczek .Wysokiej jakości zaproszenie z piękną grafiką dziecięcego wózeczka to cudowny wybór. Zaproszenia umieścimy w klasycznej, białej kopercie z błękitnym wnętrzem. Gotowy zestaw wprawi w zachwyt Waszych gości. Zaproszenia pochodzą z...

  8,50 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Błękitny Wózeczek KWADRAT 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Błękitny Wózeczek KWADRAT 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Błękitny Wózeczek KWADRAT 10szt (+koperty)

  Jak w uroczy i piękny sposób zaprosić najbliższych na uroczystość Chrztu Świętego dziecka? Wyjątkową propozycją są błękitne zaproszenia z motywem wózeczka, które zachwycą wszystkich gości. W zestawie znajdują się kwadratowe zaproszenia z białymi kopertami.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest dla chłopca Błękitne (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest dla chłopca Błękitne (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest dla chłopca Błękitne (+koperty)

  Wspaniałe zaproszenia na Chrzest dziecka zdobione motywem niebieskich kwiatów i gołąbka. Zaproszenia wykonane są w biało-niebieskiej kolorystyce, dzięki czemu jest to idealna propozycja na Chrzest Święty chłopca. W komplecie znajdują się również białe, eleganckie koperty. Tak przygotowany zestaw pozwoli w wyjątkowy i piękny sposób zaprosić gości na...

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Niebieski Aniołek NEW 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Niebieski Aniołek NEW 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Niebieski Aniołek NEW 10szt (+koperty)

  Przepiękne zaproszenia na uroczystość Chrztu Świętego chłopca z motywem aniołka. Zaproszenia wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół w niebieskiej kolorystyce pozwolą w wyjątkowy zaprosić gości na przyjęcie. Wewnątrz zaproszenia znajduje się wyjątkowy cytat Jana Pawła II oraz grafika uroczego aniołka. Całość prezentuje się niezwykle pięknie i...

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest Niebieski Aniołek (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest Niebieski Aniołek (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  8,50 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest Niebieski Aniołek NEW (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  1 Recenzje

  Piękne zaproszenie na uroczystość Chrztu Świętego z motywem graficznym z kolekcji Niebieski Aniołek. Wysokiej jakości zaproszenie z piękną grafiką aniołka na błękitnym tle, to cudowny wybór. Zaproszenie umieścimy w klasycznej białej kopercie z niebieskim wnętrzem. Całość jest starannie skomponowana. Niebieska-biała, przyjemna dla oka stylistyka będzie...

  8,50 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Chłopiec w Kwiatach 10szt (+koperty+wstążki) ZAPROSZENIA na Chrzest Chłopiec w Kwiatach 10szt (+koperty+wstążki)
  23,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Chłopiec w Kwiatach 10szt (+koperty+wstążki)
  1 Recenzje

  Cudowna propozycja zaproszeń na Chrzest Święty chłopca! Okładka zdobiona jest motywem śpiącego chłopczyka w kwiatowym wianuszku w odcieniach błękitu i brzoskwini.

  23,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Chłopiec w Kwiatach (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Chłopiec w Kwiatach (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  8,50 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Chłopiec w Kwiatach (+koperta z...

  Personalizowane zaproszenia na Chrzest Święty dla chłopca to świetny sposób, by w ciekawy sposób zaprosić swoich najbliższych na to ważne wydarzenie. Piękna grafika małego chłopca z elementami florystycznymi z pewnością zachwyci gości, stając się piękna pamiątką. Zaproszenia będą idealnie współgrać z resztą kolekcji Chłopiec w Kwiatach.

  8,50 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Blue Flowers 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Blue Flowers 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Blue Flowers 10szt (+koperty)

  Eleganckie zaproszenia na Chrzest Święty dziecka zdobione motywem kwiatów w subtelnych odcieniach niebieskości i szarości. Świetna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Okładka oraz wnętrze dekorowane jest kwiatową ramką. Całość prezentuje się wyjątkowo subtelnie.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest scrap RĘKODZIEŁO ZŁOTE (+personalizacja) ZAPROSZENIE na Chrzest scrap RĘKODZIEŁO ZŁOTE (+personalizacja)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest scrap RĘKODZIEŁO ZŁOTE (+personalizacja)
  3 Recenzje

  Śliczne zaproszenia o delikatnych wzorach na Chrzest Święty, które ręcznie zdobione są ażurowymi elementami i krzyżykiem to wspaniała propozycja na uroczystość Chrztu. Wyjątkowe zaproszenia, wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół pozwolą w piękny sposób zaprosić gości na Chrzest dziecka. W komplecie znajdują się białe koperty ze specjalnym otworem...

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty) ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty)
  9,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty)
  4 Recenzje

  Przepiękny komplet zaproszeń dla Rodziców Chrzestnych w zestawie z białymi kopertami. Wspaniała propozycja, która oczaruje najbliższych. Wysokiej jakości papier oraz śliczny nadruk złotych stópek pięknie uzupełnia całą kolekcję ba Chrzest Złote Stópki.

  9,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki LUX ZŁOCONE 10szt (+złote koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki LUX ZŁOCONE 10szt (+złote koperty)
  39,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki LUX ZŁOCONE 10szt (+złote koperty)
  6 Recenzje

  Niezwykle eleganckie i efektowne zaproszenia na Chrzest, które pokryte zostały połyskującym złoceniem. Zestaw zawiera złote koperty, która dodają wyjątkowości tym pięknym zaproszeniom. Taki komplet pozwoli w wspaniały sposób zaprosić gości na uroczystość Chrztu Świętego dziecka.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt (+koperty)
  7 Recenzje

  Piękne zaproszenia na Chrzest Święty z motywem ślicznych dziecięcych stópek w kolorze złotym pozwolą zaprosić gości na uroczystość w wyjątkowy sposób. Zaproszenia wykonane są z dobrej jakości papieru oraz z dbałością o najmniejszy szczegół.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIE OTWIERANE na Chrzest personalizowane Złote Stópki LUX ZŁOCONE (+złota koperta) ZAPROSZENIE OTWIERANE na Chrzest personalizowane Złote Stópki LUX ZŁOCONE (+złota koperta)
  6,00 zł
  ZAPROSZENIE PERSONALIZOWANE na Chrzest OTWIERANE Złote Stópki LUX ZŁOCONE...
  6 Recenzje

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest Święty dekorowane połyskującym metalicznym nadrukiem złotych stópek. Zaproście gości na uroczystość Chrztu Świętego maluszka w elegancki sposób i wręczcie im najpiękniejsze zaproszenia na Chrzest klasy premium! Zaproszenia są wykonane z grubego papieru, otwierane, wewnątrz znajduje się spersonalizowany tekst oraz nazwisko...

  6,00 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest scrap RĘKODZIEŁO ZŁOTE (+personalizacja) ZAPROSZENIE na Chrzest scrap RĘKODZIEŁO ZŁOTE (+personalizacja)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest scrap RĘKODZIEŁO Złote Stópki (+personalizacja)
  2 Recenzje

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest dziecka, które oczarują wszystkich gości. Ręcznie zdobione zaproszenia ażurowymi elementami, motywem złotych stópek oraz złotą wstążką prezentują się pięknie i elegancko. Zaproszenia wykonane są w otwieranej formie na papierze o wysokiej jakość. Wewnątrz znajduje się kwadratowa wkładka z dowolnym tekstem przesłanym przez...

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wózeczek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wózeczek 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wózeczek 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Przepiękne zaproszenia na Chrzest zdobione uroczym motywem złotego wózeczka. Zaproszenia zostały wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół na papierze o wysokiej jakości. Cudowny dodatek, który w wyjątkowy i elegancki sposób zaprosi najbliższych na Chrzest Święty dziecka.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Złoty Wózeczek (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Złoty Wózeczek (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  8,50 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Złoty Wózeczek (+koperta z...

  Przepiękne zaproszenie na Chrzest z motywem złotego wózeczka, które zachwyci i zauroczy najbliższych. Zaproszenia są w pełni personalizowane - umieszczamy gotowy tekst przesłany przez klienta oraz nazwiska gości. Zaproszenia sprzedawane są w komplecie z białą kopertą, której środek ozdobiony jest motywem wózeczka oraz z naklejką w kształcie kółka. Całość...

  8,50 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Gołąbek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Gołąbek 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Gołąbek 10szt (+koperty)

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest z motywem złotego gołąbka pozwolą w piękny i elegancki sposób zaprosić gości na uroczystość dziecka. Zaproszenia wykonane zostały w biało-złotej kolorystyce z dbałością o najmniejszy szczegół. Wewnątrz znajduje się tekst zaproszenia do samodzielnego wypisania.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wianuszek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wianuszek 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wianuszek 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Eleganckie zaproszenia na Chrzest Święty dziecka zdobione motywem minimalistycznej gałązki. Wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół na papierze o wysokiej jakości prezentują się rewelacyjnie. Tak przygotowane zaproszenia w wyjątkowy sposób pozwolą zaprosić najbliższych na uroczystość dziecka.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Anioł 10szt (+koperty+wstążki) ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Anioł 10szt (+koperty+wstążki)
  23,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Anioł 10szt (+koperty+wstążki)
  1 Recenzje

  Cudowne zaproszenia na Chrzest Święty z motywem złotego aniołka trzymającego w rączkach gołąbka. Piękna propozycja, która pozwoli w wyjątkowy sposób zaprosić gości na tak ważną uroczystość. W zestawie znajdują się satynowe wstążeczki w białym i złotym kolorze, które dodadzą zaproszeniom uroku i elegancji.

  23,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Uroczy Aniołek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Uroczy Aniołek 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Uroczy Aniołek 10szt (+koperty)

  Piękne i eleganckie zaproszenia na Chrzest z motywem aniołka. Okładka zdobiona jest ślicznym cytatem, grafiką aniołka oraz złotymi gwiazdkami. W komplecie znajdują się wysokiej jakości białe koperty. Idealna propozycja zarówno na Chrzest dziewczynki, jak i chłopca.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest rustykalne Anioł Stróż 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest rustykalne Anioł Stróż 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest rustykalne Anioł Stróż 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Przepiękne zaproszenia na Chrzest Święty dziecka wykonane w rustykalnym stylu. Zaproszenia zdobione są ramką w kraftowym kolorze oraz grafiką uroczego aniołka. W zestawie znajdują się wysokiej jakości białe koperty. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Srebrno-Złoty Chrzest 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Srebrno-Złoty Chrzest 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Srebrno-Złoty Chrzest 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Wyjątkowo eleganckie zaproszenia na Chrzest Święty dziecka zdobione nowoczesną grafiką szaro-zielonych listków. Wewnątrz zaproszenia znajduje się piękny cytat oraz tekst do samodzielnego uzupełnienia. Zaproszenia na Chrzest wykonane zostały z dbałością o najmniejszy szczegół na papierze o wysokiej jakości.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIONAMI Geometric Leaves ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIONAMI Geometric Leaves
  5,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Srebrno-Złoty Chrzest
  1 Recenzje

  Eleganckie i oryginalne zaproszenie na Chrzest z modnym minimalistycznym nadrukiem. Personalizowane zaproszenia w formacie a5 pozwolą w wyjątkowy sposób zaprosić najbliższych na przyjęcie dziecka. Stylowa grafika liści sprawia, że zaproszenia prezentują się modnie i z pewnością zachwycą wszystkich gości. Koperty do zaproszeń należy dokupić osobno.

  5,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Gołąbek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Gołąbek 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Gołąbek 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest Święty z motywem gołąbka, wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Okładka ozdobiona została malutkim szarym serduszkiem, które dodaje zaproszeniom delikatności. Zaproszenia z pięknym gołąbkiem pozwolą w cudowny sposób zaprosić gości na Chrzest Święty dziecka.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest dla dziewczynki i chłopca Boho (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest dla dziewczynki i chłopca Boho (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest dla dziewczynki i chłopca Boho (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest w stylu boho to wyjątkowa propozycja na Chrzest Święty zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Dekorowane delikatnym motywem gołąbka oraz kwiatów zachwycą i zauroczą zaproszonych gości. W komplecie znajdują się również białe koperty.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Pastelowy Kościół 10szt (+koperty+wstążki) ZAPROSZENIA na Chrzest Pastelowy Kościół 10szt (+koperty+wstążki)
  23,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Pastelowy Kościół 10szt (+koperty+wstążki)
  1 Recenzje

  Pastelowe zaproszenia na Chrzest zdobione akwarelowym motywem kościółka i wózeczka to świetna propozycja, by zaprosić gości na Chrzciny dziecka. Zaproszenia pasują zarówno na Chrzest chłopca, jak i dziewczynki. Dzięki dołączonym do kompletu wstążkom i kopertom otrzymujecie piękny, gotowy zestaw. 

  23,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Pastelowy Kościół (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Pastelowy Kościół (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  8,50 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Pastelowy Kościół (+koperta z...
  1 Recenzje

  Piękne zaproszenia na Chrzest Święty ozdobione ślicznym motywem pastelowego kościółka. Zaproszenia wykonane są na eleganckim papierze o fakturze płótna. Komplet zawiera również kopertę z kwiatowym wnętrzem oraz naklejkę kółko, dzięki czemu całość prezentuje się wyjątkowo!

  8,50 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Delikatne Kwiaty (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Delikatne Kwiaty (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  8,50 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Delikatne Kwiaty (+koperta z...
  1 Recenzje

  Eleganckie zaproszenia na Chrzest zdobione grafiką białych kwiatów i zielonych listków. Wspaniała propozycja, która w piękny sposób zaprosi najbliższe osoby na tą wyjątkową uroczystość. Motyw białego krzyża na zaproszeniach świetnie podkreśla charakter przyjęcia.

  8,50 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Eko 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Eko 10szt (+kraftowe koperty)
  23,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Eko 10szt (+kraftowe koperty)
  1 Recenzje

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest Święty dziecka, które wpisują się w najmodniejszy styl rustykalny i eko. Zaproszenia wykonane zostały na wysokiej jakości papierze, z dbałością o najmniejszy szczegół. Kwiatowy motyw z elementami kraftu zachwyci i zauroczy zaproszonych gości. W komplecie znajdują się najwyższej jakości kraftowe koperty, które idealnie...

  23,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest botaniczne Białe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest botaniczne Białe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty)
  23,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest botaniczne Białe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia na Chrzest botaniczne to jedna z najmodniejszych propozycji na Chrzciny chłopca i dziewczynki. Zaproszenia prezentują się bardzo oryginalnie, świetnie wpisują się w trendy. To wspaniały sposób, by oczarować gości i zaprosić ich w wyjątkowy sposób. Zaproszenia pasują zarówno do stylu naturalnego, botanicznego, jak i na rustykalne przyjęcia. W...

  23,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z eukaliptusem Minimal 10szt (+eukaliptusowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z eukaliptusem Minimal 10szt (+eukaliptusowe koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z eukaliptusem Minimal 10szt (+białe...

  Zaproszenia na Chrzest utrzymane w najmodniejszych trendach! Piękne zaproszenia na Chrzest chłopca i dziewczynki w eleganckim, minimalistycznym wydaniu. Zaproszenia zostały ozdobione wianuszkiem z gałązkami eukaliptusa oraz elementami w kolorze matowego złota. W komplecie znajdują się koperty w niespotykanym eukaliptusowym odcieniu. Całość prezentuje się...

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Akwarela 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Akwarela 10szt (+kraftowe koperty)
  23,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Akwarela 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Chrzest w akwarelowej odsłonie stylu boho. Piękny pomysł, by elegancko zaprosić gości zarówno na Chrzest chłopca, jak i dziewczynki. Zaproszenia sprzedawane są w komplecie z kraftowymi kopertami. Prezentują się nowocześnie i pięknie. To wspaniały wybór na nowoczesną uroczystość.

  23,98 zł

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca - najmodniejsze propozycje

Chrzest Święty jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu Waszych bliskich i maluszka. Jako rodzice musicie zadbać o wszystkie elementy dekoracyjne, organizację przyjęcia. Kluczowym elementem jest, aby całość była bardzo spójna. Świetnym posunięciem będzie więc zdecydowanie się na jedną kolekcją przewodnią, w której obrębie wybierzecie wszystkie niezbędne ozdoby. Zaproszenia na Chrzest są jednym z najważniejszych elementów. To one są pierwszym elementem dekoracyjnym, z jakim mają styczności Wasi najbliżsi. Warto więc zadbać, by świetnie komponowały się z pozostałymi ozdobami oraz podkreślały charakter uroczystości. Zaproszenia na Chrzest chłopca z aniołem powinny charakteryzować się urokiem, subtelnością. Zazwyczaj występują w błękitnej kolorystyce. Wybierzcie najbardziej atrakcyjną dla Was grafikę i stwórzcie wyjątkowe przyjęcie.  

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca aniołek

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca z aniołkiem

Zaproszenia na Chrzest personalizowane

Jednym z bardzo atrakcyjnych wariantów zaproszeń na Chrzest są zaproszenia personalizowane. Posiadają wszelkie informacje na temat Waszego przyjęcia nadrukowane na kartach. Dzięki temu wszystkie elementy są bardzo spójne i wyjątkowe. Wybierzcie odpowiednią grafikę, a Wasze powiadomienia na pewno wszystkich zachwycą. Do kompletu dorzucamy również koperty z odpowiadającym, dekoracyjnym wnętrzem oraz naklejki do zamknięcia ich. Całość jest bardzo wyjątkowa i na pewno spodoba się Waszym bliskim. 

Bardzo ciekawą propozycją będą zaproszenia na Chrzest z kolekcji Kwiatowy Wózek Błękit ze zdjęciem dziecka. Jest to w pełni spersonalizowany wariant, który na pewno zachwyci Waszych bliskich. Na kartach widnieje grafika kwiatowego wianuszka w błękitno-białej kolorystyce. Wewnątrz niego znajduje się zdjęcie Waszego maluszka. Dzięki temu zaproszenia stają się niezwykle oryginalne i atrakcyjne. Wewnątrz znajduje się tekst przesłany przez Was. Zdecydujcie się na niego, jeżeli zależy Wam na bardzo oryginalnych zaproszeniach. 

Zaproszenia na Chrzest personalizowane dla chłopca ze zdjęciem

Zaproszenia na Chrzest chłopca ze zdjęciem

Zaproszenia na Chrzest do wypisania

Najbardziej popularną wersją są zaproszenia do ręcznego wypisania. Zaproszenia na Chrzest chłopca są bardzo urocze i subtelne. Wspaniałym wariantem będą na pewno zaproszenia z kolekcji Niebieski Aniołek. Cudownie się prezentują i znakomicie podkreślają charakter uroczystości. Na białych kartach znajduje się grafika małego aniołka w otoczeniu złoto-niebieskich gwiazdek. Będą świetnym wyborem na Chrzest Waszego chłopca. Wewnątrz znajduje się tekst, który należy uzupełnić najważniejszymi informacjami na temat przyjęcia. Do kompletu dorzucamy również białe koperty, które świetnie dopełnią całość. Na chrzciny chłopca idealnym wyborem będą również boho zaproszenia na Chrzest, które zdobione są motywem gołąbka i kwiatami w pastelowej kolorystyce.

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca błękitne

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca z granatowymi kwiatami