Prośby o bycie Chrzestnym

Prośby o bycie Chrzestnym

Prośba o bycie Chrzestnym występuje w wielu pięknych formach. Najczęściej zapytanie o bycie Chrzestnym to zdrapka, kartka, pudełko lub ciasteczko z wróżbą. Najważniejszym elementem w prośbach jest tekst oraz wierszyk, który powinien być elegancki i uroczy. Zdrapki dekorowane najmodniejszymi motywami graficznymi takimi jak: złote stópki i delikatne kwiaty zaskoczą i zauroczą Rodziców Chrzestnych. Wspaniałą propozycją są piękne kartki z zapytaniem o bycie Chrzestnym w wersji dla Matki Chrzestnej i Ojca Chrzestnego. Wyjątkowo oryginalnym pomysłem jest pudełeczko z ciasteczkiem, które kryje w sobie pytanie "Czy zostaniesz Moją Matką Chrzestną" lub "Czy zostaniesz Moim Ojcem Chrzestnym?".

Prośby o bycie Chrzestnym

Prośba o bycie Chrzestnym - jak poprosić o bycie Chrzestnym?

Dzień chrztu to cudowny czas dla naszego maleństwa. Chwila dołączenia do wspólnoty wyznaniowej stanowi pierwsze poważne zetknięcie z Bogiem. W dniu tej wyjątkowej uroczystości, spędzamy czas z całą rodziną, gdzie ważną rolę odgrywają rodzice chrzestni. Jak w prawidłowy sposób poprosić ich o pełnienie tej funkcji? Miło jest, gdy prośba o zostanie rodzicem chrzestnym nie jest wyłącznie słowna, jednak niesie ze sobą pewien rodzaj pamiątki tego dnia. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty próśb personalizowanych.

Prośba o bycie Chrzestnym zdrapka

Jedna z najciekawszych i najbardziej zaskakujących próśb i zapytań o bycie Rodzicem Chrzestnym to zdecydowanie zdrapka. Zdrapki prośby wykonane są w formie kart w komplecie z kopertą i zawieszką na sznureczku. Tego typu prośby wykonane są w wersji uniwersalnej lub spersonalizowanej, w której możemy umieścić również imię maluszka i imię przyszłego Rodzica Chrzestnego. Pod zdrapką ukryte jest pytanie, które zaskoczy każdego. Dla dziewczynek najchętniej wybierane warianty są w odcieniach różu, a dla chłopców w błękicie. Niezwykle popularne są także grafiki złotych stópek.

Prośba o bycie Chrzestną w postaci zdrapki

Prośba o bycie Chrzestną w postaci zdrapki

Prośba o bycie Chrzestnym puzzle

Świetnym i bardzo zaskakującym wyborem są także puzzle z zapytaniem o bycie Chrzestnym. Można zakupić je w kilku wersjach kolorystycznych. Puzzle zapakowane są w specjalne pudełko z dobranym motywem graficznym i przepięknym tekstem. Układanka prezentuje się bardzo elegancko, ma nasycone kolory. Po ułożeniu puzzli na układance pojawia się pytanie, które na pewno ucieszy najbliższych :-)

Prośba o bycie Chrzestnym w formie puzzli

Prośba o bycie Chrzestnym w formie puzzli

Czy zostaniesz moim Rodzicem Chrzestnym? Pytanie podane w niebanalny sposób

Rozpatrując papierową formę, możemy zdecydować się na kilka opcji wizualnych. Kartka z ażurową, ręcznie wycinaną okładką skradnie serce każdej przyszłej mamy chrzestnej i z pewnością zachwyci ojca chrzestnego. Dostępna w kolorze złotym lub białym zawiera napis:,,Ciociu/Wujku.... mam do Ciebie ważne pytanie... Czy zostaniesz Moją Matką Chrzestną/Moim Ojcem Chrzestnym?”. Na karteczce znajduje się również imię dziecka, a całość przewiązana jest białą, satynową wstążką lub jutowym sznurkiem. Wymiary to 12,5cm x 17,5cm.

Możliwe są też drobne zmiany oferowanych przez nas projektów, takie jak: zmiana czcionki na inną widoczną w naszej ofercie, zmiana: koloru, wielkości, grubości czcionki, zmiana tekstu na własny, zmiana rozmieszczenia gotowego tekstu, zmiana koloru tła. Jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów, modyfikacje projektu wykonujemy przy dopłacie. Jest to okazja do wyrażenia swojej kreatywności i osobistych preferencji, a także dopasowania do zamysłu dekoracyjnego na bankiet z okazji chrztu.