Prośby o bycie Chrzestnym

Prośby o bycie Chrzestnym

Prośba o bycie Chrzestnym występuje w wielu pięknych formach. Najczęściej zapytanie o bycie Chrzestnym to zdrapka, kartka, pudełko lub ciasteczko z wróżbą. Najważniejszym elementem w prośbach jest tekst oraz wierszyk, który powinien być elegancki i uroczy. Zdrapki dekorowane najmodniejszymi motywami graficznymi takimi jak: złote stópki i delikatne kwiaty zaskoczą i zauroczą Rodziców Chrzestnych. Wspaniałą propozycją są piękne kartki z zapytaniem o bycie Chrzestnym w wersji dla Matki Chrzestnej i Ojca Chrzestnego. Wyjątkowo oryginalnym pomysłem jest pudełeczko z ciasteczkiem, które kryje w sobie pytanie "Czy zostaniesz Moją Matką Chrzestną" lub "Czy zostaniesz Moim Ojcem Chrzestnym?".

Prośby o bycie Chrzestnym

 • PROŚBA o bycie Matką Chrzestną bransoletka nieskończoności (+bilecik+koperta) PROŚBA o bycie Matką Chrzestną bransoletka nieskończoności (+bilecik+koperta)
  14,98 zł
  PROŚBA o bycie Matką Chrzestną bransoletka nieskończoności (+bilecik+koperta)

  Prośba o bycie Matką Chrzestną w formie bransoletki nieskończoności sprzedawana w komplecie z bilecikiem i kopertą. Wspaniały sposób, by poprosić o bycie Matką Chrzestną maluszka. Bransoletka została przygotowana w pięknym stylu, posiada różowy rzemyk i zawieszkę w złotym kolorze. To piękny komplet dla Przyszłej Matki Chrzestnej.

  14,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestną drewniana ze Stópkami

  Prośba o bycie Matką Chrzestną wykonana z naturalnej sklejki drewnianej. Prośba w postaci drewnianej układanki z wyjmowanymi stópkami zachwyci przyszłą Matkę Chrzestną. Możecie wręczyć ją samą bądź umieścić w większym koszu prezentowym, który przekona Ciocię, by powiedziała TAK. Całość posiada piękne grawerowane napisy. Stópki wyjmują się z pudełeczka...

  27,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym drewniana ze Stópkami

  Prośba o bycie Ojcem Chrzestnym wykonana z naturalnego drewna w ekologicznym stylu. Przepiękny pomysł, jak zapytać o bycie Ojcem Chrzestnym maleństwa. Prośba została w całości wykonana z drewna - piękne polskie rękodzieło! Dzięki wyjmowanym stópkom kryje w sobie cudowną niespodziankę, która z pewnością zachwyci Wujka.

  27,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestną PUZZLE Boho Kołyska

  Przepiękna prośba o bycie Matką Chrzestną przygotowana w formie puzzli z nadrukiem przepięknej dziecięcej kołyski. Prośba prezentuje się przepięknie, nadruk w stylu boho wspaniale wpisuje się w trendy. To idealny sposób, by poprosić o bycie Matką Chrzestną.

  16,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestną PUZZLE Dziecięca Niewinność PROŚBA o bycie Chrzestną PUZZLE Dziecięca Niewinność
  16,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestną PUZZLE Dziecięca Niewinność

  Jak w wyjątkowy sposób poprosić o bycie Matką Chrzestną. Piękną i oryginalną propozycją są puzzle, które po ułożeniu zdradzają pytanie o zostanie Matką Chrzestną. Puzzle w różowej kolorystyce z kwiatową grafiką świetnie pasują dla córeczki.

  16,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym PUZZLE Dziecięca Niewinność PROŚBA o bycie Chrzestnym PUZZLE Dziecięca Niewinność
  16,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym PUZZLE Dziecięca Niewinność

  Jak w wyjątkowy sposób poprosić o bycie Ojcem Chrzestnym? Piękną i oryginalną propozycją są puzzle, które po ułożeniu zdradzają pytanie o zostanie Ojcem Chrzestnym. Puzzle w różowej kolorystyce z kwiatową grafiką świetnie pasują dla córeczki.

  16,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym PUZZLE Chłopiec w Kwiatach PROŚBA o bycie Chrzestnym PUZZLE Chłopiec w Kwiatach
  16,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym PUZZLE Chłopiec w Kwiatach

  Prośba o bycie Chrzestnym synka, która zachwyci najbliższych. Puzzle z piękną grafiką błękitnych kwiatów i śpiącego chłopca to wspaniała niespodzianka dla przyszłego Ojca Chrzestnego. Puzzle po ułożeniu wszystkich elementów zdradzają pytanie "Czy zostaniesz moim Ojcem Chrzestnym?".

  16,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym PUZZLE Boho Kołyska

  Jak poprosić o bycie Chrzestnym w nowoczesnym stylu? Idealnym wyborem jest układanka puzzle z motywem kołyski w stylu boho. Przepiękny malarski motyw wspaniale wpisuje się w trendy. Puzzle to oryginalna propozycja, która przekona Przyszłego Ojca Chrzestnego, by powiedział TAK.

  16,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM w woreczku PUZZLE Boho PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM w woreczku PUZZLE Boho
  39,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM w woreczku PUZZLE Boho

  Jak w wyjątkowy sposób poprosić o bycie Rodzicem Chrzestnym? Idealnym sposobem jest prośba w lnianym woreczku z imieniem Matki lub Ojca Chrzestnego, grafiką w stylu Boho oraz imieniem dziecka. W środku znajdują się puzzle, po których ułożeniu pokazuje się pytanie: Czy zostaniesz Moją Matką Chrzestną? Czy zostaniesz moim Ojcem Chrzestnym? Całość...

  39,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z PODPISEM kubek+czekoladki Złote Stópki

  Piękna personalizowana prośba o bycie Chrzestnym. W eleganckim boxie umieszczony został kubeczek, aromatyczna herbatka w słoiczku oraz małe mleczne czekoladki. Całość ułożona na dekoracyjnej wełnie drzewnej prezentuje się oryginalnie i gustownie. Z pewnością sprawi wielką niespodziankę przyszłemu Ojcu Chrzestnemu. 

  99,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestną Z PODPISEM kubek+czekoladki Złote Stópki

  Jak elegancko poprosić o bycie Chrzestną? W eleganckim pudełeczku umieszczona została herbatka w słoiczku, piękny kubeczek oraz mleczne czekoladki. Całość wspaniale udekorowana karteczką z prośbą i personalizacją. Taki prezent z pewnością przekona przyszłą Matkę Chrzestną o pełnienie tak ważnej roli w życiu dziecka. 

  99,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z PODPISEM kubek+czekoladki Dziecięca Niewinność

  Przepiękna propozycja na prośbę o bycie Chrzestnym. Na naturalnej wełnie drzewnej ułożony został kubeczek, cukierki w słoiczku oraz małe mleczne czekoladki. Na wieczku pudełeczka umieszczona została specjalna karteczka z prośbą i personalizacją, dzięki której przyszły Ojciec Chrzestny nie odmówi pełnienia tak ważnej roli w życiu dziecka. 

  99,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestną Z PODPISEM kubek+czekoladki Dziecięca Niewinność

  Piękna prośba o bycie Chrzestną w różowym pudełeczku. Na naturalnej wełnie drzewnej umieszony został oryginalny kubeczek, słoiczek z cukierkami oraz słodkości w postaci mlecznych czekoladek. Na pudełeczku znajduje się karteczka z prośbą i personalizacją. Taki prezent z pewnością wzruszy i oczaruje przyszłą Matkę Chrzestną. 

  99,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym WINO bezalkoholowe w skrzyni Boho PROŚBA o bycie Chrzestnym WINO bezalkoholowe w skrzyni Boho
  59,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym WINO bezalkoholowe w skrzyni Boho

  Jak poprosić o bycie Rodzicem Chrzestnym dziecka? Idealny pomysł to skrzyneczka z winem bezalkoholowym i czekoladkami. W środku znajduje się personalizowana karteczka z pytaniem i dopasowaną grafiką boho kołyski. To rewelacyjny prezent od dziecka dla Przyszłej Matki Chrzestnej i Ojca Chrzestnego. 

  59,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestną Z PODPISEM Prosecco kryształowe LUX Złote Stópki

  Prośba o bycie Matką Chrzestną umieszczona w drewnianej skrzyni z przepięknym kryształowym Prosecco w komplecie. W skład zestawu wchodzą także mleczne belgijskie czekoladki z pytaniem i dopasowanym motywem. Całość ułożona jest na dekoracyjnej wełnie drzewnej. Tego typu prezent pozwoli w elegancki sposób poprosić o bycie Matką Chrzestną maluszka.

  79,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z PODPISEM Prosecco kryształowe LUX Złote Stópki

  Prośba o bycie Ojcem Chrzestnym sprzedawana w drewnianej skrzyni z przepiękną butelką kryształowego Prosecco. W skrzyni znajduje się spersonalizowana karteczka z grafiką złotych stópek oraz pytaniem do Ojca Chrzestnego. W komplecie umieszczone zostały mleczne czekoladki z dopasowanym motywem. Cały zestaw to elegancka forma zapytania o bycie Chrzestnym.

  79,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym WINO bezalkoholowe w skrzyni Boho PROŚBA o bycie Chrzestnym WINO bezalkoholowe w skrzyni Boho
  49,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestną WINO kryształowe RÓŻOWE w pudełku

  Piękna prośba o bycie Matką Chrzestną w pudełku. Mini wino musujące w kryształowej butelce prezentuje się rewelacyjnie, wyłożone na wełnie drzewnej w różowym pudełeczku oczaruje ciocię. Na wieczku znajduje się personalizowane pytanie o bycie Rodzicem Chrzestnym z imieniem dziecka. 

  49,98 zł
 • PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOJĄ MATKĄ CHRZESTNĄ Złote Stópki (+koperta) PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOJĄ MATKĄ CHRZESTNĄ Złote Stópki (+koperta)
  13,00 zł
  PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOJĄ MATKĄ CHRZESTNĄ Złote Stópki...
  2 Recenzje

  Piękna zdrapka z motywem złotych stópek to wspaniały pomysł, aby poprosić najbliższą osobę o zostanie Matką Chrzestną Maleństwa. Prośba wykonana została z dbałością o najmniejszy szczegół, z wyjątkową grafiką, uroczym wierszykiem oraz zdrapką w kształcie serca.

  13,00 zł
 • PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOIM OJCEM CHRZESTNYM Złote Stópki (+koperta) PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOIM OJCEM CHRZESTNYM Złote Stópki (+koperta)
  13,00 zł
  PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOIM OJCEM CHRZESTNYM Złote...
  2 Recenzje

  Ojciec Chrzestny Maleństwa to wyjątkowa osoba, którą darzy się wielkim zaufaniem. Jak w piękny sposób poprosić najbliższą osobę o zostanie Chrzestnym? Cudowną propozycją jest prośba-zdrapka z motywem złotych stópek, która zachwyci i oczaruje swoim wyglądem i zostanie zapamiętana na długie lata.

  13,00 zł
 • PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOJĄ MATKĄ CHRZESTNĄ Dziecięca Niewinność (+koperta) PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOJĄ MATKĄ CHRZESTNĄ Dziecięca Niewinność (+koperta)
  13,00 zł
  PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOJĄ MATKĄ CHRZESTNĄ Dziecięca...

  Piękna prośba o zostanie Matką Chrzestną zdobiona cudowną grafiką śpiącej dziewczynki i kwiatów w różowej kolorystyce. Wewnątrz prośby znajduje się zdrapka w kształcie serca, pod którą kryje się wyjątkowe pytanie, które zachwyci najbliższą ciocię Maleństwa.

  13,00 zł
 • PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOJĄ MATKĄ CHRZESTNĄ Dziecięca Niewinność (+koperta) PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOJĄ MATKĄ CHRZESTNĄ Dziecięca Niewinność (+koperta)
  13,00 zł
  PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOIM OJCEM CHRZESTNYM Dziecięca...

  Wspaniały sposób, aby poprosić najbliższą osobę o bycie Ojcem Chrzestnym dziecka. Zdrapka w odcieniach różu zdobiona uroczą grafiką śpiącej dziewczynki, umieszczona w różowej kopercie zachwyci i oczaruje wujka. Prośba-zdrapka to cudowna niespodzianka, która zostanie zapamiętana na długie lata.

  13,00 zł
 • PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOJĄ MATKĄ CHRZESTNĄ Chłopiec w Kwiatach (+koperta) PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOJĄ MATKĄ CHRZESTNĄ Chłopiec w Kwiatach (+koperta)
  13,00 zł
  PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOJĄ MATKĄ CHRZESTNĄ Chłopiec w...

  Cudowna prośba o zostanie Matką Chrzestną, która zachwyci najbliższą osobę. Prośba wykonana w kwiatowej aranżacji w odcieniach błękitu ze śliczną grafika śpiącego chłopczyka prezentuje się przepięknie! Wewnątrz znajduje się zdrapka w kształcie serca, pod którą znajduje się wyjątkowe pytanie o bycie Rodzicem Chrzestnym.

  13,00 zł
 • PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOIM OJCEM CHRZESTNYM Chłopiec w kwiatach (+koperta) PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOIM OJCEM CHRZESTNYM Chłopiec w kwiatach (+koperta)
  13,00 zł
  PROŚBA ZDRAPKA na Chrzest CZY ZOSTANIESZ MOIM OJCEM CHRZESTNYM Chłopiec w...
  1 Recenzje

  Jak w wyjątkowy sposób poprosić bliską osobę o zostanie Ojcem Chrzestnym synka? Wspaniałą propozycją jest prośba w postaci zdrapki, która oczaruje wujka. Prośba została wykonana z dbałością o najmniejszy szczegół z piękną grafiką śpiącego chłopca w błękitnej kolorystyce.

  13,00 zł
 • PROŚBA ZDRAPKA Czy zostaniesz Moim Rodzicem Chrzestnym ZŁOTE STÓPKI+ZŁOTA KOPERTA PROŚBA ZDRAPKA Czy zostaniesz Moim Rodzicem Chrzestnym ZŁOTE STÓPKI+ZŁOTA KOPERTA
  23,98 zł
  PROŚBA ZDRAPKA OTWIERANA na Chrzest Czy zostaniesz Moim Rodzicem...

  Wspaniała prośba dla przyszłych Rodziców Chrzestnych w postaci personalizowanej zdrapki. Pod serduszkiem-zdrapką znajduje się niezwykłe pytanie: Czy zostaniesz Moją Matką Chrzestną/Moim Ojcem Chrzestny? Personalizowana prośba umieszczona w złotej kopercie, która ozdobiona jest motywem dziecięcych stópek zachwyci najbliższych.

  23,98 zł
 • PROŚBA ZDRAPKA Czy zostaniesz Moim Rodzicem Chrzestnym DZIECIĘCA NIEWINNOŚĆ PROŚBA ZDRAPKA Czy zostaniesz Moim Rodzicem Chrzestnym DZIECIĘCA NIEWINNOŚĆ
  23,98 zł
  PROŚBA ZDRAPKA OTWIERANA na Chrzest Czy zostaniesz Moim Rodzicem...
  3 Recenzje

  Fantastyczna propozycja, jak poprosić o bycie Rodzicem Chrzestnym. Zdrapka w odcieniach różu to kreatywny pomysł, który oczaruje ciocię i wujka. Urocza grafika jest idealna dla dziewczynki!

  23,98 zł
 • PROŚBA ZDRAPKA Czy zostaniesz Moim Rodzicem Chrzestnym CHŁOPIEC W KWIATACH PROŚBA ZDRAPKA Czy zostaniesz Moim Rodzicem Chrzestnym CHŁOPIEC W KWIATACH
  23,98 zł
  PROŚBA ZDRAPKA OTWIERANA na Chrzest Czy zostaniesz Moim Rodzicem...
  2 Recenzje

  Wspaniała prośba o zostanie Rodzicem Chrzestnym w postaci pięknej kwiatowej zdrapki. Personalizowana prośba z uroczą grafiką śpiącego chłopczyka w kwiatowym wianuszku zaskoczy i oczaruje najbliższe osoby. W zestawie znajduje się błękitna koperta z kolorowym wnętrzem i naklejką w kształcie kółka ze znakiem zapytania.

  23,98 zł
 • KUBEK magiczny Prośba o zostanie Chrzestną ZAPACH PIWONII 330ml Z IMIENIEM KUBEK magiczny Prośba o zostanie Chrzestną ZAPACH PIWONII 330ml Z IMIENIEM
  45,98 zł
  KUBEK magiczny Prośba o zostanie Chrzestną Piwonie 330ml Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Wyjątkowa propozycja prośby o bycie Matką Chrzestną maleństwa. Magiczny kubek, który po zalaniu gorącą wodą ukazuje tajemnicze i wspaniałe pytanie zachwyci najbliższą osobę. Kubek zdobiony jest grafiką kwiatów piwonii, imieniem dziecka oraz imieniem przyszłej Matki Chrzestnej.

  45,98 zł
 • KUBEK magiczny Prośba o zostanie Chrzestnym ZŁOTE STÓPKI 330ml Z IMIENIEM KUBEK magiczny Prośba o zostanie Chrzestnym ZŁOTE STÓPKI 330ml Z IMIENIEM
  45,98 zł
  KUBEK magiczny Prośba o zostanie Chrzestnym ZŁOTE STÓPKI 330ml Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Jak poprosić o bycie Ojcem Chrzestnym dziecka w wyjątkowy sposób? Oryginalną i pomysłową propozycją będzie magiczny kubek, który po zalaniu wrzątkiem ukazuje pytanie! Kubek zdobiony uroczą grafiką złotych stópek i serduszka prezentuje się przepięknie.

  45,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym w pudełku Z IMIENIEM Puzzle Dziecięca Niewinność PROŚBA o bycie Chrzestnym w pudełku Z IMIENIEM Puzzle Dziecięca Niewinność
  39,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym w pudełku Z IMIENIEM Puzzle Dziecięca Niewinność

  Jak w wyjątkowy sposób poprosić o bycie Rodzicem Chrzestnym. Piękną i oryginalną propozycją są personalizowane puzzle, które po ułożeniu zdradzają pytanie o zostanie Rodzicem Chrzestnym. Puzzle w różowej kolorystyce z kwiatową grafiką świetnie pasują dla córeczki. Rozsypane puzzle umieszczone są w kartonowym pudełku, które opatrzone jest naklejką z piękną...

  39,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym w pudełku Z IMIENIEM Puzzle Chłopiec w kwiatach PROŚBA o bycie Chrzestnym w pudełku Z IMIENIEM Puzzle Chłopiec w kwiatach
  39,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym w pudełku Z IMIENIEM Puzzle Chłopiec w kwiatach
  2 Recenzje

  Prośba o bycie Chrzestnym synka, która zachwyci najbliższych. Personalizowane puzzle z piękną grafiką błękitnych kwiatów i śpiącego chłopca to wspaniała niespodzianka dla przyszłych Rodziców Chrzestnych. Puzzle po ułożeniu wszystkich elementów zdradzają pytanie "Czy zostaniesz moją Matką Chrzestną/moim Ojcem Chrzestnym?".

  39,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Złote Stópki PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Złote Stópki
  39,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Złote Stópki

  Piękna i urocza prośba o zostanie Rodzicem Chrzestnym dziecka. Drewniane pudełeczko ozdobione zdjęciem Maluszka oraz grafiką złotych stópek zachwyci przyszłą Matkę lub Przyszłego Ojca Chrzestnego. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. 

  39,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Złoty Wózeczek PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Złoty Wózeczek
  39,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Złoty Wózeczek

  Wspaniałe pudełeczko ze zdjęciem dziecka i grafiką złotego wózeczka pozwoli w uroczy sposób poprosić najbliższą osobę o zostanie Rodzicem Chrzestnym Waszego dziecka. Tak przygotowana prośba zagwarantuje, że pytana osoba podejmie się tak ważnej roli i zgodzi się na pytanie. 

  39,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chłopiec w Kwiatach PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chłopiec w Kwiatach
  39,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chłopiec w Kwiatach
  1 Recenzje

  Przepiękne pudełeczko ze zdjęciem dziecka i śliczną kwiatową grafiką pozwoli w wyjątkowy sposób poprosić najbliższą osobę o zostanie Rodzicem Chrzestnym. Wnętrze pudełeczka zostało wykonane w niebieskiej kolorystyce oraz ozdobione grafiką śpiącego chłopczyka. 

  39,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Subtelny Róż PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Subtelny Róż
  39,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Subtelny Róż

  Rodzic Chrzestny to wyjątkowa osoba o wielkim sercu, która zawsze znajdzie czas, aby zaopiekować się Waszym Maluszkiem. Dlatego jeśli wybraliście już odpowiednią osobę do tej roli, podarujcie jej wyjątkową prośbę. Pozwoli ona poprosić najbliższą osobę o zostanie Matką lub Ojcem Chrzestnym Waszego dziecka. Pudełeczko ze zdjęciem dziecka i piękną kwiatową...

  39,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Czekoladownik Złote Stópki PROŚBA o bycie Chrzestnym Czekoladownik Złote Stópki
  16,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Czekoladownik ze zdrapką Złote Stópki

  Piękna i oryginalna prośba o bycie Chrzestnym, która zachwyci najbliższych. Pudełko na czekoladę z personalizacją, grafiką złotych stópek oraz zdrapką prezentuje się wyjątkowo elegancko. Wspaniały pomysł, aby poprosić najbliższe osoby o zostanie Matką lub Ojcem Chrzestnym Waszego dziecka.

  16,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Czekoladownik ze zdrapką Złoty Wózeczek PROŚBA o bycie Chrzestnym Czekoladownik ze zdrapką Złoty Wózeczek
  16,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Czekoladownik ze zdrapką Złoty Wózeczek

  W jaki sposób poprosić najbliższą osobę o zostanie Rodzicem Chrzestnym dziecka? Wyjątkowym pomysłem jest personalizowany czekoladownik ze zdrapką. Pudełko na czekoladę ozdobione jest naklejką z grafiką złotego wózeczka oraz imieniem Rodzica Chrzestnego. We wnętrzu znajduje się zdrapka, pod którą kryje się pytanie "Czy zostaniesz Moją Matką Chrzestną/Moim...

  16,98 zł

Prośba o bycie Chrzestnym - jak poprosić o bycie Chrzestnym?

Dzień chrztu to cudowny czas dla naszego maleństwa. Chwila dołączenia do wspólnoty wyznaniowej stanowi pierwsze poważne zetknięcie z Bogiem. W dniu tej wyjątkowej uroczystości, spędzamy czas z całą rodziną, gdzie ważną rolę odgrywają rodzice chrzestni. Jak w prawidłowy sposób poprosić ich o pełnienie tej funkcji? Miło jest, gdy prośba o zostanie rodzicem chrzestnym nie jest wyłącznie słowna, jednak niesie ze sobą pewien rodzaj pamiątki tego dnia. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty próśb personalizowanych.

Prośba o bycie Chrzestnym zdrapka

Jedna z najciekawszych i najbardziej zaskakujących próśb i zapytań o bycie Rodzicem Chrzestnym to zdecydowanie zdrapka. Zdrapki prośby wykonane są w formie kart w komplecie z kopertą i zawieszką na sznureczku. Tego typu prośby wykonane są w wersji uniwersalnej lub spersonalizowanej, w której możemy umieścić również imię maluszka i imię przyszłego Rodzica Chrzestnego. Pod zdrapką ukryte jest pytanie, które zaskoczy każdego. Dla dziewczynek najchętniej wybierane warianty są w odcieniach różu, a dla chłopców w błękicie. Niezwykle popularne są także grafiki złotych stópek.

Prośba o bycie Chrzestnym puzzle

Świetnym i bardzo zaskakującym wyborem są także puzzle z zapytaniem o bycie Chrzestnym. Można zakupić je w kilku wersjach kolorystycznych. Puzzle zapakowane są w specjalne pudełko z dobranym motywem graficznym i przepięknym tekstem. Układanka prezentuje się bardzo elegancko, ma nasycone kolory. Po ułożeniu puzzli na układance pojawia się pytanie, które na pewno ucieszy najbliższych :-)

Czy zostaniesz moim Rodzicem Chrzestnym? Pytanie podane w niebanalny sposób

Rozpatrując papierową formę, możemy zdecydować się na kilka opcji wizualnych. Kartka z ażurową, ręcznie wycinaną okładką skradnie serce każdej przyszłej mamy chrzestnej i z pewnością zachwyci ojca chrzestnego. Dostępna w kolorze złotym lub białym zawiera napis:,,Ciociu/Wujku.... mam do Ciebie ważne pytanie... Czy zostaniesz Moją Matką Chrzestną/Moim Ojcem Chrzestnym?”. Na karteczce znajduje się również imię dziecka, a całość przewiązana jest białą, satynową wstążką lub jutowym sznurkiem. Wymiary to 12,5cm x 17,5cm.

Możliwe są też drobne zmiany oferowanych przez nas projektów, takie jak: zmiana czcionki na inną widoczną w naszej ofercie, zmiana: koloru, wielkości, grubości czcionki, zmiana tekstu na własny, zmiana rozmieszczenia gotowego tekstu, zmiana koloru tła. Jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów, modyfikacje projektu wykonujemy przy dopłacie. Jest to okazja do wyrażenia swojej kreatywności i osobistych preferencji, a także dopasowania do zamysłu dekoracyjnego na bankiet z okazji chrztu.