Dzienniki ciąży i pamiętniki

Dzienniki ciąży i pamiętniki

Dziennik ciąży to księga z białymi lub czarnymi kartkami, która pozwoli zebrać w jednym miejscu zapiski z okresu ciąży. Może posłużyć jako kalendarz lub terminarz wizyt bądź też pamiętnik ciąży, w którym Mama będzie opisywać swoje przeżycia. Dziennik ciąży może posłużyć także jako album na zdjęcia z USG czy zdjęcia brzuszka z każdego miesiąca ciąży. Na okładce znajduje się personalizacja. To także świetny podręczny notatnik.

Dzienniki ciąży i pamiętniki

 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Baby Shower Chmurka DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Baby Shower Chmurka
  44,98 zł
  PAMIĘTNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Chmurka Z IMIENIEM (+wstążka złota)

  Dziennik ciąży z białymi lub czarnymi kartkami to fantastyczny gadżet, który pozwoli w jednym miejscu zebrać wszystkie wspomnienia z tego pięknego okresu. Księga zdobiona jest personalizowaną naklejką z imieniem Przyszłej Mamy i uroczą grafiką chmurki. 

  44,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Hello Baby Z IMIENIEM (+wstążka złota) DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Hello Baby Z IMIENIEM (+wstążka złota)
  44,98 zł
  DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Hello Baby Z IMIENIEM (+wstążka złota)
  1 Recenzje

  Dziennik ciąży to wspaniały wybór, by zebrać w jednym miejscu wspomnienia z okresu ciąży lub wkleić zdjęcia z USG lub zdjęcia brzuszka. Do wyboru białe lub czarne kartki. Dziennik można wypełnić wspomnieniami, które po latach wywołają wzruszenie.

  44,98 zł
 • PAMIĘTNIK Ciąży na zdjęcia USG Botaniczny Z IMIENIEM (+wstążka złota) PAMIĘTNIK Ciąży na zdjęcia USG Botaniczny Z IMIENIEM (+wstążka złota)
  44,98 zł
  PAMIĘTNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Botaniczny Z IMIENIEM (+wstążka złota)

  Pamiętnik ciąży spersonalizowany na okładce imieniem Przyszłej Mamy i dekorowany uroczą grafiką słonika to wspaniały wybór. Dziennik pozwoli zebrać wspomnienia z okresu ciąży, wkleić zdjęcia z USG czy zdjęcia brzuszka w każdym miesiącu. Do wyboru czarne lub białe kartki.

  44,98 zł
 • PAMIĘTNIK Przyszłej Mamy Oh Baby! Baby Shower Z IMIENIEM (+złota wstążka) PAMIĘTNIK Przyszłej Mamy Oh Baby! Baby Shower Z IMIENIEM (+złota wstążka)
  44,98 zł
  PAMIĘTNIK Przyszłej Mamy Oh Baby! Baby Shower Z IMIENIEM (+złota wstążka)

  Personalizowany Pamiętnik Przyszłej Mamy to wspaniała propozycja na prezent dla przyjaciółki na Baby Shower! Pamiętnik zdobiony imieniem Przyszłej Mamy oraz złotym napisem "Oh Baby!" to idealny gadżet, który pozwoli zachować wspomnienia z okresy ciąży - zdjęcia oraz ciekawostki.

  44,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Baby Shower Zapach Piwonii DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Baby Shower Zapach Piwonii
  44,98 zł
  DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Baby Shower Piwonie
  2 Recenzje

  Rewelacyjny dziennik ciąży w postaci personalizowanego albumu z białymi lub czarnymi kartkami! Przyszła Mama zapisze w nim wszystkie najważniejsze informacje dotyczące ciąży i jej maleństwa oraz uczucia związane z przyjściem na świat dziecka. Dzienniczek posiada 50 kartek - można w nim umieścić również zdjęcia usg czy zmieniającego się z miesiąca na...

  44,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Bocian Z IMIENIEM (+wstążka miętowa) DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Bocian Z IMIENIEM (+wstążka miętowa)
  44,98 zł
  DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Bocian Z IMIENIEM (+wstążka miętowa)
  1 Recenzje

  Prześliczny dziennik ciąży w postaci księgi z białymi lub czarnymi kartkami do wyboru i efektowną grafiką bociana. Dziennik może zostać wypełniony wspomnieniami z okresu ciąży, zapiskami o terminach wizyt czy zdjęciami z USG. Cudowny pamiętnik Przyszłej Mamy, dzięki któremu będzie mogła powrócić do wspomnień z tego cudownego okresu.

  44,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Rosegold Flowers Z IMIENIEM DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Rosegold Flowers Z IMIENIEM
  44,98 zł
  DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Rosegold Flowers Z IMIENIEM

  Dziennik ciąży na zdjęcia USG lub wpisy czy terminy wizyt to świetny wybór. Na okładce znajduje się przepiękny motyw kwiatów w odcieniach rosegold. Dziennik może posłużyć jako pamiętnik Przyszłej Mamy, w którym zbierze wszystkie wspomnienia z tego cudownego okresu. Do wyboru białe lub czarne kartki.

  44,98 zł
 • PAMIĘTNIK Przyszłej Mamy na zdjęcia USG Słonik Z IMIENIEM (+wstążka błękitna w kropki) PAMIĘTNIK Przyszłej Mamy na zdjęcia USG Słonik Z IMIENIEM (+wstążka błękitna w kropki)
  44,98 zł
  PAMIĘTNIK Przyszłej Mamy na zdjęcia USG Słonik Z IMIENIEM (+wstążka...

  Pamiętnik ciąży spersonalizowany na okładce imieniem Przyszłej Mamy i dekorowany uroczą grafiką słonika to wspaniały wybór. Dziennik pozwoli zebrać wspomnienia z okresu ciąży, wkleić zdjęcia z USG czy zdjęcia brzuszka w każdym miesiącu. Do wyboru czarne lub białe kartki.

  44,98 zł
 • ALBUM na zdjęcia z USG z Imionami RÓŻ (+wstążka j.róż) ALBUM na zdjęcia z USG z Imionami RÓŻ (+wstążka j.róż)
  59,98 zł
  ALBUM na zdjęcia z USG i zdjęcia brzuszka z Imionami Róż (+wstążka j.róż)

  Album na zdjęcia z USG lub zdjęcia ciążowego brzuszka to świetny wybór i wspaniała pamiątka dla Rodziców. Album posiada spersonalizowaną okładkę z grafiką aparatu fotograficznego w odcieniach różu i błękitu. Wewnątrz znajdują się czarne kartki, na których można wkleić zdjęcia z USG lub zdjęcia brzuszka i umieścić podpisy.

  59,98 zł
 • ALBUM na zdjęcia z USG z Imionami BOTANICZNY ALBUM na zdjęcia z USG z Imionami BOTANICZNY
  59,98 zł
  ALBUM na zdjęcia z USG i zdjęcia brzuszka z Imionami BOTANICZNY

  Przepiękny album na zdjęcia z USG lub zdjęcia ciążowego brzuszka, który posiada czarne kartki. Wyjątkowa propozycja, która pozwoli zebrać w jednym miejscu cudowne wspomnienia z okresu ciąży. Okładka spersonalizowana jest imionami Rodziców maleństwa. Album posiada napis Czekamy na Ciebie!

  59,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Kwiaty Z IMIENIEM DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Kwiaty Z IMIENIEM
  44,98 zł
  DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Kwiaty Z IMIENIEM

  Dziennik ciąży w sztywnej oprawie do wyboru z białymi lub czarnymi kartkami. Dziennik posiada na okładce imię Przyszłej Mamy, a także prześliczną grafikę kobiety w ciąży. Bardzo elegancki i niepowtarzalny dodatek. Dzięki dziennikowi można zebrać w jednym miejscu terminy wizyt lekarskich, ważne kontakty czy wkleić zdjęcia z USG.

  44,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Serce Z IMIENIEM DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Serce Z IMIENIEM
  44,98 zł
  DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Serce Z IMIENIEM

  Przepiękny dziennik ciąży z wizerunkiem Przyszłej Mamy w sercu to wyjątkowy wybór na okres ciąży. Dziennik pozwoli zebrać w jednym miejscu zdjęcia z USG, spisać terminy wizyt lekarskich czy osobiste przeżycia z tego cudownego okresu. Świetny również na prezent na Baby Shower. Do wyboru białe lub czarne kartki.

  44,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Bobasek Z IMIENIEM DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Bobasek Z IMIENIEM
  44,98 zł
  DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Bobasek Z IMIENIEM

  Bardzo efektowna księga Dziennik Ciąży przygotowana do wyboru z białymi lub czarnymi kartkami. Księga posiada spersonalizowaną okładkę z przepiękną grafiką Mamusi z dzieckiem. Na okładce znajduje się także imię. Dziennik pozwoli zebrać w jednym miejscu zdjęcia z USG, zdjęcia brzuszka czy wypisać najważniejsze kontakty, terminy wizyt lekarskich czy wyniki...

  44,98 zł
 • PISAKI markery kolorowe do ksiąg z czarnymi kartkami 4szt PISAKI markery kolorowe do ksiąg z czarnymi kartkami 4szt
  32,98 zł
  PISAKI markery kolorowe do ksiąg z czarnymi kartkami 4szt

  Zestaw czterech kolorowych pisaków to idealny dodatek do ksiąg gości z czarnymi kartkami. Fantastycznie nadają się również do dzienników ciąży oraz albumów na zdjęcia dziecka. Rewelacyjne kolory pisaków pozwolą stworzyć ciekawą historię, która stanie się pamiątką na długie lata.

  32,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM kwiaty Różowa 80 kartek czystych NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM kwiaty Różowa 80 kartek czystych
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM kwiaty 80 kartek czystych

  Prześliczny notatnik ciążowy z grafiką Przyszłej Mamy i kwiatami w odcieniach różu to świetny wybór, który pozwoli zebrać w jednym miejscu terminy wizyt lekarskich, wyniki badań czy wkleić zdjęcia z USG. Notatnik posiada aż 80 czystych kartek ze srebrzonymi brzegami oraz ciemnoróżową gumkę. Na okładce znajduje się personalizacja w formie imienia Przyszłej...

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Zapach Piwonii 80 kartek czystych NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Zapach Piwonii 80 kartek czystych
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Piwonie 80 kartek czystych

  Notatnik ciążowy idealnie sprawdzi się do zapisywania najważniejszych informacji: terminów wizyt, wyników badań czy postępów w kompletowaniu wyprawki. Posiada przepiękną samoprzylepną naklejkę na okładce, która zdobiona jest grafiką Przyszłej Mamusi i jej imieniem. Całość pięknie dopełniają kwiaty piwonii. Notatnik jest poręczny, dzięki czemu można go...

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Kwiaty Rosegold 80 kartek czystych NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Kwiaty Rosegold 80 kartek czystych
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Kwiaty Rosegold 80 kartek czystych

  Przepiękny notatnik ciążowy z motywem kwiatów w odcieniach rosegold to idealna propozycja dla Przyszłej Mamy. Notatnik dekorowany jest imieniem, posiada poręczny format, dzięki czemu można zmieścić go w torebce. Idealny, by zebrać w jednym miejscu terminy wizyt lekarskich czy wyniki badań.

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Bobasek 80 kartek czystych NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Bobasek 80 kartek czystych
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Bobasek 80 kartek czystych

  Notatnik ciążowy to świetny wybór dla Przyszłej Mamy. Pozwoli zebrać w jednym miejscu zapiski z okresu ciąży, a także wpisać kontakt do położnej, szkoły rodzenia czy terminy wizyt lekarskich. W notatniku można umieścić również zdjęcia USG. Notatnik posiada 80 czystych kartek ze srebrzonymi brzegami.

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Serce 80 kartek w kratkę NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Serce 80 kartek w kratkę
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Serce 80 kartek w kratkę

  Bardzo elegancki notatnik dla Przyszłej Mamy to idealny wybór dla kobiety w ciąży. Notatnik pozwoli zebrać w jednym miejscu terminy wizyt lekarskich czy ważne kontakty. Można wykorzystać go również na pisanie przebiegu ciąży lub samopoczucia, a także wkleić zdjęcia z USG lub zdjęcia brzuszka.

  29,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI album fotobudka czarne kartki BAZA do aranżacji A4 KSIĘGA GOŚCI album fotobudka czarne kartki BAZA do aranżacji A4
  29,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI album fotobudka czarne kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron

  Jak samodzielnie zrobić pamiątkową księgę gości? Jeśli chcecie przygotować Wasz indywidualny wzór, udekorowany koronkami czy kwiatami wykorzystajcie bazę do księgi gości z czarnymi kartkami. Taki album pozwoli stworzyć cudowną pamiątkę. Bazę możecie ozdobić wraz z dzieckiem i stworzyć wspaniały projekt DIY. Sztywna oprawa i aż 100 stron pozwalają na...

  29,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI białe kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron KSIĘGA GOŚCI białe kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron
  25,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI białe kartki BAZA do aranżacji A4 100 stron

  Baza do księgi gości, która zawiera 100 czystych białych stron to wspaniały dodatek, by samodzielnie przygotować wyjątkową pamiątkę z przyjęcia. Baza nadaje się, by udekorować ją wstążeczkami, papierowymi kwiatami, własnymi zdjęciami czy własnoręcznie pomalować. Idealna do wykorzystania na każdą okazję.

  25,98 zł
 • PISAK biały do ksiąg z czarnymi kartkami PISAK biały do ksiąg z czarnymi kartkami
  9,98 zł
  PISAK biały do ksiąg z czarnymi kartkami

  Biały pisak jest idealny, by wypełniać nim księgi z czarnymi kartkami. Z powodzeniem wypiszecie nim dziennik ciąży lub pamiątkowy album dla dziecka z okazji urodzin. To świetny wybór, by podpisać umieszczone w księdze zdjęcia i stworzyć cudowny zbiór wspomnień.

  9,98 zł
 • DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm ZŁOTY DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm ZŁOTY
  14,98 zł
  DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm ZŁOTY
  1 Recenzje

  Metaliczny złoty długopis to świetny dodatek, który idealnie nadaje się do wypisywania każdego rodzaju zaproszeń. Metaliczny połysk fantastycznie prezentuje się na zaproszeniach oraz księgach pamiątkowych.

  14,98 zł
 • DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm SREBRNY DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm SREBRNY
  14,98 zł
  DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm SREBRNY

  Srebrny metaliczny długopis to świetny dodatek, który pozwoli w elegancki sposób wypisać zaproszenia. Idealnie nadaje się również do ksiąg pamiątkowych, w których to goście mogą umieszczać wpisy i życzenia.

  14,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  35,00 zł

Dzienniki ciąży i pamiętniki Przyszłej Mamy - piękna pamiątka z okresu ciąży

Kobieta w ciąży ma bardzo odpowiedzialne zadanie dbać o maleństwo, rozwijające się wewnątrz jej organizmu. Dziecko potrzebuje dogodnych warunków, aby jego ciało mogło się w pełni rozwinąć w okresie dziewięciu miesięcy. Jak nadzorować ciążę, jej przebieg oraz stan maleństwa? Wspaniałym i jednocześnie bardzo popularnym sposobem na monitorowanie rozwoju dziecka jest ciążowy organizer, w którym można zapisywać najważniejsze wydarzenia, parametry, wizyty u specjalisty, wklejać zdjęcia, zapisywać wspomnienia i refleksje z okresu ciąży. 

Dziennik ciąży dlaczego warto mieć?

Dziennik ciąży pozwoli na dokładne planowanie poszczególnych czynności, na różnych etapach ciąży. W “Dzienniku mojej ciąży” możesz swobodnie zapisać każdą wizytę u ginekologa, zapisywać skompletowaną wyprawkę dla dziecka, wklejać zdjęcia z usg lub swoje z brzuszkiem ciążowym z każdego miesiąca. Taki dziennik ciąży może stać się wyjątkową pamiątką z tego niezwykłego czasu w życiu kobiety i Przyszłej Mamy.

Dziennik ciąży z imieniem biało-złoty

Dziennik ciąży z imieniem biało-złoty

Piękny dziennik może być także prezentem dla Przyszłej Mamy od bliskich. Monitorowanie ciąży może być przyjemne, jeśli jest to regularny proces, a dziennik pozwala na porównanie każdego etapu. Jest to niezwykle wzruszająca pamiątka, zwłaszcza z perspektywy czasu. Zapiski z pierwszej ciąży w dzienniku mogą okazać się bezcenne w przypadku kolejnych ;) Dziennik może pełnić funkcje kalendarza lub terminarza z datami umówionych wizyt. 

Album na zdjęcia z USG w pięknym wydaniu

Album, dziennik, kalendarz - od Przyszłej Mamy zależy jaką funkcję będzie pełniła pamiątkowa księga, bowiem wszystkie kartki są czyste - czarne lub białe - i świetnie sprawdzą się jako każda forma zapisu. Do albumu można wklejać zdjęcia usg z wizyt u lekarza lub zdjęcia Przyszłej Mamy z rosnącym brzuszkiem, a także zdjęcia z sesji ciążowych. Dziennik pozwoli na zapisywanie refleksji przeżyć kobiety w ciąży, co z pewnością będzie cenną mądrością na przyszłość i pamiątką, natomiast kalendarz pozwoli dotrzymać wszelkich istotnych terminów, które są znaczące podczas ciąży.

Album na zdjęcia z USG

Album na zdjęcia z USG

Podręczny notatnik ciążowy z oferty sklepu LeonKameleon.pl to księga pamiątkowa z okresu ciąży z personalizowaną okładką, przez co świetnie nadaje się jako prezent dla ciężarnej kobiety. Uroczy motyw słonia, grafika ciężarnej kobiety wśród piwonii czy urocza chmurka to tylko niektóre z motywów jakie oferuje sklep online LeonKameleon.pl. Sprawdź korzystną ofertę i spraw sobie lub bliskiej osobie wspaniały materiał do własnoręcznego wykonania pamiątki.

Album na zdjęcia z USG wnętrze

Album na zdjęcia z USG wnętrze

Zobacz wszystkie propozycje w kategorii CIĄŻA:

Jak powiedzieć o ciąży? Oryginalne pomysły

Dzienniki ciąży i pamiętniki

Ciąża - dodatki