Upominki dla uczniów na Boże Narodzenie

Upominki dla uczniów na Boże Narodzenie

Boże Narodzenie w szkole to czas, gdy uczniowie otrzymują prezenty od wychowawców, siebie nawzajem czy dyrekcji. Drobne upominki, takie jak słodycze, personalizowane kubki czy inne wyjątkowe drobiazgi, są popularnym wyborem. Wiele placówek organizuje także specjalne wydarzenia, podczas których obdarowywane są dzieci, co tworzy radosną atmosferę i wzmacnia więzi społeczności szkolnej. Takie gesty nie tylko dodają uroku świątecznym obchodom, ale także wzmacniają relacje między uczniami a personelem szkolnym, podkreślając znaczenie wzajemnego szacunku i troski.

Upominki dla uczniów na Boże Narodzenie

 • CZEKOLADA świąteczna w pudełku Z PODPISEM Reniferek CZEKOLADA świąteczna w pudełku Z PODPISEM Reniferek
  24,98 zł
  CZEKOLADA świąteczna w pudełku Z PODPISEM Reniferek

  Szukasz drobnego prezentu dla bliskiej osoby? Skorzystaj z odrobiny słodyczy! Zamów czekoladę świąteczną w specjalnym opakowaniu zdobionym grafiką renifera. To niesamowity pomysł na prezent dla najmłodszych. Do upominku dołączono bilecik z personalizacją. 

  24,98 zł
 • CZEKOLADA świąteczna w pudełku Z PODPISEM Dziadek do orzechów CZEKOLADA świąteczna w pudełku Z PODPISEM Dziadek do orzechów
  24,98 zł
  CZEKOLADA świąteczna w pudełku Z PODPISEM Dziadek do orzechów

  Wyjątkowa czekolada świąteczna z uroczym motywem dziadka do orzechów. Słodki upominek możesz wręczyć najbliższym, także dzieciom. Do produktu dołączono personalizowaną etykietę z podpisem. Całość prezentuje się niezwykle ponadczasowo. 

  24,98 zł
 • CZEKOLADA świąteczna w pudełku Z PODPISEM Złote Święta CZEKOLADA świąteczna w pudełku Z PODPISEM Złote Święta
  24,98 zł
  CZEKOLADA świąteczna w pudełku Z PODPISEM Złote Święta

  Wspaniała czekolada świąteczna to wyjątkowy i smaczny dodatek do prezentu. Świetnie sprawdzi się jako prezent dla dzieci oraz dorosłych. Pudełeczko zdobi efektowna grafika, która wprowadzi w świąteczny nastrój. Do produktu dołączono Personalizowaną zawieszkę z podpisem. 

  24,98 zł
 • CZEKOLADKI świąteczne dla dzieci Z PODPISEM Sanie Mikołaja 10szt CZEKOLADKI świąteczne dla dzieci Z PODPISEM Sanie Mikołaja 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI świąteczne dla dzieci Z PODPISEM Sanie Mikołaja 10szt

  Czekoladki świąteczne dla dzieci to wspaniały pomysł, jak przygotować paczki świąteczne do szkoły i przedszkola. Mleczne czekoladki sprzedawane w komplecie ze spersonalizowanymi naklejkami będą wyjątkowym wyborem na drobne upominki. Mogą być wręczone przez panią przedszkolankę lub nauczycielkę. To wspaniała forma przekazania życzeń Wesołych Świąt.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA świąteczna na prezent dla dzieci Mikołaj i renifery CZEKOLADKA świąteczna na prezent dla dzieci Mikołaj i renifery
  29,98 zł
  CZEKOLADKI świąteczne na prezent dla dzieci Mikołaj i renifery 10szt

  Słodka czekoladka świąteczna przygotowana specjalnie na prezenty świąteczne dla najmłodszych. Czekoladka prezentuje się pięknie i efektownie, grafika z Mikołajem i reniferami zachwyci każdego malucha. To słodki dodatek do świątecznego kosza prezentowego lub zestawu na Mikołajki. Czekoladki można zapakować w malutkie woreczki lub celofan.

  29,98 zł
 • KRÓWKI świąteczne dla dzieci Z PODPISEM Misie 20szt KRÓWKI świąteczne dla dzieci Z PODPISEM Misie 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI świąteczne dla dzieci Z PODPISEM Misie 20szt

  Krówki świąteczne o wyjątkowym śmietankowym smaku zostały zapakowane w ozdobny papierek. Widnieje na nim grafika słodkich misi na saneczkach. Świąteczny motyw wprowadza magię Bożego Narodzenia. Każde dziecko będzie zachwycone tak smacznym upominkiem. Krówki możesz podarować np. w przedszkolu, szkole. 

  39,98 zł
 • KRÓWKI świąteczne dla dzieci Z PODPISEM Pierniczki 20szt KRÓWKI świąteczne dla dzieci Z PODPISEM Pierniczki 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI świąteczne dla dzieci Z PODPISEM Pierniczki 20szt

  Chcesz sprawić radość najmłodszym? Spraw by zachwycił ich świąteczny upominek! Krówki to prezent, który zawsze jest udanym. Personalizowany słodycz został ozdobiony grafiką smacznych pierniczków. Czerwony kolor nawiązuje do klimatu Bożego Narodzenia. Całość wspaniale się prezentuje. Krówki możesz umieścić w ozdobnych pudełeczkach lub woreczkach z organzy. 

  39,98 zł
 • KRÓWKI świąteczne dla dzieci Z PODPISEM Mikołaj i Bałwan 20szt KRÓWKI świąteczne dla dzieci Z PODPISEM Mikołaj i Bałwan 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI świąteczne dla dzieci Z PODPISEM Mikołaj i Bałwan 20szt

  Szukasz drobnego prezentu świątecznego dla dziecka? Mamy dla Ciebie propozycję! Zamów przepiękne krówki o smacznym śmietankowym smaku. Są wyjątkowe ponieważ zdobi je personalizowana grafika Świętego Mikołaja oraz Bałwana. Całość niesamowicie się prezentuje. Krówki możesz umieścić w ozdobnych pudełeczkach w kształcie aniołka.  

  39,98 zł
 • KRÓWKI świąteczne dla dzieci Z PODPISEM Pomocnicze Elfy 20szt KRÓWKI świąteczne dla dzieci Z PODPISEM Pomocnicze Elfy 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI świąteczne dla dzieci Z PODPISEM Pomocnicze Elfy 20szt

  Krówki to idealna propozycja drobnego prezentu dla dziecka. Słodki śmietankowy smak sprawi, że na twarzy pojawi się uśmiech. Wyjątkowa grafika pomocniczych elfów wprowadzi świąteczny nastrój. Produkt jest personalizowany, zawiera podpis adresata prezentu. Aby krówki prezentowały się jeszcze efektowniej umieść je w ozdobnych pudełeczkach w kształcie aniołka.

  39,98 zł
 • KRÓWKI świąteczne dla dzieci Świąteczny wóz 10szt KRÓWKI świąteczne dla dzieci Świąteczny wóz 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI świąteczne dla dzieci Świąteczny Wóz 10szt

  Śmietankowe krówki w ozdobnym papierku to wspaniała propozycja świątecznego prezentu dla dzieci. Na każdej krówce znajduje się grafika świątecznego wozu oraz myszki w czapce, napis Słodkich świąt dopełnia produkt. Krówki można wręczyć dzieciom w szkole oraz przedszkolu. Świetnie zaprezentują się umieszczone w ozdobne pudełeczko.

  19,98 zł
 • KRÓWKI świąteczne dla dzieci Różowy Elf 10szt KRÓWKI świąteczne dla dzieci Różowy Elf 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI świąteczne dla dzieci Różowy Elf 10szt

  Śmietankowe krówki świąteczne umieszczone w ozdobnym papierku w delikatnym, różowym kolorze. Na każdej krówce znajduje się grafika różowego elfa oraz napis Słodkich Świąt. To idealna propozycja na prezent dla przedszkolaka lub dziecka w wieku szkolnym. Krówki można umieścić w ozdobnych pudełeczkach, wręczyć osobiście lub wsypać do ogólnodostępnej misy.

  19,98 zł
 • KRÓWKI prezent na Mikołajki do paczek świątecznych 20szt KRÓWKI prezent na Mikołajki do paczek świątecznych 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI prezent na Mikołajki do paczek świątecznych 20szt

  Słodkie krówki w ozdobnym, świątecznym papierku to idealny pomysł na podarunki dla dzieci podczas Mikołajek. Na każdej krówce znajduje się grafika Mikołaja z saniami, napis "Mikołajki", "Słodkich Mikołajek" oraz rok. Tak przygotowane krówki o śmietankowym smaku zachwycą dzieci!

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny dla dzieci Sanie Mikołaja 10szt (+etykiety+wstążka) PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny dla dzieci Sanie Mikołaja 10szt (+etykiety+wstążka)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny dla dzieci Sanie Mikołaja 10szt...

  Pudełeczka w kształcie aniołka na prezent świąteczny dla dzieci. Pudełeczka udekorowano naklejką z podpisem osoby wręczającej prezent. Prześliczny upominek na pewno wywoła uśmiech na twarzach dzieci. 

  28,98 zł
 • NOTES dla dziecka do paczek świątecznych CZERWONY NOTES dla dziecka do paczek świątecznych CZERWONY
  7,98 zł
  NOTES dla dziecka do paczek świątecznych CZERWONY

  Notes to praktyczny upominek! Zamów produkt zdobiony grafiką myszki oraz liska w świątecznych czapeczkach. Notes posiada 32 czyste kartki. To idealny dodatek do większego prezentu. Spraw radość maluchom! Do kompletu możesz dokupić kredki lub długopisy. 

  7,98 zł
 • NOTES dla dziecka do paczek świątecznych RÓŻOWY NOTES dla dziecka do paczek świątecznych RÓŻOWY
  7,98 zł
  NOTES dla dziecka do paczek świątecznych RÓŻOWY

  Szukasz praktycznego upominku dla dziecka? Zamów notes, który został ozdobiony grafiką dziewczynki z bałwanem oraz choinką. Posiada on aż 32 kremowe karki, które mogą zostać zapełnione. Rozwiń kreatywność oraz wyobraźnie dziecka. Do kompletu możesz domówić kredki oraz długopis!

  7,98 zł
 • PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Świąteczne Myszki PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Świąteczne Myszki
  49,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Świąteczne Myszki

  Prezent świąteczny w formie kubka z imieniem oraz świątecznych krówek to dodatek, który oczaruje każdego! Na kubku znajduje się urocza grafika myszek, a także imię. Nadruk jest trwały i świetnie wpisuje się w eleganckie świąteczne trendy. To idealna propozycja dla dziewczynki oraz chłopca.

  49,98 zł
 • PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Zimowy Renifer PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Zimowy Renifer
  49,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Zimowy Renifer
  1 Recenzje

  Oryginalny i kreatywny pomysł na prezent świąteczny! Spraw radość dziecku za pomocą kubka z uroczą grafiką jelenia. W środku zawarliśmy także słodkie śmietankowe krówki. Całość niesamowicie się komponuje. Do kubka dołączymy także personalizację w postaci imienia.

  49,98 zł
 • PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Świąteczne Zwierzaki PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Świąteczne Zwierzaki
  49,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Świąteczne Zwierzaki

  Świąteczny prezent z grafiką uroczych zwierzaków. Kubeczek to bardzo praktyczny upominek, który spodoba się każdemu dziecku. Kubeczek jest personalizowany, dzięki czemu stanie się bardzo osobistą pamiątką. W komplecie znajdują się smaczne śmietankowe krówki. Kubek będzie oryginalnym prezentem dla chłopca oraz dziewczynki.

  49,98 zł
 • PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Renifer PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Renifer
  49,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Renifer

  Nie masz pomysłu na świąteczny prezent dla dziecka? Wręcz mu świąteczny kubek! Taki upominek jest bardzo praktycznym prezentem! A dodatkowo do każdego kubeczka dołączone są świąteczne krówki, które osłodzą ten magiczny czas.

  49,98 zł
 • PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Christmas Reindeer PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Christmas Reindeer
  49,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Christmas Reindeer

  Kubek z imieniem dziecka na prezent świąteczny przygotowany w zimowym stylu. Na kubku znajduje się urocza grafika świątecznego reniferka. Cały zestaw wygląda ponadczasowo i pięknie. Trwały nadruk sprawia, że kubek jest praktyczny i może być wykorzystywany przez dziecko przez długie lata. To najpiękniejszy pomysł na prezent, który mogą wręczyć dziecku...

  49,98 zł
 • PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Mikołaj i renifery PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Mikołaj i renifery
  49,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Mikołaj i renifery

  Przepiękny prezent świąteczny dla dziecka! Kubek z imieniem, grafiką reniferów i Mikołaja oraz słodkimi krówkami w komplecie. Wspaniały pomysł na drobny prezent na Mikołajki lub część większego zestawu świątecznego dla dziecka. Kubek jest pięknie wykonany, posiada trwały nadruk, a świąteczna grafika z pewnością oczaruje każdą pociechę.

  49,98 zł

Upominki dla uczniów na Boże Narodzenie - co kupić?

Boże Narodzenie w szkołach jest czasem wyjątkowym, pełnym radości i wspólnej celebracji. To okres, kiedy placówki edukacyjne organizują różnorodne uroczystości i przedstawienia, aby uczniowie mogli uczestniczyć w magii świąt. Szkoły często przygotowują świąteczne koncerty, jasełka, czy inne widowiska, gdzie dzieci mogą zaprezentować swoje umiejętności artystyczne i poczuć atmosferę Bożego Narodzenia. Uroczystości te nie tylko integrują społeczność szkolną, ale również uczą dzieci wartości takich jak empatia, współpraca i hojność, charakterystyczne dla tego szczególnego czasu roku. Dla wielu uczniów i nauczycieli jest to moment, który buduje wspomnienia na całe życie i umacnia więzi międzyludzkie. Dekoracje szkolne, wspólne śpiewanie kolęd czy wymiana świątecznych życzeń stanowią integralną część obchodów, które nie tylko uczą dzieci tradycji, ale również niosą radość i wzmacniają wspólnotę szkolną.

Drobne upominki dla uczniów na Gwiazdkę

Gwiazdka w szkołach to czas, kiedy wręczanie drobnych upominków staje się nieodłącznym elementem atmosfery świątecznej. Wiele placówek organizuje tradycyjne wymiany prezentów, gdzie uczniowie losują karteczki z imionami i przygotowują niespodzianki dla swoich kolegów i koleżanek. To nie tylko okazja do podziękowania i okazania sympatii, ale także moment integracji i budowania więzi między uczniami. W takich wymianach często panuje atmosfera radości i wspólnego oczekiwania na otwieranie prezentów.

Nie zapominając o nauczycielach, uczniowie również przygotowują drobne upominki dla swoich opiekunów. Z kolei wychowawcy mają okazję, aby podziękować swojej klasie za wspólnie spędzony czas i zaangażowanie przez cały rok. Drobiazgi takie jak słodycze, małe gadżety czy personalizowane notatniki stają się nie tylko upominkiem, ale również pamiątką wspólnych chwil. Gwiazdkowe drobne upominki w szkole nie tylko dodają uroku świątecznej atmosferze, ale także uczą dzieci wartości dawania i dzielenia się oraz wzmacniają więzi społeczne wśród uczniów i między nimi a nauczycielami. To tradycja, która nie tylko uczy empatii i hojności, ale również buduje przyjaźnie i wspomnienia na długie lata.

CZEKOLADA świąteczna w pudełku Z PODPISEM Złote Święta

Czekolada na prezent świąteczny

Prezenty na Święta dla dzieci w szkole

Prezenty na Święta dla dzieci w szkole często opierają się na uniwersalnych i ponadczasowych wyborach, takich jak słodycze. Słodycze są ulubionym upominkiem, który zawsze cieszy najmłodszych. Czekolady na prezent w ozdobnych opakowaniach z świątecznymi motywami są szczególnie popularne, ponieważ łączą w sobie smakowite doznania z estetycznym wyglądem, który dodaje magii świąt. Piękne wykonanie opakowań czekolad przyciąga wzrok i sprawia, że prezent staje się nie tylko smacznym przysmakiem, ale również ozdobą świątecznego stołu czy choinki. Ponadto, słodycze jako prezenty są bezpiecznym wyborem, ponieważ są uwielbiane przez większość dzieci i nie wymagają dokładnego dopasowania do indywidualnych gustów. Dzięki temu są idealnym rozwiązaniem na masowe obdarowywanie uczniów w szkole. Ich uniwersalność sprawia, że są odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych, a świąteczne motywy dodają uroku i radości do obchodów Bożego Narodzenia w szkolnej atmosferze.

Co kupić uczniom na Święta?

Praktyczne prezenty dla dzieci, takie jak notesy czy kubki z imieniem, są doskonałym wyborem na świąteczne prezenty, które będą użyteczne i mile widziane przez każdego ucznia. Notesy z imieniem na Święta to świetny sposób na zachęcenie dzieci do organizacji i zapisywania swoich obowiązków szkolnych czy osobistych planów. Mogą być one także miejscem do rysowania, pisania czy przechowywania ważnych notatek. Kubki z imieniem są nie tylko praktycznym przedmiotem codziennego użytku, ale również personalizowanym upominkiem, który sprawia, że każde dziecko czuje się wyjątkowo i docenione. Inne praktyczne upominki mogą obejmować przybory szkolne, takie jak zestawy kreatywnych markerów czy kolorowych długopisów, które inspirują dzieci do twórczego wyrażania siebie. Te prezenty nie tylko pomagają w codziennych aktywnościach szkolnych, ale również rozwijają umiejętności i kreatywność dzieci, ucząc jednocześnie organizacji i dbałości o swoje rzeczy. Dzięki nim świąteczne prezenty stają się nie tylko miłym gestem, ale także praktycznym wsparciem dla młodych uczniów w ich codziennym życiu szkolnym.

PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Świąteczne Zwierzaki

Prezent świąteczny dla ucznia

Szkolne prezenty świąteczne dla klasy

Szkolne prezenty świąteczne dla klasy to doskonały sposób na budowanie więzi i atmosfery wspólnoty wśród uczniów. Zestawy prezentowe są popularnym wyborem, zawierającym różnorodne elementy, które mogą być przydatne i przyjemne dla każdego ucznia. Prezent świąteczny często składa się z kubka z imieniem ucznia oraz słodyczy, co stanowi harmonijną kombinację praktycznego użytkowania i słodkiego smakołyku na święta. Dzięki personalizacji kubków uczniowie czują się docenieni i indywidualnie traktowani, co wzmacnia ich poczucie przynależności do klasy. Zestawy świąteczne na prezenty dla dziewczynek i chłopców mogą zawierać różnorodne motywy i kolory, dostosowane do zróżnicowanych preferencji każdego ucznia. Prezenty od wychowawcy mają szczególne znaczenie, podkreślając rolę opiekuna i mentora w życiu szkolnym. Prezenty od kolegów z klasy dodają elementu niespodzianki i radości, umacniając więzi między uczniami. Pomysłowość w doborze prezentów oraz troska o zgodność z gustami i potrzebami uczniów sprawiają, że takie inicjatywy są dobrze przyjęte i budują pozytywną atmosferę w szkolnej społeczności, kreując wspólne wspomnienia na długie lata.