Dekoracje na Baby Shower, które zachwycą Przyszłą Mamę. Najważniejszym elementem bociankowego jest prezent na Baby Shower, który powinien być oryginalny i praktyczny. Jakie dekoracje wybrać na Baby Shower? Najlepszą propozycją są balony na Baby Shower, które można wypełnić helem, banery, girlandy oraz konfetii. Świetnym pomysłem są zabawy na Baby Shower w postaci zadań, ankiet i zdrapek. Nie można zapomnieć o głównej atrakcji, jaką jest tort na Baby Shower - można udekorować go opłatkiem z imieniem Przyszłej Mamy. 

Wybierz:

Baby shower

Baby Shower co to?

Baby shower to niezwykła chwila dla każdej młodej mamy. Organizowane dla najbliższych osób, które zawsze służą swoim wsparciem. Spędzając ostatnie chwile przed narodzinami dziecka, wykorzystajmy ten czas na rozmowę, dzielenie się radami odnośnie macierzyństwa i dobrej zabawie. Pozwólmy przyszłej mamie odprężyć się i zapomnieć o stresie związanym z pojawieniem się nowego członka rodziny na świecie. Impreza często tworzona jest w formie niespodzianki dla naszej ciężarnej lub realizowana wspólnymi pomysłami. Miło jest zebrać wszystkie jej dotychczasowe koleżanki, przyjaciółki czy znajome z pracy. Każda z kobiet spotyka się na ogół z podobnymi zdarzeniami, poprzez to jest w stanie idealnie zrozumieć problemy drugiej. Siłą płci żeńskiej jest wzajemna pomoc i uśmiech, dlatego ogromną siłę dają wspólne spotkania.

Zaproszenia na Baby Shower

Na stronie znajdziecie ofertę pięknych zaproszeń na Baby Shower o wymiarach 15 cm x 15 cm, wykonanych z białego, gładkiego papieru. Znajdują się na nich kolorowe wzory i grafiki tematyczne. Możliwość personalizacji wpłynie na wspaniały odbiór ze strony gości. Do każdego dołączona jest koperta i naklejka-kółko z inicjałami.

Zaproszenia na Baby Shower

Zaproszenia na Baby Shower

Baby Shower dekoracje - niezbędne elementy

Na samym początku zbierzmy wszystkie pomysły na baby shower. Oczywista jest konieczność wyposażenia się w najbardziej atrakcyjne dekoracje na baby shower. Polecamy skorzystanie z oferty przygotowanej przez nas w rozmieszczeniu na różne kolekcje - Zapachu Piwonii, Bociana i Chmurki. Bez wątpliwości, zachwyt wzbudzać będą balony z napisem baby shower, konfetti w różnych kolorach, baner baby shower i girlanda baby shower. Jako dekoracja stołu sprawdzi się wyśmienicie bieżnik z organzy, a także personalizowana tabliczka na stolik. Młodą mamę wyróżniać może przepiękna szarfa na baby shower z imieniem oraz przypinka z kotylionem, z grafiką i datą okoliczności.

Papierowe serwetki na Baby Shower ze złoceniem

Papierowe serwetki na Baby Shower ze złoceniem

Baby Shower tort - jak udekorować?

Najbardziej wyczekiwanym punktem stanie się tort na baby shower. Przepyszny smak to nie wszystko, liczą się także walory estetyczne. Wyjątkowy wypiek zasługuje na swój własny opłatek na tort i świeczki na tort. Sprawi to wielką radość przyszłej mamie oraz będzie idealnie prezentować się na zdjęciach. Fantastyczną rozrywką mogą stać się gry na baby shower: gra Baby Shower Mama czy Tata? oraz ankieta Kto Najlepiej Zna Przyszłą Mamę? Przyjaciółki we własnym towarzystwie mają czas na relaks i trochę zabawy.

Opłatek na tort z motywem botanicznym na Baby Shower

Opłatek na tort z motywem botanicznym na Baby Shower

Baby Shower prezenty - wyjątkowe propozycje

Uroczą inicjatywą jest zebranie wszystkich wspomnień ze spotkania. Inspirujące rozmowy i słowa które padają w tym wyjątkowym dniu, zasługują na utrwalenie. Oferujemy specjalny album jakim jest księga porad i życzeń dla przyszłej mamy. Każda obecna kobieta będzie mogła podzielić się swoimi przeżyciami i doświadczeniem związanym z wychowaniem potomstwa. Ciekawe będzie wklejenie zdjęć z przebiegu ciąży i wspólnych chwil. Taki prezent dla młodej mamy bez wątpienia stanie się jej ulubionym. Album o wymiarach 31 cm x 22 cm zawierający 50 kartek. Kolejny proponowany prezent na baby shower to wino bezalkoholowe (dezalkoholizowany napój na bazie wina gronowego) lub szampan bezalkoholowy (napój musujący na bazie wina bezalkoholowego) z personalizowaną etykietą.

Prezent na Baby Shower w postaci wina z personalizacją

Prezent na Baby Shower w postaci wina z personalizacją

Baby Shower zabawy - kreatywne pomysły

Przy organizowaniu Baby Shower należy pamiętać o atrakcjach w postaci gier. Zabawy na Baby Shower umilą czas Przyszłej Mamie i przyjaciółkom podczas przyjęcia i pozwolą siebie jeszcze bardziej poznać. Fantastyczną propozycją są zdrapki z zadaniami, które musi wykonać Przyszła Mama. Bileciki zdobione uroczą grafiką bociana posiadają zdrapki w kształcie kółka, pod którymi znajdują się zadania. Najczęściej wybierane są Baby Shower kalambury i quizy. Rewelacyjnym pomysłem są testy na Baby Shower i certyfikat Przyszłej Mamy. Taki zestaw uatrakcyjni przyjęcie w świetny sposób i będzie wspaniałą pamiątką na długie lata dla Przyszłej Mamy. 

Zabawy na Baby Shower

Zabawy na Baby Shower

Podziękowania dla gości na Baby Shower

Z kolei świetnym podziękowaniem za obecność gości będą personalizowane czekoladki dla gości, lizaki i ciasteczko z wróżbą personalizowane. Na etykietach słodkości można umieścić imię młodej mamy i datę wydarzenia. Gest ten stanie się niezwykle miły i wzmocni relacje pomiędzy wszystkimi paniami.

Podziękowania dla gości na Baby Shower w formie wina musującego

Podziękowania dla gości na Baby Shower w formie wina musującego