Toppery na tort

TOPPER na tort Miś z Balonikami błękit Baby Shower Z IMIENIEM

loader

24,98 zł

Minimalna ilość : 1

do 7 dni roboczych

Potrzebujesz szybciej? Dodaj EXPRESS do zamówienia >

Chcesz zmienić projekt? Dodaj ZMIANĘ w projekcie >

Opis

Topper na tort z uroczą grafiką misia z balonikami w błękitnej kolorystyce to idealna dekoracja tortu na Baby Shower! Topper w szybki i łatwy sposób udekoruje słodki wypiek oraz świetnie podkreśli charakter przyjęcia. Wspaniała propozycja dekoracji tortu dla Przyszłej Mamy, która spodziewa się przyjścia na świat synka!

Opis:

 • skład: topper na tort wykonany na sztywnym papierze, przedstawiający grafikę misia z balonikami na Baby Shower; na topperze znajduje się napis "Baby Shower", imię Przyszłej Mamy oraz data imprezki; topper jest jednostronny; w zestawie otrzymujesz 2 drewniane patyczki oraz 2 dwustronne przylepce, dzięki którym samodzielnie przymocujesz patyczki do papierowej dekoracji
 • materiał: papier + drewniane patyczki

 • nadruk: miś z balonikami, personalizacja

 • topper będzie wspaniałą dekoracją tortu

 • dzięki imieniu Przyszłej Mamy i dacie imprezki zachwyci wszystkie uczestniczki Baby Shower oraz będzie się świetnie prezentował na zdjęciach z imprezki

Wymiary:

 • topper: ok. 19x13cm

 • średnica przylepca: 1,5cm

 • wysokość patyczka: 30cm

Zobacz również

Opinie

Ocena 
2019-11-12

wyszło zjawiskowo!

Topper świetny! Zrobiliśmy tak, jak jest na zdjęciu - dodaliśmy kokardki ze wstążki i wyglądało to naprawdę przepięknie! Topper "przedłużył" chmurkowatość naszego śmietankowego tortu. Wyglądało naprawdę zjawiskowo!

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  TOPPER na tort Miś z Balonikami błękit Baby Shower Z IMIENIEM

  TOPPER na tort Miś z Balonikami błękit Baby Shower Z IMIENIEM

  Topper na tort z uroczą grafiką misia z balonikami w błękitnej kolorystyce to idealna dekoracja tortu na Baby Shower! Topper w szybki i łatwy sposób udekoruje słodki wypiek oraz świetnie podkreśli charakter przyjęcia. Wspaniała propozycja dekoracji tortu dla Przyszłej Mamy, która spodziewa się przyjścia na świat synka!