Księgi Pamiątkowe

KSIĘGA Gości na Baby Shower Miś z Balonikami róż Z IMIENIEM (+jutowa wstążka)

loader

49,98 zł

Minimalna ilość : 1

do 7 dni roboczych

Potrzebujesz szybciej? Dodaj EXPRESS do zamówienia >

Chcesz zmienić projekt? Dodaj ZMIANĘ w projekcie >

Opis

Personalizowana księga z motywem różowego misia na Baby Shower będzie wspaniałą pamiątką dla Przyszłej Mamy. Przyjaciółki obecne na przyjęciu mogą umieszczać w niej porady i życzenia dla Przyszłej Mamy, ciekawe wpisy a nawet zdjęcia. Okładka księgi zdobiona jest fantastyczną grafiką misia trzymającego bukiet balonów. Różowa kolorystyka sprawia, że jest to idealna propozycja dla Przyszłej Mamy, która oczekuje przyjścia na świat córeczki.

Opis:

 • skład: prostokątny album w białej, sztywnej oprawie zdobiony imieniem oraz datą przyjęcia; personalizowana okładka wykonana jest z samoprzylepnej naklejki, która zdobiona jest wspaniałą grafiką z motywem misia z balonikami; księga udekorowana jest również jutową wstążką; wszystkie karty księgi są czyste

 • materiał: papier, twarda okładka

 • nadruk: na okładce znajduje się grafika misia z balonikami
 • w księdze powinny wpisać się wszystkie przyjaciółki i znajome obecne na Baby Shower

 • umieśćcie w niej porady, które Przyszła Mama będzie mogła wykorzystać podczas opieki nad maluszkiem i podzielcie się własnym doświadczeniem!

 • w księdze można także umieszczać zdjęcia dziecka, zdjęcia ze wspólnych spotkań czy inne drobne pamiątki

Wymiary:

 • 22cm x 31cm

 • 50 kartek (100 stron)

Zobacz również

Opinie

Ocena 
2019-08-26

Księga na Baby Shower

Najbardziej wyjątkowy prezent, który pojawił się na wydarzeniu. Przyszła Mama bardzo się ucieszyła, że zdecydowałyśmy się z na podarowanie czegoś sentymentalnego i zarazem tak uroczego. Polecamy sklep LeonKameleon, nie pierwszy raz robiłyśmy tu zakupy, zawsze jesteśmy zadowolone!

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  KSIĘGA Gości na Baby Shower Miś z Balonikami róż Z IMIENIEM (+jutowa wstążka)

  KSIĘGA Gości na Baby Shower Miś z Balonikami róż Z IMIENIEM (+jutowa wstążka)

  Personalizowana księga z motywem różowego misia na Baby Shower będzie wspaniałą pamiątką dla Przyszłej Mamy. Przyjaciółki obecne na przyjęciu mogą umieszczać w niej porady i życzenia dla Przyszłej Mamy, ciekawe wpisy a nawet zdjęcia. Okładka księgi zdobiona jest fantastyczną grafiką misia trzymającego bukiet balonów. Różowa kolorystyka sprawia, że jest to idealna propozycja dla Przyszłej Mamy, która oczekuje przyjścia na świat córeczki.