Pudełeczka i woreczki na upominki

Pudełeczka i woreczki na upominki

Pudełeczka i woreczki na upominki to produkty, które można wykorzystać jako podziękowania komunijne dla Chrzestnych. Upominki komunijne dla gości w pudełeczkach to zazwyczaj czekoladki komunijne, migdały w lukrze lub inne słodkości. Czekoladki oraz miód podziękowania dla gości komunijnych można zapakować w pudełeczko lub ozdobny woreczek i wręczyć bezpośrednio zgromadzonym lub ustawić obok nakryć na stole. Bardzo popularne podziękowania to pudełko na ciasto komunijne personalizowane, do którego można zapakować słodkości z uroczystości i wręczyć obecnym na przyjęciu. Upominki z personalizacją to wspaniałe pamiątki komunijne dla gości, którzy z pewnością docenią pomysłowość i zaangażowanie w organizację Komunii.

Pudełeczka i woreczki na upominki

 • PUDEŁECZKA serca na Komunię IHS Exclusive 10szt (+złote wstążki) PUDEŁECZKA serca na Komunię IHS Exclusive 10szt (+złote wstążki)
  14,98 zł
  PUDEŁECZKA serca na Komunię IHS Exclusive...

  Pudełeczka w kształcie serca ze złotą Hostią to idealna propozycja na podziękowania dla gości komunijnych. Pudełeczka wykonane są z grubej tektury, posiadają nadruk ornamentowej Hostii oraz tekst podziękowania za przybycie. To piękna propozycja, która oczaruje zaproszonych gości.

  14,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA podziękowanie Srebrna Hostia na Komunię (+srebrne wstążki) 10szt PUDEŁECZKA SERCA podziękowanie Srebrna Hostia na Komunię (+srebrne wstążki) 10szt
  14,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA podziękowanie Srebrna...

  Pudełeczka serca w biało-srebrnej kolorystyce i motywem Hostii to idealna propozycja na Komunię Świętą dziecka. Pudełeczka prezentują się bardzo okazale, a jednocześnie są subtelnym podziękowaniem dla każdego uczestnika.

  14,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie na Komunię Złota Hostia 10szt (+sznurki) PUDEŁECZKA podziękowanie na Komunię Złota Hostia 10szt (+sznurki)
  16,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie na Komunię Złota...

  Jak wyjątkowo podziękować gościom komunijnym za przybycie na uroczystość? Idealnym wyborem będą pudełeczka wypełnione słodkościami. Pudełeczka prezentują się pięknie i efektownie. To wyjątkowa propozycja, która oczaruje najbliższych. Do pudełeczek włóżcie krówki, cukierki czy czekoladki komunijne, by słodko podziękować za obecność i wręczone prezenty.

  16,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości komunijnych Srebrne (+sznurki) 10szt PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości komunijnych Srebrne (+sznurki) 10szt
  16,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości...

  Bardzo eleganckie pudełeczka na Komunię Świętą zdobione motywem srebrnej Hostii. Pudełeczka mają okrągły kształt, wykonane są z grubej tektury. Idealnie pasują, by umieścić w nich słodkości: czekoladki komunijne, krówki czy cukierki. Pudełeczka będą fantastycznym wyborem na uroczystość.

  16,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca podziękowanie Lily of the Valley 10szt PUDEŁECZKA Serca podziękowanie Lily of the Valley 10szt
  14,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca podziękowanie Lily of the...

  Pudełeczka w kształcie serca ozdobione minimalistyczną grafiką z motywem konwalii pozwolą w piękny i elegancki sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest dziecka. Do pudełeczek można zapakować różne słodkości takie jak: praliny, czekoladki, migdały w lukrze czy krówki. Papierowe serca z motywem konwalii to świetne uzupełnienie kolekcji na Chrzest...

  14,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca podziękowanie Różowe Serce (+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA Serca podziękowanie Różowe Serce (+białe wstążki) 10szt
  14,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca podziękowanie Różowe...

  Piękne pudełeczka w kształcie serca, które pozwolą w wyjątkowo uroczy sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest dziecka. Do pudełeczek można zapakować niewielkie słodkości takie jak: krówki, czekoladki czy cukierki. Pudełeczka wspaniale prezentują się ułożone na stole przy nakryciach gości.

  14,98 zł
 • SŁOMKI urodzinowe Biedronka 6szt SŁOMKI urodzinowe Biedronka 6szt
  29,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Gałązka...

  Wyjątkowe pudełeczka w kształcie piramidek, które pozwolą w modny i nowoczesny sposób podziękować gościom za przybycie na uroczystość. Idealna propozycja na Chrzest oraz Baby Shower w botanicznym stylu. Piramidki zdobione są piękną grafiką gałązek eukaliptusa. W komplecie znajdują personalizowane naklejki i bileciki. 

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Gałązka Eukaliptusa 10szt (+sznurki+bileciki) PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Gałązka Eukaliptusa 10szt (+sznurki+bileciki)
  16,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Gałązka...

  Piękne pudełeczka w kształcie piramidki to wspaniały pomysł na podziękowania dla gości na Chrzest dziecka. Pudełeczka zdobione elegancką grafiką eukaliptusa prezentują się przepięknie. Piramidki można wypełnić cukierkami, migdałami czy czekoladkami. Ten niezwykły upominek na Chrzest zachwyci wszystkich najbliższych.

  16,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Marmur Marble 10szt PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Marmur Marble 10szt
  16,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Marmur...

  Przepiękne, oryginalne i efektowne pudełeczka w kształcie piramidki to wspaniała propozycja na upominki dla gości na Chrzest dziecka. Pudełeczka można wypełnić różnymi słodkościami takimi jak: cukierki, czekoladki czy krówki. Piramidki wspaniale prezentują się na stole przy nakryciach gości ozdobione bilecikiem oraz złotym sznureczkiem.

  16,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Aniołek 10szt (+białe wstążki) PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Aniołek 10szt (+białe wstążki)
  14,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Aniołek...
  2 Recenzje

  Przestrzenne pudełeczka w kształcie aniołków to cudowna propozycja na podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość Chrztu dziecka. Można do nich schować słodkości takie jak: migdały w lukrze, cukierki czy czekoladki. W zestawie dołączone są białe wstążeczki, które umożliwiają zamknięcie pudełeczka i dekorują je piękny sposób. Fantastycznie prezentują...

  14,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Granatowa Komunia 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Granatowa Komunia 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  25,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek Granatowa Komunia 10szt...

  Przepiękne pudełeczka na Komunię chłopca w kształcie aniołków sprzedawane w komplecie z naklejką z imieniem dziecka. Pudełeczka prezentują się pięknie i bardzo efektownie - rewelacyjny dodatek, który pięknie zaprezentuje się obok talerzy gości. W pudełeczkach można umieścić drobne słodycze.

  25,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Rustykalna Komunia 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Rustykalna Komunia 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  25,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek Rustykalna Komunia...

  Pudełeczka w kształcie aniołka przygotowane na Komunię Świętą, sprzedawane w komplecie z naklejkami z imieniem dziecka i pięknym motywem białej koronki. Pudełeczka prezentują się fantastycznie. Wyjątkowy dodatek na uroczystość w naturalnym i rustykalnym stylu.

  25,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Komunia w Złocie 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Komunia w Złocie 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  25,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek Komunia w Złocie 10szt...

  Ponadczasowe pudełeczka na Komunię dziecka przygotowane z naklejkami z nadrukiem imienia, daty oraz motywem złotej koronki. Pudełeczka ustawione przy talerzach gości lub wręczone osobiście pięknie podziękują za przybycie i wręczone prezenty.

  25,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Konwalie 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Konwalie 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  25,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek Pierwsza Komunia z...

  Pudełeczka na upominki dla gości komunijnych w kształcie uroczych aniołków. Do każdego pudełeczka dołączona jest personalizowana naklejka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. W pudełeczkach możesz umieścić rożne upominki takie jak cukierki, migdały czy czekoladki.

  25,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunia w Srebrze 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunia w Srebrze 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  25,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunia w...

  Wyjątkowe i oryginalne podziękowania dla gości na Chrzest Święty dziecka. Pudełeczka w kształcie aniołków pozwolą w uroczy sposób wyrazić wdzięczność najbliższym. W komplecie znajdują się samoprzylepne naklejki z eleganckim motywem srebrnej koronki oraz imieniem dziecka. Pudełeczka można wypełnić cukierkami, czekoladkami czy migdałami.

  25,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię Srebrno-Złote 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię Srebrno-Złote 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  25,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię...

  Jak w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty dziecka? Wspaniałą propozycją są pudełeczka w kształcie aniołków z personalizowanymi naklejkami. Pudełeczka można wypełnić słodkościami takimi jak: czekoladki, pralinki czy cukierki i ułożyć na stole przy nakryciach gości. Tak przygotowany upominek w cudowny i uroczy sposób pozwoli...

  25,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  25,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię...

  Pudełeczka w kształcie aniołków pozwolą w piękny sposób podziękować gościom na Chrzcie dziecka. Ten niezwykły upominek na Chrzest można wypełnić cukierkami, czekoladkami lub migdałami. Wspaniale prezentują się z personalizowanymi naklejkami z motywem eukaliptusa.

  25,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek IHS Exclusive 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek IHS Exclusive 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  25,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek IHS Exclusive 10szt...

  Przepiękne pudełeczka na Komunię dziecka w kształcie przestrzennych aniołków. W komplecie znajdują się także naklejki z imieniem i datą oraz ponadczasowym motywem złotej Hostii. W pudełeczkach można umieścić słodkości takie jak krówki, cukierki czy czekoladki komunijne.

  25,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię Różowe Serce 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię Różowe Serce 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  25,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię...

  Piękne pudełeczka na Chrzest dziecka, które w uroczy sposób podziękują gościom za przybycie. Do pudełeczek można zapakować czekoladki, migdały czy krówki. Przewiązane kokardką i zdobione naklejką z imieniem dziecka oraz grafiką różowej gałązki prezentują się przepięknie.

  25,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Lily of the Valley 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Lily of the Valley 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  25,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię...

  Pudełeczka w kształcie aniołka to rewelacyjna propozycja na Chrzest Święty Maluszka. Papierowe aniołki ozdobione naklejką z grafiką gałązki konwalii i imieniem dziecka wspaniale prezentują się przy nakryciach gości. W środku można umieścić niewielkie słodkości takie jak: migdały, praliny czy cukierki.

  25,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA IHS Exclusive 10szt (+białe wstążki) NAKLEJKI BŁYSK PUDEŁECZKA SERCA IHS Exclusive 10szt (+białe wstążki) NAKLEJKI BŁYSK
  29,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA IHS Exclusive 10szt...

  Pudełeczka w kształcie serca z personalizowanymi naklejkami. Pudełeczka pomogą Ci stworzyć wyjątkowe upominki dla gości komunijnych. Wewnątrz najczęściej umieszcza się różne słodkości.

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA Srebrna Hostia 10szt (+białe wstążki) NAKLEJKI BŁYSK PUDEŁECZKA SERCA Srebrna Hostia 10szt (+białe wstążki) NAKLEJKI BŁYSK
  29,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA Srebrna Hostia 10szt...

  Piękne pudełeczka z połyskującym napisem to idealna propozycja do stworzenia upominków na Pierwszą Komunię Świętą. Dzięki nim w wyjątkowy sposób podziękujesz wszystkim zgromadzonym na uroczystości. Wewnątrz pudełeczek najlepiej jest umieścić słodkości takie jak czekoladki lub cukierki.

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA IHS Exclusive 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA IHS Exclusive 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  22,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA IHS Exclusive 10szt...

  Pudełeczko w kształcie serca z grafiką złotej Hostii. Pudełeczka pomogą stworzyć Ci wyjątkowe podziękowania dla gości komunijnych. Wewnątrz możesz umieścić różne słodkości takie jak cukierki czy czekoladki. Każde pudełeczko posiada personalizowane naklejki.

  22,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA Srebrna Hostia 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA Srebrna Hostia 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  22,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA Srebrna Hostia 10szt...

  Pudełeczka serca z grafika srebrnej Hostii to wyjątkowa propozycja do stworzenia pięknych upominków dla gości komunijnych. Do każdego pudełeczka możesz włożyć różne słodkości takie jak cukierki czy czekoladki.

  22,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA Rustykalna Komunia 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA Rustykalna Komunia 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  22,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA Rustykalna Komunia 10szt...

  Personalizowane pudełeczka pomogą stworzyć wyjątkowe upominki dla gości. Każde pudełeczko posiada naklejkę z imieniem dziecka oraz datą uroczystości dzięki czemu, będzie to wyjątkowa pamiątka tego dnia. W pudełeczkach można umieścić różne słodkości.

  22,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA Lily of the Valley 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA Lily of the Valley 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  22,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest i Komunię Lily...

  Pudełeczka w kształcie serca to wspaniała propozycja na upominek dla gości, którzy przybyli na uroczystość Chrztu Świętego dziecka. Papierowe serduszka ozdobione białą kokardką i personalizowaną naklejką miło zaskoczą wszystkich gości. Do pudełeczek można zapakować takie słodkości jak: cukierki, migdałki czy praliny.

  22,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca Komunia w Złocie (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA Serca Komunia w Złocie (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt
  22,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca Komunia w Złocie...

  Urocze pudełeczka w kształcie serca z personalizowaną naklejką. Pudełeczka pomogą Ci stworzyć upominki dla gości komunijnych. Wewnątrz upominków można umieścić migdały, cukierki czy czekoladki. Tak przygotowane upominki, najlepiej prezentują się ułożone przy nakryciach gości.

  22,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA Pierwsza Komunia 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA Pierwsza Komunia 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  22,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA Pierwsza Komunia 10szt...

  Piękne pudełeczka na upominki dla gości komunijnych. Pudełeczka pozwolą CI samodzielnie wykonać podziękowania dla gości. Wewnątrz możesz umieścić różne słodkości takie jak czekoladki, krówki czy cukierki.

  22,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca Srebrno-Złota Komunia i Chrzest (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA Serca Srebrno-Złota Komunia i Chrzest (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt
  22,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca Srebrno-Złota Komunia i...

  Piękne pudełeczka w kształcie serca to wspaniały dodatek na Chrzest Święty dziecka. Pudełeczka ozdobione naklejką z imieniem dziecka i elegancką grafiką szarozielonych listków pozwolą w wyjątkowy sposób podziękować najbliższym za przybycie na uroczystość. Pudełeczka można wypełnić czekoladkami, cukierkami czy krówkami i ułożyć na stole przy nakryciach gości.

  22,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA Chrzest i Komunia w Srebrze (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA SERCA Chrzest i Komunia w Srebrze (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt
  22,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA Chrzest i Komunia w...

  Przepiękne pudełeczka w kształcie serca pozwolą w uroczy sposób podziękować gościom za przybycie Chrzest dziecka. W komplecie znajdują się samoprzylepne etykiety z imieniem dziecka oraz elegancką grafiką srebrnej koronki. Pudełeczka można wypełnić czekoladkami, cukierkami czy migdałami. Serduszka z kolekcji Chrzest w Srebrze wspaniale prezentują się na...

  22,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Chrzest i Komunię Różowe Serce (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA Serca na Chrzest i Komunię Różowe Serce (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt
  22,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Chrzest i Komunię...

  Pudełeczka w kształcie serca pozwolą w uroczy sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty dziecka. Ozdobione naklejkami z imieniem dziecka oraz grafiką kwiatowego serca w różowej kolorystyce prezentują się przepięknie. Do pudełeczek można zapakować migdały, czekoladki czy cukierki. Idealna propozycja upominków dla gości na Chrzest dziewczynki.

  22,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  22,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest i Komunię...

  Przepiękne pudełeczka w kształcie serca to wyjątkowe podziękowanie dla gości na Chrzest. Pudełeczka można wypełnić drobnymi upominkami lub słodyczami w postaci czekoladek, migdałów czy krówek. W komplecie znajdują się etykiety z imieniem i elegancką grafiką gałązek eukaliptusa.

  22,98 zł
 • PUDEŁECZKA kwadratowe transparentne na upominki dla gości 10szt PUDEŁECZKA kwadratowe transparentne na upominki dla gości 10szt
  14,98 zł
  PUDEŁECZKA kwadratowe transparentne na...

  Transparentne pudełeczka to fantastyczna propozycja za zapakowanie słodkich upominków dla gości. Można w nich umieścić cukierki, migdały w lukrze, czekoladki czy inne słodkości. Ozdobione dekoracyjną wstążeczką prezentują rewelacyjnie.

  14,98 zł

Pudełeczka na podziękowania dla gości Komunia 2021

Podziękowania dla gości komunijnych to ważny aspekt do ustalenia jeszcze przed wyprawieniem przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej dziecka. Drobny gest, mały upominek, subtelne wyrażenie wdzięczności za przybycie to modne rozwiązania, które są coraz częściej stosowane na tego typu wydarzeniach w gronie rodziny i bliskich.

Jak zrobić podziękowania dla gości komunijnych? Należy zadecydować czym chcemy obdarować zebranych na uroczystości. Mogą to być drobne upominki komunijne dla gości w formie słodyczy, np. lizaki, czekoladowe, krówki, migdały w lukrze i wiele innych smakołyków. Jednak każdy z nich powinien zostać także odpowiednio zapakowany i wręczony gościom tak, aby czuli się wyróżnieni już od samego momentu wręczenia.

Rewelacyjnym sposobem na opakowanie słodkości są ozdobne pudełeczka z etykietami lub woreczki celofanowe. Czekoladowniki z naszej oferty to wspaniałe podziękowanie komunijne dla Chrzestnych, za pomocą których można w subtelny sposób wyrazić wdzięczność za szczególną rolę w życiu chrześcijańskim dziecka.

Czekoladownik podziękowanie na komunię

Ozdobne pudełeczko na czekoladę - oryginalne podziękowanie komunijne

Innymi popularnymi formami wdzięczności są: piękne miody i czekoladki komunijne. Warto je pakować w torebki papierowe na prezenty lub w pudełeczka z oferty sklepu internetowego LeonKameleon.pl, gdzie można znaleźć wiele inspiracji i pomysłów na podziękowania komunijne dla gości. Opakowania na prezenty są bardzo ważne, ponieważ to one tworzą pierwsze, dobre wrażenie.

Podziękowanie dla gości komunijnych pudełeczka dla dziewczynki

Pudełka na upominki dla gości komunijnych dziewczynki mogą podkreślać subtelnie płeć dziecka poprzez kolor oraz odpowiednie motywy na etykietach pudełeczek. Pudełka na upominki komunijne dla gości z kolekcji Subtelny Róż i Różowe Serce doskonale pasuje do klimatu dziewczęcej imprezy. Pudełeczka w kształcie serduszką są niezwykle urocze, a ich różowa kolorystyka z akcentami kwiatowymi w stylu boho doskonale wpisuje się w klimat przyjęcia.

Pudełeczka serca podziękowanie komunijne

Pudełeczka serca z kwiatowym sercem dla gości komunijnych

Podziękowanie dla gości komunijnych pudełeczka dla chłopca

Podziękowanie dla gości komunijnych pudełeczka dla chłopca to nieco inna propozycja produktowa, niż w przypadku przyjęcia dla dziewczynki. Czekoladki dla gości komunijnych chłopca warto umieścić w pudełeczkach w kształcie aniołka z personalizowaną etykietą z kolekcji komunijnej Granatowa Komunia, które zachwycą każdego gościa. Aniołki posiadają także białą dekoracyjną kokardkę, a na etykiecie znajduje się personalizacja w postaci imienia dziecka oraz daty uroczystości. Ten wyjątkowy podarunek z pewnością zaskoczy gości komunijnych.

Pudełeczka aniołek dla gości komunijnych

Podziękowanie dla gości komunijnych w postaci personalizowanego pudełeczka w kształcie aniołka