Anioły na Komunię

Anioły na Komunię

Anioły na Komunię podziękowanie to symboliczny upominek dla gości. W naszej ofercie posiadamy piękne pamiątki komunijne, które spodobają się każdemu obdarowanemu. Prezent na Komunię w formie drewnianego, ceramicznego lub gipsowego Anioła Stróża to charakterystyczny element uroczystości komunijnej. Upominki komunijne mile zaskoczą gości. Bardzo popularne są także czekoladki dla gości komunijnych oraz lizaki na Komunię, które znajdziecie w naszej ofercie podziękowań na Komunie. Nie zapomnijcie także o zaproszeniach na Komunię, którymi obdarujecie rodzinę i bliskich. Powinny być one dopasowane do dekoracji komunijnych.

Anioły na Komunię

 • RÓŻANIEC dziesiątka drewniany w opakowaniu IHS Exclusive RÓŻANIEC dziesiątka drewniany w opakowaniu IHS Exclusive
  5,98 zł
  RÓŻANIEC dziesiątka drewniany w opakowaniu...

  Piękny różaniec w formie dziesiątki wykonany z naturalnego drewna to świetny sposób na podziękowanie gościom komunijnym. Różaniec umieszczony jest w woreczku z bilecikiem i słowami podziękowania. Prezentuje się bardzo oryginalnie i pięknie podkreśla charakter uroczystości.

  5,98 zł
 • ANIOŁEK z serduszkami na Komunię W ZŁOTYM opakowaniu ANIOŁEK z serduszkami na Komunię W ZŁOTYM opakowaniu
  3,98 zł
  ANIOŁEK z serduszkami na Komunię W ZŁOTYM...

  Śliczny, uroczy aniołek z serduszkami w opakowaniu wraz z bilecikiem ze słowami podziękowania wykonanym w biało-złotej kolorystyce. Aniołek pięknie zaprezentuje się wręczony gościom. Można go również ułożyć bezpośrednio przy talerzach lub na serwetce.

  3,98 zł
 • BRELOK aniołek na Komunię W ZŁOTYM OPAKOWANIU BRELOK aniołek na Komunię W ZŁOTYM OPAKOWANIU
  4,98 zł
  BRELOK aniołek na Komunię W ZŁOTYM OPAKOWANIU

  Jak oryginalnie podziękować gościom na Komunię? Świetnie sprawdzą się drewniane breloki w formie aniołków umieszczone w opakowaniach z bilecikiem. Biało-złota kolorystyka i motyw Hostii sprawiają, że prezent podkreśla charakter przyjęcia i pasuje do każdego motywu przewodniego.

  4,98 zł
 • ANIOŁEK na przylepcu na Komunię W ZŁOTYM opakowaniu ANIOŁEK na przylepcu na Komunię W ZŁOTYM opakowaniu
  3,98 zł
  ANIOŁEK na przylepcu na Komunię W ZŁOTYM...

  Aniołek w opakowaniu z bilecikiem to piękny sposób na podziękowanie gościom komunijnym. Aniołki wykonane są ze specjalnej masy i przyklejone do bilecika w biało-złotej kolorystyce. Na bileciku znajdują się słowa podziękowania najbliższym. Całość umieszczona jest w woreczku - gotowa do węczenia.

  3,98 zł
 • ANIOŁEK na przylepcu na Komunię W SREBRNYM opakowaniu ANIOŁEK na przylepcu na Komunię W SREBRNYM opakowaniu
  3,98 zł
  ANIOŁEK na przylepcu na Komunię W SREBRNYM...

  Przepiękny aniołek na przylepcu umieszczony w opakowaniu wraz z bilecikiem ze słowami podziękowanie. Gotowy upominek, który wręczycie gościom w  podziękowaniu za przybycie i otrzymane prezenty. Biało-srebrna kolorystyka pięknie pasuje do aranżacji w takim stylu. Aniołki możecie wręczyć osobiście lub ułożyć przy nakryciach gości.

  3,98 zł
 • ANIOŁEK z sercem na sznureczku upominek na Chrzest i Komunię W OPAKOWANIU ANIOŁEK z sercem na sznureczku upominek na Chrzest i Komunię W OPAKOWANIU
  3,98 zł
  ANIOŁEK z sercem na sznureczku upominek na...

  Piękne podziękowania dla gości z okazji Chrztu Świętego dziecka w postaci bilecika z drewnianym aniołkiem. Biało-złoty bilecik z dedykacją i zawieszką to niezwykły upominek, który pozwoli w elegancki sposób podziękować gościom za przybycie na uroczystość dziecka.

  3,98 zł
 • ANIOŁEK podziękowanie dla gości z klamerką na bilecik 17cm ANIOŁEK podziękowanie dla gości z klamerką na bilecik 17cm
  10,98 zł
  ANIOŁEK podziękowanie dla gości na Chrzest...

  Wspaniały sposób, aby podziękować gościom, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka. Drewniany aniołek ze ślicznymi skrzydełkami i serduszkiem prezentuje się przepięknie. Do aniołka przyczepiona jest klamerka do której można przypiąć bilecik z podziękowaniem.

  10,98 zł
 • ANIOŁEK podziękowanie w skrzydłach na Chrzest 6cm ANIOŁEK podziękowanie w skrzydłach na Chrzest 6cm
  5,49 zł
  ANIOŁEK podziękowanie w skrzydłach na...

  Urocza figurka w postaci aniołka osłoniętego skrzydełkami to wyjątkowy upominek dla gości na Chrzest Święty. Aniołek pozwoli pięknie podziękować za przybycie na uroczystość Chrztu dziecka. Figurkę można ułożyć przy nakryciach gości lub zapakować w woreczek celofanowy i obwiązać wstążeczką.

  5,49 zł
 • ANIOŁEK podziękowanie Białe Skrzydełka 5cm ANIOŁEK podziękowanie Białe Skrzydełka 5cm
  3,98 zł
  ANIOŁEK podziękowanie na Chrzest i Komunię...

  Urocza figurka aniołka pozwoli w piękny sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty maluszka. Można go ułożyć przy nakryciach gości, zapakować w woreczek celofanowy i ozdobić wstążeczką.

  3,98 zł
 • ANIOŁEK na upominek Komunia w pudełeczku Z...

  Aniołek w pudełeczku z naklejką z imieniem dziecka przygotowany specjalnie na Pierwszą Komunię Świętą. Aniołki wspaniale podziękują gościom za przybycie na uroczystość. Zapakowane z ozdobne pudełeczka są gotowe do wręczenia najbliższym. Piękne podziękowanie za przybycie i wręczone prezenty.

  7,98 zł
 • SŁONIK na szczęście podziękowanie dla gości

  Słonik na szczęście na podziękowanie dla gości to symbol, który sprawdzi się na wiele okazji. Mały biały porcelanowy słonik z trąbą do góry można podarować gościom jako podziękowanie na Chrzest, Komunię czy Roczek. Słoniki można ustawić przy nakryciach gości, ale też świetnie sprawdzą się zapakowane do pudełeczek czy woreczków z organzy. Słonik na...

  5,98 zł

Anioły na Komunię jako drobne upominki dla gości

Podziękowania dla gości z okazji I Komunii Świętej to doskonały sposób na wyrażenie wdzięczności dla obecnych na uroczystości. Same dekoracyjne zaproszenia na Komunię mogą być eleganckim akcentem w stronę gości, dlatego warto precyzyjnie dobrać motyw wiodący. Różnego rodzaju słodkości, np. czekoladki komunijne, lizaki na Komunię oraz inne pamiątki komunijne w postaci słodyczy to delikatne i subtelne propozycje naszego sklepu. Jest to uniwersalne podziękowanie, ponieważ słodycze lubią wszyscy! Aniołki na Komunię podziękowanie to bardzo symboliczny gest, który idealnie pasuje do charakteru przyjęcia komunijnego chłopca i dziewczynki przyjmujących po raz pierwszy Eucharystię.

aniołek podziękowanie komunijne

Aniołek podziękowanie komunijne

Aniołki na podziękowanie dla gości komunijnych 

W naszej ofercie posiadamy białe aniołki z masy alabastrowej, które doskonale prezentują się jako upominek komunijny dla każdego. Do pięknych figurek można dołączyć słodkości lub inne dodatki do prezencików, np. wstążki czy drewniane pudełka. Anioł stróż na Komunię w postaci eleganckiego przylepca na blistrze z podziękowaniami zachwyci gości. Upominki komunijne można wręczyć każdemu osobiście lub rozłożyć pamiątki przy nakryciach. Na blistrze w kolorze złotym, bądź srebrnym znajduje się uniwersalny tekst podziękowania. Upominek w kształcie drewnianej rybki (symbolu chrześcijaństwa) lub urocza dziesiątka różańca na blistrze to równie atrakcyjne propozycje podziękowania dla gości na Komunię. Drobne pamiątki komunijne na pewno zachwycą rodzinę i bliskich obecnych na uroczystości. Oba symbole wiary to doskonały element przyjęcia o charakterze komunijnym.

Aniołek podziękowanie komunijne

Aniołek na przylepcu podziękowanie komunijne

Podziękowania dla gości komunijnych - inne propozycje drobnej pamiątki

Podziękowanie dla gości komunijnych w postaci porcelanowego słonika na szczęście to doskonały sposób na wyrażenie wdzięczności w symboliczny sposób. Połyskujący złoty lub srebrny słonik na komunię może być także dodatkiem do podziękowań. Każdy zgromadzony na przyjęciu komunijnym z pewnością doceni piękną figurkę słonika, zwiastującą powodzenie i szczęście. Gotowe upominki na Pierwszą Komunię Świętą możesz wręczyć bezpośrednio po otrzymaniu zamówienia. Każdy upominek to samodzielny produkt. Warto wybrać aniołki na podziękowanie, symboliczne rybki, uroczą dziesiątkę różańca na palec lub metalizowane słoniki na szczęście, które sprawią niesamowitą przyjemność gościom uroczystości.