Anioły na Komunię

Anioły na Komunię

Anioły na Komunię podziękowanie to symboliczny upominek dla gości. W naszej ofercie posiadamy piękne pamiątki komunijne, które spodobają się każdemu obdarowanemu. Prezent na Komunię w formie drewnianego, ceramicznego lub gipsowego Anioła Stróża to charakterystyczny element uroczystości komunijnej. Upominki komunijne mile zaskoczą gości. Bardzo popularne są także czekoladki dla gości komunijnych oraz lizaki na Komunię, które znajdziecie w naszej ofercie podziękowań na Komunie. Nie zapomnijcie także o zaproszeniach na Komunię, którymi obdarujecie rodzinę i bliskich. Powinny być one dopasowane do dekoracji komunijnych.

Anioły na Komunię

 • DZIESIĄTKA różaniec drewniana podziękowanie W OPAKOWANIU botaniczne DZIESIĄTKA różaniec drewniana podziękowanie W OPAKOWANIU botaniczne
  8,98 zł
  DZIESIĄTKA różaniec drewniana podziękowanie W OPAKOWANIU botaniczna
  1 Recenzje

  Drewniana dziesiątka różańca zapakowana w bilecik w botanicznym stylu. Piękne podziękowanie dla gości na Chrzest i Komunię, które jest już gotowe do wręczenia najbliższym. Sama dziesiątka jest przepięknie wykonana, solidna, a naturalne drewno wspaniale wpisuje się w najnowsze trendy. Taki upominek można wręczyć każdemu z gości obecnych na przyjęciu....

  8,98 zł
 • RÓŻANIEC dziesiątka drewniany w opakowaniu IHS Exclusive RÓŻANIEC dziesiątka drewniany w opakowaniu IHS Exclusive
  8,98 zł
  RÓŻANIEC dziesiątka drewniany w opakowaniu IHS Exclusive

  Piękny różaniec w formie dziesiątki wykonany z naturalnego drewna to świetny sposób na podziękowanie gościom komunijnym. Różaniec umieszczony jest w woreczku z bilecikiem i słowami podziękowania. Prezentuje się bardzo oryginalnie i pięknie podkreśla charakter uroczystości.

  8,98 zł
 • ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Botaniczny ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Botaniczny
  4,98 zł
  ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Botaniczny

  Aniołek na podziękowanie dla gości zapakowany do woreczka z botanicznym bilecikiem. Aniołek w naturalnym stylu to świetny pomysł, by wyrazić wdzięczność za przybycie i podziękować za wręczone prezenty.

  4,98 zł
 • ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Pudrowe Kwiaty ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Pudrowe Kwiaty
  4,98 zł
  ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Pudrowe Kwiaty

  Aniołki w opakowaniach to piękny sposób na podziękowania dla gości na każdą okazję. Wyrażą wdzięczność i miłość do bliskich oraz podziękują za wręczone prezenty. Aniołki w woreczkach z bilecikiem to piękna propozycja na Chrzest, Komunię czy nawet Roczek dziecka. Delikatny motyw pudrowych kwiatów sprawia, że to wspaniały wybór dla dziewczynki.

  4,98 zł
 • MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Botaniczny Z BILECIKIEM MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Botaniczny Z BILECIKIEM
  7,98 zł
  MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Botaniczny Z BILECIKIEM

  Magnes z personalizacją to wspaniały pomysł na podziękowania dla gości na każdą okazję. Magnes sprzedawany jest w komplecie z bilecikiem i grafiką w botanicznym stylu. Magnesy można wręczyć osobiście lub ułożyć przy nakryciach gości.

  7,98 zł
 • MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek ZE ZDJĘCIEM Botaniczny Z BILECIKIEM MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek ZE ZDJĘCIEM Botaniczny Z BILECIKIEM
  8,98 zł
  MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek ZE ZDJĘCIEM Botaniczny Z BILECIKIEM

  Magnes ze zdjęciem dziecka sprzedawany w komplecie z bilecikiem w botanicznym stylu. Piękny pomysł na upominek dla gości. Podziękowanie pasuje zarówno na Chrzest, Komunię, jak i Roczek. Na magnesie umieścimy zdjęcie dowolnego dziecka.

  8,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Komunię dziewczynki w kwiatach

  Aranżacja na Komunię dziewczynki w kwiatach - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • DEKORACJE w stylu rustykalnym na Komunię ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja rustykalny wianuszek : KUP TUTAJ

 • MAGNES na Komunię Z IMIENIEM IHS Exclusive Z BILECIKIEM MAGNES na Komunię Z IMIENIEM IHS Exclusive Z BILECIKIEM
  7,98 zł
  MAGNES na Komunię Z IMIENIEM IHS Exclusive Z BILECIKIEM

  Magnesy na podziękowanie dla gości komunijnych sprzedawane w komplecie z bilecikiem. Biało-złota kolorystyka oraz motyw Hostii pięknie podkreślają charakter przyjęcia komunijnego. Magnesy podziękują gościom za przybycie i wręczone prezenty. Można je wręczyć osobiście lub ułożyć przy nakryciach gości.

  7,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Komunię złote IHS
  1 Recenzje

  Aranżacja na Komunię w złotym IHS - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • MAGNES na Komunię Z IMIENIEM Srebrna Hostia Z BILECIKIEM MAGNES na Komunię Z IMIENIEM Srebrna Hostia Z BILECIKIEM
  7,98 zł
  MAGNES na Komunię Z IMIENIEM Srebrna Hostia Z BILECIKIEM

  Magnes na Komunię Świętą przygotowany jako podziękowanie dla gości. Magnesy sprzedawane są w komplecie ze specjalnym bilecikiem w odcieniach srebra.Motyw srebrnej Hostii sprawia, że pięknie podkreślają charakter przyjęcia komunijnego. Na magnesach nadrukowane jest imię dziecka i data uroczystości. Będą trwałą pamiątką dla bliskich.

  7,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Komunię w błękicie

  Aranżacja na Komunię w błękicie - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Botaniczny SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Botaniczny
  4,98 zł
  SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Botaniczny

  Słonik na szczęście z trąbą do góry wykonany z naturalnego drewna to wspaniały pomysł na podziękowanie dla gości na każdą okazję. Słoniki są gotowe do wręczenia najbliższym, zapakowane w komplecie z bilecikiem z podziękowaniem. Dzięki bilecikowi o botanicznym charakterze wspaniale pasują do botanicznego stylu.

  4,98 zł
 • ANIOŁEK z serduszkami na Komunię W ZŁOTYM opakowaniu ANIOŁEK z serduszkami na Komunię W ZŁOTYM opakowaniu
  4,98 zł
  ANIOŁEK z serduszkami na Komunię W ZŁOTYM opakowaniu

  Śliczny, uroczy aniołek z serduszkami w opakowaniu wraz z bilecikiem ze słowami podziękowania wykonanym w biało-złotej kolorystyce. Aniołek pięknie zaprezentuje się wręczony gościom. Można go również ułożyć bezpośrednio przy talerzach lub na serwetce.

  4,98 zł
 • ANIOŁEK naturalny na Komunię W ZŁOTYM opakowaniu ANIOŁEK naturalny na Komunię W ZŁOTYM opakowaniu
  4,98 zł
  ANIOŁEK naturalny na Komunię W ZŁOTYM opakowaniu

  Aniołek na podziękowanie dla gości komunijnych w specjalnym opakowaniu w komplecie z bilecikiem. Wspaniały pomysł, by podziękować za obecność na uroczystości. Aniołki wspaniale wpisują się w klimat Pierwszej Komunii. Można je rozdać najbliższym lub ułożyć przy talerzach.

  4,98 zł
 • ANIOŁEK naturalny na Komunię W SREBRNYM opakowaniu ANIOŁEK naturalny na Komunię W SREBRNYM opakowaniu
  4,98 zł
  ANIOŁEK naturalny na Komunię W SREBRNYM opakowaniu
  1 Recenzje

  Aniołek na podziękowanie dla gości komunijnych zapakowany w woreczek z bilecikiem i gotowy do wręczenia gościom. Aniołki w naturalnym wydaniu wykonane z drewna to dodatek w ekologicznym stylu, który świetnie wpisuje się w trendy. Wraz z bilecikiem z tekstem podziękowania tworzy przepiękny zestaw, który oczaruje gości.

  4,98 zł
 • SŁONIK na szczęście drewniany upominek w lnianym woreczku SŁONIK na szczęście drewniany upominek w lnianym woreczku
  7,98 zł
  SŁONIK na szczęście drewniany upominek w lnianym woreczku

  Słonik na szczęście z naturalnej sklejki drewnianej umieszczony w woreczku z naturalnego lnu. Piękna propozycja, by podziękować za przybycie i wręczone prezenty. Słonik z trąbą do góry to wspaniały pomysł, by przekazać najbliższym życzenia szczęścia i pomyślności. Świetnie sprawdzi się na każdą okazję.

  7,98 zł
 • ANIOŁEK na podziękowanie w lnianym woreczku ANIOŁEK na podziękowanie w lnianym woreczku
  7,98 zł
  ANIOŁEK na podziękowanie w lnianym woreczku

  Upominek dla gości w naturalnym stylu. Piękny lniany woreczek w beżowym kolorze sprzedawany w komplecie z przepięknie wyciętym aniołkiem. Cały prezent wpisuje się w trendy zero waste i posiada naturalny, ekologiczny charakter. Tego typu prezencik będzie wyjątkowym pomysłem, by podziękować gościom za przybycie na Chrzest i Komunię w rustykalnym stylu.

  7,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Komunię chłopca

  Aranżacja na Komunię chłopca- zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • ANIOŁEK z sercem na sznureczku upominek na Chrzest i Komunię W OPAKOWANIU ANIOŁEK z sercem na sznureczku upominek na Chrzest i Komunię W OPAKOWANIU
  4,98 zł
  ANIOŁEK z sercem upominek na Chrzest i Komunię W OPAKOWANIU

  Piękne podziękowania dla gości z okazji Chrztu Świętego dziecka w postaci bilecika z drewnianym aniołkiem. Biało-złoty bilecik z dedykacją i zawieszką to niezwykły upominek, który pozwoli w elegancki sposób podziękować gościom za przybycie na uroczystość dziecka.

  4,98 zł
 • KUBEK dla dziewczynki zakończenie roku Z IMIENIEM Sówka KUBEK dla dziewczynki zakończenie roku Z IMIENIEM Sówka
  29,98 zł
  KUBEK dla dziewczynki zakończenie roku Z IMIENIEM Sówka

  Kubek z imieniem i szkolną grafiką to wspaniały pomysł na prezent dla ucznia na zakończenie roku szkolnego. Kubek posiada różowe uszko i prześliczny trwały nadruk, dzięki czemu fantastycznie sprawdzi się dla dziewczynki.

  29,98 zł
 • KUBEK dla uczennicy zakończenie roku Z IMIENIEM Absolwentka KUBEK dla uczennicy zakończenie roku Z IMIENIEM Absolwentka
  29,98 zł
  KUBEK dla uczennicy zakończenie roku Z IMIENIEM Absolwentka

  Szukacie upominku na zakończenie roku szkolnego dla uczennicy? Praktycznym i świetnym wyborem będzie kubek z uroczą grafiką i nadrukiem imienia. To wspaniały sposób, by podziękować za miniony rok.

  29,98 zł
 • ANIOŁEK słomkowy podziękowanie dla gości 7,5cm ANIOŁEK słomkowy podziękowanie dla gości 7,5cm
  7,98 zł
  ANIOŁEK słomkowy podziękowanie dla gości 7,5cm

  Wspaniałe podziękowanie dla gości! Piękny naturalny aniołek wykonany z włókna świetnie sprawdzi się podczas Komunii Świętej. To oryginalny sposób na powiedzenie "dziękuję" gościom przybyłym na uroczystość. Możesz ułożyć je przy nakryciach gości lub wręczyć osobiście. Świetnie skomponują się z bilecikami. 

  7,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Komunię dziewczynki

  Aranżacja na Komunię dziewczynki - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • ANIOŁEK podziękowanie Dziękuję od serca 6cm ANIOŁEK podziękowanie Dziękuję od serca 6cm
  6,98 zł
  ANIOŁEK podziękowanie Dziękuję od serca 6cm

  Urocza figurka w postaci aniołka z sercem to wyjątkowy upominek dla gości na Chrzest Święty. Aniołek pozwoli pięknie podziękować za przybycie na uroczystość Chrztu dziecka lub Komunii Świętej. Figurkę można ułożyć przy nakryciach gości lub zapakować w woreczek celofanowy i obwiązać wstążeczką.

  6,98 zł
 • BAŃKI mydlane na podziękowania Torcik BAŃKI mydlane na podziękowania Torcik
  9,98 zł
  BAŃKI mydlane na podziękowania Torcik 4szt

  Wyjątkowe bańki mydlane w kształcie torcika na podziękowania dla gości na Chrzest, Roczek lub Komunię dziecka. Bańki wypełnione płynem będą świetnym wyborem szczególnie dla dzieci. To wspaniały pomysł, by wręczyć najbliższym oryginalne podziękowania, które mogą stanąć w wybranym przez Was miejscu na stole. Bańki będą atrakcją dla gości, pozwolą Wam...

  9,98 zł
 • BAŃKI mydlane Szampan Z IMIENIEM Pierwsza Komunia z konwaliami BAŃKI mydlane Szampan Z IMIENIEM Pierwsza Komunia z konwaliami
  3,98 zł
  BAŃKI mydlane Szampan Z IMIENIEM Pierwsza Komunia z konwaliami

  Podziękowanie dla gości na Pierwszą Komunię Świętą w postaci małych baniek mydlanych. Na każdej buteleczce znajduje się naklejka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Taki upominek możecie wykorzystać do pamiątkowej sesji zdjęciowej.

  3,98 zł
 • BAŃKI mydlane na Komunię Z PERSONALIZACJĄ +opakowanie Białe Róże BAŃKI mydlane na Komunię Z PERSONALIZACJĄ +opakowanie Białe Róże
  7,98 zł
  BAŃKI mydlane na Komunię Z PERSONALIZACJĄ +opakowanie Białe Róże

  Szukasz oryginalnych podziękowań dla gości na Komunię? Wspaniałym wyborem na upominek będą bańki mydlane sprzedawane w komplecie ze specjalnym kartonikiem i samoprzylepną naklejką z grafiką i personalizacją. Bańki podziękują gościom za przybycie i wręczone prezenty, a także będą świetną atrakcją dla dzieci obecnych na przyjęciu.

  7,98 zł
 • BAŃKI mydlane na Komunię Z PERSONALIZACJĄ +opakowanie Różowe Kwiaty BAŃKI mydlane na Komunię Z PERSONALIZACJĄ +opakowanie Różowe Kwiaty
  7,98 zł
  BAŃKI mydlane na Komunię Z PERSONALIZACJĄ +opakowanie Różowe Kwiaty

  Szukacie oryginalnych podziękowań dla gości na I Komunię dziewczynki? Świetnie sprawdzą się specjalnie przygotowane bańki mydlane, które oczarują najbliższych i podziękują im za wręczone prezenty. Różowe buteleczki z płynem do baniek mydlanych zakończone serduszkiem prezentują się uroczo i niepowtarzalnie.

  7,98 zł

Anioły na Komunię jako drobne upominki dla gości

Podziękowania dla gości z okazji I Komunii Świętej to doskonały sposób na wyrażenie wdzięczności dla obecnych na uroczystości. Same dekoracyjne zaproszenia na Komunię mogą być eleganckim akcentem w stronę gości, dlatego warto precyzyjnie dobrać motyw wiodący. Różnego rodzaju słodkości, np. czekoladki komunijne, lizaki na Komunię oraz inne pamiątki komunijne w postaci słodyczy to delikatne i subtelne propozycje naszego sklepu. Jest to uniwersalne podziękowanie, ponieważ słodycze lubią wszyscy! Aniołki na Komunię podziękowanie to bardzo symboliczny gest, który idealnie pasuje do charakteru przyjęcia komunijnego chłopca i dziewczynki przyjmujących po raz pierwszy Eucharystię.

aniołek podziękowanie komunijne

Aniołek podziękowanie komunijne

Aniołki na podziękowanie dla gości komunijnych 

W naszej ofercie posiadamy białe aniołki z masy alabastrowej, które doskonale prezentują się jako upominek komunijny dla każdego. Do pięknych figurek można dołączyć słodkości lub inne dodatki do prezencików, np. wstążki czy drewniane pudełka. Anioł stróż na Komunię w postaci eleganckiego przylepca na blistrze z podziękowaniami zachwyci gości. Upominki komunijne można wręczyć każdemu osobiście lub rozłożyć pamiątki przy nakryciach. Na blistrze w kolorze złotym, bądź srebrnym znajduje się uniwersalny tekst podziękowania. Upominek w kształcie drewnianej rybki (symbolu chrześcijaństwa) lub urocza dziesiątka różańca na blistrze to równie atrakcyjne propozycje podziękowania dla gości na Komunię. Drobne pamiątki komunijne na pewno zachwycą rodzinę i bliskich obecnych na uroczystości. Oba symbole wiary to doskonały element przyjęcia o charakterze komunijnym.

Aniołek podziękowanie komunijne

Aniołek na przylepcu podziękowanie komunijne

Podziękowania dla gości komunijnych - inne propozycje drobnej pamiątki

Podziękowanie dla gości komunijnych w postaci porcelanowego słonika na szczęście to doskonały sposób na wyrażenie wdzięczności w symboliczny sposób. Połyskujący złoty lub srebrny słonik na komunię może być także dodatkiem do podziękowań. Każdy zgromadzony na przyjęciu komunijnym z pewnością doceni piękną figurkę słonika, zwiastującą powodzenie i szczęście. Gotowe upominki na Pierwszą Komunię Świętą możesz wręczyć bezpośrednio po otrzymaniu zamówienia. Każdy upominek to samodzielny produkt. Warto wybrać aniołki na podziękowanie, symboliczne rybki, uroczą dziesiątkę różańca na palec lub metalizowane słoniki na szczęście, które sprawią niesamowitą przyjemność gościom uroczystości.