Prezenty dla Taty Dzień Ojca

Prezenty dla Taty Dzień Ojca

Prezent dla Taty na Dzień Ojca powinien być praktyczny lub elegancki. Chętnie wybierane są super prezenty dla taty, które są pomysłowe i kreatywne. Jeżeli chcesz użyć wyobraźni spróbuj przygotować prezent na Dzień Ojca DIY, który wykonasz własnoręcznie. Może to być kosz prezentowy lub duży zestaw gadżetów dla taty - jest to taki prezent na Dzień Ojca, który wszystko ma. Prezenty dla Taty mogą być wykorzystane także na inne okazje. Idealnie sprawdzą się na urodziny, imieniny czy po prostu, by wyrazić miłość. W sklepie internetowym LeonKameleon.pl znajdziecie duży wybór gotowych prezentów dla Taty z osobistym podpisem, dedykacją i życzeniami. Piękne skrzynki z pomysłową zawartością i typowo męskie gadżety zachwycą Tatę.

Prezenty dla Taty Dzień Ojca

 • PREZENT dla Taty w skrzyni Zestaw Słodki Z PODPISEM Kocham Cię Tato PREZENT dla Taty w skrzyni Zestaw Słodki Z PODPISEM Kocham Cię Tato
  69,98 zł
  PREZENT dla Taty w skrzyni Zestaw Słodki Z PODPISEM Kocham Cię Tato

  Prezent dla Taty na Dzień Ojca, imieniny czy urodziny w przepięknym wydaniu! Skrzynia z naturalnego drewna wypełniona została słodkościami, zawiera także karteczkę z życzeniami, personalizacją i dopasowaną grafiką. Prezent może być wręczony przez dziecko lub dzieci. Pamiątkowy tekst wyrazi miłość do Taty i przekaże mu najlepsze życzenia.

  69,98 zł
 • NOTATNIK dla Taty Z PODPISEM Najlepszy Tata na świecie 80 kartek NOTATNIK dla Taty Z PODPISEM Najlepszy Tata na świecie 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK dla Taty Z PODPISEM Najlepszy Tata na świecie 80 kartek

  Notatnik przygotowany specjalnie dla Taty będzie idealnym wyborem na Dzień Taty, urodziny, imieniny czy Święta. Wspaniały i praktyczny pomysł na prezent, który zachwyci każdego Tatę. Notatnik jest idealną propozycją, by zebrać w jednym miejscu najważniejsze informacje, numery telefonów czy sprawy do załatwienia.

  29,98 zł
 • CZEKOLADA dla Taty Merci Z PODPISEM Kocham Cię Tato 100g CZEKOLADA dla Taty Merci Z PODPISEM Kocham Cię Tato 100g
  24,98 zł
  CZEKOLADA dla Taty Merci Z PODPISEM Kocham Cię Tato 100g

  Prezent na Dzień Taty w formie przepysznej czekolady Merci w specjalnej obwolucie to wspaniały sposób, by wyrazić miłość w dniu jego Święta. Czekoladę można wręczyć na Dzień Taty, ale też na imieniny, urodziny czy Boże Narodzenie. To wspaniałe dopełnienie większego kosza prezentowego.

  24,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Czekoladowy PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Czekoladowy
  89,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Czekoladowy

  Prezent dla Taty w męskim stylu umieszczony w lnianym worku. Cały zestaw jest pięknie skomponowany, posiada czekoladowy motyw. W skład zestawu wchodzi biała czekolada z pistacjami, miód, a także czekoladowy choco stick. Worek jest spersonalizowany podpisem oraz imieniem Taty. To piękny i wyjątkowy prezent, który może zostać wręczony przez dziecko.

  89,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Kawowy PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Kawowy
  89,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Kawowy

  Zestaw przygotowany na prezent dla Taty o kawowym charakterze. Zestaw będzie idealnym prezentem dla każdego miłośnika kawy. Jest idealny, świetnie skomponowany. W skład zestawu wchodzi kawa, miód, a także pałka do nabierania miodu i przepyszne czekoladowe cukierki. Na worku znajduje się personalizacja: osobista dedykacja, imię Taty oraz podpis.

  89,98 zł
 • MIODY smakowe dla Taty Dzień Ojca w drewnianej skrzyni Z PODPISEM MIODY smakowe dla Taty Dzień Ojca w drewnianej skrzyni Z PODPISEM
  149,98 zł
  MIODY smakowe dla Taty Dzień Ojca w drewnianej skrzyni Z PODPISEM

  Przepiękny zestaw prezentowy dla Taty utrzymany w ekologicznym i zdrowym charakterze. W skład zestawu wchodzą 4 słoiki smakowych miodów, które zostały pięknie podane w drewnianej skrzyni z personalizacją. Zestaw miodów to wyjątkowa propozycja, która zachwyci Tatę i pozwoli wyrazić miłość i przekazać życzenia zdrowia. To wspaniały dodatek dla każdego Taty.

  149,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca w skrzyni Z IMIENIEM Czekolada PREZENT dla Taty Dzień Ojca w skrzyni Z IMIENIEM Czekolada
  89,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca w skrzyni Z IMIENIEM Czekolada

  Prezent dla Taty umieszczony w drewnianej skrzyni, w skład którego wchodzą przepyszna ręcznie robiona czekolada, krówki dla Super Faceta oraz otwieracz do piwa. Zestaw jest idealnie skomponowany, prezentuje się pięknie i ponadczasowo. Gadżety utrzymane w typowo męskim stylu zachwycą Tatę i wyrażą miłość i Wasze uczucia.

  89,98 zł
 • PREZENT dla Taty w skrzyni Z TWOIM PODPISEM miód z kawą PREZENT dla Taty w skrzyni Z TWOIM PODPISEM miód z kawą
  99,98 zł
  PREZENT dla Taty w skrzyni Z TWOIM PODPISEM miód z kawą

  Prezent dla Taty w drewnianej skrzyni, idealnie skomponowany zestaw na Dzień Ojca. W skład zestawu wchodzi ręcznie robiona czekolada, miód w szklanym słoiku, a także syrop do kawy. Całość posiada naturalny charakter, skrzynia z naturalnego drewna idealnie wpisuje się w ekologiczne trendy. Cały zestaw jest piękny i niepowtarzalny.

  99,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca w skrzyni Z IMIENIEM Whiskey z colą PREZENT dla Taty Dzień Ojca w skrzyni Z IMIENIEM Whiskey z colą
  79,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca w skrzyni Z IMIENIEM Whiskey z colą

  Prezent dla Taty na Dzień Ojca umieszczony w drewnianej skrzyni z personalizacją. Wspaniały pomysł, by oczarować Tatę pięknym koszem prezentowym. W skład zestawu wchodzą typowo męskie drobiazgi, które zachwycą każdego Tatę. Prezent może zostać wręczony przez córkę lub synka. Całość jest spersonalizowana informacją, kto wręcza prezent oraz osobistym podpisem.

  79,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca kosz Z PODPISEM Mega Zestaw Black PREZENT dla Taty Dzień Ojca kosz Z PODPISEM Mega Zestaw Black
  139,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca kosz Z PODPISEM Mega Zestaw Black

  Prezent dla Taty na Dzień Ojca zamknięty w ogromnym koszu prezentowym. W skład zestawu wchodzą typowo męskie gadżety, które oczarują każdego Tatę. W koszu prezentowym znajdują się: świeżo mielona aromatyczna kawa, whiskey z colą, buteleczka na nalewkę lub inny alkohol, a także mnóstwo słodkości najwyższej jakości. Całość jest spersonalizowana na wieczku...

  139,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA

  Wyjątkowy prezent na Dzień Ojca! Podaruj tacie pudełko prezentowe pełne wysokiej jakości produktów. Upominek z dużą butelką brandy, likworami, bawełnianymi skarpetkami, drewnianą muchą oraz słodkimi czekoladkami zawiera także personalizowaną naklejkę w modnym, kraftowym stylu. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Pomysł na wieczór

  Spraw Tacie wyjątkowy prezent na Dzień Ojca! Podaruj mu personalizowane pudełko prezentowe z alkoholem, truflami, migdałami w mlecznej czekoladzie, fistaszkami, świecą sojowa oraz cukierkami. Naklejka znajdująca się na wieczku została wykonana w modnym, kraftowym stylu. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Irish Cream

  Piękny prezent na Dzień Ojca! Podaruj Tacie pudełko prezentowe pełne rozmaitych produktów. W środku umieszczono butelkę Baileys Original, czekoladki, czekoladę, migdały oraz aromatyczną kawę. Życzenia zawarte na personalizowanej naklejce chwycą za serce każdego! 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Styl i klasa

  Szukasz prezentu dla ukochanego Taty? Podaruj mu wyjątkowy upominek z wódką, piersiówką, skarpetkami, migdałami, satynową muchą oraz czekoladkami. Piękne życzenia zawarte na personalizowanej etykiecie wzruszą niejednego mężczyznę. Naklejka została wykonana w modnym, kraftowym stylu. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie! 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw brodacza ze słodkościami i muchą PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw brodacza ze słodkościami i muchą
  149,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw brodacza ze słodkościami...

  Niesamowity prezent, który możesz wręczyć na Dzień Ojca! Olejek, szampon, odżywka do brody, drewniany grzebień składany, mucha oraz krówki o śmietankowym smaku zostały umieszczone w pudełku prezentowym. Na pudełku znajduje się personalizowana naklejka z motywem jelenia. To wspaniały prezent dla brodatego Taty! 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA
  179,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA

  Prezent na Dzień Taty w efektownej formie. Podaruj bliskiemu zestaw olejkiem, szamponem, odżywką, kremem do stylizacji, szczotką oraz drewnianym grzebieniem. Na wieczku umieszczona została personalizowana naklejka z życzeniami. To wspaniały prezent na Dzień Ojca dla brodatego Taty. 

  179,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Męska Regeneracja PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Męska Regeneracja
  149,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Męska Regeneracja

  Piękny prezent w postaci pudełka prezentowego. Podaruj ukochanemu Tacie zestaw zawierający żel pod prysznic, mydło, elegancka mucha, czekoladki oraz kamienie do whisky. Całość dopełnia personalizowana naklejka z życzeniami. Idealnie skomponowany prezent zapewni męską regenerację! 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM na męską energię Kawa z Czekoladą PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM na męską energię Kawa z Czekoladą
  129,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM na męską energię Kawa z Czekoladą

  Podaruj niesamowity prezent na Dzień Ojca! Pudełko prezentowe zawiera syrop do kawy, śmietankowe krówki, czekolada w obwolucie z grafiką jelenia oraz znakomita kawa mielona. Całość dopełnia personalizowana naklejka z życzeniami. Spraw Tacie radość w dniu jego święta. 

  129,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Box Pełen Słodyczy PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Box Pełen Słodyczy
  149,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Box Pełen Słodyczy

  Niesamowity, personalizowany prezent dla Taty. Podaruj Tacie odrobinę słodyczy wręczając mu pudełko prezentowe zawierające: czekoladę Merci, aromatyczną kawę, krówki o śmietankowym smaku, choco stick oraz papierowe serwetki. Dopełnienie stanowi personalizowana naklejka z motywem eleganckiego jelenia.

  149,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem
  199,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem

  Duży zestaw prezentowy na Dzień Ojca! Wręcz Tacie pudełko prezentowe wypełnione takimi produktami jak: żel pod prysznic, mydło o męskim zapachu, krówki śmietankowe, czekolada w ozdobnym opakowaniu oraz skórzany portfel. Na wieczku umieszczona została personalizowana naklejka z motywem eleganckiego jelenia. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie,...

  199,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Niezbędnik dzikiego byczka PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Niezbędnik dzikiego byczka
  199,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Niezbędnik dzikiego byczka

  Wyjątkowy upominek dla Taty! Personalizowane pudełko prezentowe zostało wypełnione krówkami śmietankowymi, czekoladą Merci w ozdobnym opakowaniu, kawą mieloną oraz białym kubkiem czarnym uchem z męską grafiką. Na wieczku umieszczona została specjalnie przygotowana naklejka z życzeniami oraz grafiką jelenia w garniturze. Idealnie dopasowane produkty...

  199,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny
  199,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny

  Niesamowity prezent na Dzień Ojca. W pudełku prezentowym zostały umieszczone produkty wysokiej jakości. W środku znajduje się męski portfel, pasek dla mężczyzny, skarpetki bawełniane, drewniana mucha oraz słodkie czekoladki. Wieczko zdobi personalizowana naklejka z życzeniami. To elegancki zestaw, który zachwyci każdego Tatę. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca pudełko Z PODPISEM Kubek i miód PREZENT dla Taty Dzień Ojca pudełko Z PODPISEM Kubek i miód
  99,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca pudełko Z PODPISEM Kubek i miód

  Przepiękny prezent na Dzień Ojca umieszczony w białym pudełku prezentowym. W skład prezentu wchodzą składniki najwyższej jakości, które zostały pięknie dobrane i skomponowane. Wewnątrz pudełka zostały umieszczone: kubek z imieniem i trwałym nadrukiem, aromatyczna herbata, miód, a także drobiazgi, które dopełniają całość. Taki prezent pozwoli wyrazić...

  99,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca pudełko Z IMIENIEM Kubek i kawa PREZENT dla Taty Dzień Ojca pudełko Z IMIENIEM Kubek i kawa
  89,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca pudełko Z IMIENIEM Kubek i kawa

  Prezent dla Taty pięknie skomponowany i umieszczony w czarnym boxie prezentowym. Idealny wybór dla Taty, który jest miłośnikiem kawy. W skład prezentu wchodzi aromatyczna świeżo palona kawa, kubek, a także słodkie krówki owinięte w papierki z napisem. Cały zestaw wyrazi miłość do Taty i sprawdzi się nie tylko na Dzień Ojca, ale również na inne okazje.

  89,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z PODPISEM Kubek i herbata PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z PODPISEM Kubek i herbata
  99,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z PODPISEM Kubek i herbata

  Jaki prezent dla Taty na Dzień Ojca? Warto wręczyć piękny i elegancki kosz prezentowy, który podziękuje Tacie za wszystko, co dla Was zrobił i wyrazi miłość. W skład kosza prezentowego wchodzi kubek, aromatyczna herbatka, a także przepyszne śmietankowe krówki. Wszystkie elementy wykonane są w typowo męskim stylu - idealne dla Taty super faceta.

  99,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw I PREZENT dla Taty Dzień Ojca BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw I
  129,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw I
  1 Recenzje

  Prezent dla Taty na Dzień Ojca lub inne okazje umieszczony w specjalnym pudełku prezentowym. Wspaniały zestaw podkreśli, że Tata jest Super Facetem. Box prezentowy w kraftowym wydaniu to piękna propozycja, która oczaruje każdego Tatę. Dzięki personalizacji zestaw wygląda bardzo efektownie i pięknie.

  129,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw II PREZENT dla Taty Dzień Ojca BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw II
  109,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw II

  Piękny prezent dla Taty umieszczony w kraftowym pudełku prezentowym. Fantastyczny pomysł, by wyrazić miłość i inne uczucia oraz podziękować za wszystko, co Tata zrobił dla swojego dziecka. Zestaw na wieczku dekorowany jest specjalną naklejką ze spersonalizowanym tekstem oraz personalizacją. Cały prezent podkreśli, że Tata jest super facetem!

  109,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw III PREZENT dla Taty Dzień Ojca BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw III
  99,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw III

  Prezent na Dzień Taty w pięknym boxie prezentowym utrzymany w typowo męskim charakterze. Fantastyczny sposób, by wręczyć Tacie praktyczny i efektowny upominek. Box prezentuje się bardzo efektownie, dodatkowo w zestawie możecie umieścić także piwo. To świetny pomysł, by wręczyć Tacie prezent nie tylko na Dzień Ojca, ale też inne okazje.

  99,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM Zestaw piwny Z fistaszkami PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM Zestaw piwny Z fistaszkami
  69,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM Zestaw piwny Z fistaszkami

  Prezent dla Taty na Dzień Ojca lub inne okazje we wspaniałym piwnym wydaniu. Prezent umieszczony jest w pudełku z kraftowej tektury, posiada na wieczku tekst życzeń oraz personalizację. Całość na pewno spodoba się Tacie, który jest miłośnikiem piwa.

  69,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM Zestaw piwny Z KUFLEM PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM Zestaw piwny Z KUFLEM
  89,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM Zestaw piwny Z KUFLEM

  Piękny prezent dla Taty, który możecie wręczyć na Dzień Ojca lub dowolną okazję. Pudełko prezentowe z kuflem do piwa i elementami w piwnym stylu to wspaniały dodatek, który oczaruje Tatę. Prezent może być wręczony przez dziecko lub dzieci razem. Na wieczku znajduje się personalizacja.

  89,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM Mega Zestaw dla Piwosza PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM Mega Zestaw dla Piwosza
  99,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM Mega Zestaw dla Piwosza I

  Prezent dla Taty, który jest miłośnikiem piwa :) Wspaniały zestaw prezentowy z idealnie skomponowanymi składnikami, który został umieszczony w dużym pudełko. W skład zestawu wchodzi szklany kufel do piwa, krówki piwne, fistaszki, podkładka do piwa. Całość dopełnijcie ulubionym piwem Taty. Pudełko zawiera na wieczku spersonalizowany tekst i życzenia od...

  99,98 zł
 • PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Kubek, skarpety i kartka LUX PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Kubek, skarpety i kartka LUX
  149,98 zł
  PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Kubek, skarpety i kartka LUX

  Przepiękny zestaw prezentowy dla Taty, który możecie wręczyć na Dzień Ojca lub dowolną okazję. Zestaw umieszczony został w czarnym pudełku prezentowym - wszystkie elementy pięknie się uzupełniają. W komplecie znajduje się kubek z trwałym nadrukiem i imieniem, skarpetki dla Taty oraz kartka z przypinką. Na wieczku znajduje się specjalna naklejka z...

  149,98 zł
 • PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Wino Cava, skarpety i kartka LUX PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Wino Cava, skarpety i kartka LUX
  199,98 zł
  PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Wino Cava, skarpety i kartka LUX

  Przepiękny prezent dla Taty umieszczony w dużym czarnym boxie prezentowym, w skład którego wchodzą: duża butelka wina musującego, skarpetki, kartka z przypinką oraz przepyszne śmietankowe krówki. Box dekorowany jest na wieczku naklejką z grafiką i personalizacją - wspaniały efekt!

  199,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z PODPISEM Kubek i skarpetki PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z PODPISEM Kubek i skarpetki
  99,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z PODPISEM Kubek i skarpetki

  Prezent dla Taty superbohatera idealny na każdą okazję. Oryginalny zestaw prezentowy z idealnie skomponowanymi składnikami, który został umieszczony w dużym pudełku. W skład zestawu wchodzą skarpetki, podkładka pod piwo z grawerem, czekoladowe cukierki i kubek z imieniem Taty. To wspaniały prezent dla Taty, który wszystko ma.

  99,98 zł
 • PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Zestaw kibica kubek+krówki Mały PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Zestaw kibica kubek+krówki Mały
  89,98 zł
  PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Zestaw kibica kubek+krówki Mały

  Piękny prezent dla Taty w eleganckim pudełku w ciemnym kolorze. Wieczko czarnego pudełka zostało udekorowane personalizowaną naklejką z grafiką piłki. We wnętrzu znajdują się idealne gadżety dla najlepszego kibica.

  89,98 zł
 • PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Zestaw kibica MEGA BOX PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Zestaw kibica MEGA BOX
  119,98 zł
  PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Zestaw kibica MEGA BOX
  2 Recenzje

  Twój ukochany Tata jest wiernym kibicem? Mamy dla Ciebie super propozycję na prezent dla Taty. Czarne pudełko na wieczku zostało udekorowane naklejką z personalizacja. We wnętrzu znajdują się idealnie dobrane gadżety takie jak kufel na piwo, słodkości oraz antystresowa piłeczka.

  119,98 zł

Prezenty dla Taty na Dzień Ojca

Co podarować tacie w dniu jego święta? Przed takim dylematem staje wiele dzieci każdego roku, dlatego przygotowaliśmy fantastyczną kolekcję sprawdzonych upominków, które zachwycą każdego ojca. Prezent dla taty może być bardzo praktyczny lub symboliczny, ale przede wszystkim powinien być wręczony prosto z serca. Upominki w naszym sklepie przygotowane zostały z dbałością o najmniejsze szczegóły, a możliwość personalizacji sprawia, że są jeszcze bardziej wyjątkowe. Każdy tata będzie oczarowany tak fenomenalnym prezentem z okazji Dnia Ojca. Z powodzeniem nasze produkty możesz wręczyć także z okazji Bożego Narodzenia, urodzin czy innych świąt. Sprawdź koniecznie naszą ofertę i wybierz prezent, który szczególnie spodoba się Twojemu tacie.

Kosz prezentowy dla Taty z własną dedykacją

Skrzynka wykonana z jasnego drewna to przepiękna propozycja prezentu w naturalnym stylu. Wariant z ręcznie wykonaną czekoladą to niezwykle smaczny i bezbłędny pomysł dla każdego ojca. W skrzyni wypełnionej dekoracyjnym sizalem znalazły się także śmietankowe krówki oraz otwieracz do piwa. Wszystkie elementy mają wspólny motyw z napisem “Super Facet”, dzięki któremu prezent wygląda naprawdę gustownie. Na wewnętrznej stronie wieka nalepiona została natomiast kartka ze spersonalizowaną dedykacją, która sprawia, że całość jest niezwykle unikalna. Gorąco polecamy również skrzynkę z puszką Whiskey Jack Daniel's Cola, czekoladowym cygarem oraz smakowitymi cukierkami. Taki komplet to niezwykle oryginalne rozwiązanie na prezent dla taty.

Kosz prezentowy na Dzień Ojca w skrzyni

Kosz prezentowy na Dzień Ojca w skrzyni

Prezent na Dzień Ojca w lnianym worku

Na Dzień Ojca podarować możesz także wyjątkowy upominek w worku z lnu. To świetna alternatywa dla prezentu DIY w postaci kosza z drobiazgami. Gotowy zestaw bezbłędnie wpisuje się w najnowsze trendy eko. W lnianym worku zdobionym motywem w surowym, męskim stylu umieszczone zostały cukierki, smakowy miód z pałeczką oraz paczką aromatycznej kawy. Taki prezent bez wątpienia przypadnie do gustu każdemu kawoszowi, a dzięki spersonalizowanemu workowi całość będzie świetną pamiątką na długie lata. Jeśli Twój tata woli słodkości, możesz śmiało podarować mu zestaw z czekoladą. Choco stick, miód i tabliczka ręcznie robionej czekolady są doskonałą propozycją na upominek z okazji Dnia Ojca. To rewelacyjny prezent, jaki może wręczyć każde dziecko.

Kubki dla Taty z imieniem

Niezwykle popularnym upominkiem jest także ceramiczny kubek z imieniem. Białe naczynie z czarną grafiką to niezwykle męska propozycja wykonana według naszego autorskiego projektu. Mój Bohater to produkt, który idealnie sprawdzi się jako prezent od synka. Nadruk mężczyzny w pelerynie stojącego obok chłopca zdobi jedną stronę kubka, natomiast na odwrocie znajduje się napis “Kocham Cię Tato” wraz z podpisem dziecka. Kubek dla Taty od córki to piękny sposób, by wyrazić miłość do rodzica. Córeczka Tatusia to z kolei upominek, który z powodzeniem może wręczyć każda dziewczynka. Nadruk na kubku jest trwały oraz estetycznie przygotowany, dzięki czemu z pewnością spodoba się obdarowanemu tacie. W tak fenomenalnym naczyniu bez wątpienia chętnie będzie on pił poranną kawę lub herbatę. 

Kubek dla Taty Córeczka Tatusia

Kubek dla Taty Córeczka Tatusia