Podziękowania dla Chrzestnych na Chrzest

Podziękowania dla Chrzestnych na Chrzest

Podziękowania dla Chrzestnych to wyjątkowe upominki, które pozwolą w piękny sposób wyrazić wdzięczność. Jakie podziękowania wybrać, aby zachwycić najbliższych? Najmodniejszymi propozycjami są podziękowania dla Chrzestnych ze zdjęciem dziecka i pięknym tekstem. Warto jest wybrać inne podziękowanie dla Matki Chrzestnej oraz inne dla Ojca Chrzestnego. Mleczne czekoladki umieszczone w pudełeczku, które opatrzone jest śliczną grafiką i tekstem podziękowania to jedna z najpiękniejszych propozycji. Przy wyborze upominków dla chrzestnych należy pamiętać również o podziękowaniach dla gości. Mogą to być czekoladki, lizaki, ciasteczka czy aniołki.

Podziękowania dla Chrzestnych na Chrzest

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków na Chrzest

Okres przygotowań do chrztu świętego, to dla nas wyjątkowy czas. Przy wsparciu naszych najbliższych jakimi jest matka chrzestna i ojciec chrzestny naszego maluszka, jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej uciążliwym problemem. Ich pomoc jest nieoceniona, tym bardziej w dniu szczególnej uroczystości. Nasza pociecha wstępuje do życia Kościoła, wychowywana w wierze i przyjętych wartościach uczy się świata i zachowań na nim panujących. To właśnie w towarzystwie rodziców chrzestnych, spędza cudowny czas, koncentrując się na zabawie i uśmiechu. Podziękujmy im, w sposób na jaki zasługują, za wszystko co robią dla naszego dziecka. Pamiętajmy również, że należy podziękować nie tylko Rodzicom Chrzestnym i Dziadkom, ale i również pozostałym gościom.

Podziękowanie dla Chrzestnych na Chrzest bombonierka

Oferujemy przepiękne, bombonierki na Chrzest z dziewięcioma czekoladkami, które są wykonane z mlecznej, różowej czekolady. Na wieczku znajduje się piękna grafika oraz dedykacja, a także imię dziecka i termin kiedy odbył się chrzest. Pudełeczko o wymiarach 16,5 cm x 16,5 cm (głębokość 2,5cm) przewiązane jest uroczą wstążką.

Kolejnym wariantem, gdy chcemy wręczyć słodkości są wyjątkowe czekoladowniki. Do papierowego pudełeczka można włożyć każdą standardową tabliczkę czekolady. Podziękowanie dla Chrzestnych na czekoladę przewiązany białą wstążką prezentuje się wyjątkowo pięknie, zamieszczony jest na nim personalizowany tekst skierowany do adresata naszych wyrazów wdzięczności. Z pewnością osłodzi bliskim wolny czas.

Bombonierka z krówkami na podziękowanie dla Chrzestnych

Bombonierka z krówkami na podziękowanie dla Chrzestnych

Podziękowanie dla Chrzestnych w skrzyni

Podziękowania dla chrzestnych mogą przybrać również formę malutkich, symbolicznych pamiątek. Proponujemy także małe, drewniane skrzyneczki zawierające przeróżne skarby. W każdej z nich ulokowany jest personalizowany tekst ze zwrotem do chrzestnych. Skromny prezent dla chrzestnej lub prezent dla chrzestnego to w naszej ofercie między innymi pierzaste skrzydełka symbolizujące chrzest święty, słodki miś z "kluczem do szczęścia" na szyi, porcelanowy miś, akrylowy wózeczek, czy drewniany, biały konik na biegunach ułożony na białym puszku. Wymiary pudełeczka to 13 cm x 16 cm, głębokość 2,5 cm.

Cudownym pomysłem jest także podziękowanie na Chrzest anioł z serduszkiem z napisem ,,Dziękuję Ci Matko Chrzestna/ Ojcze Chrzestny”. Figurka o wysokości 23 cm, posiada miękkie włosy wykonane z włóczki i stoi samodzielnie.

Podziękowanie dla Chrzestnych w drewnianej skrzyni

Podziękowanie dla Chrzestnych w drewnianej skrzyni

Podziękowania dla Chrzestnych -  wyjątkowa kartka

Ciekawym rozwiązaniem jako podziękowania dla matki chrzestnej lub ojca chrzestnego jest kartka 3D. Otwierana karta zawiera element, rozkładający się po otwarciu. Może być to bujak dla dziecka albo wózeczek. Wymiary to 12 cm x 18 cm, w zestawie dołączona jest dopasowana koperta. Wystarczy tylko samemu napisać tekst podziękowań! Dzięki temu w podziękowanie na Chrzest dla Chrzestnych można wpisać różne wierszyki

Zdecydować można się również na fantastyczne, kartonowe pudełko skrywające piękne ozdoby. Są to na przykład urocze, materiałowe kwiatki, udekorowane perełkami. Wieczko pudełeczka ozdobione jest naklejką z wspaniałą grafiką pastelowych kwiatów i personalizowaną, śliczną dedykacją.

Karta na podziękowanie dla Chrzestnych na Chrzest

Karta na podziękowanie dla Chrzestnych na Chrzest

Podziękowania dla Chrzestnych na Chrzest w oryginalnej postaci

Kubek dla Chrzestnej lub Chrzestnego, który zdobiony jest personalizacją zachwyci i zauroczy najbliższych. Takie upominki to praktyczny dodatek, który codziennie będzie przypominać Rodzicom Chrzestnym o wspaniałym wydarzeniu i o chrześniaku. Kubki wykonane są z porcelany i posiadają kolorową rączkę. Dostępne są różnorodne wersje graficzne: złote stópki lub kwiaty piwonii.

Podziękowanie dla Chrzestnych w postaci soli do kąpieli

Podziękowanie dla Chrzestnych w postaci soli do kąpieli