Rustykalny Chrzest z wianuszkiem

Rustykalny Chrzest z wianuszkiem

Rustykalny Chrzest z wianuszkiem to styl przyjęcia dla dziecka, które zachwyci wszystkich gości. Zaproszenia na Chrzest personalizowane i uniwersalne, podziękowania dla gości, dekoracje tortu na Chrzest Święty - to tylko niektóre propozycje sklepu internetowego LeonKameleon.pl. Warto wybrać spójne dekoracje w stylu rustykalnym i eko z kwiatowym motywem. Taki styl przyjęcia Chrztu Świętego jest bardzo uroczysty i elegancki, dlatego perfekcyjnie pasuje do tematyki uroczystości.

Rustykalny Chrzest z wianuszkiem

  • ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Eko 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Eko 10szt (+kraftowe koperty)
    27,98 zł
    ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Eko 10szt (+kraftowe koperty)
    2 Recenzje

    Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest Święty dziecka, które wpisują się w najmodniejszy styl rustykalny i eko. Zaproszenia wykonane zostały na wysokiej jakości papierze, z dbałością o najmniejszy szczegół. Kwiatowy motyw z elementami kraftu zachwyci i zauroczy zaproszonych gości. W komplecie znajdują się najwyższej jakości kraftowe koperty, które idealnie...

    27,98 zł
  • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Rustykalny Wianuszek na Chrzest KOMPLET 2szt (+koperty kraft) ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Rustykalny Wianuszek na Chrzest KOMPLET 2szt (+koperty kraft)
    11,98 zł
    ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Rustykalny Wianuszek na Chrzest KOMPLET 2szt...

    Zaproszenia na Chrzest dla Rodziców Chrzestnych wykonane w przepięknym rustykalnym stylu. W komplecie znajduje się zaproszenie dla Matki Chrzestnej oraz zaproszenie dla Ojca Chrzestnego, a także kraftowe koperty. Ten piękny komplet, który oczaruje najbliższych.

    11,98 zł
  • ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Rustykalny Wianuszek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Rustykalny Wianuszek 10szt (+koperty)
    27,98 zł
    ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Rustykalny Wianuszek 10szt (+koperty)

    Rustykalne zaproszenia na Chrzest i Roczek w komplecie z kraftowymi kopertami. Wspaniała grafika kwiatowego wianuszka idealnie wpisuje się w ponadczasowe wzory i zachwyci każdego nim obdarowanego. Zaproszenia posiadają wewnątrz gotowy tekst, który należy samodzielnie uzupełnić o najważniejsze informację. Tak przygotowane zaproszenia będą gotowe do wręczenia.

    27,98 zł
  • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Rustykalny Wianuszek ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Rustykalny Wianuszek
    44,98 zł
    ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Rustykalny Wianuszek

    Wyjątkowe pamiątkowe zaproszenia dla Matki Chrzestnej lub Ojca Chrzestnego. W drewnianym pudełeczku umieszczono dwie dekoracyjne karteczki, na jednej umieszczono treść zaproszenia, na drugiej natomiast śliczną grafikę wianuszka w stylu rustykalnym. Wspaniałe zaproszenie stanie się oryginalną pamiątką na długie lata.

    44,98 zł
  • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM w obwolucie Rustykalny Wianuszek LUX Aż 240stron BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM w obwolucie Rustykalny Wianuszek LUX Aż 240stron
    79,98 zł
    BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM w obwolucie Rustykalny...

    Biblia jako prezent na Chrzest Święty sprzedawana w przepięknej obwolucie ze specjalnego wodoodpornego papieru. Na obwolucie znajdują się grafiki bucików w stylu boho oraz personalizacja. To wspaniały pomysł, by wręczyć dziecku pamiątkę Chrztu Świętego, która go oczaruje. Biblia jest przygotowana w sztywnej oprawie, posiada przepiękne ilustracje.

    79,98 zł
  • KSIĘGA Pamiątkowa na CHRZEST Rustykalna z wianuszkiem Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa na CHRZEST Rustykalna z wianuszkiem Z IMIENIEM (+wstążka biała)
    49,98 zł
    KSIĘGA Pamiątkowa na CHRZEST Rustykalna z wianuszkiem Z IMIENIEM (+wstążka...

    Wyjątkowa księga pamiątkowa Chrztu Świętego, która pozwoli zachować wszystkie wspomnienia w jednym miejscu. Wewnątrz księgi możesz umieścić zdjęcia, podpisy gości oraz ich życzenia dla dziecka. Księga personalizowana jest imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

    49,98 zł
  • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest otwierane Rustykalny Wianuszek PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest otwierane Rustykalny Wianuszek
    8,98 zł
    PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest otwierane Rustykalny Wianuszek

    Podziękowanie dla Chrzestnych przygotowane specjalnie na Chrzest Święty, dekorowane motywem rustykalnego wianuszka. Piękna propozycja, która wyrazi uczucia i pozwoli wręczyć najbliższym upominek w podziękowaniu za wsparcie i wręczone prezenty. Podziękowanie jest pięknie nadrukowane, wykonane w dużym formacie. Można je wybrać dla Matki Chrzestnej lub dla...

    8,98 zł
  • ŚWIECA sojowa na Chrzest i Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek 100% Handmade ŚWIECA sojowa na Chrzest i Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek 100% Handmade
    11,98 zł
    ŚWIECA sojowa na Chrzest i Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Rustykalny...

    Świece sojowe wykonane ręcznie w Polsce, przygotowane na Chrzest i Komunię. Posiadają delikatny kwiatowy aromat oraz dodatek płatków róż na górze. Każda świeczka prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie. Świece sojowe podziękują gościom za obecność na uroczystości i wręczone prezenty. Będą trwałą pamiątką z Waszego ważnego dnia.

    11,98 zł
  • SERWETKI na Chrzest Rustykalny Wianuszek 33x33cm 20szt SERWETKI na Chrzest Rustykalny Wianuszek 33x33cm 20szt
    9,98 zł
    SERWETKI na Chrzest Rustykalny Wianuszek 33x33cm 20szt

    Serwetki na Chrzest w rustykalnym stylu dekorowane motywem kwiatowego wianuszka. Piękna dekoracja stołu na Chrzest dziecka w oryginalnym stylu. Serwetki na Chrzest prezentują się pięknie i niepowtarzalnie, warto je zestawić z innymi dodatkami w stylu rustykalnym. Dzięki serwetkom stworzycie piękną aranżację stołu, a nasz autorski projekt oczaruje...

    9,98 zł
  • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM rustykalna z wianuszkiem CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM rustykalna z wianuszkiem
    29,98 zł
    CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM rustykalna z wianuszkiem 10szt
    1 Recenzje

    Wyjątkowe czekoladki w stylu rustykalnym to pomysł na drobny upominek dla gości zebranych na przyjęciu. Do każdej czekoladki dołączona jest naklejka z imieniem dziecka, datą uroczystości oraz napisem Chrzest Święty. Taka czekolada to propozycja dla wszystkich fanów stylu rustykalnego.

    29,98 zł
  • KRÓWKI podziękowanie Rustykalny Chrzest z wianuszkiem Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie Rustykalny Chrzest z wianuszkiem Z IMIENIEM 20szt
    39,98 zł
    KRÓWKI podziękowanie Rustykalny Chrzest z wianuszkiem Z IMIENIEM 20szt

    Wyjątkowe, słodkie podziękowanie w postaci krówek. Taki upominek możesz wręczyć gościom podczas Chrztu Świętego maluszka. Krówki zawinięte są w personalizowane papierki z grafika rustykalnego wianuszka. Najlepiej wyglądają ułożone przy nakryciach gości.

    39,98 zł
  • LIZAKI podziękowanie z sercem Rustykalny Chrzest z wianuszkiem (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie z sercem Rustykalny Chrzest z wianuszkiem (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
    49,98 zł
    LIZAKI podziękowanie z sercem Rustykalny Chrzest z wianuszkiem (+bileciki...

    Słodkie podziękowanie dla gości, które możesz wręczyć im podczas uroczystości Chrztu. Taki upominek spodoba się nie tylko najmłodszym uczestnikom przyjęcia. Do każdego lizaka dołączone są bileciki z imieniem maluszka oraz datą uroczystości. Wręczanie upominków gościom, jest obecnie bardzo popularne.

    49,98 zł
  • LIZAKI podziękowanie Rustykalny Chrzest z wianuszkiem (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI podziękowanie Rustykalny Chrzest z wianuszkiem (+etykiety z imieniem) 10szt
    24,98 zł
    LIZAKI podziękowanie Rustykalny Chrzest z wianuszkiem (+etykiety z...

    Słodkie podziękowanie dla gości to niezbędny element każdego uroczystego przyjęcia. Lizaki spodobają się wszystkich gościom a przede wszystkim tym najmłodszym. Każdy lizak posiada personalizowaną naklejkę z imieniem maluszka oraz datą uroczystości. Dzięki czemu lizak może być wspaniała pamiątką tego dnia.

    24,98 zł
  • MIÓD podziękowanie Rustykalny Chrzest z wianuszkiem Z IMIENIEM (bszn) MIÓD podziękowanie Rustykalny Chrzest z wianuszkiem Z IMIENIEM (bszn)
    8,98 zł
    MIÓD podziękowanie Rustykalny Chrzest z wianuszkiem Z IMIENIEM (bszn)

    Mały słoiczek miodu to elegancka propozycja podziękowania gościom za przybycie. Miodek zdobiony jest materiałowym kapturkiem i jutowym sznurkiem dlatego jest idealną formą podziękowania dla wszystkich fanów stylu rustykalnego. Na każdym miodku znajduje się naklejka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

    8,98 zł
  • PUDEŁECZKA Rustykalny Chrzest z wianuszkiem 10szt (+bileciki kółka+etykiety z imieniem) PUDEŁECZKA Rustykalny Chrzest z wianuszkiem 10szt (+bileciki kółka+etykiety z imieniem)
    29,98 zł
    PUDEŁECZKA Rustykalny Chrzest z wianuszkiem 10szt (+bileciki...

    Podziękowanie gościom za przyjście na przyjecie to już nieodłączny element każdej uroczystości. Takie upominki możesz przygotować samodzielnie przy pomocy pudełeczek na upominki. Do każdego pudełeczka dołączona jest etykietka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

    29,98 zł
  • PUDEŁECZKA Aniołek Rustykalny Chrzest z wianuszkiem 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Rustykalny Chrzest z wianuszkiem 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
    27,98 zł
    PUDEŁECZKA Aniołek Rustykalny Chrzest z wianuszkiem 10szt (+etykiety z...

    Wyjątkowe pudełeczka na upominki w kształcie aniołka. Wewnątrz można umieścić różne słodkości takie jak cukierki, krówki czy czekoladki. Do pudełeczek dołączone są również naklejki z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Dzięki czemu pudełeczka będą dodatkowo podkreślały charakter uroczystości.

    27,98 zł
  • CZEKOLADOWNIK dla Chrzestnych KRAFT Rustykalny Chrzest z wianuszkiem CZEKOLADOWNIK dla Chrzestnych KRAFT Rustykalny Chrzest z wianuszkiem
    12,98 zł
    CZEKOLADOWNIK dla Chrzestnych KRAFT Rustykalny Chrzest z wianuszkiem
    1 Recenzje

    Pudełko, które zamieni zwykłą tabliczkę czekolady w niezwykły upominek. Pudełko jest personalizowane oraz posiada nadrukowany tekst podziękowań. W taki sposób podziękujesz rodzicom Chrzestnym za udział w uroczystości Chrztu Świętego.

    12,98 zł
  • TOREBKI na upominki dla gości 6szt KRAFT TOREBKI na upominki dla gości 6szt KRAFT
    5,98 zł
    TOREBKI na upominki dla gości 6szt KRAFT

    Podziękowanie dla gości na Chrzest powinno być wyjątkowo zapakowane. Z pomocą modnej, papierowej torebki oraz dodatków jest to możliwe!

    5,98 zł
  • ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Rustykalny Wianuszek 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Rustykalny Wianuszek 12cm/10cm DUŻA
    24,98 zł
    ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Rustykalny Wianuszek 12cm/10cm DUŻA

    Świeca na Chrzest Święty przygotowana w rustykalnym stylu, dekorowana motywem wianuszka to piękna propozycja, która udekoruje stół na przyjęciu na Chrzest Święty dziecka. Świeca jest bardzo duża, okazała. Posiada przepiękny motyw wianuszka z kwiatami. Będzie idealnym wyborem na Chrzest dziewczynki organizowany w rustykalnym stylu.

    24,98 zł
  • TOPPER na tort Rystykalny CHRZEST z wianuszkiem Z IMIENIEM TOPPER na tort Rystykalny CHRZEST z wianuszkiem Z IMIENIEM
    24,98 zł
    TOPPER na tort Chrzest Rustykalny z wianuszkiem Z IMIENIEM
    1 Recenzje

    Topper na Chrzest Święty to niezbędny dodatek do dekoracji ciasta. Dzięki niemu w szybki i prosty sposób udekorujesz samodzielnie upieczone ciasto. Topper posiada personalizację w postaci imienia dziecka oraz datę uroczystości.

    24,98 zł
  • OPŁATEK na tort Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Z IMIENIEM Ø20cm OPŁATEK na tort Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Z IMIENIEM Ø20cm
    17,98 zł
    OPŁATEK na tort Chrzest Rustykalny z wianuszkiem Z IMIENIEM Ø20cm

    Szybka i efektowna dekoracja tortu w formie opłatka na ciasto. Opłatek wystarczy położyć na powierzchni kremu i odczekać aby wchłonął wilgoć. Opłatek jest personalizowany imieniem dziecka oraz datą Chrztu. Pięknie prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach.

    17,98 zł
  • OPŁATEK na tort na Chrzest Rustykalny Wianuszek Ø20cm UNIWERSALNY OPŁATEK na tort na Chrzest Rustykalny Wianuszek Ø20cm UNIWERSALNY
    15,98 zł
    OPŁATEK na tort na Chrzest Rustykalny Wianuszek Ø20cm UNIWERSALNY

    Opłatek na tort na Chrzest Święty przygotowany w rustykalnym stylu, dekorowany przepięknym nadrukiem wianuszka z kwiatami. Opłatek wykonany jest ze specjalnego jadalnego wafla, nadrukowany jadalnymi barwnikami. Dzięki niemu szybko przygotujecie efektowny tort na Chrzest Święty dziecka.

    15,98 zł
  • CHUSTECZKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Rustykalny Wianuszek CHUSTECZKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Rustykalny Wianuszek
    44,98 zł
    CHUSTECZKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Rustykalny Wianuszek

    Chusteczka do Chrztu z przepiękną gipiurą w luksusowym wydaniu. Chusteczka w białym kolorze posiada trwały nadruk grafiki, imienia dziecka i daty wykonany metodą, która pięknie oddaje kolory. Szatka do Chrztu została obszyta grubą gipiurą koronką, dzięki czemu prezentuje się bardzo ekskluzywnie. To niezbędny dodatek do Chrztu Świętego dziewczynki.

    44,98 zł
  • SZATKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Rustykalny Wianuszek SZATKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Rustykalny Wianuszek
    54,98 zł
    SZATKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Rustykalny Wianuszek

    Elegancka szatka do Chrztu wykończona gipiurą. Gruba koronka sprawia, że szatka prezentuje się pięknie i oryginalnie. Na szatce znajduje się grafika rustykalnego wianuszka, nadruk imienia dziecka i daty uroczystości. Całość wygląda bardzo efektownie i świetnie sprawdzi się na Chrzcie Świętym dziewczynki.

    54,98 zł
  • ŚWIECA do Chrztu gromnica UNIWERSALNA Rustykalny Wianuszek RĘKODZIEŁO ŚWIECA do Chrztu gromnica UNIWERSALNA Rustykalny Wianuszek RĘKODZIEŁO
    39,98 zł
    ŚWIECA do Chrztu gromnica UNIWERSALNA Rustykalny Wianuszek RĘKODZIEŁO

    Świeca do Chrztu ręcznie wykonana i przygotowana w rustykalnym stylu to wspaniała propozycja na Chrzciny dziecka. Świeca jest zdobiona tasiemką, okapnikiem z serduszkiem oraz napisem Chrzest Święty. Różowe akcenty i kwiatowy motyw sprawia, że świeca idealnie pasuje na Chrzest dziewczynki. Ręcznie wykonana z dbałością o każdy szczegół. Szybka wysyłka!

    39,98 zł
  • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Rustykalny wianuszek ZŁOTA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Rustykalny wianuszek ZŁOTA
    44,98 zł
    SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Rustykalny wianuszek ZŁOTA
    1 Recenzje

    Przepiękna szatka do Chrztu dziecka zdobiona kwiatową grafiką w rustykalnym stylu. Wykonana z atłasowego materiału, zdobiona złotą koroneczką i imieniem dziecka prezentuje się wyjątkowo oryginalnie. Wspaniała propozycja Pamiątki Chrztu Świętego zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

    44,98 zł
  • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Rustykalny wianuszek ZŁOTA CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Rustykalny wianuszek ZŁOTA
    34,98 zł
    CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Rustykalny wianuszek ZŁOTA

    Szatka do Chrztu w kształcie chusteczki to niezbędny dodatek tak ważnej uroczystości. Chusteczka, dzięki personalizacji w postaci imienia dziecka, daty Chrztu oraz tekstowi przepięknej modlitwy prezentuje się uroczo. Idealna propozycja Pamiątki Chrztu Świętego dla dziecka od Matki Chrzestnej.

    34,98 zł
  • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu ze Zdjęciem dziecka Rustykalny Wianuszek CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu ze Zdjęciem dziecka Rustykalny Wianuszek
    39,98 zł
    CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu ze ZDJĘCIEM dziecka Rustykalny Wianuszek

    Chusteczka do Chrztu z nadrukiem zdjęcia dziecka oraz przepięknym motywem rustykalnego wianuszka to wspaniała pamiątka Chrztu Świętego. Chusteczka wykonana jest z białego atłasu, obszyta delikatnym koronkowym wykończeniem. To piękny sposób, by zachować wspomnienia z tego wyjątkowego dnia.

    39,98 zł
  • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek
    22,98 zł
    PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek
    1 Recenzje

    Wyjątkowy dodatek, który uzupełni Pamiątkę Chrztu Świętego w postaci szatki. Pudełko na szatkę zdobione personalizowanym wieczkiem prezentuje się przepięknie. Na wieczku znajduje się grafika kwiatowego wianuszka wpisująca się w najmodniejsze rustykalne trendy.

    22,98 zł
  • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Rustykalny wianuszek UNIWERSALNE PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Rustykalny wianuszek UNIWERSALNE
    19,98 zł
    PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Rustykalny wianuszek UNIWERSALNE

    Pudełko na szatkę do Chrztu z pięknym motywem rustykalnego wianuszka z kwiatami. Idealnie nada się na szatkę małej księżniczki. Ozdobione napisem "Pamiątka Chrztu Świętego" sprawdzi się również fenomenalnie jako dodatek do prezentu.

    19,98 zł
  • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest i Komunię Miodowy Rustykalny 6szt PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest i Komunię Miodowy Rustykalny 6szt
    79,98 zł
    PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest i Komunię Miodowy...

    Podziękowanie na Chrzest i Komunię z miodami to wspaniała propozycja, która wyrazi wdzięczność i podziękuje za przybycie na uroczystość Komunii lub Chrztu. W drewnianej skrzyni znalazły się zdrowe polskie miody wielokwiatowe, które zostały udekorowane materiałem i naklejką. Całość posiada spersonalizowane życzenia oraz piękną kwiatową grafikę w...

    79,98 zł
  • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek
    44,98 zł
    ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek

    Przepiękna świeca do Chrztu wykonana z dbałością o najmniejszy szczegół. Zdobiona rustykalną grafiką kwiatowego wianuszka wpisuje się w najmodniejsze trendy. Idealna propozycja Pamiątki Chrztu Świętego zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

    44,98 zł
  • ŚWIECA do Chrztu gromnica ZE ZDJĘCIEM Rustykalny wianuszek ŚWIECA do Chrztu gromnica ZE ZDJĘCIEM Rustykalny wianuszek
    54,98 zł
    ŚWIECA do Chrztu gromnica ZE ZDJĘCIEM Rustykalny wianuszek

    Gromnica to niezbędny dodatek do Chrztu Świętego dziecka. Świeca udekorowana została specjalną naklejką z zdjęciem dziecka, grafiką rustykalnego wianuszka, napisem oraz personalizacją. Całość elegancko zdobi satynowa wstążeczka i stroik z białej organzy. Świeca będzie także wspaniałą pamiątką dla dziecka z tak ważnej uroczystości. 

    54,98 zł
  • PUDEŁKO na świecę do Chrztu tekturowe Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek (+wstążka biała) PUDEŁKO na świecę do Chrztu tekturowe Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek (+wstążka biała)
    29,98 zł
    PUDEŁKO na świecę do Chrztu tekturowe Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek...

    Eleganckie pudełko na świecę do Chrztu w białym kolorze - piękna pamiątka z uroczystości Chrztu Świętego, która pozwoli trwale przechowywać świecę. Całość prezentuje się pięknie i elegancko, pudełko przewiązane jest białą wstążką i dekorowane naklejką z personalizacją.

    29,98 zł
  • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek
    44,98 zł
    PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek

    Jak w piękny sposób wręczyć Pamiątkę Chrztu Świętego w postaci świecy do Chrztu? Wyjątkową propozycją jest drewniane pudełko z personalizacją i grawerem na wieczku. Świeca umieszczona w pudełeczku, które posiada delikatną grafikę w rustykalnym stylu prezentuje się wspaniale.

    44,98 zł
  • SKARBONKA drewniana prezent na Chrzest Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek SKARBONKA drewniana prezent na Chrzest Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek
    64,98 zł
    SKARBONKA drewniana prezent na Chrzest Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek

    Prezent na Chrzest dziecka w formie drewnianej skarbonki z personalizacją to trwały upominek, który oczaruje każdą pociechę. Skarbonka z szybką posiada umieszczoną karteczkę z grafiką rustykalnego wianuszka, imieniem dziecka i informacją, kto wręcza prezent. To wspaniały dodatek na Chrzciny maluszka. W skarbonce można umieścić już pieniądze, które staną...

    64,98 zł

Dekoracje na Chrzest w rustykalnym stylu

Organizacja Chrztu Świętego to wielka odpowiedzialność Rodziców dziecka. Styl przyjęcia Rustykalny Chrzest z wianuszkiem to nowoczesny sposób na organizację przyjęcia dla dziecka. Styl rustykalny i eko w kwiatowym wydaniu, z elementami eleganckiego kraftu zachwyci każdego gościa. W sklepie internetowym LeonKameleon.pl można znaleźć wiele inspiracji i oryginalnych pomysłów na aranżację przyjęcia Chrztu Świętego, w tym rustykalny Chrzest z wianuszkiem w stylu boho. b, podziękowania dla gości na Chrzest oraz dekoracje tort i wiele innych można znaleźć w ofercie sklepu internetowego LeonKameleon.pl.

Zaproszenia na Chrzest - Rustykalny Chrzest z wianuszkiem

Oryginalne zaproszenia na Chrzest to te z wyjątkowym motywem kwiatowego wianuszka w rustykalnym stylu. Ten najmodniejszy w sezonie 2020/2021 styl przyjęcia na Chrzest Święty zwali wszystkich z nóg, dlatego warto zacząć od zaproszeń. Nowoczesne zaproszenia na Chrzest są wykonane na wysokiej jakości, grubym papierze. Zaproszenia ozdobione są nadrukiem kwiatowego wianuszka, drewnianego krzyżyka i opatrzone złotym napisem “Chrzest Święty” oraz  “Zaproszenie”. Co więcej, okładka zaproszenia posiada ramkę w kraftowym kolorze. Całość prezentuje się zniewalająco. W zaproszeniach na Chrzest bez personalizacji znajduje się szablon tekstu do uzupełnienia niezbędnymi danymi oraz charakterystyczny cytat Jana Pawła II.

zaproszenia na chrzest

Zaproszenia na Chrzest w stylu rustykalnym

Podziękowania dla gości na Chrzest w stylu rustykalnym boho

Organizacja Chrztu Świętego dziecka wiąże się z powinnością podziękowania gościom za przybycie. Jak zrobić podziękowania dla gości na Chrzest? Wystarczy kupić czekoladki, lizaki, krówki, ciasteczka lub inne słodkości i własnoręcznie zapakować je w dekoracyjnych woreczkach z organzy. Podziękowania dla gości na Chrzest w aniołkach papierowych prezentują się zniewalająco. Można je ustawić przy nakryciach dla gości lub wręczyć je bezpośrednio obecnym na przyjęciu. Ten drobny gest wdzięczności z pewnością zaskoczy każdego. Idealne podziękowania na Chrzest dla Chrzestnych będą spersonalizowane słodycze, tj. krówki, czekoladki i lizaki, które można wręczyć w drewnianej skrzyneczce lub w woreczku z organzy, a także w tekturowym pudełeczku dekoracyjnym. Personalizacja w postaci imienia dziecka i daty uroczystości będzie wyjątkowym upominkiem na Chrzest.

Dekoracje tortu na Chrzest Święty

Jak udekorować tort na Chrzest chłopca i dziewczynki? Wystarczy wykorzystać odpowiednie dekoracje tortu, tj. figurka na tort, opłatek czy topper. Topper na tort na Chrzest z kolekcji Rustykalny Chrzest z wianuszkiem to piękna dekoracja. Personalizowany topper zachwyci każdego gościa na uroczystości. W     zestawie znajdują się 2 drewniane patyczki oraz 2 przylepce do papierowego toppera, które można samodzielnie przymocować. Piękna grafika rustykalnego wianuszka jest opatrzona napisem “Chrzest Święty” oraz personalizacją (imię dziecka + data uroczystości).

topper na tort na Chrzest Święty

Topper na tort na Chrzest Święty