Rustykalny Chrzest z wianuszkiem

Rustykalny Chrzest z wianuszkiem

Rustykalny Chrzest z wianuszkiem to styl przyjęcia dla dziecka, które zachwyci wszystkich gości. Zaproszenia na Chrzest personalizowane i uniwersalne, podziękowania dla gości, dekoracje tortu na Chrzest Święty - to tylko niektóre propozycje sklepu internetowego LeonKameleon.pl. Warto wybrać spójne dekoracje w stylu rustykalnym i eko z kwiatowym motywem. Taki styl przyjęcia Chrztu Świętego jest bardzo uroczysty i elegancki, dlatego perfekcyjnie pasuje do tematyki uroczystości.

Rustykalny Chrzest z wianuszkiem

 • ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Eko 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Eko 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Eko 10szt (+kraftowe koperty)
  2 Recenzje

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest Święty dziecka, które wpisują się w najmodniejszy styl rustykalny i eko. Zaproszenia wykonane zostały na wysokiej jakości papierze, z dbałością o najmniejszy szczegół. Kwiatowy motyw z elementami kraftu zachwyci i zauroczy zaproszonych gości. W komplecie znajdują się najwyższej jakości kraftowe koperty, które idealnie...

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Rustykalny Wianuszek na Chrzest KOMPLET 2szt (+koperty kraft) ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Rustykalny Wianuszek na Chrzest KOMPLET 2szt (+koperty kraft)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Rustykalny Wianuszek na Chrzest KOMPLET 2szt...

  Zaproszenia na Chrzest dla Rodziców Chrzestnych wykonane w przepięknym rustykalnym stylu. W komplecie znajduje się zaproszenie dla Matki Chrzestnej oraz zaproszenie dla Ojca Chrzestnego, a także kraftowe koperty. Ten piękny komplet, który oczaruje najbliższych.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Rustykalny Wianuszek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Rustykalny Wianuszek 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Rustykalny Wianuszek 10szt (+koperty)

  Rustykalne zaproszenia na Chrzest i Roczek w komplecie z kraftowymi kopertami. Wspaniała grafika kwiatowego wianuszka idealnie wpisuje się w ponadczasowe wzory i zachwyci każdego nim obdarowanego. Zaproszenia posiadają wewnątrz gotowy tekst, który należy samodzielnie uzupełnić o najważniejsze informację. Tak przygotowane zaproszenia będą gotowe do wręczenia.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Rustykalny Wianuszek ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Rustykalny Wianuszek
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Rustykalny Wianuszek

  Szukasz efektownego zaproszenia na Chrzest w formie cyfrowej? Mamy dla Ciebie świetną propozycję. Gustowne zaproszenie na telefon z personalizowanym tekstem oraz grafiką rustykalnego wianuszka zachwyci każdego z gości, których zapraszasz na Chrzest swojego malucha.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Rustykalny Wianuszek ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Rustykalny Wianuszek
  44,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Rustykalny Wianuszek

  Wyjątkowe pamiątkowe zaproszenia dla Matki Chrzestnej lub Ojca Chrzestnego. W drewnianym pudełeczku umieszczono dwie dekoracyjne karteczki, na jednej umieszczono treść zaproszenia, na drugiej natomiast śliczną grafikę wianuszka w stylu rustykalnym. Wspaniałe zaproszenie stanie się oryginalną pamiątką na długie lata.

  44,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek 111stron BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek 111stron
  64,98 zł
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek 111stron

  Biblia pamiątka Chrztu Świętego z imieniem dziecka i przepiękną grafiką rustykalnego wianuszka będzie idealnym wyborem dla maluszka. Biblia posiada 111 stron. To wyjątkowy pomysł na prezent na Chrzciny, który możecie dołączyć do kosza prezentowego bądź podarować samodzielnie.

  64,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na CHRZEST Rustykalna z wianuszkiem Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa na CHRZEST Rustykalna z wianuszkiem Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na CHRZEST Rustykalna z wianuszkiem Z IMIENIEM (+wstążka...

  Wyjątkowa księga pamiątkowa Chrztu Świętego, która pozwoli zachować wszystkie wspomnienia w jednym miejscu. Wewnątrz księgi możesz umieścić zdjęcia, podpisy gości oraz ich życzenia dla dziecka. Księga personalizowana jest imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  49,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest otwierane Rustykalny Wianuszek PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest otwierane Rustykalny Wianuszek
  8,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest otwierane Rustykalny Wianuszek

  Podziękowanie dla Chrzestnych przygotowane specjalnie na Chrzest Święty, dekorowane motywem rustykalnego wianuszka. Piękna propozycja, która wyrazi uczucia i pozwoli wręczyć najbliższym upominek w podziękowaniu za wsparcie i wręczone prezenty. Podziękowanie jest pięknie nadrukowane, wykonane w dużym formacie. Można je wybrać dla Matki Chrzestnej lub dla...

  8,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Chrzest i Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek 100% Handmade ŚWIECA sojowa na Chrzest i Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa na Chrzest i Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Rustykalny...

  Świece sojowe wykonane ręcznie w Polsce, przygotowane na Chrzest i Komunię. Posiadają delikatny kwiatowy aromat oraz dodatek płatków róż na górze. Każda świeczka prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie. Świece sojowe podziękują gościom za obecność na uroczystości i wręczone prezenty. Będą trwałą pamiątką z Waszego ważnego dnia.

  12,98 zł
 • SERWETKI na Chrzest Rustykalny Wianuszek 33x33cm 20szt SERWETKI na Chrzest Rustykalny Wianuszek 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI na Chrzest Rustykalny Wianuszek 33x33cm 20szt

  Serwetki na Chrzest w rustykalnym stylu dekorowane motywem kwiatowego wianuszka. Piękna dekoracja stołu na Chrzest dziecka w oryginalnym stylu. Serwetki na Chrzest prezentują się pięknie i niepowtarzalnie, warto je zestawić z innymi dodatkami w stylu rustykalnym. Dzięki serwetkom stworzycie piękną aranżację stołu, a nasz autorski projekt oczaruje...

  12,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM rustykalna z wianuszkiem CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM rustykalna z wianuszkiem
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM rustykalna z wianuszkiem 10szt
  1 Recenzje

  Wyjątkowe czekoladki w stylu rustykalnym to pomysł na drobny upominek dla gości zebranych na przyjęciu. Do każdej czekoladki dołączona jest naklejka z imieniem dziecka, datą uroczystości oraz napisem Chrzest Święty. Taka czekolada to propozycja dla wszystkich fanów stylu rustykalnego.

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Rustykalny Chrzest z wianuszkiem Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie Rustykalny Chrzest z wianuszkiem Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Rustykalny Chrzest z wianuszkiem Z IMIENIEM 20szt

  Wyjątkowe, słodkie podziękowanie w postaci krówek. Taki upominek możesz wręczyć gościom podczas Chrztu Świętego maluszka. Krówki zawinięte są w personalizowane papierki z grafika rustykalnego wianuszka. Najlepiej wyglądają ułożone przy nakryciach gości.

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Rustykalny Chrzest z wianuszkiem (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie z sercem Rustykalny Chrzest z wianuszkiem (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem Rustykalny Chrzest z wianuszkiem (+bileciki...

  Słodkie podziękowanie dla gości, które możesz wręczyć im podczas uroczystości Chrztu. Taki upominek spodoba się nie tylko najmłodszym uczestnikom przyjęcia. Do każdego lizaka dołączone są bileciki z imieniem maluszka oraz datą uroczystości. Wręczanie upominków gościom, jest obecnie bardzo popularne.

  49,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Rustykalny Chrzest z wianuszkiem (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI podziękowanie Rustykalny Chrzest z wianuszkiem (+etykiety z imieniem) 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI podziękowanie Rustykalny Chrzest z wianuszkiem (+etykiety z...

  Słodkie podziękowanie dla gości to niezbędny element każdego uroczystego przyjęcia. Lizaki spodobają się wszystkich gościom a przede wszystkim tym najmłodszym. Każdy lizak posiada personalizowaną naklejkę z imieniem maluszka oraz datą uroczystości. Dzięki czemu lizak może być wspaniała pamiątką tego dnia.

  29,98 zł
 • MIÓD podziękowanie Rustykalny Chrzest z wianuszkiem Z IMIENIEM (bszn) MIÓD podziękowanie Rustykalny Chrzest z wianuszkiem Z IMIENIEM (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie Rustykalny Chrzest z wianuszkiem Z IMIENIEM (bszn)

  Mały słoiczek miodu to elegancka propozycja podziękowania gościom za przybycie. Miodek zdobiony jest materiałowym kapturkiem i jutowym sznurkiem dlatego jest idealną formą podziękowania dla wszystkich fanów stylu rustykalnego. Na każdym miodku znajduje się naklejka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  9,98 zł
 • PUDEŁECZKA Rustykalny Chrzest z wianuszkiem 10szt (+bileciki kółka+etykiety z imieniem) PUDEŁECZKA Rustykalny Chrzest z wianuszkiem 10szt (+bileciki kółka+etykiety z imieniem)
  29,98 zł
  PUDEŁECZKA Rustykalny Chrzest z wianuszkiem 10szt (+bileciki...

  Podziękowanie gościom za przyjście na przyjecie to już nieodłączny element każdej uroczystości. Takie upominki możesz przygotować samodzielnie przy pomocy pudełeczek na upominki. Do każdego pudełeczka dołączona jest etykietka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Rustykalny Chrzest z wianuszkiem 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Rustykalny Chrzest z wianuszkiem 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek Rustykalny Chrzest z wianuszkiem 10szt (+etykiety z...

  Wyjątkowe pudełeczka na upominki w kształcie aniołka. Wewnątrz można umieścić różne słodkości takie jak cukierki, krówki czy czekoladki. Do pudełeczek dołączone są również naklejki z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Dzięki czemu pudełeczka będą dodatkowo podkreślały charakter uroczystości.

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA Rustykalny Chrzest z wianuszkiem 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA Rustykalny Chrzest z wianuszkiem 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA Rustykalny Chrzest z wianuszkiem 10szt (+etykiety+białe...

  Pudełeczko w kształcie serca pomoże stworzyć wyjątkowe podziękowanie dla gości. Wewnątrz pudełeczka zmieszczą się upominki takie jak krówki, czekoladki czy migdały w lukrze. Do pudełeczek dołączone są personalizowane naklejki z imieniem maluszka oraz datą chrztu. Dzięki czemu prezenciki idealnie wpisują się w charakter przyjęcia.

  28,98 zł
 • CZEKOLADOWNIK dla Chrzestnych KRAFT Rustykalny Chrzest z wianuszkiem CZEKOLADOWNIK dla Chrzestnych KRAFT Rustykalny Chrzest z wianuszkiem
  12,98 zł
  CZEKOLADOWNIK dla Chrzestnych KRAFT Rustykalny Chrzest z wianuszkiem
  1 Recenzje

  Pudełko, które zamieni zwykłą tabliczkę czekolady w niezwykły upominek. Pudełko jest personalizowane oraz posiada nadrukowany tekst podziękowań. W taki sposób podziękujesz rodzicom Chrzestnym za udział w uroczystości Chrztu Świętego.

  12,98 zł
 • TOREBKI na upominki dla gości 6szt KRAFT TOREBKI na upominki dla gości 6szt KRAFT
  5,98 zł
  TOREBKI na upominki dla gości 6szt KRAFT

  Podziękowanie dla gości na Chrzest powinno być wyjątkowo zapakowane. Z pomocą modnej, papierowej torebki oraz dodatków jest to możliwe!

  5,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Rustykalny Wianuszek 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Rustykalny Wianuszek 12cm/10cm DUŻA
  24,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Rustykalny Wianuszek 12cm/10cm DUŻA

  Świeca na Chrzest Święty przygotowana w rustykalnym stylu, dekorowana motywem wianuszka to piękna propozycja, która udekoruje stół na przyjęciu na Chrzest Święty dziecka. Świeca jest bardzo duża, okazała. Posiada przepiękny motyw wianuszka z kwiatami. Będzie idealnym wyborem na Chrzest dziewczynki organizowany w rustykalnym stylu.

  24,98 zł
 • TOPPER na tort Rystykalny CHRZEST z wianuszkiem Z IMIENIEM TOPPER na tort Rystykalny CHRZEST z wianuszkiem Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Chrzest Rustykalny z wianuszkiem Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Topper na Chrzest Święty to niezbędny dodatek do dekoracji ciasta. Dzięki niemu w szybki i prosty sposób udekorujesz samodzielnie upieczone ciasto. Topper posiada personalizację w postaci imienia dziecka oraz datę uroczystości.

  24,98 zł
 • OPŁATEK na tort Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Z IMIENIEM Ø20cm OPŁATEK na tort Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort Chrzest Rustykalny z wianuszkiem Z IMIENIEM Ø20cm

  Szybka i efektowna dekoracja tortu w formie opłatka na ciasto. Opłatek wystarczy położyć na powierzchni kremu i odczekać aby wchłonął wilgoć. Opłatek jest personalizowany imieniem dziecka oraz datą Chrztu. Pięknie prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach.

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort na Chrzest Rustykalny Wianuszek Ø20cm UNIWERSALNY OPŁATEK na tort na Chrzest Rustykalny Wianuszek Ø20cm UNIWERSALNY
  15,98 zł
  OPŁATEK na tort na Chrzest Rustykalny Wianuszek Ø20cm UNIWERSALNY

  Opłatek na tort na Chrzest Święty przygotowany w rustykalnym stylu, dekorowany przepięknym nadrukiem wianuszka z kwiatami. Opłatek wykonany jest ze specjalnego jadalnego wafla, nadrukowany jadalnymi barwnikami. Dzięki niemu szybko przygotujecie efektowny tort na Chrzest Święty dziecka.

  15,98 zł
 • CHUSTECZKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Rustykalny Wianuszek CHUSTECZKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Rustykalny Wianuszek
  44,98 zł
  CHUSTECZKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Rustykalny Wianuszek

  Chusteczka do Chrztu z przepiękną gipiurą w luksusowym wydaniu. Chusteczka w białym kolorze posiada trwały nadruk grafiki, imienia dziecka i daty wykonany metodą, która pięknie oddaje kolory. Szatka do Chrztu została obszyta grubą gipiurą koronką, dzięki czemu prezentuje się bardzo ekskluzywnie. To niezbędny dodatek do Chrztu Świętego dziewczynki.

  44,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Rustykalny Wianuszek SZATKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Rustykalny Wianuszek
  54,98 zł
  SZATKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Rustykalny Wianuszek

  Elegancka szatka do Chrztu wykończona gipiurą. Gruba koronka sprawia, że szatka prezentuje się pięknie i oryginalnie. Na szatce znajduje się grafika rustykalnego wianuszka, nadruk imienia dziecka i daty uroczystości. Całość wygląda bardzo efektownie i świetnie sprawdzi się na Chrzcie Świętym dziewczynki.

  54,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica UNIWERSALNA Rustykalny Wianuszek RĘKODZIEŁO ŚWIECA do Chrztu gromnica UNIWERSALNA Rustykalny Wianuszek RĘKODZIEŁO
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica UNIWERSALNA Rustykalny Wianuszek RĘKODZIEŁO

  Świeca do Chrztu ręcznie wykonana i przygotowana w rustykalnym stylu to wspaniała propozycja na Chrzciny dziecka. Świeca jest zdobiona tasiemką, okapnikiem z serduszkiem oraz napisem Chrzest Święty. Różowe akcenty i kwiatowy motyw sprawia, że świeca idealnie pasuje na Chrzest dziewczynki. Ręcznie wykonana z dbałością o każdy szczegół. Szybka wysyłka!

  39,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Rustykalny wianuszek ZŁOTA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Rustykalny wianuszek ZŁOTA
  44,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Rustykalny wianuszek ZŁOTA
  1 Recenzje

  Przepiękna szatka do Chrztu dziecka zdobiona kwiatową grafiką w rustykalnym stylu. Wykonana z atłasowego materiału, zdobiona złotą koroneczką i imieniem dziecka prezentuje się wyjątkowo oryginalnie. Wspaniała propozycja Pamiątki Chrztu Świętego zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  44,98 zł
 • SZATKA do Chrztu Rustykalny Wianuszek UNIWERSALNA SZATKA do Chrztu Rustykalny Wianuszek UNIWERSALNA
  35,98 zł
  SZATKA do Chrztu Rustykalny Wianuszek UNIWERSALNA
  1 Recenzje

  Szatka do Chrztu wykończona koronką i złotą niteczką to wspaniała pamiątka Chrztu Świętego. Na szatce znajduje się trwały nadruk rustykalnego wianuszka oraz przepiękna sentencja. Szatka dzięki uroczej grafice będzie idealnym wyborem na Chrzest dziewczynki.

  35,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Rustykalny wianuszek ZŁOTA CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Rustykalny wianuszek ZŁOTA
  34,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Rustykalny wianuszek ZŁOTA

  Szatka do Chrztu w kształcie chusteczki to niezbędny dodatek tak ważnej uroczystości. Chusteczka, dzięki personalizacji w postaci imienia dziecka, daty Chrztu oraz tekstowi przepięknej modlitwy prezentuje się uroczo. Idealna propozycja Pamiątki Chrztu Świętego dla dziecka od Matki Chrzestnej.

  34,98 zł
 • CHUSTECZKA do Chrztu Rustykalny Wianuszek UNIWERSALNA CHUSTECZKA do Chrztu Rustykalny Wianuszek UNIWERSALNA
  25,98 zł
  CHUSTECZKA do Chrztu Rustykalny Wianuszek UNIWERSALNA

  Chusteczka do Chrztu obszyta złotą nitką, przygotowana z pięknym motywem rustykalnego wianuszka! Na chusteczce znajduje się napis Pamiątka Chrztu Świętego oraz przepiękna modlitwa. Nadruk wykonany jest trwałą metodą. To wspaniała pamiątka Chrztu Świętego dla dziewczynki.

  25,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu ze Zdjęciem dziecka Rustykalny Wianuszek CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu ze Zdjęciem dziecka Rustykalny Wianuszek
  39,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu ze ZDJĘCIEM dziecka Rustykalny Wianuszek

  Chusteczka do Chrztu z nadrukiem zdjęcia dziecka oraz przepięknym motywem rustykalnego wianuszka to wspaniała pamiątka Chrztu Świętego. Chusteczka wykonana jest z białego atłasu, obszyta delikatnym koronkowym wykończeniem. To piękny sposób, by zachować wspomnienia z tego wyjątkowego dnia.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek
  24,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek
  1 Recenzje

  Wyjątkowy dodatek, który uzupełni Pamiątkę Chrztu Świętego w postaci szatki. Pudełko na szatkę zdobione personalizowanym wieczkiem prezentuje się przepięknie. Na wieczku znajduje się grafika kwiatowego wianuszka wpisująca się w najmodniejsze rustykalne trendy.

  24,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest i Komunię Miodowy Rustykalny 6szt PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest i Komunię Miodowy Rustykalny 6szt
  79,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest i Komunię Miodowy...

  Podziękowanie na Chrzest i Komunię z miodami to wspaniała propozycja, która wyrazi wdzięczność i podziękuje za przybycie na uroczystość Komunii lub Chrztu. W drewnianej skrzyni znalazły się zdrowe polskie miody wielokwiatowe, które zostały udekorowane materiałem i naklejką. Całość posiada spersonalizowane życzenia oraz piękną kwiatową grafikę w...

  79,98 zł
 • KOMPLET Świeca do Chrztu+chusteczka Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek 5% TANIEJ KOMPLET Świeca do Chrztu+chusteczka Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek 5% TANIEJ
  75,98 zł 79,98 zł -5%
  KOMPLET Świeca do Chrztu+chusteczka Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek 5% TANIEJ

  Komplet do Chrztu: szatka oraz świeca w przepięknym, rustykalnym motywie. Te personalizowane produkty będą cudowną pamiątką na przyszłe lata. Kupując komplet oszczędzasz czas i pieniądze!

  75,98 zł 79,98 zł -5% Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 79,98 zł
  Promocja
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek
  44,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek

  Przepiękna świeca do Chrztu wykonana z dbałością o najmniejszy szczegół. Zdobiona rustykalną grafiką kwiatowego wianuszka wpisuje się w najmodniejsze trendy. Idealna propozycja Pamiątki Chrztu Świętego zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  44,98 zł

Dekoracje na Chrzest w rustykalnym stylu

Organizacja Chrztu Świętego to wielka odpowiedzialność Rodziców dziecka. Styl przyjęcia Rustykalny Chrzest z wianuszkiem to nowoczesny sposób na organizację przyjęcia dla dziecka. Styl rustykalny i eko w kwiatowym wydaniu, z elementami eleganckiego kraftu zachwyci każdego gościa. W sklepie internetowym LeonKameleon.pl można znaleźć wiele inspiracji i oryginalnych pomysłów na aranżację przyjęcia Chrztu Świętego, w tym rustykalny Chrzest z wianuszkiem w stylu boho. b, podziękowania dla gości na Chrzest oraz dekoracje tort i wiele innych można znaleźć w ofercie sklepu internetowego LeonKameleon.pl.

Zaproszenia na Chrzest - Rustykalny Chrzest z wianuszkiem

Oryginalne zaproszenia na Chrzest to te z wyjątkowym motywem kwiatowego wianuszka w rustykalnym stylu. Ten najmodniejszy w sezonie 2020/2021 styl przyjęcia na Chrzest Święty zwali wszystkich z nóg, dlatego warto zacząć od zaproszeń. Nowoczesne zaproszenia na Chrzest są wykonane na wysokiej jakości, grubym papierze. Zaproszenia ozdobione są nadrukiem kwiatowego wianuszka, drewnianego krzyżyka i opatrzone złotym napisem “Chrzest Święty” oraz  “Zaproszenie”. Co więcej, okładka zaproszenia posiada ramkę w kraftowym kolorze. Całość prezentuje się zniewalająco. W zaproszeniach na Chrzest bez personalizacji znajduje się szablon tekstu do uzupełnienia niezbędnymi danymi oraz charakterystyczny cytat Jana Pawła II.

zaproszenia na chrzest

Zaproszenia na Chrzest w stylu rustykalnym

Podziękowania dla gości na Chrzest w stylu rustykalnym boho

Organizacja Chrztu Świętego dziecka wiąże się z powinnością podziękowania gościom za przybycie. Jak zrobić podziękowania dla gości na Chrzest? Wystarczy kupić czekoladki, lizaki, krówki, ciasteczka lub inne słodkości i własnoręcznie zapakować je w dekoracyjnych woreczkach z organzy. Podziękowania dla gości na Chrzest w aniołkach papierowych prezentują się zniewalająco. Można je ustawić przy nakryciach dla gości lub wręczyć je bezpośrednio obecnym na przyjęciu. Ten drobny gest wdzięczności z pewnością zaskoczy każdego. Idealne podziękowania na Chrzest dla Chrzestnych będą spersonalizowane słodycze, tj. krówki, czekoladki i lizaki, które można wręczyć w drewnianej skrzyneczce lub w woreczku z organzy, a także w tekturowym pudełeczku dekoracyjnym. Personalizacja w postaci imienia dziecka i daty uroczystości będzie wyjątkowym upominkiem na Chrzest.

Dekoracje tortu na Chrzest Święty

Jak udekorować tort na Chrzest chłopca i dziewczynki? Wystarczy wykorzystać odpowiednie dekoracje tortu, tj. figurka na tort, opłatek czy topper. Topper na tort na Chrzest z kolekcji Rustykalny Chrzest z wianuszkiem to piękna dekoracja. Personalizowany topper zachwyci każdego gościa na uroczystości. W     zestawie znajdują się 2 drewniane patyczki oraz 2 przylepce do papierowego toppera, które można samodzielnie przymocować. Piękna grafika rustykalnego wianuszka jest opatrzona napisem “Chrzest Święty” oraz personalizacją (imię dziecka + data uroczystości).

topper na tort na Chrzest Święty

Topper na tort na Chrzest Święty