Nowości

 • Piękne serwetki z motywem słonika na przyjęcie dla chłopca. Serwetki wykonane zostały w niebieskiej kolorystyce z trójwarstwowego papieru. Świetnie prezentują się ułożone na płasko na talerzach gości. Serwetki idealnie nadają się na roczek, urodziny chłopca oraz baby shower.

  7,98 zł
 • Serwetki z motywem słonika w różowej kolorystyce to przepiękna dekoracja stołu na przyjęcie dla dziewczynki. Serwetki wspaniale prezentują się ułożone na płasko na talerzach gości oraz w ozdobnych serwetnikach. Piękna propozycja dekoracji na roczek, urodziny czy Baby Shower.

  7,98 zł
 • Przepiękne zaproszenia na Chrzest Święty dziecka wykonane w rustykalnym stylu. Zaproszenia zdobione są ramką w kraftowym kolorze oraz grafiką uroczego aniołka. W zestawie znajdują się wysokiej jakości białe koperty. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  16,98 zł
 • Eleganckie zaproszenia na Chrzest wykonane w delikatnej biało-zielonej kolorystyce. Okładka zaproszeń zdobiona jest pięknym motywem kwiatów oraz gołąbka. Wewnątrz znajduje się cytat oraz tekst do samodzielnego uzupełnienia. Całość prezentuje się przepięknie i pozwoli w wyjątkowy sposób zaprosić gości na uroczystość dziecka.

  16,98 zł
 • Wyjątkowy i oryginalny prezent na Baby Shower. Termofor w kształcie żyrafy w ozdobnym pudełku zachwyci i pozytywnie zaskoczy Przyszłą Mamę. Wieczko pudełka zdobione jest personalizacją, dedykacją oraz uroczą grafiką. Termofor ma właściwości rozgrzewające i rozluźniające, dzięki czemu to fantastyczny gadżet dla Mamy i dziecka.

  72,98 zł
 • Przepiękny prezent na Baby Shower z termoforkiem w kształcie misia. Prezent zapakowany jest w okrągłe pudełko, które ozdobione jest personalizowaną naklejką z imieniem Przyszłej Mamy oraz uroczą grafiką misia. Termofor jest przyjemny w dotyku, ma właściwości rozgrzewające i rozluźniające.

  72,98 zł
 • Jaki prezent wręczyć świeżo upieczonym rodzicom z okazji narodzin dziecka? Wspaniałą propozycją jest termofor w kształcie misia w ozdobnym pudełku. Termofor jest miły w dotyku, ma właściwości rozgrzewające oraz rozluźniające. Jest to idealny prezent na narodziny nie tylko dla Maluszka, ale i również dla rodziców.

  72,98 zł
 • Termofor w kształcie żyrafy w ozdobnym pudełku to wspaniały pomysł na prezent dla dziecka na Chrzest. Wieczko pudełka zdobione jest personalizowaną naklejką z piękną grafiką, imieniem dziecka oraz dedykacją. Tak przygotowana Pamiątka Chrztu Świętego zachwyci przede wszystkim Maluszka i jego rodziców.

  72,98 zł
 • Przepiękna Pamiątka Chrztu Świętego zapakowana w ozdobne pudełko. Termofor w kształcie misia to wspaniały prezent dla dziecka i rodziców. Termofor jest przyjemny w dotyku oraz pozwoli ukoić ból Maluszka. Wieczko pudełka zdobione jest naklejką z imieniem dziecka, dedykacją oraz uroczą grafika misia.

  72,98 zł
 • Upominek w złotym bileciku i figurką aniołka to wspaniała propozycja na podziękowania dla gości na Chrzest. Bilecik jest dwustronny i zdobiony motywem złotych stópek. Aniołek wykonany z drewna z wyciętymi serduszkami zachwyci najbliższych.

  3,98 zł
 • Drewniany topper z napisem Baby Shower to wspaniała dekoracja tortu na przyjęcie dla Przyszłej Mamy. Topper świetnie podkreśli charakter imprezki i rewelacyjnie będzie prezentował się na pamiątkowych zdjęciach. Szybka i łatwa w użyciu dekoracja tortu - wystarczy wbić szpikulce w słodki wypiek.

  19,98 zł
 • Zestaw białych patyczków do silikonowych foremek na lizaki, czekoladki i inne słodkości. Patyczki ze słodyczami świetnie będą prezentować się w specjalnych stojakach na lizaki. Świetny pomysł na słodkie podziękowania dla gości na dziecięce przyjęcia.

  5,98 zł
 • Fantastyczne silikonowe foremki do lizaków, czekolady, innych słodyczy i kostek lodu. Świetny dodatek na dziecięce przyjęcie, który pozwoli przygotować oryginalne poczęstunki dla gości. Foremkę należy wypełnić czekoladą, lukrem lub wodą i włożyć do lodówki lub zamrażarki.

  17,98 zł
 • Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  25,00 zł
 • Piękne papierowe serwetki z motywem słonika w różowej kolorystyce. Serwetki wspaniale prezentują się ułożone na płasko na talerzach gości. Idealna propozycja dekoracji stołu na przyjęcie dla dziewczynki z okazji urodzin oraz na Baby Shower dla Przyszłej Mamy.

  7,98 zł
 • Piękne zaproszenia na Baby Shower, które pozwolą w wyjątkowy sposób zaprosić przyjaciółki na przyjęcie dla Przyszłej Mamy. Okładka zaproszeń zdobiona jest uroczą grafiką kobiety z brzuszkiem oraz kwiatami piwonii. Wewnątrz znajduje się wierszyk, grafika oraz tekst do samodzielnego wypisania.

  16,98 zł
 • Personalizowane pudełko na czekoladę ze zdrapką pozwoli w oryginalny sposób poprosić najbliższych o zostanie Rodzicem Chrzestnym Waszego dziecka. Czekoladownik zdobiony jest naklejką z uroczą grafiką śpiącej dziewczynki w różowej kolorystyce oraz imieniem Matki lub Ojca Chrzestnego. We wnętrzu pudełka znajduje się zdrapka i wyjątkowe pytanie "Czy...

  16,98 zł
 • Personalizowany czekoladownik ze zdrapką to wspaniały pomysł na prośbę o bycie Chrzestnym. Pudełko na czekoladę zdobione naklejką z uroczą grafiką śpiącego chłopca w błękitnej kolorystyce oraz imieniem Matki lub Ojca Chrzestnego prezentuje się przepięknie. We wnętrzu znajduje się zdrapka w kształcie kółka, pod którą kryje się wyjątkowe pytanie o zostanie...

  16,98 zł
 • W jaki sposób poprosić najbliższą osobę o zostanie Rodzicem Chrzestnym dziecka? Wyjątkowym pomysłem jest personalizowany czekoladownik ze zdrapką. Pudełko na czekoladę ozdobione jest naklejką z grafiką złotego wózeczka oraz imieniem Rodzica Chrzestnego. We wnętrzu znajduje się zdrapka, pod którą kryje się pytanie "Czy zostaniesz Moją Matką Chrzestną/Moim...

  16,98 zł
 • Piękna i oryginalna prośba o bycie Chrzestnym, która zachwyci najbliższych. Pudełko na czekoladę z personalizacją, grafiką złotych stópek oraz zdrapką prezentuje się wyjątkowo elegancko. Wspaniały pomysł, aby poprosić najbliższe osoby o zostanie Matką lub Ojcem Chrzestnym Waszego dziecka.

  16,98 zł
 • Jak w wyjątkowy i oryginalny sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty dziecka? Idealną propozycją jest personalizowany magnes ze zdjęciem Maleństwa. Wykonany na specjalnym fotograficznym papierze, zdobiony grafiką gałązki eukaliptusa prezentuje się przepięknie i elegancko.

  4,98 zł
 • Piękne podziękowanie dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty Wasze Maluszka. Magnes ze zdjęciem i imieniem dziecka to wyjątkowa propozycja, która zachwyci najbliższych. Magnes można umieścić w woreczku z organzy i przewiązać ozdobną wstążeczką.

  4,98 zł
 • Magnes ze zdjęciem dziecka to wspaniałe podziękowanie dla gości na Chrzest Święty. Zdobiony piękną grafiką różowych kwiatów, napisem "Chrzest Święty" oraz imieniem dziecka zachwyci najbliższych. Personalizowany magnes można ułożyć na stole przy nakryciach gości lub umieścić w ozdobnych woreczkach czy pudełeczkach.

  4,98 zł
 • Piękne serwetki na Baby Shower zdobione błyszczącym złotym napisem. Serwetki wykonane są w błękitnym kolorze, dzięki czemu jest to idealna dekoracja stołu na przyjęcie dla Przyszłej Mamy, która spodziewa się przyjścia na świat synka.

  8,98 zł
 • Różowe serwetki na Baby Shower ze złotym napisem to wspaniała dekoracja stołu na przyjęcie dla Przyszłej Mamy. Serwetki świetnie podkreślą charakter imprezki i płeć dziecka. Pięknie prezentują się ułożone na płasko na talerzach gości.

  8,98 zł
 • Jak udekorować wnętrze pomieszczenia na uroczystość Chrztu Świętego dziewczynki? Świetną propozycją jest efektowny plakat z imieniem dziecka oraz napisem "Chrzest Święty". Dodatkowo na plakacie znajduje się piękny motyw gołąbka oraz kwiatowego serca w różowej kolorystyce. Wspaniale prezentuje się zawieszony nad stołem i na zdjęciach z uroczystości.

  39,98 zł
 • Dekoracja tortu na Chrzest Święty dziecka w wyjątkowym stylu. Topper wykonany z grubego papieru oraz zdobiony grafiką kwiatowego serca pięknie udekoruje tort na Chrzest dziewczynki. Na topperze znajduje się również imię dziecka oraz napis "Chrzest Święty", który wspaniale podkreśli charakter uroczystości. Topper to bardzo łatwy i szybka w użyciu dekoracja.

  24,98 zł
 • Piękne podziękowanie dla Chrzestnych Waszego dziecka w postaci personalizowanej bombonierki. We wnętrzu pudełka znajduje się dziesięć krówek, które owinięte są w ozdobny papierek z imieniem dziecka i kwiatową grafiką. Wieczko bombonierki zdobione jest naklejką z dedykacją i motywem kwiatowego serca w różowej kolorystyce.

  44,98 zł
 • Krówki zdobione imieniem dziecka i piękną grafiką to idealna propozycja upominków dla gości na Chrzest Święty. Pyszne krówki zawinięte są w błyszczący papier, który ozdobiony jest kwiatowym motywem w różowej kolorystyce. Można je ułożyć na stole przy nakryciach gości lub umieścić w ozdobnych pudełeczkach. Wspaniała propozycja na Chrzest dziewczynki.

  29,98 zł
 • Słodkie lizaki na podziękowania dla gości na Chrzest Święty. Owocowe lizaki zdobione naklejką z imieniem dziecka oraz piękną grafiką kwiatowego serca zachwycą najbliższych. Lizaki można ułożyć na stole przy nakryciach gości lub umieścić w ozdobnym pojemniku. Pięknie prezentują się przewiązane dekoracyjną wstążką.

  18,98 zł
 • Mleczna czekoladka z personalizacją to wspaniały pomysł na podziękowania dla gości na Chrzest Święty. Owinięta w sreberko oraz ozdobiona naklejkami z imieniem dziecka i piękną grafiką kwiatowego serca zachwyci najbliższych. W zestawie znajduje się czekoladka oraz dwie samoprzylepne etykiety, które należy samodzielnie przykleić.

  1,98 zł
 • Pudełeczka w kształcie serca pozwolą w uroczy sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty dziecka. Ozdobione naklejkami z imieniem dziecka oraz grafiką kwiatowego serca w różowej kolorystyce prezentują się przepięknie. Do pudełeczek można zapakować migdały, czekoladki czy cukierki. Idealna propozycja upominków dla gości na Chrzest dziewczynki.

  22,98 zł
 • Tabliczka na stolik zdobiona imieniem dziecka i piękną grafiką to wspaniały dodatek na Chrzest Święty dziewczynki. Na personalizowanej karteczce znajduje się motyw kwiatowego serca w różowej kolorystyce, imię dziecka, napis "Chrzest Święty" oraz data przyjęcia. Tabliczka w elegancki sposób podkreśli charakter uroczystości.

  11,98 zł
 • Księga pamiątkowa na Chrzest dziewczynki zdobiona uroczą grafiką kwiatowego serca. Wspaniały dodatek na uroczystość Chrztu Świętego, który pozwoli zachować wyjątkowe wspomnienia. Goście obecni na przyjęciu mogą umieszczać w księdze wpisy, życzenia oraz zdjęcia. Całość prezentuje się przepięknie!

  44,98 zł
 • Delikatne zaproszenia na Chrzest dziewczynki zdobione motywem kwiatowego serca. Zaproszenia wykonane zostały na grubym papierze w różowej kolorystyce. Na zaproszeniach umieszczamy tekst przesłany przez klienta oraz nazwiska gości. W komplecie znajdują się białe koperty z pięknym wnętrzem oraz naklejki do zamknięcia kopert.

  8,50 zł