Nowości

 • Wspaniałe podziękowanie dla gości na Chrzest dziecka w postaci słodkiego lizaka w ozdobnym pudełku. Kartonik zdobiony jest motywem złotych stópek, napisem Chrzest Święty oraz tekstem podziękowania. Tak przygotowany upominek pozwoli w piękny sposób wyrazić wdzięczność najbliższym.

  1,98 zł
 • Prezent dla dziecka musi być wyjątkowy. Poduszka miś wykonana z miękkiego pluszu będzie cudownym podarunkiem dla malucha także z okazji narodzin. Jest to odpowiedni prezent dla dziewczynki oraz dla chłopca.

  69,98 zł
 • Prezent dla dziecka na święta musi być wyjątkowy. Poduszka kotek z motywem zwierzątka będzie cudownym podarunkiem dla malucha także z okazji narodzin, urodzin czy Chrztu. Jest to odpowiedni prezent dla chłopców oraz dla dziewczynek. 

  69,98 zł
 • Prezent dla dziecka na roczek oraz inne okazje to istotny element spotkań rodzinnych. Poduszka chmurka wykonana z miękkiego pluszu będzie cudownym podarunkiem dla malucha także z okazji narodzin. Poduszka będzie świetnym prezentem dla dziewczynki oraz dla chłopca.

  69,98 zł
 • Prezent dla dziecka jest wyzwaniem dla jego najbliższych. Pluszowa poduszka w kształcie księżyca będzie idealnym podarunkiem dla chłopca oraz dla dziewczynki. Jest to rewelacyjny pomysł na prezent na narodziny dziecka. 

  57,98 zł
 • Prezent dla dziecka to zawsze ważny wybór. Pluszowa poduszka w kształcie gwiazdki będzie idealnym podarunkiem dla chłopca i dla dziewczynki. Jest to wspaniały pomysł na prezent na narodziny dla dziecka.

  57,98 zł
 • Prezent dla dziecka na roczek, na Chrzest lub na święta to nie lada wyznanie. Poduszka syrenka wykonana z miękkiego pluszu będzie cudownym podarunkiem dla malucha także z okazji narodzin. Jest odpowiednią propozycją prezentu dla dziewczynki.

  57,98 zł
 • Biblia na Chrzest dziecka z piękną personalizowaną okładką. Idealny pomysł na Pamiątkę Chrztu Świętego. Wnętrze Biblii zdobione jest kolorowymi obrazkami, a okładka naklejką z elegancką grafiką i imieniem dziecka. Personalizowana Biblia będzie pamiątką dla dziecka na wiele lat.

  59,98 zł
 • Jak w oryginalny i piękny sposób przekazać informację o ciąży rodzicom? Wspaniałym pomysłem są puzzle dekorowane grafiką wózeczka, kwiatów oraz tekstem - niespodzianką. Puzzle po ułożeniu zdradzają wyjątkową nowinę! Idealna propozycja gratulacji dla przyszłych Dziadków.

  34,98 zł
 • Prośba o bycie Chrzestnym synka, która zachwyci najbliższych. Personalizowane puzzle z piękną grafiką błękitnych kwiatów i śpiącego chłopca to wspaniała niespodzianka dla przyszłych Rodziców Chrzestnych. Puzzle po ułożeniu wszystkich elementów zdradzają pytanie "Czy zostaniesz moją Matką Chrzestną/moim Ojcem Chrzestnym?".

  39,98 zł
 • Jak w wyjątkowy sposób poprosić o bycie Rodzicem Chrzestnym. Piękną i oryginalną propozycją są personalizowane puzzle, które po ułożeniu zdradzają pytanie o zostanie Rodzicem Chrzestnym. Puzzle w różowej kolorystyce z kwiatową grafiką świetnie pasują dla córeczki. Rozsypane puzzle umieszczone są w kartonowym pudełku, które opatrzone jest naklejką z piękną...

  39,98 zł
 • Piękne bileciki na Chrzest z tekstem podziękowania. Wykonane w biało-złotej kolorystyce z motywem wózeczka prezentują się wyjątkowo elegancko. Bileciki pozwolą podziękować gościom za przybycie na Chrzest dziecka oraz udekorować upominki dla najbliższych.

  6,98 zł
 • Przepiękne bileciki z podziękowaniem przygotowane specjalnie na Chrzest dziewczynki. Bileciki to wspaniała dekoracja stołu oraz dodatek do upominków dla gości. Zdobione są śliczną grafiką piwonii oraz nowoczesną czcionką. Można ułożyć je na talerzach gości lub na kieliszkach oraz ozdobić nimi pudełeczka czy woreczki z  organzy.

  6,98 zł
 • Bileciki z podziękowaniem na Chrzest to wspaniały dodatek do upominków dla gości i dekoracja stołu. Bileciki są dwustronne i zdobione elegancką grafiką szaro-zielonych listków. Pięknie prezentują się na stole na talerzach gości oraz przywiązane do upominków.

  6,98 zł
 • Jak podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty dziecka? Wyjątkową propozycją są bileciki z tekstem podziękowania, które dodatkowo można przywiązać do innych upominków. Bileciki są dwustronne i zdobione piękna grafiką śpiącego chłopca i błękitnych kwiatów.

  6,98 zł
 • Piękne i subtelne bileciki z podziękowaniem przygotowane specjalnie na Chrzest dziewczynki. Bileciki są dwustronne i zdobione uroczym motywem kwiatowego serca. Taki dodatek na Chrzest pozwoli w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie oraz przepięknie udekorować dla nich upominki.

  6,98 zł
 • Piękne bileciki z tekstem podziękowania przygotowane specjalnie na Chrzest chłopca. Bileciki pozwolą w uroczy sposób podziękować gościom za przybycie na uroczystość. Zdobione są śliczną grafiką kwiatowego wózeczka w błękitnej kolorystyce. Bileciki to również świetny dodatek do upominków dla gości - można przywiązać do pudełeczek lub figurek.

  6,98 zł
 • Bileciki na Chrzest z tekstem podziękowania to wspaniały upominek dla gości, którzy przybyli na uroczystość dziecka. Bileciki są dwustronne, zdobione piękną grafiką kwiatowego wózeczka w różowej kolorystyce. Można je również przyczepić lub przywiązać do innych upominków dla gości  np. dp aniołków czy pudełeczek.

  6,98 zł
 • Jaki prezent podarować dziecku na Chrzest Święty? Wspaniałą propozycją jest personalizowana Biblia dla dzieci z obrazkami. Okładka zdobiona grafiką krzyża, delikatnych kwiatów i imieniem dziecka prezentuje się przepięknie. Biblia to idealna propozycja na Pamiątkę Chrztu Świętego.

  59,98 zł
 • Piękna Pamiątka Chrztu Świętego w postaci personalizowanej Biblii. Okładka księgi zdobiona jest naklejką z imieniem dziecka oraz śliczną grafiką aniołka i złotych gałązek. Ten niezwykły prezent dla dziecka na Chrzest będzie wspaniałą pamiątką na długie lata.

  59,98 zł
 • Balony w pastelowych kolorach to wspaniała dekoracja wnętrza na dziecięce przyjęcia. Świetnie sprawdzą się podczas roczku, urodzin dziecka oraz Baby Shower. Balony można wypełnić powietrzem lub helem.

  8,98 zł
 • Piękna dekoracja stołu na Chrzest Święty dziecka w postaci szklanego kielicha na świecę. Kielich można również wypełnić diamencikami, girlandą z perełek, kwiatami czy suszonymi roślinami. Szklane kielichy elegancko prezentują się na stole z zapaloną świeczką i wprowadzają ciepłą atmosferę.

  11,98 zł
 • Elegancki komplet do dekoracji stołu na Chrzest dziecka w postaci szklanego kielicha i białej świeczki. Kielich można dodatkowo wypełnić diamencikami, girlandami z perełek lub kwiatami. Taki zestaw pozwoli w wyjątkowy sposób udekorować stół i wprowadzić ciepłą atmosferę.

  16,98 zł
 • Wspaniały dodatek do słodkich podziękowań dla gości na Chrzest w postaci mini pałeczek do miodu. Pięknie prezentują się przewiązane ozdobnym sznurkiem do słoiczków z miodem. Drewniana pałeczka ułatwi nakładanie miodu i będzie świetnym dodatkiem dekoracyjnym.

  1,50 zł
 • Piękne podziękowania dla gości z okazji Chrztu Świętego dziecka w postaci bilecika z drewnianym aniołkiem. Biało-złoty bilecik z dedykacją i zawieszką to niezwykły upominek, który pozwoli w elegancki sposób podziękować gościom za przybycie na uroczystość dziecka.

  3,98 zł
 • Oryginalny prezent i dodatek na Baby Shower w postaci personalizowanej księgi pamiątkowej. Ten piękny upominek pozwoli zachować wyjątkowe wspomnienia z przyjęcia w jednym miejscu. W księdze można umieszczać porady dla Przyszłej Mamy, życzenia dla dziecka, pamiątkowe wpisy i zdjęcia.

  44,98 zł
 • Piękny prezent dla świeżo upieczonych rodziców z okazji narodzin dziecka. Kocyk wykonany z mikrofibry w ozdobnym pudełku z personalizowanym bilecikiem w oryginalny sposób pogratuluje przyjścia na świat dziecka.

  79,98 zł
 • Oryginalne podziękowanie dla Chrzestnych dziecka w formie personalizowanej bombonierki z czekoladkami. To przepiękne podziękowanie pozwoli w wyjątkowy i elegancki sposób podziękować im za przybycie, okazaną miłość i pomoc.

  39,98 zł
 • Fantastyczna dekoracja tortu na Roczek dziecka w formie świeczki z motywem jednorożca. Świeczka w kształcie cyferki 1 świetnie podkreśli charakter uroczystości i ilość świętowanych latek. Świeczka w biało-różowym kolorze to idealna propozycja na Roczek dziewczynki.

  8,98 zł
 • Piękne podziękowanie dla Chrzestnych dziecka z okazji Chrztu Świętego w postaci bombonierki z czekoladkami. Ta niezwykła bombonierka pozwoli bardzo elegancko i oryginalnie podziękować Rodzicom Chrzestnym za przybycie i niesioną pomoc.

  39,98 zł
 • Wizytówki do samodzielnego uzupełnienia to świetny dodatek na Chrzest Święty dziecka. Winietki zdobione są piękną grafiką śpiącego chłopca w kwiatowym wianuszku. Wspaniale prezentują się ułożone na stole przy nakryciach gości.

  7,98 zł
 • Winietki zdobione grafiką kwiatowego wózeczka w błękitnej kolorystyce. Wspaniały dodatek na Chrzest Święty chłopca, który w piękny sposób udekoruje stół. Wizytówki elegancko prezentują się przy nakryciach gości oraz pomogą wskazać miejsce przy stole.

  7,98 zł
 • Piękne winietki na Chrzest dziewczynki, które w wyjątkowy sposób udekorują stół. Wizytówki zdobione są grafiką kwiatowego wózeczka i napisem Chrzest Święty. Na wizytówkach należy samodzielnie umieścić imiona i nazwiska gości.    

  7,98 zł
 • Przepiękne zaproszenia na Chrzest dziewczynki w różowej kolorystyce. Zaproszenia zdobione motywem dziecięcych bucików i kwiatów w wyjątkowy sposób pozwolą zaprosić gości na przyjęcie. We wnętrzu znajduje się tekst do samodzielnego uzupełnienia oraz piękny cytat.

  16,98 zł
 • Piękne zaproszenia na Chrzest Święty chłopca z motywem dziecięcych bucików. Zaproszenia wykonane są na papierze o wysokiej jakości i sprzedawane w komplecie z białymi kopertami. Zaproszenia zdobione są również przepiękną grafiką błękitnych kwiatów. Wewnątrz znajduje się cytat oraz tekst do samodzielnego uzupełnienia.

  16,98 zł