Serwety pod talerze

Serwety pod talerze

Serwety komunijne pod talerze to rewelacyjne urozmaicenie dekoracji stołu. Serwetki komunijne pod talerze prezentują się bardzo elegancko. W ofercie posiadamy złote podkładki pod talerze, które można wykorzystać w dowolny sposób. Tą dekorację komunijną można wzbogacić o pasujące do aranżacji złote serwetki. Warto wykorzystać także serwetki papierowe oraz obrączki na serwetki komunijne, które ze sobą ściśle współgrają. Bardzo oryginalna jest serwetka pod talerz na szydełku robiona własnoręcznie. Dopasuj do dekoracji stołu także bieżnik komunijny.

Serwety pod talerze

Podkładki pod talerze na Komunię i serwety ażurowe na Komunię

Dekoracje stołu komunijnego to doskonałe narzędzie do stworzenia niepowtarzalnego klimatu przyjęcia rodzinnego. Zgrabnie udekorowana sala i stół komunijny pozwolą na stworzenie pięknych wspomnień i zdjęć pamiątkowych. Najczęściej wykorzystywanymi dekoracjami stołu komunijnego są świece, serwetki, bieżniki i obrączki na serwetki komunijne. Coraz bardziej popularne stają się piękne, duże serwety komunijne pod talerze, dzięki którym zastawa stołowa prezentuje się wybitnie elegancko.

serwety pod talerze białe

Białe, ażurowe serwety pod talerze

Serwetki pod talerze, hit sezonu 2024

Serwetki pod talerze są pozornie standardową podkładką, która jednak w znaczący sposób zmienia wygląd całego stołu komunijnego. Duże, połyskujące serwetki pod talerz w najmodniejszych kolorach złota i srebra są topowym bestsellerem w naszej ofercie. Podkładki komunijne pod talerze to rewelacyjne ozdoby z ażurowymi wycięciami, które wyglądają niesamowicie subtelnie i elegancko. 

serwety pod talerze srebrne

Serwety pod talerze srebrne

Złote podkładki pod talerze świetnie pasują do białej lub beżowej zastawy stołowej. Świetnie współgrają z innymi ozdobami komunijnymi stołu wzbogaconymi delikatnymi akcentami złota. Jest to najchętniej wybierany kolor, który jest uniwersalny, ponieważ pasuje jako dekoracja uroczystości dla chłopca i dla dziewczynki. Złote podstawki pod talerze nie zawiodą waszych oczekiwań i staną się jednolitą częścią wybranej aranżacji stołu i wnętrza na Pierwszą Komunię Świętą dziecka. Wybierzcie również złote serwetki do zestawu na stół komunijny.

złote serwety pod talerze

Złote serwety pod talerze

Dekoracje komunijne 2024

Klasyka detali jest wciąż w modzie w 2024. Gorąco polecamy eleganckie podkładki papierowe w kolorze standardowej bieli. Niesamowicie prezentują się na jutowych obrusach. Wykorzystajcie je także jako podkładkę pod ciasta lub babeczki przy słodkim stole. Możecie wykorzystać te klasyczne podstawki na wiele sposób - wszystko należy do waszej inwencji twórczej! Bardzo modne stają się ręcznie robione ozdoby komunijne w stylu DIY, takie jak serwetka pod talerz na szydełku. Są to solidne dekoracje komunijne, często przeznaczone do wielorazowego użytku, które prezentują się niesamowicie uroczo i mogą mieć wybrane kolory, które dopasują Państwo do motywu przewodniego przyjęcia komunijnego. Możliwości jest wiele, kwestia wyboru odpowiedniego koloru, motywów i dodatków komunijnych, które sprawią, że uroczystość zaprezentuje się doskonale.