Zaproszenia na Bierzmowanie

Zaproszenia na Bierzmowanie

Zaproszenia na Bierzmowanie to podstawowy element przyjęcia dla bliskich. Warto zadbać o spójny i elegancki wygląd tej ważnej uroczystości. Pomogą w tym gotowe zaproszenia do wypisania w modnych wzorach. Dzięki wysokiej jakości wykonania zaproszenia będą nie tylko kwestią formalną, ale również cudowną pamiątką dla zaproszonych gości. Bardzo popularnym wzorem jest zaproszenie ze złotym gołąbkiem i botanicznymi dodatkami. Wybieraj spośród gotowych i ponadczasowych wzorów w sklepie LeonKameleon.pl. 

Zaproszenia na Bierzmowanie

 • ZAPROSZENIA na Bierzmowanie Złoty Gołąbek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Bierzmowanie Złoty Gołąbek 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Bierzmowanie Złoty Gołąbek 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Bierzmowanie z grafiką złotego gołąbka z gałązką w okręgu. Zaproszenia posiadają eleganckie białe koperty. Zaproszenia na Bierzmowanie w wyjątkowym złotym wydaniu zachęcą gości do przybycia na uroczystość. Zestaw składa się z 10szt zaproszeń do samodzielnego wypisania oraz dołączonych do nich 10szt białych kopert. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Bierzmowanie botaniczne z Gołąbkiem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Bierzmowanie botaniczne z Gołąbkiem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Bierzmowanie botaniczne z Gołąbkiem 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Bierzmowanie z grafiką liści eukaliptusa i złotego gołąbka z gałązką. Zaproszenia posiadają białe koperty, które dodają elegancji. Zaproszenia na Bierzmowanie w tym delikatnym wydaniu zachwycą zaproszonych gości. Zestaw składa się z 10szt zaproszeń oraz dołączonych do nich 10szt białych kopert do samodzielnego wypisania. 

  24,98 zł