Prezenty świąteczne dla dzieci z dowolnym nadrukiem. Piękne kubki świąteczne z imieniem dziecka, maskotki i poduszki z imieniem i bożonarodzeniowym nadrukiem. Pomysły na prezenty świąteczne dla córki i synka. Sztućce dziecięce na prezent na Mikołajki, słodkości i kosze prezentowe. Dobrym wyborem na prezenty świąteczne dla dziecka są także zabawki, domek dla lalek czy zestaw małego majsterkowicza. Chętnie wybierane są drewniane skrzynie z piękną zawartością oraz worki na prezenty i skarpety z Twoim nadrukiem.

Wybierz:

Prezenty świąteczne dla dzieci

 • PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Czerwony GIGA BOX PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Czerwony GIGA BOX
  249,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Czerwony GIGA BOX

  Wyjątkowa paczka świąteczna w giga boxie z personalizacją, życzeniami oraz uroczą grafiką. Podaruj dziecku pod choinkę przepiękny prezent z dużą maskotką, czekoladą mleczną do picia, kolorowymi drażetkami, ciasteczkami korzennymi, kubkiem z imieniem oraz książką. 

  249,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Beżowy GIGA BOX PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Beżowy GIGA BOX
  249,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Beżowy GIGA BOX

  Przepiękny giga box, który można wręczyć dziecku z okazji Świąt. Wybieraj upominek udekorowany wstążką z personalizacją oraz życzeniami. Zamów zestaw z maskotką, książką, czekoladą mleczną w ozdobnym opakowaniu, dużą skarbonką z drewna oraz czekoladowymi cukierkami. 

  249,98 zł
 • PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik świąteczny Z IMIENIEM Dziewczynka z bałwankiem 80 kartek czystych PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik świąteczny Z IMIENIEM Dziewczynka z bałwankiem 80 kartek czystych
  29,98 zł
  PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik świąteczny Z IMIENIEM Dziewczynka z...

  Podaruj dziecku niezapomniany świąteczny prezent! Notes zdobiony przepiękną grafiką dziewczynki z bałwankiem to propozycja idealna dla każdej dziewczynki. Personalizacja sprawia, że jest on jeszcze bardziej wyjątkowy. Całość przepięknie się dopełnia! 

  29,98 zł
 • PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik świąteczny Z IMIENIEM Dziadek do orzechów 80 kartek czystych PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik świąteczny Z IMIENIEM Dziadek do orzechów 80 kartek czystych
  29,98 zł
  PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik świąteczny Z IMIENIEM Dziadek do orzechów 80...

  Szukasz drobnego prezentu dla dziecka? Skorzystaj z notesu zawierającego personalizację! Zdobi go grafika przepięknego dziadka do orzechów. Personalizacja przedstawia imię dziecka oraz adresata. To wyjątkowy prezent, który pokocha każde dziecko!

  29,98 zł
 • PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik świąteczny Z IMIENIEM Leśne Zwierzęta 80 kartek czystych PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik świąteczny Z IMIENIEM Leśne Zwierzęta 80 kartek czystych
  29,98 zł
  PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik świąteczny Z IMIENIEM Leśne Zwierzęta 80...

  Pamiętnik to idealna propozycja świątecznego prezentu. Pozwoli on na zapisywanie największych sekretów! Zdobi go grafika leśnych zwierzątek w ciepłych, zimowych strojach. Obok niej umieściliśmy także personalizację w postaci imienia dziecka oraz adresata. To niezapomniany upominek, który zachwyci każde dziecko.

  29,98 zł
 • PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik świąteczny Z IMIENIEM Elf 80 kartek czystych PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik świąteczny Z IMIENIEM Elf 80 kartek czystych
  29,98 zł
  PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik świąteczny Z IMIENIEM Elf 80 kartek czystych

  Wspaniały pamiętnik dla dziecka! To idealny prezent świąteczny, który pozwoli na zapisywanie wszystkich sekretów. Okładkę zdobi naklejka z grafiką elfa obok kominka. Personalizacja zawarta na produkcie pozwoli na wyróżnienie obdarowanego malucha. Wyjątkowa propozycja dla dziewczynek.

  29,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Miś PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Miś
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Miś

  Poduszka to wyjątkowy prezent dla dziecka! Spraw radość maluchowi z personalizowanym upominkiem zdobionym grafiką misia oraz prezentów. Całość niesamowicie się komponuje. Zachwyci każdego!

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Bałwan PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Bałwan
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Bałwan

  Chcesz sprawić radość dziecku? Podaruj mu niezapomniany świąteczny prezent! Zamów poduszkę zdobioną grafiką bałwanów, znajduje się na niej także personalizacja. Całość wspaniale się komponuje!

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Święty Mikołaj PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Święty Mikołaj
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Święty Mikołaj

  Chcesz podarować dziecku praktyczny prezent świąteczny? Skorzystaj z hipoalergicznej poduszki! Bożonarodzeniowy wzór Świętego Mikołaja zachwyci każdego malucha. To propozycja zarówno dla dziewczynki jak i chłopca.

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Aniołek PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Aniołek
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Aniołek

  Poduszka to niesamowity prezent świąteczny dla dziecka! Zdobiona grafiką przepięknego aniołka oraz personalizacją zachwyci każdego malucha. Produkt jest hipoalergiczny. Będzie stanowił pamiątkę na długie lata. 

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Leśne Zwierzątka PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Leśne Zwierzątka
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Leśne Zwierzątka

  Chcesz podarować dziecku niesamowity upominek świąteczny? Zamów w pełni hipoalergiczną poduszkę! Bożonarodzeniowy prezent ozdobiony został grafiką leśnych zwierzątek. Produkt zdobi personalizacja zawierają imię dziecka. To upominek idealny zarówno dla dziewczynki jak i chłopca!

  39,98 zł
 • CZEKOLADA świąteczna w pudełku Z PODPISEM Złote Święta CZEKOLADA świąteczna w pudełku Z PODPISEM Złote Święta
  24,98 zł
  CZEKOLADA świąteczna w pudełku Z PODPISEM Złote Święta

  Wspaniała czekolada świąteczna to wyjątkowy i smaczny dodatek do prezentu. Świetnie sprawdzi się jako prezent dla dzieci oraz dorosłych. Pudełeczko zdobi efektowna grafika, która wprowadzi w świąteczny nastrój. Do produktu dołączono Personalizowaną zawieszkę z podpisem. 

  24,98 zł
 • SKARBONKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Różowe Święta SKARBONKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Różowe Święta
  64,98 zł
  SKARBONKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Różowe Święta

  Skarbonka na prezent świąteczny z uroczą grafiką w odcieniach różu. To propozycja dla dziewczynki, która zachwyci każdą małą księżniczkę. Wykorzystaj pomysłowy sposób na wręczenie gotówki. Skarbonka ze szklaną szybką jest solidnie wykonana, polski producent. Spraw dziecku niezapomniany prezent. 

  64,98 zł
 • SKARBONKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Święty Mikołaj SKARBONKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Święty Mikołaj
  64,98 zł
  SKARBONKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Święty Mikołaj

  Piękna drewniana skarbonka z naturalnego drewna to wspaniała propozycja na prezent dla najmłodszych. Zdobi ją grafika Świętego Mikołaja. Jej uniwersalny charakter sprawia, że nadaje się na prezent dla dziewczynki oraz chłopca. Produkt jej sposobem na naukę oszczędzania. Zachwyć dziecko niesamowitym prezentem. 

  64,98 zł
 • CZEKOLADA świąteczna w pudełku Z PODPISEM Dziadek do orzechów CZEKOLADA świąteczna w pudełku Z PODPISEM Dziadek do orzechów
  24,98 zł
  CZEKOLADA świąteczna w pudełku Z PODPISEM Dziadek do orzechów

  Wyjątkowa czekolada świąteczna z uroczym motywem dziadka do orzechów. Słodki upominek możesz wręczyć najbliższym, także dzieciom. Do produktu dołączono personalizowaną etykietę z podpisem. Całość prezentuje się niezwykle ponadczasowo. 

  24,98 zł
 • CZEKOLADA świąteczna w pudełku Z PODPISEM Reniferek CZEKOLADA świąteczna w pudełku Z PODPISEM Reniferek
  24,98 zł
  CZEKOLADA świąteczna w pudełku Z PODPISEM Reniferek

  Szukasz drobnego prezentu dla bliskiej osoby? Skorzystaj z odrobiny słodyczy! Zamów czekoladę świąteczną w specjalnym opakowaniu zdobionym grafiką renifera. To niesamowity pomysł na prezent dla najmłodszych. Do upominku dołączono bilecik z personalizacją. 

  24,98 zł
 • NOTES dla dziecka do paczek świątecznych RÓŻOWY NOTES dla dziecka do paczek świątecznych RÓŻOWY
  7,98 zł
  NOTES dla dziecka do paczek świątecznych RÓŻOWY

  Szukasz praktycznego upominku dla dziecka? Zamów notes, który został ozdobiony grafiką dziewczynki z bałwanem oraz choinką. Posiada on aż 32 kremowe karki, które mogą zostać zapełnione. Rozwiń kreatywność oraz wyobraźnie dziecka. Do kompletu możesz domówić kredki oraz długopis!

  7,98 zł
 • NOTES dla dziecka do paczek świątecznych CZERWONY NOTES dla dziecka do paczek świątecznych CZERWONY
  7,98 zł
  NOTES dla dziecka do paczek świątecznych CZERWONY

  Notes to praktyczny upominek! Zamów produkt zdobiony grafiką myszki oraz liska w świątecznych czapeczkach. Notes posiada 32 czyste kartki. To idealny dodatek do większego prezentu. Spraw radość maluchom! Do kompletu możesz dokupić kredki lub długopisy. 

  7,98 zł
 • PACZKA świąteczna dla dziecka Z PODPISEM Zestaw 5 DUŻY PACZKA świąteczna dla dziecka Z PODPISEM Zestaw 5 DUŻY
  179,98 zł
  PACZKA świąteczna dla dziecka Z PODPISEM Zestaw 5 DUŻY

  Chcesz podarować dziecku niezapomniany prezent świąteczny? Wykorzystaj personalizowane pudełko prezentowe wypełnione rozmaitymi produktami. W środku znajdziesz ciasteczka świąteczne korzenne, czekoladę mleczną, kubek z imieniem. duży słoik nutelli oraz herbatkę na odporność. Do zawieszki dołączono przepiękne życzenia. 

  179,98 zł
 • PACZKA świąteczna dla dziecka Z PODPISEM Zestaw 3 DUŻY PACZKA świąteczna dla dziecka Z PODPISEM Zestaw 3 DUŻY
  179,98 zł
  PACZKA świąteczna dla dziecka Z PODPISEM Zestaw 3 DUŻY

  Wyjątkowa paczka świąteczna zawierająca wysokiej jakości produkty dla dziecka! W środku znajdują się kolorowe czekoladki, czekoladka mleczna, kubek z imieniem, bawełniane skarpetki oraz książka Opowieść Wigilijna. Całość dopełnia zawieszka z życzeniami oraz personalizacją. Każde dziecko będzie zachwycone!

  179,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Zestaw 2 DUŻY PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Zestaw 2 DUŻY
  159,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Zestaw 2 DUŻY

  Chcesz podarować dziecku wymarzony prezent? Wręcz mu personalizowane pudełko pełne rozmaitości. W środku znajdziesz ciasteczka korzenne, czekoladę mleczną, kubek z imieniem, zeszyt, świąteczny długopis. Całość dopełnia zawieszka z personalizacją. Każde dziecko będzie zachwycone tak okazałym upominkiem!

  159,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Zestaw 1 DUŻY PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Zestaw 1 DUŻY
  169,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Zestaw 1 DUŻY

  Szukasz prezentu świątecznego dla dziecka? Zamów zestaw z kubkiem, słodyczami, maskotką i rozgrzewającą herbatką. Wszystkie produkty umieszczono w pudełku prezentowym zdobionym grafiką wieńca bożonarodzeniowego. Dzięki personalizacji umieszczonej na zawieszce prezent staje się bardziej wyjątkowy! 

  169,98 zł
 • PACZKA świąteczna dla dziewczynki Z PODPISEM Różowy VII DUŻY PACZKA świąteczna dla dziewczynki Z PODPISEM Różowy VII DUŻY
  109,98 zł
  PACZKA świąteczna dla dziewczynki Z PODPISEM Różowy VII DUŻY

  Szukasz prezentu świątecznego dla dziewczynki? Na naszej stronie znajdziesz idealnie dopasowane produkty! W środku pudełka prezentowego umieszczono zeszyt, ekspresową herbatkę na odporność, czekoladę mleczną, pianki marshmallow, zestaw kredek, balon foliowy oraz migdały w białej czekoladzie. Całość dopełnia personalizowana etykieta z życzeniami. 

  109,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziewczynki Z PODPISEM Różowy VI DUŻY PREZENT świąteczny dla dziewczynki Z PODPISEM Różowy VI DUŻY
  199,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziewczynki Z PODPISEM Różowy VI DUŻY

  Wyjątkowy prezent świąteczny dla dziewczynki! Zaskocz małą księżniczkę paczką zawierającą książkę, ekspresową herbatkę dla dzieci, czekoladę mleczną, świąteczny termoforek oraz białą czekoladę z piankami marshmallow. Do wieczka dołączyliśmy personalizowaną etykietę z życzeniami. Całość przepięknie się prezentuje.

  199,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziewczynki Z PODPISEM Różowy V DUŻY PREZENT świąteczny dla dziewczynki Z PODPISEM Różowy V DUŻY
  199,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziewczynki Z PODPISEM Różowy V DUŻY

  Szukasz wyjątkowego zestawu dla dziewczynki? Spraw by święta były pełne radości! Zamów personalizowane pudełko prezentowe wypełnione książką, ekspresową herbatką na odporność, czekoladą mleczną, świątecznym termoforkiem oraz bawełnianymi skarpetami. Całość wspaniale się prezentuje, dopełnieniem jest personalizowana etykieta.

  199,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziewczynki Z PODPISEM Bałwanki DUŻY PREZENT świąteczny dla dziewczynki Z PODPISEM Bałwanki DUŻY
  169,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziewczynki Z PODPISEM Bałwanki DUŻY

  Szukasz prezentu świątecznego dla dziecka? Świetnie trafiłeś! Mamy dla Ciebie propozycję. W środku pudełka znalazły się idealnie skomponowane produkty. Zestaw z kubkiem ceramicznym z imieniem, herbatką na odporność, świątecznymi ciasteczkami, czekoladą mleczną, termoforem oraz piankami marshmallow zawiera także personalizowaną etykietę z życzeniami. 

  169,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziewczynki Z PODPISEM Różowy IV DUŻY PREZENT świąteczny dla dziewczynki Z PODPISEM Różowy IV DUŻY
  139,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziewczynki Z PODPISEM Różowy IV DUŻY

  Szukasz niezapomnianego prezentu świątecznego? Skorzystaj z naszego produktu! Zamów pudełko prezentowe dla dziewczynki, które zawiera zestaw z kubkiem zdobionym grafika oraz imieniem, herbatkę na odporność, świąteczne ciastka korzenne, czekoladę mleczną, migdały w białej czekoladzie oraz pianki marshmallow. Wieczko zdobi personalizowana etykieta z...

  139,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziewczynki Z PODPISEM Świąteczne Ciepło DUŻY PREZENT świąteczny dla dziewczynki Z PODPISEM Świąteczne Ciepło DUŻY
  149,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziewczynki Z PODPISEM Świąteczne Ciepło DUŻY

  Upominek świąteczny dla dziewczynki zawierający wyłącznie dopasowane produkty. W środku znajduje się zeszyt, pluszowy termofor, czekolada mleczna, herbatka na odporność oraz świąteczne ciasteczka korzenne. Wieczko zdobi personalizowana etykieta z życzeniami. Każda mała księżniczka będzie zachwycona. 

  149,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziewczynki Z PODPISEM Różowy III z książką DUŻY PREZENT świąteczny dla dziewczynki Z PODPISEM Różowy III z książką DUŻY
  199,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziewczynki Z PODPISEM Różowy III z książką DUŻY

  Prezent świąteczny dla dziewczynki umieszczony w personalizowanym pudełku prezentowym. W środku znajdziesz zestaw z maskotką, termoforkiem, książką i słodką czekoladą mleczną. Upominek oczaruje każdą małą księżniczkę. Wieczko zawiera naklejkę z życzeniami oraz grafiką aniołka pośród wieńca bożonarodzeniowego.

  199,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziewczynki Z PODPISEM Różowy II DUŻY PREZENT świąteczny dla dziewczynki Z PODPISEM Różowy II DUŻY
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziewczynki Z PODPISEM Różowy II DUŻY

  Wyjątkowe pudełko prezentowe w odcieniach różu zostało wypełnione dopasowanymi elementami. W skład prezentu wchodzą słodycze, a także mięciutkie rękawiczki i zeszyt ze świąteczną okładką. Całość niesamowicie się prezentuje. Na wieczku znajduje się personalizowana etykieta z życzeniami. 

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziewczynki Z PODPISEM Różowy I DUŻY PREZENT świąteczny dla dziewczynki Z PODPISEM Różowy I DUŻY
  139,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziewczynki Z PODPISEM Różowy I DUŻY

  Wspaniała paczka świąteczna dla dziewczynki! W środku znajdziesz zestaw z miękką maskotką, ekspresową herbatą, czekoladą mleczną oraz piankami marshmallow. Na wieczku umieściliśmy personalizowaną etykietę z życzeniami oraz przepiękną grafiką. Każda dziewczynka będzie zachwycona! 

  139,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziewczynki Z PODPISEM Króliczek DUŻY PREZENT świąteczny dla dziewczynki Z PODPISEM Króliczek DUŻY
  199,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziewczynki Z PODPISEM Króliczek DUŻY

  Szukasz prezentu świątecznego dla dziewczynki? Zamów przepiękny dziewczęcy box pełen uroczych elementów. W środku została umieszczona maskotka króliczka, czekolada, milutki termoforek, pianki marshmallow oraz paczka serwetek. Wieczko dopełni personalizowana naklejka z życzeniami.

  199,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Książka i zawieszka DUŻY PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Książka i zawieszka DUŻY
  159,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Książka i zawieszka DUŻY

  Szukasz prezentu dla dziecka? Wykorzystaj naszą propozycję! Pudełko prezentowe z zadrukowanym motywem bożonarodzeniowego wieńca zostało wypełnione dopasowanymi produktami. W środku znajdziesz książę z opowiadaniami wigilijnymi, zawieszkę renifera, czekoladę mleczną, czekoladę do picia. Całość dopełni zawieszka z życzeniami oraz personalizacją.

  159,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Świat Wyobraźni DUŻY PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Świat Wyobraźni DUŻY
  149,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Świat Wyobraźni DUŻY

  Szukasz świątecznego prezentu dla dziecka? Wykorzystaj personalizowane pudełko prezentowe pełne rozmaitości! W środku umieszczono książeczkę z opowiadaniami wigilijnymi, bawełniane skarpetki, herbatkę na odporność, czekoladę mleczną oraz zeszyt. Całość przepięknie się komponuje. Dopełnieniem jest personalizowana zawieszka.

  149,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Opowiadania wigilijne DUŻY PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Opowiadania wigilijne DUŻY
  149,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Opowiadania wigilijne DUŻY

  Upominek świąteczny z wyjątkową książką zawierającą opowieści wigilijne. W środku pudełka prezentowego umieszczono także herbatkę na odporność, kolorowe drażetki, czekoladkę mleczną oraz cukierki. Świąteczne motywy wprowadzają magię świąt. Dopełnieniem jest personalizowana zawieszka z życzeniami.

  149,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Rozgrzej się zimą DUŻY PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Rozgrzej się zimą DUŻY
  149,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Rozgrzej się zimą DUŻY

  Rozgrzewający zestaw prezentowy dla najmłodszych! W pudełku prezentowym umieszczono zestaw w skład którego wchodzi pięknie wydania książka, miękkie rękawiczki, słodka czekolada w specjalnym opakowaniu oraz figurka konika na biegunach. Całość jest przepięknie dopasowana a dopełnienie stanowi personalizowana zawieszka.

  149,98 zł

Prezenty świąteczne dla dzieci

Tradycja wręczania prezentów to zwyczaj świąteczny szczególnie lubiany przez dzieci. Maluchy z niecierpliwością wyczekują tego momentu, kiedy wszyscy odejdą od wigilijnego stołu i zajmą się wreszcie kolorowymi paczkami pod choinką. Niestety, wybór prezentu dla takiego szkraba nie zawsze jest prosty. Dzieci bardzo szybko się zmieniają i często ciężko za nimi nadążyć. Właśnie dlatego w naszej ofercie mamy upominki, które trafią w gusta wszystkich brzdący: tych młodszych i tych trochę starszych. Z bogatego wyboru grafik i motywów zdobiących każdy prezent na pewno uda Ci się znaleźć coś, co oczaruje malucha, którego zamierzasz obdarować. Duże kosze prezentowe to gotowy do wręczenia podarunek, który na pewno oczaruje obdarowaną osobę wykonaniem. Drobne akcesoria z personalizacją także będą unikalnym i osobistym prezentem pod choinkę. Dużą popularnością wśród upominków dla dzieci cieszą się także zabawki, a zwłaszcza pluszaki. A może szukasz czegoś, by uzupełnić podarunek na Święta? Słodkości i akcesoria do pakowania będą tutaj doskonałym rozwiązaniem!

Prezenty świąteczne dla dzieci i kosze prezentowe

Pomysłowe i kreatywne prezenty gwiazdkowe dla najmłodszych będą miłą niespodzianką pod choinkę. Zwłaszcza, że każdy z nich wykonany jest z dbałością o najmniejsze szczegóły. Kosze prezentowe to bardzo popularne rozwiązanie na Boże Narodzenie. Boxy i skrzynie z oryginalną zawartością zaskoczą każdego szkraba. Zestaw z dużą maskotką, kubkiem oraz krówkami to propozycja na prezent dla dziewczynki i chłopca. Kosz prezentowy z pluszową sarenką i drewnianą skarbonką na pewno oczaruje obdarowane dziecko. Duża drewniana skrzynia z zestawem sztućców to bardzo dobry pomysł na prezent dla maluszka uczącego się samodzielnego jedzenia. Zestawy z bajkami albo słoiczkami Nutelli także będą niezapomnianą niespodzianką pod choinkę. Dla dziewczynek bardzo dobrym prezentem jest biżuteria. Ozdobne bransoletki w pudełkach czy kalendarzach adwentowych na pewno spodobają się małej księżniczce. Termofor z reniferem, personalizowana książka z baśniami, skarbonka z imieniem czy worek na buty sportowe to bez wątpienia także propozycje prezentów, które przypadną do gustu najmłodszym. 

Zestaw świąteczny w skrzyni premium z termoforem

Zestaw prezentowy dla dziecka na Boże Narodzenie

Kubki świąteczne dla dzieci

Ciepła herbata to niezastąpiony sposób na rozgrzanie malucha po dniu pełnym zabaw na mrozie. Właśnie dlatego urocze kubki z naszymi autorskimi grafikami są fantastycznym upominkiem na Mikołajki lub Gwiazdkę! Każde naczynie możesz podpisać imieniem właściciela, dzięki czemu kubek będzie używany wyłącznie przez obdarowanego nim szkraba. Maluch z całą pewnością oczarowany będzie nadrukami pluszowych misiów, świątecznych wzorów czy oryginalnych dinozaurów. Zabawne i ciekawe napisy na kubkach dodatkowo je ubierają i czynią naprawdę ciekawym prezentem. Bardzo osobistym prezentem na Boże Narodzenie będzie także ceramiczny kubek ze zdjęciem. A jeśli szukasz bardziej oryginalnych rozwiązań, postaw na zestaw z kubkiem. Takie komplety oprócz personalizowanego naczynia zawierają maskotki, słodycze czy skarpetki, które bezbłędnie wpisują się w świąteczny charakter. Pluszowy renifer i lizak w kształcie laski Świętego Mikołaja bardzo dobrze pasują do kubka z bożonarodzeniowym motywem. Zestaw z opaską albo śmietankowymi krówkami bez dwóch zdań sprawi przyjemność obdarowanemu dziecku. Spośród wielu wspaniałych pomysłów na pewno bez problemu wybierzesz idealny prezent.

Kubek świąteczny na prezent pianki marshmallow unicorn

Personalizowany kubek ze słodkościami na Święta

Maskotki i poduszki na Boże Narodzenie

Pluszowe zabawki to jeden z najbardziej lubianych prezentów dla dzieci. Takie maskotki można śmiało wręczyć maluchom w różnym wieku, dzięki czemu zyskasz szerokie pole do popisu. Pluszowy miś w T-shircie z imieniem oraz kolorową grafiką będzie świetnym podarunkiem pod choinkę. Maskotki w kształcie myszki, łabędzia, renifera bądź głowy kotka także oczarują dziewczynki i chłopców. Można kupić je osobno bądź w pięknych, gotowych zestawach na Święta. Bardzo dobrym rozwiązaniem na Gwiazdkę będzie też miękka poduszka z hipoalergicznym wypełnieniem. Z takim gadżetem każdemu dziecku przyjemnie się będzie zasypiało, a w dodatku dzięki wspaniałym grafikom na poszewkach poduszki rewelacyjnie udekorują sypialnię malucha. Możliwość spersonalizowania takiego gadżetu przy pomocy imienia i metryczki z wagą wzrostem, datą oraz godziną narodzin dziecka sprawia, że poduszka będzie naprawdę osobistym i unikalnym podarunkiem. Nadruki zwierzątek, samochodów, kosmosu czy samolotów we wspaniałym stylu wpisują się w dziecięcy charakter, a mnogość wzorów powoduje, że znajdziesz tu coś dla każdego brzdąca. Wszystkie poduszki są białe, więc dopasowanie ich do wystroju pokoju nie będzie stanowiło większego problemu. Jeśli zdecydujesz się na zamówienie takiego prezentu, możesz mieć pewność, że sprawisz obdarowywanemu dziecku ogromną radość. 

Poduszka na prezent sówki świąteczny

Personalizowana poduszka na prezent świąteczny dla dziecka

Słodycze świąteczne dla dzieci 

Nie ma żadnych wątpliwości, że maluchy uwielbiają słodycze. Smakołyki dołączone do prezentu na Boże Narodzenie będą więc bez żadnych wątpliwości świetnym rozwiązaniem. Można też wykorzystać je jako upominek na Mikołajki. Duża czekolada Merci w ozdobnej obwolucie jest bardzo ciekawym podarunkiem dla najmłodszych. Motywy renifera, zaprzęgu Świętego Mikołaja, kominka czy domku z piernika oczarują każde dziecko. Giga czekolada z nadrukiem listu do Mikołaja także spodoba się obdarowanemu maluchowi. Na prezent świąteczny dziecku wręczyć można też ręcznie robioną czekoladę lub pudełko pełne małych czekoladek. Kraftowa bombonierka ze śmietankowymi krówkami będzie czarującym dodatkiem do prezentu na Gwiazdkę. A jeśli szukasz mniejszego upominka, wybierz krówki na saneczkach z figurką. Słodki prezent na Boże Narodzenie w postaci skrzyni ze słoiczkami Nutelli to niebanalne rozwiązanie, które zaskoczy dziecko. Równie ciekawie wyglądać będzie oryginalny box z krówkami lub cukierkami. Maluch chętnie skosztuje wszystkich słodkości. 

Czekolada świąteczna merci czekoladowe świeta

Czekolada w ozdobnej obwolucie na Święta

Paczki świąteczne dla dzieci

Na Boże Narodzenie dzieci obdarowywane są przez rodzinę i jej przyjaciół, znajomych ze szkoły, nauczycieli, a nawet pracodawców swoich rodziców. Zastanawiasz się, jak przygotować wyjątkowe paczki świąteczne dla najmłodszych? Możesz z powodzeniem wybrać gotowe propozycje ze smakołykami i akcesoriami lub postawić na upominki DIY. Stwórz je przy pomocy mlecznych czekoladek w ozdobnych opakowaniach. Grafiki wieńca świątecznego, zaprzęgu Mikołaja czy innych bożonarodzeniowych elementów oczarują dziecko już od pierwszej chwili. Na prezent z okazji Świąt czy Mikołajek maluchom podarować można także paczki zawierające śmietankowe krówki. Smakołyki w papierkach z bombkami, gwiazdkami, gałązkami świerku czy skandynawskim wzorem uczynią każdy prezent niepowtarzalnym. Jeszcze lepiej wyglądać będą krówki na saneczkach zamknięte w foliowych woreczkach. Owocowe lizaki czy inne słodycze możesz śmiało zamknąć w pudełkach bądź torebkach na Boże Narodzenie. Opakowania w kształcie aniołków na pewno sprawdzą się w tej roli bezbłędnie. 

Prezent świąteczny krówki na sankach czerwone święta

Słodki upominek na Boże Narodzenie

Akcesoria do pakowania prezentów 

Dzieci uwielbiają rozpakowywanie prezentów, dlatego dobrze jest zadbać o to, by oprawa upominka była równie wyjątkowa jak on sam. Świetnie w tej roli sprawdzą się lniane worki z personalizacją. Wkładając upominek dla dziecka w taki worek, nie będziesz mieć problemu z estetycznym opakowaniem nawet najbardziej nieforemnych elementów. Zabawne, urocze grafiki w niepowtarzalny sposób dekorują torby, czyniąc je wspaniałą propozycją na zapakowanie prezentów. Takim workiem śmiało posłużyć się możesz też przy przygotowywaniu podarunków dla dorosłych - na pewno docenią ich dowcipny styl. Do pakowania prezentów na Gwiazdkę wspaniale nadają się również skarpety. To zabawne i oryginalne opakowania, które zachwycą każde dziecko. Personalizowane skarpety z kolorowymi motywami sprawdzą się świetnie podczas tegorocznych oraz przyszłych Świąt. Możesz też wybrać bardziej uniwersalne wełniane skarpety, które świetnie wyglądają zawieszone w salonie. Klasyczny papier oraz torebki na prezenty specjalnie na tę okazję zdobione są malowniczymi, gwiazdkowymi motywami. Całość bezbłędnie dopełnią zawieszki do prezentów czy kolorowe wstążki, które dopasować można do wyglądu paczek. 

Skarpeta na prezent wesołych świąt mega duża

Personalizowana skarpeta na prezent świąteczny