Słodycze świąteczne dla dzieci

Słodycze świąteczne dla dzieci

Słodycze świąteczne dla dzieci są najchętniej wybierane na prezenty dla dzieci na Święta. Dzięki świątecznym słodkościom możecie stworzyć paczki świąteczne dla przedszkolaków czy efektowne boxy prezentowe dla dzieci w szkole czy w domu. Krówki świąteczne dla dzieci są jednymi z chętniej wybieranych upominków. Możecie postawić także na świąteczne czekolady z podpisem czy niewielkie mleczne czekoladki, które pięknie sprawdzą się jako dopełnienie koszy prezentowych.

Słodycze świąteczne dla dzieci

 • KOSZ prezentowy świąteczny pudełko+20 krówek Wieniec Świąteczny

  Świąteczne pudełko prezentowe wypełnione śmietankowymi krówkami to idealny prezent firmowy, ale także podarunek dla bliskiej osoby. Wewnątrz ozdobnego pudełka umieściliśmy 20szt krówek, każda ozdobiona świątecznym motywem. Pudełko wykonane z wysokiej jakości tektury, zawiera również bilecik z opcją personalizacji lub bez.

  44,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Świąteczne Słodkości KOSZ prezentowy świąteczny Świąteczne Słodkości
  42,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Świąteczne Słodkości

  Wspaniały słodki świąteczny upominek oczaruje każdą obdarowaną osobę niezależnie od wieku. W pudełeczku ozdobionym świąteczna grafiką można znaleźć znakomite słodycze. Prawdziwe smaki dzieciństwa przypomną słodkie krówki, czekoladowe cukierki w złotych i czerwonym papierkach. Podaruj bliskim na święta słodkie chwile prawdziwej przyjemności. 

  42,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny pudełko+20 krówek Merry Christmas KOSZ prezentowy świąteczny pudełko+20 krówek Merry Christmas
  39,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny pudełko+20 krówek Merry Christmas

  Prześliczny i słodki świąteczny upominek sprawi wielką radość każdej obdarowanej osobie. Eleganckie pudełeczko z przepiękną tematyczną grafiką skrywa w swoim wnętrzu słodkie krówki w dopasowanych do zestawu eleganckich papierkach. Podaruj swoim bliskim słodkie chwile przyjemności dzięki którym świąteczna atmosfera będzie im towarzyszyć przez cały rok.

  39,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM +20 krówek Merry Christmas KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM +20 krówek Merry Christmas
  44,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM +20 krówek Merry Christmas

  Piękny świąteczny kosz prezentowy to znakomity upominek, który oczaruje każdą obdarowaną osobę. Pudełeczko z śliczną świąteczną grafiką dekoruje bilecik z podpisem osoby wręczającej prezent. W środku znajdziemy dwadzieścia sztuk pysznych krówek, prawdziwy smak dzieciństwa. W te święta podaruj bliskim chwile wypełnione radością i słodyczą.

  44,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Skrzynia z nutellą PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Skrzynia z nutellą
  69,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Skrzynia z nutellą

  Słodki prezent świąteczny dla dziecka umieszczony w drewnianej skrzyni z przegródkami. W skrzyni znalazło się 6 słoiczków z nutellą oraz spersonalizowana karteczka z przepiękną grafiką i życzeniami świątecznymi. Cały prezent wygląda bardzo efektownie, skrzyneczka jest spersonalizowana. To wspaniały pomysł na słodki upominek na Boże Narodzenie.

  69,98 zł
 • PREZENT świąteczny Czekolada ręcznie robiona w pudełku (+wstążka)

  Ręcznie robiona czekolada w ozdobnym pudełku to świetny pomysł na podarunki dla bliskich. W ozdobnym pudełku z życzeniami umieściliśmy ręcznie robioną, białą czekoladę z dodatkami. Taki prezent możesz wręczyć członkom rodziny, przyjaciołom lub współpracownikom w firmie. Każdy - niezależnie od powiązań - będzie uradowany z takiego pięknego gestu. 

  29,98 zł
 • PREZENT świąteczny MEGA CZEKOLADA 300g List od Świętego Mikołaja Z PODPISEM PREZENT świąteczny MEGA CZEKOLADA 300g List od Świętego Mikołaja Z PODPISEM
  32,98 zł
  PREZENT świąteczny MEGA CZEKOLADA 300g List od Świętego Mikołaja Z PODPISEM

  Duża czekolada na prezent świąteczny dla dzieci i dorosłych stylizowana na list od Świętego Mikołaja. Czekolada sprzedawana jest w komplecie z obwolutą z grubego papieru dekorowaną dopasowaną grafiką i spersonalizowanymi życzeniami. Może być formą słodkie prezentu dla najbliższych, z którymi nie można się spotkać w te Święta.

  32,98 zł
 • CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Słodkie Święta 100g CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Słodkie Święta 100g
  24,98 zł
  CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Słodkie Święta 100g

  Przepyszna czekolada Merci na prezent świąteczny. Zapakowana w specjalną obwolutę, która udekorowana została piękną grafiką bożonarodzeniową, życzeniami i personalizacją. Świetnie sprawdzi się jako dodatek do kosza i zestawu prezentowego dla bliskiej osoby i nie tylko.

  24,98 zł
 • CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Czekoladowe Święta 100g CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Czekoladowe Święta 100g
  24,98 zł
  CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Czekoladowe Święta 100g

  Brak pomysłu na prezent świąteczny? Wspaniałym rozwiązaniem będzie czekolada Merci zapakowana w ozdobną obwolutę. Umieszczone na niej życzenia świąteczne i piękna grafika oczaruje obdarowana osobę. Można dołączyć ją do kosza i zestawu prezentowego z okazji Świąt Bożego Narodzenia. 

  24,98 zł
 • CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Wesoły Renifer 100g CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Wesoły Renifer 100g
  24,98 zł
  CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Wesoły Renifer 100g

  Przepyszna czekolada Merci to świetna propozycja na prezencik świąteczny. Posiada dekoracyjną obwolutę z piękną grafiką renifera, tekstem życzeń świątecznych oraz personalizacją. Świetnie sprawdzi się jako prezent dla dzieci i dorosłych. Możesz dołączyć ją do przygotowanego zestawu lub kosza prezentowego.

  24,98 zł
 • CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Ciepło Kominka 100g CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Ciepło Kominka 100g
  24,98 zł
  CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Ciepło Kominka 100g

  Wspaniałym upominkiem dla małych i dużych na Święta Bożego Narodzenia będzie słodka czekolada świąteczna Merci. Słodkości to świetny wybór na upominki. W komplecie z kolorową obwolutą oraz personalizowanymi życzeniami prezentuje się fantastycznie.

  24,98 zł
 • CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Sanie Mikołaja 100g CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Sanie Mikołaja 100g
  24,98 zł
  CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Sanie Mikołaja 100g

  Słodycze to zawsze świetny wybór na upominek. Czekolada świąteczna Merci sprawdzi się więc fenomenalnie na prezent z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Piękna obwoluta z grafiką świąteczną zachwyci wszystkie osoby, którym taka czekolada zostanie podarowana.

  24,98 zł
 • CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Złote Święta 100g CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Złote Święta 100g
  24,98 zł
  CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Złote Święta 100g

  Prezent świąteczny w postaci pysznej czekolady Merci. Umieszczona w specjalnej obwolucie, udekorowanej piękną grafiką, tekstem świątecznych życzeń oraz personalizowanym podpisem oczaruje każdego! To świetna propozycja na upominek świąteczny dla najbliższych i nie tylko. 

  24,98 zł
 • CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Magia Świąt 100g CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Magia Świąt 100g
  24,98 zł
  CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Magia Świąt 100g

  Jaki upominek świąteczny wręczyć bliskiej osobie? Wspaniałą propozycją jest pyszna czekolada Merci, zapakowana w specjalną obwolutę. Udekorowana piękną bożonarodzeniową grafiką, tekstem życzeń oraz personalizowanym podpisem. Możesz ją również dołączyć do przygotowanego zestawu prezentowego. 

  24,98 zł
 • CZEKOLADA świąteczna na prezent Z PODPISEM Słodkie Święta CZEKOLADA świąteczna na prezent Z PODPISEM Słodkie Święta
  22,98 zł
  CZEKOLADA świąteczna na prezent Z PODPISEM Słodkie Święta

  Słodkości to wspaniały prezent na każdą okazję. Przepyszna ręcznie robiona czekolada z truskawkami, w przepięknym kraftowym opakowaniu to świetny dodatek do kosza i zestawu prezentowego. Posiada także specjalną naklejkę z świąteczną grafiką i personalizacją. Całość przewiązana dopasowaną wstążeczką.

  22,98 zł
 • PREZENT świąteczny czekoladki Merci Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta 250g PREZENT świąteczny czekoladki Merci Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta 250g
  49,98 zł
  PREZENT świąteczny czekoladki Merci Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta 250g

  Czekoladki Merci w świątecznym opakowaniu to wyjątkowy sposób na podarunek dla bliskiej osoby. Na obwolucie umieszczone są świąteczne elementy oraz podpis osoby, która wręcza prezent. Jest to idealna propozycja dla każdego.

  49,98 zł
 • NUTELLA mini na upominki świąteczne Z PERSONALIZACJĄ NUTELLA mini na upominki świąteczne Z PERSONALIZACJĄ
  8,98 zł
  NUTELLA mini na upominki świąteczne Z PERSONALIZACJĄ

  Mini nutella z personalizowaną etykietą to idealny pomysł na prezent dla dzieci i dorosłych. Sprawdzi się jako dodatek do prezentu lub świątecznego boxa. Mini nutella z personalizowaną etykietą ucieszy każdego w te Święta.

  8,98 zł
 • PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta

  Wyjątkowe pudełko świąteczne z krówkami i życzeniami to idealna propozycja na upominek z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Cały prezent jest zachowany w jednolitym, zimowym motywie co dodaje elegancji. Krówki są owinięte ozdobnym papierem z napisem "Wesołych Świąt". Tak przygotowane pudełeczko możecie wręczyć jako prezent firmowy lub słodki podarunek dla...

  49,98 zł
 • KRÓWKI świąteczne upominek Najpiękniejsze Święta 1kg 65szt SUPER CENA KRÓWKI świąteczne upominek Najpiękniejsze Święta 1kg 65szt SUPER CENA
  59,00 zł
  KRÓWKI świąteczne upominek Najpiękniejsze Święta 1kg 65szt SUPER CENA

  Śmietankowe krówki w świątecznych papierkach to idealny dodatek do bożonarodzeniowych paczek. Krówki sprzedawane na kilogramy, co pozwoli obdarować np.: współpracowników lub klasę dzieci. Mogą posłużyć jako prezent bądź dodatek do prezentu.

  59,00 zł
 • LIST od Św. Mikołaja prezent pudełko z krówkami Z PERSONALIZACJĄ LIST od Św. Mikołaja prezent pudełko z krówkami Z PERSONALIZACJĄ
  39,98 zł
  LIST od Św. Mikołaja prezent pudełko z krówkami Z PERSONALIZACJĄ

  Przepiękne pudełko z krówkami przygotowane ze świąteczną grafiką i stylizowane na list od Świętego Mikołaja. Pudełko wykonane jest z grubej tektury, wewnątrz znajdują się przepyszne słodkie krówki, które oczarują każdego. Taki prezent świąteczny może być idealną propozycją prezentową dla dzieci i dorosłych.

  39,98 zł
 • KRÓWKI świąteczne upominek KRAFT Zimowy Wieczór 1kg 65szt SUPER CENA KRÓWKI świąteczne upominek KRAFT Zimowy Wieczór 1kg 65szt SUPER CENA
  59,00 zł
  KRÓWKI świąteczne upominek KRAFT Zimowy Wieczór 1kg 65szt SUPER CENA

  Słodkie krówki na kilogramy do doskonały dodatek do paczek prezentowych dla Twoich bliskich. Dzięki świątecznej grafice krówki sprawdza się jako upominek na Boże Narodzenie. Śmietankowe krówki to prezent, który zachwyci dzieci i dorosłych.

  59,00 zł
 • CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Mikołaj i renifery 12 sztuk CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Mikołaj i renifery 12 sztuk
  54,98 zł
  CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Mikołaj i renifery...

  Śliczny prezent Świąteczny w pudełeczku z naturalnego drewna z umieszczoną w środku personalizowaną karteczką. Na karteczce znajduje się śliczna grafika Świętego Mikołaja z reniferami. W pudełeczku znajdziemy dwanaście sztuk słodkich czekoladek opakowanych w papierki dopasowane do głównej grafiki.

  54,98 zł
 • CZEKOLADKI świąteczne na prezent Najpiękniejsze Święta 10szt CZEKOLADKI świąteczne na prezent Najpiękniejsze Święta 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI świąteczne na prezent Najpiękniejsze Święta 10szt

  Czekoladki świąteczne w wyjątkowych papierkach z napisem "Wesołych Świąt" to idealny dodatek do bożonarodzeniowych upominków. Spraw bliskim radość wręczając pyszne, mleczne czekoladki w eleganckim opakowaniu. Sprawdzą się jako prezent, ale również jako poczęstunek przy wigilijnym stole.

  19,98 zł
 • PREZENT świąteczny czekoladki Merci Z PODPISEM Snowland 250g PREZENT świąteczny czekoladki Merci Z PODPISEM Snowland 250g
  49,98 zł
  PREZENT świąteczny czekoladki Merci Z PODPISEM Snowland 250g

  Świąteczny prezent w postaci czekoladek Merci w personalizowanej obwolucie to propozycja prezentu dla każdego. Dzięki świątecznemu opakowaniu z cudowną grafiką podarunek będzie wyjatkowy. Na obwolucie znajdują się życzenia oraz podpis osoby, która wręcza prezent.

  49,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dzieci MEGA CZEKOLADA 300g Sanie Mikołaja Z PODPISEM PREZENT świąteczny dla dzieci MEGA CZEKOLADA 300g Sanie Mikołaja Z PODPISEM
  32,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dzieci MEGA CZEKOLADA 300g Sanie Mikołaja Z PODPISEM

  Czekolada na prezent świąteczny dla dziecka w pięknej bożonarodzeniowej obwolucie! Wspaniały pomysł na słodki prezent pod choinkę lub prezent na Mikołajki dla każdego malucha. Na obwolucie znajduje się świąteczna grafika, a także piękne życzenia. Idealny wybór dla malucha.

  32,98 zł
 • KRÓWKI świąteczne na prezent w woreczku Czerwone Święta 2szt

  Przepiękne krówki w świątecznym wydaniu to słodki prezent dla każdego. Krówki pakowane w celofanowy woreczek i przewiązane wstążeczką to idealna propozycja na drobny upominek. Zadowolą dzieci, ale również dorosłych.

  6,98 zł
 • KRÓWKI świąteczne na prezent w woreczku Zielone Święta 2szt

  Świąteczne krówki w celofanowym woreczku to idealny sposób na drobny upominek z okazji Bożego Narodzenia. Tak przygotowane i ozdobione krówki możesz wręczyć pracownikom firmy, dzieciom w przedszkolu lub bliskiej osobie. Zapakowane krówki tworzą idealny dodatek do prezentu i z pewnością zadowolą każdego obdarowanego.

  6,98 zł
 • KRÓWKI świąteczne upominek Zielone Święta 1kg 65szt SUPER CENA KRÓWKI świąteczne upominek Zielone Święta 1kg 65szt SUPER CENA
  59,00 zł
  KRÓWKI świąteczne upominek Zielone Święta 1kg 65szt SUPER CENA

  Krówki w świątecznych papierkach na kilogramy to idealny pomysł na dodatek do prezentów. Możesz wręczyć je pracownikom firmy lub podarować dzieciom w szkole. Każda krówka opakowana jest w zielony papierek z napisem "Wesołych Świąt", dzięki czemu tworzy idealny dodatek do bożonarodzeniowych paczek. 

  59,00 zł
 • KRÓWKI świąteczne upominek Czerwone Święta 1kg 65szt SUPER CENA KRÓWKI świąteczne upominek Czerwone Święta 1kg 65szt SUPER CENA
  59,00 zł
  KRÓWKI świąteczne upominek Czerwone Święta 1kg 65szt SUPER CENA

  Świąteczne krówki o smaku śmietankowym na kilogramy oczarują bliskich niepowtarzalnym smakiem i wyglądem. Widoczny na papierkach napis "Wesołych Świąt" podkreśla bożonarodzeniowy klimat. Sprawdzą się idealnie jako dodatek do firmowych lub szkolnych paczek.

  59,00 zł
 • KRÓWKI świąteczne na prezent w woreczku Zimowy Wieczór 2szt

  Krówki w świątecznym wydaniu zapakowane w elegancki celofanowy woreczek to idealna propozycja na drobny upominek. Każda krówka jest ozdobiona napisem Wesołych Świąt i grafiką reniferów na kraftowym tle. Można je podarować dzieciom, gościom lub pracownikom.

  6,98 zł
 • KRÓWKI świąteczne na prezent w woreczku Najpiękniejsze Święta 2szt

  Wyjątkowe krówki w świątecznych papierkach to świetny pomysł na drobny upominek. Każda krówka posiada zimową grafikę i napis "Wesołych Świąt". Tak ozdobione krówki zostały zapakowane w celofanowy woreczek. Sprawdzą się idealnie jako prezent dla dzieci i dorosłych.

  6,98 zł
 • CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Wieniec Świąteczny 100g

  Wyjątkowy prezent w postaci czekolady w ozdobnej obwolucie z życzeniami. Podaruj bliskim pięknie zapakowaną czekoladę, ozdobioną obwolutą z zielonym wieńcem i czerwonymi elementami. Na opakowaniu wykonanym z wysokiej jakości tektury umieszczone są personalizowane życzenia. Obdarowani będą zachwyceni tak przemyślanym podarunkiem!

  24,98 zł
 • MEGA CZEKOLADA 300g w świątecznym opakowaniu Wieniec Świąteczny Z PODPISEM

  Mega czekolada w przepięknej oprawie to wyjątkowy sposób za przekazanie bliskim świątecznych życzeń. Opakowanie wykonane z wysokiej jakości tektury z piękną grafiką wieńca i życzeniami z personalizacją. Dzięki takiej oprawie podarujesz bliskim słodkie chwile w elegancki sposób.

  32,98 zł

Słodycze świąteczne dla dzieci

Jednym z nieodłącznych elementów Bożego Narodzenia są słodycze. Ciężko wyobrazić sobie świętowanie Gwiazdki bez smakowitych ciast, cukierków, lizaków oraz innych słodkości, które przyciągają zarówno dzieci, jak i dorosłych. A skoro o maluchach mowa, smakołyki bez najmniejszego problemu mogą stać się dla nich fantastycznym prezentem pod choinkę! Wystarczy postawić na czarujące słodkości w ozdobnych opakowaniach zaprojektowanych specjalnie na tę szczególną okazję. Wybór smakołyków zależy od Ciebie oraz indywidualnych upodobań dziecka. Możesz śmiało postawić na czekoladę, krówki, lizaki, a nawet słoiczki ze zdrowym i ekologicznym miodem. Dostępne zarówno jako drobne upominki, jak i duże zestawy na pewno zachwycą każdą obdarowaną w ten sposób osobę!

Śmietankowe krówki na świąteczny upominek dla dziecka

Krówki o śmietankowym smaku to ponadczasowe słodkości, które przypadną do gustu obdarowanemu dziecku bez najmniejszych wątpliwości. Smakołyki zapakowane zostały w ozdobne papierki z bożonarodzeniowymi motywami, które doskonale podkreślić mogą klimat Gwiazdki. Napisy “Wesołych Świąt” czy grafiki świątecznego zaprzęgu na pewno przyciągną uwagę obdarowanego malucha. Dodatkowo, nasze krówki dostępne są w wyjątkowo oryginalnych odsłonach. Drewniane saneczki z postacią dziewczynki lub chłopca w czapce i sweterku to wspaniały dodatek do smakołyków wręczanych na Święta. Taki upominek można śmiało podarować z okazji Mikołajek lub dołączyć do prezentu gwiazdkowego. Ciekawym prezentem będzie też drewniane pudełko z krówkami oraz ozdobną bombką , które dzięki personalizacji stanowi niezwykle osobisty podarunek. 

Prezent świąteczny dla dzieci w postaci Mikołaja na saneczkach z krówkami

Prezent świąteczny dla dzieci w postaci Mikołaja na saneczkach z krówkami

Czekoladowe prezenty dla dzieci na Boże Narodzenie

Na prezent świąteczny z powodzeniem podarować możesz dziecku także czekoladowy upominek, który bez wątpienia przypadnie mu do gustu. Smakowitą propozycją jest drewniane, płaskie pudełko zdobione wewnątrz papierem ze świątecznym motywem. Na kartce nadrukowane zostały także spersonalizowane życzenia, które czynią podarunek niepowtarzalną pamiątką na całe życie. W pudełku ułożone są czekoladki w papierkach z analogicznym motywem, co sprawia, że cały zestaw wygląda stylowo i nastrojowo. Na prezent bliskiej osobie wręczyć możesz również giga czekoladę z motywem listu do Świętego Mikołaja czy ręcznie wykonaną czekoladę z truskawkami. To wysokiej jakości słodycze, które stanowią niezastąpiony dodatek do prezentu pod choinkę. 

Merci w świątecznym opakowaniu

Merci w świątecznym opakowaniu

Lizaki w kształcie lasek Świętego Mikołaja

Jakie jeszcze słodycze można wykorzystać jako świąteczne upominki? Klimatycznie bez dwóch zdań prezentują się lizaki w kształcie lasek Świętego Mikołaja. To jeden z symboli Bożego Narodzenia, który na pewno zachwyci obdarowane dziecko. Lizaki utrzymane są w odcieniach bieli, czerwieni oraz zieleni, które perfekcyjnie wpisują się w klimat Gwiazdki. Do słodkości dołączone są dodatkowo ozdobne bileciki oraz nalepki z napisem “Wesołych Świąt”, które podpisać możesz własnym imieniem. Dzięki temu każda obdarowana osoba będzie wiedziała, kto sprezentował jej tak wyjątkowe słodkości. Lizaki śmiało dołączyć można do paczek z podarunkami bożonarodzeniowymi. Dziecko, które znajdzie taki smakołyk w swoim prezencie, bez wątpienia będzie nim zachwycone.