Dekoracje wnętrza na Komunię Świętą. Banery komunijne z imieniem dziecka, duże plakaty komunijne z Hostią i modnymi motywami graficznymi. Balony komunijne lateksowe i foliowe. Pomysły, jak dekorować salę na Komunię Świętą. Jak stworzyć balonowe dekoracje na Komunię? Wykorzystajcie taśmę do girland oraz akcesoria takie jak pompkę, patyczki czy hel. Salę pięknie dopełni także baner czy girlanda z imieniem dziecka oraz papierowe pompony, rozety i kule. Dobrze jest również pięknie udekorować krzesło komunijne wykorzystując do tego pokrowiec czy specjalne satynowe szarfy.

Wybierz:

Dekoracje wnętrza na Komunię

Dekoracje sali na Komunię Świętą

Komunia Święta to bardzo ważne wydarzenie nie tylko w życiu dziecka, ale także całej rodziny. Dlatego należy zadbać o odpowiednią dekorację tego dnia. Pomóc w tym mogą przeróżne dekoracje sali takie jak balony na Komunię, banery i plakaty a także papierowe kule i rozety. Strojenie sali za pomocą tych elementów może być świetną zabawą a sale możecie przystroić wspólnie z dzieckiem. Dobór kolorów oraz wzorów zależy od motywu przewodniego przyjęcia. Na komunię polecamy dekoracje w kolorze złotym oraz srebrnym a także grafiki takie jak Hostia, Konwalie czy gałązka Eukaliptusa.

Balony na Komunię

Podstawowym elementem dekoracji sali są oczywiście balony. Nie może ich zabraknąć na żadnym przyjęciu w tym również podczas Pierwszej Komunii Świętej. Najbardziej popularne są lateksowe balony z motywem Hostii oraz napisem Pierwsza Komunia Święta. Modne są również foliowe balony w kształcie literek IHS w srebrnym lub złotym kolorze. Balonowe dekoracje najlepiej wyglądają po połączeniu różnych kolorów oraz wzorów balonów. W tym celu powstały zestawy balonów na Komunię. Taki zestaw posiada wszystkie elementy, które potrzebne są do stworzenia dekoracji. 

balony na komunięBalony komunijne w kolorze złotym

Banery i plakaty komunijne

Przyjęcie komunijne ma się tylko raz, dlatego warto zaznaczyć charakter przyjęcia. Można to zrobić przy pomocy banerów lub plakatów komunijnych. Banery składają się zazwyczaj z pojedynczych literek zawieszonych na wstążce, dzięki czemu można samodzielnie dobrać imię dziecka. Baner można powiesić przy wejściu na salę lub nad stołem komunijnym. W połączeniu z balonami na Komunię, prezentuje się wyjątkowo. Inną opcją dekoracji sali są plakaty. Dzięki nim, możesz wyróżnić swój stół na tle innych, jeśli na sali odbywa się więcej niż jedno przyjęcie. Plakat na komunię możesz również umieścić na ścianie za krzesełkiem dziecka, aby wskazać gdzie jest siedzenie najważniejszej osoby w tym dniu. 

plakat komunijny

Plakat na Pierwszą Komunię Świętą

Pompony, rozety i kule do dekoracji

Uzupełnieniem całej aranżacji mogą być papierowe dekoracje takie jak pompony, kule czy rozety. Najlepiej wyglądają powieszone w grupach po kilka sztuk w różnych rozmiarach. Dekoracje dostępne są w wielu kolorach dlatego można mieszać je kolorystycznie. Jak samemu zrobić takie dekoracje komunijne? Na wstążce z banerem możesz dowiązać balony oraz papierowe dekoracje dobrane kolorystycznie. Bardzo modne są dekoracje biało-złote lub biało-srebrne. Samodzielnie dekorowanie sali przy pomocy gotowych dekoracji jest naprawdę proste!


rozety dekoracyjne

Rozety dekoracyjne w odcieniach różu i złota