Upominki dla uczniów na Wielkanoc

Upominki dla uczniów na Wielkanoc

Nauczyciele często decydują się na przygotowanie upominków dla uczniów na Wielkanoc. Często to prezenty, które mogą zawierać słodycze takie jak jajka wielkanocne z czekolady, czekoladki, krówki czy migdały. Te tradycyjne smakołyki  sprawiają dzieciom dużą radość. Dodatkowo, słoiczki z rzeżuchą ozdobione wielkanocnymi motywami mogą być oryginalnym dodatkiem do prezentów, ucząc dzieci o naturze i pielęgnacji roślin. Tego rodzaju gesty nie tylko integrują społeczność szkolną, ale także uczą dzieci o tradycji i znaczeniu świąt wielkanocnych, tworząc przy tym miłe wspomnienia i atmosferę radości w szkole.

Upominki dla uczniów na Wielkanoc

 • PREZENT na Wielkanoc z migdałami w opakowaniu i czekoladą PREZENT na Wielkanoc z migdałami w opakowaniu i czekoladą
  45,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc z migdałami w opakowaniu i czekoladą

  Wielkanocny zestaw podarunkowy w słodkiej odsłonie. Zamów prezent, w którym znajduje się szklany słoiczek wypełniony pysznymi migdałami w białej czekoladzie, ozdobny kartonik z motywem świątecznym oraz słodka czekolada w specjalnym beżowym opakowaniu. To idealny prezent, który z pewnością rozgrzeje serca wszystkich obdarowanych.

  45,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc migdały w białej czekoladzie w opakowaniu PREZENT na Wielkanoc migdały w białej czekoladzie w opakowaniu
  29,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc migdały w białej czekoladzie w opakowaniu

  Drobny upominek na Święta Wielkanocne w uroczym pudełku ze świątecznym motywem. Wybierz prezent, który zawiera słoiczek pełen przepysznych migdałów w białej czekoladzie z pudrem bananowym. Taki podarunek z pewnością umili wielkanocne spotkanie.

  29,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc migdały z malinami w opakowaniu PREZENT na Wielkanoc migdały z malinami w opakowaniu
  29,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc migdały z malinami w opakowaniu

  Delikatny upominek na Wielkanoc w formie pysznych migdałów w białej czekoladzie z pudrem malinowym. Zamów uroczy prezent w ozdobnym kartoniku z grafiką nawiązującą do Wielkanocy w miętowym kolorze. Taki podarunek będzie wyjątkowym gestem miłości.

  29,98 zł
 • CZEKOLADA wielkanocna w pudełku beżowym Z PODPISEM DUŻA 25cm (+wstążka) CZEKOLADA wielkanocna w pudełku beżowym Z PODPISEM DUŻA 25cm (+wstążka)
  44,98 zł
  CZEKOLADA wielkanocna w pudełku beżowym Z PODPISEM DUŻA 25cm (+wstążka)

  Zaskocz bliską osobę lub znajomego słodkim prezentem w oryginalnej odsłonie. Zamów dużą czekoladę deserową z orzechami laskowymi, która zapakowana jest w ozdobny kartonik. Całość została ozdobiona piękną wstążką i bilecikiem z personalizacją, co sprawia, że prezent staje się jeszcze bardziej wyjątkowy i osobisty.

  44,98 zł
 • CZEKOLADA wielkanocna w pudełku różowym Z PODPISEM DUŻA 25cm (+wstążka) CZEKOLADA wielkanocna w pudełku różowym Z PODPISEM DUŻA 25cm (+wstążka)
  44,98 zł
  CZEKOLADA wielkanocna w pudełku różowym Z PODPISEM DUŻA 25cm (+wstążka)

  Wyjątkowy upominek z okazji Wielkanocy w formie ręcznie robionej białej czekolady z owocami i piankami marshmallow. Całość została zapakowana w ozdobny kartonik z dopasowaną grafiką w różowej odsłonie, nadającą uroku świątecznej atmosfery. Wybierz spersonalizowany upominek, który sprawi radość bliskiej osobie w ten wyjątkowy czas.

  44,98 zł
 • CZEKOLADKI prezent na Wielkanoc dla dziecka w pudełku Z PODPISEM (+wstążka) CZEKOLADKI prezent na Wielkanoc dla dziecka w pudełku Z PODPISEM (+wstążka)
  29,98 zł
  CZEKOLADKI prezent na Wielkanoc dla dziecka w pudełku Z PODPISEM (+wstążka)

  Słodki upominek dla Dziecka z okazji Świąt Wielkanocnych. Wybierz czekoladki Kinder w specjalnym kartoniku z świąteczną grafiką w różowym motywie. Całość została przewiązana ozdobną białą wstążką, dodającą uroku prezentowi. Wybierz podarunek, który wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.

  29,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc krówki w opakowaniu beżowym 10szt PREZENT na Wielkanoc krówki w opakowaniu beżowym 10szt
  24,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc krówki w opakowaniu beżowym 10szt

  Słodki upominek w beżowym pudełku z motywem wielkanocnym. W środku znajdują się pyszne krówki o delikatnym smaku śmietanki, zapakowane w ozdobne papierki z dopasowaną grafiką. Obdaruj bliską osobę delikatnym upominkiem, który wywoła uśmiech na twarzy.

  24,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc krówki w opakowaniu miętowym 10szt PREZENT na Wielkanoc krówki w opakowaniu miętowym 10szt
  24,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc krówki w opakowaniu miętowym 10szt

  Przepyszny upominek wielkanocny dla bliskich, w formie uroczego pudełka z śmietankowymi krówkami. Słodycze zostały zapakowane w świąteczne papierki z napisem ,,Słodkości dla Ciebie''. To idealny prezent na Wielkanoc, który sprawi wiele radości i słodkich chwil.

  24,98 zł
 • CZEKOLADA wielkanocna ręcznie robiona z truskawkami W OPAKOWANIU CZEKOLADA wielkanocna ręcznie robiona z truskawkami W OPAKOWANIU
  19,98 zł
  CZEKOLADA wielkanocna ręcznie robiona z truskawkami W OPAKOWANIU

  Pyszny upominek na Wielkanoc w beżowym, ozdobnym kartoniku, z elegancką wielkanocną grafiką. Wybierz pyszną czekoladę z kawałkami truskawek, która wyprawi ucztę dla podniebienia obdarowanym osobom.

  19,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc migdały w czekoladzie MIX w opakowaniu PREZENT na Wielkanoc migdały w czekoladzie MIX w opakowaniu
  34,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc migdały w czekoladzie MIX w opakowaniu

  Smakowity upominek w formie słoiczka wypełnionego pysznymi migdałami w białej czekoladzie z zieloną herbatą, malinami oraz pudrem bananowym. Prezent został zapakowany w kartonik z piękną wielkanocną grafiką. Całość dopełnia personalizowana naklejka umieszczona na wieku słoika.

  34,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc czekoladowe jajeczka w opakowaniu miętowym 10szt PREZENT na Wielkanoc czekoladowe jajeczka w opakowaniu miętowym 10szt
  24,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc czekoladowe jajeczka w opakowaniu miętowym 10szt

  Delikatny upominek na Wielkanoc w formie uroczego pudełeczka z czekoladowymi jajeczkami w kolorowych papierkach. Wybierz prezent w miętowym kartoniku, który zawiera uroczą wielkanocną grafikę. Taki podarunek z pewnością rozpromieni świąteczne spotkanie. 

  24,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc Z PODPISEM Gniazdko z czekoladowymi jajeczkami PREZENT na Wielkanoc Z PODPISEM Gniazdko z czekoladowymi jajeczkami
  14,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc Z PODPISEM Gniazdko z czekoladowymi jajeczkami

  Mały, uroczy prezencik na Wielkanoc z czekoladowymi jajeczkami w gniazdku. Świetny propozycja na drobny prezencik dla dzieci. Upominek jest opakowany w celafon i przewiązany wstążką, do której dołączono mały bilecik z podpisem. Świetny pomysł na drobny prezencik dla dzieci.

  14,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc Z PODPISEM Gniazdko z krówkami PREZENT na Wielkanoc Z PODPISEM Gniazdko z krówkami
  14,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc Z PODPISEM Gniazdko z krówkami

  Upominek Wielkanocny w formie małego gniazdka z trzema krówkami w świątecznych owijkach. Prezencik został opakowany w celofan i przewiązany delikatną wstążeczką z bilecikiem z personalizacją. Taki upominek idealnie sprawdzi się jako podziękowanie dla gości.

  14,98 zł
 • KRÓWKI na Wielkanoc prezent Z PODPISEM Zajączek w kwiatach 20szt KRÓWKI na Wielkanoc prezent Z PODPISEM Zajączek w kwiatach 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Wielkanoc prezent Z PODPISEM Zajączek w kwiatach 20szt

  Krówki na Wielkanoc z pięknym motywem uszek zająca i kwiatów to wspaniała propozycja, która oczaruje domowników i najbliższych. Krówki są gotowe do wręczenia - owinięte w papierki z kolorowymi grafikami i napisem Wesołego Alleluja oraz personalizacją. Można je umieścić w małych koszyczkach czy dołożyć do koszy prezentowych.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Wielkanoc prezent Z PODPISEM Zając i pisanki 20szt KRÓWKI na Wielkanoc prezent Z PODPISEM Zając i pisanki 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Wielkanoc prezent Z PODPISEM Zając i pisanki 20szt

  Krówki na Wielkanoc dla gości przedstawiające zajączka w koszyku oraz pisanki. Krówki są gotowe do wręczenia, owinięte w papierki z grafiką i personalizacją. Pakowane po 20szt sprawdzą się idealnie do upominków dla najbliższych.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Wielkanoc prezent Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta 20szt KRÓWKI na Wielkanoc prezent Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Wielkanoc prezent Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta 20szt

  Kolorowe krówki na Wielkanoc dekorowane uroczymi grafikami kwiatów i pisanek to wspaniały pomysł na niewielkie upominki dla najbliższych i gości. Krówki będą także idealnym dodatkiem dla dzieci. Uwielbiane przez wszystkich są typowo polskimi słodyczami, które są rozchwytywane!

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Wielkanoc prezent Z PODPISEM Wesołego Jajka 20szt KRÓWKI na Wielkanoc prezent Z PODPISEM Wesołego Jajka 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Wielkanoc prezent Z PODPISEM Wesołego Jajka 20szt

  Krówki na Wielkanoc z grafiką wielkanocnych jajek i spersonalizowanym podpisem to wspaniały dodatek dla bliskich. Krówki prezentują się pięknie i oryginalnie, są gotowe do wręczenia najbliższym. Papierki posiadają uroczą wielkanocną grafikę, która zachwyci wszystkich gości.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Wielkanoc prezent Z PODPISEM Radosne Święta kraft 20szt KRÓWKI na Wielkanoc prezent Z PODPISEM Radosne Święta kraft 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Wielkanoc prezent Z PODPISEM Radosne Święta kraft 20szt

  Krówki wielkanocne o śmietankowym smaku, zawinięte w papierki z uroczą grafiką i Twoim podpisem będą wspaniałym upominkiem, który możecie podarować bliskim w prezencie. Krówki to idealny wybór dla dużych i małych. Są już owinięte i gotowe do wręczenia najbliższym!

  39,98 zł
 • CZEKOLADKI na Wielkanoc Z PODPISEM Zajączek w kwiatach 10szt CZEKOLADKI na Wielkanoc Z PODPISEM Zajączek w kwiatach 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Wielkanoc Z PODPISEM Zajączek w kwiatach 10szt

  Czekoladki na Wielkanoc sprzedawane w komplecie ze spersonalizowanymi naklejkami z wielkanocną grafiką i podpisem to wspaniały pomysł na słodkie upominki dla najbliższych. Czekoladki prezentują się pięknie i oryginalnie, są wspaniałym wyborem na drobne słodkości dla dzieci i dorosłych.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Wielkanoc Z PODPISEM Radosne Święta 10szt CZEKOLADKI na Wielkanoc Z PODPISEM Radosne Święta 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Wielkanoc Z PODPISEM Radosne Święta 10szt

  Czekoladki na Wielkanoc z motywem zajączka wielkanocnego i kwiatów umieszczonego na kraftowym tle. Piękna propozycja na słodkości dla najbliższych i gości. Czekoladki możecie umieścić w woreczkach z organzy lub ułożyć przy talerzach podczas wielkanocnego śniadania. Mogą wypełnić także dekoracyjne misy i naczynia.

  29,98 zł
 • OGRÓDEK rzeżuchowy na Wielkanoc w słoiczku Z PODPISEM Radosne Alleluja (tż) OGRÓDEK rzeżuchowy na Wielkanoc w słoiczku Z PODPISEM Radosne Alleluja (tż)
  11,98 zł
  OGRÓDEK rzeżuchowy na Wielkanoc w słoiczku Z PODPISEM Radosne Alleluja (tż)

  Słoiczek z watką i nasionami rzeżuchy, dekorowany naklejką z wielkanocną grafiką i podpisem to wspaniały pomysł na niewielkie upominki dla bliskich. Słoiczek przewiązany jest tasiemką w wielkanocnym odcieniu, prezentuje się pięknie i oryginalnie. Wspaniała propozycja dla dzieci, które otrzymają kreatywny zestaw do eksperymentów.

  11,98 zł
 • OGRÓDEK rzeżuchowy na Wielkanoc w słoiczku Z PODPISEM Zajączek w kwiatach (tm) OGRÓDEK rzeżuchowy na Wielkanoc w słoiczku Z PODPISEM Zajączek w kwiatach (tm)
  11,98 zł
  OGRÓDEK rzeżuchowy na Wielkanoc w słoiczku Z PODPISEM Zajączek w kwiatach...

  Szukacie drobnych upominków na Wielkanoc? Świetnym wyborem będą słoiczki z nasionami rzeżuchy do samodzielnego wysiania. Słoiczki przewiązane są tasiemką i udekorowane wielkanocną naklejką z grafiką i spersonalizowanym podpisem. To świetny pomysł szczególnie dla dzieci w szkołach i przedszkolu.

  11,98 zł
 • OGRÓDEK rzeżuchowy na Wielkanoc w słoiczku Z PODPISEM Zajączek w baziach (tż) OGRÓDEK rzeżuchowy na Wielkanoc w słoiczku Z PODPISEM Zajączek w baziach (tż)
  11,98 zł
  OGRÓDEK rzeżuchowy na Wielkanoc w słoiczku Z PODPISEM Zajączek w baziach (tż)

  Jaki upominek dla gości na Wielkanoc? Dobrym wyborem są niewielkie prezenciki z personalizacją, które będą odpowiednie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. jednym z takich jest słoiczek z tasiemką i naklejką wypełniony watą i nasionkami rzeżuchy. Wspaniały pomysł, by sprawić radość bliskim kreatywnym upominkiem.

  11,98 zł
 • OGRÓDEK rzeżuchowy na Wielkanoc w słoiczku Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta (tż) OGRÓDEK rzeżuchowy na Wielkanoc w słoiczku Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta (tż)
  11,98 zł
  OGRÓDEK rzeżuchowy na Wielkanoc w słoiczku Z PODPISEM Najpiękniejsze...

  Słoiczki z rzeżuchą, watą, tasiemką i wielkanocną naklejką ze spersonalizowanymi życzeniami to wspaniały drobny upominek na Wielkanoc dla dużych i małych. Słoiczki będą pięknym i oryginalnym upominkiem dla dzieci w szkole i przedszkolu lub dodatkiem dla domowników. Pozwolą stworzyć własne rzeżuchowe ogródeczki :-)

  11,98 zł

Prezenty dla uczniów na Wielkanoc: upominki dla dzieci

Wielkanoc jest nie tylko czasem religijnym, ale również pełnym radości i tradycji świętem, które w wielu regionach wiąże się z otrzymywaniem prezentów od zajączka. Ta popularna tradycja polega na tym, że dzieci szukają śladów i małych upominków zostawionych przez zajączka wielkanocnego w swoich ogródkach lub domach. Poszukiwanie prezentów od zajączka stało się prawdziwym hitem w wielu przedszkolach i szkołach, zwłaszcza wśród najmłodszych dzieci. Dla nich jest to nie tylko okazja do zabawy i ekscytacji, ale także magiczny czas oczekiwania na niespodzianki. Tradycja ta kultywuje również wartości takie jak współpraca, cierpliwość i radość dzielenia się ze sobą radością świąt. Świętowanie Wielkanocy w ten sposób nie tylko integruje społeczność szkolną, ale także tworzy niezapomniane wspomnienia dzieciństwa, które będą cenne na całe życie.

Co na Wielkanoc dla dzieci do szkoły?

Nauczyciele i dyrekcja szkół często decydują się na przygotowanie upominków dla uczniów na Wielkanoc, co jest nie tylko miłym gestem, ale także sposobem na podkreślenie atmosfery świątecznej i budowanie więzi w szkolnej społeczności. Otrzymywanie upominków od nauczycieli i dyrekcji może być dla dzieci wyjątkowym przeżyciem, które dodatkowo wzmacnia ich poczucie przynależności do szkoły i docenienie ich wysiłków. Kolorowe jajeczka z czekolady są świetnym pomysłem na prezent wielkanocny dla uczniów. Są one nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również smaczne i odpowiednie dla dzieci. Czekoladowe jajeczka mogą być ozdobnie zapakowane, co dodatkowo zwiększa ich atrakcyjność jako upominek. Tego typu prezenty nie tylko sprawiają radość dzieciom, ale także wpisują się w tradycję wielkanocną, która jest czasem radości i wspólnego świętowania. Organizowanie takich inicjatyw przez szkołę ma także wymiar pedagogiczny, ucząc dzieci o wzajemnym szacunku i trosce o innych oraz uczy o tradycjach i znaczeniu świąt wielkanocnych. Dla uczniów jest to również okazja do integracji i budowania pozytywnych relacji wśród kolegów i koleżanek. Takie gesty wpływają pozytywnie na atmosferę w szkole i kształtują wspólne wartości społeczności szkolnej.

PREZENT na Wielkanoc Z PODPISEM Gniazdko z czekoladowymi jajeczkami

Jajeczka wielkanocne dla uczniów

Prezenty na Wielkanoc dla dzieci w szkole

Prezenty na Wielkanoc dla dzieci w szkole często obejmują słodycze, które są popularnym wyborem zarówno dla uczniów, jak i od nauczycieli. Słodycze wielkanocne, takie jak czekolada czy czekoladki, cieszą się dużą popularnością wśród najmłodszych, dodając radości do świątecznych obchodów. Upominki te nie tylko są smacznym przysmakiem, ale także tworzą świąteczną atmosferę i dodają uroku tradycyjnym obchodom Wielkanocy. Dla dzieci otrzymywanie słodyczy od nauczycieli jest nie tylko miłym gestem, ale również sposobem na budowanie więzi i wzmacnianie relacji w szkolnej społeczności. Czekoladowe prezenty mogą być także ozdobnie zapakowane, co dodatkowo podkreśla ich specjalny charakter i sprawia, że są one wyjątkowym prezentem na tę okazję.

Tego rodzaju tradycje nie tylko integrują uczniów, ale także uczą ich o wzajemnym szacunku, trosce o innych i znaczeniu świąt wielkanocnych. To również czas, który dzieci przeżywają z radością i entuzjazmem, tworząc wspomnienia, które będą wspominać przez długie lata.

Co dać dzieciom na zajączka? Prezenty szkolne

Na zajączka w szkole świetnym pomysłem na prezent są oryginalne słodycze, które będą nie tylko smaczne, ale także pełne uroku dzięki wielkanocnym motywom. Migdały w czekoladzie to ponadczasowy wybór, który z pewnością przypadnie do gustu uczniom, łącząc w sobie chrupkość migdałów z wykwintnym smakiem czekolady. Kluczowym elementem jest ciekawe opakowanie, które dodatkowo podkreśli świąteczny nastrój i uczyni prezent jeszcze bardziej wyjątkowym. Tego typu upominki nie tylko sprawią dzieciom radość, ale również przyczynią się do budowania atmosfery świątecznej w szkolnej społeczności. Dzięki nim dzieci mogą cieszyć się tradycyjnymi smakołykami, jednocześnie ucząc się o znaczeniu i tradycjach związanych z Wielkanocą. Takie prezenty nie tylko integrują uczniów, ale także kształtują wspólne wartości i wzmacniają więzi między nimi a nauczycielami, tworząc przyjemne wspomnienia, które będą wspominane przez długie lata.

PREZENT na Wielkanoc z migdałami w opakowaniu i czekoladą

Prezent na Wielkanoc dla ucznia

Wielkanocne prezenty dla uczniów

Wielkanocne prezenty dla uczniów mogą być oryginalne i wyjątkowe, aby sprawić dzieciom niezapomniane wrażenia. Personalizowane upominki zawsze cieszą, nadając prezentom indywidualny charakter i osobisty akcent. Jednym z pomysłowych prezentów może być słoiczek z rzeżuchą, który nie tylko symbolizuje odrodzenie i wiosnę, ale również uczy dzieci o roślinach i ich pielęgnacji. Wybór takiego upominku jest nie tylko kreatywny, ale także edukacyjny, angażując dzieci w proces wzrostu rośliny i troski o nią. Dodatkowo, taki prezent może stać się niezapomnianą pamiątką z okazji Wielkanocy, którą dzieci będą mogły pielęgnować i obserwować jej rozwój.

Oryginalne prezenty wielkanocne nie tylko cieszą dzieci, ale również uczą je wartości troski o naturę i otaczający świat. To również okazja do integrowania świątecznej atmosfery w szkole oraz budowania pozytywnych relacji między uczniami a nauczycielami. Dzięki takim gestom dzieci mogą poczuć się docenione i wyjątkowe w czasie świąt, co sprzyja budowaniu wspólnoty szkolnej i tworzeniu pozytywnych wspomnień.