Rustykalny wianuszek

Rustykalny wianuszek

Dekoracje Komunijne w rustykalnym stylu to propozycja zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Przepięknie zaproszenia komunijne oraz księgi pamiątkowe, dzięki którym zachowasz wszystkie wspomnienia z tego dnia. Podczas uroczystości komunijnej warto rozdać gościom podziękowania takie jak czekoladki komunijne, krówki czy słoiczki z miodem. Na komunijnym stole nie może również zabraknąć serwetek komunijnych oraz winietek, które wskażą gościom odpowiednie miejsca. Warto również wręczyć specjalne podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków, aby wyróżnić ich w ten wyjątkowy dzień.

Rustykalny wianuszek

 • ZAPROSZENIA komunijne Rystykalny Wianuszek 10szt KWADRAT (+koperty kraft) ZAPROSZENIA komunijne Rystykalny Wianuszek 10szt KWADRAT (+koperty kraft)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Rustykalny Wianuszek 10szt (+koperty kraft)
  1 Recenzje

  Piękne zaproszenia komunijne, dekorowane grafiką Rustykalnego Wianuszka. Dzięki nim zaprosisz gości na przyjęcie komunijne. Wewnątrz zaproszeń znajduje się tekst do samodzielnego wypełnienia. Zaproszenia posiadają koperty kraft.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Rustykalny Wianuszek (+koperty kraft) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Rustykalny Wianuszek (+koperty kraft)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Rustykalny Wianuszek (+koperta kraft)

  Zaproszenie na Pierwszą Komunię Świętą wykonane w modnym stylu rustykalnym. Śliczny motyw wianuszka z pudrowo różowych kwiatów jest idealnym wyborem na uroczystość dla dziewczynki. Zaproszenie na rodzinną uroczystość jest w komplecie z dopasowaną kraftową kopertą. Cały komplet prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie. Na zaproszeniu nadrukujemy przesłany...

  12,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Gałązka Eukaliptusa (+wstążka złota) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Gałązka Eukaliptusa (+wstążka złota)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Rustykalny Wianuszek (+wstążka biała)

  Księga pamiątkowa pierwszej Komunii Świętej. Dzięki niej zachowasz wszystkie komunijne wspomnienia w jednym miejscu. Wewnątrz księgi możesz umieścić pamiątkowe zdjęcia oraz podpisy gości komunijnych. Twarda oprawa sprawia, że będzie to piękny prezent na wiele lat!

  49,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Chrzest i Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek 100% Handmade ŚWIECA sojowa na Chrzest i Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek 100% Handmade
  11,98 zł
  ŚWIECA sojowa na Chrzest i Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Rustykalny...

  Świece sojowe wykonane ręcznie w Polsce, przygotowane na Chrzest i Komunię. Posiadają delikatny kwiatowy aromat oraz dodatek płatków róż na górze. Każda świeczka prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie. Świece sojowe podziękują gościom za obecność na uroczystości i wręczone prezenty. Będą trwałą pamiątką z Waszego ważnego dnia.

  11,98 zł
 • CZEKOLADKA komunijna Z IMIENIEM Srebrna Hostia CZEKOLADKA komunijna Z IMIENIEM Srebrna Hostia
  29,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek 10szt

  Czekoladka komunijna z przepiękną grafika wianuszka w stylu rustykalnym. Taki upominek możesz podarować wszystkim gościom obecnym na uroczystości komunijnej. Czekoladki to słodki upominek, który spodoba się wszystkim gościom!

  29,98 zł
 • MIÓD podziękowanie Komunia Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM (bszn) MIÓD podziękowanie Komunia Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM (bszn)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie Komunia Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM (bszn)

  Słoiczki miodu jako słodkie podziękowanie dla gości Komunijnych. Zdobione materiałowym kapturkiem najlepiej pasują na przyjęcie w stylu rustykalnym. Słoiczki personalizowane są imieniem dziecka, które znajduje się na naklejce.

  8,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Rustykalny Chrzest z wianuszkiem (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie z sercem Rustykalny Chrzest z wianuszkiem (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem Komunia Rustykalny Wianuszek (+bileciki...

  Podziękowanie dla gości w formie słodkiego upominku. Duże lizaki zdobione personalizowaną naklejką to propozycja podziękowania dla wszystkich gości, nawet tych najmłodszych. Naklejki posiadają nadruk imienia dziecka oraz daty uroczystości.

  49,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Komunia Rustykalny Wianuszek (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI podziękowanie Komunia Rustykalny Wianuszek (+etykiety z imieniem) 10szt
  24,98 zł
  LIZAKI podziękowanie Komunia Rustykalny Wianuszek (+etykiety z imieniem)...

  Wyjątkowe podziękowanie dla gości komunijnych w formie personalizowanych lizaków. Do każdego lizaka dołączona jest naklejka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Dzięki temu nawet lizak może stać się piękną pamiątką komunijną.

  24,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Komunia Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie Komunia Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Komunia Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM 20szt

  Krówki komunijne to sposób na słodkie podziękowanie dla gości komunijnych. Dzięki nim możesz w wyjątkowy sposób podziękować gościom za udział w uroczystości. Krówki można umieścić obok nakryć gości lub wręczyć samodzielnie. Każda krówka posiada personalizację.

  39,98 zł
 • WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Rustykalny Wianuszek 10szt WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Rustykalny Wianuszek 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Rustykalny Wianuszek 10szt
  1 Recenzje

  Eleganckie winietki na Chrzest i Komunię dziecka wykonane w rustykalnym stylu. Zdobione elementami kraftu i kwiatowym wianuszkiem prezentują się wyjątkowo pięknie. Wypisane wizytówki pomogą gościom znaleźć swoje miejsce przy stole podczas przyjęcia.

  9,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Rustykalny Wianuszek 12szt PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Rustykalny Wianuszek 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Rustykalny Wianuszek 12szt

  Piękne pudełka na ciasto z grafiką kwiatowego wianuszka. To idealna propozycja dla wszystkich fanów stylu rustykalnego. Pudełka pomogą zapakować całe ciasto pozostałe po imprezie oraz podarować je gościom w wyjątkowy sposób.

  35,98 zł
 • OPŁATEK na tort Komunia Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM Ø20cm OPŁATEK na tort Komunia Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort Komunia Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM Ø20cm

  Szybka i efektowna dekoracja tortu na Pierwszą Komunię Świętą. Dzięki niej w wyjątkowy sposób ozdobisz samodzielnie upieczone ciasto. Opłatek na tort wystarczy ułożyć na kremie i poczekać aż samodzielnie dopasuje się do jego powierzchni.

  17,98 zł
 • PLAKAT komunijny personalizowany Rystykalny Wianuszek 50x70cm PLAKAT komunijny personalizowany Rystykalny Wianuszek 50x70cm
  49,98 zł
  PLAKAT komunijny personalizowany Rustykalny Wianuszek 50x70cm

  Wyjątkowa dekoracja sali na Pierwszą Komunię Świętą w formie personalizowanego plakatu. Na plakacie znajduje się nadruk imienia dziecka oraz data uroczystości. Plakat zdobiony jest grafika kwiatowego wianuszka, który pięknie prezentuje się na przyjęciu w stylu rustykalnym.

  49,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA Komunijne Rustykalny Wianuszek 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA Komunijne Rustykalny Wianuszek 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA Komunijne Rustykalny Wianuszek 10szt (+etykiety+białe...

  Pudełeczka na upominki dla gości w kształcie serca. Pudełeczka pomogą Ci stworzyć wyjątkowe podziękowania dla gości komunijnych. Wewnątrz pudełeczek możesz umieścić różne słodkości takie jak cukierki czy czekoladki.

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Komunia Rustykalny Wianuszek 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Komunia Rustykalny Wianuszek 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek Komunia Rustykalny Wianuszek 10szt (+etykiety z...

  Pudełeczka na upominki dla gości w kształcie aniołków. Piękne pudełeczka wewnątrz których możesz umieścić różne słodkości takie jak cukierki czy czekoladki. Pudełeczka najlepiej prezentują się ułożone przy nakryciach gości.

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA kraftowe Komunia Rustykalny Wianuszek 10szt (+bileciki kółka+etykiety z imieniem) PUDEŁECZKA kraftowe Komunia Rustykalny Wianuszek 10szt (+bileciki kółka+etykiety z imieniem)
  29,98 zł
  PUDEŁECZKA kraftowe Komunia Rustykalny Wianuszek 10szt (+bileciki...

  Piękne kraftowe pudełeczka z grafiką rustykalnego wianuszka. To wyjątkowa propozycja na stworzenie pięknych upominków dla gości komunijnych. Wewnątrz pudełeczek możesz umieścić różne słodkości. Do każdego pudełeczka dołączony jest bilecik z imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  29,98 zł
 • CZEKOLADOWNIK dla Chrzestnych KRAFT Komunia Rustykalny Wianuszek CZEKOLADOWNIK dla Chrzestnych KRAFT Komunia Rustykalny Wianuszek
  12,98 zł
  CZEKOLADOWNIK dla Chrzestnych KRAFT Komunia Rustykalny Wianuszek

  Spraw aby zwykła tabliczka czekolady stała się niezwykłym upominkiem. Kraftowy czekoladownik dla Chrzestnych to idealna propozycja dla wszystkich fanów stylu rustykalnego. Czekoladownik jest personalizowany, dzięki czemu staje się bardzo osobistą pamiątką.

  12,98 zł
 • DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Komunia Rustykalny Wianuszek (+ramka) DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Komunia Rustykalny Wianuszek (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Komunia Rustykalny Wianuszek (+ramka)

  Piękna tabliczka na stół komunijny zdobiona grafiką rustykalnego wianuszka. Tabliczka posiada personalizacje w formie imienia dziecka oraz daty uroczystości, dzięki czemu wyróżni twój stół komunijny. Tabliczka idealnie pasuje na komunię w stylu rustykalnym.

  17,98 zł
 • TOPPER na tort Komunia Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM TOPPER na tort Komunia Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Komunia Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM

  Szybka i bardzo efektowna dekoracja tortu komunijnego. Topper z imieniem dziecka oraz datą uroczystości pomoże Ci ozdobić samodzielnie upieczone ciasto. Topper posiada patyczki, dzięki którym wbijesz go w ciasto.

  24,98 zł
 • WINIETKA komunijna z nadrukiem Rustykalny Wianuszek WINIETKA komunijna z nadrukiem Rustykalny Wianuszek
  1,89 zł
  WINIETKA komunijna z nadrukiem Rustykalny Wianuszek

  Wyjątkowa winietka z nadrukowanymi nazwiskami gości. To propozycja dekoracji stołu na większe przyjęcia. Winietki w subtelny sposób wskażą gościom odpowiednie miejsce przy komunijnym stole.

  1,89 zł
 • WIZYTÓWKI winietki Złote Serduszko 10szt WIZYTÓWKI winietki Złote Serduszko 10szt
  11,98 zł
  WIZYTÓWKI winietki Złote Serduszko 10szt
  1 Recenzje

  Piękne wizytówki z nadrukiem metalicznego złotego serduszka to rewelacyjna propozycja na uroczystość z okazji Chrztu Świętego i Roczku dziecka. Wizytówki wykonane są z grubego papieru, o wysokiej jakości. Wspaniale prezentują się na stole przy nakryciach gości.

  11,98 zł
 • SERWETKI komunijne Rustykalny wianuszek 33x33cm 20szt SERWETKI komunijne Rustykalny wianuszek 33x33cm 20szt
  10,98 zł
  SERWETKI komunijne Rustykalny Wianuszek 33x33cm 20szt

  Wspaniałe serwetki na Komunię ozdobione rewelacyjną grafiką rustykalnego wianuszka. Modny motyw zdobiący papierową serwetkę zachwyci wszystkich zaproszonych gości i doda uroczystości elegancji. W zestawie znajduje się 20szt serwetek.

  10,98 zł
 • SERWETKI papierowe Złote Serduszka 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Złote Serduszka 33x33cm 20szt
  6,98 zł
  SERWETKI papierowe Złote Serduszka 33x33cm 20szt

  Cudowne papierowe serwetki z nadrukiem złotych serduszek. Wspaniała propozycja na Roczek i Chrzest Święty dziecka. Motyw serduszka prezentuje się niezwykle elegancko i uroczo.

  6,98 zł
 • SERWETKI Chrzest Święty błękitne 33x33 20szt SERWETKI Chrzest Święty błękitne 33x33 20szt
  48,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Duni 40x40cm 60szt SZAROBEŻOWE

  Eleganckie serwetki flizelinowe w szarobeżowym kolorze to idealna dekoracja stołu na Chrzest Święty w rustykalnym stylu. Serwetki pięknie prezentują się ułożone na płasko na talerzach gości. Flizelinowe serwetki można składać również w ciekawe wzory.

  48,98 zł
 • SERWETKI Chrzest Święty różowe 33x33 20szt SERWETKI Chrzest Święty różowe 33x33 20szt
  9,98 zł
  SERWETKI papierowe wycinane BIAŁA KORONKA 36cm 12SZT

  Piękna ażurowa serweta to wspaniała dekoracja stołu na Chrzest Święty. Okrągła serwetka pięknie prezentuje się pod talerzami gości. Ażurową serwetkę można również wykorzystać jako podkładkę pod tort i ciasto.

  9,98 zł
 • SKARBONKA drewniana prezent na Komunię Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek SKARBONKA drewniana prezent na Komunię Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek
  64,98 zł
  SKARBONKA drewniana prezent na Komunię Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek

  Pamiątka I Komunii Świętej w formie drewnianej skarbonki przygotowanej specjalnie na prezent dla dziecka. Skarbonka posiada przepiękny motyw graficzny rustykalnego wianuszka, nadrukowane imię dziecka i informacja, kto wręcza prezent. W skarbonce dodatkowo można umieścić już pieniądze, które będą prezentem dla dziecka, a sama skarbonka będzie trwałą pamiątką.

  64,98 zł
 • PAMIĄTKA Pierwszej Komunii prezent dla dziecka Dziesiątka Różańca Z IMIENIEM Rustykalna PAMIĄTKA Pierwszej Komunii prezent dla dziecka Dziesiątka Różańca Z IMIENIEM Rustykalna
  64,98 zł
  PAMIĄTKA Pierwszej Komunii prezent dla dziecka Dziesiątka Różańca Z...

  Pamiątka Pierwszej Komunii w rustykalnym stylu zawierająca wewnątrz przepiękną drewnianą dziesiątkę różańca. Piękny pomysł, by wręczyć dziecku oryginalny prezent. Pudełko z naturalnego drewna o naturalnym charakterze prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie. To także pomysł, by w estetyczny sposób podarować dziecku pieniążki. W pudełku można bowiem...

  64,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Komunia różaniec drewniany Rustykalny PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Komunia różaniec drewniany Rustykalny
  49,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Komunia różaniec drewniany Rustykalny

  Przepiękne podziękowanie dla Chrzestnych na Komunię w formie pudełeczka z drewnianą dziesiątką różańca. Prezent można wybrać odpowiednio dla Chrzestnych lub Dziadków. To fantastyczny pomysł, by podziękować najbliższym za przybycie na uroczystość. Upominek jest trwały i pięknie wykonany, posiada personalizację i modną grafikę w rustykalnym stylu.

  49,98 zł
 • ŚWIECA do Komunii gromnica UNIWERSALNA Rustykalny Wianuszek RĘKODZIEŁO ŚWIECA do Komunii gromnica UNIWERSALNA Rustykalny Wianuszek RĘKODZIEŁO
  39,98 zł
  ŚWIECA do Komunii gromnica UNIWERSALNA Rustykalny Wianuszek RĘKODZIEŁO

  Świeca z motywem rustykalnego wianuszka to fantastyczna pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. Świeca z ślicznym dekoracyjnym motywem idealnym dla dziewczynki. Elegancki motyw w stylu rustykalnym znakomicie wpisuje się w najnowsze trendy. 

  39,98 zł
 • PUDEŁKO na świecę do Komunii tekturowe Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek (+wstążka biała) PUDEŁKO na świecę do Komunii tekturowe Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek (+wstążka biała)
  29,98 zł
  PUDEŁKO na świecę do Komunii tekturowe Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek...

  Eleganckie pudełko na świecę do Komunii pozwoli ją trwale i bezpiecznie przechowywać, a tym samym sprawi, że będzie ona wyjątkową pamiątką. Pudełko w białym kolorze o ciekawej fakturze prezentuje się pięknie i oryginalnie. Zostało przewiązane białą wstążką i udekorowane naklejką z personalizacją i grafiką.

  29,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerka Z PODPISEM Rustykalny Wianuszek PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerka Z PODPISEM Rustykalny Wianuszek
  42,98 zł
  PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Rustykalny Wianuszek

  Drewniane pudełeczko wspaniale sprawdzi się jako prezent na I Komunię Świętą. W środku znajduje się karteczka z życzeniami dla dziecka z motywem rustykalnego wianuszka oraz dwie klamerki, do których możesz przypiąć pieniążki lub zdjęcie. Całość wykonana z dbałością o detale.

  42,98 zł
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Rustykalny UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Rustykalny
  4,98 zł
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Rustykalny
  1 Recenzje

  Czekoladka na podziękowanie dla gości zapakowana do woreczka z bilecikiem w rustykalnym stylu. Piękny sposób, by wręczyć gościom upominki za przybycie na uroczystość i wręczone prezenty. Czekoladki to słodkie podziękowanie, które zachwyci gości. Tak podane można ułożyć przy talerzach gości lub wręczyć osobiście. Wspaniale pasują do stylu rustykalnego.

  4,98 zł
 • SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Rustykalny SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Rustykalny
  4,98 zł
  SŁONIK na szczęście W OPAKOWANIU Rustykalny

  Jak oryginalnie podziękować gościom za przybycie na uroczystość? Świetnym wyborem są drewniane słoniki na szczęście już gotowe do wręczenia najbliższym. Słoniki to niewielki upominek, który pięknie podziękuje gościom za przybycie. Wspaniały pomysł, by oczarować najbliższych. Słoniki można ułożyć przy talerzach gości lub rozdać osobiście. Dzięki bilecikom...

  4,98 zł
 • ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Rustykalny ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Rustykalny
  4,98 zł
  ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Rustykalny

  Aniołki w opakowaniach to piękny sposób na podziękowania dla gości na każdą okazję. Wyrażą wdzięczność i miłość do bliskich oraz podziękują za wręczone prezenty. Aniołki w woreczkach z bilecikiem to piękna propozycja na Chrzest, Komunię czy nawet Roczek dziecka. Delikatny motyw wianuszka sprawia, że to wspaniały wybór dla dziewczynki.

  4,98 zł
 • MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek ZE ZDJĘCIEM Rustykalny Z BILECIKIEM MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek ZE ZDJĘCIEM Rustykalny Z BILECIKIEM
  8,98 zł
  MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek ZE ZDJĘCIEM Rustykalny Z BILECIKIEM

  Magnes ze zdjęciem dziecka, który możemy przygotować na dowolną okazję. Piękny sposób, by podziękować gościom za przybycie i wręczone prezenty. Magnesy sprzedawane są w komplecie z bilecikiem w rustykalnym stylu. Prezentują się pięknie i ponadczasowo. Magnesy są wspaniałym upominkiem, który wyrazi wdzięczność za przybycie i wręczone prezenty.

  8,98 zł
 • MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Rustykalny Z BILECIKIEM MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Rustykalny Z BILECIKIEM
  7,98 zł
  MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Rustykalny Z BILECIKIEM

  Magnes z imieniem dziecka i datą uroczystości przygotowany w komplecie z bilecikiem w rustykalnym stylu pięknie podziękuje gościom za przybycie. Magnesy można ułożyć przy talerzach gości lub wręczyć osobiście. Są trwałą pamiątką z przyjęcia. To wspaniały sposób, by oczarować najbliższych.

  7,98 zł

Dekoracje komunijne w rustykalnym stylu z pięknym motywem wianuszka

Kolekcja Rustykalny Wianuszek to dekoracje, dodatki i akcesoria, które pomogą Ci stworzyć spójną i efektowną aranżację na przyjęcie komunijne swojego dziecka. Wszystkie elementy pięknie wpisują się w naturalne i rustykalne trendy modne w tym sezonie, dzięki czemu na pewno oczarujesz wszystkich gości obecnych na uroczystości. Jeśli lubisz kwiatowe wzory i ekologiczne akcenty, przygotowany przez nas projekt z całą pewnością przypadnie Ci do gustu. W kolekcji znajdziesz dekoracje stołu, podziękowania dla gości, zaproszenia, księgi pamiątkowe i dodatki, które pięknie dopełnią całą aranżację. W ten sposób szybko i łatwo zaopatrzysz się we wszystkie niezbędne akcesoria na Pierwszą Komunię Świętą swojej pociechy.

Dekoracje stołu na Komunię w stylu rustykalnym

Rustykalny Wianuszek to przede wszystkim połączenie bieli, kraftowego papieru i subtelnych, kwiatowych wzorów, które idealnie oddają podniosły i uroczysty charakter Komunii. Umieszczony przy wejściu do lokalu plakat z personalizowanym napisem zwróci uwagę wszystkich przybyłych na przyjęcie osób. Możesz zawiesić go na ścianie albo postawić na stole lub specjalnym stelażu. Dzięki temu goście od razu będą mieć pewność, że trafili na właściwą uroczystość. Bardzo użytecznym dodatkiem są również winietki z kwiatowymi wieńcami, na których nadrukować możesz imiona zaproszonych osób. Ułatwi to odnajdywanie swoich miejsc i pomoże zaprowadzić porządek na sali. Delikatny krzyżyk na odwrocie winietek wspaniale uwydatnia religijny klimat Komunii. Podobnie sprawa ma się z opłatkiem na tort. Jadalny wafel z nadrukiem zawierającym napis “Pierwsza Komunia Święta” oraz imię dziecka i datę uroczystości ozdobiony kwiatowym motywem świetnie zespoli ze sobą wszystkie elementy wystroju. Twoi goście na pewno będą zachwyceni takim wystrojem.

Rustykalne dekoracje stołu na Pierwszą Komunię

Rustykalne dekoracje stołu na Pierwszą Komunię - menu komunijne z nadrukiem

Księga gości komunijnych z wianuszkiem

Księga gości to wspaniała pamiątka z każdej ważnej uroczystości. W czasie Pierwszej Komunii Świętej wszyscy zebrani mogą umieścić w albumie życzenia, rady oraz zdjęcia, które przez kolejne lata przypominać będą dziecku klimat i atmosferę panującą w czasie przyjęcia. Księgę ułożyć należy w dobrze widocznym miejscu tak, aby żaden z gości nie zapomniał się do niej wpisać. Może to być, na przykład, stolik przy wejściu, który zauważą zarówno podczas wchodzenia do lokalu, jak i jego opuszczania. W ten sposób na pewno każdy pozostawi po sobie miłą pamiątkę. Księga gości Rustykalny Wianuszek to biały album w sztywnej oprawie przewiązany ozdobną wstążeczką. Na okładce znajduje się kwiatowy wianek, w który wpisane jest “Księga Pamiątkowa I Komunii Św.” wraz z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Tak śliczny album bez dwóch zdań będzie wspaniałym upominkiem dla każdego komunijnego dziecka.

Podziękowania dla gości Komunia w rustykalnym stylu

Podziękowania dla gości to zwyczaj zyskujący na popularności. Drobne upominki wręczane wszystkim osobom obecnym na uroczystości są pięknym sposobem na wyrażenie wdzięczności za przybycie i wsparcie w wyjątkowym dla nas dniu. Właśnie dlatego gorąco polecamy czarujące podarunki w rustykalnym stylu, które wywołają uśmiechy na twarzach wszystkich gości. Podziękowania mogą mieć formę jadalną - czekoladki, ciasteczka z wróżbą, słoiczki z miodem czy pozostałe po przyjęciu ciasto. Taki upominek spodoba się każdemu, zarówno młodszym, jak i starszym, dlatego jest chętnie wybierany przez rodziców dzieci komunijnych. Słodkości z kolekcji Rustykalny Wianuszek ozdobione są dodatkowo personalizowanymi naklejkami z naturalnym motywem, jednak dostępne na naszej stronie są także specjalnie zaprojektowane pudełka. Małe opakowania pomieszczą cukierki, lizaki, czekoladki czy migdały, natomiast duże kartoniki świetnie nadają się do wręczania tortów, ciast i innego jedzenia niezjedzonego podczas uroczystości. Tak przygotowane podziękowania bez dwóch zdań sprawią, że Twoi goście poczują się naprawdę wyjątkowo.

Miód na Komunię w rustykalnym stylu

Miód na Komunię w rustykalnym stylu

Dodatki komunijne dla dziewczynki

Do kolekcji Rustykalny Wianuszek dopasować możesz także całe mnóstwo dekoracji w naturalnym, rustykalnym lub religijnym stylu. Umieściliśmy je wszystkie razem, aby łatwiej Ci było dokonać wyboru. Dzięki temu możesz szybko i bez najmniejszego problemu dostrzec, jak wspaniałą kompozycję stworzysz przy pomocy ozdób z kolekcji oraz szarobeżowych serwetek Duni czy ażurowych girland. Wspaniale prezentują się również bieżniki z juty lub koronki, które perfekcyjnie wpisują się w klimat kolekcji. Drewniane ozdoby pięknie ocieplą wnętrze, dlatego koniecznie zaopatrz się w świeczniki lub figurki ze sklejki. Aby dopełnić całą aranżację, możesz wykorzystać napełnione helem balony. Białe kule unoszące się pod sufitem dodadzą wystrojowi lekkości oraz fantastycznie wypełnią puste przestrzenie. Tak stworzona kompozycja na długo zapadnie w pamięci Twoich gości i kapitalnie wyglądać będzie na pamiątkowych zdjęciach.