Cukierki na Komunię

Cukierki na Komunię

Migdały i cukierki na Komunię to rewelacyjne słodkości, które doskonale sprawdza się jako upominki komunijne lub jako wypełnienie słodkiego baru lub stołu. Słodki stół na Komunię to doskonałe rozwiązanie na zgromadzenie wszelkich smakołyków w jednym miejscu. Polecamy cukierki owocowe z motywem serca, które są niesamowicie urocze oraz migdały w lukrze w  różnych wariantach kolorystycznych, np. niebieski, różowy, srebrny.  Czekoladki, lizaki, krówki komunijne to słodycze, które znajdziesz w naszej bogatej ofercie podziękowań dla gości na Komunię. Można z nich stworzyć bombonierki komunijne z dedykacją dla Dziadków lub Chrzestnych.

Cukierki na Komunię

 • SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Komunia i Chrzest w srebrze (bb) SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Komunia i Chrzest w srebrze (bb)
  6,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Komunia i Chrzest w srebrze (bb)

  Słoiczek na podziękowanie dla gości na Komunię i Chrzest wypełniony słodkimi cukierkami. Słoiczek jest udekorowany na wieczku białym materiałem i przewiązany białą tasiemką. Gotowy do wręczenia prezencik został ozdobiony naklejką z imieniem dziecka i datą uroczystości, a także motywem srebrnej koronki. To wspaniała propozycja, by podziękować gościom za...

  6,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Komunia i Chrzest w złocie (bz) SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Komunia i Chrzest w złocie (bz)
  6,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Komunia i Chrzest w złocie (bz)

  Pięknie udekorowany słoiczek z cukierkami to wspaniały sposób na podziękowanie gościom za przybycie na Chrzest, Roczek lub I Komunię Świętą Waszego dziecka. Na słoiczku znajduje się naklejka z personalizacją w złotym stylu. 

  6,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM Eukaliptus (bb) SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM Eukaliptus (bb)
  6,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM Eukaliptus (bb)

  Świetny sposób na podziękowanie gościom za przybycie oraz prezenty to słoiczki z cukiereczkami ozdobione piękną personalizacją. Słoiczek ma naklejkę z minimalistyczną grafiką eukaliptusa, co wpisuje się w obecnie panujące trendy. 

  6,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (bb) SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (bb)
  6,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (bb)

  Słodkie podziękowanie dla gości na I Komunię Świętą. Gotowy personalizowany upominek pozwoli podziękować gościom za przybycie na uroczystość. Dzięki naklejce z imieniem dziecka, całość jest bardziej osobista. 

  6,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM Srebrna Hostia (bb) SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM Srebrna Hostia (bb)
  6,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM Srebrna Hostia (bb)

  Jak podziękować gościom za przybycie na Komunię Świętą? Wspaniały wybór to mały słoiczek ze słodkimi cukierkami. To piękny sposób na podziękowanie gościom za przybycie oraz prezenty dla dziecka. Całość wykończona piękną naklejką z personalizacją.

  6,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Granatowa Komunia (bb) SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Granatowa Komunia (bb)
  6,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Granatowa Komunia (bb)

  Słoiczek na podziękowanie dla gości podczas I Komunii Świętej z małymi cukierkami. Gotowy upominek do wręczenia najbliższym to rewelacyjny sposób na podziękowanie za przybycie i wręczone prezenty. 

  6,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Różowa Komunia (br) SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Różowa Komunia (br)
  6,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Różowa Komunia (br)

  Jak podziękować gościom za przybycie na Komunię Świętą? Rewelacyjnym wyborem są malutkie słoiczki wypełnione słodkimi owocowymi cukierkami. To świetny pomysł, by wręczyć gościom gotowe upominki, które podziękują im za przybycie i wręczone prezenty. Słoiczki są oklejone spersonalizowanymi naklejkami.

  6,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Chrzest Komunia Z IMIENIEM Różowe Kwiaty (br) SŁOICZEK z cukierkami Chrzest Komunia Z IMIENIEM Różowe Kwiaty (br)
  6,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Chrzest Komunia Z IMIENIEM Różowe Kwiaty (br)

  Słoiczek z cukierkami pięknie dekorowany na wieczku kapturkiem i wstążeczką oraz zdobiony naklejką z imieniem dziecka to wspaniały pomysł na słodkie prezenciki dla gości na Chrzest, Komunię lub Roczek dziecka. Wspaniała propozycja oczaruje najbliższych i wyrazi wdzięczność za wręczone prezenty.

  6,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Chrzest Komunia Z IMIENIEM Rosegold Flowers (br) SŁOICZEK z cukierkami Chrzest Komunia Z IMIENIEM Rosegold Flowers (br)
  6,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Chrzest Komunia Z IMIENIEM Rosegold Flowers (br)

  Słoiczek na podziękowanie dla gości wypełniony słodkimi owocowymi cukierkami. Szklany słoiczek ze spersonalizowaną naklejką to wspaniały pomysł, by podziękować gościom za przybycie i wręczone prezenty. Upominek jest już gotowy do wręczenia najbliższym.

  6,98 zł
 • CUKIERKI owocowe landrynki pudrowe 1kg CUKIERKI owocowe landrynki pudrowe 1kg
  34,98 zł
  CUKIERKI owocowe landrynki pudrowe 1kg
  1 Recenzje

  Owocowe cukierki w formie pudrowych landrynek to wspaniały dodatek do słodkiego stołu na każdą okazję. Małe pastelowe cukiereczki prezentują się pięknie i niepowtarzalnie. Możecie je wykorzystać w szklanych misach lub bombonierkach w słodkim stole na Waszym przyjęciu. W opakowaniu znajduje się 1kg cukierków w różnych owocowych smakach.

  34,98 zł
 • CUKIERKI Love Candies opakowanie 1,5kg - 330szt SUPER PROMOCJA CUKIERKI Love Candies opakowanie 1,5kg - 330szt SUPER PROMOCJA
  44,98 zł
  CUKIERKI Love Candies opakowanie 1,5kg - 330szt SUPER PROMOCJA
  1 Recenzje

  Słodkie cukierki z czerwonym sercem w środku będą wyjątkowym podziękowaniem dla gości, którzy przybyli na przyjęcie dziecka. Cukierki można wysypać do szklanej misy lub zapakować w ozdobne pudełeczka czy woreczki z organzy - SUPER PROMOCJA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

  44,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Komunię Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty (bb)

  Podziękowanie dla gości komunijnych w formie słoiczka wypełnionego słodkimi cukierkami. Słoiczek zdobi personalizowana naklejka z piękną grafiką pudrowych kwiatów. Słoiczek jest udekorowany na wieczku materiałowym kapturkiem oraz delikatną wstążeczką.

  6,98 zł

Słodki Stół na Komunię - jakie słodycze komunijne wybrać?

Słodki Stół na Komunię to doskonała atrakcja dla każdego miłośnika słodyczy. Ciasta, cukierki, krówki, czekoladki czy lizaki na Komunię - wszelkiego rodzaju smakołyki są mile widziane na uroczystości komunijnej. Warto wybrać ulubione pozycje i stworzyć raj dla łakomczuchów i smakoszy słodkości.

Cukierki na Komunię

Uroczysty Słodki Stół nie obejdzie się bez migdałów i cukierków komunijnych. W ofercie naszego sklepu oferujemy migdały w lukrze w wielu wariantach kolorystycznych, które można dopasować do pozostałych dekoracji, np. niebieskie, srebrne, różowe. Migdały w lukrze i w czekoladzie to doskonałe słodkości, które można umieścić w dekoracyjnych woreczkach z organzy, w pudełeczkach komunijnych lub w szklanych wazonach i misach, gdzie prezentują się bardzo estetycznie. Różowe i niebieskie cukierki komunijne można wybrać spośród 8 wariantów smakowych: truskawka, jeżyna, banan, pomarańcza, kokos, cytryna, jabłko. Słodycze komunijne możecie dołączyć także do zaproszeń na Komunię jako miły akcent, np. owocowe cukierki Love Candies z motywem uroczego serduszka. Tworząc indywidualne kompozycje można tworzyć niepowtarzalne, słodkie komplety.

cukierki z serduszkiem

Cukierki z serduszkiem love candies

Migdały w czekoladzie i lukrze jako podziękowanie komunijne 

Podziękowania komunijne w formie słodyczy to doskonały pomysł. Drobne upominki komunijne w postaci słodkości dla gości to bardzo popularny symbol wdzięczności, który zyskał rzeszę fanów. Nie muszą to być wyszukane pomysły na prezent, wystarczy, że będzie to miły symbol wdzięczności za udział w uroczystości przyjęcia pierwszej Eucharystii w życiu dziecka. Bombonierki komunijne świetnie sprawdzą się jako prezenty na Komunię dla gości. Podziękowania dla Dziadków czy podziękowania dla Chrzestnych w formie bombonierki z czekoladkami lub krówkami będą doskonałym sposobem na podziękowanie za ich szczególny udział w życiu chrześcijańskim dziecka.

migdaly w czekoladzie

Migdały w czekoladzie niebieskie

Migdały w lukrze zapakowane w dekoracyjne pudełeczka na Komunię, np. w kształcie alby lub wielokolorowe woreczki z organzy to doskonały upominek komunijny dla każdego obecnego na przyjęciu. Łakocie to drobny gest, który z pewnością zostanie doceniony. Czekolada w lukrze w kolorze białym to doskonały upominek oraz dekoracja stołu komunijnego. Uroczysty kolor słodyczy to doskonały sposób na przybranie łakociami słodkiego stołu, a także stołu dla gości. Połączenie białej i mlecznej czekolady, oblanej słodkim lukrem z pewnością zasmakuje gościom komunijnym.