Roczek chłopca Mały Odkrywca

Roczek chłopca Mały Odkrywca

Pierwsze urodziny syna to ważny dzień w życiu rodziców. Dekoracje dla chłopca z motywem Małego Odkrywcy w pięknej stonowanej kolorystyce to wspaniały pomysł na udekorowanie pomieszczenia. Elegancka, dopasowana kolekcja sprawi, że każdy element przyjęcia będzie do siebie pasował. W kolekcji możemy znaleźć między innymi: zaproszenia, księgę pamiątkową, metryczkę, opłatek, topper. Produkty wysokiej kasy zapewnią dobrą zabawę wprawiając w zachwyt przybyłych gości. 

Roczek chłopca Mały Odkrywca

 • ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Mały Odkrywca 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Mały Odkrywca 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Mały Odkrywca 10szt (+koperty)

  Urocze zaproszenia na Roczek ze zwierzątkami w balonie to propozycja dla chłopca jak i dziewczynki. Do każdego zaproszenia dołączona jest kraftowa koperta, dzięki której w elegancki sposób przekażesz najistotniejsze informacje. Uroczy motyw zwierzątek zachwyci zaproszonych gości. Koperty są gotowe do wypisania i z pewnością ułatwią etap zapraszania...

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Roczek na telefon Mały Odkrywca ZE ZDJĘCIEM ZAPROSZENIE na Roczek na telefon Mały Odkrywca ZE ZDJĘCIEM
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek na telefon Mały Odkrywca

  Zaskocz gości zaproszeniem w formie elektronicznej! Dostarcz zaproszenie do wszystkich gości bez wychodzenia z domu! Piękne zaproszenie z motywem zwierzątek w balonie to wspaniały pomysł na pierwsze urodzinki chłopca. To szybkie i łatwe a zarazem eleganckie zawiadomienie!

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Roczek pudełko na pieniądze Z PODPISEM Mały Odkrywca ŻYCZENIA na Roczek pudełko na pieniądze Z PODPISEM Mały Odkrywca
  42,98 zł
  ŻYCZENIA na Roczek pudełko na pieniądze Z PODPISEM Mały Odkrywca

  Świetna forma przekazania życzeń na Roczek maluszka! Pudełko w formie spersonalizowanej kartki z życzeniami to także efektowy sposób na wręczenie gotówki! Pudełeczko zawiera personalizację oraz uroczą grafikę z kolekcji Mały Odkrywca - zwierzątka w balonie. To niesamowita pamiątka na Roczek chłopca!

  42,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca (+ramka) DEKORACJA stołu na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca (+ramka)

  Dekoracja stołu w postaci tabliczki dekoracyjnej z napisem Mam już Roczek.  Grafika zwierzątek w balonie dodaje tabliczce szczególnego charakteru, zdecydowanie sprawdzi się podczas pierwszych urodzin chłopca. Dekoracja jest personalizowana, zawiera imię oraz datę przyjęcia. Będzie idealnym dopełnieniem aranżacji stołu.

  17,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Roczek Ø20cm Mały Odkrywca OPŁATEK personalizowany na tort Roczek Ø20cm Mały Odkrywca
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Roczek Ø20cm Mały Odkrywca

  Efektowny sposób na dekoracje tortu podczas roczku syna. Opłatek z kolekcji Małego Odkrywcy prezentuje zwierzątka w balonie, które zachwycą każdego małego chłopca. Opłatek jest personalizowany, zawiera imię oraz datę przyjęcia. Jest łatwy w przygotowaniu, sam dopasuje się do powierzchni tortu.

  17,98 zł
 • TOPPER na tort Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca TOPPER na tort Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca
  24,98 zł
  TOPPER na tort Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca

  Wspaniała ozdoba tortu na pierwsze urodzinki chłopca. Piękny topper dekorowany grafiką zwierzątek w balonie to idealny sposób na dekoracje słodkiego poczęstunku. Topper jest personalizowany, zawiera imię oraz datę przyjęcia. Bez wątpienia zachwyci każdego gościa, będzie się pięknie prezentował na zdjęciach.

  24,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Mały Odkrywca 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Mały Odkrywca 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca 12szt

  Pudełko na słodki upominek dla gości! Dzięki niemu elegancko wręczysz słodkości gościom przybyłym na Roczek! Pudełeczka posiadają specjalną personalizowaną naklejkę z grafiką misia w balonie. Dla lepszego efektu można dołączyć do nich wstążkę. 

  35,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Roczek Mały Odkrywca 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA Serca na Roczek Mały Odkrywca 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Roczek Mały Odkrywca 10szt (+etykiety+białe wstążki)

  Pudełeczka prezentowe to ciekawy sposób na przygotowanie upominków dla gości. Pudełka prezentowe w kształcie serduszka dekorowane grafiką zwierzątek w balonie wspaniale sprawdzą się podczas urodzin chłopca. Dodatkowa personalizacja nada im szczególnego charakteru. W pudełko można zapakować np. czekoladki, migdały czy cukierki. 

  28,98 zł
 • CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca 10szt CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca 10szt

  Czekoladka mleczna to słodki poczęstunek dla gości. Aby podziękować im za przybycie możemy rozłożyć je na talerzykach lub wręczyć im osobiście. Czekoladki świetnie sprawdzą się podczas roczku dziecka, prezentują grafikę zwierzątek w balonie. Bez wątpienia sprawią radość zarówno młodszym jak i starszym.

  29,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek podziękowanie Z IMIENIEM Mały Odkrywca 20szt KRÓWKI na Roczek podziękowanie Z IMIENIEM Mały Odkrywca 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Roczek podziękowanie Z IMIENIEM Mały Odkrywca 20szt

  Krówki z motywem zwierzątek w balonie to świetny sposób na przekazanie podziękowania za uczestniczenie w przyjęciu. Wspaniale sprawdzą się podczas przyjęcia dedykowanego dla chłopca. Bez wątpienia każdy z gości doceni słodki poczęstunek. Krówki można wręczyć gościom osobiście, na talerzyku lub wsypać do ogólnodostępnej misy. 

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca (+etykiety) 10szt LIZAKI podziękowanie Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca (+etykiety) 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI podziękowanie Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca (+etykiety) 10szt

  Pyszne lizaki to kreatywny sposób na podziękowanie gościom za przybycie na przyjęcie. Piękna grafika zwierzątek w balonie w towarzystwie personalizacji prezentuje się elegancko, z pewnością sprawdzi się podczas przyjęcia na Roczek chłopca. Lizaki można wręczyć osobiście, położyć na talerzykach lub wsypać do ogólnodostępnej misy.

  29,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca (bb)

  Słoiczki z słodkimi landrynkami w pastelowych kolorach to sposób na wyrażenie wdzięczności za udział w przyjęciu. Słoiczki posiadają personalizowaną naklejkę. Kolekcja Małego Odkrywcy świetnie sprawdzi się podczas przyjęcia urodzinowego dla chłopca. Bez wątpienia goście docenią tak uroczy gest. 

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca (bszn) MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca (bszn)

  Mini słoiczek miodu z personalizowaną naklejką. Słoiczek może stanowić podziękowanie dla gości podczas przyjęcia na pierwsze urodzinki chłopca. Naklejka zdobiona jest grafiką zwierzątek w balonie oraz personalizacją. Miodki można wręczyć gościom osobiście lub rozłożyć je na talerzach.

  9,98 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca 12szt BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca 12szt
  44,98 zł
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek Z IMIENIEM...

  Wspaniały sposób na podziękowanie dla dzieci podczas Roczku! Spraw małym gościom oryginalny i praktyczny prezent! Buteleczki dekoracyjne z personalizacją będą prezentować się wyjątkowo! Do środka możesz włożyć drażetki, cukierki lub pastylki! Grafika zwierzątek w balonie sprawia, że całość prezentuje się pięknie.

  44,98 zł
 • PLAKAT na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca 50x70cm PLAKAT na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca 50x70cm

  Plakat to świetna dekoracja sali podczas przyjęcia z okazji pierwszych urodzin dziecka. Plakat przedstawia grafikę z kolekcji Mały Odkrywca. Zwierzątka w balonie idealnie wpasują się w przyjęcie dedykowane dla chłopca. Plakat jest personalizowany dzięki czemu staje się wyjątkową ozdobą ale również pamiątką na długie lata. 

  59,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Mały odkrywca dla chłopca METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Mały odkrywca dla chłopca
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Mały odkrywca dla chłopca
  1 Recenzje

  Przepiękna metryczka dla dzieci z grafiką zwierzątek w balonie to wyjątkowa dekoracja do pokoju dziecięcego. Metryczka w ramie wykonana została w uroczej matowej kolorystyce, która nadaje całości szczególnego charakteru. Metryczkę można zawiesić na ścianie lub ustawić na komodzie. 

  35,98 zł
 • PODUSZKA dla chłopca Mały Odkrywca METRYCZKA PODUSZKA dla chłopca Mały Odkrywca METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla chłopca Mały Odkrywca METRYCZKA

  Poduszka z metryczką pozwoli Ci zawrzeć informacje na temat narodzin w jednym miejscu. Poduszka zdobiona jest grafiką z kolekcji Mały Odkrywca, urocze zwierzątka w balonie świetnie wkomponują się w pokój chłopca. Poduszka będzie trafionym prezentem na narodziny bądź Roczek. Jest hipoalergiczna. 

  39,98 zł
 • BAJKI dla dzieci Z IMIENIEM w obwolucie Mały Odkrywca 277stron MEGA BAJKI dla dzieci Z IMIENIEM w obwolucie Mały Odkrywca 277stron MEGA
  74,98 zł
  BAJKI dla dzieci Z IMIENIEM w obwolucie Mały Odkrywca 156stron MEGA

  Bajki dla dzieci w pięknej personalizowanej obwolucie. Urocza grafika zwierzątek w balonie zachwyci każdego małego chłopca. Personalizacja nadaje obwolucie szczególnego, wyjątkowego charakteru. Całość prezentuje się elegancko. 

  74,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety koła na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca 10szt NAKLEJKI etykiety koła na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca 10szt
  14,98 zł
  NAKLEJKI etykiety koła na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca 10szt

  Personalizowane naklejki na Roczek z grafiką zwierzątek w balonie. Naklejki mogą zostać wykorzystane podczas dekoracji pudełeczek, wazonów, serwetek, kubków oraz wielu innych elementów. Grafika zwierzątek w balonie świetnie sprawdzi się podczas Roczku chłopca.

  14,98 zł
 • DEKORACJE na Roczek w Twoim stylu WYBIERZ KOLEKCJĘ

  Zobacz wszystkie kolekcje na Roczek w sklepie >TUTAJ<

 • BANER girlanda na Roczek DREWNIANA 100cm (+sznurek) BANER girlanda na Roczek DREWNIANA 100cm (+sznurek)
  29,98 zł
  BANER girlanda na Roczek DREWNIANA 100cm (+sznurek)

  Drewniana girlanda na Roczek układająca się w napis Mam już Roczek to jeden z najmodniejszych dodatków na pierwsze urodzinki dziecka. Girlanda wspaniale udekoruje wnętrze, sprawdzi się zawieszona nad stołem oraz wykorzystana do sesji zdjęciowej. Wspaniały dodatek na Roczek w stylu boho, naturalnym i rustykalnym.

  29,98 zł
 • TOPPER na tort Mam już Roczek drewniany TOPPER na tort Mam już Roczek drewniany
  25,98 zł
  TOPPER na tort Mam już Roczek drewniany
  2 Recenzje

  Drewniany topper na tort przedstawiający napis "Mam już Roczek" pozwoli szybko i efektownie udekorować tort na pierwsze urodzinki maluszka. Idealna propozycja zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca.

  25,98 zł
 • TOPPERY na tort i do babeczek na Roczek drewniane 6szt TOPPERY na tort i do babeczek na Roczek drewniane 6szt
  12,98 zł
  TOPPERY na tort i do babeczek na Roczek drewniane 6szt

  Oryginalna dekoracja słodkiego stołu na Roczek: drewniane mini toppery tworzące uroczy komplet to pomysł na ozdobę ciasta lub babeczek, które przygotujecie dla gości. Toppery prezentują się pięknie i niepowtarzalnie. To wspaniały pomysł na modną ozdobę wypieków o naturalnym charakterze.

  12,98 zł
 • TOPPER na tort na Roczek Jedynka w wianuszku TOPPER na tort na Roczek Jedynka w wianuszku
  25,98 zł
  TOPPER na tort na Roczek Jedynka w wianuszku

  Topper na tort na Roczek przygotowany w naturalnym stylu. Topper przedstawia cyferkę 1 umieszczoną w efektownym wianuszku. To wyjątkowa propozycja do dekoracji ciasta. Topper posiada dwa szpikulce, które ułatwiają jego wbicie w tort. To wspaniały i szybki sposób na efektowną dekorację tortu na pierwsze urodziny dziecka.

  25,98 zł
 • TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Obręcz TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Obręcz
  21,98 zł
  TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Obręcz

  Drewniany topper na tort w kształcie obręczy do własnej aranżacji kwiatami lub roślinami to nowoczesna propozycja, która pięknie wpisuje się w trendy rustykalne, boho i naturalne. Topper to wspaniały wybór na Roczek, Chrzest czy Komunię dziecka. Na torcie prezentuje się oryginalnie. Jest niespotykaną ozdobą każdego ciasta.

  21,98 zł
 • ŚWIECZNIK podstawka drewniana brzozowa 10cm ŚWIECZNIK podstawka drewniana brzozowa 10cm
  4,98 zł
  ŚWIECZNIK podstawka drewniana brzozowa 10cm

  Drewniany świecznik podstawka brzozowa to fantastyczny dodatek do dekoracji stołu. Świecznik wykonany w naturalnym stylu wspaniale wygląda w aranżacjach rustykalnych oraz boho. Można na nim ustawić świece pieńkowe oraz kule. Pięknie prezentuje się w naturalnych aranżacjach.

  4,98 zł
 • SERWETKI na Roczek Wianuszek ZŁOTY NAPIS 33x33cm 20szt SERWETKI na Roczek Wianuszek ZŁOTY NAPIS 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI na Roczek Wianuszek ZŁOTY NAPIS 33x33cm 20szt

  Serwetki na Roczek w białym kolorze dekorowane złotym połyskującym nadrukiem Mam już Roczek. Na serwetkach nadrukowany jest także motyw rustykalnego wianuszka, który pięknie wpisuje się w trendy rustykalne i botaniczne. Serwetki będą dobrym wyborem zarówno na Roczek chłopca, jak i dziewczynki. Można układać je na płasko na talerzach gości lub składać w...

  12,98 zł
 • KIESZONKI na Roczek ze złotym napisem 20szt BŁYSK KIESZONKI na Roczek ze złotym napisem 20szt BŁYSK
  29,98 zł
  KIESZONKI na sztućce na Roczek ze złotym napisem 20szt BŁYSK
  1 Recenzje

  Dekoracja stołu na Roczek dziecka w formie przepięknych kieszonek na sztućce z połyskującym złotym napisem Mam już Roczek. Kieszonki wspaniale wyglądają na stole przygotowanym na pierwsze urodziny. Warto zestawić je z serwetkami z tym samym motywem. Idealnie komponują się ze złotymi dodatkami. Kieszonki na sztućce pozwolą podać je w elegancki sposób....

  29,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx5m BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx5m
  26,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx5m

  Błękitny bieżnik na stół wykonany z flizeliny to idealna propozycja dekoracji na Chrzest i inne przyjęcia dla chłopca. Bieżnik przepięknie prezentuje się na stole i rewelacyjnie komponuje się z innymi elementami dekoracyjnymi w białym lub błękitnym kolorze. Można go stosować przez środek stołu jak i w poprzek. 

  26,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt

  Eleganckie flizelinowe serwetki w błękitnym kolorze to idealna dekoracja stołu na przyjęcie chłopca. Serwetki wykonane są z wysokiej jakości materiału. Świetnie prezentują się ułożone na płasko na talerzach gości lub w ciekawe kształty.

  45,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Błękitne 25szt KIESZONKI na sztućce Błękitne 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Błękitne 25szt
  1 Recenzje

  Eleganckie kieszonki na sztućce w błękitnym odcieniu to świetna propozycja na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego chłopca. Świetnie komponują się z serwetkami i bieżnikiem w tym samym kolorze.

  24,98 zł
 • BALON foliowy błękitna "1" GIGANT 95cm BALON foliowy błękitna "1" GIGANT 95cm
  14,98 zł
  BALON foliowy cyfra 1 86cm Błękitny

  Wielka niebieska jedynka idealnie nadaje się na roczek chłopczyka. To doskonały pomysł na ozdobę pomieszczenia, w którym odbywają się pierwsze urodziny! Ten olbrzymi balon sprawi, że Wasz mały książę poczuje się wyróżniony.

  14,98 zł
 • SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m BŁĘKITNA SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m BŁĘKITNA
  29,98 zł
  SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m NIEBIESKA

  Satynowy bieżnik w przepięknym niebieskim kolorze to idealna dekoracja stołu na uroczystość Chrztu Świętego czy Roczku chłopca.

  29,98 zł
 • BIEŻNIK gładki 36cmx9m Błękitny BIEŻNIK gładki 36cmx9m Błękitny
  16,98 zł
  ORGANZA gładka 36cmx9m BŁĘKITNA

  Śliczny, błękitny, bieżnik jest idealnym materiałem dekoracyjnym na przyjęcia dla Waszych pociech. Gładki, elegancki materiał doda blasku Waszym przyjęciom. Stwórzcie ciekawą dekorację w oparciu o ten piękny, błękitny bieżnik, a Wasi goście będą zachwyceni.

  16,98 zł
 • KONFETTI papierowe kółka 15g JASNOBŁĘKITNE KONFETTI papierowe kółka 15g JASNOBŁĘKITNE
  4,98 zł
  KONFETTI papierowe kółka 15g BŁĘKITNE

  Drobne papierowe konfetti w kształcie kółek w kolorze jasnego błękitu to świetna propozycja na udekorowanie stołu na przyjęciu. Konfetti w takim delikatnym kolorku idealnie pasują na przyjęcie dla chłopca i dla dziewczynki.

  4,98 zł
 • KUBECZKI papierowe jasnoniebieskie 6szt ZŁOTE BRZEGI KUBECZKI papierowe jasnoniebieskie 6szt ZŁOTE BRZEGI
  7,98 zł
  KUBECZKI papierowe jasnoniebieskie 6szt ZŁOTE BRZEGI

  Papierowych kubeczków nie może zabraknąć na żadnym przyjęciu dla dzieci. Jest to nie tylko element praktyczny, ale i przede wszystkim dekoracyjny. Fantastyczne kubeczki w jasnoniebieskim kolorze ozdobione złotym brzegiem modnie udekorują stół podczas imprezki.

  7,98 zł