Baby Shower chłopca Zwierzątka

Baby Shower chłopca Zwierzątka

Skorzystaj z pięknych dekoracji na Baby Shower chłopca. Modny motyw leśnych zwierzątek na delikatnym, błękitnym tle z elementami złota zachwyci wszystkich gości oraz przyszłą Mamusię. Dziecięca kolorystyka nawiązuje do charakteru przyjęcia. Wykorzystaj plakaty, kakemona, ramki na stół oraz inne produkty by ozdobić salę. Podziękowania dla gości w różnych formach - miód w słoiczku, słodkie cukierki, bańki sprawią, że obecni poczują się docenieni. Dopełnij tort wspaniałym opłatkiem oraz topperem w jednakowym wzorze. Wszystkie wspomnienia, życzenia, zdjęcia zawrzyj w przepięknej księdze pamiątkowej! 

Baby Shower chłopca Zwierzątka

 • ZAPROSZENIE na Baby Shower chłopca na telefon elektroniczne Zwierzątka ZAPROSZENIE na Baby Shower chłopca na telefon elektroniczne Zwierzątka
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Baby Shower chłopca na telefon elektroniczne Zwierzątka

  Szukasz szybkiego sposobu na zaproszenie gości na Baby Shower? Wyślij im elektroniczne zaproszenie, które przekaże wszystkie szczegóły dotyczące przyjęcia. Piękna grafika zwierzątek z elementami błękitu oraz złota zachwyci wszystkich gości! Oszczędź czas oraz pieniądze jednocześnie wspierając planetę! 

  39,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Baby Shower chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Baby Shower chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Baby Shower chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała...

  Piękna księga w sztywnej oprawie na Baby Shower chłopca! Zachowajcie wspomnienia z tego pięknego dnia w jednym miejscu! Okładka zdobiona jest grafiką zwierzątek na błękitnym tle, całość dopełnia personalizacja w postaci imienia przyszłej Mamusi oraz daty uroczystości. 

  49,98 zł
 • WINIETKI dla dzieci Zwierzaki niebieskie 10szt WINIETKI dla dzieci Zwierzaki niebieskie 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI dla dzieci Zwierzaki niebieskie 10szt

  Wyjątkowe winietki, które ucieszą najmłodszych gości! Piękna grafika zwierzaczków pośród błękitu wspaniale zaprezentuje się przy nakryciach chłopców. Ustawcie je na stole i wypiszcie kolorowym długopisem. 

  9,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Baby Shower chłopca Tabliczka Zwierzątka (+biała ramka) DEKORACJA stołu na Baby Shower chłopca Tabliczka Zwierzątka (+biała ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Baby Shower chłopca Tabliczka Zwierzątka (+biała ramka)

  Piękna dekoracja stołu, którą możesz wykorzystać na Baby Shower. Kartka w białej, drewnianej ramce została ozdobiona grafiką leśnych zwierzątek z elementami błękitu. Nadruk zawiera również imię przyszłej Mamusi oraz datę uroczystości. Wyjątkowy dodatek podkreśli wygląd stołu wprawiając wszystkich w odpowiedni nastrój. 

  17,98 zł
 • PLAKAT na Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm PLAKAT na Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT na Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm

  Piękna dekoracja sali na przyjęcie Baby Shower! Plakat z motywem zwierzątek na pięknym, błękitnym tle zachwyci wszystkich gości! Imię przyszłej mamy oraz data uroczystości stworzy wyjątkowy, imprezowy klimat. Produkt można umieścić na sztaludze lub powiesić za najważniejszą uczestniczką przyjęcia. 

  59,98 zł
 • Dekoracja sali na Baby Shower chłopca personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka Dekoracja sali na Baby Shower chłopca personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka
  99,98 zł
  Dekoracja sali na Baby Shower chłopca personalizowana + listwa 60x150cm...

  Piękna dekoracja na Baby Shower chłopca! Kakemono zdobione grafiką uroczych zwierzątek na błękitnym tle zachwyci wszystkich gości, nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Personalizacja sprawia, że przyjęcie staje się jeszcze bardziej wyjątkowe. 

  99,98 zł
 • WINO bezalkoholowe na Baby Shower chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM 200ml WINO bezalkoholowe na Baby Shower chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM 200ml
  19,98 zł
  WINO bezalkoholowe na Baby Shower chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM 200ml

  Wino bezalkoholowe to świetna alternatywa dla zwykłego alkoholu, która pozwoli na wzniesienie toastu za przyszła Mamę! Produkt wspaniale sprawdzi się podczas Baby Shower, posiada personalizowaną naklejkę z grafika zwierzątek na błękitnym tle. W komplecie znajduje się kokardka oraz słomka. 

  19,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Baby Shower chłopca Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA Serca na Baby Shower chłopca Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Baby Shower chłopca Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe...

  Podaruj bliskim upominek w efektownym pudełeczku w kształcie serduszka. Do produktu dołączone są personalizowane naklejki, wykonane specjalnie na Baby Shower chłopca. Piękna grafika zwierzątek na błękitnym tle zachwyci wszystkie koleżanki. Do pudełeczek można umieścić krówki, czekoladki lub inne słodkości. 

  28,98 zł
 • CZEKOLADKI na Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt CZEKOLADKI na Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Smaczne podziękowanie dla gości przybyłych na Baby Shower! Słodkie czekoladki z imieniem Ciężarnej, datą przyjęcia oraz uroczą grafiką zwierzątek leśnych na błękitnym tle. Zaskocz bliskich wyjątkowym upominkiem. Czekoladki możesz umieścić w ozdobnych pudełeczkach lub woreczkach z organzy. 

  29,98 zł
 • KRÓWKI na Baby Shower chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt KRÓWKI na Baby Shower chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Baby Shower chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt

  Podziękuj bliskim za przybycie na Baby Shower wręczając im słodki upominek. Śmietankowe krówki zasmakują wszystkim gościom! Krówki zawarte są w personalizowanych papierkach zawierają grafikę leśnych zwierzątek na delikatnym, błękitnym tle. Można zawrzeć w je w ozdobnych pudełeczkach lub woreczkach z organzy. 

  39,98 zł
 • LIZAKI na Baby Shower chłopca z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI na Baby Shower chłopca z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł
  LIZAKI na Baby Shower chłopca z sercem Zwierzątka (+bileciki...

  Słodkie lizaki zawarte na długim, drewnianym patyczku z motywem serduszka wspaniale sprawdzą się jako podziękowanie dla gości Baby Shower. Do lizaczków dołączone zostały personalizowane okrągłe bileciki oraz naklejki z modną grafiką zwierzątek z lasu. Dla większego efektu słodycz można udekorować wstążką. 

  49,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt LIZAKI podziękowanie Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI podziękowanie Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety)...

  Słodkie lizaczki z motywem owoców oraz serduszek wspaniale sprawdzą się jako podziękowanie na Baby Shower! W komplecie znajdują się również naklejki z motywem leśnych zwierzątek oraz personalizacją w postaci imienia Ciężarnej oraz datą uroczystości. Słodki upominek można przewiązać wstążką. 

  29,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Szukasz efektownego podziękowania na Baby Shower? Wręcz bliskim słoiczki z owocowymi cukierkami! Naklejka zawarta na słoiczku została ozdobiona modną grafiką leśnych zwierzątek. Dodatkowa personalizacja sprawia, że prezent staje się wyjątkowy. 

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb) MIÓD podziękowanie na Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Pyszne podziękowanie zwarte w słoiczku! Goście Baby Shower otrzymają uroczy upominek zdobiony naklejką z grafiką leśnych zwierzątek na błękitnym tle. Personalizacja zawiera imię przyszłej Mamy oraz datę przyjęcia. Miodki można wręczyć osobiście lub ułożyć na nakryciach. 

  9,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Baby Shower chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100% Handmade ŚWIECA sojowa na Baby Shower chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa na Baby Shower chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka...

  Oryginalne podziękowanie dla gości Baby Shower! Ręcznie wykonana świeca sojowa została umieszczona w szklanym słoiczku dekorowanym naklejką. Na etykiecie znajduje się grafika zwierzątek z lasu oraz personalizacja zawierająca imię przyszłej Mamusi oraz datę uroczystości. Całość prezentuje się niezwykle elegancko! 

  12,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowania na Baby Shower chłopca Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml SŁOICZEK na podziękowania na Baby Shower chłopca Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowania na Baby Shower chłopca Z PERSONALIZACJĄ...

  Słoiczek na podziękowanie wspaniale sprawdzi się podczas Baby Shower! Naklejka zdobiąca słoiczek podkreśla charakter przyjęcia, dzięki odcieniom błękitu wpasuje się w uroczystość dedykowaną chłopcu. Produkt zawiera personalizację. Do słoiczka można wsypać słodkie cukierki, draże lub migdały. 

  3,98 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt
  44,98 zł
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Baby Shower...

  Wspaniałe szklane buteleczki z korkiem oraz personalizowaną naklejką to kreatywne podziękowanie na Baby Shower! Etykieta umieszczona na każdej z buteleczek zawiera przepiękna grafikę zwierzątek na błękitnym tle oraz personalizację. Do buteleczek można wsypać aromatyczną kawę mieloną, herbatę, słodkie cukierki, migdały i wiele więcej.

  44,98 zł
 • BAŃKI mydlane na Baby Shower chłopca z personalizacją Zwierzątka BAŃKI mydlane na Baby Shower chłopca z personalizacją Zwierzątka
  3,49 zł
  BAŃKI mydlane na Baby Shower chłopca z personalizacją Zwierzątka

  Urocze bańki mydlane zawarte w plastikowych buteleczkach zakończonych serduszkiem. Do każdej buteleczki dołączona została naklejka z personalizacją oraz grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu i elementów złota. Wykorzystaj je podczas Baby Shower dedykowanego nadejściu chłopca! 

  3,49 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Baby Shower chłopca Ø20cm Zwierzątka OPŁATEK personalizowany na tort Baby Shower chłopca Ø20cm Zwierzątka
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Baby Shower chłopca Ø20cm Zwierzątka

  Podkreśl wygląd słodkiego poczęstunku za pomocną jadalnego opłatka z personalizacją! Produkt z grafiką zwierzątek z lasu, akcentami delikatnego błękitu oraz elementami złota. Całość prezentuje się niezwykle uroczo! Wykorzystaj go podczas swojego Baby Shower! 

  17,98 zł
 • TOPPER na tort Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka TOPPER na tort Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka
  24,98 zł
  TOPPER na tort Baby Shower chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka

  Piękna dekoracja tortu wykonana ze sztywnego papieru. Topper to niezbędny element Baby Shower! Produkt z nadrukowaną grafiką zwierzątek na delikatnym, błękitnym tle oraz personalizacją w postaci imienia przyszłej Mamy oraz datą uroczystości. Topper świetnie zaprezentuje się również na zdjęciach. 

  24,98 zł
 • KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Baby Shower chłopca 6szt (+etykieta) KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Baby Shower chłopca 6szt (+etykieta)
  14,98 zł
  KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Baby Shower chłopca 6szt (+etykieta)

  Kubeczki z personalizowaną naklejką świetnie sprawdzą się podczas przyjęcia Baby Shower. Produkt z personalizacją zawiera grafikę leśnych zwierzątek na błękitnym tle. Kubeczki świetnie nadają się do chłodnych napoi, pozwolą  również na szybkie sprzątanie po przyjęciu.

  14,98 zł
 • SERWETKI papierowe Baby dla chłopca 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Baby dla chłopca 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI papierowe Baby dla chłopca 33x33cm 20szt

  Serwetki z 3-warstwowego papieru z pięknym motywem leśnych zwierzątek na błękitnym tle. Świetnie skomponują się z niebieskimi dodatkami. Połączenie bieli, błękitu oraz złota wspaniale sprawdzi się podczas przyjęcia dla chłopca! 

  12,98 zł
 • ZESTAW dekoracji stołu na Baby Shower chłopca ZESTAW dekoracji stołu na Baby Shower chłopca
  27,94 zł
  ZESTAW dekoracji stołu na Baby Shower chłopca talerzyki+kubeczki+serwetki...

  Szukasz dekoracji na Baby Shower chłopca? Skorzystaj z zestawu zawierającego błękitne talerzyki i kubeczki ze złotymi brzegami oraz serwetki z przepięknym motywem leśnych zwierzątek z elementami złota. Wszystkie produkty zostały idealnie dopasowane tak, by świetnie zaprezentować się podczas imprezki. 

  27,94 zł
 • SZARFA dla Przyszłej Mamy Baby Shower Mom to Be Błękitna SZARFA dla Przyszłej Mamy Baby Shower Mom to Be Błękitna
  24,98 zł
  SZARFA dla Przyszłej Mamy Baby Shower Mom to Be Błękitna

  Zadbaj by przyszła Mama poczuła się wyjątkowo podczas przyjęcia Baby Shower sprawiając jej szarfę z napisem Mom to be. Szarfa zdobiona jest złotym napisem oraz serduszkami. To idealny dodatek podkreślający motyw przewodni przyjęcia. Przyszła mama z pewnością będzie zachwycona!

  24,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt

  Wyjątkowe serwetki flizelinowe, które podkreślają dekoracje stołu. Dzięki neutralnej barwie serwetki pasują do każdego stylu imprezy. Aby uzyskać wyjątkowy efekt warto zestawić serwetki z bieżnikiem i kieszonkami z tej samej serii. Za pomocą bezowych serwetek uzyskamy oryginalną bazę pod wybraną okoliczność.

  45,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt

  Świetną dekoracją stołu, która doda elegancji i oczaruje gości będą kieszonki na sztucce rustykalne. Cudowny bezowy kolor kieszonek będzie wspaniale współgrał z innymi przygotowanymi przez Ciebie dekoracjami. W zestawie znajduje się 25szt flizelinowych kieszonek.

  24,98 zł
 • BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m
  69,98 zł
  BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m

  Efektowna dekoracja stołu w postaci flizelinowego bieżnika w beżowym kolorze. Bieżnik pomoże Ci w szybki sposób odmienić wygląd każdego stołu i dodać mu elegancji. Piękny duży bieżnik w beżowym odcieniu wspaniale współgra z innymi dodatkami.

  69,98 zł
 • SŁOMKI papierowe kraft EKO 10szt SŁOMKI papierowe kraft EKO 10szt
  4,98 zł
  SŁOMKI papierowe kraft EKO 10szt

  Słomki papierowe eko wykonane z kraftowego papieru to wspaniały dodatek na Roczek i urodzinki dziecka. Słomki wspaniale prezentują się zestawione w komplecie z talerzykami i kubeczkami w tym samym stylu. To świetny dodatek, który pięknie udekoruje stół i oczaruje zaproszonych gości. Słomki kraftowe wspaniale pasują na przyjęcia w stylu boho i rustykalnym!

  4,98 zł
 • KUBECZKI papierowe EKO KRAFT 8szt KUBECZKI papierowe EKO KRAFT 8szt
  7,98 zł
  KUBECZKI papierowe EKO KRAFT 8szt

  Papierowe kubeczki to niezastąpiony element każdego przyjęcia dla dzieci. Kubeczki wykonane z papieru kraft idealnie sprawdzą się na imprezkę w leśnym stylu. Fantastycznie prezentują się z dekoracjami urodzinowymi z kolekcji Liski.

  7,98 zł
 • TALERZE papierowe EKO KRAFT Ø23cm 8szt DUŻE TALERZE papierowe EKO KRAFT Ø23cm 8szt DUŻE
  8,98 zł
  TALERZE papierowe EKO KRAFT Ø23cm 8szt DUŻE

  Talerzyki papierowe to niezastąpiony dodatek przyjęcia na każdą okazję! Talerzyki zostały wykonane z dobrej jakości papieru kraft, dzięki czemu wpisują się w najnowsze trendy ekologiczne. Talerzyki idealnie nadają się do podawania posiłków oraz ciasta. Świetnie prezentują się na imprezowym stole z kubeczkami w tym samym stylu.

  8,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt

  Eleganckie flizelinowe serwetki w błękitnym kolorze to idealna dekoracja stołu na przyjęcie chłopca. Serwetki wykonane są z wysokiej jakości materiału. Świetnie prezentują się ułożone na płasko na talerzach gości lub w ciekawe kształty.

  45,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Błękitne 25szt KIESZONKI na sztućce Błękitne 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Błękitne 25szt
  1 Recenzje

  Eleganckie kieszonki na sztućce w błękitnym odcieniu to świetna propozycja na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego chłopca. Świetnie komponują się z serwetkami i bieżnikiem w tym samym kolorze.

  24,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx5m BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx5m
  26,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx5m

  Błękitny bieżnik na stół wykonany z flizeliny to idealna propozycja dekoracji na Chrzest i inne przyjęcia dla chłopca. Bieżnik przepięknie prezentuje się na stole i rewelacyjnie komponuje się z innymi elementami dekoracyjnymi w białym lub błękitnym kolorze. Można go stosować przez środek stołu jak i w poprzek. 

  26,98 zł
 • KUBECZKI papierowe jasnoniebieskie 6szt ZŁOTE BRZEGI KUBECZKI papierowe jasnoniebieskie 6szt ZŁOTE BRZEGI
  7,98 zł
  KUBECZKI papierowe jasnoniebieskie 6szt ZŁOTE BRZEGI

  Papierowych kubeczków nie może zabraknąć na żadnym przyjęciu dla dzieci. Jest to nie tylko element praktyczny, ale i przede wszystkim dekoracyjny. Fantastyczne kubeczki w jasnoniebieskim kolorze ozdobione złotym brzegiem modnie udekorują stół podczas imprezki.

  7,98 zł
 • TALERZYKI jasnoniebieskie 18cm 6szt ZŁOTE BRZEGI TALERZYKI jasnoniebieskie 18cm 6szt ZŁOTE BRZEGI
  8,98 zł
  TALERZYKI jasnoniebieskie 18cm 6szt ZŁOTE BRZEGI
  1 Recenzje

  Przy organizowaniu przyjęcia dla dzieci warto pamiętać o papierowych talerzykach. Fantastyczną propozycją są jasnoniebieskie talerzyki ozdobione złotym brzegiem. To nie tylko element praktyczny, ale przede wszystkim dekoracyjny! Talerzyki z kubeczkami w tym samym stylu świetnie prezentują się na stole.

  8,98 zł
 • ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BŁĘKITNE ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BŁĘKITNE
  46,98 zł
  ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BŁĘKITNE

  Świece to niezbędna dekoracja stołu, która nada całej aranżacji szczególnego charakteru. Błękitne świece w delikatnej kolorystyce świetnie sprawdzą się na wielu przyjęciach. Wykorzystaj je podczas Komunii Świętej lub Chrztu. Dzięki nim aranżacja będzie prezentować się niesamowicie, zachwycając wszystkich gości.

  46,98 zł

Dekoracje na Baby Shower dla chłopca - kolekcja Zwierzątka

Kolekcja na Baby Shower stworzona zgodnie z najnowszymi trendami to łatwy i szybki sposób na przygotowanie nietuzinkowego przyjęcia dla przyszłej mamy. Tego rodzaju impreza zorganizowana przez siostrę, przyjaciółkę, koleżankę albo samą ciężarną to doskonały sposób na celebrowanie tego szczególnego czasu w życiu kobiety. W jej trakcie przyszła mama oraz pozostałe uczestniczki imprezy będą mogły spędzić razem miło czas. Co więcej, ciężarna na pewno poczuje się komfortowo w towarzystwie najbliższych kobiet w jej życiu. Nasza kolekcja z leśnymi zwierzątkami to produkty, które doskonale sprawdzą się do organizacji Baby Shower. Dekoracje, dodatki i praktyczne akcesoria z całą pewnością spowodują, że przyjęcie nabierze fantastycznego charakteru.

Ozdoby na Baby Shower chłopca

Dekoracje to najbardziej efektowne dodatki na przyjęcie. To właśnie one pozwolą odmienić wygląd dowolnego rodzaju wnętrza czy pleneru, dzięki czemu wszystkie uczestniczki od razu wczują się w klimat Baby Shower. Nasze dekoracje w dużej mierze zdobione są modnym motywem w dziecięcej odsłonie. Grafiki leśnych zwierzątek: jelonków, lisków, króliczków czy wiewiórek idealnie pasują do naturalnych trendów. Ich malowniczy charakter z kolei idealnie wpasowuje się w dziecięcy nastrój Baby Shower. Połączenie naturalnych brązów i beży ze złotem, bielą oraz błękitem wypada naprawdę ciekawie i niebanalnie - dzięki temu rezultat będzie naprawdę unikalny. Tabliczka z imieniem ustawiona na stole podczas przyjęcia dla przyszłej mamy będzie rewelacyjnym dodatkiem do wystroju.

Dekoracja sali plakat z listwami zwierzątka chłopiec baby shower

Ścianka do dekoracji na Baby Shower

Ścianka na Baby Shower 

Plakat z imieniem przyszłej mamy to dekoracja, którą ciężko przeoczyć. Można zawiesić ją na ścianie w domu czy restauracji, a także rozciągniętym sznurku czy pergoli w ogrodzie. Ładnie wyglądać będzie nie tylko jako ozdoba podczas imprezy. Taki plakat stanowi bowiem również kapitalne tło do zdjęć pamiątkowych. Chcesz stworzyć ściankę, na której przyszła mama zapozuje z przyjaciółkami? Plakat to nie wszystko, co możesz wykorzystać! Niebiesko-białe balony z napisem “Oh Baby” oraz “Baby World” to dekoracja stworzona specjalnie na przyjęcie przyszłej mamy. Taki bukiet balonów z powodzeniem wykorzystać można do ubrania ścianki do zdjęć na Baby Shower. Balony transparentne albo foliowe też z powodzeniem można wykorzystać do przygotowania takiej atrakcji na przyjęcie. Baner w niebieskim kolorze albo papierowe kule i pompony także świetnie sprawdzą się jako tło do zdjęć.

Baner girlanda baby shower gwiazdki niebieska

Baner na Baby Shower

Tort na Baby Shower dla chłopca

Na różnego rodzaju przyjęciach często pojawia się słodki poczęstunek, a w nim - elegancki tort. Ciasto wykonać można samodzielnie - nawet klasyczny wypiek przygotowany prosto z serca sprawi wielką przyjemność przyszłej mamie. Ani Ty, ani żadna z uczestniczek imprezy nie czuje się na siłach, by wykonać taki tort? W takim razie zamówcie go w sprawdzonej cukierni. Profesjonalista bez dwóch zdań przygotuje wyjątkowe ciasto zgodnie z Waszymi preferencjami i wskazówkami. A jeśli chcesz nadać mu jeszcze bardziej szczególny charakter, ubierz tort przy pomocy specjalnie zaprojektowanych dekoracji i dodatków. Jadalne opłatki, owoce, cukrowe figurki czy inne produkty bez dwóch zdań pozwolą uatrakcyjnić charakter poczęstunku. Topper z imieniem przyszłej mamy także będzie nietuzinkowym pomysłem, który docenią wszystkie zebrane kobiety.