Niebiesko-złoty Roczek chłopca

Niebiesko-złoty Roczek chłopca

Dekoracje i dodatki na Roczek chłopca w niebiesko-złotej kolorystyce. Niezbędne akcesoria na pierwsze urodziny synka zawarte w niesamowitym motywie przewodnim. Bazująca na błękicie i bieli, a także złotym kolorze kolekcja Niebiesko-Złota Jedynka rozweseli wszystkich zaproszonych gości. Stylistyka nada się idealnie na eleganckie przyjęcie w restauracji, ale też stworzy wprost wspaniały klimat w domowym zaciszu. Przypomina o wyjątkowości święta maluszka dzięki połączeniu wzorów z często pojawiającą się cyfrą 1. W kolekcji znajdują się niezbędne dekoracje i gadżety: zaproszenia na roczek, serwetki, kubeczki i talerzyki papierowe, balony i podziękowania dla gości.

Niebiesko-złoty Roczek chłopca

 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Niebiesko-Złota Jedynka Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Niebiesko-Złota Jedynka Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Niebiesko-Złota Jedynka Z IMIENIEM (+błękitna...

  Wyjątkowa księga pamiątkowa przygotowana specjalnie na Roczek! Dekorowana niebiesko-złotą grafiką wspaniale sprawdzi się na Roczku chłopca. Personalizacja na okładce sprawia, że całość prezentuje się naprawdę efektownie. Księga zbierze wspomnienia, wpisy gości lub życzenia!

  49,98 zł
 • PAMIĄTKA NA ROCZEK Kim zostanie Maluszek? Niebiesko-Złota Jedynka W SKRZYNI PAMIĄTKA NA ROCZEK Kim zostanie Maluszek? Niebiesko-Złota Jedynka W SKRZYNI
  39,98 zł
  PAMIĄTKA WRÓŻBA Na Roczek Niebiesko-Złota Jedynka W SKRZYNI
  1 Recenzje

  Świętowanie pierwszych urodzin dziecka często urozmaicane jest wróżbą, która pozwala poznać przyszłość dziecka. Spośród przedmiotów takich jak: okulary, książka, różaniec, kieliszek czy długopis maluszek wybiera jeden przedmiot, który ma zwiastować jego przyszłość. Aby Wasza pociecha dowiedziała się, co wybrała, gdy ukończyła swój Roczek stworzyliśmy...

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Roczek chłopca pudełko na pieniądze Z PODPISEM ŻYCZENIA na Roczek chłopca pudełko na pieniądze Z PODPISEM
  42,98 zł
  ŻYCZENIA na Roczek chłopca pudełko na pieniądze Z PODPISEM

  Kartka urodzinowa na Roczek chłopca ze spersonalizowanymi życzeniami umieszczona w drewnianym pudełku. Piękny prezent na Roczek, który będzie trwałą pamiątką dla maluszka. W pudełku możecie umieścić gotówkę lub drobiazg. Na klamerkach można przypiąć także pamiątkowe zdjęcie najbliższej osoby, która wręcza upominek.

  42,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Roczek Niebiesko-Złota Jedynka Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Roczek Niebiesko-Złota Jedynka Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Roczek Niebiesko-Złota Jedynka Ø20cm
  2 Recenzje

  Waflowy opłatek dekorowany imieniem dziecka i dużą złotą jedynką, wykonany w odcieniach złota i błękitu to fantastyczna propozycja na Roczek. Opłatek pozwoli przygotować efektowne ciasto i oczarować zaproszonych gości. W ciągu kilku chwil wyczarujecie piękny urodzinowy tort!

  17,98 zł
 • TOPPER na tort Roczek Różowo-Złota Jedynka Z IMIENIEM TOPPER na tort Roczek Różowo-Złota Jedynka Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Roczek Niebiesko-Złota Jedynka Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Fantastyczna dekoracja tortu na Roczek chłopca! Personalizowany topper z imieniem dziecka i świetną grafiką, która przedstawia cyferkę 1, niebieskie baloniki i ciasteczko. Taki dodatek rewelacyjnie udekoruje tort na pierwsze urodzinki chłopca.

  24,98 zł
 • TABLICZKA na stolik Roczek Niebiesko-Złota Jedynka (+złota metalowa ramka) TABLICZKA na stolik Roczek Niebiesko-Złota Jedynka (+złota metalowa ramka)
  32,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek Tabliczka Niebiesko-Złota Jedynka (+złota...
  1 Recenzje

  Tabliczka na stolik w złotej metalowej ramce, dekorowana imieniem dziecka i dużą cyfrą 1 idealnie sprawdzi się na Roczku chłopca! Podkreśli charakter uroczystości i będzie piękną dekoracją na urodzinowym stole. Grafika świetnie uzupełnia całą kolekcję!

  32,98 zł
 • CZEKOLADKA na Roczek Z IMIENIEM Niebiesko-Złota Jedynka CZEKOLADKA na Roczek Z IMIENIEM Niebiesko-Złota Jedynka
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Niebiesko-Złota Jedynka 10szt

  Słodka mleczna czekoladka przygotowana specjalnie na Roczek chłopca będzie cudownym prezencikiem dla gości przybyłych na uroczystość Roczku. Dzięki dwustronnym personalizowanym naklejkom idealnie nadaje się na Roczek chłopca. Można ją umieścić w pudełeczkach lub woreczkach lub położyć przy talerzach gości!

  29,98 zł
 • SERWETKI ze złotym napisem Mam już Roczek 33x33cm 20szt BŁĘKITNE SERWETKI ze złotym napisem Mam już Roczek 33x33cm 20szt BŁĘKITNE
  12,98 zł
  SERWETKI ze złotym napisem Mam już Roczek 33x33cm 20szt BŁĘKITNE
  3 Recenzje

  Śliczne serwetki na Roczek dziecka zdobione złotym połyskującym napisem to najmodniejsza dekoracja stołu. Serwetki są urocze, a połyskujący napis będzie widoczny z daleka. Śliczny błękitny kolor wspaniale pasuje na Roczek chłopca, a duża cyfra 1 i napis Mam już Roczek świetnie wpisują się w roczkowy klimat.

  12,98 zł
 • SERWETKI ze złotym napisem Mam już Roczek 33x33cm 20szt BIAŁE SERWETKI ze złotym napisem Mam już Roczek 33x33cm 20szt BIAŁE
  12,98 zł
  SERWETKI ze złotym napisem Mam już Roczek 33x33cm 20szt BIAŁE
  1 Recenzje

  Białe serwetki ze złotym połyskującym nadrukiem to wspaniała dekoracja stołu na Roczek dziecka. Zdobione napisem "Mam już Roczek!" fantastycznie podkreślą wyjątkowy charakter pierwszych urodzinek dziecka. Serwetki przepięknie prezentują się ułożone na płasko na talerzach gości.

  12,98 zł
 • KIESZONKI na Roczek ze złotym napisem 20szt BŁYSK KIESZONKI na Roczek ze złotym napisem 20szt BŁYSK
  29,98 zł
  KIESZONKI na sztućce na Roczek ze złotym napisem 20szt BŁYSK
  1 Recenzje

  Dekoracja stołu na Roczek dziecka w formie przepięknych kieszonek na sztućce z połyskującym złotym napisem Mam już Roczek. Kieszonki wspaniale wyglądają na stole przygotowanym na pierwsze urodziny. Warto zestawić je z serwetkami z tym samym motywem. Idealnie komponują się ze złotymi dodatkami. Kieszonki na sztućce pozwolą podać je w elegancki sposób....

  29,98 zł
 • SERWETKI na urodziny ze złotym napisem Moje Urodzinki 33x33cm 20szt BIAŁE SERWETKI na urodziny ze złotym napisem Moje Urodzinki 33x33cm 20szt BIAŁE
  12,98 zł
  SERWETKI na urodziny ze złotym napisem Moje Urodzinki 33x33cm 20szt BIAŁE
  3 Recenzje

  Fantastyczne serwetki ze złotym połyskującym napisem na urodziny dziecka! Serwetki to nie tylko praktyczny element każdego przyjęcia, ale i również dekoracyjny. Białe serwetki zdobione urodzinkową grafiką prezentu z balonikami świetnie udekorują stół podczas uroczystości. Idealna propozycja zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

  12,98 zł
 • KUBECZKI papierowe jasnoniebieskie 6szt ZŁOTE BRZEGI KUBECZKI papierowe jasnoniebieskie 6szt ZŁOTE BRZEGI
  7,98 zł
  KUBECZKI papierowe jasnoniebieskie 6szt ZŁOTE BRZEGI

  Papierowych kubeczków nie może zabraknąć na żadnym przyjęciu dla dzieci. Jest to nie tylko element praktyczny, ale i przede wszystkim dekoracyjny. Fantastyczne kubeczki w jasnoniebieskim kolorze ozdobione złotym brzegiem modnie udekorują stół podczas imprezki.

  7,98 zł
 • TALERZYKI jasnoniebieskie 18cm 6szt ZŁOTE BRZEGI TALERZYKI jasnoniebieskie 18cm 6szt ZŁOTE BRZEGI
  8,98 zł
  TALERZYKI jasnoniebieskie 18cm 6szt ZŁOTE BRZEGI
  1 Recenzje

  Przy organizowaniu przyjęcia dla dzieci warto pamiętać o papierowych talerzykach. Fantastyczną propozycją są jasnoniebieskie talerzyki ozdobione złotym brzegiem. To nie tylko element praktyczny, ale przede wszystkim dekoracyjny! Talerzyki z kubeczkami w tym samym stylu świetnie prezentują się na stole.

  8,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie na Roczek UNIWERSALNA CZEKOLADKA podziękowanie na Roczek UNIWERSALNA
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie na Roczek UNIWERSALNE 10szt

  Czekoladka na Roczek przygotowana w biało-złotej kolorystyce to wspaniały dodatek dla chłopca i dziewczynki. Czekoladki są zawinięte w złote papierki, posiadają motyw dużej jedynki oraz napis Mam już Roczek. To idealny pomysł, by wręczyć je gościom za przybycie. Czekoladki to fantastyczna propozycja na podziękowanie dla gości za obecność i wręczone prezenty.

  23,98 zł
 • ROZETY papierowe Żółto-Czarne 3szt ROZETY papierowe Żółto-Czarne 3szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Roczek podziękowanie Niebiesko-Złota Jedynka Z IMIENIEM 20szt

  Wspaniałe podziękowania dla gości na Roczek chłopca. Personalizowane krówki z niebiesko-złotą grafiką i imieniem dziecka, które zachwycą najbliższych. Pięknie prezentują się ułożone na stole przy nakryciach gości lub w ozdobnych woreczkach i pudełeczkach. 

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek chłopca Niebiesko-Złote ZE ZDJĘCIEM DZIECKA 20szt KRÓWKI na Roczek chłopca Niebiesko-Złote ZE ZDJĘCIEM DZIECKA 20szt
  44,98 zł
  KRÓWKI na Roczek chłopca Niebiesko-Złote ZE ZDJĘCIEM DZIECKA 20szt

  Krówki na Roczek chłopca ze zdjęciem, imieniem i datą oraz prześliczną grafiką w odcieniach błękitu i zdjęciem maluszka. Krówki wspaniale podziękują najbliższym za przybycie na Roczek, pięknie prezentują się w dopasowanych pudełeczkach lub woreczkach z organzy. To wspaniały pomysł na słodkie podziękowania.

  44,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek podziękowanie gotowe 10szt KRÓWKI na Roczek podziękowanie gotowe 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI na Roczek podziękowanie 10szt

  Krówki na Roczek wykonane w biało-złotej kolorystyce to fantastyczny sposób na słodkie podziękowania dla gości. Krówki są owinięte w papierki, gotowe do wręczenia gościom. To wspaniały sposób, by pięknie podziękować najbliższym za przybycie na uroczystość i wręczone prezenty. Krówki możecie zapakować również do ozdobnych pudełeczek lub woreczków z organzy.

  19,98 zł
 • LIZAKI dla gości Roczek Niebiesko-Złota Jedynka (+etykiety) 10szt LIZAKI dla gości Roczek Niebiesko-Złota Jedynka (+etykiety) 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI dla gości Roczek Niebiesko-Złota Jedynka (+etykiety) 10szt
  1 Recenzje

  Pyszne owocowe lizaki przygotowane specjalnie na Roczek chłopca, dekorowane naklejkami z imieniem wykonanymi w niebiesko-złotej kolorystyce to świetna propozycja na upominki dla gości. Pięknie wyglądają ułożone na talerzach gości i świetnie uzupełniają kolekcję Niebiesko-Złota Jedynka!

  29,98 zł
 • LIZAK na Roczek kręcony Z IMIENIEM Niebiesko-Złota Jedynka (+naklejka) LIZAK na Roczek kręcony Z IMIENIEM Niebiesko-Złota Jedynka (+naklejka)
  5,98 zł
  LIZAK na Roczek kręcony Z IMIENIEM Niebiesko-Złota Jedynka (+naklejka)

  Lizaki na Roczek o przepysznym owocowym smaku! Kręcone lizaki są hitem na pierwsze urodziny. Prezentują się pięknie i ponadczasowo. To wspaniała propozycja, by słodko podziękować gościom obecnym na przyjęciu dla dziecka. Lizaki na drewnianych patyczkach wspaniale wpisują się w trendy. Dzięki naklejce z imieniem i niebiesko-złotą grafiką wspaniale pasują...

  5,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Roczek z imieniem Niebiesko-Złota Jedynka (bb) MIÓD podziękowanie na Roczek z imieniem Niebiesko-Złota Jedynka (bb)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Roczek z imieniem Niebiesko-Złota Jedynka (bb)
  2 Recenzje

  Uroczy słoiczek wypełniony pysznym miodem to cudowna propozycja na upominek dla gości z okazji Roczku malucha! Miodzik ozdobiony jest niebieskim materiałem, białą kokardką oraz personalizowaną etykietą. Słoiczek miodu w niebiesko-złotej kolorystyce to świetny wybór na pierwsze urodzinki dla chłopca. Goście będą zachwyceni tak słodkim i pięknym upominkiem.

  9,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Roczek Z IMIENIEM Niebiesko-Złota Jedynka (bbł) SŁOICZEK z cukierkami na Roczek Z IMIENIEM Niebiesko-Złota Jedynka (bbł)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Roczek Z IMIENIEM Niebiesko-Złota Jedynka (bbł)

  Słodkie cukiereczki zamknięte w słoiczku z błękitną wstążeczką to wspaniały sposób na podziękowanie gościom za przybycie na Roczek Waszego dziecka. Motyw Niebieskiej Jedynki świetnie dopasuje się do reszty kolekcji. Taki upominek zachwyci Waszych gości.

  8,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowania na Roczek Z PERSONALIZACJĄ Niebiesko-Złota Jedynka 40ml SŁOICZEK na podziękowania na Roczek Z PERSONALIZACJĄ Niebiesko-Złota Jedynka 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowania na Roczek Z PERSONALIZACJĄ Niebiesko-Złota...

  Organizujesz pierwsze urodzinki Twojego synka? Nie zapomnij podziękować gościom, którzy przybędą na tą wyjątkową uroczystość! Fantastyczną propozycją na upominki dla najbliższych są malutkie, szklane słoiczki, które możesz wypełnić dosłownie wszystkim! Rewelacyjnie prezentują się z kolorowymi cukierkami w środku. Dodatkowo w zestawie otrzymujesz naklejki...

  3,98 zł
 • PUDEŁECZKA serca Niebiesko-Złota Jedynka Roczek (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA serca Niebiesko-Złota Jedynka Roczek (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA serca Niebiesko-Złota Jedynka Roczek (+etykiety z...

  Śliczne pudełeczka w kształcie serca dekorowane naklejką z imieniem dziecka to świetna propozycja na Roczek chłopca!

  28,98 zł
 • MAGNES na Roczek ZE ZDJĘCIEM dziecka personalizowany Niebiesko-Złota Jedynka MAGNES na Roczek ZE ZDJĘCIEM dziecka personalizowany Niebiesko-Złota Jedynka
  3,49 zł
  MAGNES na Roczek ZE ZDJĘCIEM dziecka personalizowany Niebiesko-Złota Jedynka

  Wspaniały upominek dla gości, którzy przybyli na Roczek Twojego synka! Magnesiki ze zdjęciem i imieniem maluszka z uroczą grafiką zachwycą najbliższych. Magnesy wykonane zostały w niebiesko-złotej kolorystyce, dzięki czemu jest to idealna propozycja na pierwsze urodzinki chłopca! Taki upominek można ułożyć przy nakryciach gości, zapakować w ozdobne...

  3,49 zł
 • PIKERY do muffinek na Roczek Niebiesko-Złota Jedynka Z IMIENIEM 10szt (+naklejki) PIKERY do muffinek na Roczek Niebiesko-Złota Jedynka Z IMIENIEM 10szt (+naklejki)
  23,98 zł
  PIKERY do muffinek na Roczek Niebiesko-Złota Jedynka Z IMIENIEM 10szt...

  Fantastyczny dodatek do słodkiego stołu na Roczek chłopca! Pikery z personalizowanymi naklejkami w przepiękny sposób udekorują muffinki i inne słodkości. Naklejki zdobione są urodzinową grafiką w niebiesko-złotej kolorystyce. 

  23,98 zł
 • BALON na Roczek CYFRA 1 z koroną stojąca 84cm Błękitna BALON na Roczek CYFRA 1 z koroną stojąca 84cm Błękitna
  29,98 zł
  BALON na Roczek CYFRA 1 z koroną stojąca 84cm Błękitna

  Niebawem Twój mały książę będzie obchodził swoje pierwsze urodzinki i poszukujesz ciekawej dekoracji na tą okazję? Balon foliowy na Roczek w kształcie cyfry "1" w kolorze błękitu idealnie sprawdzi się do udekorowania wnętrza i zachwyci wszystkich gości.

  29,98 zł
 • ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 1 ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 1
  6,98 zł
  ZIMNE OGNIE Cyfra 1
  1 Recenzje

  Fantastyczną atrakcją podczas urodzinowego przyjęcia Waszego malucha będą zimne ognie w kształcie cyferki! Zimne ognie zaskoczą Waszą pociechę oraz wszystkich gości. Złota cyferka 1 w postaci zimnych ogni to rewelacyjne rozwiązanie na 1 urodziny dziecka!

  6,98 zł
 • SZARFA na Roczek Mam już Roczek ZŁOTY METALICZNY NADRUK SZARFA na Roczek Mam już Roczek ZŁOTY METALICZNY NADRUK
  19,98 zł
  SZARFA na Roczek Mam już Roczek ZŁOTY METALICZNY NADRUK
  1 Recenzje

  Śliczna szarfa przygotowana specjalnie na Roczek wyróżni małego solenizanta spośród wszystkich gości! Piękny nadruk, który fantastycznie połyskuje świetnie zaprezentuje się na zdjęciach z imprezki, a uniwersalny motyw sprawia, że szarfa pasuje zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki!

  19,98 zł
 • PLAKAT na Roczek Księga Gości Z IMIENIEM Niebiesko-Złota Jedynka 50x70cm PLAKAT na Roczek Księga Gości Z IMIENIEM Niebiesko-Złota Jedynka 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT na Roczek Księga Gości Z IMIENIEM Niebiesko-Złota Jedynka 50x70cm
  1 Recenzje

  Jak w efektowny sposób udekorować pomieszczenie, w którym odbywa się przyjęcie z okazji Roczku malucha? Fantastycznym pomysłem jest interaktywny plakat w dużym formacie! Goście, którzy przybyli na uroczystość mogą wpisywać swoje imię na plakacie, dzięki czemu będzie on wspaniałą pamiątką dla Waszej pociechy! Na plakacie znajduje się świetna grafika złotej...

  59,98 zł
 • BALON na Roczek chłopca Cyfra 1 Z KORONĄ Błękit MEGA 90cm BALON na Roczek chłopca Cyfra 1 Z KORONĄ Błękit MEGA 90cm
  14,98 zł
  BALON na Roczek chłopca Cyfra 1 Z KORONĄ Błękit MEGA 90cm

  Balon na Roczek chłopca w kształcie gigantycznej cyferki jeden w błękitnym kolorze z dołączoną złotą koroną. Balon wspaniale sprawdzi się jako dekoracja pomieszczenia, można wykorzystać go również w tle do sesji zdjęciowej. Dzięki błękitno-złotej kolorystyce wspaniale wpisuje się w najnowsze trendy. Balony można wykorzystać na wiele sposobów, pięknie...

  14,98 zł
 • OPŁATKI na muffinki na Roczek Z IMIENIEM Niebiesko-Złota Jedynka 12szt OPŁATKI na muffinki na Roczek Z IMIENIEM Niebiesko-Złota Jedynka 12szt
  19,98 zł
  OPŁATKI na muffinki na Roczek Z IMIENIEM Niebiesko-Złota Jedynka 12szt

  Rewelacyjny dodatek, który pozwoli w fantastyczny sposób udekorować muffinki na Roczek chłopca. Mini opłatki waflowe z imieniem dziecka i urodzinową grafiką zachwycą wszystkich gości. Opłatki na babeczkach prezentują się przepięknie i przede wszystkim są łatwe i szybkie w użyciu. 

  19,98 zł
 • PLAKAT na Roczek Niebiesko-Złota Jedynka 50x70cm Z IMIENIEM PLAKAT na Roczek Niebiesko-Złota Jedynka 50x70cm Z IMIENIEM
  59,98 zł
  PLAKAT na Roczek Niebiesko-Złota Jedynka 50x70cm Z IMIENIEM

  Plakat na Roczek chłopca z imieniem i datą uroczystości to wspaniały pomysł na dekorację wnętrza na pierwsze urodziny dziecka. Plakat to świetny dodatek do sesji zdjęciowej, ale też pomysł na modną ozdobę przyjęcia urodzinowego. Możecie go nie tylko zawiesić, ale również wykorzystać na sztaludze przy wejściu.

  59,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety koła na Roczek Z IMIENIEM Niebiesko-Złota Jedynka 10szt NAKLEJKI etykiety koła na Roczek Z IMIENIEM Niebiesko-Złota Jedynka 10szt
  14,98 zł
  NAKLEJKI etykiety koła na Roczek Z IMIENIEM Niebiesko-Złota Jedynka 10szt

  Naklejki na Roczek chłopca z personalizacją. Dzięki nim w łatwy i przyjemny sposób oznaczysz wybrane dekoracje stołu i upominki dla gości. Na każdej naklejce umieszczone jest imię dziecka, data oraz grafika złoto-niebieskiej jedynki. 

  14,98 zł
 • DEKORACJE na Roczek w Twoim stylu WYBIERZ KOLEKCJĘ

  Zobacz wszystkie kolekcje na Roczek w sklepie >TUTAJ<

 • SŁOMKI papierowe ZYGZAKI 10szt ZIELONE SŁOMKI papierowe ZYGZAKI 10szt ZIELONE
  4,98 zł
  SŁOMKI papierowe białe ZŁOTE GWIAZDKI 10szt
  1 Recenzje

  Białe słomki zdobione wzorem złotych gwiazdek to modny dodatek na przyjęcia dla dzieci i dorosłych. Wspaniale prezentują się na stole, zachęcając dzieci do spożywania napojów. To świetny i praktyczny dodatek na różnego rodzaju przyjęcia dla dzieci i dorosłych.

  4,98 zł
 • SŁOMKI papierowe metaliczne 10szt ZŁOTE SŁOMKI papierowe metaliczne 10szt ZŁOTE
  4,98 zł
  SŁOMKI papierowe metaliczne 10szt ZŁOTE

  Złote słomki w metalicznym odcieniu to nowoczesna propozycja na przyjęcia, która pięknie uzupełni dekoracje stołu. Słomki to również praktyczny dodatek, który ułatwi spożywanie napojów zwłaszcza dzieciom. Połysk nada stołowi eleganckiego charakteru. Słomki będą idealne na różnego rodzaju przyjęcia: Chrzest, Roczek, urodzinki czy imieninki - idealne...

  4,98 zł

Dekoracje na Roczek chłopca w odcieniach błękitu i złota

Wyjątkową chwilą dla całej rodziny z pewnością są pierwsze urodziny dziecka. Jego pierwszy roczek na świecie świętujemy więc wspólnie, okazując mu swoje wsparcie i miłość. Zależy nam, żeby zorganizować cudowne przyjęcie z okazji pierwszych urodzin, gdyż chcemy wspominać jak najlepiej ten szczególny dzień. Bardzo zależy nam na ciepłej i serdecznej atmosferze w rodzinnym gronie. Gdy rozpoczynamy przygotowywać wybrane wcześniej miejsce, a chcemy zrobić to odpowiednio, warto nakreślić swoją wizję jak powinny wyglądać dekoracje na roczek chłopca. Kolekcja Niebiesko-Złota Jedynka zachowuje spójność ozdób poprzez zachowanie jednego motywu przewodniego, jest synonimem dobrej zabawy oraz dziecięcej elegancji. Zawarte w niej akcesoria na roczek zapewniają idealny odbiór imprezy, wykonane są w świetnej proporcji tekstury materiałów - błyszczących i matowych. Stworzymy eleganckie dodatki urodzinowe, wpadające w gust wszystkich gości.

Zaproszenia na Roczek chłopca z motywem jedynki

Przygotowując spotkanie, pierwszym istotnym elementem na który powinniśmy poświęcić uwagę będą zaproszenia na roczek dla chłopca. Wykonane z wysokiej jakości papieru, prezentują na okładce efektowne niebiesko-złote zygzaki. Dostępne w kwadratowej wersji o wymiarach 15 cm x 15 cm, zaprojektowane zostały z dbałością o każdy szczegół. Śliczna grafika ukazująca cyfrę 1, muffinkę oraz balonika od razu informuje o tym, ile znaczy dla nas święto. Opcja personalizacji pozwoli wyróżnić urodzinowe przyjęcie. Możliwe jest samodzielne wypisanie wnętrza kartek lub zamówienia z gotowym tekstem. Do każdego zaproszenia dołączona jest koperta razem z naklejką na której widnieje wspaniały motyw. Tak wręczone zaproszenia na pierwsze urodziny ukazują prawdziwą klasę wydarzenia.

Prezent na Roczek dla dziecka jaki wybrać?

Warto przemyśleć również jakie atrakcje na roczek umilą wspólnie spędzony czas. Niewątpliwe wrażenie wywoła księga pamiątkowa na roczek, z piękną okładką przedstawiającą grafikę motywu przewodniego. Dołączona do niej wstążeczka z kokardą jeszcze bardziej oczaruje wszystkie zebrane osoby. Jest to wielofunkcyjny dodatek, gdyż posłużyć może jako element zabawy podczas imprezki, a później stanowić będzie rewelacyjną pamiątkę dla malucha w przyszłych latach. Prostokątny album mieści w sobie pięćdziesiąt pustych kartek, dzięki czemu mamy pełną swobodę umieszczania tam wpisów, zdjęć lub rysunków. Księga idealnie nada się również do malowania kredkami i odcisków rączek oraz palców.

Upominki dla gości na Roczek

Jeżeli pragniemy okazać zaproszonym bliskim swoją wdzięczność za przybycie i dotychczasowe wsparcie, najlepiej będzie im wręczyć pod koniec przyjęcia upominki dla gości na roczek. Jest to wyjątkowy gest, symbolizujący nasze mocne więzi i oddający naszą radość z dobrze utrzymywanego kontaktu. Szczególnie polecamy czekoladki personalizowane owinięte w złoty papierek z naklejką zawierającą imię dziecka. Wykonane są z pysznej, belgijskiej czekolady, dlatego są gwarancją dobrej jakości i smaku. Można zapakować ją do ozdobnego pudełeczka, wyłożyć na stole w naczyniu lub położyć każdemu z gości przy nakryciu.