Prezenty na Chrzest i Pamiątki Chrztu Świętego powinny być oryginalne i praktyczne. Jaki prezent wręczyć dziecku? Wspaniałą propozycją jest prezent na Chrzest DIY - wykonany własnoręcznie. W naszym sklepie można znaleźć piękne ręcznie wykonane Pamiątki Chrztu Świętego. Prezent na Chrzest dla dziewczynki najlepiej jest wybrać w delikatnej, różowej kolorystyce, a dla chłopca w błękitnej lub złotej. Wyjątkową propozycją są personalizowane prezenty na Chrzest od Chrzestnej lub Chrzestnego zamknięte w drewnianej skrzyni.

Wybierz:

Prezenty na Chrzest i Pamiątki Chrztu

Prezenty na Chrzest i Pamiątki Chrztu Świętego - wyjątkowe upominki

Chrzest Święty to bardzo ważne wydarzenie w życiu maluszka i jego rodziców. Zapraszają najbliższe osoby, by razem z nimi wzięły udział w świętowaniu tego wyjątkowego dnia. Goście w takiej sytuacji stają przed bardzo trudnym wyborem - odpowiedniego upominku dla maluszka. Jaki prezent na Chrzest Święty dziecka będzie najlepszy? Zdecydowanie musi być to coś pamiątkowego, co maluszek będzie mógł docenić, gdy już podrośnie. Oczywiście musi się pięknie prezentować. Znajdziecie tu najpiękniejsze propozycje prezentu dla dziecka na Chrzest, które świetnie wpisują się w najnowsze trendy.

Prezenty na Chrzest w skrzyniach

Zdecydowanie jednym z bardziej atrakcyjnych produktów może być wspaniała skrzynia, w której znajdziecie urocze upominki. Najpopularniejszą opcją jest skrzynia z talerzykiem i kubeczkiem dla malucha.  W środku znajduje się wspaniały tekst życzeń, który może stać się wspaniałą pamiątką na lata. Wraz z wzrostem dziecka, te przedmioty będą niezbędne do jego rozwoju, a wykonane w tak uroczy sposób z pewnością są jeszcze bardziej atrakcyjne.

Prezent na Chrzest sztućce

Prezent na Chrzest - sztućce dziecięce w skrzyni

Pamiątki Chrztu Świętego - szatki do Chrztu i świece do Chrztu

Wybierając prezent na Chrzest dziecka warto kierować się charakterem uroczystości. Ze względu, że jest to pierwszy sakrament w kościele, należy zaopatrzyć rodziców w niezbędne elementy. Przyjęło się, że Matka Chrzestna zaopatruje dziecko w szatkę do Chrztu. Najlepszą opcją będzie klasyczna biała z dodatkami złota lub koloru - różu lub błękitu. Może to być wspaniały prezent i cudowna pamiątka. Ojciec Chrzestny zajmuje się kwestią świecy chrzcielnej. Najpiękniejszą są te najbardziej klasyczne i minimalistyczne. Biała świeca na Chrzest z delikatną grafiką nawiązującą do religijnego charakteru uroczystości będzie najlepszym rozwiązaniem. Ręczne zdobienia dodatkowo nadają magicznego i unikatowego charakteru.

Szatka do Chrztu

Szatka do Chrztu z motywem złotych stópek i imieniem dziecka

Prezenty na Chrzest - oryginalne Księgi Pamiątkowe Chrztu Świętego

Bardzo atrakcyjnym i wyjątkowym upominkiem będzie z pewnością Pamiątkowa Księga. Goście mogą umieścić w niej piękne życzenia dla maluszka oraz pierwsze zdjęcia. Po przyjęciu rodzice mogą wkleić fotografie z imprezy i kolejne z okresu dojrzewania dziecka. Zdecydowanie będzie to wspaniała pamiątka na lata, dzięki której najbliżsi będą mogli wracać do tego ważnego wydarzenia po latach. Najbardziej klasyczną i bestsellerową wersją jest Księga Pamiątkowa z kolekcji Złote Stópki w pięknej białej kolorystyce z grafiką złotych, dziecięcych stópek.

Księga pamiątkowa Chrztu

Księga pamiątkowa na Chrzest z personalizacją i grafiką aniołka

Prezenty na Chrzest oraz pamiątki z dnia narodzin - Metryczki dla dziecka

Świetnym prezentem dla dziecka może być również metryczka z podstawowymi danymi na temat maluszka. Zawiera imię dziecka, jego wagę, wzrost oraz datę i godzinę porodu. Dzięki wielu wariantom kolorystycznym i graficznym jest bardzo atrakcyjna. Każdy znajdzie odpowiednią dla siebie. Przebieranie pośród króliczków, misiów i autek daje Wam ogromne pole do popisu i z pewnością wręczycie prezent, który stanie się wyjątkową pamiątką i zaskoczy rodziców.