Lizaki na Komunię

Lizaki na Komunię

Lizaki na Komunię to słodkości, które urozmaicą słodki stół na przyjęciu. Można je wykorzystać także jako podziękowania na Komunię w słodkim zestawie. Lizaki komunijne w kształcie serca to urocze smakołyki, a te w kartoniku są zdobione motywem złotej lub srebrnej Hostii, co wspaniale współgra z charakterem uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Doskonałym urozmaiceniem są naklejki na lizaki komunijne, które można nakleić na kartonik dołączony do słodkości. Wykorzystać można także cukierki komunijne jako dekoracje stołu lub słodkiego baru.

Lizaki na Komunię

 • LIZAK podziękowanie na Komunię w płaskim kartoniku Srebrna Hostia LIZAK podziękowanie na Komunię w płaskim kartoniku Srebrna Hostia
  2,50 zł
  LIZAK podziękowanie na Komunię w płaskim kartoniku Srebrna Hostia

  Lizaki dla gości komunijnych ze srebrną Hostią to wspaniała propozycja na podziękowania dla najbliższych. Lizaki mogą zostać ułożone przy nakryciach gości lub wręczone osobiście. Pięknie prezentują się na uroczystości komunijnej chłopca i dziewczynki. Lizaczki można dowolnie ozdobić wstążeczką.

  2,50 zł
 • LIZAK na Komunię w kartoniku Dziękuję Z IMIENIEM (+naklejka) LIZAK na Komunię w kartoniku Dziękuję Z IMIENIEM (+naklejka)
  2,98 zł
  LIZAK na Chrzest/Komunię w kartoniku Dziękuję Z IMIENIEM (+naklejka)

  Przepiękne podziękowanie dla gości na Chrzest w postaci personalizowanego lizaka. Zapakowany w ozdobny kartonik z napisem "Słodkie podziękowanie!" prezentuje się wspaniale. W komplecie znajduje się naklejka z imieniem dziecka i datą przyjęcia, którą należy samodzielnie umieścić na lizaku. Całość zachwyci i zauroczy wszystkich gości. 

  2,98 zł
 • LIZAK na Komunię w kartoniku Z IMIENIEM Komunia w Złocie (+naklejka) LIZAK na Komunię w kartoniku Z IMIENIEM Komunia w Złocie (+naklejka)
  2,98 zł
  LIZAK na Komunię w kartoniku Z IMIENIEM Komunia w Złocie (+naklejka)

  Jak w wyjątkowy sposób podziękować gościom na Komunii dziecka? Wspaniałą propozycją jest personalizowany lizak w ozdobnym kartoniku. Zdobiony naklejką z imieniem dziecka, datą uroczystości i motywem złotej koronki prezentuje się przepięknie. Lizak można ułożyć na talerzach gości i przewiązać ozdobną wstążką.

  2,98 zł
 • LIZAK na Chrzest w kartoniku Srebrno-Złoty Z IMIENIEM (+naklejka) LIZAK na Chrzest w kartoniku Srebrno-Złoty Z IMIENIEM (+naklejka)
  2,98 zł
  LIZAK na Chrzest/Komunię w kartoniku Srebrno-Złoty Z IMIENIEM (+naklejka)

  Wyjątkowo urocze podziękowanie dla gości na Chrzest Święty. Owocowe lizaki w ozdobnym kartoniku z personalizowanymi naklejkami zachwycą najbliższych. Samoprzylepna etykieta zdobiona jest imieniem dziecka, datą przyjęcia oraz elegancką grafiką srebrno-złotej gałązki. 

  2,98 zł
 • LIZAK na Chrzest w kartoniku Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM (+naklejka) LIZAK na Chrzest w kartoniku Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM (+naklejka)
  2,98 zł
  LIZAK na Chrzest/Komunię w kartoniku Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM...

  Jak w wyjątkowy sposób podziękować gościom na Chrzcie dziecka? Wspaniałą propozycją są owocowe lizaki zapakowane w ozdobny kartonik. Sprzedawane są w komplecie z personalizowanymi naklejkami, które zdobione są elegancką grafiką gałązki eukaliptusa.

  2,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Granatowa Komunia (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie z sercem Granatowa Komunia (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem Granatowa Komunia (+bileciki kółka+naklejki)...

  Personalizowane lizaki z motywem serca to wspaniała propozycja podziękowań dla gości na Komunię dziecka. Lizaki sprzedawane są w komplecie z bilecikami i naklejkami, które zdobione są elegancką grafiką w biało-granatowej kolorystyce. Tak przygotowane upominki zachwycą najbliższych.

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Komunia w Złocie (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie z sercem Komunia w Złocie (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem Komunia w Złocie (+bileciki kółka+naklejki)...

  Personalizowane lizaki to wyjątkowa propozycja upominków dla gości na Komunię Świętą dziecka. Sprzedawane w komplecie z bilecikami i naklejkami, które zdobione są motywem złotej koronki prezentują się przepięknie. Lizaki można wręczyć osobiście lub ułożyć na talerzach gości.

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Chrzest w Srebrze (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie z sercem Chrzest w Srebrze (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem Chrzest i Komunia w Srebrze (+bileciki...
  1 Recenzje

  Przepiękne upominki dla gości na Chrzest Święty, które zauroczą najbliższych. Słodkie lizaki z motywem serca i personalizowanym bilecikiem w wyjątkowy sposób wyrażą wdzięczność. Naklejka zdobiona jest imieniem dziecka i elegancką grafiką srebrnej koronki. Tak przygotowany upominek można ułożyć na talerzach gości.

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie na Chrzest z sercem Gałązka Eukaliptusa (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie na Chrzest z sercem Gałązka Eukaliptusa (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie na Chrzest i Komunię z sercem Gałązka Eukaliptusa...

  Lizak na Chrzest z motywem serca pozwoli w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na uroczystość dziecka. Lizaki ozdobione bilecikiem i personalizowaną nakleją prezentują się przepięknie. Ten niezwykły upominek można ułożyć na stole przy nakryciach gości lub wręczyć osobiście.

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Srebrno-Złoty Chrzest (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie z sercem Srebrno-Złoty Chrzest (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem Srebrno-Złoty Chrzest i Komunia (+bileciki...

  Przepiękne upominki dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka. Duże okrągłe lizaki z motywem serca ozdobione personalizowanym bilecikiem i naklejką zachwycą i zauroczą najbliższych. Wspaniale prezentują się na stole przy nakryciach gości lub w szklanych pojemnikach.

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Zapach Piwonii (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie z sercem Zapach Piwonii (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem na Chrzest i Komunię Piwonie (+bileciki...

  Słodkie upominki dla gości, którzy przybyli na uroczystość Chrztu Świętego dziecka? Świetną propozycją są duże lizaki z motywem serca, które nie tylko prezentują się przepięknie ale i pysznie smakują. Lizaki można przewiązać ozdobną wstążką oraz przyczepić do nich bileciki i śliczne naklejki z imieniem dziecka, które znajdują się w zestawie.

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Rustykalna Komunia (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie z sercem Rustykalna Komunia (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem Rustykalna Komunia (+bileciki...

  Urocze lizaki z motywem czerwonego serca pozwolą w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na Komunię dziecka. Ozdobione bilecikiem i personalizowaną naklejką prezentują się przepięknie. Lizaki można ułożyć na stole przy nakryciach gości lub wręczyć osobiście.

  39,98 zł
 • LIZAKI na Komunię Granatowa Komunia (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI na Komunię Granatowa Komunia (+etykiety z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI na Komunię Granatowa Komunia (+etykiety z imieniem) 10szt

  Lizaki na podziękowanie dla gości komunijnych z personalizowanymi naklejkami. Taki zestaw pozwoli w wyjątkowy i oryginalny sposób podziękować najbliższym za przybycie na uroczystość dziecka. Etykiety wykonane zostały w nowoczesnym style w biało-granatowej kolorystyce, która idealnie nadaje się na Komunię chłopca.

  21,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Komunia IHS Exclusive (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI podziękowanie Komunia IHS Exclusive (+etykiety z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI podziękowanie Komunia IHS Exclusive (+etykiety z imieniem) 10szt

  Jak podziękować gościom na przyjęciu komunijnym dziecka? Idealną propozycją są lizaki z personalizowanymi etykietami, które zdobione są motywem złotej Hostii. Lizaki posiadają owocowy smak, dzięki czemu to wyjątkowe upominki zarówno dla starszych gości, jak i tych najmłodszych.

  21,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Komunia Srebrna Hostia (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI podziękowanie Komunia Srebrna Hostia (+etykiety z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI podziękowanie Komunia Srebrna Hostia (+etykiety z imieniem) 10szt

  Owocowe lizaki z personalizacją pozwolą w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na Komunię dziecka. Lizaki są przede wszystkim smaczne, a  personalizowana naklejka z motywem srebrnej Hostii pozwoli je w oryginalny sposób udekorować. Lizaki można ułożyć na stole przy nakryciach gości lub wręczyć osobiście.

  21,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Komunia w Złocie (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI Smaki Dzieciństwa Komunia w Złocie (+etykiety z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa Komunia w Złocie (+etykiety z imieniem) 10szt

  Lizaki z personalizacją to wspaniały pomysł na podziękowania dla gości na Komunię Świętą dziecka. Słodki upominek można ułożyć na stole przy nakryciach gości lub wręczyć osobiście. Lizaki można dodatkowo udekorować kolorową wstążką.

  21,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Srebrno-Złoty Chrzest (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI Smaki Dzieciństwa Srebrno-Złoty Chrzest (+etykiety z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa Srebrno-Złoty Chrzest i Komunia (+etykiety z...

  Owocowe lizaki ozdobione naklejką z imieniem dziecka pozwolą w wyjątkowo uroczy i słodki sposób podziękować gościom podczas Chrztu Świętego dziecka. Lizaki wspaniale prezentują się na stole ułożone na talerzach gości. Samoprzylepna naklejka, którą należy samodzielnie przykleić do lizaków zdobiona jest elegancką grafiką szarozielonych listków i elementów w...

  21,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Chrzest w Srebrze (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI Smaki Dzieciństwa Chrzest w Srebrze (+etykiety z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa Chrzest i Komunia w Srebrze (+etykiety z...

  Owocowe lizaki z piękną personalizowaną etykietą to wspaniały upominek dla gości na Chrzest Święty. Na samoprzylepnej naklejce znajduje się imię dziecka oraz elegancki motyw srebrnej koronki. Wyjątkowo prezentują się ułożone na stole przy nakryciach gości oraz w szklanych pojemnikach.

  21,98 zł
 • LIZAKI na Chrzest Smaki Dzieciństwa Gałązka Eukaliptusa (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI na Chrzest Smaki Dzieciństwa Gałązka Eukaliptusa (+etykiety z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI na Chrzest i Komunię Smaki Dzieciństwa Gałązka Eukaliptusa...

  Słodkie i urocze podziękowanie dla gości na Chrzest lub Komunię Świętą w postaci owocowych lizaków. Upominki sprzedawane są w komplecie z naklejkami, które zdobione są imieniem dziecka, datą uroczystości oraz elegancką grafiką gałązek eukaliptusa. Personalizowane lizaki to oryginalna propozycja upominków dla gości.

  21,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Chrzest Lily of the Valley (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI podziękowanie Chrzest Lily of the Valley (+etykiety z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI podziękowanie na Chrzest i Komunię Lily of the Valley (+etykiety z...

  Upominki dla gości w postaci słodkich lizaków ozdobionych personalizowaną naklejką to świetny pomysł na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka. Kolorowe lizaki wspaniale prezentują się na talerzach gości.

  21,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Złote Stópki (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI Smaki Dzieciństwa Złote Stópki (+etykiety z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa Komunię Rustykalny Wianuszek (+etykiety z...

  Podziękowanie dla gości w formie słodkiego upominku. Duże lizaki zdobione personalizowaną naklejką to propozycja podziękowania dla wszystkich gości, nawet tych najmłodszych. Naklejki posiadają nadruk imienia dziecka oraz daty uroczystości.

  21,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Rustykalna Komunia (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI Smaki Dzieciństwa Rustykalna Komunia (+etykiety z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa Rustykalna Komunia (+etykiety z imieniem) 10szt

  Jak podziękować gościom za przybycie na przyjęcie komunijne dziecka? Wspaniałą propozycją są owocowe lizaki sprzedawane w komplecie z personalizowanymi naklejkami. Lizaki dodatkowo ozdobione kolorową wstążką prezentują się zachwycająco. Lizaki najlepiej jest ułożyć na talerzach gości.

  21,98 zł
 • LIZAKI Urocze Serduszko Komunia w Złocie (+bileciki kółka+naklejki z imieniem) 10szt LIZAKI Urocze Serduszko Komunia w Złocie (+bileciki kółka+naklejki z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI Urocze Serduszko Komunia w Złocie (+bileciki kółka+naklejki z...

  Jak w piękny i uroczy sposób podziękować gościom za przybycie na Komunię dziecka? Wspaniałą propozycją są lizaki w kształcie serduszka sprzedawane z bilecikami i naklejkami z imieniem dziecka. Etykiety zdobione motywem złotej koronki wspaniale prezentują się na bilecikach. Goście będą zachwyceni tak oryginalnym i słodkim upominkiem.

  21,98 zł
 • LIZAKI Urocze Serduszko Srebrno-Złoty Chrzest (+bileciki kółka+naklejki z imieniem) 10szt LIZAKI Urocze Serduszko Srebrno-Złoty Chrzest (+bileciki kółka+naklejki z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI Urocze Serduszko Srebrno-Złoty Chrzest i Komunia (+bileciki...

  Piękna propozycja upominków dla gości na Chrzest Święty. Słodkie lizaki z motywem serca ozdobione personalizowanym bilecikiem pozwolą w wyjątkowy sposób podziękować najbliższym za przybycie. Lizaki wspaniale prezentują się ułożone na stole przy nakryciach gości lub w słodkim barku.

  21,98 zł
 • LIZAKI Urocze Serduszko Chrzest w Srebrze (+bileciki kółka+naklejki z imieniem) 10szt LIZAKI Urocze Serduszko Chrzest w Srebrze (+bileciki kółka+naklejki z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI Urocze Serduszko Chrzest i Komunia w Srebrze (+bileciki...

  Jak w wyjątkowy i uroczy sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest dziecka? Wspaniałą propozycją są lizaki w kształcie serca z personalizowanymi bilecikami. Tak przygotowany upominek zachwyci i zauroczy najbliższych. Lizaki rewelacyjnie prezentują się ułożone na stole na talerzach gości.

  21,98 zł
 • LIZAKI Urocze Serduszko Zapach Piwonii (+bileciki kółka+naklejki z imieniem) 10szt LIZAKI Urocze Serduszko Zapach Piwonii (+bileciki kółka+naklejki z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI Urocze Serduszko na Chrzest i Komunię Piwonie (+bileciki...
  1 Recenzje

  Słodkie lizaki w kształcie serca w czerwonym kolorze to wspaniały pomysł na prezent dla gości na Chrzest Święty. Ozdobione bilecikami i naklejkami z imieniem dziecka, które znajdują się w komplecie prezentują się przepięknie. Owocowe lizaki można ułożyć na talerzach gości i udekorować kolorową kokardką.

  21,98 zł
 • LIZAKI Urocze Serduszko Rustykalna Komunia (+bileciki kółka+naklejki z imieniem) 10szt LIZAKI Urocze Serduszko Rustykalna Komunia (+bileciki kółka+naklejki z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI Urocze Serduszko Rustykalna Komunia (+bileciki kółka+naklejki z...

  Personalizowane lizaki w kształcie serduszka to uroczy pomysł na podziękowania dla gości na Komunię dziecka. Lizaki sprzedawane są w komplecie z bilecikami i naklejkami w rustykalnym stylu, które wspaniale ozdabiają słodkie upominki. Lizaczki świetnie prezentują się na stole przy nakryciach gości.

  21,98 zł
 • LIZAKI Urocze Serduszko Granatowa Komunia (+bileciki kółka+naklejki z imieniem) 10szt LIZAKI Urocze Serduszko Granatowa Komunia (+bileciki kółka+naklejki z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI Urocze Serduszko Granatowa Komunia (+bileciki kółka+naklejki z...

  Lizaki w kształcie serduszka pozwolą w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na Komunię dziecka. Zdobione bilecikami z personalizacją, które sprzedawane są w komplecie prezentują się elegancko i oryginalnie. Lizaki można dodatkowo udekorować satynową wstążeczką. Dzięki biało-granatowej kolorystyce to idealny wybór na Komunię chłopca.

  21,98 zł
 • LIZAKI do słodkiego bufetu Urocze Serduszka 10szt LIZAKI do słodkiego bufetu Urocze Serduszka 10szt
  16,98 zł
  LIZAKI do słodkiego bufetu Urocze Serduszka 10szt
  1 Recenzje

  Słodkie lizaki w kształcie serduszek to wyjątkowo pyszna propozycja do słodkiego bufetu na przyjęcie z okazji Chrztu, Komunii czy Roczku dziecka. Lizaki dzięki czerwonemu serduszku prezentują się fantastyczni i przede wszystkim pysznie smakują.

  16,98 zł
 • LIZAKI do słodkiego bufetu Smaki Dzieciństwa 10szt LIZAKI do słodkiego bufetu Smaki Dzieciństwa 10szt
  14,98 zł
  LIZAKI do słodkiego bufetu Smaki Dzieciństwa 10szt

  Owocowe lizaki pozwolą w słodki i uroczy sposób podziękować gościom za przybycie na uroczystość dziecka. Kolorowe lizaki to idealne upominki dla gości na Chrzest, Roczek lub Baby Shower. Lizaki można dodatkowo udekorować kolorową wstążką i bilecikami. 

  14,98 zł
 • IZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest Różowe Serce (+etykiety z imieniem) 10szt IZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest Różowe Serce (+etykiety z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest i Komunię Różowe Serce (+etykiety z...

  Słodkie lizaki na podziękowania dla gości na Chrzest Święty. Owocowe lizaki zdobione naklejką z imieniem dziecka oraz piękną grafiką kwiatowego serca zachwycą najbliższych. Lizaki można ułożyć na stole przy nakryciach gości lub umieścić w ozdobnym pojemniku. Pięknie prezentują się przewiązane dekoracyjną wstążką.

  21,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Pierwsza Komunia z konwaliami (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie z sercem Pierwsza Komunia z konwaliami (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem Pierwsza Komunia z konwaliami (+bileciki...

  Podziękowanie dla gości komunijnych w formie lizaków z serduszkiem. Do każdego lizaka dołączony jest bilecik z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Lizaki będą miłą niespodzianką dla gości, która bez wątpienia zachwyci wszystkich zgromadzonych.

  39,98 zł
 • LIZAKI Pierwsza Komunia z konwaliami (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI Pierwsza Komunia z konwaliami (+etykiety z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI Pierwsza Komunia z konwaliami (+etykiety z imieniem) 10szt

  Słodkie podziękowanie dla gości komunijnych, sprzedawane w komplecie z personalizowanymi naklejkami. Okrągłe, kolorowe lizaki możesz podarować również najmłodszym gościom, uczestniczącym w przyjęciu. Lizaki posiadają naklejki z imieniem dziecka, datą Komunii oraz piękną grafiką konwalii.

  21,98 zł
 • LIZAK podziękowanie Pierwsza Komunia z konwaliami Z IMIENIEM (+naklejka) LIZAK podziękowanie Pierwsza Komunia z konwaliami Z IMIENIEM (+naklejka)
  2,98 zł
  LIZAK podziękowanie Pierwsza Komunia z konwaliami Z IMIENIEM (+naklejka)

  Podziękuj gościom za udział w uroczystości komunijnej. Możesz to zrobić przy pomocy słodkich lizaków. Każdy lizak sprzedawany jest z ozdobnym kartonikiem na którym znajduje się nadrukowane imię dziecka oraz data uroczystości. To wyjątkowa propozycja na każde przyjęcie komunijne.

  2,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Rustykalny Chrzest z wianuszkiem (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie z sercem Rustykalny Chrzest z wianuszkiem (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem Komunia Rustykalny Wianuszek (+bileciki...

  Podziękowanie dla gości w formie słodkiego upominku. Duże lizaki zdobione personalizowaną naklejką to propozycja podziękowania dla wszystkich gości, nawet tych najmłodszych. Naklejki posiadają nadruk imienia dziecka oraz daty uroczystości.

  39,98 zł

Lizaki na Komunię Świętą z imieniem dziecka. Jak słodko podziękować gościom za przybycie?

Przyjęcie komunijne nie może odbyć się bez zgromadzonych gości. W końcu to również z myślą o nich organizuje się całe uroczyste przyjęcie. Dlatego warto podziękować im za udział w tej uroczystości. Wystarczy drobny upominek, a na wielu twarzach pojawi się uśmiech. Najlepiej podarować słodkości takie jak czekoladki komunijne, krówki z nadrukiem czy ciasteczka z wróżbą. Te małe prezenciki sprawiają najwięcej radości, dlatego nie może zabraknąć ich na Twoim przyjęciu. 

Lizaki jako podziękowanie komunijne 

Pyszne kolorowe lizaki deseniowe chyba każdemu kojarzą się z dzieciństwem. Dlatego warto wrócić do tych miłych chwil i podarować je podczas uroczystości. Do każdego lizaka dołączona jest personalizowana naklejka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Dzięki temu nawet zwykły lizak przerodzi się we wspaniałą pamiątkę. Naklejki na lizakach posiadają przeróżne grafiki, dzięki temu bez problemu znajdziesz wzór pasujący pod twój motyw przewodni przyjęcia. Bardzo modne są obecnie wzory bazujące na grafice srebrnej i złotej Hostii, która jest najbardziej rozpoznawalnym symbolem komunijnym. 

lizaki komunijne z naklejkami

Lizaki komunijne z naklejkami z imieniem dziecka

Lizaki komunijne z serduszkami

Lizaki komunijne możesz podarować gościom również z personalizowaną, tekturową zawieszką. Do bilecików dołączone są naklejki z imieniem dziecka komunijnego oraz datą całej uroczystości. Bardzo oryginalne są lizaki w kształcie dużych różowych serduszek. Lizaki wykonane są z cukierka w kolorze różowym oraz białym, a także długiego drewnianego patyczka. Bileciki najlepiej jest dowiązać za pomocą dekoracyjnej wstążki z której można zrobić kokardkę. Tak przygotowany upominek przypadnie do gustu nie tylko dzieciom obecnym na przyjęciu, ale też każdej obdarowanej osobie. Lizaki to wyjątkowy sposób aby podziękować gościom za przybycie na uroczystość.

lizaki komunijne serduszka

Lizaki komunijne serduszka

Lizaki komunijne w kartonikach

Jedną z najnowszych propozycji słodkich podziękowań są lizaki w kartonikach. Dekorowane kartoniki przykuwają wzrok dorosłych a ich smak zadowoli każde dziecko. Obecnie bardzo wiele osób decyduje się na zakup produktów personalizowanych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nasze lizaki posiadają nadrukowane imię dziecka komunijnego oraz datę uroczystości. Taki mały element w mocny sposób podkreśla uroczysty charakter imprezy. Kartonowe pudełeczka chronią lizaki, dzięki czemu można je bez problemu zabrać do domu po skończonym przyjęciu.

lizaki komunijne w kartoniku

Lizaki komunijne w kartoniku