Lizaki na Komunię

Lizaki na Komunię

Lizaki na Komunię to słodkości, które urozmaicą słodki stół na przyjęciu. Można je wykorzystać także jako podziękowania na Komunię w słodkim zestawie. Lizaki komunijne w kształcie serca to urocze smakołyki, a te w kartoniku są zdobione motywem złotej lub srebrnej Hostii, co wspaniale współgra z charakterem uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Doskonałym urozmaiceniem są naklejki na lizaki komunijne, które można nakleić na kartonik dołączony do słodkości. Wykorzystać można także cukierki komunijne jako dekoracje stołu lub słodkiego baru.

Lizaki na Komunię

Lizaki na Komunię Świętą z imieniem dziecka. Jak słodko podziękować gościom za przybycie?

Przyjęcie komunijne nie może odbyć się bez zgromadzonych gości. W końcu to również z myślą o nich organizuje się całe uroczyste przyjęcie. Dlatego warto podziękować im za udział w tej uroczystości. Wystarczy drobny upominek, a na wielu twarzach pojawi się uśmiech. Najlepiej podarować słodkości takie jak czekoladki komunijne, krówki z nadrukiem czy ciasteczka z wróżbą. Te małe prezenciki sprawiają najwięcej radości, dlatego nie może zabraknąć ich na Twoim przyjęciu. 

Lizaki jako podziękowanie komunijne 

Pyszne kolorowe lizaki deseniowe chyba każdemu kojarzą się z dzieciństwem. Dlatego warto wrócić do tych miłych chwil i podarować je podczas uroczystości. Do każdego lizaka dołączona jest personalizowana naklejka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Dzięki temu nawet zwykły lizak przerodzi się we wspaniałą pamiątkę. Naklejki na lizakach posiadają przeróżne grafiki, dzięki temu bez problemu znajdziesz wzór pasujący pod twój motyw przewodni przyjęcia. Bardzo modne są obecnie wzory bazujące na grafice srebrnej i złotej Hostii, która jest najbardziej rozpoznawalnym symbolem komunijnym. 

lizaki komunijne z naklejkami

Lizaki komunijne z naklejkami z imieniem dziecka

Lizaki komunijne z serduszkami

Lizaki komunijne możesz podarować gościom również z personalizowaną, tekturową zawieszką. Do bilecików dołączone są naklejki z imieniem dziecka komunijnego oraz datą całej uroczystości. Bardzo oryginalne są lizaki w kształcie dużych różowych serduszek. Lizaki wykonane są z cukierka w kolorze różowym oraz białym, a także długiego drewnianego patyczka. Bileciki najlepiej jest dowiązać za pomocą dekoracyjnej wstążki z której można zrobić kokardkę. Tak przygotowany upominek przypadnie do gustu nie tylko dzieciom obecnym na przyjęciu, ale też każdej obdarowanej osobie. Lizaki to wyjątkowy sposób aby podziękować gościom za przybycie na uroczystość.

lizaki komunijne serduszka

Lizaki komunijne serduszka

Lizaki komunijne w kartonikach

Jedną z najnowszych propozycji słodkich podziękowań są lizaki w kartonikach. Dekorowane kartoniki przykuwają wzrok dorosłych a ich smak zadowoli każde dziecko. Obecnie bardzo wiele osób decyduje się na zakup produktów personalizowanych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nasze lizaki posiadają nadrukowane imię dziecka komunijnego oraz datę uroczystości. Taki mały element w mocny sposób podkreśla uroczysty charakter imprezy. Kartonowe pudełeczka chronią lizaki, dzięki czemu można je bez problemu zabrać do domu po skończonym przyjęciu.

lizaki komunijne w kartoniku

Lizaki komunijne w kartoniku