Granatowa Komunia chłopca

Granatowa Komunia chłopca

Dekoracje komunijne dla chłopca to zbiór wyjątkowych propozycji. W kolekcji komunijnej Granatowa Komunia znajduje się wiele ciekawych produktów. Zaproszenia komunijne dla chłopca w kolorze biało-granatowym doskonale pasują do charakteru przyjęcia chłopięcego. Dekoracje komunijne na stół, np. serwetki flizelinowe czy kieszonki na sztućce w kolorze granatowym lub białym stworzą niepowtarzalny klimat bezpośrednio przy nakryciach gości. Dekoracje komunijne sali dla chłopca to lekkie, granotowo-białe pompony bibułowe  i rozety papierowe, dzięki którym można stworzyć niepowtarzalny klimat. Warto wykorzystać także dekoracje tortu komunijnego dla chłopca, tj. topper lub opłatek komunijny z personalizacją.

Granatowa Komunia chłopca

 • ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt (+koperty)

  Wyjątkowa propozycja na I Komunię Świętą chłopca. Zaproszenia wykonane w granatowej kolorystyce, zdobione białymi kwiatami pozwolą w elegancki i modny sposób zaprosić gości na uroczystość dziecka. W komplecie znajdują się białe koperty, które idealnie pasują do chłopięcych zaproszeń na Komunię.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane dla chłopca Granatowe z kwiatami (+koperta) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane dla chłopca Granatowe z kwiatami (+koperta)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane dla chłopca Granatowe z kwiatami...

  Personalizowane zaproszenie komunijne, na którym umieścimy przesłany przez Was tekst oraz nazwiska gości. Zaproszenie sprzedawane jest w komplecie z białą kopertą. Prezentuje się pięknie i ponadczasowo. Granatowa kolorystyka sprawia, że to idealny wybór na Komunię chłopca. Gruby papier i spersonalizowany tekst powodują, że zaproszenia stanowią idealny,...

  11,98 zł
 • MENU komunijne Granatowa Komunia MENU komunijne Granatowa Komunia
  6,49 zł
  MENU komunijne Granatowa Komunia

  Przepiękne i bardzo eleganckie menu komunijne przygotowane z grafiką w odcieniach granatu. Motyw kwiatów i granatowe elementy sprawiają, że menu będzie idealne na przyjęcie chłopca. Wykonane na sztywnym papierze prezentuje się efektownie i elegancko. Warto ułożyć je przy talerzach gości.

  6,49 zł
 • SERWETKI komunijne Wianuszek z kwiatami 33x33cm 20szt
  1 Recenzje

  Dwustronne serwetki komunijne z piękną grafiką. Z przodu widnieje napis "Pierwsza Komunia Święta", z tyłu "Dziękujemy za przybycie". Można rozłożyć je naprzemiennie na talerzykach gości. Idealnie sprawdzą się zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Podczas uroczystości będą prezentować się efektownie oraz elegancko, zachwycając każdego. .

  10,98 zł
 • WINIETKA komunijna z nadrukiem Granatowa Komunia WINIETKA komunijna z nadrukiem Granatowa Komunia
  1,89 zł
  WINIETKA komunijna z nadrukiem Granatowa Komunia

  Winietki komunijne przygotowane na Komunię chłopca z subtelną grafiką kwiatów i granatowymi elementami. Winietki wykonane są na sztywnym papierze i posiadają nadruk nazwisk gości. Wskażą najbliższym miejsca przy stole, a dodatkowo pięknie go udekorują.

  1,89 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Granatowa Komunia Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Granatowa Komunia Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Granatowa Komunia Z IMIENIEM (+wstążka biała)

  Granatowa księga pamiątkowa zdobiona grafiką delikatnych kwiatów. To wyjątkowa propozycja pamiątki na Pierwszą Komunię Świętą chłopca. Wewnątrz księgi znajdują się puste strony które należy samodzielnie uzupełnić. Księga może również posłużyć jako album na zdjęcia.

  49,98 zł
 • CZEKOLADKA komunijna Z IMIENIEM Granatowa Komunia CZEKOLADKA komunijna Z IMIENIEM Granatowa Komunia
  29,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Granatowa Komunia 10szt

  Pyszne czekoladki komunijne w odcieniach granatu, dekorowane motywem subtelnych kwiatów w jasnych barwach. Czekoladki pięknie podziękują gościom za przybycie na uroczystości dla chłopca. Wspaniały wybór, by ułożyć je na talerzykach bądź umieścić w specjalnych pudełeczkach.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA komunijna ZE ZDJĘCIEM Granatowa Komunia CZEKOLADKA komunijna ZE ZDJĘCIEM Granatowa Komunia
  36,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne ZE ZDJĘCIEM Granatowa Komunia 10szt

  Czekoladki komunijne ze zdjęciem dziecka to świetny wybór na podziękowania dla gości w oryginalnym stylu. W komplecie znajduje się czekoladka w srebrnym papierku oraz podłużna naklejka z imieniem dziecka, datą i zdjęciem pociechy. Takie czekoladki oczarują zaproszonych gości!

  36,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Granatowa Komunia Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie Granatowa Komunia Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Granatowa Komunia Z IMIENIEM 20szt

  Przepyszne polskie krówki owinięte w papierek w granatowej kolorystyce z imieniem dziecka i datą uroczystości to piękny pomysł na podziękowania dla gości. Krówki posiadają nadruk delikatnych jasnych kwiatów i akcenty w odcieniu granatu. Wspaniale pasują na uroczystość komunijną chłopca.

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Granatowa Komunia (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie z sercem Granatowa Komunia (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem Granatowa Komunia (+bileciki kółka+naklejki)...

  Personalizowane lizaki z motywem serca to wspaniała propozycja podziękowań dla gości na Komunię dziecka. Lizaki sprzedawane są w komplecie z bilecikami i naklejkami, które zdobione są elegancką grafiką w biało-granatowej kolorystyce. Tak przygotowane upominki zachwycą najbliższych.

  49,98 zł
 • LIZAKI na Komunię Granatowa Komunia (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI na Komunię Granatowa Komunia (+etykiety z imieniem) 10szt
  24,98 zł
  LIZAKI na Komunię Granatowa Komunia (+etykiety z imieniem) 10szt

  Lizaki na podziękowanie dla gości komunijnych z personalizowanymi naklejkami. Taki zestaw pozwoli w wyjątkowy i oryginalny sposób podziękować najbliższym za przybycie na uroczystość dziecka. Etykiety wykonane zostały w nowoczesnym style w biało-granatowej kolorystyce, która idealnie nadaje się na Komunię chłopca.

  24,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Granatowa Komunia Z IMIENIEM MIÓD na podziękowanie komunijne Granatowa Komunia Z IMIENIEM
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Granatowa Komunia Z IMIENIEM (bb)

  Słoiczki z miodem na podziękowania komunijne przygotowane na uroczystość dla chłopca. Miodki pozwolą wyrazić wdzięczność za przybycie i wręczone prezenty. Dzięki granatowym akcentom wspaniale sprawdzą się na uroczystości dla chłopca.

  8,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Granatowa Komunia (bb) SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Granatowa Komunia (bb)
  7,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Granatowa Komunia (bb)

  Słoiczek na podziękowanie dla gości podczas I Komunii Świętej z małymi cukierkami. Gotowy upominek do wręczenia najbliższym to rewelacyjny sposób na podziękowanie za przybycie i wręczone prezenty. 

  7,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Komunię Tabliczka Granatowa Komunia (+ramka) DEKORACJA stołu na Komunię Tabliczka Granatowa Komunia (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Komunię Tabliczka Granatowa Komunia (+ramka)

  Przepiękna dekoracja stołu komunijnego na uroczystości dla chłopca. Dekoracja składa się z drewnianej białej ramki oraz tabliczki z motywem kwiatów i granatowych elementów. Na tabliczce znajduje się imię dziecka i data uroczystości, dzięki czemu ozdoba wspaniale podkreśli charakter przyjęcia i pięknie udekoruje stół.

  17,98 zł
 • TOPPER na tort komunijny Granatowa Komunia Z IMIENIEM TOPPER na tort komunijny Granatowa Komunia Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort komunijny Granatowa Komunia Z IMIENIEM

  Topper na tort komunijny na Komunię chłopca wykonany z grubego papieru. Na topperze znajduje się imię dziecka, data, a także grafika jasnych kwiatów i granatowych elementów. Topper posiada dwa szpikulce, które ułatwią jego wbicie w tort. Piękny dodatek, który wspaniale ozdobi ciasto.

  24,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Granatowa Komunia Ø20cm OPŁATEK personalizowany na tort Granatowa Komunia Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Granatowa Komunia Ø20cm

  Wyjątkowo piękna dekoracja tortu na Komunię chłopca. Personalizowany opłatek w biało-granatowej kolorystyce z kwiatowym motywem wspaniale udekoruje słodki wypiek. Opłatek z imieniem dziecka i datą świetnie podkreśli charakter uroczystości.

  17,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Granatowa Komunia 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Granatowa Komunia 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Granatowa Komunia 12szt

  Pudełka na ciasto to idealny dodatek na Komunię Świętą. Pozwoli on zapakować ciasto, tort i wręczyć gościom po zakończonym przyjęciu. Pudełka posiadają atest żywności i dostosowane są do przechowywania słodkich wypieków. Zdobione personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka i grafiką kwiatów zachwycą najbliższych.

  35,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Granatowa Komunia 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Granatowa Komunia 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek Granatowa Komunia 10szt (+etykiety z imieniem+białe...

  Przepiękne pudełeczka na Komunię chłopca w kształcie aniołków sprzedawane w komplecie z naklejką z imieniem dziecka. Pudełeczka prezentują się pięknie i bardzo efektownie - rewelacyjny dodatek, który pięknie zaprezentuje się obok talerzy gości. W pudełeczkach można umieścić drobne słodycze.

  27,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie na Komunię chłopca Granatowe z kwiatami 10szt BILECIKI podziękowanie na Komunię chłopca Granatowe z kwiatami 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie na Komunię chłopca Granatowe z kwiatami 10szt

  Eleganckie granatowe bileciki na podziękowanie przygotowane na Komunię chłopca. Bileciki wykonane są na grubym papierze, posiadają nadruk białych kwiatów, który nadaje całości subtelności i delikatności. Wspaniale prezentują się dołączone do podziękowań lub ułożone na talerzach gości.

  6,98 zł
 • WINIETKI komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt WINIETKI komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt

  Winietki komunijne w biało-granatowej kolorystyce przygotowane specjalnie na Komunię chłopca. Winietki wykonane są z grubego papieru. Dodatkowo posiadają kwiatowy delikatny nadruk, który sprawia, że całość prezentuje się subtelniej i delikatniej. Winietki przeznaczone są do samodzielnego wypisania nazwisk gości.

  9,98 zł
 • ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt GRANATOWE ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt GRANATOWE
  49,98 zł
  ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt GRANATOWE

  Granatowe świece kule to idealny wybór na przyjęcie komunijne chłopca. Powierzchnia z połyskiem prezentuje się elegancko i pięknie. Świece nadadzą ciepłego blasku całej aranżacji. Warto wykorzystać je w otoczeniu innych dodatków w podobnej kolorystyce.

  49,98 zł
 • PLAKAT komunijny personalizowany Granatowa Komunia 50x70cm PLAKAT komunijny personalizowany Granatowa Komunia 50x70cm
  49,98 zł
  PLAKAT komunijny personalizowany Granatowa Komunia 50x70cm

  Plakat komunijny z motywem delikatnych kwiatów i granatowych elementów to idealna dekoracja sali na uroczystość chłopca. Personalizowany plakat pozwoli w oryginalny sposób udekorować pomieszczenie i podkreśli charakter uroczystości. Plakat wspaniale prezentuje się przed wejściem do domu lub restauracji, jak i wewnątrz.  

  49,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerka Z PODPISEM Granatowa Komunia PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerka Z PODPISEM Granatowa Komunia
  42,98 zł
  PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Granatowa Komunia

  Drewniane pudełeczko z życzeniami dla dziecka przystępującego do I Komunii Świętej. W środku znajdują się również klamerki do przypięcia pieniążków lub zdjęcia.

  42,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid GRANATOWE 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid GRANATOWE 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid GRANATOWE 40x40cm 50szt

  Serwetki flizelinowe w przepięknym odcieniu granatu to idealna propozycja na Pierwszą Komunię Świętą chłopca. Serwetki wspaniale podkreślą modny klimat uroczystości, nasycony odcień granatu to kolor roku 2020! Serwetki można składać w przestrzenne formy.

  45,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Granatowe 50szt DUŻA PACZKA KIESZONKI na sztućce Granatowe 50szt DUŻA PACZKA
  49,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Granatowe 50szt DUŻA PACZKA

  Przepiękne granatowe kieszonki na sztućce wykonane z grubej flizeliny. Posiadają modny granatowy kolor, dzięki któremu idealnie pasują na uroczystość komunijną chłopca. Cudowny dodatek, który dopełni serwetki w tym samym kolorze.

  49,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt
  31,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt

  Eleganckie i efektowne serwetki w białym kolorze to świetny wybór na Chrzest Święty. Serwetki pięknie prezentują się na stole na talerzach gości lub w serwetnikach. Serwetki wykonane są z wysokiej jakości flizeliny.

  31,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Białe 25szt KIESZONKI na sztućce Białe 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Białe PROMOCJA 50 SZTUK
  1 Recenzje

  Efektowne kieszonki na sztućce w białym kolorze wspaniale uzupełnią kompozycję na stole podczas uroczystości. Biały kolor idealnie wpasowuje się do każdej aranżacji pomieszczenia.

  24,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety koła Granatowa Komunia Z IMIENIEM 10szt NAKLEJKI etykiety koła Granatowa Komunia Z IMIENIEM 10szt
  14,98 zł
  NAKLEJKI etykiety koła Granatowa Komunia Z IMIENIEM 10szt

  Naklejki komunijne z personalizacją w granatowych odcieniach. Idealny sposób na nadanie osobistego charakteru całemu przyjęciu. Na naklejce zostało umieszczone imię dziecka, data I Komunii oraz kwiaty w ciemnoniebieskich barwach. Naklejki możesz umieścić na podarunkach dla gości, słodyczach czy pudełkach na ciasto. 

  14,98 zł
 • SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m GRANATOWA SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m GRANATOWA
  29,98 zł
  SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m GRANATOWA

  Elegancka satyna w granatowym kolorze to świetna dekoracja stołu na przyjęciu dla chłopca. Fantastycznie prezentuje się z białymi i srebrnymi elementami. Idealna na chłopięce przyjęcia takie jak: Chrzest Święty, Roczek i urodzinki.

  29,98 zł
 • ZESTAW bukiet z balonów na Komunię chłopca GRANATOWY

  Zestaw balonów na Komunię chłopca składający się z balonów białych, granatowych i balonów z motywem srebrnej Hostii. Balony tworzą piękną kompozycję, która udekoruje salę na przyjęciu komunijnym chłopca.

  19,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt GRANATOWE

  Granatowe ekologiczne balony wykonane z naturalnego kauczuku to doskonały pomysł na dekoracje pomieszczenia. Bez wątpienia wpasują się w każdy typ przyjęcia, nadając mu szczególnego charakteru. Według uznania można napełnić je powietrzem lub helem. 

  9,98 zł
 • KULA puszysta bibułowa 25cm GRANATOWA KULA puszysta bibułowa 25cm GRANATOWA
  3,50 zł
  POMPON z bibuły 25cm GRANATOWY

  Granatowe, bibułowe pompony  to dekoracja, która zachwyci dzieci i dorosłych! Można wykorzystać je na wiele sposobów. Świetnie sprawdzą się na przyjęciach dla Waszych pociech!

  3,50 zł
 • KULA puszysta bibułowa 25cm BIAŁA KULA puszysta bibułowa 25cm BIAŁA
  3,50 zł
  POMPON z bibuły 25cm BIAŁY

  Białe, bibułowe pompony to delikatny element dekoracyjny, który świetnie sprawdzi się na przyjęciach dla maluszków! Jasne pompony nadadzą wrażenie lekkości i świeżości.  Są łatwe w zastosowaniu, dają rewelacyjny efekt. Polecamy również jako dodatek do sesji zdjęciowych!

  3,50 zł
 • KULA puszysta bibułowa 35cm BIAŁA KULA puszysta bibułowa 35cm BIAŁA
  5,50 zł
  POMPON z bibuły 35cm BIAŁY
  1 Recenzje

  Białe, bibułowe pompony to delikatna dekoracja, która świetnie sprawdzi się na przyjęciach dla maluszków! Jasne pompony nadadzą wrażenie lekkości i świeżości.  Są łatwe w zastosowaniu, dają rewelacyjny efekt.

  5,50 zł
 • BALONY transparentne 27cm 20szt BALONY transparentne 27cm 20szt
  14,98 zł
  BALONY transparentne 27cm 20szt
  1 Recenzje

  Przezroczyste balony to fantastyczna dekoracja pozwalająca na tworzenie różnorodnych oryginalnych dekoracji! Ten wyjątkowy lekki  dodatek, uświetni Wasze wyjątkowe przyjęcia. Te przezroczyste balony będą idealnie komponować się z wieloma aranżacjami.

  14,98 zł
 • BALONY metaliczne STRONG 23cm 20szt BIAŁE BALONY metaliczne STRONG 23cm 20szt BIAŁE
  14,98 zł
  BALONY do dekoracji STRONG 23cm 20szt BIAŁE

  Cudownie lekkie balony w białym odcieniu w sam raz na przyjęcie dla dzieciaków!  Białe, metaliczne balony to piękna dekoracja pomieszczenia. Świetnie sprawdzą się zawieszone nad stołem urodzinowym lub jako dekoracja wnętrza. Po uroczystości mogą zdobić  pokój dziecka.

  14,98 zł

Dekoracje na Komunię chłopca w odcieniach granatu

Zaproszenia komunijne dla chłopca

Zaproszenia komunijne 2023 dla chłopca z kolekcji Granatowa Komunia charakteryzują się eleganckimi, białymi kwiatami na granatowym tle. Są to bardzo popularne ostatnio zaproszenia komunijne wypisane, gdzie można własnoręcznie zamieścić niezbędne informacje o uroczystości, tj. data, godzina, miejsce uroczystości oraz imię i nazwisko zaproszonych gości.

Zaproszenia komunijne dla chłopca

Granatowe zaproszenia komunijne dla chłopca

Polecamy także zaproszenia komunijne personalizowane z nadrukowanym własnym tekstem, imieniem dziecka oraz wszelkimi niezbędnymi informacjami o wydarzeniu. Eleganckie zaproszenia komunijne z kolekcji Granatowa Komunia z pewnością zachwycą gości. Są to nietypowe zaproszenia komunijne, dedykowane głównie dla chłopca, ze względu na kolorystykę.

Jak zrobić zaproszenie na Komunię? Pięknie wykonane rękodzieło można potraktować jako wyjątkowy upominek. Zaproszenia komunijne ręcznie robione to oryginalny pomysł, dlatego warto wziąć pod uwagę ich zakup lub własnoręczne wykonanie.

Dekoracje stołu i sali na Komunię chłopca - kolekcja Granatowa Komunia

Dekoracje stołu na Komunię chłopca z kolekcji Granatowa Komunia są doskonałym sposobem na aranżację stołu dla gości. Piękne serwetki flizelinowe i kieszonki na sztućce w kolorze granatowym oraz uroczyste świece w kształcie kuli to dekoracje stołu komunijnego, które prezentują się zniewalająco. Bieżnik komunijny z satyny w tym samym kolorze to dopełnienie całej aranżacji stołu na Komunię chłopca. Dekoracje stołu z kolekcji Granatowa Komunia doskonale łączą się z bielą.

Serwetki komunijne flizelinowe

Serwetki komunijne flizelinowe w granatowym kolorze

Dekoracja sali na Komunię chłopca z kolekcji Granatowa Komunia to biało-granatowa propozycja aranżacji wnętrza na przyjęcie. Wystrój sali na Komunię dla dziewczynki jest zazwyczaj w kolorze różowym, dlatego kolekcja Granatowa Komunia to propozycja przeznaczona głównie dla chłopców. Lekkie pompony z bibuły w kolorze białym i granatowym świetnie budują atmosferę i wyglądają lekko.  Są rewelacyjnymi dekoracjami na Komunię w domu.

Jak samemu zrobić dekoracje komunijne? Można puścić wodze wyobraźni i stworzyć indywidualne kombinacje dekoracyjne, np. styropianowe dekoracje komunijne. Samodzielnie można także skomponować bukiety, aby wykorzystać je jako kwiaty na stół komunijny. Możliwości jest wiele, dlatego warto dokładnie zastanowić się nad stylem przyjęcia komunijnego, jaki będzie motywem przewodnim tego dnia.

Dekoracje na tort komunijny dla chłopca

Dekoracje na tort komunijny dla chłopca z kolekcji Granatowa Komunia to delikatne i eleganckie propozycje, dzięki którym tort dziecka będzie wyglądał wyjątkowo.

Topper na tort komunijny z chłopięcej kolekcji Granatowa Komunia to prosta i niezwykle urocza dekoracja z motywem delikatnych, białych kwiatów, opatrzone granatowymi elementami. Topper komunijny jest spersonalizowany i można na nim umieścić nadruk z imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

Topper na tort komunijny dla chłopca

Topper na tort komunijny w biało-granatowej kolorystyce

Tort komunijny dla chłopca może być ozdobiony także w nieco inny sposób. W ofercie posiadamy opłatek na tort komunijny z personalizacją i motywem przewodnim kolekcji Granatowa Komunia. Jest to dekoracja bardzo łatwa w aplikacji, która jest bardzo smaczna. Gwarantujemy, że goście będą zachwyceni tak udekorowanym ciastem komunijnym.

Świetnie sprawdza się także ozdoby na tort komunijny z masy cukrowej, np. figurka chłopca. Niektórzy wykorzystują także uroczyste kwiaty na tort komunijny oraz napisy.