Granatowa Komunia chłopca

Granatowa Komunia chłopca

Dekoracje komunijne dla chłopca to zbiór wyjątkowych propozycji. W kolekcji komunijnej Granatowa Komunia znajduje się wiele ciekawych produktów. Zaproszenia komunijne dla chłopca w kolorze biało-granatowym doskonale pasują do charakteru przyjęcia chłopięcego. Dekoracje komunijne na stół, np. serwetki flizelinowe czy kieszonki na sztućce w kolorze granatowym lub białym stworzą niepowtarzalny klimat bezpośrednio przy nakryciach gości. Dekoracje komunijne sali dla chłopca to lekkie, granotowo-białe pompony bibułowe  i rozety papierowe, dzięki którym można stworzyć niepowtarzalny klimat. Warto wykorzystać także dekoracje tortu komunijnego dla chłopca, tj. topper lub opłatek komunijny z personalizacją.

Granatowa Komunia chłopca

 • ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Wyjątkowa propozycja na I Komunię Świętą chłopca. Zaproszenia wykonane w granatowej kolorystyce, zdobione białymi kwiatami pozwolą w elegancki i modny sposób zaprosić gości na uroczystość dziecka. W komplecie znajdują się białe koperty, które idealnie pasują do chłopięcych zaproszeń na Komunię.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane dla chłopca Kielich i Kwiaty (+biała koperta) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane dla chłopca Kielich i Kwiaty (+biała koperta)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane dla chłopca Kielich i Kwiaty (+biała...

  Personalizowane zaproszenie komunijne, na którym umieścimy przesłany przez Was tekst oraz nazwiska gości. Zaproszenie sprzedawane jest w komplecie z białą kopertą. Prezentuje się pięknie i ponadczasowo. Niebieska kolorystyka sprawia, że to idealny wybór na Komunię chłopca. Gruby papier i spersonalizowany tekst powodują, że zaproszenia stanowią idealny,...

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Komunię chłopca elektroniczne Granatowa Komunia ZAPROSZENIE na Komunię chłopca elektroniczne Granatowa Komunia
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Komunię chłopca elektroniczne Granatowa Komunia

  Szukasz efektownego zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą swojego syna? Zawiadom bliskich w nowoczesny sposób przesyłając im elektroniczne zaproszenie w odcieniach granatu z elementami kwiatów. Tekst zawarty na zaproszeniu należy przesłać na naszego maila. Zaskocz bliskich nietypową formą powiadomienia! 

  39,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Granatowa Komunia Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Granatowa Komunia Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Granatowa Komunia Z IMIENIEM (+wstążka biała)

  Granatowa księga pamiątkowa zdobiona grafiką delikatnych kwiatów. To wyjątkowa propozycja pamiątki na Pierwszą Komunię Świętą chłopca. Wewnątrz księgi znajdują się puste strony które należy samodzielnie uzupełnić. Księga może również posłużyć jako album na zdjęcia.

  49,98 zł
 • MENU komunijne Granatowa Komunia MENU komunijne Granatowa Komunia
  6,49 zł
  MENU komunijne Granatowa Komunia

  Przepiękne i bardzo eleganckie menu komunijne przygotowane z grafiką w odcieniach granatu. Motyw kwiatów i granatowe elementy sprawiają, że menu będzie idealne na przyjęcie chłopca. Wykonane na sztywnym papierze prezentuje się efektownie i elegancko. Warto ułożyć je przy talerzach gości.

  6,49 zł
 • BILECIKI podziękowanie komunijne Komunia chłopca z kwiatami 10szt BILECIKI podziękowanie komunijne Komunia chłopca z kwiatami 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie komunijne Komunia chłopca z kwiatami 10szt

  Bileciki podziękowanie dla gości komunijnych z motywem kwiatów na granatowym tle to wspaniały wybór na Komunię chłopca. Bileciki można dołączyć do pudełeczek, woreczków z cukierkami czy ułożyć samodzielnie przy nakryciach gości. Prezentują się pięknie i niepowtarzalnie.

  6,98 zł
 • WINIETKA komunijna z nadrukiem Granatowa Komunia WINIETKA komunijna z nadrukiem Granatowa Komunia
  1,89 zł
  WINIETKA komunijna z nadrukiem Granatowa Komunia

  Winietki komunijne przygotowane na Komunię chłopca z subtelną grafiką kwiatów i granatowymi elementami. Winietki wykonane są na sztywnym papierze i posiadają nadruk nazwisk gości. Wskażą najbliższym miejsca przy stole, a dodatkowo pięknie go udekorują.

  1,89 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie komunijne Wianuszek z kwiatami 10szt PUDEŁECZKA podziękowanie komunijne Wianuszek z kwiatami 10szt
  19,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie komunijne Wianuszek z kwiatami 10szt

  Pudełeczka na podziękowanie komunijne wykonane w odcieniach bieli i granatu, dekorowane delikatnym kwiatowym motywem. Pudełeczka prezentują się pięknie i oryginalnie. Wewnątrz warto umieścić czekoladki, które będą słodkim upominkiem dla najbliższych.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKA komunijna Z IMIENIEM Granatowa Komunia CZEKOLADKA komunijna Z IMIENIEM Granatowa Komunia
  29,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Granatowa Komunia 10szt

  Pyszne czekoladki komunijne w odcieniach granatu, dekorowane motywem subtelnych kwiatów w jasnych barwach. Czekoladki pięknie podziękują gościom za przybycie na uroczystości dla chłopca. Wspaniały wybór, by ułożyć je na talerzykach bądź umieścić w specjalnych pudełeczkach.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA komunijna ZE ZDJĘCIEM Granatowa Komunia CZEKOLADKA komunijna ZE ZDJĘCIEM Granatowa Komunia
  36,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne ZE ZDJĘCIEM Granatowa Komunia 10szt

  Czekoladki komunijne ze zdjęciem dziecka to świetny wybór na podziękowania dla gości w oryginalnym stylu. W komplecie znajduje się czekoladka w srebrnym papierku oraz podłużna naklejka z imieniem dziecka, datą i zdjęciem pociechy. Takie czekoladki oczarują zaproszonych gości!

  36,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Granatowa Komunia Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie Granatowa Komunia Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Granatowa Komunia Z IMIENIEM 20szt

  Przepyszne polskie krówki owinięte w papierek w granatowej kolorystyce z imieniem dziecka i datą uroczystości to piękny pomysł na podziękowania dla gości. Krówki posiadają nadruk delikatnych jasnych kwiatów i akcenty w odcieniu granatu. Wspaniale pasują na uroczystość komunijną chłopca.

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Granatowa Komunia (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie z sercem Granatowa Komunia (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem Granatowa Komunia (+bileciki kółka+naklejki)...

  Personalizowane lizaki z motywem serca to wspaniała propozycja podziękowań dla gości na Komunię dziecka. Lizaki sprzedawane są w komplecie z bilecikami i naklejkami, które zdobione są elegancką grafiką w biało-granatowej kolorystyce. Tak przygotowane upominki zachwycą najbliższych.

  49,98 zł
 • LIZAKI na Komunię Granatowa Komunia (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI na Komunię Granatowa Komunia (+etykiety z imieniem) 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI na Komunię Granatowa Komunia (+etykiety z imieniem) 10szt

  Lizaki na podziękowanie dla gości komunijnych z personalizowanymi naklejkami. Taki zestaw pozwoli w wyjątkowy i oryginalny sposób podziękować najbliższym za przybycie na uroczystość dziecka. Etykiety wykonane zostały w nowoczesnym style w biało-granatowej kolorystyce, która idealnie nadaje się na Komunię chłopca.

  29,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Granatowa Komunia Z IMIENIEM MIÓD na podziękowanie komunijne Granatowa Komunia Z IMIENIEM
  9,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Granatowa Komunia Z IMIENIEM (bb)

  Słoiczki z miodem na podziękowania komunijne przygotowane na uroczystość dla chłopca. Miodki pozwolą wyrazić wdzięczność za przybycie i wręczone prezenty. Dzięki granatowym akcentom wspaniale sprawdzą się na uroczystości dla chłopca.

  9,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Granatowa Komunia (bb) SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Granatowa Komunia (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Granatowa Komunia (bb)

  Słoiczek na podziękowanie dla gości podczas I Komunii Świętej z małymi cukierkami. Gotowy upominek do wręczenia najbliższym to rewelacyjny sposób na podziękowanie za przybycie i wręczone prezenty. 

  8,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Komunię Tabliczka Granatowa Komunia (+ramka) DEKORACJA stołu na Komunię Tabliczka Granatowa Komunia (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Komunię Tabliczka Granatowa Komunia (+ramka)

  Przepiękna dekoracja stołu komunijnego na uroczystości dla chłopca. Dekoracja składa się z drewnianej białej ramki oraz tabliczki z motywem kwiatów i granatowych elementów. Na tabliczce znajduje się imię dziecka i data uroczystości, dzięki czemu ozdoba wspaniale podkreśli charakter przyjęcia i pięknie udekoruje stół.

  17,98 zł
 • TOPPER na tort komunijny Granatowa Komunia Z IMIENIEM TOPPER na tort komunijny Granatowa Komunia Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort komunijny Granatowa Komunia Z IMIENIEM

  Topper na tort komunijny na Komunię chłopca wykonany z grubego papieru. Na topperze znajduje się imię dziecka, data, a także grafika jasnych kwiatów i granatowych elementów. Topper posiada dwa szpikulce, które ułatwią jego wbicie w tort. Piękny dodatek, który wspaniale ozdobi ciasto.

  24,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Granatowa Komunia Ø20cm OPŁATEK personalizowany na tort Granatowa Komunia Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Granatowa Komunia Ø20cm

  Wyjątkowo piękna dekoracja tortu na Komunię chłopca. Personalizowany opłatek w biało-granatowej kolorystyce z kwiatowym motywem wspaniale udekoruje słodki wypiek. Opłatek z imieniem dziecka i datą świetnie podkreśli charakter uroczystości.

  17,98 zł
 • DEKORACJE komunijne w Twoim stylu WYBIERZ KOLEKCJĘ

  Zobacz wszystkie kolekcje na Komunię Świętą w sklepie >TUTAJ<

 • OPŁATEK na tort komunijny Chłopca ZE ZDJĘCIEM! Ø20cm OPŁATEK na tort komunijny Chłopca ZE ZDJĘCIEM! Ø20cm
  19,98 zł
  OPŁATEK na tort komunijny Chłopca ZE ZDJĘCIEM! Ø20cm
  1 Recenzje

  Opłatek personalizowany ze zdjęciem dziecka to świetna dekoracja tortu na Komunię Świętą dziecka. Zdobiony dodatkowo napisem "Pierwsza Komunia Święta", imieniem i datą uroczystości wyróżni dziecko komunijne podczas przyjęcia. 

  19,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Granatowa Komunia 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Granatowa Komunia 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Granatowa Komunia 12szt
  1 Recenzje

  Pudełka na ciasto to idealny dodatek na Komunię Świętą. Pozwoli on zapakować ciasto, tort i wręczyć gościom po zakończonym przyjęciu. Pudełka posiadają atest żywności i dostosowane są do przechowywania słodkich wypieków. Zdobione personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka i grafiką kwiatów zachwycą najbliższych.

  35,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Granatowa Komunia 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Granatowa Komunia 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek Granatowa Komunia 10szt (+etykiety z imieniem+białe...

  Przepiękne pudełeczka na Komunię chłopca w kształcie aniołków sprzedawane w komplecie z naklejką z imieniem dziecka. Pudełeczka prezentują się pięknie i bardzo efektownie - rewelacyjny dodatek, który pięknie zaprezentuje się obok talerzy gości. W pudełeczkach można umieścić drobne słodycze.

  28,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie na Komunię chłopca Granatowe z kwiatami 10szt BILECIKI podziękowanie na Komunię chłopca Granatowe z kwiatami 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie na Komunię chłopca Granatowe z kwiatami 10szt

  Eleganckie granatowe bileciki na podziękowanie przygotowane na Komunię chłopca. Bileciki wykonane są na grubym papierze, posiadają nadruk białych kwiatów, który nadaje całości subtelności i delikatności. Wspaniale prezentują się dołączone do podziękowań lub ułożone na talerzach gości.

  6,98 zł
 • WINIETKI komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt WINIETKI komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt

  Winietki komunijne w biało-granatowej kolorystyce przygotowane specjalnie na Komunię chłopca. Winietki wykonane są z grubego papieru. Dodatkowo posiadają kwiatowy delikatny nadruk, który sprawia, że całość prezentuje się subtelniej i delikatniej. Winietki przeznaczone są do samodzielnego wypisania nazwisk gości.

  9,98 zł
 • ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt GRANATOWE ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt GRANATOWE
  79,98 zł
  ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt GRANATOWE

  Granatowe świece kule to idealny wybór na przyjęcie komunijne chłopca. Powierzchnia z połyskiem prezentuje się elegancko i pięknie. Świece nadadzą ciepłego blasku całej aranżacji. Warto wykorzystać je w otoczeniu innych dodatków w podobnej kolorystyce.

  79,98 zł
 • PLAKAT komunijny personalizowany Granatowa Komunia 50x70cm PLAKAT komunijny personalizowany Granatowa Komunia 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT komunijny personalizowany Granatowa Komunia 50x70cm

  Plakat komunijny z motywem delikatnych kwiatów i granatowych elementów to idealna dekoracja sali na uroczystość chłopca. Personalizowany plakat pozwoli w oryginalny sposób udekorować pomieszczenie i podkreśli charakter uroczystości. Plakat wspaniale prezentuje się przed wejściem do domu lub restauracji, jak i wewnątrz.  

  59,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerka Z PODPISEM Granatowa Komunia PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerka Z PODPISEM Granatowa Komunia
  42,98 zł
  PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Granatowa Komunia

  Drewniane pudełeczko z życzeniami dla dziecka przystępującego do I Komunii Świętej. W środku znajdują się również klamerki do przypięcia pieniążków lub zdjęcia.

  42,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Granatowe 40x40cm 12szt SERWETKI flizelinowe Granatowe 40x40cm 12szt
  14,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Granatowe 40x40cm 12szt

  Klasyczne serwetki w eleganckim granatowym kolorze to wspaniały sposób na dodanie charakteru aranżacji. Zadbaj o wygląd stołu w praktyczny i łatwy sposób. Modny granatowy kolor niesamowicie łatwo dopasuje się do wybranego stylu przyjęcia.

  14,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid GRANATOWE 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid GRANATOWE 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid GRANATOWE 40x40cm 50szt

  Serwetki flizelinowe w przepięknym odcieniu granatu to idealna propozycja na Pierwszą Komunię Świętą chłopca. Serwetki wspaniale podkreślą modny klimat uroczystości, nasycony odcień granatu to kolor roku 2020! Serwetki można składać w przestrzenne formy.

  45,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Granatowe 50szt DUŻA PACZKA KIESZONKI na sztućce Granatowe 50szt DUŻA PACZKA
  49,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Granatowe 50szt DUŻA PACZKA

  Przepiękne granatowe kieszonki na sztućce wykonane z grubej flizeliny. Posiadają modny granatowy kolor, dzięki któremu idealnie pasują na uroczystość komunijną chłopca. Cudowny dodatek, który dopełni serwetki w tym samym kolorze.

  49,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt
  31,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt

  Eleganckie i efektowne serwetki w białym kolorze to świetny wybór na Chrzest Święty. Serwetki pięknie prezentują się na stole na talerzach gości lub w serwetnikach. Serwetki wykonane są z wysokiej jakości flizeliny.

  31,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Białe 25szt KIESZONKI na sztućce Białe 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Białe PROMOCJA 50 SZTUK
  1 Recenzje

  Efektowne kieszonki na sztućce w białym kolorze wspaniale uzupełnią kompozycję na stole podczas uroczystości. Biały kolor idealnie wpasowuje się do każdej aranżacji pomieszczenia.

  24,98 zł
 • BIEŻNIK muślinowy na stół 0,7x5m BIEŻNIK muślinowy na stół 0,7x5m
  72,98 zł
  BIEŻNIK muślinowy na stół 0,7x5m

  Klasyczna a zarazem niesamowicie piękna dekoracja na stół! Delikatny bieżnik na stół wspaniale podkreśli aranżację dodając jej zwiewnego charakteru. Klasyczna biel bez problemu wpisze się w każdy motyw przyjęcia. Wykorzystaj go podczas Komunii Świętej, Chrztu Świętego lub innych okazji! 

  72,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx5m BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx5m
  26,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx5m

  Błękitny bieżnik na stół wykonany z flizeliny to idealna propozycja dekoracji na Chrzest i inne przyjęcia dla chłopca. Bieżnik przepięknie prezentuje się na stole i rewelacyjnie komponuje się z innymi elementami dekoracyjnymi w białym lub błękitnym kolorze. Można go stosować przez środek stołu jak i w poprzek. 

  26,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety koła Granatowa Komunia Z IMIENIEM 10szt NAKLEJKI etykiety koła Granatowa Komunia Z IMIENIEM 10szt
  14,98 zł
  NAKLEJKI etykiety koła Granatowa Komunia Z IMIENIEM 10szt

  Naklejki komunijne z personalizacją w granatowych odcieniach. Idealny sposób na nadanie osobistego charakteru całemu przyjęciu. Na naklejce zostało umieszczone imię dziecka, data I Komunii oraz kwiaty w ciemnoniebieskich barwach. Naklejki możesz umieścić na podarunkach dla gości, słodyczach czy pudełkach na ciasto. 

  14,98 zł
 • SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m GRANATOWA SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m GRANATOWA
  29,98 zł
  SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m GRANATOWA

  Elegancka satyna w granatowym kolorze to świetna dekoracja stołu na przyjęciu dla chłopca. Fantastycznie prezentuje się z białymi i srebrnymi elementami. Idealna na chłopięce przyjęcia takie jak: Chrzest Święty, Roczek i urodzinki.

  29,98 zł

Dekoracje na Komunię chłopca w odcieniach granatu

Zaproszenia komunijne dla chłopca

Zaproszenia komunijne 2024 dla chłopca z kolekcji Granatowa Komunia charakteryzują się eleganckimi, białymi kwiatami na granatowym tle. Są to bardzo popularne ostatnio zaproszenia komunijne wypisane, gdzie można własnoręcznie zamieścić niezbędne informacje o uroczystości, tj. data, godzina, miejsce uroczystości oraz imię i nazwisko zaproszonych gości.

Zaproszenia komunijne dla chłopca

Granatowe zaproszenia komunijne dla chłopca

Polecamy także zaproszenia komunijne personalizowane z nadrukowanym własnym tekstem, imieniem dziecka oraz wszelkimi niezbędnymi informacjami o wydarzeniu. Eleganckie zaproszenia komunijne z kolekcji Granatowa Komunia z pewnością zachwycą gości. Są to nietypowe zaproszenia komunijne, dedykowane głównie dla chłopca, ze względu na kolorystykę.

Jak zrobić zaproszenie na Komunię? Pięknie wykonane rękodzieło można potraktować jako wyjątkowy upominek. Zaproszenia komunijne ręcznie robione to oryginalny pomysł, dlatego warto wziąć pod uwagę ich zakup lub własnoręczne wykonanie.

Dekoracje stołu i sali na Komunię chłopca - kolekcja Granatowa Komunia

Dekoracje stołu na Komunię chłopca z kolekcji Granatowa Komunia są doskonałym sposobem na aranżację stołu dla gości. Piękne serwetki flizelinowe i kieszonki na sztućce w kolorze granatowym oraz uroczyste świece w kształcie kuli to dekoracje stołu komunijnego, które prezentują się zniewalająco. Bieżnik komunijny z satyny w tym samym kolorze to dopełnienie całej aranżacji stołu na Komunię chłopca. Dekoracje stołu z kolekcji Granatowa Komunia doskonale łączą się z bielą.

Serwetki komunijne flizelinowe

Serwetki komunijne flizelinowe w granatowym kolorze

Dekoracja sali na Komunię chłopca z kolekcji Granatowa Komunia to biało-granatowa propozycja aranżacji wnętrza na przyjęcie. Wystrój sali na Komunię dla dziewczynki jest zazwyczaj w kolorze różowym, dlatego kolekcja Granatowa Komunia to propozycja przeznaczona głównie dla chłopców. Lekkie pompony z bibuły w kolorze białym i granatowym świetnie budują atmosferę i wyglądają lekko.  Są rewelacyjnymi dekoracjami na Komunię w domu.

Jak samemu zrobić dekoracje komunijne? Można puścić wodze wyobraźni i stworzyć indywidualne kombinacje dekoracyjne, np. styropianowe dekoracje komunijne. Samodzielnie można także skomponować bukiety, aby wykorzystać je jako kwiaty na stół komunijny. Możliwości jest wiele, dlatego warto dokładnie zastanowić się nad stylem przyjęcia komunijnego, jaki będzie motywem przewodnim tego dnia.

Dekoracje na tort komunijny dla chłopca

Dekoracje na tort komunijny dla chłopca z kolekcji Granatowa Komunia to delikatne i eleganckie propozycje, dzięki którym tort dziecka będzie wyglądał wyjątkowo.

Topper na tort komunijny z chłopięcej kolekcji Granatowa Komunia to prosta i niezwykle urocza dekoracja z motywem delikatnych, białych kwiatów, opatrzone granatowymi elementami. Topper komunijny jest spersonalizowany i można na nim umieścić nadruk z imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

Topper na tort komunijny dla chłopca

Topper na tort komunijny w biało-granatowej kolorystyce

Tort komunijny dla chłopca może być ozdobiony także w nieco inny sposób. W ofercie posiadamy opłatek na tort komunijny z personalizacją i motywem przewodnim kolekcji Granatowa Komunia. Jest to dekoracja bardzo łatwa w aplikacji, która jest bardzo smaczna. Gwarantujemy, że goście będą zachwyceni tak udekorowanym ciastem komunijnym.

Świetnie sprawdza się także ozdoby na tort komunijny z masy cukrowej, np. figurka chłopca. Niektórzy wykorzystują także uroczyste kwiaty na tort komunijny oraz napisy.