Akcesoria do dekoracji

Akcesoria do dekoracji

Akcesoria do dekoracji komunijnych przydadzą się w każdych okolicznościach. Wstążki, gąbki do kompozycji kwiatowych, hel do balonów, przylepce - każdy dodatek może być cenny i rewelacyjnie odmieni uroczystą aranżację. Za pomocą przylepców lub helu można sprawić, że balony komunijne będą lewitowały przy suficie, co wygląda doskonale. Wstążki to akcesoria, z których można stworzyć dekoracyjne kokardki na słodki stół, lub wykorzystać przy dekoracji Kościoła na Pierwszą Komunię Świętą.

Akcesoria do dekoracji

Akcesoria do dekoracji komunijnych - dodatki, których nie może zabraknąć na przyjęciu komunijnym

Dekoracje komunijne na uroczystość I Komunii Świętej to szeroki wachlarz inspiracji i pomysłów - od balonów i girland do wystroju sali po serwetki i kubeczki na stół komunijny. Niezbędne mogą okazać się akcesoria do dekoracji, które sprawią, że ozdoby komunijne będą prezentowały się w zamierzony sposób i zachwycą gości komunijnych. Taśma dwustronna, przylepce do balonów, żyłka, wstążki, hel do balonów i wiele innych, cennych akcesoriów do dekoracji na Komunię, można znaleźć w okolicznościowym sklepie internetowym. Produkty wysokiej jakości pozwolą na efektywne stworzenie dekoracji na Pierwszą Komunię Świętą chłopca i dziewczynki.

Akcesoria komunijne do balonów - stwórz przyjęcie jak z bajki!

Dekoracja sali i stołu na Komunię nie obejdzie się bez akcesoriów komunijnych do balonów. Balony foliowe i lateksowe to bardzo popularne dekoracje, bez których nie obejdzie się żadne uroczyste przyjęcie komunijne. Aby dekoracje balonowe prezentowały się zjawiskowo, warto zaopatrzyć się w hel do balonów, za pomocą którego można pompować balony o odpowiedniej wielkości. Duże balony foliowe z helem będą doskonałym elementem aranżacji wnętrza na Pierwszą Komunię dziecka. Szczególnie wygodny w użyciu jest hel w puszce, który pozwala w szybki sposób stworzyć fantastyczne balonowe dekoracje. Balony wypełnione helem elegancko unoszą się w powietrzu, co z pewnością zrobi ogromne wrażenie na gościach komunijnych. Jest to idealny sposób do tworzenia bukietów i girland z balonów. Balony z helem mogą być także doskonałą atrakcją dla dzieci na przyjęciu.

przylepce do mocowania balonów

Przylepce do mocowania balonów

Wstążki komunijne - jak je wykorzystać?

Dekoracje komunijne w domu nie muszą być nudne! Dlatego warto wykorzystać dekoracyjne wstążki, tasiemki i żyłki, za pomocą których można niektóre elementy dekoracji podwiesić, ozdobić, podkreślić. Wstążki są bardzo subtelne i wytrzymałe. Można je wykorzystać jako dekoracja upominków komunijnych dla gości lub mogą pełnić funkcję łącznika do baneru komunijnego (podobnie jak wytrzymała żyłka). W ofercie sklepu posiadamy piękne tasiemki satynowe w wielu wariantach kolorystycznych: biały, kremowy, błękitny, ciemnoróżowy, jasnoróżowy, złoty, srebrny, jasnozielony, niebieski. Można także znaleźć wstążki plastikowe oraz żyłkę. Kolor dodatków komunijnych można wybrać zgodnie z wizją aranżacji sali, stołu czy Kościoła.

brokatowa wstążka do balonów

Brokatowa wstążka do balonów