Kule papierowe i bibułowe

Kule papierowe i bibułowe

Kule papierowe i bibułowe pozwolą w piękny i oryginalny sposób udekorować urodziny dziecka. Takie dekoracje urodzinowe świetnie prezentują się na zdjęciach z przyjęcia. Kule papierowe i bibułowe dostępne są w wielu kolorach. Na urodziny dziewczynki najchętniej wybierane są dekoracje papierowe i bibułowe w różowym kolorze, a na urodziny chłopca w niebieskiej kolorystyce. Do dekoracji przyjęcia dla dziecka będą potrzebne również balony urodzinowe oraz banery i girlandy.

Kule papierowe i bibułowe

Dekoracje sali na urodzinki

Świetnym pomysłem na urozmaicenie dekoracji wnętrza na Waszym przyjęciu będzie zaopatrzenie się we wszelkie dekoracje, które stworzą wyjątkowe tło pod wszelkie pozostałe elementy ozdobne. Warto zainteresować się akcesoriami, które możecie połączyć w piękne aranżacje i ciągle będą się cudownie prezentować. Idealnie w tej roli sprawdzą się kule papierowe i bibułowe. Jest to niezwykle uniwersalny i wielofunkcyjny dodatek, który będziecie mogli wykorzystać nawet po skończonym przyjęciu. Podczas uroczystości wystarczy porozwieszać kilka tych dodatków pod sufitem, by całość świetnie się prezentowała i zachwyciła Waszych gości. 

Kule papierowe na urodziny

Znakomitym pomysłęm na upiększenie Waszego przyjęcia, jeżeli uważacie, że macie już wszelkie potrzebne elementy dekoracyjne będa papierowe kule. Jest to bardzo ciekawa ozdoba, która wyglądem przypomina lampiony. Bardzo innowacyjnym rozwiązaniem będzie kreatywne wykorzystanie tego dodatku w tworzeniu dekoracji na Waszą uroczystość. W zależności od własnych preferencji i motywu przewodniego przyjęcia, wybierzcie odpowiednie kolory kul. Warto zdecydować się na kilka, pasujących do siebie kolorów, aby stworzyć wyjątkowe aranżacje, które nie będą tak mdłe i jednolite. Świetnym rozwiązaniem będzie również wybór kilku rozmiarów.  W ten sposób wszelkie dekoracje będą bardziej trójwymiarowe i pieniej będą prezentować się na pamiątkowych fotografiach. 

kula papierowa na urodzinki

Kula papierowa na urodzinki

Kule papierowe możecie podwiesić pod sufitem i połączyć je z balonami, girlandami. Gwarantujemy Wam, że najlepszym rozwiązaniem jest połączenie tych dekoracji w piękne aranżacje. Dzięki temu nic nie będzie oderwane od pozostałych elementów. Jeżeli urządzacie przyjęcie w plenerze świetnie sprawdzą się papierowe kule, umieszczone na drzewach, w altanie. W połączeniu z lampkami ledowymi dadzą piękny efekt, gdy zacznie się już ściemniać. Z pewnością musicie zainteresować się tym dodatkiem i puścić wodze wyobraźni. 

Kule bibułowe na urodziny

Świetną alternatywą dla klasycznych kul papierowych są kule bibułowe. W praktyce, możecie wykorzystać je w ten sam sposób. Wszelkie połączenia i kompozycje będą świetnym rozwiązaniem na ten dodatek. Różnicą pomiędzy nimi jest jedynie wygląd zewnętrzny i materiał z jakiego są wykonane. Kule bibułowe posiadają fakturę plastra miodu. Taki kształt pozwala na wyróżnienie tego dodatku na tle pozostałych elementów. Z pewnością jest bardziej oryginalny i innowacyjny element dekoracyjny, którym na pewno zaskoczycie swoich najbliższych. 

 kula papierowa na urodzinki

Kula papierowa na urodzinki dziecka

Zobacz wszystkie propozycje dekoracji pomieszczenia na urodziny dziecka w kategorii DEKORACJE SALI NA URODZINY:

Balony urodzinowe - kolorowe

Balony urodzinowe - kształty

Balony urodzinowe - litery i cyfry

Balony urodzinowe - z konfetti

Girlandy urodzinowe i banery

Rozety dekoracyjne na urodziny

Pompony z bibuły na urodziny

Kule papierowe i bibułowe

Plakaty urodzinowe

Dekoracje urodzinowe - zestawy