Gadżety do sesji brzuszkowej pozwolą stworzyć niezapomniane pamiątkowe zdjęcia dla Przyszłej Mamy. Rekwizyty do sesji ciążowej to przede wszystkim kolorowe kulki dymne oraz fontanny dymne, które dodatkowo pozwolą ujawnić płeć dziecka w oryginalny sposób. Świetną propozycją dekoracji do sesji są również personalizowane szarfy oraz balony. W naszej ofercie znajduje się również konfetti w tubie, które pozwoli ujawnić płeć dziecka w różowej i błękitnej kolorystyce.

Wybierz:

Gadżety do sesji brzuszkowej/ciążowej

Gadżety do sesji brzuszkowej - zrób piękną sesję ciążową!

Każda kobieta znosi ciążę inaczej. Niektóre przyszłe mamy zmagają się z mdłościami oraz zmęczeniem, natomiast inne przez dziewięć miesięcy czują się nadzwyczaj dobrze. Każda kobieta jest inna - i to jest piękne! W ciąży zmienia się jednak przede wszystkim ciało przyszłej mamy. Brzuszek z tygodnia na tydzień rośnie coraz bardziej, pozwalając w pełni doświadczać tworzącego się życia. Nie ulega żadnym wątpliwościom, że ciąża to wyjątkowy i niezwykle ważny okres w życiu kobiety. Pierwsze kopnięcie, dźwięk bijącego serduszka czy zdjęcie USG to wydarzenia, które pamięta się przez długie, długie lata. Chcesz, aby ten czas stał się jeszcze bardziej szczególny? Pragniesz mieć pamiątkę, która zawsze przypominać Ci będzie o tych niepowtarzalnych chwilach? W takim wypadku znakomitym rozwiązaniem jest sesja zdjęciowa. Wykonane przez profesjonalistę fotografie pozwolą w cudowny sposób uchwycić jedyny w swoim rodzaju klimat oraz miłość do oczekiwanego maluszka!

Inspiracje na sesję ciążową

Większość przyszłych mam uwielbia zdjęcia. Fotografie rosnącego brzuszka wykonywane samodzielnie w domu. Zdjęcia z przyjaciółkami podczas Baby Shower. I oczywiście, zdjęcia USG z wizyt lekarskich. Wszystko to są piękne pamiątki, które pokazują, jak cudownym czasem jest okres ciąży. W ostatnim czasie ogromną popularnością cieszą się jednak także profesjonalne sesje brzuszkowe. Zdjęcia wykonane przez profesjonalistę bez dwóch zdań pozwolą uchwycić wszystkie zmiany, jakie zaszły w Twoim wyglądzie podczas ciąży! Sesję zdjęciową bardzo często wykonuje się w studiu. To pozwala nadać jej dowolny charakter za pomocą odpowiedniego tła oraz rekwizytów. Jeśli jednak chcesz, by zdjęcia miały ciepły, rodzinny klimat, możesz znaleźć także fotografa, który wykona sesję ciążową w Twoim własnym domu. Wiosną czy latem wspaniałym rozwiązaniem jest sesja w plenerze. Wybierz taki wariant, w którym najlepiej się czujesz i stwórz przepiękną pamiątkę na całe życie. 

Fontanna dymna do zdjęć

Fontanny dymne do sesji zdjęciowej w ciąży

Rekwizyty na sesję brzuszkową w domu, studiu i plenerze

Nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości akcesoria, które możesz z powodzeniem wykorzystać w trakcie swojej sesji brzuszkowej. Nie ma przy tym znaczenia, czy planujesz wykonać zdjęcia w plenerze, czy w studiu. Stylowe rekwizyty w każdym przypadku są rewelacyjnym rozwiązaniem. Balony to jeden z najchętniej wybieranych dodatków do zdjęć. Można ozdobić nimi tło lub wykorzystać jako akcesoria trzymane przez przyszłą mamę. Foliowe serca z napisem “Mom to be” albo zestawy balonów w różowej i niebieskiej kolorystyce znakomicie pasują do charakteru sesji ciążowej. To sprawdzony dodatek, który uatrakcyjni fotografie. Do sesji wykorzystać możesz również zestawy tabliczek z tematycznymi napisami. Takie rekwizyty sprawdzą się w dowolnej stylistyce zdjęć. Przyszła mama świetnie prezentować się będzie w personalizowanej szarfie. To również kapitalna pamiątka. W czasie sesji z powodzeniem używać można wystrzałowego konfetti oraz kul dymnych. Uzyskany dzięki nim rezultat będzie wspaniały. 

Konfetti w tubie różowe

Różowe konfetti wystrzałowe na sesję ciążową

Sesja ciążowa - jak się przygotować?

W czasie przygotowań do sesji zdjęciowej dobrze jest pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Przede wszystkim - zadbaj o swoje samopoczucie. To od Ciebie zależy, jak wyglądać będzie sesja, dlatego powinnaś wybrać taką stylistykę oraz otoczenie, które pozwolą Ci poczuć się komfortowo i swobodnie. Sesje w plenerze czy bieliźnie może i wyglądają pięknie, ale przyszła mama powinna przede wszystkim wybrać taki wariant, który najbardziej jej odpowiada. Pamiętaj - nic na siłę! Wspaniałym rozwiązaniem są również sesje rodzinne. Zdjęcia z partnerem i przyszłym tatą oczekiwanego maluszka będą jeszcze lepszą pamiątką.

Jeśli zamierzasz w czasie sesji ciążowej wykorzystać rekwizyty, najlepiej zaplanuj to wcześniej. Dobrze jest tego rodzaju szczegóły ustalić zawczasu z fotografem. Dzięki temu określicie stylistykę zdjęć i oboje będziecie wiedzieć, czego się spodziewać. W ten sposób unikniecie też nieporozumień. Do charakteru sesji brzuszkowej dopasować można stroje, które znakomicie skomponują się z tłem i rekwizytami. Odpowiednie przygotowanie pozwoli Ci zrelaksować się w czasie sesji i czerpać z niej prawdziwą przyjemność.