Opłatki na tort Chrzest

Opłatki na tort Chrzest

Opłatki na tort to wspaniały pomysł by udekorować tort na Chrzest Święty. Opłatek na tort prostokątny nie różni się od okrągłego sposobem nakładania na powierzchnię tortu. Nie trzeba kupować tortu w cukierni. Torty domowe także można przyozdobić zamówionym opłatkiem. Dobry przepis na tort dla dziecka można znaleźć w internecie i wykonać go samodzielnie na swój własny sposób. Inne dekoracje tortu na Chrzest to również personalizowany topper z imieniem dziecka.

Opłatki na tort Chrzest

 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Srebrno-Złoty Chrzest Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest Srebrno-Złoty Chrzest Ø20cm
  15,98 zł
  OPŁATEK personalizowany Srebrno-Złoty...

  Wspaniała dekoracja tortu na Chrzest Święty dziecka w postaci personalizowanego opłatka. Ozdobiony elegancką grafiką szarozielonych listków oraz geometrycznych elementów w złotym kolorze prezentuje się niezwykle pięknie! Waflowy opłatek z imieniem dziecka oraz datą chrztu rewelacyjnie podkreśli charakter uroczystości.

  15,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Złoty Wózeczek Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest Złoty Wózeczek Ø20cm
  15,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest Złoty...
  1 Recenzje

  Wspaniały dodatek, który w elegancki sposób udekoruje tort na Chrzest Święty dziecka. Opłatek na tort zdobiony piękną grafiką wózeczka w złotym odcieniu oraz imieniem dziecka świetnie podkreśli charakter uroczystości. Waflowy opłatek pozwoli w szybki, efektowny i piękny sposób udekorować tort na Chrzest Święty dziecka.

  15,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Chłopiec w Kwiatach Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest Chłopiec w Kwiatach Ø20cm
  15,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest...
  1 Recenzje

  Wspaniała, szybka i efektowna dekoracja tortu na Chrzest Święty dziecka! Personalizowany opłatek ozdobiony grafiką niebiesko-brzoskwiniowych kwiatów oraz imieniem dziecka elegancko udekoruje słodki wypiek i podkreśli charakter przyjęcia. Świetny dodatek na Chrzest Święty chłopca.

  15,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Lily of the Valley Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest Lily of the Valley Ø20cm
  15,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest Lily of...
  1 Recenzje

  Personalizowany opłatek z imieniem dziecka oraz delikatną grafiką gałązki konwalii to wyjątkowa dekoracja tortu na Chrzest Święty Maluszka. Słodki wypiek wspaniale prezentuje się na stole z waflowym opłatkiem z kolekcji Lily of the Valley. Z pewnością oczaruje wszystkich gości!

  15,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Zapach Piwonii Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest Zapach Piwonii Ø20cm
  15,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest Zapach...
  2 Recenzje

  Szukacie wspaniałej dekoracji tortu na Chrzest Święty dziecka? Świetną propozycją jest personalizowany waflowy opłatek z piękną grafiką i imieniem dziecka. Słodki wypiek z taką ozdobą będzie prezentował się niezwykle elegancko na stole i na zdjęciach z uroczystości. Opłatek ozdobiony jest delikatną grafiką kwiatów piwonii, która zachwyci wszystkich gości.

  15,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Subtelny Róż Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest Subtelny Róż Ø20cm
  15,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest...

  Wspaniała dekoracja tortu na Chrzest Święty w postaci personalizowanego opłatka. Okrągły, waflowy opłatek ozdobiony grafiką delikatnych kwiatów, napisem Chrzest Święty oraz imieniem dziecka rewelacyjnie podkreśli charakter uroczystości. Świetna propozycja na elegancką i piękną, a zarazem szybką i łatwą dekorację słodkiego wypieku.

  15,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Romantyczna Piwonia Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest Romantyczna Piwonia Ø20cm
  15,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest...

  Personalizowany opłatek z imieniem dziecka to wspaniała dekoracja tortu na Chrzest Święty dziecka. Waflowy opłatek o średnicy 20cm pięknie prezentuje się na słodkim wypieku i przede wszystkim jest łatwy w użyciu. Dekoracja ozdobiona jest imieniem dziecka, data przyjęcia oraz śliczną grafiką subtelnej piwonii.

  15,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na chrzest Rożowy Aniołek Ø20cm OPŁATEK personalizowany na chrzest Rożowy Aniołek Ø20cm
  15,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na chrzest Rożowy...

  Jak udekorować tort na Chrzest dziecka? Idealnie sprawdzi się przepiękny waflowy opłatek z piękną grafiką Różowego Aniołka i imieniem! Opłatek jest szybki i prosty w zastosowaniu, dzięki czemu pozwoli błyskawicznie przygotować smaczne ciasto na uroczystość Chrztu. Waflowy kruchy opłatek idealnie wpisuje się w klimat na Chrzcie dziewczynki. Dzięki...

  15,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na chrzest Niebieski Aniołek Ø20cm OPŁATEK personalizowany na chrzest Niebieski Aniołek Ø20cm
  15,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest...

  Świetny sposób na udekorowanie tortu na Chrzest dziecka - oryginalny i piękny waflowy opłatek z grafiką ślicznego aniołka i imieniem dziecka! Opłatek to sposób na szybką i efektowną dekorację tortu. Dzięki imieniu dziecka tort będzie prezentował się wyjątkowo apetycznie. Niebieskie barwy sprawiają, że to świetny wybór na Chrzest chłopca.

  15,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany Różowy Wózek ZE ZDJĘCIEM Ø20cm OPŁATEK personalizowany Różowy Wózek ZE ZDJĘCIEM Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest...

  Opłatek ze zdjęciem maluszka będzie wspaniałą dekoracją tortu na Chrzcie! Opłatek wykonany został w odcieniach różu i ozdobiony jest grafiką różowego wózeczka. Na opłatku znalazło się imię dziecka, data uroczystości, a także zdjęcie pociechy. To prosta i szybka dekoracja tortu, która daje spektakularny efekt!

  17,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany Błękitny Wózek ZE ZDJĘCIEM Ø20cm OPŁATEK personalizowany Błękitny Wózek ZE ZDJĘCIEM Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest...
  1 Recenzje

  Opłatek na tort ze zdjęciem dziecka będzie fantastyczną dekoracją tortu. Na opłatku nadrukujemy zdjęcie maluszka, imię oraz datę uroczystości. Błękitna kolorystyka opłatka idealnie pasuje na Chrzest małego chłopca.

  17,98 zł
 • OPŁATEK Chrzest Różowy Wózek +IMIĘ Ø20cm WZÓR I OPŁATEK Chrzest Różowy Wózek +IMIĘ Ø20cm WZÓR I
  15,98 zł
  OPŁATEK na Chrzest Kwiatowy Wózek RÓŻ...

  Jak szybko udekorować tort na Chrzest małej dziewczynki? Wykorzystajcie waflowy opłatek o średnicy 20cm dekorowany imieniem dziecka. Opłatek wykonany jest w odcieniach różu i ozdobiony motywem wózka. Jego zastosowanie jest bardzo łatwe, dzięki czemu szybko przygotujecie smaczny i efektowny tort.

  15,98 zł
 • OPŁATEK Chrzest Błękitny Wózek +IMIĘ Ø20cm WZÓR I OPŁATEK Chrzest Błękitny Wózek +IMIĘ Ø20cm WZÓR I
  15,98 zł
  OPŁATEK na Chrzest Kwiatowy Wózek BŁĘKIT...

  Jak udekorować tort na Chrzest chłopca? Idealną dekoracją będzie waflowy opłatek na tort wykonany w odcieniach błękitu! Na opłatku znalazła się grafika błękitnego wózeczka oraz imię dziecka i data uroczystości. Przygotujcie sprawdzone i przepyszne ciasto i udekorujcie je takim opłatkiem. Efekt będzie niesamowity, a opłatek z motywem wózka idealnie...

  15,98 zł
 • OPŁATEK Chrzest Różowy Wózek +IMIĘ 21x30cm OPŁATEK Chrzest Różowy Wózek +IMIĘ 21x30cm
  15,98 zł
  OPŁATEK na Chrzest Kwiatowy Wózek RÓŻ...
  2 Recenzje

  Prześliczny opłatek z motywem różowego wózka wspaniale udekoruje tort na Chrzcie małej dziewczynki. Opłatek wykonany jest w odcieniach różu, a nadruk wózeczka jednoznacznie kojarzy się z uroczystością Chrztu. Opłatek bardzo łatwo i szybko udekoruje tort dając spektakularny efekt. Wspaniały wybór na słodki tort na okoliczność Chrztu!

  15,98 zł
 • OPŁATEK Chrzest Błękitny Wózek +IMIĘ 21x30cm OPŁATEK Chrzest Błękitny Wózek +IMIĘ 21x30cm
  15,98 zł
  OPŁATEK na Chrzest Kwiatowy Wózek BŁĘKIT...
  1 Recenzje

  Specjalnie przygotowany opłatek na tort z okazji Chrztu pozwoli w łatwy sposób ozdobić tort, a dzięki imiennej personalizacji zyska wyjątkowy charakter! Na opłatku znalazł się motyw Błękitnego Wózeczka charakterystyczny dla całej kolekcji Błękitny Wózeczek. Można go zastosować łatwo i szybko, a tym samym uzyskać piękną dekorację tortu.

  15,98 zł
 • NÓŻ I ŁOPATKA do tortu White Dream NÓŻ I ŁOPATKA do tortu White Dream
  27,98 zł
  NÓŻ I ŁOPATKA do tortu White Dream

  Elegancki, biały zestaw do krojenia ciasta świetnie sprawdzi się na takich przyjęciach jak Chrzest Święty, Roczek czy urodzinki dziecka.

  27,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany Chrzest w Srebrze Ø20cm OPŁATEK personalizowany Chrzest w Srebrze Ø20cm
  15,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Chrzest w...

  Jak udekorować tort na Chrzest Święty w piękny i szybki sposób? Wspaniałą propozycją jest personalizowany opłatek na tort z imieniem dziecka i eleganckim motywem srebrnej koronki. Opłatek zdobiony jest napisem "Chrzest Święty", który rewelacyjnie podkreśli uroczysty charakter przyjęcia.

  15,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  25,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  25,00 zł

Najważniejsza atrakcja dziecięcego przyjęcia - pyszny tort!

Każdy z nas uwielbia słodkości. Organizując cudowną uroczystość dla naszej pociechy, trzeba również zwrócić uwagę na wygląd jaki będzie mieć tort dla dziecka. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sam smak wypieku nie wystarczy, specjalna okazja jaka nadchodzi wymaga też użycia ozdoby na tort. Z kolei żeby ten przypadł brzdącowi do gustu, koniecznie muszą pojawić się kolorowe dekoracje na tort. W tym momencie warto rozważyć kilka opcji, jednak najbardziej polecamy zdecydować się na opłatki na tort. Te niesamowite dekoracje na tort dla dzieci tworzą naprawdę ogromne pole do popisu. Każdy z naszych produktów zawiera imię dziecka oraz datę wyjątkowego wydarzenia.

Fantastyczna dekoracja tortu - waflowy opłatek

Jako ozdoby na tort dla dzieci łatwo je przygotować. Stanowią okazję do zaoszczędzenia naszego czasu spędzanego w kuchni, co pozwoli skoncentrować się na dopracowaniu innych szczegółów związanych z przyjęciem. Jak nałożyć waflowy opłatek na tort? Wystarczy rozprowadzić równomiernie śmietanę albo krem, po czym delikatnie docisnąć opłatek na tort. Początkowo nie będzie leżał równo na powierzchni, jednak po godzinie sam się do niej dopasuje. Po trzech godzinach tort na chrzest będzie gotowy do podania. Z pewnością zrobi wrażenie na zaproszonych gościach.

Przepiękne opłatki na tort z imieniem dziecka

Na rynku dostępnych jest wiele wzorów, a firmy prześcigają się w nowych pomysłach na oryginalny opłatek na tort dla dziecka. Należy jednak pamiętać o utrzymaniu estetyki i elegancji, na którą stawiamy przede wszystkim. Nasza oferta zawiera personalizowane dekoracje na tort dla dziecka. W ten sposób, wybierając opłatek na tort na chrzest można być pewnym dobrego stylu zdobień graficznych. Decydując się na opłatek na tort okrągły o średnicy 20 cm, możliwe jest nabycie w przeróżnych motywach - kwiatowych (na przykład Subtelny Róż i Lovely Peony), z gałązką (Eukaliptus, Lily of the Valley), ekskluzywne (Złote Stópki), czy w wersji z podkreśleniem płci dziecka. Różowy opłatek na tort dla dziewczynki zawiera uroczego aniołka lub wózeczek, taki sam zdobi opłatek na tort dla chłopca, tylko w kolorze niebieskim. Dostępny jest także wyjątkowy opłatek na tort ze zdjęciem. Możliwość umieszczenia fotografii maluszka znacznie uświetni prezentację wypieku. Proponujemy również opłatek na tort a4 z cytatem słów Jana Pawła II oraz grafiką wózeczka. Jest to piękny i bardzo delikatny akcent.

Wspaniałe motywy na urodzinowym torcie

Szykując tort na roczek, stajemy przed wyzwaniem. W końcu będą to pierwsze urodzinki w życiu naszej pociechy, powinien robić wrażenie i imponować wyrazistymi barwami. Sprawdźmy jaki jest najlepszy opłatek na tort na pierwsze urodziny. W ofercie naszego sklepu internetowego pojawiają się one w ulubionych dziecięcych deseniach. Są to dekoracje na tort na roczek z pastelowymi chmurkami czy zwierzątkami. Gdy dziecko jest już starsze, nasz wybór powinien pokrywać się z jego wizją i upodobaniami. Najbardziej popularny opłatek na tort księżniczki to zdecydowanie opłatek na tort jednorożec i opłatek na tort kotek. Dla chłopców proponujemy opłatek na tort dinozaur. Solenizant będzie miał cudowną niespodziankę! Tort urodzinowy na pewno stanie się główną atrakcją tego specjalnego dnia.

Opłatek na tort na Baby Shower - wyjątkowe grafiki

Przygotowując tort dla przyszłej mamy, postawmy na urokliwy opłatek na tort na baby shower. Ozdobiony jest nadrukiem kobiety z brzuszkiem oraz ślicznymi kwiatami piwonii, nadając ciastu lekkiego wyglądu. Zawiera też imię ciężarnej oraz datę organizowanego bankietu. Dekoracja podkreśli charakter przyjęcia i efektownie wypadnie podczas pamiątkowej sesji zdjęciowej. Stanowić będzie w przyszłości niesamowitą pamiątkę, a użyta ozdoba na tort zapadnie w pamięć każdej obecnej w tym dniu przyjaciółki.

Zobacz inne propozycje dekoracji tortu i dodatków na słodkości w kategorii TORT I SŁODKOŚCI:

Opłatki na tort

Toppery na tort

Świeczki i figurki na tort

Balony samopompujące na tort

Foremki na muffiny

Toppery na muffiny

Pudełka na ciasta

Słodycze