Opłatki na tort Chrzest

Opłatki na tort Chrzest

Opłatek na tort Chrzest to wspaniały pomysł na to, jak udekorować tort na Chrzest Święty. Tort na Chrzest to bardzo ważny aspekt. Tort na Chrzest dziewczynki chętnie wybierany jest w odcieniach różu, a dla chłopca w błękicie. Opłatki na tort Chrzest Święty mogą być przygotowane z imieniem lub zdjęciem dziecka. Nie trzeba kupować tortu w cukierni. Torty domowe także można przyozdobić zamówionym opłatkiem. Dobry przepis na tort na Chrzest można znaleźć w internecie i wykonać go samodzielnie na swój własny sposób. Inne dekoracje tortu na Chrzest to również personalizowany topper na Chrzest z imieniem.

Opłatki na tort Chrzest

  • OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 21x30cm OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 21x30cm
    17,98 zł
    OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 21x30cm
    1 Recenzje

    Przepiękna dekoracja tortu na Chrzest Święty z motywem złotych stópek. Waflowy opłatek na tort zdobiony imieniem dziecka oraz datą przyjęcia prezentuje się przepięknie. Pozwoli w wyjątkowy sposób podkreślić charakter uroczystości maluszka. Opłatek to bardzo łatwa w użyciu dekoracja, która może zostać wykorzystana w domu, jak i w cukierni.

    17,98 zł
  • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Srebrno-Złoty Chrzest Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest Srebrno-Złoty Chrzest Ø20cm
    17,98 zł
    OPŁATEK personalizowany Srebrno-Złoty Chrzest Ø20cm

    Wspaniała dekoracja tortu na Chrzest Święty dziecka w postaci personalizowanego opłatka. Ozdobiony elegancką grafiką szarozielonych listków oraz geometrycznych elementów w złotym kolorze prezentuje się niezwykle pięknie! Waflowy opłatek z imieniem dziecka oraz datą chrztu rewelacyjnie podkreśli charakter uroczystości.

    17,98 zł
  • OPŁATEK na tort Z IMIENIEM Srebrno-Złoty Chrzest 21x30cm OPŁATEK na tort Z IMIENIEM Srebrno-Złoty Chrzest 21x30cm
    17,98 zł
    OPŁATEK na tort Z IMIENIEM Srebrno-Złoty Chrzest 21x30cm

    Prostokątny opłatek z imieniem dziecka i datą przyjęcia pozwoli w oryginalny sposób udekorować własnoręcznie przygotowany tort na Chrzest Święty. Waflowy opłatek zdobiony nowoczesną grafiką szaro-zielonych listków prezentuje się elegancko na słodkim wypieku. Personalizacja umieszczona na opłatku pozwoli podkreślić wyjątkowy charakter uroczystości.

    17,98 zł
  • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Złoty Wózeczek Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest Złoty Wózeczek Ø20cm
    17,98 zł
    OPŁATEK personalizowany na Chrzest Złoty Wózeczek Ø20cm
    1 Recenzje

    Wspaniały dodatek, który w elegancki sposób udekoruje tort na Chrzest Święty dziecka. Opłatek na tort zdobiony piękną grafiką wózeczka w złotym odcieniu oraz imieniem dziecka świetnie podkreśli charakter uroczystości. Waflowy opłatek pozwoli w szybki, efektowny i piękny sposób udekorować tort na Chrzest Święty dziecka.

    17,98 zł
  • OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Złoty Wózeczek 21x30cm OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Złoty Wózeczek 21x30cm
    17,98 zł
    OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Złoty Wózeczek 21x30cm
    1 Recenzje

    Jak udekorować własnoręcznie przygotowany tort na Chrzest Święty dziecka? Idealną propozycją jest personalizowany opłatek na tort z motywem złotego wózeczka. Opłatek przepięknie prezentuje się na słodkim wypieku i rewelacyjnie podkreśla wyjątkowy charakter uroczystości.

    17,98 zł
  • OPŁATEK na tort Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Z IMIENIEM Ø20cm OPŁATEK na tort Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Z IMIENIEM Ø20cm
    17,98 zł
    OPŁATEK na tort Chrzest Rustykalny z wianuszkiem Z IMIENIEM Ø20cm

    Szybka i efektowna dekoracja tortu w formie opłatka na ciasto. Opłatek wystarczy położyć na powierzchni kremu i odczekać aby wchłonął wilgoć. Opłatek jest personalizowany imieniem dziecka oraz datą Chrztu. Pięknie prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach.

    17,98 zł
  • OPŁATEK na tort Chrzest Anioł Stróż Z IMIENIEM Ø20cm OPŁATEK na tort Chrzest Anioł Stróż Z IMIENIEM Ø20cm
    17,98 zł
    OPŁATEK na tort Chrzest Anioł Stróż Z IMIENIEM Ø20cm

    Piękna dekoracja tortu na Chrzest, która wspaniale podkreśli charakter uroczystości. Opłatek na tort zdobiony jest grafiką aniołka, imieniem dziecka i datą przyjęcia. Opłatek to szybka i łatwa w użyciu dekoracja. Jeśli sami pieczecie tort dla dziecka - to taka dekoracja to dla Was idealna propozycja.

    17,98 zł
  • OPŁATEK personalizowany Chrzest w Srebrze Ø20cm OPŁATEK personalizowany Chrzest w Srebrze Ø20cm
    17,98 zł
    OPŁATEK personalizowany na tort Chrzest w Srebrze Ø20cm

    Jak udekorować tort na Chrzest Święty w piękny i szybki sposób? Wspaniałą propozycją jest personalizowany opłatek na tort z imieniem dziecka i eleganckim motywem srebrnej koronki. Opłatek zdobiony jest napisem "Chrzest Święty", który rewelacyjnie podkreśli uroczysty charakter przyjęcia.

    17,98 zł
  • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Lily of the Valley Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest Lily of the Valley Ø20cm
    17,98 zł
    OPŁATEK personalizowany na Chrzest Lily of the Valley Ø20cm
    1 Recenzje

    Personalizowany opłatek z imieniem dziecka oraz delikatną grafiką gałązki konwalii to wyjątkowa dekoracja tortu na Chrzest Święty Maluszka. Słodki wypiek wspaniale prezentuje się na stole z waflowym opłatkiem z kolekcji Lily of the Valley. Z pewnością oczaruje wszystkich gości!

    17,98 zł
  • OPŁATEK na tort Chrzest Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM Ø20cm OPŁATEK na tort Chrzest Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM Ø20cm
    17,98 zł
    OPŁATEK na tort Chrzest Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM Ø20cm
    1 Recenzje

    Elegancka dekoracja tortu na Chrzest Święty, która jest przede wszystkim łatwa i szybka w użyciu. Personalizowany opłatek na tort z imieniem dziecka wspaniale prezentuje się na słodkim wypieku i świetnie podkreśla charakter uroczystości. 

    17,98 zł
  • OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Srebrno-Złoty Chrzest 21x30cm OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Srebrno-Złoty Chrzest 21x30cm
    17,98 zł
    OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 21x30cm

    Prostokątny opłatek na tort z imieniem dziecka pozwoli w elegancki sposób udekorować słodki wypiek na Chrzest Święty. Opłatek zdobiony jest nowoczesną grafiką gałązki eukaliptusa kolorze matowego złota i zieleni. Personalizacja w postaci imienia dziecka i daty Chrztu wspaniale podkreśli charakter uroczystości.

    17,98 zł
  • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Zapach Piwonii Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest Zapach Piwonii Ø20cm
    17,98 zł
    OPŁATEK personalizowany na Chrzest Piwonie Ø20cm
    2 Recenzje

    Szukacie wspaniałej dekoracji tortu na Chrzest Święty dziecka? Świetną propozycją jest personalizowany waflowy opłatek z piękną grafiką i imieniem dziecka. Słodki wypiek z taką ozdobą będzie prezentował się niezwykle elegancko na stole i na zdjęciach z uroczystości. Opłatek ozdobiony jest delikatną grafiką kwiatów piwonii, która zachwyci wszystkich gości.

    17,98 zł
  • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Subtelny Róż Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest Subtelny Róż Ø20cm
    17,98 zł
    OPŁATEK personalizowany na Chrzest Subtelny Róż Ø20cm

    Wspaniała dekoracja tortu na Chrzest Święty w postaci personalizowanego opłatka. Okrągły, waflowy opłatek ozdobiony grafiką delikatnych kwiatów, napisem Chrzest Święty oraz imieniem dziecka rewelacyjnie podkreśli charakter uroczystości. Świetna propozycja na elegancką i piękną, a zarazem szybką i łatwą dekorację słodkiego wypieku.

    17,98 zł
  • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Romantyczna Piwonia Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest Romantyczna Piwonia Ø20cm
    17,98 zł
    OPŁATEK personalizowany na Chrzest Romantyczna Piwonia Ø20cm

    Personalizowany opłatek z imieniem dziecka to wspaniała dekoracja tortu na Chrzest Święty dziecka. Waflowy opłatek o średnicy 20cm pięknie prezentuje się na słodkim wypieku i przede wszystkim jest łatwy w użyciu. Dekoracja ozdobiona jest imieniem dziecka, data przyjęcia oraz śliczną grafiką subtelnej piwonii.

    17,98 zł
  • OPŁATEK personalizowany na chrzest Rożowy Aniołek Ø20cm OPŁATEK personalizowany na chrzest Rożowy Aniołek Ø20cm
    17,98 zł
    OPŁATEK personalizowany na chrzest Rożowy Aniołek NEW Ø20cm

    Jak udekorować tort na Chrzest dziecka? Idealnie sprawdzi się przepiękny waflowy opłatek z piękną grafiką Różowego Aniołka i imieniem! Opłatek jest szybki i prosty w zastosowaniu, dzięki czemu pozwoli błyskawicznie przygotować smaczne ciasto na uroczystość Chrztu. Waflowy kruchy opłatek idealnie wpisuje się w klimat na Chrzcie dziewczynki. Dzięki...

    17,98 zł
  • OPŁATEK personalizowany na chrzest Niebieski Aniołek Ø20cm OPŁATEK personalizowany na chrzest Niebieski Aniołek Ø20cm
    17,98 zł
    OPŁATEK personalizowany na Chrzest Niebieski Aniołek NEW Ø20cm

    Świetny sposób na udekorowanie tortu na Chrzest dziecka - oryginalny i piękny waflowy opłatek z grafiką ślicznego aniołka i imieniem dziecka! Opłatek to sposób na szybką i efektowną dekorację tortu. Dzięki imieniu dziecka tort będzie prezentował się wyjątkowo apetycznie. Niebieskie barwy sprawiają, że to świetny wybór na Chrzest chłopca.

    17,98 zł
  • OPŁATEK personalizowany Różowy Wózek ZE ZDJĘCIEM Ø20cm OPŁATEK personalizowany Różowy Wózek ZE ZDJĘCIEM Ø20cm
    19,98 zł
    OPŁATEK personalizowany na Chrzest Kwiatowy Wózek RÓŻ ZE ZDJĘCIEM Ø20cm

    Opłatek ze zdjęciem maluszka będzie wspaniałą dekoracją tortu na Chrzcie! Opłatek wykonany został w odcieniach różu i ozdobiony jest grafiką różowego wózeczka. Na opłatku znalazło się imię dziecka, data uroczystości, a także zdjęcie pociechy. To prosta i szybka dekoracja tortu, która daje spektakularny efekt!

    19,98 zł
  • OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek RÓŻ ZE ZDJĘCIEM 21x30cm OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek RÓŻ ZE ZDJĘCIEM 21x30cm
    17,98 zł
    OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek RÓŻ ZE ZDJĘCIEM 21x30cm

    Przepiękny opłatek na tort ze zdjęciem i kwiatowym motywem na Chrzest Święty dziewczynki. Waflowy opłatek wspaniale prezentuje się na słodkim wypieku i świetnie podkreśla charakter uroczystości. Goście obecni na przyjęciu będą zachwyceni tak uroczą dekoracją tortu ze zdjęciem dziecka.

    17,98 zł
  • OPŁATEK personalizowany Błękitny Wózek ZE ZDJĘCIEM Ø20cm OPŁATEK personalizowany Błękitny Wózek ZE ZDJĘCIEM Ø20cm
    19,98 zł
    OPŁATEK personalizowany na Chrzest Kwiatowy Wózek BŁĘKIT ZE ZDJĘCIEM Ø20cm
    1 Recenzje

    Opłatek na tort ze zdjęciem dziecka będzie fantastyczną dekoracją tortu. Na opłatku nadrukujemy zdjęcie maluszka, imię oraz datę uroczystości. Błękitna kolorystyka opłatka idealnie pasuje na Chrzest małego chłopca.

    19,98 zł
  • OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek BŁĘKIT ZE ZDJĘCIEM 21x30cm OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek BŁĘKIT ZE ZDJĘCIEM 21x30cm
    17,98 zł
    OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek BŁĘKIT ZE ZDJĘCIEM 21x30cm

    Jak udekorować tort na Chrzest Święty chłopca? Wspaniałą propozycją jest personalizowany opłatek ze zdjęciem dziecka, który przepięknie udekoruje własnoręcznie przygotowany tort, jak i tort z cukierni. Personalizacja w postaci imienia maluszka i daty Chrztu cudownie podkreśli charakter uroczystości.

    17,98 zł
  • OPŁATEK Chrzest Różowy Wózek +IMIĘ Ø20cm WZÓR I OPŁATEK Chrzest Różowy Wózek +IMIĘ Ø20cm WZÓR I
    17,98 zł
    OPŁATEK na Chrzest Kwiatowy Wózek RÓŻ +IMIĘ Ø20cm WZÓR I

    Jak szybko udekorować tort na Chrzest małej dziewczynki? Wykorzystajcie waflowy opłatek o średnicy 20cm dekorowany imieniem dziecka. Opłatek wykonany jest w odcieniach różu i ozdobiony motywem wózka. Jego zastosowanie jest bardzo łatwe, dzięki czemu szybko przygotujecie smaczny i efektowny tort.

    17,98 zł
  • OPŁATEK Chrzest Błękitny Wózek +IMIĘ Ø20cm WZÓR I OPŁATEK Chrzest Błękitny Wózek +IMIĘ Ø20cm WZÓR I
    17,98 zł
    OPŁATEK na Chrzest Kwiatowy Wózek BŁĘKIT +IMIĘ Ø20cm WZÓR I

    Jak udekorować tort na Chrzest chłopca? Idealną dekoracją będzie waflowy opłatek na tort wykonany w odcieniach błękitu! Na opłatku znalazła się grafika błękitnego wózeczka oraz imię dziecka i data uroczystości. Przygotujcie sprawdzone i przepyszne ciasto i udekorujcie je takim opłatkiem. Efekt będzie niesamowity, a opłatek z motywem wózka idealnie...

    17,98 zł
  • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Chłopiec w Kwiatach Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest Chłopiec w Kwiatach Ø20cm
    17,98 zł
    OPŁATEK personalizowany na Chrzest Chłopiec w Kwiatach Ø20cm
    1 Recenzje

    Wspaniała, szybka i efektowna dekoracja tortu na Chrzest Święty dziecka! Personalizowany opłatek ozdobiony grafiką niebiesko-brzoskwiniowych kwiatów oraz imieniem dziecka elegancko udekoruje słodki wypiek i podkreśli charakter przyjęcia. Świetny dodatek na Chrzest Święty chłopca.

    17,98 zł
  • OPŁATEK Chrzest Różowy Wózek +IMIĘ 21x30cm OPŁATEK Chrzest Różowy Wózek +IMIĘ 21x30cm
    17,98 zł
    OPŁATEK na Chrzest Kwiatowy Wózek RÓŻ +IMIĘ 21x30cm
    2 Recenzje

    Prześliczny opłatek z motywem różowego wózka wspaniale udekoruje tort na Chrzcie małej dziewczynki. Opłatek wykonany jest w odcieniach różu, a nadruk wózeczka jednoznacznie kojarzy się z uroczystością Chrztu. Opłatek bardzo łatwo i szybko udekoruje tort dając spektakularny efekt. Wspaniały wybór na słodki tort na okoliczność Chrztu!

    17,98 zł
  • OPŁATEK Chrzest Błękitny Wózek +IMIĘ 21x30cm OPŁATEK Chrzest Błękitny Wózek +IMIĘ 21x30cm
    17,98 zł
    OPŁATEK na Chrzest Kwiatowy Wózek BŁĘKIT +IMIĘ 21x30cm
    1 Recenzje

    Specjalnie przygotowany opłatek na tort z okazji Chrztu pozwoli w łatwy sposób ozdobić tort, a dzięki imiennej personalizacji zyska wyjątkowy charakter! Na opłatku znalazł się motyw Błękitnego Wózeczka charakterystyczny dla całej kolekcji Błękitny Wózeczek. Można go zastosować łatwo i szybko, a tym samym uzyskać piękną dekorację tortu.

    17,98 zł
  • NÓŻ I ŁOPATKA do tortu White Dream NÓŻ I ŁOPATKA do tortu White Dream
    27,98 zł
    NÓŻ I ŁOPATKA do tortu White Dream
    1 Recenzje

    Elegancki, biały zestaw do krojenia ciasta świetnie sprawdzi się na takich przyjęciach jak Chrzest Święty, Roczek czy urodzinki dziecka.

    27,98 zł
  • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
    35,00 zł
    EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni...

    Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

    35,00 zł

Tort na Chrzest - jak udekorować? Tort na Chrzest dziewczynki i chłopca

Każdy z nas uwielbia słodkości. Organizując cudowną uroczystość dla naszej pociechy, trzeba również zwrócić uwagę na wygląd jaki będzie mieć tort dla dziecka. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sam smak wypieku nie wystarczy, specjalna okazja jaka nadchodzi wymaga też użycia ozdób na tort . Z kolei żeby ten przypadł brzdącowi do gustu, koniecznie muszą pojawić się kolorowe dekoracje na tort na Chrzest. W tym momencie warto rozważyć kilka opcji, jednak najbardziej polecamy zdecydować się na opłatki na tort. Te niesamowite dekoracje na tort dla dzieci tworzą naprawdę ogromne pole do popisu. Każdy z naszych produktów zawiera imię dziecka oraz datę wyjątkowego wydarzenia.

Opłatek na tort Chrzest - wspaniała dekoracja słodkiego wypieku z imieniem lub zdjęciem dziecka

Jako ozdoby na tort dla dzieci łatwo je przygotować. Stanowią okazję do zaoszczędzenia naszego czasu spędzanego w kuchni, co pozwoli skoncentrować się na dopracowaniu innych szczegółów związanych z przyjęciem. Jak nałożyć waflowy opłatek na tort? Wystarczy rozprowadzić równomiernie śmietanę albo krem, po czym delikatnie docisnąć opłatek na tort. Początkowo nie będzie leżał równo na powierzchni, jednak po godzinie sam się do niej dopasuje. Po trzech godzinach tort na chrzest będzie gotowy do podania. Z pewnością zrobi wrażenie na zaproszonych gościach. Dostępne są okrągłe opłatki na tort oraz prostokątne opłatki na tort, które idealnie pasują do tradycyjnych tortów wykonywanych przez cukiernie i piekarnie.

Opłatek na tort na Chrzest z imieniem

Opłatek na tort z motywem złotych stópek

Opłatki na tort z imieniem dziecka - oryginalne dekoracje słodkiego wypieku

Na rynku dostępnych jest wiele wzorów, a firmy prześcigają się w nowych pomysłach na oryginalny opłatek na tort dla dziecka. Należy jednak pamiętać o utrzymaniu estetyki i elegancji, na którą stawiamy przede wszystkim. Nasza oferta zawiera personalizowane dekoracje na tort dla dziecka. W ten sposób, wybierając opłatek na tort na chrzest można być pewnym dobrego stylu zdobień graficznych. Decydując się na opłatek na tort okrągły o średnicy 20 cm, możliwe jest nabycie w przeróżnych motywach - kwiatowych (na przykład Subtelny Róż i Lovely Peony), z gałązką (Eukaliptus, Lily of the Valley), ekskluzywne (Złote Stópki), czy w wersji z podkreśleniem płci dziecka. Różowy opłatek na tort dla dziewczynki zawiera uroczego aniołka lub wózeczek, taki sam zdobi opłatek na tort dla chłopca, tylko w kolorze niebieskim. Dostępny jest także wyjątkowy opłatek na tort ze zdjęciem. Możliwość umieszczenia fotografii maluszka znacznie uświetni prezentację wypieku. Proponujemy również opłatek na tort a4 z cytatem słów Jana Pawła II oraz grafiką wózeczka. Jest to piękny i bardzo delikatny akcent.

Opłatek na tort Chrzest chłopca

Opłatek na tort na Chrzest chłopca