Opłatki na tort Chrzest

Opłatki na tort Chrzest

Opłatek na tort Chrzest to wspaniały pomysł na to, jak udekorować tort na Chrzest Święty. Tort na Chrzest to bardzo ważny aspekt. Tort na Chrzest dziewczynki chętnie wybierany jest w odcieniach różu, a dla chłopca w błękicie. Opłatki na tort Chrzest Święty mogą być przygotowane z imieniem lub zdjęciem dziecka. Nie trzeba kupować tortu w cukierni. Torty domowe także można przyozdobić zamówionym opłatkiem. Dobry przepis na tort na Chrzest można znaleźć w internecie i wykonać go samodzielnie na swój własny sposób. Inne dekoracje tortu na Chrzest to również personalizowany topper na Chrzest z imieniem.

Opłatki na tort Chrzest

 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Srebrno-Złoty Chrzest Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest Srebrno-Złoty Chrzest Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany Srebrno-Złoty Chrzest Ø20cm

  Wspaniała dekoracja tortu na Chrzest Święty dziecka w postaci personalizowanego opłatka. Ozdobiony elegancką grafiką szarozielonych listków oraz geometrycznych elementów w złotym kolorze prezentuje się niezwykle pięknie! Waflowy opłatek z imieniem dziecka oraz datą chrztu rewelacyjnie podkreśli charakter uroczystości.

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort Z IMIENIEM Srebrno-Złoty Chrzest 21x30cm OPŁATEK na tort Z IMIENIEM Srebrno-Złoty Chrzest 21x30cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort Z IMIENIEM Srebrno-Złoty Chrzest 21x30cm

  Prostokątny opłatek z imieniem dziecka i datą przyjęcia pozwoli w oryginalny sposób udekorować własnoręcznie przygotowany tort na Chrzest Święty. Waflowy opłatek zdobiony nowoczesną grafiką szaro-zielonych listków prezentuje się elegancko na słodkim wypieku. Personalizacja umieszczona na opłatku pozwoli podkreślić wyjątkowy charakter uroczystości.

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort Chrzest Złote Stópki Ø20cm OPŁATEK na tort Chrzest Złote Stópki Ø20cm
  15,98 zł
  OPŁATEK na tort Chrzest Złote Stópki Ø20cm

  Jak udekorować tort na Chrzest Święty? Idealnym wyborem będzie jadalny waflowy opłatek, dzięki któremu szybko i efektownie wyczarujecie pyszny i piękny tort na Chrzciny maluszka. Opłatek wykonany ze specjalnego papieru jadalnego posiada grafikę dziecięcych stópek i napis Chrzest Święty. To wspaniały pomysł, by stworzyć smaczny i piękny torcik na...

  15,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Złote Stópki Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest Złote Stópki Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest Złote Stópki Ø20cm
  3 Recenzje

  Dekoracja tortu na Chrzest Święty Twojego maluszka nie musi być tylko w postaci świeczek. Fantastycznym rozwiązaniem jest waflowy opłatek z imieniem dziecka, datą uroczystości oraz z piękną grafiką złotych stópek.

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort na Chrzest Białe Róże ze stópkami Ø20cm UNIWERSALNY OPŁATEK na tort na Chrzest Białe Róże ze stópkami Ø20cm UNIWERSALNY
  15,98 zł
  OPŁATEK na tort na Chrzest Białe Róże ze stópkami Ø20cm UNIWERSALNY

  Przepiękny opłatek na tort z motywem graficznym białych róż ze złotymi stópkami. Wybieraj dekorację na Chrzest Święty, którą można wykorzystać na uroczystości chłopca lub dziewczynki. Zamów opłatek w okrągłym kształcie. 

  15,98 zł
 • OPŁATEK na tort na Chrzest chłopca Miś i Baloniki Ø20cm UNIWERSALNY OPŁATEK na tort na Chrzest chłopca Miś i Baloniki Ø20cm UNIWERSALNY
  15,98 zł
  OPŁATEK na tort na Chrzest chłopca Miś i Baloniki Ø20cm UNIWERSALNY

  Szukasz dekoracje do przystrojenia wypieków na przyjęciu z okazji Chrztu dziecka? Zamów jadalny opłatek w okrągłym kształcie. Wybieraj dodatek do tortów z grafiką misia z balonikami w neutralnej kolorystyce z akcentami niebieskiego. 

  15,98 zł
 • OPŁATEK na tort na Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki Ø20cm UNIWERSALNY OPŁATEK na tort na Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki Ø20cm UNIWERSALNY
  15,98 zł
  OPŁATEK na tort na Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki Ø20cm UNIWERSALNY

  Elegancki opłatek jadalny na Chrzest Święty dziewczynki. Wybieraj przepiękną dekorację wysokiej jakości do tortów. Na opłatku nadrukowana jest grafika misia z balonikami z akcentami różu. Produkt w szybki i łatwy sposób można umieścić na wypiekach. 

  15,98 zł
 • OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 21x30cm OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 21x30cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 21x30cm
  1 Recenzje

  Przepiękna dekoracja tortu na Chrzest Święty z motywem złotych stópek. Waflowy opłatek na tort zdobiony imieniem dziecka oraz datą przyjęcia prezentuje się przepięknie. Pozwoli w wyjątkowy sposób podkreślić charakter uroczystości maluszka. Opłatek to bardzo łatwa w użyciu dekoracja, która może zostać wykorzystana w domu, jak i w cukierni.

  17,98 zł
 • DEKORACJE w stylu minimalistycznym na Chrzest ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja złote stópki : KUP TUTAJ

 • OPŁATEK personalizowany na tort Białe Róże z misiem Ø20cm OPŁATEK personalizowany na tort Białe Róże z misiem Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Białe Róże z misiem Ø20cm

  Ozdób słodki wypiek w niesamowity sposób! Dopełnij wygląd tortu personalizowanym opłatkiem zdobionym grafiką misia pośród okazałych, białych kwiatów. Imię dziecka oraz data uroczystości wyróżni najważniejszego uczestnika wydarzenia. Produkt wspaniale zaprezentuje się podczas zdjęć! 

  17,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki Ø20cm

  Szukasz efektownej dekoracji tortu na Chrzest dziecka? Wykorzystaj personalizowany opłatek, który zawiera imię dziecka oraz datę uroczystości. Oprócz personalizacji na torcie znalazła się również grafika misia z balonikami pośród różu. To wspaniały element, który sprawi, że słodki wypiek zaprezentuje się elegancko! 

  17,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest chłopca Miś i Baloniki Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest chłopca Miś i Baloniki Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest chłopca Miś i Baloniki Ø20cm

  Opłatek na tort to smaczny dodatek do słodkiego wypieku, który nada całości wyjątkowego wydźwięku. Urocza grafika misia z balonikami pośród błękitu wspaniale zaprezentuje się podczas uroczystości. Personalizacja zawiera imię dziecka oraz datę przyjęcia. Całość niesamowicie się prezentuje! 

  17,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Miś i Baloniki Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Miś i Baloniki Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Miś i...

  Jadalny opłatek z grafiką misia z balonikami w akcentach różu i beżu. Personalizacja dołączona do grafiki zawiera imię dziecka oraz datę uroczystości. Przepiękny napis Roczek i Chrzest Święty podkreśla charakter wydarzenia. Zaskocz bliskich przepięknym tortem! 

  17,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest i Roczek chłopca Miś i Baloniki Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest i Roczek chłopca Miś i Baloniki Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest i Roczek chłopca razem Miś i Baloniki...

  Opłatek na tort z przepiękną grafiką misia z balonikami zachwyci wszystkich gości! Personalizacja towarzysząca produktowi zawiera imię dziecka oraz datę uroczystości. Wykorzystaj go podczas przyjęcia dedykowanemu chłopcu! 

  17,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Różowe Kwiaty Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest Różowe Kwiaty Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest Różowe Kwiaty Ø20cm

  Personalizowany opłatek na Chrzest dziewczynki z delikatną grafią różowych kwiatów. Śliczny opłatek z personalizacją sprawi, że każdy słodki wypiek będzie prezentować się wspaniale. Opłatek będzie znakomicie prezentować się na pamiątkowych zdjęciach.

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Z IMIENIEM Ø20cm OPŁATEK na tort Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort Chrzest Rustykalny z wianuszkiem Z IMIENIEM Ø20cm

  Szybka i efektowna dekoracja tortu w formie opłatka na ciasto. Opłatek wystarczy położyć na powierzchni kremu i odczekać aby wchłonął wilgoć. Opłatek jest personalizowany imieniem dziecka oraz datą Chrztu. Pięknie prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach.

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort Chrzest Anioł Stróż Z IMIENIEM Ø20cm OPŁATEK na tort Chrzest Anioł Stróż Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort Chrzest Anioł Stróż Z IMIENIEM Ø20cm

  Piękna dekoracja tortu na Chrzest, która wspaniale podkreśli charakter uroczystości. Opłatek na tort zdobiony jest grafiką aniołka, imieniem dziecka i datą przyjęcia. Opłatek to szybka i łatwa w użyciu dekoracja. Jeśli sami pieczecie tort dla dziecka - to taka dekoracja to dla Was idealna propozycja.

  17,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Eukaliptus Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest Eukaliptus Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest Eukaliptus Ø20cm
  3 Recenzje

  Opłatek na tort to wyjątkowa ozdoba, która w efektowny i piękny sposób pozwoli udekorować słodki wypiek na uroczystość Chrztu Świętego maleństwa. Delikatna i elegancka grafika z motywem gałązki eukaliptusa oraz personalizacja opłatka z imieniem dziecka i datą przyjęcia to idealna propozycja na Chrzest i dziewczynki i chłopca.

  17,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Lily of the Valley Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest Lily of the Valley Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest Lily of the Valley Ø20cm
  1 Recenzje

  Personalizowany opłatek z imieniem dziecka oraz delikatną grafiką gałązki konwalii to wyjątkowa dekoracja tortu na Chrzest Święty Maluszka. Słodki wypiek wspaniale prezentuje się na stole z waflowym opłatkiem z kolekcji Lily of the Valley. Z pewnością oczaruje wszystkich gości!

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort Chrzest Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM Ø20cm OPŁATEK na tort Chrzest Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort Chrzest Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM Ø20cm
  1 Recenzje

  Elegancka dekoracja tortu na Chrzest Święty, która jest przede wszystkim łatwa i szybka w użyciu. Personalizowany opłatek na tort z imieniem dziecka wspaniale prezentuje się na słodkim wypieku i świetnie podkreśla charakter uroczystości. 

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Srebrno-Złoty Chrzest 21x30cm OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Srebrno-Złoty Chrzest 21x30cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 21x30cm

  Prostokątny opłatek na tort z imieniem dziecka pozwoli w elegancki sposób udekorować słodki wypiek na Chrzest Święty. Opłatek zdobiony jest nowoczesną grafiką gałązki eukaliptusa kolorze matowego złota i zieleni. Personalizacja w postaci imienia dziecka i daty Chrztu wspaniale podkreśli charakter uroczystości.

  17,98 zł
 • DEKORACJE w stylu botanicznym na Chrzest ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja z eukaliptusem: KUP TUTAJ

 • OPŁATEK na tort na Chrzest Wianuszek z Eukaliptusem Ø20cm UNIWERSALNY OPŁATEK na tort na Chrzest Wianuszek z Eukaliptusem Ø20cm UNIWERSALNY
  15,98 zł
  OPŁATEK na tort na Chrzest Wianuszek z Eukaliptusem Ø20cm UNIWERSALNY

  Jak udekorować tort na Chrzest? Idealnym wyborem będzie waflowy opłatek w botanicznym stylu z grafiką wianuszka z eukaliptusem. Piękna propozycja pozwoli wspaniale ozdobić ciasto, jakie przygotujecie na uroczystość Chrztu Świętego. Opłatek jest ponadczasową ozdobą, która wspaniale udekoruje każde ciasto.

  15,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Boho Buciki Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest Boho Buciki Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na Chrzest Z IMIENIEM Boho Buciki Ø20cm

  Opłatek z nadrukiem boho bucików jest świetnym dodatkiem. Dzięki niemu każdy, nawet najzwyklejszy tort stanie się oryginalny i będzie przyciągał spojrzenia gości. To fantastyczny pomysł na Chrzest. Piękna boho grafika oraz personalizacja sprawią, że wyróżni się na tle pozostałych słodkości i zachwyci swoim wyglądem.

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort na Chrzest Rustykalny Wianuszek Ø20cm UNIWERSALNY OPŁATEK na tort na Chrzest Rustykalny Wianuszek Ø20cm UNIWERSALNY
  15,98 zł
  OPŁATEK na tort na Chrzest Rustykalny Wianuszek Ø20cm UNIWERSALNY

  Opłatek na tort na Chrzest Święty przygotowany w rustykalnym stylu, dekorowany przepięknym nadrukiem wianuszka z kwiatami. Opłatek wykonany jest ze specjalnego jadalnego wafla, nadrukowany jadalnymi barwnikami. Dzięki niemu szybko przygotujecie efektowny tort na Chrzest Święty dziecka.

  15,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Subtelny Róż Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest Subtelny Róż Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest Subtelny Róż Ø20cm

  Wspaniała dekoracja tortu na Chrzest Święty w postaci personalizowanego opłatka. Okrągły, waflowy opłatek ozdobiony grafiką delikatnych kwiatów, napisem Chrzest Święty oraz imieniem dziecka rewelacyjnie podkreśli charakter uroczystości. Świetna propozycja na elegancką i piękną, a zarazem szybką i łatwą dekorację słodkiego wypieku.

  17,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany Różowy Wózek ZE ZDJĘCIEM Ø20cm OPŁATEK personalizowany Różowy Wózek ZE ZDJĘCIEM Ø20cm
  19,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest Kwiatowy Wózek RÓŻ ZE ZDJĘCIEM Ø20cm

  Opłatek ze zdjęciem maluszka będzie wspaniałą dekoracją tortu na Chrzcie! Opłatek wykonany został w odcieniach różu i ozdobiony jest grafiką różowego wózeczka. Na opłatku znalazło się imię dziecka, data uroczystości, a także zdjęcie pociechy. To prosta i szybka dekoracja tortu, która daje spektakularny efekt!

  19,98 zł
 • OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek RÓŻ ZE ZDJĘCIEM 21x30cm OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek RÓŻ ZE ZDJĘCIEM 21x30cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek RÓŻ ZE ZDJĘCIEM 21x30cm

  Przepiękny opłatek na tort ze zdjęciem i kwiatowym motywem na Chrzest Święty dziewczynki. Waflowy opłatek wspaniale prezentuje się na słodkim wypieku i świetnie podkreśla charakter uroczystości. Goście obecni na przyjęciu będą zachwyceni tak uroczą dekoracją tortu ze zdjęciem dziecka.

  17,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany Błękitny Wózek ZE ZDJĘCIEM Ø20cm OPŁATEK personalizowany Błękitny Wózek ZE ZDJĘCIEM Ø20cm
  19,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest Kwiatowy Wózek BŁĘKIT ZE ZDJĘCIEM Ø20cm
  1 Recenzje

  Opłatek na tort ze zdjęciem dziecka będzie fantastyczną dekoracją tortu. Na opłatku nadrukujemy zdjęcie maluszka, imię oraz datę uroczystości. Błękitna kolorystyka opłatka idealnie pasuje na Chrzest małego chłopca.

  19,98 zł
 • OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek BŁĘKIT ZE ZDJĘCIEM 21x30cm OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek BŁĘKIT ZE ZDJĘCIEM 21x30cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek BŁĘKIT ZE ZDJĘCIEM 21x30cm

  Jak udekorować tort na Chrzest Święty chłopca? Wspaniałą propozycją jest personalizowany opłatek ze zdjęciem dziecka, który przepięknie udekoruje własnoręcznie przygotowany tort, jak i tort z cukierni. Personalizacja w postaci imienia maluszka i daty Chrztu cudownie podkreśli charakter uroczystości.

  17,98 zł
 • OPŁATEK Chrzest Różowy Wózek +IMIĘ Ø20cm WZÓR I OPŁATEK Chrzest Różowy Wózek +IMIĘ Ø20cm WZÓR I
  17,98 zł
  OPŁATEK na Chrzest Kwiatowy Wózek RÓŻ +IMIĘ Ø20cm WZÓR I

  Jak szybko udekorować tort na Chrzest małej dziewczynki? Wykorzystajcie waflowy opłatek o średnicy 20cm dekorowany imieniem dziecka. Opłatek wykonany jest w odcieniach różu i ozdobiony motywem wózka. Jego zastosowanie jest bardzo łatwe, dzięki czemu szybko przygotujecie smaczny i efektowny tort.

  17,98 zł
 • OPŁATEK Chrzest Błękitny Wózek +IMIĘ Ø20cm WZÓR I OPŁATEK Chrzest Błękitny Wózek +IMIĘ Ø20cm WZÓR I
  17,98 zł
  OPŁATEK na Chrzest Kwiatowy Wózek BŁĘKIT +IMIĘ Ø20cm WZÓR I

  Jak udekorować tort na Chrzest chłopca? Idealną dekoracją będzie waflowy opłatek na tort wykonany w odcieniach błękitu! Na opłatku znalazła się grafika błękitnego wózeczka oraz imię dziecka i data uroczystości. Przygotujcie sprawdzone i przepyszne ciasto i udekorujcie je takim opłatkiem. Efekt będzie niesamowity, a opłatek z motywem wózka idealnie...

  17,98 zł
 • OPŁATEK Chrzest Różowy Wózek +IMIĘ 21x30cm OPŁATEK Chrzest Różowy Wózek +IMIĘ 21x30cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na Chrzest Kwiatowy Wózek RÓŻ +IMIĘ 21x30cm
  2 Recenzje

  Prześliczny opłatek z motywem różowego wózka wspaniale udekoruje tort na Chrzcie małej dziewczynki. Opłatek wykonany jest w odcieniach różu, a nadruk wózeczka jednoznacznie kojarzy się z uroczystością Chrztu. Opłatek bardzo łatwo i szybko udekoruje tort dając spektakularny efekt. Wspaniały wybór na słodki tort na okoliczność Chrztu!

  17,98 zł
 • OPŁATEK Chrzest Błękitny Wózek +IMIĘ 21x30cm OPŁATEK Chrzest Błękitny Wózek +IMIĘ 21x30cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na Chrzest Kwiatowy Wózek BŁĘKIT +IMIĘ 21x30cm
  1 Recenzje

  Specjalnie przygotowany opłatek na tort z okazji Chrztu pozwoli w łatwy sposób ozdobić tort, a dzięki imiennej personalizacji zyska wyjątkowy charakter! Na opłatku znalazł się motyw Błękitnego Wózeczka charakterystyczny dla całej kolekcji Błękitny Wózeczek. Można go zastosować łatwo i szybko, a tym samym uzyskać piękną dekorację tortu.

  17,98 zł
 • TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE
  25,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz dokonać drobnej zmiany w projekcie produktu personalizowanego? Nie ma problemu! Na Twoje życzenie dokonamy drobnych zmian w dowolnym projekcie w kwocie 25zł.

  25,00 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  39,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych oraz z 14 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany...

  39,00 zł

Tort na Chrzest - jak udekorować? Tort na Chrzest dziewczynki i chłopca

Każdy z nas uwielbia słodkości. Organizując cudowną uroczystość dla naszej pociechy, trzeba również zwrócić uwagę na wygląd jaki będzie mieć tort dla dziecka. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sam smak wypieku nie wystarczy, specjalna okazja jaka nadchodzi wymaga też użycia ozdób na tort . Z kolei żeby ten przypadł brzdącowi do gustu, koniecznie muszą pojawić się kolorowe dekoracje na tort na Chrzest. W tym momencie warto rozważyć kilka opcji, jednak najbardziej polecamy zdecydować się na opłatki na tort. Te niesamowite dekoracje na tort dla dzieci tworzą naprawdę ogromne pole do popisu. Każdy z naszych produktów zawiera imię dziecka oraz datę wyjątkowego wydarzenia.

Opłatek na tort Chrzest - wspaniała dekoracja słodkiego wypieku z imieniem lub zdjęciem dziecka

Jako ozdoby na tort dla dzieci łatwo je przygotować. Stanowią okazję do zaoszczędzenia naszego czasu spędzanego w kuchni, co pozwoli skoncentrować się na dopracowaniu innych szczegółów związanych z przyjęciem. Jak nałożyć waflowy opłatek na tort? Wystarczy rozprowadzić równomiernie śmietanę albo krem, po czym delikatnie docisnąć opłatek na tort. Początkowo nie będzie leżał równo na powierzchni, jednak po godzinie sam się do niej dopasuje. Po trzech godzinach tort na chrzest będzie gotowy do podania. Z pewnością zrobi wrażenie na zaproszonych gościach. Dostępne są okrągłe opłatki na tort oraz prostokątne opłatki na tort, które idealnie pasują do tradycyjnych tortów wykonywanych przez cukiernie i piekarnie.

Opłatek na tort na Chrzest z imieniem

Opłatek na tort z motywem złotych stópek

Opłatki na tort z imieniem dziecka - oryginalne dekoracje słodkiego wypieku

Na rynku dostępnych jest wiele wzorów, a firmy prześcigają się w nowych pomysłach na oryginalny opłatek na tort dla dziecka. Należy jednak pamiętać o utrzymaniu estetyki i elegancji, na którą stawiamy przede wszystkim. Nasza oferta zawiera personalizowane dekoracje na tort dla dziecka. W ten sposób, wybierając opłatek na tort na chrzest można być pewnym dobrego stylu zdobień graficznych. Decydując się na opłatek na tort okrągły o średnicy 20 cm, możliwe jest nabycie w przeróżnych motywach - kwiatowych (na przykład Subtelny Róż i Lovely Peony), z gałązką (Eukaliptus, Lily of the Valley), ekskluzywne (Złote Stópki), czy w wersji z podkreśleniem płci dziecka. Różowy opłatek na tort dla dziewczynki zawiera uroczego aniołka lub wózeczek, taki sam zdobi opłatek na tort dla chłopca, tylko w kolorze niebieskim. Dostępny jest także wyjątkowy opłatek na tort ze zdjęciem. Możliwość umieszczenia fotografii maluszka znacznie uświetni prezentację wypieku. Proponujemy również opłatek na tort a4 z cytatem słów Jana Pawła II oraz grafiką wózeczka. Jest to piękny i bardzo delikatny akcent.

Opłatek na tort Chrzest chłopca

Opłatek na tort na Chrzest chłopca