Stemple na Chrzest

Stemple na Chrzest

Stemple na Chrzest Święty z imieniem i pieczątki z datą uroczystości wspaniale dopełnią zaproszenia na Chrzest lub podziękowania dla gości. Drewniane stemple na Chrzest oraz lak pozwoli przygotować zaproszenia na Chrzest DIY dla chłopca i dziewczynki. Stemple pięknie wpisują się w rustykalne trendy na Chrzest Święty, to oryginalny dodatek, który dopełni Wasze kartki lub upominki. Stemple na Chrzest w botanicznym stylu z wianuszkami i imionami to pomysł, który zachwyci najbliższych.

Stemple na Chrzest

 • STEMPEL na Chrzest Z IMIENIEM Drobne listki STEMPEL na Chrzest Z IMIENIEM Drobne listki
  64,98 zł
  STEMPEL pieczątka na Chrzest Z IMIENIEM...

  Personalizowane stemple z drewnianą rękojeścią to najmodniejszy trend dekoracyjny. Stempel na Chrzest z imieniem dziecka i datą uroczystości pozwoli ozdobić nie tylko papeterię, ale i również podziękowania dla gości. Można zaopatrzyć się w uniwersalne produkty, na których samodzielnie można umieścić personalizację w postaci stempla.

  64,98 zł
 • STEMPEL na Chrzest Z IMIENIEM Listki i Kwiaty STEMPEL na Chrzest Z IMIENIEM Listki i Kwiaty
  64,98 zł
  PIECZĄTKA stempel na Chrzest Z IMIENIEM...

  Wspaniały dodatek do papeterii i dodatków na Chrzest dziecka. Personalizowany stempel z imieniem dziecka i datą uroczystości pozwoli w elegancki i modny sposób ozdobić zaproszenia na Chrzest oraz różnego rodzaju podziękowania dla gości. Stempel wykonany jest z dbałością o najmniejszy szczegół i zdobiony jest drewnianą rękojeścią.

  64,98 zł
 • STEMPEL na Chrzest Z IMIENIEM Gałązki STEMPEL na Chrzest Z IMIENIEM Gałązki
  64,98 zł
  STEMPEL pieczątka na Chrzest Z IMIENIEM...

  Personalizowany stempel na Chrzest to wspaniały dodatek, który wpisuje się w najmodniejsze trendy dekoracyjne. Stempel z imieniem dziecka, datą uroczystości oraz elegancką grafiką pozwoli w nowoczesny sposób ozdobić papeterię oraz podziękowania dla gości. Stempel świetnie prezentuje się na kopertach, w których znajdują się zaproszenia na Chrzest.

  64,98 zł
 • STEMPEL na Chrzest Z IMIENIEM Listki STEMPEL na Chrzest Z IMIENIEM Listki
  64,98 zł
  STEMPEL pieczątka Chrzest Komunia Z...

  Personalizowany stempel z imieniem dziecka to rewelacyjny dodatek, który wpisuje się w najmodniejsze trendy dekoracyjne. Taki gadżet można wykorzystać przy zdobieniu zaproszeń i kopert na dziecięce przyjęcia oraz podziękowań dla gości. Po uroczystości pieczątka z imieniem  może być wykorzystana na następnym przyjęciu.

  64,98 zł
 • STEMPEL Z IMIENIEM Kwiatowy Wieniec STEMPEL Z IMIENIEM Kwiatowy Wieniec
  64,98 zł
  STEMPEL pieczątka Z IMIENIEM Kwiatowy Wieniec

  Wspaniały dodatek dekoracyjny na dziecięce przyjęcia, który wpisuje się w najmodniejsze trendy. Personalizowany stempel z imieniem dziecka pozwoli w oryginalny i nowoczesny sposób ozdobić papeterię oraz podziękowania dla gości. Pieczątka z imieniem idealnie nadaje się do zaproszeń i kopert na Chrzest, Roczek czy urodziny dziecka.

  64,98 zł
 • STEMPEL Dziękujemy za przybycie STEMPEL Dziękujemy za przybycie
  54,98 zł
  PIECZĄTKA stempel Dziękujemy za przybycie

  Stempel z tekstem podziękowania za przybycie to wspaniały dodatek i gadżet na dziecięce przyjęcia. Pieczątka pozwoli ozdobić w oryginalny i nowoczesny sposób podziękowania dla gości w postaci bilecików, torebeczek na upominki, pudełeczek dekoracyjnych i wielu innych. Całość wykonana została z dbałością o najmniejszy szczegół.

  54,98 zł
 • TUSZOWNICA z tuszem do stempli ślubnych TUSZOWNICA z tuszem do stempli ślubnych
  18,98 zł
  TUSZOWNICA z tuszem do stempli

  Tuszownica to niezbędny dodatek do stempli na dziecięce przyjęcia. Aby uroczystość była wyjątkowa i niezapomniana warto zaopatrzyć się w personalizowany stempel i tuszownicę. Jest to idealny zestaw, który w elegancki sposób udekoruje zaproszenia na Chrzest, podziękowania dla gości w formie bilecików, torebeczek na upominki i wiele innych.

  18,98 zł