Najpiękniejsze dekoracje komunijne z wysyłką do Twojego domu! Dekoracje komunijne sklep internetowy z największym wyborem produktów. Zobacz wyjątkowe i bardzo eleganckie zaproszenia komunijne, zadbaj o podziękowania dla Chrzestnych i upominki dla każdego z gości. Wybierz dopasowane i uroczyste dekoracje stołu takie jak: serwetki komunijne, obrusy i bieżniki na Komunię, świece komunijne. Jeżeli wybierasz się na przyjęcie zadbaj o piękny prezent dla dziecka komunijnego i wybierz dla niego pamiątkę.

Wybierz:

Komunia

Dekoracje komunijne 2023 sklep internetowy - zadbaj o uroczystą oprawę przyjęcia komunijnego i zamów przepiękne dekoracje z dostawą do domu!

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu kilkulatka i jego najbliższych. Przyjęcie pierwszej w życiu Eucharystii to moment, od którego dziecko może w pełni uczestniczyć w nabożeństwach kościelnych.

Organizacja przyjęcia komunijnego dla chłopca lub dla dziewczynki to dokładne przygotowania wyjątkowego dnia w życiu dziecka. Ważne, aby zadbać o aranżację kościoła, wnętrza sali oraz stołu komunijnego. Kwestie dekoracyjne są bardzo istotne, ponieważ to na ich tle będą tworzone sesje pamiątkowe do albumu. Piękna dekoracja sprawi, że będą to wyjątkowe fotografie z dnia Pierwszej Komunii Świętej.

Kolejną istotną kwestią są zaproszenia komunijne i podziękowania dla gości, które wręczane bezpośrednio robią wrażenie i cieszą bliskich. Świetnie prezentują się jednolite artykuły komunijne z motywem przewodnim dekoracji, upominków, zaproszeń itd.

W sklepie internetowym LeonKameleon.pl znajduje się wiele inspiracji na Komunię 2023, pośród których znajdują się zaproszenia komunijne, dekoracje wnętrza, stołu,  tortu, kościoła, a także prezenty dla dziecka komunijnego oraz podziękowania dla gości i wiele innych propozycji wysokiej jakości.

Zaproszenia komunijne

Zaproszenia komunijne to pierwszy krok do rozpoczęcia organizowania przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Eleganckie zaproszenia komunijne doskonale pasują do charakteru wydarzenia, np. ornamenty w złotym kolorze, symbole sakralne, tj. hostia. Dodatkowe elementy dekoracyjne w postaci subtelnych wstążek i innych ozdób sprawiają, że zaproszenia prezentują się wspaniale. Nietypowe zaproszenia komunijne, np. z formami 3D zaskoczą bliskich i sprawią im dużą przyjemność.

Zaproszenia komunijne 2023 to piękne, uroczyste formy. Biało-złote i biało-srebrne motywy wiodą prym wśród artykułów komunijnych, w tym wśród zaproszeń na Komunię. Są to w większości uniwersalne warianty, które idealnie pasują do przyjęcia komunijnego chłopca i dziewczynki.

Jak zrobić zaproszenie na Komunię? Oczywiście można je wykonać samodzielnie DIY (do it yourself). Zaproszenia komunijne ręcznie robione to piękne rękodzieło z dbałymi wykończeniami detali. Akcenty rękodzieła są bardzo popularne i lubiane przez organizatorów imprez komunijnych, którzy lubią oryginalne rozwiązania. Można także wykorzystać gotowe zaproszenia na Komunię do wydrukowania, które są dostępne w internecie, jednak bez specjalistycznej drukarki oraz jakości pliku, mogą one wyglądać nie satysfakcjonująco, dlatego zalecamy zaufać ekspertom i specjalistycznym produktom wysokiej jakości.

Zaproszenia komunijne z konwaliami

Zaproszenia komunijne - przykład zaproszeń dla chłopca i dziewczynki z motywem konwalii

Warto zaznaczyć, że w ofercie posiadamy dwa rodzaje zaproszeń. Zaproszenia komunijne wypisane to propozycja opatrzona doskonałymi grafikami i motywami. Tego typu zaproszenia posiadają szablon z tekstem, który należy własnoręcznie wypełnić niezbędnymi informacjami, np. miejsce, godzina, data uroczystości. Drugim dostępnym wariantem są zaproszenia na Komunię spersonalizowane, na których zostanie nadrukowany autorski tekst zamawiającego wraz z imionami i nazwiskami gości. Bardzo chętnie wybierane są także zaproszenia komunijne personalizowane ze zdjęciem dziecka przyjmującego sakrament. Takie zaproszenie jest także świetną pamiątką.

 

Dekoracje stołu na Komunię

Jak udekorować stół na Komunię w domu/w restauracji/na ogrodzie? Dekoracje stołu komunijnego powinny być przede wszystkim jednolite. Świece komunijne, serwetki flizelinowe, bieżnik komunijny - wszystkie te dekoracje powinny być zachowane w jednym stylu, aby wspólnie tworzyć spójną całość aranżacji. Stół komunijny dla dziewczynki i dla chłopca może wyglądać tak samo, wystarczy, że zachowane zostaną elementy kościelne i eleganckie, np. motyw przewodni hostii, kielicha, gołębia.

Często kwiaty na stół komunijny to dekoracja, która zostaje włączona do aranżacji stołu już podczas uroczystości, ponieważ dzieci często otrzymują bukiety kwiatowe w prezencie do gości komunijnych. Warto zatem zaopatrzyć się w odpowiednie wazony na kwiaty i błyskawiczne stworzyć naturalną i pięknie wyglądającą dekorację stołu na Komunię dla chłopca i dla dziewczynki.

Serwetki komunijne z napisem

Podstawą dekoracji stołu na Komunii dziecka są serwetki komunijne, jedne z najmodniejszych to serwetki z napisem

Niejednokrotnie pada pytanie: Jak udekorować krzesło na Komunię? Doskonałym pomysłem są pokrowce wielorazowego użytku lub szerokie, satynowe wstęgi, które wiązane są na podobiznę kokardy.

Dekoracje komunijne na uroczystość I Komunii Świętej to wiele różnych elementów, o które należy dokładnie zadbać, aby przyjęcie komunijne było udane i pamiątkowe. 1001 dekoracji na Komunię, w tym także dekoracje sali i dekoracje stołu komunijnego dla chłopca i dziewczynki, można znaleźć w sklepie internetowym LeonKameleon.pl!

Dekoracje wnętrza na Komunię

Dekoracja sali na Komunię to poważny element organizacyjny podczas planowania przyjęcia komunijnego dziecka. To, jak będzie wyglądał wystrój sali/ogrodu/domu decyduje o nastroju i klimacie uroczystości.

Najbardziej popularną i chętnie wybieraną dekoracją są balony na Komunię. Sprawdzą się w każdych warunkach i można je wykorzystać w dowolny sposób, np. stworzyć z nich girlandy czy powiesić na stojaku. Dekoracje balonowe na Komunię to ulubione dekoracje dzieci! Mogą posłużyć jako przedmiot dziecięcej zabawy.

Dekoracje na Komunię dla chłopca i dla dziewczynki mogą być aranżowane w podobny sposób. Złoto-białe i srebrno-białe uroczyste dekoracje wnętrza świetnie sprawdzą się w obu przypadkach.

Dekoracje komunijne do kościoła pozwolą stworzyć wyjątkową atmosferę podczas ceremonii przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Mogą to być rozety papierowe, kule bibułowe oraz pompony, które lekko prezentują się jako tło wydarzenia. Natomiast dekoracje na Komunię do domu mogą być nieco bardziej personalne, np. baner komunijny z imieniem dziecka, plakat personalizowany z komunijnym motywem i personalizacją (imię dziecka + data uroczystości).

Dekoracje na Komunię 2023 to piękne kompozycje, za pomocą których przyjedzie będzie doskonałe! Aranżacja wnętrza jest niezwykle istotna i potrzebna, aby zbudować pożądaną atmosferę. 1001 dekoracji sali na Komunię znajduje się w sklepie internetowym LeonKameleon.pl.

Torty na Komunię

Tort komunijny to must have każdego przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Idealne ciasto na Komunię to z pewnością te z symbolicznym akcentem. Jak zrobić tort na Komunię? Niektórzy śmiałkowie ze zdolnościami cukierniczymi decydują się na samodzielne wykonanie tortu wedle przepisów babci lub korzystając z tych dostępnych w sieci. Tort na Komunię to ogromna tradycja i wielka uciecha dla dzieci. Bardzo dobrze prezentuje się deser na tę okazję z topperem lub z opłatkiem, a także z innymi dekoracjami tortu komunijnego.

Topper na tort komunijny to bardzo łatwa w aplikacji dekoracja ciasta. Drewniany lub papierowy topper z piekną grafiką będa idealnym sposobem na ozdobę deseru. Personalizacja imieniem dziecka i datą uroczystości to strzał w dziesiątkę! Nie należy także zapominać o tradycyjnych świeczkach na tort i efektownych fontannach.

Opłatek na tort komunijny z oferty sklpeu internetowego LeonKameleon.pl to dekoracja tortu w postaci wafla jadalnego, który jest smaczny oraz prezentuje się bardzo profesjonalnie i elegancko. Opłatek na tort komunijny prostokątny ze złotym motywem IHS to świetna propozycja dekoracji tortu komunijnego dla chłopca i dla dziewczynki.

Decydując o torcie komunijnym i jego dekoracjach, nie należy zapominać o organizacji słodkiego stołu i wszelkich niezbędnych do niego akcesoriów, np. papilotki do muffin, pikery oraz, co najważniejsze, słodycze do słodkiego stołu.

Styl przyjęcia na Komunię

Style komunijne to różnorodne zbiory dekoracyjne ze wspólnym, przewodnim motywem. Dekoracje komunijne sali i stołu powinny być jednolite i spójne, dlatego warto wybrać jeden styl przyjęcia, aby stworzyć rewelacyjną przestrzeń do celebrowania Pierwszej Komunii Świętej dziecka.

Rustykalna komunia dekoracje sklep

Dekoracje stołu komunijnego - przykład stylu rustykalnego

W ofercie sklepu internetowego LeonKameleon.pl można znaleźć aż 10 jednolitych inspiracji na styl przyjęcia komunijnego dziecka:

  • IHS Exclusive,

  • Srebrna Hostia,

  • Rustykalna Komunia,

  • Granatowa Komunia,

  • Srebrno-Złota Komunia,

  • Komunia w Złocie,

  • Komunia w srebrze,

  • Lily of the Valley,

  • Gałązka Eukaliptusa,

  • Nowoczesna Komunia.

Każda z nich posiada swoiste cechy charakterystyczne i motyw raz kolor przewodni. Łączy je wysoka elegancja. Komunia 2023 musi być wyjątkowa, dlatego zachęcamy do skorzystania z inspiracji od LeonKameleon.pl!

Podziękowania dla gości komunijnych

Bardzo popularne i coraz częściej wręczane są podziękowania dla gości komunijnych. Te drobne upominki komunijne dla obecnych na przyjęciu, które są subtelnym wyrazem wdzięczności za dotrzymanie towarzystwa dziecku w tak ważnym dla  niego dniu.

Słodycze jako podziękowania dla gości komunijnych to najchętniej wybierany sposób obdarowania bliskich. Każdy lubi słodycze, dlatego warto zastanowić się nad taką propozycją prezentową. Czekoladki komunijne dla gości to bestseller, który może posłużyć jako podziękowanie, zaopatrzenie słodkiego stołu oraz jako dekoracja stołu komunijnego.

Oryginalne podziękowania dla gości komunijnych w formie dedykowanych miodków, pudełeczek z migdałami w lukrze lub świeczki na upominki dla gości to doskonałe propozycje, które można znaleźć w sklepie internetowym LeonKameleon.pl. Jak zrobić podziękowania dla gości komunijnych? Wystarczy wybrać odpowiedni produkt, który Waszym zdaniem zadowoli zaproszonych. Upominki dla gości komunijnych aniołki można stworzyć samodzielnie.

Czekoladki komunijne z Hostią

Czekoladki komunijne z Hostią - najpopularniejsze podziękowania dla gości

Podziękowania dla gości komunijnych ze zdjęciem dziecka, np. w postaci magnesów to bardzo oryginalny upominek komunijny. Będą one rewelacyjnym sposobem na podziękowania komunijne dla Chrzestnych, którzy odgrywają wyjątkową rolę tego dnia.

Prezenty komunijne

W dzisiejszych trendach królują bardzo kosztowne i nietypowe prezenty komunijne, np. quady, laptopy, smartfony. Przez co mądre prezenty na Komunię są często odrzucane już na samym początku.

Najlepsze prezenty komunijne 2023 dla dziecka to te symboliczne, które odwołują się do charakteru wydarzenia. Tradycyjne prezenty na Komunię z czasem stają się doskonałymi pamiątkami komunijnymi, dlatego warto wybrać dla przyjmującego Eucharystię po raz pierwszy w życiu prezent, który wspomoże jego drogę poprzez chrześcijaństwo, tj. Biblia z imieniem. Jest to doskonały prezent na Komunię dla dziewczynki i dla chłopca.

Oryginalne pamiątki komunijne z personalizacją i drobnymi upominkami doskonale sprawdzą się również w obu przypadkach. Słonik na szczęście, delikatna biżuteria, słodkości to drobne elementy drewnianych pudełeczek z naszej oferty, które są bardzo eleganckie.

Dla dziecka komunijnego

Dziecko komunijne musi zostać wyposażone we wszelkie niezbędne dodatki na Komunię. Księgi pamiątkowe, świece i stroiki, rękawiczki, rajstopy, koszule i wiele innych znajdziecie na stronie internetowej LeonKameleon.pl, gdzie aż roi się od inspiracji na Komunię 2023.

Księga pamiątkowa doskonale sprawdzi się podczas przyjęcia jako księga wpisów dla gości komunijnych. Cytaty, dedykacje i podpisy to doskonała pamiątka, zwłaszcza gdy dołączone zostaną do nich zdjęcia z tego wyjątkowego dnia.

Świeca komunijna to must have na każdej uroczystości przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Jest symbolem wiary od najmłodszych lat. Ręcznie robione świece z piękną personalizacją lub uniwersalne warianty - każdy z nich będzie prezentował się rewelacyjnie. Nie należy zapominać także o eleganckim przybraniu dla świecy w postaci stroików.

Inne akcesoria komunijne, które mogą się przydać podczas uroczystości: rękawiczki, torebki komunijne, rajstopy i bielizna komunijna, koszule, ozdoby na rączkę - każdy z tych produktów dla dziecka komunijnego znajdziesz w bogatej ofercie sklepu internetowego LeonKameleon.pl!

Dekoracje kościoła na Komunię

Wystrój kościoła na Komunię to bardzo ważny element uroczystości przystąpienia dziecka do Eucharystii. Dekoracje komunijne kościoła powinny być eleganckie i religijne. Dużym uznaniem cieszą się dywany, płatki róż oraz drewniane napisy o charakterze kościelnym. Te piękne dekoracje wnętrza z pewnością zbudują oczekiwaną atmosferę i każdy poczuje wyjątkowość chwili.

Pomysły na dekoracje komunijne w kościele mogą być rozmaite. Najchętniej wykorzystywane są płatki róż, czyli kwiaty na Komunię do kościoła, którymi można obsypać podłogę, ławki i stworzyć delikatną dekorację wnętrza. Dekoracja wejścia do kościoła na Komunię może występować w formie uroczystego baneru z napisem Pierwsza Komunia Święta. Ważne są także dekoracje ławek w kościele na Komunię, tj. kule i kokardy dekoracyjne, które można zawiesić przy miejscu dla dziecka.