Komunia Różowe Kwiaty

Komunia Różowe Kwiaty

Dekoracje na I Komunię Świętą dla dziewczynki w motywie delikatnych różowych kwiatów z szarozielonymi listkami. Kolekcja obejmuje eleganckie zaproszenia, które pozwolą poinformować gości o nadchodzącej uroczystości. Udekoruj salę korzystając z personalizowanych dekoracji, które będą nie tylko cudowną dekoracją ale także pamiątką. Warto również przygotować drobne upominki dla gości. W ramach wdzięczności za przybycie możecie wręczyć gościom słodkie słoiczki z miodem, czekoladki z podziękowaniami dla gości lub lizaki jako pamiątkę dzieciństwa. Dzięki serii "Różowe Kwiaty" w prosty sposób uzyskasz spójną i ponadczasową aranżacje sali na I Komunię Świętą. Elegancko, lekko, ale przede wszystkim - dziewczęco!

Komunia Różowe Kwiaty

 • ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 100% Handmade ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 100% Handmade
  11,98 zł
  ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 100% Handmade

  Piękna świeca zapachowa, która będzie idealnym gestem wdzięczności za przybycie gości. Świeca jest wykonana z naturalnego wosku sojowego o kwiatowym aromacie. Została umieszczona w malutkich słoiczkach z personalizowaną etykietą przyozdobioną grafiką różowych kwiatów. Wystarczy postawić każdy słoiczek przy nakryciu dla gości lub wręczyć osobiście. 

  11,98 zł
 • CZEKOLADKI na Komunię Z IMIENIEM podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI na Komunię Z IMIENIEM podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Komunię Z IMIENIEM podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt

  Wyjątkowy i niepowtarzalny sposób na podziękowanie gościom za przybycie na I Komunię Świętą. Oryginalny wzór różowych kwiatów będzie idealnym akcentem wystroju. Na każdej czekoladce umieszczona jest data Komunii oraz imię dziecka. Oryginalny i niezapomniany pomysł na prezent dla gości!

  29,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM Różowe Kwiaty (bb) SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM Różowe Kwiaty (bb)
  7,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM Różowe Kwiaty (bb)

  Spraw radość gościom I Komunii wręczając im niezapomniany prezent w ramach podziękowań. Te urocze słoiczki są wypełnione słodkimi, pudrowymi cukierkami, które symbolizują beztroskie dzieciństwo. Każdy słoiczek zawiera personalizowaną etykietę z imieniem dziecka i datą. Taki prezent możecie wręczyć przybyłym gościom osobiście lub postawić przy nakryciach....

  7,98 zł
 • PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Komunię 10szt Różowe Kwiaty PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Komunię 10szt Różowe Kwiaty
  19,98 zł
  PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Komunię 10szt Różowe Kwiaty

  Personalizowanie pudełeczko na słoiczki dla gości I Komunii Świętej. Do pudełeczka zmieszczą się również inne skarby, np.: krówki, ciasteczka, czekoladki. Na przodzie każdego pudełeczka znajduje się personalizowana naklejka z grafiką kwiatów, imieniem dziecka i data uroczystości. Całość zapewnia elegancki wygląd i sprawi, że goście zapamiętają tę...

  19,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Św. Z IMIENIEM Różowe Kwiaty KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Św. Z IMIENIEM Różowe Kwiaty
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Św. Z IMIENIEM Różowe Kwiaty

  Elegancka, dziewczęca księga pamiątkowa I Komunii Świętej dla dziewczynki. Księga pozwoli przybyłym na wpisanie pamiątkowych życzeń dla dziecka, ale również może pełnić rolę albumu na zdjęcia z uroczystości. Jest to wspaniały pomysł na pamiątkę tak wielkiego wydarzenia w życiu małego człowieka. 

  49,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Komunię Różowe Kwiaty 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Komunię Różowe Kwiaty 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Komunię Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 10szt (+etykiety z...

  Szukasz niebanalnego pomysłu na wręczenie upominku dla gości komunijnych? Te piękne pudełeczka w kształcie aniołka pozwolą na wyjątkowe podziękowania przybyłym gościom. Na każdym pudełeczku znajdują się spersonalizowane naklejki z imieniem i datą. Całość tworzy nie tylko cudowne pudełeczko na słodycze, ale także spójną dekoracje stołu komunijnego.

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Komunię 10szt Różowe Kwiaty PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Komunię 10szt Różowe Kwiaty
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Komunię Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 10szt...

  Pudełeczka na podziękowania dla gości na Komunię w kształcie serc. Kartonowe pudełeczka zostały udekorowane etykietkami z imieniem i data I Komunii Świętej. Całość dopełnia grafika delikatnych, różowych kwiatów. Do środka można włożyć ciasteczka, krówki, czy inne łakocie. Ciekawy i niebanalny sposób na wręczenie podziękowań komunijnym gościom.

  24,98 zł
 • PLAKAT komunijny personalizowany Różowe Kwiaty 50x70cm PLAKAT komunijny personalizowany Różowe Kwiaty 50x70cm
  49,98 zł
  PLAKAT komunijny personalizowany Różowe Kwiaty 50x70cm

  Plakat witający gości zaproszonych na I Komunię Świętą dziecka. Jest to idealny element dekoracji, który możesz umieścić na ścianie lub na sztaludze dla lepszego efektu. Plakat jest personalizowany z pięknym motywem różowych kwiatów - idealnie sprawdzi się na uroczystość dziewczynki.

  49,98 zł
 • DEKORACJA sali na Komunię Z IMIENIEM +listwa 60x150cm Różowe Kwiaty DEKORACJA sali na Komunię Z IMIENIEM +listwa 60x150cm Różowe Kwiaty
  89,98 zł
  DEKORACJA sali na Komunię Z IMIENIEM +listwa 60x150cm Różowe Kwiaty

  Idealny pomysł na ściankę do zdjęć na I Komunii Świętej? Postaw na ponadczasową i unikatową ściankę w postaci kakemono. Na powierzchni umieszczono grafikę przedstawiającą różowe kwiaty, a także napis Pierwsza Komunia Święta z imieniem i datą. Zaskocz gości nietuzinkową dekoracją, która świetnie prezentuje się za uroczystym stołem.

  89,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety koła na Komunię Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 10szt

  Wyjątkowe naklejki komunijne z personalizacją, które uświetnią każdy dekoracyjny element na przyjęciu. Każda naklejka posiada imię dziecka, datę Komunii oraz piękną, kwiatową grafikę. Zachwyć gości każdym detalem dekoracji stołu, a także ozdobionymi w naklejki pudełeczkami podziękowaniami. 

  14,98 zł