Jak powiedzieć o ciąży? Oryginalne pomysły to przede wszystkim zdrapki, magiczne kubki, puzzle czy rebusy. Fantastyczną propozycją na poinformowanie męża o ciąży jest magiczny kubek, który po zalaniu gorącą wodą ukazuje wspaniałą nowinę. Jak powiedzieć w pracy o ciąży? Jednym ze sposób jest kubek z napisem "Będę Mamą". Inne śmieszne sposoby na poinformowanie o ciąży można znaleźć w naszym sklepie. Jak powiedzieć o ciąży dziadkom? Wyjątkowym pomysłem są zdrapki z motywem złotych stópek, które zachwycą najbliższych.

Wybierz:

Ciąża

Jak przygotować się do ciąży? - ciążowe gadżety dla Mamy

Ciąża to magiczny czas dla rodziców maluszka i wszystkich bliskich. Nie wszystko bywa idealnie, lecz należy podejść do niej bardzo pozytywnie. Pierwszymi krokami będzie na pewno poinformowanie najbliższych o dobrej nowinie. Jak powiedzieć o ciąży? Jak powiedzieć o ciąży w pracy? Partnerowi? Rodzicom? Istnieje bardzo dużo ciekawych pomysłów, które możecie wykorzystać do tego zadania. Zaopatrzcie się w niezbędne elementy potrzebne od tego. Podczas ciąży pojawia się wiele pięknych chwil, które miło byłoby uwiecznić. Świetnie w tej roli sprawdzi się Dziennik Ciąży. Jest to znakomity pomysł, by stworzyć wspaniałą pamiątkę po tym wyjątkowym momencie w Waszym życiu. Wybierzcie odpowiedni dla Was wariant graficzny. Będąc w ciąży należy bardzo intensywnie myśleć o przyszłości. O maluszku, jego rozwoju, wychowaniu. Przygotujcie się w tym magicznym czasie na przyjście dziecka, poród i wszystkie elementy z tym związane. 

Teczka ciążowa

Teczka ciążowa z imieniem Przyszłej Mamy na wyniki badań i zdjęcia usg

Jak powiedzieć o ciąży?

Jednym z pierwszych etapów ciąży jest przekazanie wszystkim informacji na jej temat. Oczywiście możecie się z tym wstrzymać jak długo potrzebujecie. Nie zawsze jest to prosty proces, dlatego zróbcie to na spokojnie. Jeżeli już postanowiliście przekazać wszystkim pozytywne wieści, warto zrobić to w wyjątkowy sposób. Możecie wykorzystać do tego wspaniałe gadżety, które znajdziecie w naszym sklepie. 

Aby powiedzieć o ciąży dziadkom, partnerowi możecie wykorzystać do tego magiczny kubek. Początkowo kubek jest jednokolorowy w ciemnym odcieniu. Po wypełnieniu gorącym napojem pojawia się na nim  wyjątkowa wiadomość, którą chcecie przekazać. Zaopatrzcie się w odpowiedni kubek z napisem “Zostaniesz tatą/babcią/dziadkiem!”. Taki kubek stanie się wyjątkową pamiątką po całym wydarzeniu. Zostanie z twoimi bliskimi na długi czas. 

Jak powiedzieć o ciąży magiczny kubek

Magiczny kubek dla męża informujący o ciąży

Znakomitym pomysłem będzie również karta ze zdrapką. Prezentuje się bardzo atrakcyjnie i świetnie wpisuje się w najnowsze trendy na sezon 2022. Piękna karta z wybraną przez Was grafiką skrywa pod zdrapką cudowną wiadomość. Wybierzcie najbardziej atrakcyjny dla Was wariant  przekażcie bliskim wesołą nowinę. Jak powiedzieć o ciąży zdrapka - pozytywnie zaskoczy i zachwyci najbliższych. 

Dziennik ciąży - wspaniałe miejsce na wyjątkowe wspomnienia

Ciąża to magiczny czas, który na pewno chcecie uwiecznić w wyjątkowy sposób. Świetnym gadżetem, który ułatwi Wam to zadanie będzie dziennik ciąży. Jest to wspaniała Księga, w której możecie umieścić zdjęcia USG, wspomnienia, wyjątkowe chwile. Całość stanie się wyjątkową pamiątką po Waszej ciąży. Zachowacie ją na lata. Możecie również uzupełniać ją po narodzinach maluszka pierwszymi fotkami dziecka, jego osiągnięciami. Dzięki temu możecie stworzyć wyjątkowy album, który będzie zachwycał przez długi czas. 

Dziennik ciąży z imieniem

Dziennik ciąży na zdjęcia usg i brzuszka oraz wpisy

Na okładce znajduje się etykieta z wybraną przez Was grafiką. Zdecydujcie się odpowiedni wariant graficzny, który najlepiej będzie pasował do Waszych preferencji. Jeżeli chcecie kierować się najnowszymi trendami, wybierzcie dziennik mojej ciąży z kolekcji Chmurka lub Hello Baby. Prezentują się bardzo elegancko i nowocześnie. Wśród najnowszych trendów pojawiają się minimalistyczne wykończenia. Wybierając te warianty stawiacie na modę, elegancję i ponadczasowość. 

Dodatki dla Mamy i rodziców - organizery do wózka, teczki ciążowe i szlafroki

Po ciąży następuje długotrwały proces wychowania i rozwoju dziecka. Jest to okres, w którym musicie być w pełni zmobilizowani i kierować się określonymi zasadami. Podczas ciąży możecie odpowiednio się przygotować do tego następnego etapu - narodziny. Warto zaopatrzyć się w najważniejsze przedmioty dużo wcześniej. Dzięki temu całość będzie bardzo atrakcyjna, a Wy będziecie dużo spokojniejsi. Zaopatrzcie się w wózek dla malucha, łóżeczko, przewijak ubranka. Świetnym gadżetem na pewno będzie torba do wózka. Nie każdy w komplecie takową posiada, dlatego najlepiej będzie uprzednio to sprawdzić. Jest to niezbędny element, który pomoże Wam w wielu sytuacjach. 

Organizer do wózka

Organizer do wózka w różowo-czarnej kolorystyce

Przed samymi narodzinami możecie poczytać wiele poradników, które pozwolą Wam przetrwać ten proces i odpowiednio się do niego przygotować. Jeżeli chcecie, aby wszystko odpowiednio przebiegało, kluczem jest spokój. Wybierzcie więc odpowiednie przedmioty, przygotujcie pokoik dla dziecka, oszczędzajcie pieniądze, a wszystko powinno pójść bardzo płynnie. Pamiętajcie, że jest to najcudowniejszy etap Waszego wspólnego życia. Przeżywajcie go w spokoju i szczęściu, nie muszą martwić się o niedokończone sprawy. 

Zobacz wszystkie dodatki i gadżety ciążowe w kategorii CIĄŻA:

Jak powiedzieć o ciąży?

Dzienniki ciąży

Ciąża dodatki