Jak powiedzieć o ciąży? Oryginalne pomysły to przede wszystkim zdrapki, magiczne kubki, puzzle czy rebusy. Fantastyczną propozycją na poinformowanie męża o ciąży jest magiczny kubek, który po zalaniu gorącą wodą ukazuje wspaniałą nowinę. Jak powiedzieć w pracy o ciąży? Jednym ze sposób jest kubek z napisem "Będę Mamą". Inne śmieszne sposoby na poinformowanie o ciąży można znaleźć w naszym sklepie. Jak powiedzieć o ciąży dziadkom? Wyjątkowym pomysłem są zdrapki z motywem złotych stópek, które zachwycą najbliższych.

Wybierz:

Ciąża

 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Dziecięce zabawki POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Dziecięce zabawki
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Dziecięce zabawki

  Powiadomienia o ciąży na telefon to najnowsza propozycja, która pozwoli Ci przekazać te radosną nowinę. Zamów produkt zdobiony grafiką uroczych zabawek dziecięcych. Dopełni je personalizowany tekst. Całość zaprezentuje się niesamowicie stylowo i efektownie. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Sukienka POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Sukienka
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Sukienka

  Prześlij powiadomienie w zaledwie kilka chwil! Jesteś w ciąży i chcesz przekazać radosną wiadomość innym? Kup elektroniczne zawiadomienie zdobione grafiką różowej sukienki, to propozycja idealna dla dziewczynki. Całość dopełnią personalizowane życzenia. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Słonik z eukaliptusem POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Słonik z eukaliptusem
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Słonik z eukaliptusem

  Powiadom bliskich o ciąży za pomocą elektronicznego produktu! Urocza grafika słonika z eukaliptusem wspaniale skomponuje się z personalizowanym tekstem. Produkt dostarczysz szybko i łatwo, bez najmniejszych problemów. Każdy będzie zachwycony! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowe kwiaty POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowe kwiaty
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowe kwiaty

  Powiadom bliskich o ciąży w efektowny sposób! Roześlij zawiadomienia w wersji elektronicznej. Urocza grafika różowych kwiatów pośród przyszłej mamusi wspaniale zaprezentuje się w towarzystwie personalizowanego tekstu. Całość stworzy niezapomnianą pamiątkę! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowy balon POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowy balon
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowy balon

  Powiadom najbliższych o ciąży za pomocą najnowszego produktu w wersji cyfrowej. Przepiękna grafika różowego balonika świetnie sprawdzi się dla dziewczynki. Dołączymy do niej nadesłany na naszą pocztę, personalizowany tekst. Całość stworzy idealną kompozycję, którą pokochają wszyscy bliscy. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Polne Kwiaty POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Polne Kwiaty
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Polne Kwiaty

  Powiadom bliskich o ciąży w zaledwie kilka chwil! Wyślij cyfrowe zawiadomienie na telefon, które zaskoczy wszystkich! Wyjątkowa, delikatna grafika polnych kwiatów została wzbogacona o personalizowany tekst. Całość zaprezentuje się fantastycznie! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Pampas Boho POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Pampas Boho
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Pampas Boho

  Zawiadom najbliższych o nowym członku rodziny! Wyślij powiadomienie o ciąży w formie cyfrowej, które dotrze na telefon. Urocza grafika boho mamy w towarzystwie personalizowanego tekstu zachwyci każdą osobę. Produkt jest ekologiczny, dzięki niemu wesprzeć środkowisko! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Girl POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Girl
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Girl

  Zaskocz bliskich radosną wiadomością! Nadeślij produkt w wersji cyfrowej, który będzie zdobiony grafiką dziecięcego ubranka. Sukienka sugeruje, że świetnie sprawdzi się on dla dziewczynki. Dołączymy do niego także personalizowany tekst. Całość zaprezentuje się niesamowicie efektownie! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Boy POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Boy
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Boy

  Powiadomienie o zajściu w ciąże w efektownym wydaniu! Zawiadom bliskich za pomocą cyfrowego produktu, który dotrze do nich w zaledwie kilka chwil. Zdobi go grafika dziecięcego ubranka pośród eukaliptusa. Całość wspaniale dopełni personalizowany tekst. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Niebieski balon POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Niebieski balon
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Niebieski balon

  Powiadom najbliższych o nowym członku rodziny! Zamów elektroniczny produkt, który dotrze w zaledwie kilka chwil. Produkt zdobiony jest niebieskim balonem, świetnie sprawdzi się dla chłopca. Dopełnienie stanowi nadesłany na maila tekst. Całość zaprezentuje się niesamowicie stylowo. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Białe kwiaty z misiem POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Białe kwiaty z misiem
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Białe kwiaty z misiem

  Wspaniałe powiadomienie o zajściu w ciąże! Roześlij do najbliższych sms z grafiką misia w otoczeniu białych róż. Całość dopełni personalizowany tekst, który nadeślesz na naszego firmowego maila. Spraw radość bliskim jednocześnie ofiarując im niesamowitą pamiątkę! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Kubraczki POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Kubraczki
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Kubraczki

  Powiadom najbliższych o ciąży w efektowny sposób. Zamów elektroniczny produkt, który nadeślesz w zaledwie kilka chwil. Zdobi go grafika kubraczków. Całość dopełni personalizowany tekst. Zachwyć najbliższych! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Garniturek POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Garniturek
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Garniturek

  Wspaniały sposób na przekazanie radosnej nowiny o zajściu w ciążę. Wyślij do najbliższych personalizowane powiadomienie zdobione grafiką małego garniturka. Dołączymy do niego nadesłany do nas tekst. Całość bez wątpienia zaskoczy najbliższych. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla dziewczynki POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla dziewczynki
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla dziewczynki

  Szukasz sposobu na przekazanie radosnej wiadomości na temat ciąży? Wykorzystaj powiadomienie w formie cyfrowej. Urocza grafika zwierzątek pośród różu wspaniale zaprezentuje się obok personalizowanego tekstu. To propozycja idealna dla dziewczynki. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla chłopca POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla chłopca
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla chłopca

  Powiadomienie o ciąży w wyjątkowym wydaniu. Zamów personalizowany produkt w wersji elektronicznej, który pozwoli Ci dotrzeć do najbliższych bez wychodzenia z domu. Urocza grafika zwierzątek w błękicie świetnie sprawdzi u chłopca. Do produktu dołączymy nadesłany do nas tekst. Całość zaprezentuje się niesamowicie efektownie.

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Buciki POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Buciki
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Buciki

  Wspaniały sposób na przekazanie informacji o ciąży. Zamów personalizowane powiadomienie w formie cyfrowej, które dotrze do najbliższych z radosną informacją. Urocza grafika boho bucików chwyci za serce odbiorców wiadomości. Zaskocz wszystkich przepiękną informacją! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Bocian POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Bocian
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Bocian

  Wyjątkowy sposób by przekazać zawiadomienie o zajściu w ciąże! Skorzystaj z elektronicznego produktu, który możesz rozesłać w zaledwie kilka chwil. Piękna grafika boho bociana uzupełni personalizowany tekst. Zaskocz bliskich wyjątkową wiadomością w efektownej formie! 

  39,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Baby Shower Zabawki Dziecięce TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Baby Shower Zabawki Dziecięce
  24,98 zł
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Baby Shower Zabawki Dziecięce

  Szukasz pomysłu na prezent dla Przyszłej Mamy? Skorzystaj z personalizowanej teczki na dokumenty! Teczka zdobiona jest grafiką zabawek w stylu boho. To praktyczny upominek dzięki któremu ciężarna będzie mogła zachować wszystkie dokumenty w jednym miejscu. 

  24,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM botaniczne Baby Shower Oh Girl TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM botaniczne Baby Shower Oh Girl
  24,98 zł
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM botaniczne Baby Shower Oh Girl

  Wspaniały prezent dla Przyszłej Mamy! Teczka dekorowana motywem w stylu botanicznym z personalizacją to piękny i praktyczny prezent, który pozwoli na zachowanie wszystkich ważnych dokumentów na temat ciąży. Możesz ją wręczyć podczas przyjęcia Baby Shower! Przyszła Mama będzie zachwycona tak niesamowitym upominkiem! 

  24,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM botaniczne Baby Shower Oh Boy TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM botaniczne Baby Shower Oh Boy
  24,98 zł
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM botaniczne Baby Shower Oh Boy

  Niesamowity upominek dla Przyszłej Mamy! Podaruj bliskiej personalizowaną teczkę w której będzie mogła umieścić wszystkie ważne dokumenty na temat ciąży. Teczka zdobiona jest samoprzylepną naklejką z grafiką w stylu botanicznym. To efektowny i praktyczny prezent! 

  24,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Różowe Kwiaty Różowa TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Różowe Kwiaty Różowa
  24,98 zł
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Różowe Kwiaty Różowa

  Teczka to praktyczny element, który posłuży Przyszłej Mamusi do przechowywania wszystkich dokumentów na temat ciąży. Teczka została ozdobiona śliczną grafiką kobiety w ciąży i różowych kwiatów. Całość dopełnia personalizacja. Podaruj bliskiej osobie wyjątkowy prezent! 

  24,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy prezent na Baby Shower Zabawki Dziecięce Z IMIENIEM 80 kartek NOTATNIK ciążowy prezent na Baby Shower Zabawki Dziecięce Z IMIENIEM 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy prezent na Baby Shower Zabawki Dziecięce Z IMIENIEM 80...

  Piękny notatnik na Baby Shower! Spraw Przyszłej Mamie niesamowity prezent. Notatnik jest personalizowany, zdobiony grafiką zabawek w stylu boho. W notesie można zapisywać terminy badań, potrzebne informacje lub zamieszczać zdjęcia z USG dziecka. To wyjątkowa pamiątka, która pozostanie z Przyszłą Mamą na lata. 

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy prezent na botaniczne Baby Shower Oh Girl Z IMIENIEM 80 kartek NOTATNIK ciążowy prezent na botaniczne Baby Shower Oh Girl Z IMIENIEM 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy prezent na botaniczne Baby Shower Oh Girl Z IMIENIEM 80...

  Zamów notatnik z gumką dla Przyszłej Mamy! Notatnik zdobiony jest personalizacją oraz grafiką ubranka dziewczynki w naturalnej kolorystyce. Przyszła Mama może w nim zawrzeć wszystkie notatki, zdjęcia lub inne ważne elementy na temat ciąży. To cudowna pamiątka na długie lata! 

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy prezent na botaniczne Baby Shower Oh Boy Z IMIENIEM 80 kartek NOTATNIK ciążowy prezent na botaniczne Baby Shower Oh Boy Z IMIENIEM 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy prezent na botaniczne Baby Shower Oh Boy Z IMIENIEM 80...

  Upominek dla Przyszłej Mamy w cudownym wydaniu! Podaruj bliskiej notatnik zdobiony grafiką ubranka chłopca w neutralnej kolorystyce. To praktyczna propozycja, która pozwoli Przyszłej Mamie zapisać wszystkie ważne informacje dotyczące ciąży. Można w nim również wklejać zdjęcia z USG. 

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 80 kartek NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 80 kartek

  Niesamowity notatnik ciążowy, który będzie wspaniałym prezentem dla Przyszłej Mamy. Notatnik posiada aż 80 kartek na których Przyszła Mama może zapisywać wszystkie najważniejsze informacje. Notatnik posiada sztywną oprawę która została ozdobiona grafiką kobiety w ciąży w towarzystwie różowych kwiatów oraz personalizacji! Spraw bliskiej osobie...

  29,98 zł
 • KUBEK Gratulacje jesteś Dziadkiem Z IMIENIEM KUBEK Gratulacje jesteś Dziadkiem Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK Gratulacje jesteś Dziadkiem Z IMIENIEM

  Wyjątkowy prezent dla przyszłego Dziadka przekazujący cudowną nowinę! Kubek to wspaniały pomysł na ogłoszenie radosnej wieści o ciąży. Obdarowany Tata z pewnością będzie zaskoczony pięknym prezentem. Kubek to elegancka pamiątka na lata.

  36,98 zł
 • KUBEK Gratulacje jesteś Babcią Z IMIENIEM KUBEK Gratulacje jesteś Babcią Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK Gratulacje jesteś Babcią Z IMIENIEM

  Piękny i oryginalny sposób na przekazanie radosnej nowiny o ciąży. Kubek z napisem dedykowanym przyszłej Babci. Całość zdobi kwiatowy motyw. Taki prezent bez wątpienia zaskoczy oraz sprawi wiele uśmiechu. 

  36,98 zł
 • KUBEK magiczny Zostaniesz Dziadkiem/Babcią Gratulacje BOHO KRÓLICZEK 330ml KUBEK magiczny Zostaniesz Dziadkiem/Babcią Gratulacje BOHO KRÓLICZEK 330ml
  39,98 zł
  KUBEK magiczny Zostaniesz Dziadkiem/Babcią Gratulacje BOHO KRÓLICZEK 330ml

  Magiczny kubek to wspaniała niespodzianka dla przyszłej Babci lub przyszłego Dziadka. Przekaż szczęśliwą nowinę w kreatywny sposób. Kubek po zalaniu przedstawia tekst: Kochany Tato! Będziesz Dziadkiem! lub Kochana Mamo! Będziesz Babcią! Całość zdobi piękna grafika boho króliczka w kołysce. Bez wątpienia Rodzice będą zachwyceni. 

  39,98 zł
 • Jak powiedzieć o ciąży WINO Z PODPISEM Miś z balonikami w PUDEŁKU Jak powiedzieć o ciąży WINO Z PODPISEM Miś z balonikami w PUDEŁKU
  79,98 zł
  Jak powiedzieć o ciąży WINO Z PODPISEM Miś z balonikami w PUDEŁKU

  Piękny sposób na poinformowanie Mamy lub Taty o ciąży! Ekskluzywne wytrawne wino z personalizowanym pudełkiem oraz naklejką gratulacyjną to kreatywny sposób na przekazanie radosnej nowiny. Cały zestaw prezentuje się pięknie, na pewno zaskoczy rodziców wywołując uśmiech na twarzach.

  79,98 zł
 • ZDRAPKA Jak powiedzieć o ciąży z Misiem (+koperta) ZDRAPKA Jak powiedzieć o ciąży z Misiem (+koperta)
  13,00 zł
  ZDRAPKA Jak powiedzieć o ciąży z Misiem (+koperta)
  1 Recenzje

  Jak w oryginalny sposób przekazać bliskim szczęśliwą nowinę? Za pomocą zdrapki! Zdrapka z ukrytym napisem "Jestem w ciąży" zdobiona grafiką misia w odcieniu jasnego brązu to kreatywny pomysł na poinformowanie o ciąży. Można wręczyć ją przyszłemu tatusiowi, mamie, tacie lub innemu bliskiemu. Zdrapka zawiera złote serduszko ułatwiające zdrapanie zdrapki.

  13,00 zł
 • NOTATNIK ciążowy na spirali Oh baby A5 100 kartek NOTATNIK ciążowy na spirali Oh baby A5 100 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy na spirali Oh baby A5 100 kartek

  Notatnik ciążowy na spirali z grafiką w stylu Boho to nieodłączny pomocnik dla przyszłej mamy. Notatnik zawiera aż 100 stron, w których można wpisywać najważniejsze informacje, wizyty lekarskie czy zdjęcia. Dzięki wyjątkowej grafice z kołyską i napisem "Oh Baby" całość tworzy unikatowy kołonotatnik, który będzię cudowna pamiątką na lata.

  29,98 zł
 • ZDRAPKA Zostaniesz Tatą Jestem w ciąży Boho Buciki (+koperta) ZDRAPKA Zostaniesz Tatą Jestem w ciąży Boho Buciki (+koperta)
  13,00 zł
  ZDRAPKA Zostaniesz Tatą Jestem w ciąży Boho Buciki (+koperta)

  Zdrapka z uroczą grafiką to fantastyczny sposób by powiedzieć o ciąży. Zdrapka z motywem ślicznych dziecięcych bucików w stylu boho. Dołączono złoty sznureczek z serduszkiem, które ułatwi zdrapanie zdrapki oraz dopasowaną kraftową kopertę.

  13,00 zł
 • ZDRAPKA gender reveal Ujawnij płeć dziecka Boho CHŁOPIEC ZDRAPKA gender reveal Ujawnij płeć dziecka Boho CHŁOPIEC
  13,00 zł
  ZDRAPKA na gender reveal Ujawnij płeć dziecka Boho CHŁOPIEC
  2 Recenzje

  Jesteś w ciąży i właśnie poznałaś płeć swojego malucha, a teraz chcesz by i reszta się dowiedziała jakiej płci maleństwo nosisz pod sercem? Idealnie i zaraz oryginalnym sposobem na zdradzenie tej ważnej nowiny będzie zdrapka! Piękna boho kartka skrywająca wewnątrz dwie złote zdrapki, gdzie pod jedną z nich kryje się odpowiedz na pytanie o płeć będzie...

  13,00 zł
 • ZDRAPKA gender reveal Ujawnij płeć dziecka Boho DZIEWCZYNKA ZDRAPKA gender reveal Ujawnij płeć dziecka Boho DZIEWCZYNKA
  13,00 zł
  ZDRAPKA gender reveal Ujawnij płeć dziecka Boho CHŁOPIECUjawnij płeć...

  Jesteś w ciąży i spodziewasz się dziewczynki? To cudowna nowina! Teraz czas ją przekazać dalej. Oryginalnym sposobem na przekazanie tej radosnej wiadomości jest kartka wewnątrz której znajdują się zdrapki pod którymi skrywa się ta wspaniała informacja. Kartka ozdobiona boho grafiką zachwyca swoim wyglądem i wzbudza ciekawość. To zdecydowanie hit, dzięki...

  13,00 zł
 • GRATULACJE Zdrapka Zostaniesz Babcią Boho Buciki (+koperta) GRATULACJE Zdrapka Zostaniesz Babcią Boho Buciki (+koperta)
  13,00 zł
  GRATULACJE Zdrapka Zostaniesz Babcią Boho Buciki (+koperta)

  Jak pogratulować, że Mama zostanie Babcią lub poinformować o ciąży w zaskakujący sposób? Idealnym wyborem będzie zdrapka z motywem bucików w stylu boho, która sprzedawana jest w komplecie z dopasowaną kraftową kopertą. Zdrapka to pomysł, jak poinformować o ciąży Rodziców.

  13,00 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Kołyska BIAŁA TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Kołyska BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Kołyska BIAŁA

  Teczka ciążowa dla Przyszłej Mamy ze specjalną samoprzylepną naklejką na okładce z motywem boho kołyski i imieniem Przyszłej Mamy. Teczka pozwoli zebrać w jednym miejscu zdjęcia USG, wyniki badań, zaplanować wyprawkę dla maluszka czy przygotować się do pobytu w szpitalu. Wykonana z naprawdę grubej tektury prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie. Grafika...

  24,98 zł

Jak przygotować się do ciąży? - ciążowe gadżety dla Mamy

Ciąża to magiczny czas dla rodziców maluszka i wszystkich bliskich. Nie wszystko bywa idealnie, lecz należy podejść do niej bardzo pozytywnie. Pierwszymi krokami będzie na pewno poinformowanie najbliższych o dobrej nowinie. Jak powiedzieć o ciąży? Jak powiedzieć o ciąży w pracy? Partnerowi? Rodzicom? Istnieje bardzo dużo ciekawych pomysłów, które możecie wykorzystać do tego zadania. Zaopatrzcie się w niezbędne elementy potrzebne od tego. Podczas ciąży pojawia się wiele pięknych chwil, które miło byłoby uwiecznić. Świetnie w tej roli sprawdzi się Dziennik Ciąży. Jest to znakomity pomysł, by stworzyć wspaniałą pamiątkę po tym wyjątkowym momencie w Waszym życiu. Wybierzcie odpowiedni dla Was wariant graficzny. Będąc w ciąży należy bardzo intensywnie myśleć o przyszłości. O maluszku, jego rozwoju, wychowaniu. Przygotujcie się w tym magicznym czasie na przyjście dziecka, poród i wszystkie elementy z tym związane. 

Teczka ciążowa

Teczka ciążowa z imieniem Przyszłej Mamy na wyniki badań i zdjęcia usg

Jak powiedzieć o ciąży?

Jednym z pierwszych etapów ciąży jest przekazanie wszystkim informacji na jej temat. Oczywiście możecie się z tym wstrzymać jak długo potrzebujecie. Nie zawsze jest to prosty proces, dlatego zróbcie to na spokojnie. Jeżeli już postanowiliście przekazać wszystkim pozytywne wieści, warto zrobić to w wyjątkowy sposób. Możecie wykorzystać do tego wspaniałe gadżety, które znajdziecie w naszym sklepie. 

Aby powiedzieć o ciąży dziadkom, partnerowi możecie wykorzystać do tego magiczny kubek. Początkowo kubek jest jednokolorowy w ciemnym odcieniu. Po wypełnieniu gorącym napojem pojawia się na nim  wyjątkowa wiadomość, którą chcecie przekazać. Zaopatrzcie się w odpowiedni kubek z napisem “Zostaniesz tatą/babcią/dziadkiem!”. Taki kubek stanie się wyjątkową pamiątką po całym wydarzeniu. Zostanie z twoimi bliskimi na długi czas. 

Jak powiedzieć o ciąży magiczny kubek

Magiczny kubek dla męża informujący o ciąży

Znakomitym pomysłem będzie również karta ze zdrapką. Prezentuje się bardzo atrakcyjnie i świetnie wpisuje się w najnowsze trendy na sezon 2022. Piękna karta z wybraną przez Was grafiką skrywa pod zdrapką cudowną wiadomość. Wybierzcie najbardziej atrakcyjny dla Was wariant  przekażcie bliskim wesołą nowinę. Jak powiedzieć o ciąży zdrapka - pozytywnie zaskoczy i zachwyci najbliższych. 

Dziennik ciąży - wspaniałe miejsce na wyjątkowe wspomnienia

Ciąża to magiczny czas, który na pewno chcecie uwiecznić w wyjątkowy sposób. Świetnym gadżetem, który ułatwi Wam to zadanie będzie dziennik ciąży. Jest to wspaniała Księga, w której możecie umieścić zdjęcia USG, wspomnienia, wyjątkowe chwile. Całość stanie się wyjątkową pamiątką po Waszej ciąży. Zachowacie ją na lata. Możecie również uzupełniać ją po narodzinach maluszka pierwszymi fotkami dziecka, jego osiągnięciami. Dzięki temu możecie stworzyć wyjątkowy album, który będzie zachwycał przez długi czas. 

Dziennik ciąży z imieniem

Dziennik ciąży na zdjęcia usg i brzuszka oraz wpisy

Na okładce znajduje się etykieta z wybraną przez Was grafiką. Zdecydujcie się odpowiedni wariant graficzny, który najlepiej będzie pasował do Waszych preferencji. Jeżeli chcecie kierować się najnowszymi trendami, wybierzcie dziennik mojej ciąży z kolekcji Chmurka lub Hello Baby. Prezentują się bardzo elegancko i nowocześnie. Wśród najnowszych trendów pojawiają się minimalistyczne wykończenia. Wybierając te warianty stawiacie na modę, elegancję i ponadczasowość. 

Dodatki dla Mamy i rodziców - organizery do wózka, teczki ciążowe i szlafroki

Po ciąży następuje długotrwały proces wychowania i rozwoju dziecka. Jest to okres, w którym musicie być w pełni zmobilizowani i kierować się określonymi zasadami. Podczas ciąży możecie odpowiednio się przygotować do tego następnego etapu - narodziny. Warto zaopatrzyć się w najważniejsze przedmioty dużo wcześniej. Dzięki temu całość będzie bardzo atrakcyjna, a Wy będziecie dużo spokojniejsi. Zaopatrzcie się w wózek dla malucha, łóżeczko, przewijak ubranka. Świetnym gadżetem na pewno będzie torba do wózka. Nie każdy w komplecie takową posiada, dlatego najlepiej będzie uprzednio to sprawdzić. Jest to niezbędny element, który pomoże Wam w wielu sytuacjach. 

Organizer do wózka

Organizer do wózka w różowo-czarnej kolorystyce

Przed samymi narodzinami możecie poczytać wiele poradników, które pozwolą Wam przetrwać ten proces i odpowiednio się do niego przygotować. Jeżeli chcecie, aby wszystko odpowiednio przebiegało, kluczem jest spokój. Wybierzcie więc odpowiednie przedmioty, przygotujcie pokoik dla dziecka, oszczędzajcie pieniądze, a wszystko powinno pójść bardzo płynnie. Pamiętajcie, że jest to najcudowniejszy etap Waszego wspólnego życia. Przeżywajcie go w spokoju i szczęściu, nie muszą martwić się o niedokończone sprawy. 

Zobacz wszystkie dodatki i gadżety ciążowe w kategorii CIĄŻA:

Jak powiedzieć o ciąży?

Dzienniki ciąży

Ciąża dodatki