Świece i świeczniki na Chrzest

Świece i świeczniki na Chrzest

Świece i świeczniki na Chrzest to idealna dekoracja stołu na uroczystość dziecka. Świece klasyczne oraz świece walec w delikatnych kolorach rewelacyjnie sprawdzą się na tak wyjątkowym przyjęciu. Na Chrzest dziewczynki najczęściej wybierane są świece w różowej kolorystyce, a dla chłopca w niebieskiej. Świetnie sprawdzą się również świece zapachowe, które wprowadzą odpowiedni nastrój.  Świeczniki nowoczesne to na przykład bardzo modne w sezonie 2021 szklane świeczniki, w których świece prezentują się niezwykle elegancko i efektownie.

Świece i świeczniki na Chrzest

Świece do dekoracji stołu na Chrzest Święty - pomysły i gotowe produkty

Bardzo ważnym elementem na każdym przyjęciu organizowanym przez Was powinien być magiczny klimat i atmosfera. Idealnym gadżetem, który pozwoli Wam uzyskać taki efekt będą piękne kompozycję z żywych kwiatów i świec. Znakomicie się prezentują i na pewno przypadną do gustu waszym bliskim. Dodatkowo znakomicie będą wyglądały na pamiątkowych zdjęciach. Zaopatrzcie się w najbardziej atrakcyjne warianty świec dekoracyjnych z naszego sklepu. Dzięki nim będziecie w stanie stworzyć bardzo atrakcyjne dekoracje aranżacje, które zachwycą Waszych gości. Postawcie na świece z grafiką, świetnie podkreślającą charakter imprezy. Niezbędnym elementem dekoracyjnym do świec są zdecydowanie świeczniki. Wybierzcie najbardziej pasujące do Waszej uroczystości akcesoria i stwórzcie wyjątkowe miejsce do wspólnego świętowania. 

Świeca na Chrzest zapachowa

Świeca na Chrzest - lampion zapachowy z motywem złotych stópek

Świece na Chrzest z napisem - wyjątkowe propozycje

Świece na Chrzest są bardzo atrakcyjnym dodatkiem, który pozwoli Wam na stworzenie wspaniałej atmosfery i klimatu, który udzieli się wszystkim. Znakomicie będą współgrały z aranżacjami z żywych kwiatów. Postawcie na bardzo klasyczne, eleganckie rozwiązania, które świetnie podkreślą charakter uroczystości i zachwycą wszystkich gości. Coraz częstszym wyborem stają się świece na Chrzest z imieniem. Są bardzo oryginalnym i unikatowym dodatkiem, który świetnie uzupełni Waszą imprezę. Bardzo popularne stają się również klasyczne, uniwersalne świece na Chrzest. Idealnym rozwiązaniem będzie biała świeca ze złotym napisem “Chrzest Święty”. Jeżeli dodatkowo postawicie na grafiką dziecięcych stópek, całość będzie znakomicie się prezentować i na pewno zachwyci Waszych bliskich. Wybierzcie najbardziej atrakcyjny dla Was kształt. Najbardziej popularne są zdecydowanie świece pieńkowe. Coraz bardziej atrakcyjne stają się jednak lampiony. Posiadają wyjątkową grafikę, która cudownie się prezentuje i znakomicie uzupełnią Waszą uroczystość. Świeca zapachowa na Chrzest z motywem złotych stópek jest niezwykle modnym dodatkiem, który w połączeniu z wyjątkową grafiką daje bardzo atrakcyjną całość. 

Świece na Chrzest z napisem

Świece na Chrzest z brokatem i złotym napisem

Świeczniki na Chrzest i szklane wazony

Nieodłącznym elementem świec są świeczniki. Świeczniki na Chrzest powinny być bardzo eleganckie i nowoczesne. Świetnym rozwiązaniem będzie postawienie na wspaniały kielich, do którego możecie włożyć grubą świecę pieńkową wraz z elementami dekoracyjnymi. Dzięki temu wewnątrz takiego świecznika możecie stworzyć wyjątkowe aranżacje ze świecy i żywych kwiatów. Trzymajcie całość w stonowanej kolorystyce, a na pewno zachwycicie Waszych najbliższych. Jeżeli chcecie kierować się najnowszymi trendami warto postawić na rustykalne świeczniki. Drewniane kostki z miejscem na świecę, będą znakomitym wyborem i świetnym dodatkiem do rustykalnego przyjęcia.

Świeczniki szklane na Chrzest

Świeczniki szklane na tealighty i proste świece