Świece i świeczniki na Chrzest

Świece i świeczniki na Chrzest

Świece i świeczniki na Chrzest to idealna dekoracja stołu na uroczystość dziecka. Świece klasyczne oraz świece walec w delikatnych kolorach rewelacyjnie sprawdzą się na tak wyjątkowym przyjęciu. Na Chrzest dziewczynki najczęściej wybierane są świece w różowej kolorystyce, a dla chłopca w niebieskiej. Świetnie sprawdzą się również świece zapachowe, które wprowadzą odpowiedni nastrój.  Świeczniki nowoczesne to na przykład bardzo modne w sezonie 2020 szklane świeczniki, w których świece prezentują się niezwykle elegancko i efektownie.

Świece i świeczniki na Chrzest

 • ŚWIECA pieńkowa na Chrzest ze złotym napisem 12cm/6cm BIAŁA ŚWIECA pieńkowa na Chrzest ze złotym napisem 12cm/6cm BIAŁA
  8,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa na Chrzest ze złotym...
  1 Recenzje

  Elegancka dekoracja stołu na przyjęcie Chrztu Świętego w postaci pieńkowej świecy ozdobionej złotym napisem. Biała świeca idealnie nadaje się do każdej aranżacji przyjęcia. Naklejka z napisem Chrzest Święty na świecy wspaniale podkreśli charakter przyjęcia.

  8,98 zł
 • ŚWIECE proste białe na Chrzest ze złotym napisem 24cm 2szt ŚWIECE proste białe na Chrzest ze złotym napisem 24cm 2szt
  7,98 zł
  ŚWIECE proste białe na Chrzest ze złotym...

  Eleganckie proste świece ozdobione błyszczącą naklejką z napisem Chrzest Święty to idealna dekoracja na chrzciny dziecka. Świece wspaniale prezentują się na stole w złotych świecznikach. Taki dodatek pozwoli stworzyć wyjątkową i ciepłą atmosferę.

  7,98 zł
 • ŚWIECE proste brokacone na Chrzest ze złotym napisem 30cm 2szt ŚWIECE proste brokacone na Chrzest ze złotym napisem 30cm 2szt
  12,98 zł
  ŚWIECE proste brokacone na Chrzest ze...

  Eleganckie świece w biało-złotej kolorystyce zdobione napisem Chrzest Święty wspaniale udekorują przyjęcie dla dziecka! Rewelacyjnie prezentują się na stole w szklanych lub złotych świecznikach.

  12,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa na Chrzest Złote Stópki 12cm/6cm BIAŁA ŚWIECA pieńkowa na Chrzest Złote Stópki 12cm/6cm BIAŁA
  8,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa na Chrzest Złote Stópki...
  1 Recenzje

  Elegancka świeca pieńkowa ozdobiona motywem błyszczących złotych stópek. Wspaniale prezentuje się na stole podczas uroczystości Chrztu Świętego dziecka. Świeca z błyszczącą naklejką świetnie uzupełnia kolekcję Złote Stópki.

  8,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa brokacona na Chrzest Złote Stópki 5x14cm LUX ŚWIECA pieńkowa brokacona na Chrzest Złote Stópki 5x14cm LUX
  11,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa brokacona na Chrzest Złote...
  2 Recenzje

  Piękna świeca pieńkowa ozdobiona złotym dołem oraz naklejką z błyszczącym napisem Chrzest Święty i grafiką dziecięcych stópek. Świeca ze złotymi stópkami fantastycznie prezentuje się na stole podczas uroczystości Chrztu Świętego dziecka.

  11,98 zł
 • ŚWIECE proste białe na Chrzest Złote Stópki 24cm 2szt ŚWIECE proste białe na Chrzest Złote Stópki 24cm 2szt
  7,98 zł
  ŚWIECE proste białe na Chrzest Złote...
  1 Recenzje

  Piękne, eleganckie proste świece ozdobione błyszczącą naklejką z napisem Chrzest Święty i grafiką złotych stópek. Świece świetnie prezentują się w złotych świecznikach. Jest to idealna dekoracja stołu na Chrzest Święty dziecka.

  7,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa Różowy Aniołek 16cmx5cm ŚWIECA pieńkowa Różowy Aniołek 16cmx5cm
  13,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa Różowy Aniołek 16cmx5cm

  Piękna świeca na Chrzest idealnie sprawdzi się jako dekoracja stołu na przyjęciu dziewczynki! Świeca pieńkowa o kształcie walca została precyzyjnie wykonana. Motyw wypukłego aniołka sprawia, że świeca prezentuje się elegancko i efektownie. Idealnie sprawdzi się w dekoracjach stołu na uroczystości Chrztu Świętego dziewczynki.

  13,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Złote Stópki 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Złote Stópki 12cm/10cm DUŻA
  19,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Złote...

  Wyjątkowa dekoracja stołu na Chrzest Święty dziecka w postaci dużej zapachowej świecy. Lampion zdobiony jest motywem złotych stópek, malutkim serduszkiem i napisem Chrzest Święty. Świeca wspaniale prezentuje się na stole z innymi elementami z tej samej kolekcji.

  19,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Złoty Wózeczek 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Złoty Wózeczek 12cm/10cm DUŻA
  19,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Złoty...
  1 Recenzje

  Przepiękny lampion z motywem złotego wózeczka to wspaniała dekoracja stołu na Chrzest Święty. Świeca posiada delikatny zapach wanilii oraz na pis Chrzest Święty, który fantastycznie podkreśli charakter przyjęcia.

  19,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest z eukaliptusem NOWOCZESNA 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest z eukaliptusem NOWOCZESNA 12cm/10cm DUŻA
  19,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest z...
  1 Recenzje

  Elegancki dodatek na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka w postaci świecy o delikatnym zapachu. Świeca ozdobiona jest nowoczesnym motywem gałązek eukaliptusa praz napisem Chrzest Święty, który cudownie podkreśli charakter uroczystości. Zapachowy lampion rewelacyjnie prezentuje się na stole z innymi dodatkami z kolekcji Eukaliptus.

  19,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Kwiatowy Wózek RÓŻ 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Kwiatowy Wózek RÓŻ 12cm/10cm DUŻA
  19,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest...

  Wyjątkowa dekoracja stołu na Chrzest Święty dziewczynki w postaci pięknego lampionu. Zapachowa świeca zdobiona jest motywem kwiatowego wózeczka w różowej kolorystyce i napisem Chrzest Święty. Taki dodatek fantastycznie podkreśla wspaniały charakter uroczystości dziecka.

  19,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Subtelny Róż 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Subtelny Róż 12cm/10cm DUŻA
  19,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest...
  1 Recenzje

  Przepiękna świeca zdobiona delikatnym motywem różowych kwiatów to idealna propozycja na Chrzest Święty dziewczynki. Zapachowy lampion prezentuje się niezwykle elegancko wśród subtelnych kompozycji kwiatowych i dodatków na stół z tej samej serii. Świeca w rewelacyjny sposób podkreśli wyjątkowy charakter uroczystości.

  19,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Lily of the Valley 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Lily of the Valley 12cm/10cm DUŻA
  19,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Lily...

  Zapachowy lampion z delikatnym motywem konwalii to niezwykle elegancki dodatek na stół na przyjęcie Chrztu Świętego dziecka. Świeca ozdobiona jest napisem Chrzest Święty, który wykonany został nowoczesną czcionką. Taki dodatek nie tylko cudownie będzie prezentował się na stole, ale i również świetnie podkreśli charakter uroczystości.

  19,98 zł
 • ŚWIECA zapachowa Różowy Wózek 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA zapachowa Różowy Wózek 12cm/10cm DUŻA
  24,98 zł
  ŚWIECA zapachowa Różowy Wózeczek 12cm/10cm...

  Specjalnie przygotowana świeca na Chrzest Święty z motywem różowego wózeczka zwróci uwagę wszystkich gości! Pięknie wykonana,  świeca ozdobi Wasz stół podczas tego wyjątkowego przyjęcia. Będzie pięknie komponować się z pozostałymi produktami z kolekcji Różowy wózeczek!

  24,98 zł
 • ŚWIECA zapachowa Błękitny Wózek 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA zapachowa Błękitny Wózek 12cm/10cm DUŻA
  24,98 zł
  ŚWIECA zapachowa Błękitny Wózeczek...
  1 Recenzje

  Motyw błękitnego wózka i łagodny aromat to świetne połączenie, które rewelacyjnie prezentuje się stole! Dzięki tym świecą Wasi goście zostaną wprowadzeni w wyjątkowy klimat tego wydarzenia. Świece będą pięknie wyglądać na stole, w zestawie z innymi błękitnymi dodatkami.

  24,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa Niebieski Aniołek 16cmx5cm ŚWIECA pieńkowa Niebieski Aniołek 16cmx5cm
  13,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa Niebieski Aniołek 16cmx5cm
  1 Recenzje

  Elegancka biało-niebieska świeca na Chrzest chłopca, będzie piękną dekoracją stołu podczas uroczystości rodzinnej! Świeca pieńkowa o kształcie walca została precyzyjnie wykonana.  świeca prezentuje się elegancko i efektownie. Cudownie sprawdzi się  podczas przyjęcia z okazji Chrztu Świętego chłopca.

  13,98 zł
 • ŚWIECE proste Wstęga 28cm 10szt JASNORÓŻOWE ŚWIECE proste Wstęga 28cm 10szt JASNORÓŻOWE
  36,98 zł
  ŚWIECE proste Wstęga 28cm 10szt JASNORÓŻOWE

  Proste świece w jasnoróżowym kolorze o wyjątkowej strukturze w piękny sposób udekorują stół na uroczyste przyjęcie. Świetnie prezentują się w eleganckich świecznikach. Idealnie sprawdzą się na Chrzcie dziewczynki.

  36,98 zł
 • ŚWIECE proste Wstęga 28cm 10szt BŁĘKITNE ŚWIECE proste Wstęga 28cm 10szt BŁĘKITNE
  36,98 zł
  ŚWIECE proste Wstęga 28cm 10szt BŁĘKITNE

  Proste świece z oryginalnym motywem przypominającym wstęgę w piękny sposób udekorują stół na uroczyste przyjęcie. Błękitny kolor świec idealnie pasuje na przyjęcie Chrztu, Roczku lub urodzinek dla chłopca. Fantastycznie prezentują się w eleganckich świecznikach na proste świece.

  36,98 zł
 • ŚWIECE proste 24cm 10szt BIAŁE ŚWIECE proste 24cm 10szt BIAŁE
  13,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt BIAŁE

  Proste świece w białym kolorze to elegancka dekoracja stołu na uroczyste przyjęcie, jakim jest Chrzest Święty dziecka. Świetnie prezentują się w świecznikach wykonanych ze szkła oraz ozdobione stroikiem z kwiatów.

  13,98 zł
 • ŚWIECE proste 24cm 10szt JASNORÓŻOWE ŚWIECE proste 24cm 10szt JASNORÓŻOWE
  13,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt JASNORÓŻOWE

  Wyjątkowe świece w jasnoróżowym kolorze wspaniale sprawdzą się jako dekoracja stołu na Waszej imprezce ! Nadadzą przyjęciu  eleganckiego charakteru. Jasnoróżowy kolor jest bardzo dziewczęcy. Wasza księżniczka będzie zachwycona!

  13,98 zł
 • ŚWIECE proste 10szt 24cm BŁĘKITNE ŚWIECE proste 10szt 24cm BŁĘKITNE
  13,98 zł
  ŚWIECE proste 10szt 24cm BŁĘKITNE

  Wyjątkowe świece w błękitnym kolorze idealnie sprawdzą się jako dekoracja stołu na przyjęcie Chrztu Świętego chłopca. Świetnie prezentują się w świecznikach wykonanych z przezroczystego szkła.

  13,98 zł
 • ŚWIECE proste ZŁOTE 29cm 10szt ŚWIECE proste ZŁOTE 29cm 10szt
  22,98 zł
  ŚWIECE proste ZŁOTE 29cm 10szt

  Metaliczne proste świece w złotym kolorze w bardzo elegancki sposób udekorują stół na uroczyste przyjęcie. Idealnie nadają się do dekoracji stołu na Chrzest Święty oraz Roczek dziecka.

  22,98 zł
 • ŚWIECE proste 24cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ ŚWIECE proste 24cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ
  13,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ

  Eleganckie długie świece w kolorze butelkowej zieleni to piękna dekoracja stołu. Rewelacyjnie prezentują się z w złotych świecznikach i idealnie nadają się na uroczystość Chrztu Świętego dziecka. Świetnie komponują się z dekoracjami na Chrzest z kolekcji Eukaliptus.

  13,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa biała 12cmx6cm ŚWIECA pieńkowa biała 12cmx6cm
  6,49 zł
  ŚWIECA pieńkowa 12cmx6cm BIAŁA

  Świeca pieńkowa w białym kolorze to idealna dekoracja stołu na uroczyste przyjęcia. Świetnie prezentuje się na szklanej podstawce otoczona delikatną dekoracją z kwiatów. Świetna propozycja dekoracji na Chrzest Święty dziecka.

  6,49 zł
 • ŚWIECA pieńkowa biała Exclusive z perełkami i cyrkoniami 13x7cm ŚWIECA pieńkowa biała Exclusive z perełkami i cyrkoniami 13x7cm
  29,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa biała Exclusive z...

  Piękna świeca pieńkowa ozdobiona cyrkoniami i perełkami to niezwykle elegancka dekoracja stołu na uroczystość Chrztu Świętego dziecka. Świeca dzięki srebrnym dodatkom prezentuje się fantastycznie z innymi elementami w tym samym kolorze.

  29,98 zł
 • ŚWIECE KULE matowe 8cm 6szt BIAŁE ŚWIECE KULE matowe 8cm 6szt BIAŁE
  29,98 zł
  ŚWIECE KULE matowe 8cm 6szt BIAŁE

  Piękne, jasne świece o kształcie kuli z pewnością zachwycą Waszych gości! Aromatyczne świece rozjaśnią Wasze wyjątkowe przyjęcie. Wytworzą niezapomniany klimat odpowiedni, dla najważniejszych wydarzeń w Waszym życiu.

  29,98 zł
 • ŚWIECE KULE matowe 8cm 6szt JASNORÓŻOWE ŚWIECE KULE matowe 8cm 6szt JASNORÓŻOWE
  29,98 zł
  ŚWIECE KULE matowe 8cm 6szt JASNORÓŻOWE

  Jasnoróżowe, dziewczęce, kuliste świece to cudowny dodatek dekoracyjny na stół! Ten uroczy dodatek, z pewnością będzie wyróżniał się na Waszym stole. Ta magiczna świeca, będzie rozświetlać  Wasze wyjątkowe przyjęcie.

  29,98 zł
 • ŚWIECE pływające lakierowane Ø5,5cm DUŻE 10szt BIAŁE ŚWIECE pływające lakierowane Ø5,5cm DUŻE 10szt BIAŁE
  25,98 zł
  ŚWIECE pływające lakierowane Ø5,5cm DUŻE...

  Piękne i eleganckie świece pływające w białym kolorze to idealna dekoracja na stół z okazji Chrztu Świętego dziecka. Fantastycznie prezentują się w szklanych naczyniach, ozdobione delikatnymi kwiatkami.

  25,98 zł
 • ŚWIECE pływające lakierowane Ø5,5cm DUŻE 10szt JASNORÓŻOWE ŚWIECE pływające lakierowane Ø5,5cm DUŻE 10szt JASNORÓŻOWE
  25,98 zł
  ŚWIECE pływające lakierowane Ø5,5cm DUŻE...

  Pływające świece o delikatnym jasnoróżowym kolorze to idealna dekoracja stołu na uroczyste przyjęcie dla dziewczynki, jakim jest Chrzest Święty albo Roczek. Świetnie prezentują się ułożone na szklanych podstawkach, ozdobione delikatnymi kwiatami.

  25,98 zł
 • ŚWIECE pływające lakierowane Ø5,5cm DUŻE 10szt BŁĘKITNE ŚWIECE pływające lakierowane Ø5,5cm DUŻE 10szt BŁĘKITNE
  25,98 zł
  ŚWIECE pływające lakierowane Ø5,5cm DUŻE...
  1 Recenzje

  Lakierowane świece pływające o błękitnym kolorze to świetna dekoracja, która idealnie sprawdzi się na przyjęciu dla chłopca. Elegancko prezentują się na stole na szklanych podstawkach.

  25,98 zł
 • ŚWIECE pływające metalizowane DUŻE 10szt SREBRNE ŚWIECE pływające metalizowane DUŻE 10szt SREBRNE
  27,98 zł
  ŚWIECE pływające metalizowane DUŻE 10szt...
  1 Recenzje

  Srebrne świece pływające będą eleganckim dodatkiem na uroczyste przyjęcie dla dziecka, jaki jest Chrzest Święty. Fantastycznie prezentują się w szklanych naczyniach wypełnionych wodą.

  27,98 zł
 • ŚWIECE pływające metalizowane DUŻE 10szt ZŁOTE ŚWIECE pływające metalizowane DUŻE 10szt ZŁOTE
  27,98 zł
  ŚWIECE pływające metalizowane DUŻE 10szt...
  1 Recenzje

  Wyjątkowe świece pływające w złotym kolorze będą fantastyczną dekoracją stołu na uroczystym przyjęciu, jakim jest Chrzest Święty dziecka. Świetnie prezentują się w szklanych naczyniach wypełnionych wodą.

  27,98 zł
 • ŚWIECE KULE matowe 8cm 6szt KREMOWE ŚWIECE KULE matowe 8cm 6szt KREMOWE
  29,98 zł
  ŚWIECE KULE matowe 8cm 6szt KREMOWE

  Stylowe, kuliste świece o kremowym odcieniu, stworzą wyjątkowy nastrój na Waszych stołach! Ten ciekawy kształt z pewnością wyróżni się na Waszym stole. Te świece wprowadzą gości w wyjątkową aurę tego niecodziennego wydarzenia.

  29,98 zł
 • ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt PERŁOWE ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt PERŁOWE
  37,98 zł
  ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt PERŁOWE

  Piękne, perłowe świece o kulistym kształcie zachwycą Waszych gości! Te metalizowane, eleganckie świece to doskonały wybór na ważne uroczystości. Będą lekko rozjaśniać wasze wyjątkowe wnętrza, oraz wytworzą magiczną aurę.

  37,98 zł
 • ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt SREBRNE ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt SREBRNE
  37,98 zł
  ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt SREBRNE

  Kuliste, srebrne, piękne świece to niezbędny dodatek do Waszych stylowych przyjęć! Metalizowane, stylowe świece  idealnie nadają się na wyjątkowe okazje. Wprowadzą gości w wyjątkowy klimat.

  37,98 zł
 • ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt ZŁOTE ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt ZŁOTE
  37,98 zł
  ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt ZŁOTE

  Metaliczne, pięknie wykonane, złote świece o kulistym kształcie to gwarancja dobrego stylu! Goście w każdym wieku będą zachwyceni tą aromatyczną świecą. Złoty motyw to zawsze elegancki wybór.

  37,98 zł

Klimatyczne dodatki na stół - ozdobne świece

Zastanawiając się nad idealnym wyglądem naszego stołu podczas przyjęcia, stajemy przed trudnym wyborem. Pragniemy stworzyć wyjątkową kompozycję, nie chcemy być minimalistyczni, ale z drugiej strony boimy się nadmiaru dodatków. Jakie produkty zapewnią nam bezpieczeństwo w tworzeniu dekoracji? Najbardziej tradycyjnym i urzekającym jednocześnie wyborem są świece ozdobne. Zakup kilku powoduje całkowitą odmianę klimatu panującego w pomieszczeniu. Wyobraźmy sobie więc ogromny efekt, jaki wywołamy przy kilkunastu.

Mogą być to świece tradycyjne, takie jak świeca pieńkowa. Świetnie prezentować się będzie na szklanej podstawce, otoczona delikatnymi kwiatami lub umieszczona w dużych lampionach. Pali się aż trzydzieści osiem godzin, dzięki dużym wymiarom: wysokość 13 cm na średnicę 7 cm. W wersji uniwersalnej (białej) zaistnieje na uroczystości każdego rodzaju.

Eleganckie świece na Chrzest Święty

Oferujemy także specjalne świece na chrzest. Wspaniale mogą się sprawdzić w kolorystyce biało-złotej, ze złotym dołem oraz naklejką z błyszczącym napisem ,,Chrzest Święty” i grafiką dziecięcych stópek. Ukazują niezwykłą symbolikę wydarzenia oraz będą piękną pamiątką na przyszłość. Niesamowicie precyzyjnie wykonane dają cudowny efekt!

Kolejną propozycją na to święto będzie świeca dekoracyjna przedstawiająca niebieskiego lub różowego aniołka (w zależności od płci naszego dziecka). Polecamy też świece zapachowe - z obrazkiem słodkiego wózeczka. Co więcej, dostępna jest także świeca lampion, która zaskakuje odbijaniem się światła i posiada delikatny kwiatowy zapach wanilii.

Świece na Roczek dziecka?

Zastanawiając się nad tym, jak powinny wyglądać pierwsze urodziny maluszka, postawmy na robiące wrażenie świece kule (metaliczne albo matowe). Perfekcyjnie funkcjonują gdy postawimy je na świecznik na nóżce, tak zwany świecznik martini. Całość będzie okazała i elegancka. Pragnąc zaskoczyć gości, warto stworzyć oryginalną instalację z wykorzystaniem wody. Wystarczy użyć wariantu jakim są świece pływające! Ich lakierowana powierzchnia staje się wielkim atutem, a umieszczone w szklanym naczyniu napełnionym wodą, wpłyną w dużym stopniu na czarującą atmosferę.

Dla lepszej prezentacji produktów, z pomocą przychodzi świecznik na tealighty, świecznik metalowy, świecznik szklany i ceramiczna, biała podstawka na świece. Akcesoria te zapewnią nienaganny wygląd i spójność. Fantastycznie eksponują świece dekoracyjne, co przyczyni się do skorzystania z ich możliwośći w pełny sposób. Przy tworzeniu własnego połączenia ozdób, polecamy skorzystanie z dostępnych na naszym sklepie internetowym perełkowych girland na żyłce.

Zobacz inne propozycje dodatków na stół w kategorii DEKORACJE STOŁU:

Serwetki

Kubeczki

Talerzyki

Sztućce

Słomki

Bieżniki

Na popcorn

Tabliczki na stół

Konfetti na stół

Wizytówki i bileciki

Świece i świeczniki