Świece i świeczniki na Chrzest

Świece i świeczniki na Chrzest

Świece i świeczniki na Chrzest to idealna dekoracja stołu na uroczystość dziecka. Świece klasyczne oraz świece walec w delikatnych kolorach rewelacyjnie sprawdzą się na tak wyjątkowym przyjęciu. Na Chrzest dziewczynki najczęściej wybierane są świece w różowej kolorystyce, a dla chłopca w niebieskiej. Świetnie sprawdzą się również świece zapachowe, które wprowadzą odpowiedni nastrój.  Świeczniki nowoczesne to na przykład bardzo modne w sezonie 2020 szklane świeczniki, w których świece prezentują się niezwykle elegancko i efektownie.

Świece i świeczniki na Chrzest

 • ŚWIECA pieńkowa na Chrzest ze złotym napisem 12cm/6cm BIAŁA ŚWIECA pieńkowa na Chrzest ze złotym napisem 12cm/6cm BIAŁA
  8,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa na Chrzest ze złotym...
  1 Recenzje

  Elegancka dekoracja stołu na przyjęcie Chrztu Świętego w postaci pieńkowej świecy ozdobionej złotym napisem. Biała świeca idealnie nadaje się do każdej aranżacji przyjęcia. Naklejka z napisem Chrzest Święty na świecy wspaniale podkreśli charakter przyjęcia.

  8,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa brokacona na Chrzest ze złotym napisem 5x14cm LUX ŚWIECA pieńkowa brokacona na Chrzest ze złotym napisem 5x14cm LUX
  11,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa brokacona na Chrzest ze...
  1 Recenzje

  Wyjątkowa dekoracja stołu na Chrzest Święty dziecka w postaci pięknie brokaconej świecy pieńkowej. Świeca zdobiona jest połyskującą naklejką ze złotym napisem Chrzest Święty, która wspaniale podkreśli wspaniały charakter uroczystości.

  11,98 zł
 • ŚWIECE proste białe na Chrzest ze złotym napisem 24cm 2szt ŚWIECE proste białe na Chrzest ze złotym napisem 24cm 2szt
  7,98 zł
  ŚWIECE proste białe na Chrzest ze złotym...

  Eleganckie proste świece ozdobione błyszczącą naklejką z napisem Chrzest Święty to idealna dekoracja na chrzciny dziecka. Świece wspaniale prezentują się na stole w złotych świecznikach. Taki dodatek pozwoli stworzyć wyjątkową i ciepłą atmosferę.

  7,98 zł
 • ŚWIECE proste brokacone na Chrzest ze złotym napisem 30cm 2szt ŚWIECE proste brokacone na Chrzest ze złotym napisem 30cm 2szt
  12,98 zł
  ŚWIECE proste brokacone na Chrzest ze...

  Eleganckie świece w biało-złotej kolorystyce zdobione napisem Chrzest Święty wspaniale udekorują przyjęcie dla dziecka! Rewelacyjnie prezentują się na stole w szklanych lub złotych świecznikach.

  12,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa na Chrzest ze srebrnym napisem 12cm/6cm BIAŁA ŚWIECA pieńkowa na Chrzest ze srebrnym napisem 12cm/6cm BIAŁA
  8,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa na Chrzest ze srebrnym...
  1 Recenzje

  Tradycyjna świeca zdobiona naklejką z błyszczącym napisem Chrzest Święty pozwoli w elegancki sposób udekorować stół na uroczystość dziecka. Świeca świetnie komponuje się z innymi dekoracjami komunijnymi w biało-srebrnej kolorystyce.

  8,98 zł
 • ŚWIECE proste białe na Chrzest ze srebrnym napisem 24cm 2szt ŚWIECE proste białe na Chrzest ze srebrnym napisem 24cm 2szt
  7,98 zł
  ŚWIECE proste białe na Chrzest ze srebrnym...

  Elegancka dekoracja stołu na Chrzest w postaci prostych świec z błyszczącą naklejką. Długie świece świetnie prezentują się w szklanych świecznikach. Idealnie komponują się z innymi dekoracjami na Chrzest w biało-srebrnej kolorystyce.

  7,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa na Chrzest Złote Stópki 12cm/6cm BIAŁA ŚWIECA pieńkowa na Chrzest Złote Stópki 12cm/6cm BIAŁA
  8,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa na Chrzest Złote Stópki...
  1 Recenzje

  Elegancka świeca pieńkowa ozdobiona motywem błyszczących złotych stópek. Wspaniale prezentuje się na stole podczas uroczystości Chrztu Świętego dziecka. Świeca z błyszczącą naklejką świetnie uzupełnia kolekcję Złote Stópki.

  8,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa brokacona na Chrzest Złote Stópki 5x14cm LUX ŚWIECA pieńkowa brokacona na Chrzest Złote Stópki 5x14cm LUX
  11,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa brokacona na Chrzest Złote...
  2 Recenzje

  Piękna świeca pieńkowa ozdobiona złotym dołem oraz naklejką z błyszczącym napisem Chrzest Święty i grafiką dziecięcych stópek. Świeca ze złotymi stópkami fantastycznie prezentuje się na stole podczas uroczystości Chrztu Świętego dziecka.

  11,98 zł
 • ŚWIECE proste białe na Chrzest Złote Stópki 24cm 2szt ŚWIECE proste białe na Chrzest Złote Stópki 24cm 2szt
  7,98 zł
  ŚWIECE proste białe na Chrzest Złote...
  1 Recenzje

  Piękne, eleganckie proste świece ozdobione błyszczącą naklejką z napisem Chrzest Święty i grafiką złotych stópek. Świece świetnie prezentują się w złotych świecznikach. Jest to idealna dekoracja stołu na Chrzest Święty dziecka.

  7,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa Różowy Aniołek 16cmx5cm ŚWIECA pieńkowa Różowy Aniołek 16cmx5cm
  13,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa Różowy Aniołek 16cmx5cm

  Piękna świeca na Chrzest idealnie sprawdzi się jako dekoracja stołu na przyjęciu dziewczynki! Świeca pieńkowa o kształcie walca została precyzyjnie wykonana. Motyw wypukłego aniołka sprawia, że świeca prezentuje się elegancko i efektownie. Idealnie sprawdzi się w dekoracjach stołu na uroczystości Chrztu Świętego dziewczynki.

  13,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Złote Stópki 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Złote Stópki 12cm/10cm DUŻA
  19,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Złote...

  Wyjątkowa dekoracja stołu na Chrzest Święty dziecka w postaci dużej zapachowej świecy. Lampion zdobiony jest motywem złotych stópek, malutkim serduszkiem i napisem Chrzest Święty. Świeca wspaniale prezentuje się na stole z innymi elementami z tej samej kolekcji.

  19,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Gałązka Eukaliptusa 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Gałązka Eukaliptusa 12cm/10cm DUŻA
  19,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest...

  Świeca z motywem gałązki eukaliptusa oraz delikatnym zapachu wanilii to wyjątkowa dekoracja stołu na Chrzest Święty dziecka. Wykonana w zielono-złotej kolorystyce, zdobiona napisem "Chrzest Święty" prezentuje się przepięknie. Lampion jest duży, dzięki czemu będzie palił się przez całe przyjęcie.

  19,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Kwiatowy Wózek RÓŻ 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Kwiatowy Wózek RÓŻ 12cm/10cm DUŻA
  19,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest...

  Wyjątkowa dekoracja stołu na Chrzest Święty dziewczynki w postaci pięknego lampionu. Zapachowa świeca zdobiona jest motywem kwiatowego wózeczka w różowej kolorystyce i napisem Chrzest Święty. Taki dodatek fantastycznie podkreśla wspaniały charakter uroczystości dziecka.

  19,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Subtelny Róż 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Subtelny Róż 12cm/10cm DUŻA
  19,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest...
  1 Recenzje

  Przepiękna świeca zdobiona delikatnym motywem różowych kwiatów to idealna propozycja na Chrzest Święty dziewczynki. Zapachowy lampion prezentuje się niezwykle elegancko wśród subtelnych kompozycji kwiatowych i dodatków na stół z tej samej serii. Świeca w rewelacyjny sposób podkreśli wyjątkowy charakter uroczystości.

  19,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Lily of the Valley 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Lily of the Valley 12cm/10cm DUŻA
  19,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Lily...

  Zapachowy lampion z delikatnym motywem konwalii to niezwykle elegancki dodatek na stół na przyjęcie Chrztu Świętego dziecka. Świeca ozdobiona jest napisem Chrzest Święty, który wykonany został nowoczesną czcionką. Taki dodatek nie tylko cudownie będzie prezentował się na stole, ale i również świetnie podkreśli charakter uroczystości.

  19,98 zł
 • ŚWIECA zapachowa Różowy Wózek 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA zapachowa Różowy Wózek 12cm/10cm DUŻA
  24,98 zł
  ŚWIECA zapachowa Różowy Wózeczek 12cm/10cm...

  Specjalnie przygotowana świeca na Chrzest Święty z motywem różowego wózeczka zwróci uwagę wszystkich gości! Pięknie wykonana,  świeca ozdobi Wasz stół podczas tego wyjątkowego przyjęcia. Będzie pięknie komponować się z pozostałymi produktami z kolekcji Różowy wózeczek!

  24,98 zł
 • ŚWIECA zapachowa Błękitny Wózek 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA zapachowa Błękitny Wózek 12cm/10cm DUŻA
  24,98 zł
  ŚWIECA zapachowa Błękitny Wózeczek...
  1 Recenzje

  Motyw błękitnego wózka i łagodny aromat to świetne połączenie, które rewelacyjnie prezentuje się stole! Dzięki tym świecą Wasi goście zostaną wprowadzeni w wyjątkowy klimat tego wydarzenia. Świece będą pięknie wyglądać na stole, w zestawie z innymi błękitnymi dodatkami.

  24,98 zł
 • ŚWIECE proste Wstęga 28cm 10szt JASNORÓŻOWE ŚWIECE proste Wstęga 28cm 10szt JASNORÓŻOWE
  22,00 zł 36,98 zł
  Wyprzedaż!
  ŚWIECE proste Wstęga 28cm 10szt...

  Proste świece w jasnoróżowym kolorze o wyjątkowej strukturze w piękny sposób udekorują stół na uroczyste przyjęcie. Świetnie prezentują się w eleganckich świecznikach. Idealnie sprawdzą się na Chrzcie dziewczynki.

  22,00 zł 36,98 zł
 • ŚWIECE proste Wstęga 28cm 10szt BŁĘKITNE ŚWIECE proste Wstęga 28cm 10szt BŁĘKITNE
  22,00 zł 36,98 zł
  Wyprzedaż!
  ŚWIECE proste Wstęga 28cm 10szt BŁĘKITNE...

  Proste świece z oryginalnym motywem przypominającym wstęgę w piękny sposób udekorują stół na uroczyste przyjęcie. Błękitny kolor świec idealnie pasuje na przyjęcie Chrztu, Roczku lub urodzinek dla chłopca. Fantastycznie prezentują się w eleganckich świecznikach na proste świece.

  22,00 zł 36,98 zł
 • ŚWIECE proste 24cm 10szt BIAŁE ŚWIECE proste 24cm 10szt BIAŁE
  13,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt BIAŁE

  Proste świece w białym kolorze to elegancka dekoracja stołu na uroczyste przyjęcie, jakim jest Chrzest Święty dziecka. Świetnie prezentują się w świecznikach wykonanych ze szkła oraz ozdobione stroikiem z kwiatów.

  13,98 zł
 • ŚWIECE proste 24cm 10szt JASNORÓŻOWE ŚWIECE proste 24cm 10szt JASNORÓŻOWE
  13,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt JASNORÓŻOWE

  Wyjątkowe świece w jasnoróżowym kolorze wspaniale sprawdzą się jako dekoracja stołu na Waszej imprezce ! Nadadzą przyjęciu  eleganckiego charakteru. Jasnoróżowy kolor jest bardzo dziewczęcy. Wasza księżniczka będzie zachwycona!

  13,98 zł
 • ŚWIECE proste 10szt 24cm BŁĘKITNE ŚWIECE proste 10szt 24cm BŁĘKITNE
  13,98 zł
  ŚWIECE proste 10szt 24cm BŁĘKITNE

  Wyjątkowe świece w błękitnym kolorze idealnie sprawdzą się jako dekoracja stołu na przyjęcie Chrztu Świętego chłopca. Świetnie prezentują się w świecznikach wykonanych z przezroczystego szkła.

  13,98 zł
 • ŚWIECE proste ZŁOTE 29cm 10szt ŚWIECE proste ZŁOTE 29cm 10szt
  22,98 zł
  ŚWIECE proste ZŁOTE 29cm 10szt

  Metaliczne proste świece w złotym kolorze w bardzo elegancki sposób udekorują stół na uroczyste przyjęcie. Idealnie nadają się do dekoracji stołu na Chrzest Święty oraz Roczek dziecka.

  22,98 zł
 • ŚWIECE proste 24cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ ŚWIECE proste 24cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ
  18,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ

  Eleganckie długie świece w kolorze butelkowej zieleni to piękna dekoracja stołu. Rewelacyjnie prezentują się z w złotych świecznikach i idealnie nadają się na uroczystość Chrztu Świętego dziecka. Świetnie komponują się z dekoracjami na Chrzest z kolekcji Eukaliptus.

  18,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa biała 12cmx6cm ŚWIECA pieńkowa biała 12cmx6cm
  6,49 zł
  ŚWIECA pieńkowa 12cmx6cm BIAŁA

  Świeca pieńkowa w białym kolorze to idealna dekoracja stołu na uroczyste przyjęcia. Świetnie prezentuje się na szklanej podstawce otoczona delikatną dekoracją z kwiatów. Świetna propozycja dekoracji na Chrzest Święty dziecka.

  6,49 zł
 • ŚWIECE KULE matowe 8cm 6szt BIAŁE ŚWIECE KULE matowe 8cm 6szt BIAŁE
  29,98 zł
  ŚWIECE KULE matowe 8cm 6szt BIAŁE

  Piękne, jasne świece o kształcie kuli z pewnością zachwycą Waszych gości! Aromatyczne świece rozjaśnią Wasze wyjątkowe przyjęcie. Wytworzą niezapomniany klimat odpowiedni, dla najważniejszych wydarzeń w Waszym życiu.

  29,98 zł
 • ŚWIECA na Chrzest i Komunię kula 8cm Różowa ŚWIECA na Chrzest i Komunię kula 8cm Różowa
  7,98 zł
  ŚWIECA na Chrzest i Komunię kula...

  Świeca to niezbędny dodatek na stół, który w elegancki sposób udekoruje przyjęcie. Świeca w kształcie kuli w jasnoróżowym kolorze to idealna propozycja na Chrzest i Komunię dziewczynki. Świece wprowadzają wyjątkową atmosferę podczas przyjęcia.

  7,98 zł
 • ŚWIECA na Chrzest i Komunię kula 8cm Błękitna ŚWIECA na Chrzest i Komunię kula 8cm Błękitna
  7,98 zł
  ŚWIECA na Chrzest i Komunię kula...

  Świeca w kształcie kuli pozwoli w elegancki sposób udekorować stół oraz wprowadzi wyjątkową atmosferę podczas przyjęcia. Świeca w kolorze błękitnym to idealna propozycja na Chrzest lub Komunię chłopca.

  7,98 zł
 • ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt PERŁOWE ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt PERŁOWE
  37,98 zł
  ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt PERŁOWE

  Piękne, perłowe świece o kulistym kształcie zachwycą Waszych gości! Te metalizowane, eleganckie świece to doskonały wybór na ważne uroczystości. Będą lekko rozjaśniać wasze wyjątkowe wnętrza, oraz wytworzą magiczną aurę.

  37,98 zł
 • ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt SREBRNE ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt SREBRNE
  37,98 zł
  ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt SREBRNE

  Kuliste, srebrne, piękne świece to niezbędny dodatek do Waszych stylowych przyjęć! Metalizowane, stylowe świece  idealnie nadają się na wyjątkowe okazje. Wprowadzą gości w wyjątkowy klimat.

  37,98 zł
 • ŚWIECE pływające lakierowane Ø5,5cm DUŻE 10szt BŁĘKITNE ŚWIECE pływające lakierowane Ø5,5cm DUŻE 10szt BŁĘKITNE
  25,98 zł
  ŚWIECE pływające lakierowane Ø5,5cm DUŻE...
  1 Recenzje

  Lakierowane świece pływające o błękitnym kolorze to świetna dekoracja, która idealnie sprawdzi się na przyjęciu dla chłopca. Elegancko prezentują się na stole na szklanych podstawkach.

  25,98 zł
 • ŚWIECE pływające metalizowane DUŻE 10szt SREBRNE ŚWIECE pływające metalizowane DUŻE 10szt SREBRNE
  27,98 zł
  ŚWIECE pływające metalizowane DUŻE 10szt...
  1 Recenzje

  Srebrne świece pływające będą eleganckim dodatkiem na uroczyste przyjęcie dla dziecka, jaki jest Chrzest Święty. Fantastycznie prezentują się w szklanych naczyniach wypełnionych wodą.

  27,98 zł
 • ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt ZŁOTE ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt ZŁOTE
  37,98 zł
  ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt ZŁOTE

  Metaliczne, pięknie wykonane, złote świece o kulistym kształcie to gwarancja dobrego stylu! Goście w każdym wieku będą zachwyceni tą aromatyczną świecą. Złoty motyw to zawsze elegancki wybór.

  37,98 zł
 • ŚWIECZNIK metalowy na tealight ZŁOTY ŚWIECZNIK metalowy na tealight ZŁOTY
  23,98 zł 39,98 zł
 • ŚWIECZNIK szklany ŚWIECZNIK szklany
  6,98 zł
  ŚWIECZNIK szklany

  Prosty szklany świecznik w elegancki sposób wyeksponuje świecę oraz udekoruje stół na uroczyste przyjęcie.

  6,98 zł
 • ŚWIECZNIK ceramiczny 2w1 na świece proste, pieńkowe i kule 18cm ŚWIECZNIK ceramiczny 2w1 na świece proste, pieńkowe i kule 18cm
  19,98 zł
  ŚWIECZNIK ceramiczny 2w1 na świece proste,...

  Ceramiczny świecznik na trzy rodzaje świec pozwoli stworzyć elegancką dekorację stołu na Chrzest i Komunię dziecka. Świecznik wspaniale prezentuje się ze świecą prostą, pieńkową oraz kulą. Klasyczny kształt świecznika pasuje do wszystkich aranżacji wnętrz.

  19,98 zł

Dekoracje stołu na Chrzest - eleganckie dodatki

Bardzo ważnym elementem na każdym przyjęciu organizowanym przez Was powinien być magiczny klimat i atmosfera. Idealnym gadżetem, który pozwoli Wam uzyskać taki efekt będą piękne kompozycję z żywych kwiatów i świec. Znakomicie się prezentują i na pewno przypadną do gustu waszym bliskim. Dodatkowo znakomicie będą wyglądały na pamiątkowych zdjęciach. Zaopatrzcie się w najbardziej atrakcyjne warianty świec dekoracyjnych z naszego sklepu. Dzięki nim będziecie w stanie stworzyć bardzo atrakcyjne dekoracje aranżacje, które zachwycą Waszych gości. Postawcie na świece z grafiką, świetnie podkreślającą charakter imprezy. Niezbędnym elementem dekoracyjnym do świec są zdecydowanie świeczniki. Wybierzcie najbardziej pasujące do Waszej uroczystości akcesoria i stwórzcie wyjątkowe miejsce do wspólnego świętowania. 

Świeca na Chrzest zapachowa

Świeca na Chrzest - lampion zapachowy z motywem złotych stópek

Świece na Chrzest z napisem - wyjątkowe propozycje

Świece na Chrzest są bardzo atrakcyjnym dodatkiem, który pozwoli Wam na stworzenie wspaniałej atmosfery i klimatu, który udzieli się wszystkim. Znakomicie będą współgrały z aranżacjami z żywych kwiatów. Postawcie na bardzo klasyczne, eleganckie rozwiązania, które świetnie podkreślą charakter uroczystości i zachwycą wszystkich gości. Coraz częstszym wyborem stają się świece na Chrzest z imieniem. Są bardzo oryginalnym i unikatowym dodatkiem, który świetnie uzupełni Waszą imprezę. Bardzo popularne stają się również klasyczne, uniwersalne świece na Chrzest. Idealnym rozwiązaniem będzie biała świeca ze złotym napisem “Chrzest Święty”. Jeżeli dodatkowo postawicie na grafiką dziecięcych stópek, całość będzie znakomicie się prezentować i na pewno zachwyci Waszych bliskich. Wybierzcie najbardziej atrakcyjny dla Was kształt. Najbardziej popularne są zdecydowanie świece pieńkowe. Coraz bardziej atrakcyjne stają się jednak lampiony. Posiadają wyjątkową grafikę, która cudownie się prezentuje i znakomicie uzupełnią Waszą uroczystość. Świeca zapachowa na Chrzest z motywem złotych stópek jest niezwykle modnym dodatkiem, który w połączeniu z wyjątkową grafiką daje bardzo atrakcyjną całość. 

Świece na Chrzest z napisem

Świece na Chrzest z brokatem i złotym napisem

Świeczniki na Chrzest i szklane wazony

Nieodłącznym elementem świec są świeczniki. Świeczniki na Chrzest powinny być bardzo eleganckie i nowoczesne. Świetnym rozwiązaniem będzie postawienie na wspaniały kielich, do którego możecie włożyć grubą świecę pieńkową wraz z elementami dekoracyjnymi. Dzięki temu wewnątrz takiego świecznika możecie stworzyć wyjątkowe aranżacje ze świecy i żywych kwiatów. Trzymajcie całość w stonowanej kolorystyce, a na pewno zachwycicie Waszych najbliższych. Jeżeli chcecie kierować się najnowszymi trendami warto postawić na rustykalne świeczniki. Drewniane kostki z miejscem na świecę, będą znakomitym wyborem i świetnym dodatkiem do rustykalnego przyjęcia.

Świeczniki szklane na Chrzest

Świeczniki szklane na tealighty i proste świece