Toppery na tort Roczek

Toppery na tort Roczek

Topper na tort to wspaniała dekoracja na Roczek dziecka. Pięknie prezentuje się na urodzinowym torcie i podkreśla charakter przyjęcia. Topper na Roczek można wykonać samemu metodą DIY lub zamówić w sklepie internetowym. Ta oryginalna dekoracja tortu dostępna jest wielu kolorach: złotym, srebrnym, różowym oraz błękitnym. Tort można udekorować drewnianym topperem lub papierowym z personalizacją i imieniem dziecka.

Toppery na tort Roczek

 • TOPPER na tort Mam już Roczek drewniany TOPPER na tort Mam już Roczek drewniany
  25,98 zł
  TOPPER na tort Mam już Roczek drewniany
  2 Recenzje

  Drewniany topper na tort przedstawiający napis "Mam już Roczek" pozwoli szybko i efektownie udekorować tort na pierwsze urodzinki maluszka. Idealna propozycja zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca.

  25,98 zł
 • TOPPER na tort Roczek BOTANICZNY TOPPER na tort Roczek BOTANICZNY
  24,98 zł
  TOPPER na tort Roczek BOTANICZNY

  Bardzo efektowny topper na tort na Roczek umieszczony w wianuszku z drobnych listków. Topper wspaniale wpisuje się w styl naturalny, botaniczny oraz boho. Pozwoli pięknie udekorować każde ciasto, jakie przygotujecie dla maluszka.

  24,98 zł
 • TOPPER na tort na Roczek drewniany Z IMIENIEM Botaniczny TOPPER na tort na Roczek drewniany Z IMIENIEM Botaniczny
  38,98 zł
  TOPPER na tort na Roczek drewniany Z...

  Przepiękna dekoracja tortu na Roczek w nowoczesnym stylu. Personalizowany topper na tort wykonany z naturalnego drewna i zdobiony wianuszkiem prezentuje się wyjątkowo elegancko na słodkim wypieku. Topper z napisem Roczek i imieniem dziecka rewelacyjnie podkreśli charakter przyjęcia.

  38,98 zł
 • TOPPER na tort na Roczek drewniany Z IMIENIEM Delikatny Wianuszek TOPPER na tort na Roczek drewniany Z IMIENIEM Delikatny Wianuszek
  58,98 zł
  TOPPER na tort na Roczek drewniany Z...

  Fantastyczny topper na tort na Roczek wykonany w stylu boho, przedstawia napis umieszczony w delikatnym wianuszku. Topper wykonany jest z naturalnej sklejki drewnianej, dzięki czemu jest bardzo trwały i pięknie wpisuje się w najnowsze naturalne trendy.

  58,98 zł
 • TOPPER na tort na Roczek drewniany Z IMIENIEM TOPPER na tort na Roczek drewniany Z IMIENIEM
  28,98 zł
  TOPPER na tort na Roczek drewniany Z IMIENIEM

  Prosty, lecz bardzo elegancki naturalny topper na tort na Roczek dziecka przygotowany z imieniem maluszka. Topper prezentuje się bardzo elegancko i wpisuje się w naturalne trendy. Dzięki wykonaniu ze sklejki drewnianej jest trwały i świetnie wpisuje się w każdy motyw.

  28,98 zł
 • TOPPER na tort urodzinowy Stol Lat DREWNIANY TOPPER na tort urodzinowy Stol Lat DREWNIANY
  12,98 zł
  TOPPER na tort urodzinowy Sto Lat DREWNIANY
  2 Recenzje

  Świetna dekoracja tortu urodzinowego, która rewelacyjnie podkreśli charakter przyjęcia! Drewniany topper na tort przedstawiający napis "Sto lat" fantastycznie prezentuje się na słodkim wypieku i na zdjęciach z imprezki. Topper to przede wszystkim bardzo szybka i łatwa w użyciu ozdoba, ale i również piękny element dekoracyjny.

  12,98 zł
 • TOPPER na tort na Roczek Leśne Zwierzątka Z IMIENIEM TOPPER na tort na Roczek Leśne Zwierzątka Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort NA ROCZEK Leśne Zwierzątka...
  1 Recenzje

  Topper to fantastyczna dekoracja urodzinowego tortu, która rewelacyjnie podkreśli charakter przyjęcia! Topper posiada uroczą grafikę leśnych zwierzątek, zielonych gałązek, motylków i pszczółek, która zachwyci jubilata i wszystkich gości. Taki gadżet to nie tylko śliczna i efektowna, ale i również łatwa i szybka w użyciu ozdoba słodkiego wypieku -...

  24,98 zł
 • TOPPER na tort Roczek Różowo-Złota Jedynka Z IMIENIEM TOPPER na tort Roczek Różowo-Złota Jedynka Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Roczek Różowo-Złota Jedynka...

  Śliczna dekoracja tortu w postaci papierowego topperu z piękną urodzinkową grafiką. Topper zdobiony imieniem dziecka, datą przyjęcia i dużą cyfrą 1 pozwoli cudownie ozdobić tort na Roczek. Różowo-złota kolorystyka idealnie pasuje na pierwsze urodziny malutkiej dziewczynki.

  24,98 zł
 • TOPPER na tort Roczek Różowo-Złota Jedynka Z IMIENIEM TOPPER na tort Roczek Różowo-Złota Jedynka Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Roczek Niebiesko-Złota...
  1 Recenzje

  Fantastyczna dekoracja tortu na Roczek chłopca! Personalizowany topper z imieniem dziecka i świetną grafiką, która przedstawia cyferkę 1, niebieskie baloniki i ciasteczko. Taki dodatek rewelacyjnie udekoruje tort na pierwsze urodzinki chłopca.

  24,98 zł
 • TOPPER na tort urodzinowy dla dziewczynki Z IMIENIEM Cyfra 1 TOPPER na tort urodzinowy dla dziewczynki Z IMIENIEM Cyfra 1
  24,98 zł
  TOPPER na tort Roczek dla dziewczynki Z...
  1 Recenzje

  Torcik urodzinowy na Roczek dziewczynki można udekorować fantastycznym personalizowanym topperem w kształcie cyferki 1. Topper wykonany jest w odcieniach różu oraz zdobiony jest imieniem dziecka i datą uroczystości.

  24,98 zł
 • TOPPER na tort urodzinowy dla chłopca Z IMIENIEM Cyfra 1 TOPPER na tort urodzinowy dla chłopca Z IMIENIEM Cyfra 1
  24,98 zł
  TOPPER na tort Roczek dla chłopca Z...

  Jak udekorować tort na Roczek chłopca? Świetnym wyborem będzie personalizowany topper w kształcie cyfry 1 dekorowany imieniem dziecka. Topper wykonany jest w odcieniach błękitu. Umieszczony na patyczkach zapewnia łatwość wbicia w tort lub ciasto. Świetna propozycja, aby szybko i efektownie udekorować tort urodzinowy.

  24,98 zł
 • TOPPER na tort Roczek Kwiatowa Jedynka Z IMIENIEM TOPPER na tort Roczek Kwiatowa Jedynka Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Roczek Kwiatowa Jedynka Z...

  Fantastyczna dekoracja tortu na Roczek dziewczynki! Tekturowy topper na tort z imieniem dziecka i kwiatową cyferką 1 świetnie podkreśli charakter przyjęcia. Topper to szybka i łatwa w użyciu dekoracja, którą należy wbić w słodki wypiek. Idealna propozycja na pierwsze urodziny córeczki.

  24,98 zł
 • TOPPER na tort NA ROCZEK Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM TOPPER na tort NA ROCZEK Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort NA ROCZEK Dziewczynka z...
  1 Recenzje

  Cudowna i piękna dekoracja tortu na pierwsze urodziny dziewczynki! Personalizowany topper z imieniem dziecka oraz śliczną grafiką dziewczynki z pieskiem wspaniale prezentuje się na słodkim wypieku. Wyjątkowa propozycja na Roczek pociechy, która świetnie podkreśli charakter uroczystości.

  24,98 zł
 • TOPPER na tort Roczek dziewczynki Różowy Króliczek Z IMIENIEM TOPPER na tort Roczek dziewczynki Różowy Króliczek Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Roczek dziewczynki Różowy...

  Przepiękna dekoracja tortu na Roczek dziewczynki! Personalizowany topper z imieniem dziecka i grafiką uroczego króliczka na różowym tle zachwyci małą solenizantkę i wszystkich gości. Topper fantastycznie prezentuje się na zdjęciach z przyjęcia i rewelacyjnie podkreśla liczbę świętowanych lat.

  24,98 zł
 • TOPPER na tort Roczek Balon i zwierzątka Z IMIENIEM TOPPER na tort Roczek Balon i zwierzątka Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Roczek Balon i zwierzątka Z...

  Przepiękna dekoracja tortu na Roczek dziecka z imieniem i datą przyjęcia. Topper na tort zdobiony uroczą grafiką zwierzątek i balona zachwyci nie tylko solenizanta, ale i wszystkich gości. Personalizowana dekoracja w wyjątkowy sposób podkreśli charakter uroczystości.

  24,98 zł
 • TOPPER na tort NA ROCZEK Uroczy Słonik Z IMIENIEM TOPPER na tort NA ROCZEK Uroczy Słonik Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort NA ROCZEK Uroczy Słonik Z...

  Personalizowany topper na tort z imieniem dziecka to wspaniała dekoracja słodkiego wypieku na pierwsze urodziny dziecka! Na topperze znajduje się cyferka 1 oraz napis "Mam już Roczek", który fantastycznie podkreśli charakter przyjęcia. Efektowna i łatwa w użyciu dekoracja tortu świetnie prezentuje się na zdjęciach z imprezki.

  24,98 zł
 • TOPPER na tort Rosegold Roczek Z IMIENIEM TOPPER na tort Rosegold Roczek Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Rosegold Roczek Z IMIENIEM

  Piękna dekoracja tortu, która fantastycznie będzie prezentować się na zdjęciach z przyjęcia. Personalizowany topper z imieniem dziecka rewelacyjnie podkreśli charakter uroczystości. Topper zdobiony jest wspaniałą grafiką cyferki 1, urodzinowych elementów oraz kwiatów w modnym kolorze rosegold.

  24,98 zł
 • TOPPER na tort NA ROCZEK Uroczy Słonik Z IMIENIEM TOPPER na tort NA ROCZEK Uroczy Słonik Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort NA ROCZEK Słodka Owieczka Z...

  Szukacie wyjątkowej dekoracji tortu na pierwsze urodziny dziecka? Wspaniałą i przepiękną propozycją jest personalizowany topper z uroczą grafiką słodkiej owieczki! Topper zdobiony imieniem dziecka oraz napisem "Mój 1 Roczek" wspaniale podkreśli charakter przyjęcia. Owieczka trzymająca w łapkach zieloną cyferkę 1 zachwyci wszystkich gości!

  24,98 zł
 • TOPPER na tort NA ROCZEK Urocza Sarenka Z IMIENIEM TOPPER na tort NA ROCZEK Urocza Sarenka Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort NA ROCZEK Urocza Sarenka Z...

  Pięknie prezentująca się dekoracja tortu na Roczek dziecka! Personalizowany topper z imieniem dziecka i słodką grafiką sarenki w zielonym wianuszku. Taka dekoracja wspaniale udekoruje słodki wypiek, świetnie podkreśli charakter uroczystości oraz jest szybka i łatwa w użyciu.

  24,98 zł
 • TOPPER na tort NA ROCZEK Różowy Króliczek Z IMIENIEM TOPPER na tort NA ROCZEK Różowy Króliczek Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort NA ROCZEK Różowy Króliczek...

  Cudowna dekoracja tortu na pierwsze urodziny dziewczynki! Topper zdobiony imieniem dziecka i śliczną grafiką słodkiego króliczka pięknie udekoruje słodki wypiek. Różowy napis "Moje 1 Urodzinki" rewelacyjnie podkreśli charakter przyjęcia.

  24,98 zł
 • TOPPER na tort Roczek Boho zwierzątka Z IMIENIEM TOPPER na tort Roczek Boho zwierzątka Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Roczek Boho zwierzątka Z...

  Personalizowany topper na tort z motywem zwierzątek w stylu boho to oryginalna i nowoczesna dekoracja! Zdobiony imieniem dziecka, datą przyjęcia i napisem "Moje 1 Urodzinki!" fantastycznie podkreśli charakter Roczku. Topper to przede wszystkim łatwa i szybka w użyciu ozdoba, która przepięknie prezentuje się na słodkim wypieku.

  24,98 zł
 • TOPPER na tort Roczek Lokomotywa Z IMIENIEM TOPPER na tort Roczek Lokomotywa Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Roczek Lokomotywa Z IMIENIEM

  Fantastyczna dekoracja tortu na Roczek dziewczynki! Tekturowy topper na tort z imieniem dziecka i kwiatową cyferką 1 świetnie podkreśli charakter przyjęcia. Topper to szybka i łatwa w użyciu dekoracja, którą należy wbić w słodki wypiek. Idealna propozycja na pierwsze urodziny córeczki.Wspaniała dekoracja tortu na Roczek chłopca z motywem lokomotywy!...

  24,98 zł
 • TOPPER na tort NA ROCZEK Niebieski Króliczek Z IMIENIEM TOPPER na tort NA ROCZEK Niebieski Króliczek Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort NA ROCZEK Niebieski...

  Wspaniała dekoracja tortu na pierwsze urodzinki chłopca! Urocza grafika króliczka trzymającego w łapkach niebieską cyferkę 1 pozytywnie zaskoczy Malucha i wszystkich gości. Personalizowany topper z imieniem dziecka i napisem "Moje 1 Urodzinki" fantastycznie podkreśli charakter uroczystości!

  24,98 zł
 • TOPPER na tort Roczek chłopca Niebieski Króliczek Z IMIENIEM TOPPER na tort Roczek chłopca Niebieski Króliczek Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Roczek chłopca Niebieski...

  Fantastyczna dekoracja tortu na Roczek chłopca, która jest szybka i łatwa w użyciu. Personalizowany topper wykonany z papieru, zdobiony grafiką króliczka na niebieskim tle zachwyci małego solenizanta. Na dekoracji znajduje się również imię dziecka oraz data przyjęcia.

  24,98 zł
 • TOPPER na tort NA ROCZEK Morskie Przygody Z IMIENIEM TOPPER na tort NA ROCZEK Morskie Przygody Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort NA ROCZEK Morskie Przygody...

  Fantastyczna dekoracja urodzinowego tortu w postaci topperu w dziecięcym morskim stylu! Topper ozdobiony jest śliczną grafiką w odcieniach błękitu, granatu i czerwieni oraz imieniem dziecka i cyferką 1 umieszczonej na łódeczce. Wspaniała propozycja na Roczek dla chłopca!

  24,98 zł
 • TOPPER na tort Roczek Miś z balonikami Z IMIENIEM TOPPER na tort Roczek Miś z balonikami Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Roczek Miś z balonikami Z...

  Oryginalne i pomysłowe dekoracje tortu na Roczek dziecka? Personalizowany topper z imieniem dziecka to rewelacyjna propozycja, która świetnie podkreśli charakter przyjęcia! Topper z piękną grafiką misia na zielonym tle idealnie pasuje na pierwsze urodziny zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  24,98 zł
 • TOPPER na tort NA ROCZEK Urodzinkowy Pociąg Z IMIENIEM TOPPER na tort NA ROCZEK Urodzinkowy Pociąg Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort NA ROCZEK Urodzinkowy...

  Fantastyczna dekoracja tortu na pierwsze urodzinki dziecka! Łatwa i szybka w użyciu ozdoba, która wspaniale prezentuje się na słodkim wypieku. Urocza grafika zwierzątek oraz brokacona cyferka 1 świetnie podkreśli wyjątkowy charakter przyjęcia.

  24,98 zł
 • TOPPER na tort NA ROCZEK Miś dla Chłopca Z IMIENIEM TOPPER na tort NA ROCZEK Miś dla Chłopca Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort NA ROCZEK Miś dla Chłopca Z...
  1 Recenzje

  Jak w piękny i efektowny sposób udekorować tort na pierwsze urodziny dziecka? Fantastyczną propozycją jest personalizowany topper z imieniem dziecka i śliczną grafiką misia. Taka dekoracja świetnie podkreśli charakter przyjęcia, fantastycznie prezentuje się na zdjęciach z imprezki oraz jest szybka i łatwa w użyciu.

  24,98 zł
 • TOPPER na tort NA ROCZEK DinoParty Z IMIENIEM TOPPER na tort NA ROCZEK DinoParty Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort NA ROCZEK DinoParty Z IMIENIEM

  Fantastyczna dekoracja urodzinkowego tortu dla dziecka! Personalizowany topper zdobiony grafiką kolorowych dinozaurów i imieniem dziecka to rewelacyjna propozycja na pierwsze urodziny Malucha! Świetnie prezentuje się na słodkim wypieku i na zdjęciach z imprezki.

  24,98 zł
 • TOPPER na tort urodzinowy Chmurka Roczek Z IMIENIEM TOPPER na tort urodzinowy Chmurka Roczek Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Chmurka Roczek Z IMIENIEM

  Topper na tort ze śliczną grafiką uśmiechniętych chmurek oraz kolorowych kropelek deszczu to rewelacyjna dekoracja tortu na Roczek dziecka. Fantastyczna grafika wpisuje się w najmodniejsze dziecięce trendy, która zachwyci wszystkich gości. Topper to wyjątkowo szybka i efektowna dekoracja ciasta.

  24,98 zł
 • TOPPER na tort Roczek i Urodziny Flower Girl Z IMIENIEM TOPPER na tort Roczek i Urodziny Flower Girl Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Roczek i Urodziny Flower...

  Topper na tort ze śliczną grafiką dziewczynki z kwiatkami we włosach i motylkami to wspaniała dekoracja urodzinowego ciasta. Topper oczaruje przede wszystkim solenizantkę i wszystkich przybyłych gości. Świetnie prezentuje się na zdjęciach z imprezki!

  24,98 zł
 • TOPPER na tort Roczek i Urodziny Unicorn Jednorożec Z IMIENIEM TOPPER na tort Roczek i Urodziny Unicorn Jednorożec Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Roczek i Urodziny Unicorn...

  Piękny topper zdobiony imieniem dziecka, liczbą świętowanych latek oraz modną grafiką jednorożca pozwoli fantastycznie udekorować tort na Roczek i urodziny dziewczynki. Motyw jednorożca to najmodniejszy trend modowy, który zachwyci nie tylko pociechę, ale i wszystkich gości.

  24,98 zł
 • TOPPER na tort urodzinowy Wesołe Kotki Z IMIENIEM TOPPER na tort urodzinowy Wesołe Kotki Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Roczek i Urodziny Wesołe...
  1 Recenzje

  Cudowny topper zdobiony imieniem dziecka i liczbą świętowanych latek oraz słodką grafiką kotków pozwoli Wam pięknie ozdobić tort na roczek i urodzinki. Topper umieszczony jest na patyczkach, dzięki czemu można go łatwo wbić w ciasto. Urocza pastelowa kolorystyka świetnie pasuje na urodzinki maluszka. Topper z imieniem to świetny wybór, który zachwyci...

  24,98 zł
 • TOPPER na tort urodzinowy Mała Księżniczka Z IMIENIEM TOPPER na tort urodzinowy Mała Księżniczka Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Roczek i Urodziny Mała...
  1 Recenzje

  Cudowny topper na tort oparty na dziewczęcej kolorystyce bieli, różu i metalicznego złota, pięknie udekoruje słodki wypiek. Topper wykonany jest na sztywnym papierze i na drewnianych patyczkach, dzięki czemu łatwo się go wbija w słodkości. Grafika z kolekcji Mała Księżniczka z imieniem dziecka, liczbą świętowanych latek i datą uroczystości efektywnie...

  24,98 zł
 • TOPPER na tort urodzinowy Syrenka Z IMIENIEM TOPPER na tort urodzinowy Syrenka Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Roczek i Urodziny Syrenka Z...
  1 Recenzje

  Topper na tort z syrenką i imieniem dziecka to fantastyczna dekoracja urodzinowego ciasta. Modna grafika oczaruje solenizantkę i wszystkich przybyłych gości! Dzięki personalizacji topper jest nie tylko wspaniałą dekoracją tortu na Roczek i urodzinki, ale także efektownym dodatkiem do zdjęć z uroczystości. Wspaniała kolorystyka i najmodniejszy motyw...

  24,98 zł
 • TOPPER na tort urodzinowy Balloons Z IMIENIEM TOPPER na tort urodzinowy Balloons Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Roczek i Urodziny Balloons...

  Topper to świetna dekoracja tortu urodzinowego, która przyozdobi go w wyjątkowy sposób. Umieszczony jest na drewnianych patyczkach, dzięki czemu łatwo się go wbija w słodkie wypieki. Piękna grafika z motywem balonów oparta na lekkich i świeżych odcieniach turkusu i bieli sprawi, że torcik zrobi bardzo duże wrażenie. Topper jest personalizowany z imieniem...

  24,98 zł

Dekoracje tortu na Roczek

Bardzo prostą i atrakcyjną dekoracją na tort urodzinowy jest kartonowy topper. Dzięki dużej ilości dostępnych wariantów, każdy z pewnością znajdzie odpowiedni dla siebie. Możecie zdecydować się na bardzo klasyczne wersje prostych napisów lub zdecydować się na karty świetnie współgrające z pozostałymi dekoracjami na Waszym przyjęciu. W obu przypadkach jednak otrzymujecie gwarancję, że Wasz tort podbije serca zgromadzonych i cudownie będzie prezentował się na pamiątkowych fotografiach. Innym sposobem dekoracji tortu mogą być również opłatki na tort na Roczek.

Proste toppery z napisem

Jeżeli na Waszym przyjęciu króluje prostota i minimalizm,  świetnym dopełnieniem całości będzie klasyczny, drewniany topper. Świetnie podkreśli charakter uroczystości i idealnie skomponuje się z pozostałymi dekoracjami. Najbardziej uniwersalnym topperem będzie zdecydowanie napis “Mam już Roczek!” lub “Sto lat”. Dzięki swojemu nacechowaniu idealnie sprawdzą się na Roczku zarówno chłopca, jaki dziewczynki. Prezentują się niezwykle elegancko i nowocześnie. W połączeniu z delikatnym opłatkiem lub świeczkami stworzycie najpiękniejsze dekoracje, które zachwycicie Waszych najbliższych.

Topper na tort na Roczek

Drewniany topper na tort z napisem Mam już Roczek

Topper na Roczek dziewczynki

Uroczystość Roczku dziewczynki cechuje się tym, że jest bardzo urocza i subtelna. Królują delikatne, pastelowe kolory bieli, różu i złota. Czasami możecie sobie pozwolić na mocniejszy akcent, lecz bardzo ostrożnie i z umiarem. Dekoracje na Roczek dziewczynki znajdziecie w ofercie naszego sklepu. 

Świetnym wyborem będzie topper z kolekcji Dziewczynka z pieskiem. Całość prezentuje się niezwykle uroczo i subtelnie. Grafika małej dziewczynki, która trzyma pieska w otoczeniu pięknych kwiatów to strzał w dziesiątkę. Idealne rozwiązanie na Roczek Waszej córeczki. Maluszek z pewnością będzie bardzo zadowolony, a topper świetnie wpisze się w klimat całej uroczystości. 

Topper na tort na Roczek dziewczynki

Topper na tort na Roczek dziewczynki z grafiką pieska

Bardzo uroczym wariantem jest również topper z kolekcji Różowy Króliczek. Wszystko utrzymane jest w delikatnej różowo-brzoskwiniowej kolorystyce, która idealnie wpisuje się w charakterystykę przyjęcia. Na topperze znajdziecie grafikę króliczka wśród motylków i kwiatków. Personalizacja imieniem dziecka i datą urodzin sprawia, że topper jest jeszcze bardziej wyjątkowy i oryginalny. Po uroczystości może stać się wspaniałą pamiątka po tym ważnym wydarzeniu.

Topper na Roczek dla chłopca

Impreza urodzinowa dla Waszego synka charakteryzuje się eleganckim wydaniem w bardzo uroczym stylu. Króluje błękitna kolorystyka i delikatne motywy graficzne. Organizując takie przyjęcie z pewnością musicie zatrzymać się przy tych świetnych propozycjach.

Bardzo delikatnym i uroczym wariantem jest zdecydowanie topper Niebieski Króliczek. Prezentuje się niezwykle subtelnie. Błękitno-brzoskwiniowa kolorystyk nadaje cudownego klimatu, który uświetni Wasze przyjęcie.

Topper na tort na Roczek chłopca

Personalizowany topper na tort na Roczek chłopca z motywem króliczka

Świetnie sprawdzi się również topper z kolekcji Autka. Piękna grafika samochodziku z balonikiem nadaje niezwykłego charakteru i prezentuje się bardzo uroczo. Personalizacja oraz łatwa aplikacja ozdoby na wypieku sprawia, że całość jest bardzo wyjątkowa i oryginalna. Nie zapomnijcie również wybrać świeczki na Roczek! W ofercie naszego sklepu znajdziecie wiele interesujących wzorów.