Piękne dekoracje i dodatki na Roczek dziecka z najmodniejszymi motywami. Na roczek dla dziewczynki najlepszą propozycją są dekoracje w różowej kolorystyce, a na pierwsze urodziny chłopca dekoracje w niebieskim odcieniu. Dekoracje na Roczek można kupić w każdym sklepie internetowym lub zrobić samemu. Świetną propozycją są personalizowane dekoracje na Roczek z imieniem, które wspaniale podkreślą charakter uroczystości. W naszym sklepie można znaleźć niezbędne dodatki na pierwsze urodziny: zaproszenia na Roczek, prezenty dla dziecka, upominki dla gości, kubeczki, talerzyki, serwetki i wiele innych.

Wybierz:

Dekoracje na Roczek - wybierz styl

Roczek dziecka jak zorganizować?

Roczek dziecka jest bardzo ważnym wydarzeniem w jego życiu. Rodzice przygotowując wszystkie dekoracje muszą pamiętać, by całość była spójna i zgodna z motywem przewodnim, wybranym odpowiednio wcześniej. Najpopularniejszymi wzorami są zdecydowanie te z nawiązaniem do dziecinności. Klasyczna kolorystyka króluje wśród tego typu przyjęć już od bardzo długiego czasu. Złoto, biel, róż, błękit - na pewno Was nie zawiodą i pomogą stworzyć magiczne dekoracje. Motyw zwierzątek, samochodzików czy chmurek to jeden z najlepszych wyborów. Wszyscy goście będą zadowoleni i pod wrażeniem Waszych cudownych dekoracji.

Dekoracje na Roczek ze złotymi elementami

Decydując się na odrobinę koloru we wszystkich dekoracjach, dobrym wyborem będzie kolekcja Różowo-Złota Jedynka dla dziewczynki i kolekcja Niebiesko-Złota dla chłopca. Wszystkie dekoracje posiadają wzór przewodni w postaci grafiki cyfry “1”. Idealnie podkreśla charakter uroczystości i świetnie wygląda na przyjęciu z okazji pierwszych urodzinek. Dzięki klasycznej minimalistycznej kolorystyce, dekoracje nie będą wyglądać kiczowato. Wszystko będzie bardzo urocze i delikatne, zgodnie z charakterem przyjęcia. Dodatkowa grafika baloników, cudownie dopełnia całość. W tych stylach znajdziecie takie ozdoby jak zaproszenia, opłatek na tort czy ciasteczka z wróżbą. Obie kolekcje idealnie wpisują się w najnowsze trendy, dzięki złotym dodatkom.

Dekoracje na Roczek chłopca i dziewczynki

Jeżeli chcecie postawić na bardziej uniwersalne klimaty, które świetnie sprawdzą się zarówno na urodzinkach chłopca, jak i dziewczynki, to znakomitym wyborem będzie kolekcja Leśne Zwierzątka lub Chmurka. Obie prezentują się bardzo uroczo i prześlicznie.

W leśnej kolekcji znajdziecie piękne grafiki małych zwierzątek, jak sarenka, dzik, króliczek, które znajdują się na pięknym zielonym tle, pośród wszelkich gałązek i liści. Dekoracje na Roczek Leśne Zwierzątka bardzo pięknie będą wyglądać na Waszym przyjęciu w połączeniu z delikatnym różem, błękitem lub bielą.

Kolekcja z motywem Chmurki prezentuje się niezwykle uroczo. Na wszystkich elementach dekoracyjnych widnieje wzór chmurki, kropelek deszczu i nieba w delikatnej pastelowej kolorystyce. Warto utrzymać wtedy całość dekoracji, w takim subtelnym klimacie, by nie przesadzić z kolorem. Dekoracje na Roczek z chmurką wyglądają bardzo słodko i świetnie sprawdzą się na pierwszych urodzinach Waszego dziecka.

Dekoracje na Roczek w najmodniejszych kolorach

Tworząc dekoracje urodzinowe dla Waszego dziecka, warto zastanowić się jakim torem chcecie pójść. Jeśli stawiacie na jeden główny kolor, który będzie wiodący dla całej uroczystości, to ciekawym pomysłem będzie kolekcja Autka dla chłopca i Pastelowy Roczek dla dziewczynki.

Motyw samochodzików idealnie sprawdzi się na męskim przyjęciu. Dodatkowo, błękitna kolorystyka świetnie podkreśli charakter uroczystości i pięknie będzie się prezentować. Dekoracje na Roczek chłopca z autkami fantastycznie będą prezentować się na pamiątkowych zdjęciach z przyjęcia.

Delikatny róż w Pastelowym Roczku podkreśli delikatność i subtelność Waszej córeczki, pięknie dekorując jej przyjęcie urodzinowe.