Prezenty na Roczek

Prezenty na Roczek

Prezenty dla dziecka na roczek to wspaniały pomysł na uczczenie jego obecności na tym świecie już rok! Oryginalny prezent na roczek dla dziewczynki to maskotka z mądrymi bajkami zapakowana w piękne drewniane pudełko wraz z życzeniami urodzinowymi. Jako wyjątkowy prezent na roczek od chrzestnej sprawdzi się idealnie pudełeczko na pierwszy ząbek dziecka. Prezent na roczek nie zabawka to na przykład lampka silikonowa ze zmieniającym się światłem. Zabawki na roczek dla chrześniaka to świetny pomysł! Świetnie sprawdzą się w tej roli maskotki i przytulanki.

Prezenty na Roczek

 • BALONY urodzinowe Biedronka 6szt BALONY urodzinowe Biedronka 6szt
  69,98 zł
  SZTUĆCE dziecięce Prezent na Roczek DLA...
  1 Recenzje

  Piękny i oryginalny prezent na Roczek w postaci personalizowanych sztućców dla dzieci. Upominek znajduje się w drewnianej skrzynce, która opatrzona została karteczką z dedykacją i imieniem dziecka. Sztućce zdobione są różowymi i złotymi kokardkami. Idealna propozycja na Roczek dziewczynki. 

  69,98 zł
 • CZAPECZKI papierowe Biedronka 6szt CZAPECZKI papierowe Biedronka 6szt
  69,98 zł
  SZTUĆCE dziecięce Prezent na Roczek DLA...
  1 Recenzje

  Wspaniały prezent na Roczek chłopca, który zachwyci rodziców i wszystkich gości. Dziecięce sztućce z grawerem misia ułożone w drewnianej skrzyneczce prezentują się przepięknie. Sztućce to praktyczny dodatek dla dziecka, który w radosny sposób pomoże maleństwu spożywać posiłki.

  69,98 zł
 • SZTUĆCE dziecięce Prezent na Roczek DLA DZIEWCZYNKI SZTUĆCE dziecięce Prezent na Roczek DLA DZIEWCZYNKI
  69,98 zł
  SZTUĆCE dziecięce Prezent na Roczek DLA...
  2 Recenzje

  Zestaw pierwszych stalowych sztućców z grawerem misia to cudowna propozycja na prezent dla dziecka z okazji pierwszych urodzinek! Sztućce umieszczone w drewnianej skrzyni, która opatrzona została karteczką z personalizacją, śliczną grafiką i dedykacją prezentują się przepięknie! Jasnoróżowe kokardki, które ozdabiają sztućce dodają uroku i powodują, ze...

  69,98 zł
 • SZTUĆCE dziecięce Prezent na Roczek DLA CHŁOPCA SZTUĆCE dziecięce Prezent na Roczek DLA CHŁOPCA
  69,98 zł
  SZTUĆCE dziecięce Prezent na Roczek DLA...
  2 Recenzje

  Przepiękny prezent na pierwsze urodzinki dziecka w postaci ślicznego kompletu pierwszych sztućców! Zostały one umieszczone w drewnianej skrzyneczce ozdobionej karteczką z cudowną dedykacją i grafiką pszczółki. Uroczy grawer na sztućcach w kształcie pszczółki oraz kolorowe kokardki sprawiają, że całość prezentuje się niezwykle wspaniale!

  69,98 zł
 • PREZENT na Roczek Maskotka i Mądre Bajki W SKRZYNI Z IMIENIEM Dla dziewczynki PREZENT na Roczek Maskotka i Mądre Bajki W SKRZYNI Z IMIENIEM Dla dziewczynki
  126,98 zł
  PREZENT na Roczek Maskotka i Mądre Bajki W...
  1 Recenzje

  Wspaniały prezent dla dziewczynki na pierwsze urodzinki! Pluszowy króliczek z książką z mądrymi bajeczkami zamknięte w drewnianej skrzyni, która ozdobiona jest karteczką z uroczą dedykacją. Wyjątkowy upominek, który będzie fantastyczną pamiątką na długie lata dla małej pociechy.

  126,98 zł
 • PREZENT na Roczek Maskotka i Mądre Bajki W SKRZYNI Z IMIENIEM Dla chłopca PREZENT na Roczek Maskotka i Mądre Bajki W SKRZYNI Z IMIENIEM Dla chłopca
  119,98 zł
  PREZENT na Roczek Maskotka i Mądre Bajki W...

  Pluszowy króliczek z opadniętymi uszkami oraz książeczka z bajkami to wspaniały prezent na pierwsze urodzinki Maluszka. Śliczne upominki zostały umieszczone w dużej drewnianej skrzyni, która wypełniona jest dekoracyjnym sizalem. Wnętrze skrzyni ozdobione jest również personalizowaną kartką z piękną grafiką oraz dedykacją.

  119,98 zł
 • PREZENT na Roczek w pudełku Ballerina Miś Bransoletka z misiem POZŁACANA PREZENT na Roczek w pudełku Ballerina Miś Bransoletka z misiem POZŁACANA
  59,98 zł
  PREZENT na Roczek w pudełku Ballerina Miś...

  Wspaniały prezent na Roczek z delikatną pozłacaną biżuterią. Bransoletka z zawieszką w kształcie misia umieszczona w drewnianym pudełeczku z personalizacją i dedykacją prezentuje się przepięknie. Bransoletka zachwyci i zauroczy nie tylko świętującą dziewczynkę, ale i również rodziców i wszystkich gości.

  59,98 zł
 • PREZENT na Roczek w pudełku Króliczek Ballerina Bransoletka Nieskończoność POZŁACANA PREZENT na Roczek w pudełku Króliczek Ballerina Bransoletka Nieskończoność POZŁACANA
  59,98 zł
  PREZENT na Roczek w pudełku Króliczek...

  Przepiękny prezent na Roczek dla dziewczynki, który zachwyci nie tylko solenizantkę, ale i również jej rodziców. Pozłacana bransoletka z zawieszką z symbolem nieskończoności wspaniale będzie ozdabiać rączkę dziecka. Bransoletka umieszczona została w personalizowanym pudełeczku z piękną grafiką i mlecznymi czekoladkami.

  59,98 zł
 • PREZENT na Roczek w pudełku Króliczek Różowy BRANSOLETKA POZŁACANE SREBRO z sercem RÓŻOWA PREZENT na Roczek w pudełku Króliczek Różowy BRANSOLETKA POZŁACANE SREBRO z sercem RÓŻOWA
  59,98 zł
  PREZENT na Roczek w pudełku Króliczek...

  Jaki prezent na Roczek wręczyć dziecku? Wspaniałą propozycją jest personalizowane pudełeczko, które skrywa oryginalną, dziecięcą biżuterię. Bransoletka na różowym sznureczku z zawieszką w kształcie pozłacanego serduszka przepięknie będzie prezentować się na rączce dziecka.

  59,98 zł
 • PREZENT na Roczek w pudełku Uroczy Piesek BRANSOLETKA POZŁACANE SREBRO z sercem BIAŁA PREZENT na Roczek w pudełku Uroczy Piesek BRANSOLETKA POZŁACANE SREBRO z sercem BIAŁA
  59,98 zł
  PREZENT na Roczek w pudełku Uroczy Piesek...

  Cudowny prezent na Roczek dla dziewczynki w postaci oryginalnej, dziecięcej biżuterii. Pozłacana bransoletka z zawieszką w kształcie serca przepięknie będzie prezentowała się na rączce dziecka i będzie wyjątkową pamiątką na długie lata. Bransoletka umieszczona jest w pudełeczku, które zdobione jest karteczką z dedykacją i śliczną grafiką pieska.

  59,98 zł
 • PREZENT na Roczek/Urodziny Skarbonka Ballerina Z IMIENIEM PREZENT na Roczek/Urodziny Skarbonka Ballerina Z IMIENIEM
  49,98 zł
  PREZENT na Roczek/Urodziny Skarbonka...

  Oryginalny prezent na Roczek lub Urodziny dziecka w postaci personalizowanej skarbonki. Taki upominek nauczy dziecko oszczędzania i świetnie będzie prezentować w pokoju malucha. Skarbonka zdobiona jest śliczną grafiką baletnicy w różowej kolorystyce, która idealnie pasuje do dziewczynki.

  49,98 zł
 • PREZENT na Roczek Skarbonka Królewna Z IMIENIEM PREZENT na Roczek Skarbonka Królewna Z IMIENIEM
  49,98 zł
  PREZENT na Roczek Skarbonka Królewna Z...

  Przepiękny prezent na Roczek dziewczynki w postaci personalizowanej skarbonki. Taki upominek nauczy dziecko oszczędzania i wspaniale będzie prezentować się w pokoju dziewczynki. Skarbonka z piękną grafiką i fantastycznym napisem to idealna propozycja na pierwsze urodzinki.

  49,98 zł
 • PREZENT na Roczek Skarbonka Słonik z serduszkiem Z IMIENIEM PREZENT na Roczek Skarbonka Słonik z serduszkiem Z IMIENIEM
  49,98 zł
  PREZENT na Roczek Skarbonka Słonik z...
  1 Recenzje

  Wspaniały prezent na Roczek dziecka w postaci pierwszej skarbonki! Zdobiona karteczką z piękną grafiką słonika prezentuje się cudownie! Skarbonkę najlepiej jest wypełnić gotówką wewnątrz i wręczyć Maluszkowi.

  49,98 zł
 • PREZENT na Roczek Skarbonka na zachcianki Zabawki Z IMIENIEM PREZENT na Roczek Skarbonka na zachcianki Zabawki Z IMIENIEM
  49,98 zł
  PREZENT na Roczek Skarbonka na zachcianki...

  Skarbonka z personalizacją na pierwsze zachcianki to fantastyczna propozycja prezentu na Roczek! Skarbonka zdobiona jest karteczką z grafiką dziecięcych zabawek, imieniem dziecka oraz informacją, kto wręcza prezent. Taki upominek pozwoli nauczyć dziecko oszczędzania od najmłodszych lat.

  49,98 zł
 • PREZENT na Roczek/Urodziny Skarbonka Lokomotywa Z IMIENIEM PREZENT na Roczek/Urodziny Skarbonka Lokomotywa Z IMIENIEM
  49,98 zł
  PREZENT na Roczek/Urodziny Skarbonka...

  Personalizowana skarbonka z imieniem dziecka to wspaniała propozycja prezentu na Roczek i Urodziny. Skarbonka zdobiona jest chłopięcą grafiką z motywem lokomotywy oraz kolorowego miasteczka. Skarbonka nauczy dziecko oszczędzania i fantastycznie będzie prezentować się pokoiku dziecka.

  49,98 zł
 • PREZENT na Roczek/Urodziny Skarbonka Kosmos Z IMIENIEM PREZENT na Roczek/Urodziny Skarbonka Kosmos Z IMIENIEM
  49,98 zł
  PREZENT na Roczek/Urodziny Skarbonka...

  Oryginalny i pomysłowy prezent na Roczek lub Urodziny? Skarbonka z personalizacją to rewelacyjna propozycja. Zdobiona grafiką astronauty i kosmosu zachwyci każdego solenizanta. Skarbonkę możecie wypełnić gotówką i wręczyć dziecku ;)

  49,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Zwierzątka Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Zwierzątka Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK z nadrukiem dla dziecka Prezent na...

  Fantastyczny kubek dla dziecka z imieniem i grafiką uroczych zwierzątek. Taki kubek to rewelacyjny pomysł na prezent z okazji Roczku lub Urodzin. Nadruk na kubku wykonany jest metodą sublimacji - dzięki czemu można go umieścić do zmywarki.

  36,98 zł
 • PREZENT na Roczek Album na zdjęcia Słonik z serduszkiem Z IMIENIEM Czarne Kartki PREZENT na Roczek Album na zdjęcia Słonik z serduszkiem Z IMIENIEM Czarne Kartki
  59,98 zł
  PREZENT na Roczek Album na zdjęcia Słonik...

  Wspaniały prezent na Roczek dziecka w postaci personalizowanego albumu na zdjęcia. Księga posiada czarne kartki, a jej okładka zdobiona jest piękną grafiką słonika, imieniem dziecka oraz informacją, kto składa życzenia. Ten niezwykły upominek dla dziecka będzie cudowną pamiątką na długie lata.

  59,98 zł
 • PREZENT na Roczek KOCYK z króliczkiem w pudełku RÓŻOWY PREZENT na Roczek KOCYK z króliczkiem w pudełku RÓŻOWY
  68,98 zł 83,98 zł
  Wyprzedaż!
  PREZENT na Roczek KOCYK z króliczkiem w...
  1 Recenzje

  Fantastyczny pomysł na prezent na pierwsze urodziny dziewczynki. Mięciutki kocyk z pluszowym króliczkiem w różowej kolorystyce zachwyci małą jubilatkę. Kocyk umieszczony został w ozdobnym pudełku, które dekorowane jest różową wstążką i personalizowanym bilecikiem.

  68,98 zł 83,98 zł
 • PREZENT na Roczek KOCYK z misiem w pudełku BEŻOWY PREZENT na Roczek KOCYK z misiem w pudełku BEŻOWY
  64,98 zł 79,98 zł
  Wyprzedaż!
  PREZENT na Roczek KOCYK z misiem w pudełku...

  Przepiękny prezent dla dziecka na pierwsze urodziny. Mięciutki kocyk z pluszowym misiem zachwyci małego jubilata. Umieszczony w ozdobnym pudełku z kokardką i bilecikiem prezentuje się wyjątkowo uroczo. Kocyk to wspaniały dodatek dla dziecka, który może się przydać podczas spacerów w chłodne dni.

  64,98 zł 79,98 zł
 • PREZENT na Roczek Pudełko drewniane na pieniądze Z MISIEM PREZENT na Roczek Pudełko drewniane na pieniądze Z MISIEM
  19,98 zł
  PREZENT na Roczek Pudełko drewniane na...

  Piękne drewniane pudełeczko z motywem misia i napisem "Masz już Roczek" pozwoli w uroczy sposób wręczyć maleństwu prezent w postaci pieniążków. Pudełeczko pomalowane jest na biało, posiada karteczkę ze ślicznymi życzeniami oraz wstążeczkę. Wspaniała propozycja na prezent zarówno dla dziewczynki jak i chłopca na pierwsze urodzinki.

  19,98 zł
 • TWÓJ Pierwszy Milion Prezent na Roczek dziecka Z IMIENIEM TWÓJ Pierwszy Milion Prezent na Roczek dziecka Z IMIENIEM
  29,98 zł
  TWÓJ Pierwszy Milion Prezent na Roczek...

  Fantastyczna propozycja na pierwsze urodziny dziecka, która pozwoli w wyjątkowy sposób wręczyć upominek w postaci pieniążków. W komplecie znajduje się personalizowana karteczka w formacie a4 z dedykacją, śliczną grafiką i imieniem Maluszka oraz biała ramka. Karteczka posiada specjalne miejsce, w którym należy umieścić gotówkę.

  29,98 zł
 • PREZENT na Roczek Skrzyneczka pieniężnych słodkości Z IMIENIEM PREZENT na Roczek Skrzyneczka pieniężnych słodkości Z IMIENIEM
  44,98 zł
  PREZENT na Roczek Skrzyneczka z...

  Fantastyczny i oryginalny prezent na Roczek dziecka, który wypełniony jest po same brzegi słodkimi, czekoladowymi monetami w złotym papierku. Pieniężne czekoladki znajdują się w drewnianej skrzyneczce, która ozdobiona jest personalizowaną karteczką z dopasowaną grafiką, imieniem dziecka oraz datą urodzinek. Maluszek będzie zachwycony złotymi monetami,...

  44,98 zł
 • PREZENT na Roczek Na pierwszy ząbek W PUDEŁECZKU Z IMIENIEM PREZENT na Roczek Na pierwszy ząbek W PUDEŁECZKU Z IMIENIEM
  49,98 zł
  PREZENT na Roczek Na pierwszy ząbek W...

  Fantastyczny prezent na pierwsze urodzinki dziecka! Drewniana skrzyneczka opatrzona karteczką ze śliczną grafiką ząbka oraz piękną dedykacją z drobnymi upominkami. Wewnątrz skrzyneczki znajduje się malutkie drewniane pudełeczko na pierwszy ząbek, które ozdobione jest imieniem jubilata oraz słodkie cukierki z motywem serduszka.

  49,98 zł
 • PUDEŁECZKO na pierwszy ząbek Z IMIENIEM PUDEŁECZKO na pierwszy ząbek Z IMIENIEM
  10,98 zł
  PUDEŁECZKO na pierwszy ząbek Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Malutkie drewniane pudełeczko na pierwszy ząbek dziecka to wspaniały pomysł na uroczy upominek dla Maluszka. Wieczko pudełeczka ozdobione śliczną naklejką z motywem ząbka oraz imieniem dziecka będzie wspaniałą pamiątką na długie lata dla pociechy. Taki prezencik można wręczyć na różne okazje np. na narodziny, chrzest święty czy roczek.

  10,98 zł
 • BRANSOLETKA z sercem SREBRO 925 pamiątka prezent BRANSOLETKA z sercem SREBRO 925 pamiątka prezent
  35,98 zł
  BRANSOLETKA z sercem SREBRO 925 pamiątka...

  Delikatna bransoletka z motywem serca to wspaniały prezent dla dziewczynki na Chrzest, Roczek lub Urodzinki. Bransoletka zdobiona jest srebrną zawieszką w kształcie serca, która zamocowana jest na białym sznureczku. Tak przygotowany upominek przepięknie ozdobi rączkę dziecka.  

  35,98 zł
 • BRANSOLETKA z sercem POZŁACANA biały sznureczek pamiątka prezent BRANSOLETKA z sercem POZŁACANA biały sznureczek pamiątka prezent
  35,98 zł
  BRANSOLETKA z sercem POZŁACANA biały...

  Przepiękna pozłacana bransoletka z zawieszką w kształcie serduszka. Wyjątkowy pomysł na prezent dla dziecka z okazji Chrztu Świętego, Roczku czy urodzin. Bransoletka na białym sznureczku to również wyjątkowy prezent na Baby Shower dla Przyszłej Mamy.

  35,98 zł
 • BRANSOLETKA z sercem POZŁACANA różowy sznureczek pamiątka prezent BRANSOLETKA z sercem POZŁACANA różowy sznureczek pamiątka prezent
  35,98 zł
  BRANSOLETKA z sercem POZŁACANA różowy...

  Wyjątkowa biżuteria dla dziecka z motywem serca w postaci delikatnej bransoletki. Wspaniały pomysł na prezent dla dziewczynki na Chrzest, Roczek lub urodzinki. Zawieszka w kształcie serca wykonana została z pozłacanego srebra, która przepięknie ozdobi rączkę dziecka.

  35,98 zł
 • BRANSOLETKA nieskończoności POZŁACANA pamiątka prezent BRANSOLETKA nieskończoności POZŁACANA pamiątka prezent
  35,98 zł
  BRANSOLETKA nieskończoności POZŁACANA...

  Wyjątkowo delikatna biżuteria dla dziecka, która będzie wspaniałym prezentem na Chrzest, Roczek czy Urodziny. Bransoletka na różowym sznureczku z zawieszką w kształcie znaku nieskończoności wspaniale ozdobi rączkę dziewczynki. Zawieszka wykonana została z dbałością o najmniejszy szczegół ze srebra próby 925.

  35,98 zł
 • PREZENT dla Dziecka kuferek na biżuterię PROSTOKĄTNY PREZENT dla Dziecka kuferek na biżuterię PROSTOKĄTNY
  69,98 zł
  PREZENT dla Dziecka kuferek na biżuterię...

  Wspaniały pomysł na prezent dla dziewczynki w postaci kuferka na biżuterię. Idealnie sprawdzi się jako prezent na Roczek czy Urodzinki. Wykonany został z dbałością o najmniejszy szczegół w pięknym różowym kolorze. Kuferek pozwoli zebrać wszystkie biżuteryjne skarby w jednym miejscu.

  69,98 zł
 • BALON foliowy MIŚ niebieski MEGA DUŻY 95cm BALON foliowy MIŚ niebieski MEGA DUŻY 95cm
  39,98 zł 49,98 zł
  Wyprzedaż!
  PREZENT na Roczek i Urodziny Skarbonka...

  Fantastyczny prezent na Roczek dziecka w postaci drewnianej skarbonki w kształcie ciężarówki. Idealna propozycja dla małego fana motoryzacji. Skarbonka wykonana jest z naturalnego drewna, które można pomalować farbkami.

  39,98 zł 49,98 zł
 • ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka Anioł Stróż 23cm PAMIĄTKA ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka Anioł Stróż 23cm PAMIĄTKA
  25,98 zł
  ANIOŁ drewniany filcowe skrzydełka Anioł...

  Drewniany anioł z filcowymi skrzydełkami i serduszkiem to wyjątkowy upominek dla maluszka na Chrzest Święty. Aniołek postawiony w pokoiku dziecka będzie chronił je przed wszelkim złem. Cudowna pamiątka Chrztu Świętego z motywem Anioła Stróża.

  25,98 zł
 • PISAKI markery kolorowe do ksiąg z czarnymi kartkami 4szt PISAKI markery kolorowe do ksiąg z czarnymi kartkami 4szt
  32,98 zł
  PISAKI markery kolorowe do ksiąg z...

  Zestaw czterech kolorowych pisaków to idealny dodatek do ksiąg gości z czarnymi kartkami. Fantastycznie nadają się również do dzienników ciąży oraz albumów na zdjęcia dziecka. Rewelacyjne kolory pisaków pozwolą stworzyć ciekawą historię, która stanie się pamiątką na długie lata.

  32,98 zł
 • OPASKA niezgubka dla dzieci z numerem telefonu do rodziców HIT! OPASKA niezgubka dla dzieci z numerem telefonu do rodziców HIT!
  7,48 zł 9,98 zł
  OPASKA niezgubka dla dzieci z numerem...

  Fantastyczny gadżet dla dzieci na wakacje w postaci kolorowej opaski niezgubki! Dzięki tej rewelacyjnej opasce obniżysz ryzyko zaginięcia swojej pociechy w zatłoczonym miejscu. Na opasce - długopisem lub pisakiem należy umieścić numer telefonu do rodzica oraz imię dziecka. Ten świetny dodatek nie tylko zadba o bezpieczeństwo Twojego dziecka, ale i również...

  7,48 zł 9,98 zł
  Promocja

Roczek dziecka - niezwykłe wydarzenie

Momentem przełomowym i bardzo emocjonującym są pierwsze urodziny dziecka. Chwila w której kończy się etap dwunastu miesięcy, gdzie każdy dzień, miesiąc i pora roku były dla pociechy tymi pierwszymi w życiu. W nadchodzącym czasie, będzie zdobywać nowe umiejętności, bawić się w inny sposób, rozpocznie także skuteczniejsze komunikowanie swoich potrzeb i pragnień. W tej urozmaiconej fazie, potrzebuje poświęconej uwagi i czułości. Możemy okazać to poprzez prezent na 1 urodziny.

Prezenty na Roczek - oryginalne propozycje z personalizacją

Wspaniałym gestem jest personalizowany prezent na roczek. W naszej ofercie pojawiają się drewniane skrzyneczki z interesującą zawartością. Na karteczce znajdującej się w środku umieszczamy imię dziecka, datę urodzin oraz informację od kogo podarował upominek. Zawiera również napis z życzeniami: ,,Minął Roczek Twojego życia i jeszcze wiele latek jest do zdobycia. Nasz Maluszku ukochany bądź nam zawsze tak wspaniały.”

Możemy postawić na zestaw pierwszych stalowych sztućców z grawerem misia, przewiązanych wstążką, a także śliczny pierwszy zestaw talerzyka i kubeczka z uroczą grafiką króliczka! Malutkie akcesoria kuchenne to praktyczny prezent na roczek dziecka. Mamy wtedy pewność, że będzie często używany, co spowoduje wspomnienie naszej osoby.

Kolejnym wariantem zawartości skrzynki na pierwsze urodziny są skarbonki: drewniana ciężarówka lub miś, wersje bez skrzynki to piękna świnka, słoń, sówka, jednorożec, autko i lama. Taki prezent na pierwsze urodzinki to nauka oszczędzania od najmłodszych lat, choć prawdopodobnie przez najbliższy czas nadzorowaniem pieniążków zajmą się rodzice. Specjalnie dla wrażliwych maluszków kochających przytulanie, powstał delikatny prezent na pierwsze urodziny. Personalizowane maskotki w skrzynce lub innym opakowaniu zapewnią poczucie bezpieczeństwa na pierwsze urodziny.

Prezent na Roczek od Chrzestnych

Roczek dziecka to także wyjątkowy czas dla rodziców chrzestnych. Co może świetnie funkcjonować jako prezent na pierwsze urodziny od chrzestnej czy też prezent na pierwsze urodziny od chrzestnego? Drewniany anioł z filcowymi skrzydełkami i serduszkiem to uroczy upominek. Malowany na szaro z białymi filcowymi skrzydełkami, posiada miękkie włoski wykonane z włóczki oraz serduszko, na którym został wyryty napis Anioł Stróż. Stoi samodzielnie, jest więc cudownym elementem dekoracyjnym pokoiku. Jeżeli na pierwsze urodzinki pragniemy wesprzeć maluszka pieniążkami, wybierzmy elegancki sposób na ich przekazanie.

Prezenty na Roczek dla dziewczynki

Jaki podarować prezent na pierwsze urodziny dziewczynki? Wspaniałą propozycją są personalizowane skrzyneczki z kubeczkiem i talerzykiem, które zdobione są motywem jednorożca. Innym pomysłem są sztućce z grawerem na Roczek dziewczynki, które udekorowane są różowymi kokardkami. Dziewczynki uwielbiają lalki i maskotki, dlatego pluszaki w kształcie króliczka w różowej sukience zachwycą i zauroczą małą solenizantkę.

Prezenty na Roczek dla chłopca

Pomysłowe prezenty na Roczek chłopca występują najczęściej w niebieskiej kolorystyce. Oryginalnym pomysłem są księgi pamiątkowe na Roczek lub albumy na zdjęcia na Roczek. Taki prezent pozwoli zachować wspomnienia z wyjątkowej uroczystości oraz z dzieciństwa Maluszka. Skrzyneczka z kubeczkiem i talerzykiem z melaminy to wspaniały i praktyczny prezent na Roczek dla chłopca. 

Prezent na Roczek dziecka w postaci gotówki - kreatywne pomysły

Oferujemy tablicę a4 z ramką w komplecie, gdzie umieszczona jest karteczka z dedykacją, śliczną grafiką i imieniem pociechy, a także napisem “Twój pierwszy milion na start”. W środku wydzielone zostało miejsce na banknoty. Polecamy również malutkie, słodkie pudełeczko z napisem ,,Mam już roczek!” w którym też zmieszczą się pieniążki. Dzięki różnorodnemu asortymentowi, z pewnością wybrać można idealny prezencik na pierwsze urodziny i wspólnie spędzić ten niesamowity dzień.

Zobacz wszystkie propozycje prezentów na Roczek dziecka w kategorii PREZENTY NA ROCZEK:

Prezenty na Roczek

Księgi pamiątkowe na Roczek

Metryczki dla dzieci