Podziękowania dla gości na Roczek z imieniem dziecka w piękny i oryginalny sposób wyrażą wdzięczność najbliższym. Personalizowane upominki na pierwsze urodziny dziecka to przede wszystkim: lizaki, czekoladki, krówki i ciasteczka z wróżbą. Wspaniałą propozycja są magnesy ze zdjęciem dziecka, które zachwycą i zauroczą gości. Przy wyborze upominków na Roczek należy zwrócić szczególną uwagę na tekst podziękowania.

Wybierz:

Podziękowania na Roczek

Podziękowania na Roczek - jak podziękować gościom za przybycie na przyjęcie urodzinowe?

Zaproszeni goście są bardzo ważnymi osobami w dniu pierwszych urodzin Waszego dziecka. Przychodzą na przyjęcie, okazując swoją miłość i oferując pomoc w opiece nad maluszkiem. Bardzo miłym gestem będzie podziękowanie im za to w wyjątkowy sposób. Coraz częściej na wszelkich imprezach pojawiają się właśnie drobne upominki dla gości, które wręcza się w formie podziękowania za przybycie. Warto więc zaopatrzyć się w drobne słodkości lub gadżety, które uszczęśliwią najbliższych. Nie można zapomnieć również o pięknym opakowaniu prezencików w ozdobne pudełka i woreczki. Dzięki temu osiągniecie magiczny efekt, który zachwyci Waszych gości, jednocześnie idealnie wpisujący się w klimat uroczystości.

Podziękowania na roczek słodkości

Świetnym rozwiązaniem jako podziękowania dla najbliższych za przybycie na przyjęcie urodzinowe Waszego dziecka będą na pewno wszelkiego rodzaju słodycze. Nie ma osoby, która nie byłaby zadowolona z takiego prezentu.

Bardzo ciekawym i nowoczesnym pomysłem będą mleczne krówki, ręcznie pakowane w ozdobne papierki. Piękna grafika leśnych zwierzątek idealnie komponuje się z pozostałymi elementami z kolekcji. Krówki można włożyć do specjalnych pudełeczek lub ułożyć luzem przy nakryciach gości.

Czekoladki na Roczek to największy klasyk podziękowań, wykonane z przepysznej belgijskiej czekolady. Owinięte w personalizowane papierki prezentują się bardzo wyjątkowo i oryginalnie. W zależności od preferencji możecie zdecydować się na czekoladki w różowym papierze, błękitnym lub na klasyczne białe naklejki z wybranym wzorem graficznym.

Bardzo ciekawą opcja jest również słoiczek z miodem na Roczek. Prezentuje się niezwykle uroczo. Posiada naklejkę z wzorem graficznym oraz personalizacją. Decydując się na ten upominek, stawiacie na oryginalność i wyjątkowość.

Innowacyjnym upominkiem są z pewnością ciasteczka z wróżbą na Roczek. Kruchy herbatnik posiada w środku pozytywną wróżbę. Zapakowany jest w celofanowy woreczek i przyozdobiony naklejka z personalizacją. Warto zdecydować się na wzór odpowiadający pozostałym dekoracjom, by całość była spójna i jednolita.

Pudełeczka na upominki

Mając wybrane już słodkości dla gości, warto zastanowić się nad odpowiednim zapakowaniem ich w urocze pudełeczka. Świetnym rozwiązaniem będą transparentne pudełka z kokardką i ozdobną naklejką. Możecie umieścić w nich drobne słodycze, które pięknie będą współgrały z elegancją pudełek. Ciekawym pomysłem są również papierowe pudełka w kształcie serduszek. W środku zmieszczą się drobne słodycze jak czekoladki. Ułożone przy nakryciach gości, na stole będą się bardzo pięknie prezentować. Bardzo prostym i klasycznym rozwiązaniem są woreczki papierowe, zdobione konkretnym wzorem graficznym, zamykane naklejką lub woreczki z organzy. Możecie umieścić w nich wiele drobiazgów, które zachwycą Waszych gości i uświetnią przyjęcie.