Chrzest dziewczynki Różowe Kwiaty

Chrzest dziewczynki Różowe Kwiaty

Dekoracje na Chrzest dziewczynki z przepięknym motywem różowych kwiatów. Eleganckie zaproszenia na Chrzest z dekoracyjną grafiką pozwolą zaprosić bliskich na organizowaną uroczystość. Księga gości na Chrzest pozwoli zachować wyjątkowe wspomnienia na długie lata. Opłatek i topper na tort na Chrzest Święty sprawią, że każdy słodki wypiek będzie prezentował się wspaniale. Przepyszne słodycze na podziękowanie dla gości pozwolą podziękować za przybycie na Chrzest Święty. Przepiękne świeczki, balony oraz serwetki pomogą pięknie przystroić każde wnętrze na Chrzest dziecka. 

Chrzest dziewczynki Różowe Kwiaty

 • ŻYCZENIA na Chrzest na telefon elektroniczne Buciki w wianuszku ŻYCZENIA na Chrzest na telefon elektroniczne Buciki w wianuszku
  39,98 zł
  ŻYCZENIA na Chrzest na telefon elektroniczne Buciki w wianuszku

  Szukasz efektownych życzeń na zbliżającą się uroczystość Chrztu Świętego? Wykorzystaj produkt w formie cyfrowej! Zdobiony jest grafiką bucików w wianuszku różowych kwiatów. Dołączymy do niego nadesłane do nas życzenia. Życzenia staną się pamiątką, która dzięki swojej formie nie ulegnie zniszczeniom. 

  39,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym/Chrzestną pudełko z czekoladkami Z IMIENIEM Różowe Kwiaty PROŚBA o bycie Chrzestnym/Chrzestną pudełko z czekoladkami Z IMIENIEM Różowe Kwiaty
  69,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym/Chrzestną pudełko z czekoladkami Z IMIENIEM...

  Rodzice Chrzestni to bardzo ważne osoby w życiu dziecka, jak więc poprosić ich o pełnienie tej funkcji w kreatywny sposób? Ciekawą formą pytania jest personalizowane pudełko prezentowe zawierające imię dziecka oraz datę. Całość zdobi piękna grafika pudrowych kwiatów. Pudełka sprzedawane są w wariantach dla Matki Chrzestnej/Ojca Chrzestnego.

  69,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Różowe Kwiaty (+koperta) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Różowe Kwiaty (+koperta)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Różowe Kwiaty (+koperta)

  Personalizowane zaproszenie na Chrzest pozwoli Ci w wyjątkowy sposób zaprosić gości na przyjęcie. Modna grafika różowych kwiatów prezentuje się przepięknie, a wydrukowany wewnątrz zaproszenia personalizowany tekst sprawia, że zaproszenia są jedyne w swoim rodzaju.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Różowe Kwiaty 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Różowe Kwiaty 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Różowe Kwiaty 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest dziewczynki pomogą Ci w elegancki sposób zaprosić bliskie osoby. Śliczna grafika przedstawiająca różowe kwiaty oczaruje wszystkich gości. Zaproszenie wewnątrz posiada gotowy tekst, który należy samodzielnie uzupełnić.

  24,98 zł
 • WINIETKI do wypisania Różowe Kwiaty 10szt WINIETKI do wypisania Różowe Kwiaty 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Różowe Kwiaty 10szt

  Przepiękne winietki do samodzielnego wypisania z cudowną kwiatową grafiką w kolorze, która zachwyci wszystkich gości. Winietki to wspaniały pomysł, który ułatwi gościom znalezienie swojego miejsca.

  9,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Różowe Kwiaty Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Różowe Kwiaty Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Z IMIENIEM Różowe Kwiaty

  Prześliczna księga pamiątkowa na Chrzest Święty dla dziewczynki. Księga pozwoli gościom złożyć życzenia i sprawdzi się również jako album na zdjęcia z uroczystości. Księga gości to wspaniała pamiątka Chrztu, która pozwoli zachować wspomnienia na długie lata.

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty

  Wspaniała księga gości, która pozwoli na zachowanie wspomnień z ważnych wydarzeń. Możesz użyć jej podczas Roczku, Baby Shower, Komunii oraz wielu innych uroczystości. Okładkę zdobi grafika różowych kwiatów. Księga posiada 50 kartek. Uszykuj kolorowe długopisy i pisaki, pozwól się wykazać najbliższym!

  49,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Różowe Kwiaty z naklejką 111stron BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Różowe Kwiaty z naklejką 111stron
  64,98 zł
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Różowe Kwiaty z naklejką 111stron

  Pamiątka Chrztu Świętego z dekoracyjną grafiką różowych kwiatów. Okładkę udekorowano personalizowaną naklejką z przepiękną kwiatową grafiką. Przepiękny prezent i wyjątkowa pamiątka Chrztu Świętego dla dziewczynki. 

  64,98 zł
 • ŚCIANKA na Chrzest plakat Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 50x70cm ŚCIANKA na Chrzest plakat Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 50x70cm
  59,98 zł
  ŚCIANKA na Chrzest plakat Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 50x70cm

  Plakat na Chrzest Święty dziewczynki z dekoracyjnym motywem różowych kwiatów. Plakat na Chrzest będzie wspaniale prezentować się na pamiątkowych zdjęciach. Plakat z personalizacją wspaniale sprawdzi się na przyjęciu organizowany w domu lub restauracji. 

  59,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Różowe Kwiaty (+ramka) DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Różowe Kwiaty (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA Stołu na Chrzest Z IMIENIEM tabliczka Różowe Kwiaty (+ramka)

  Dekoracja stołu na Chrzest Święty dziewczynki z dekoracyjną grafiką różowych kwiatów. Dekoracja wspaniale komponuje się z innymi ozdobami. Personalizowana karteczka w eleganckiej białej ramce będzie znakomicie prezentować się na odświętnie zastawionym stol.

  17,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Różowe Kwiaty ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Różowe Kwiaty
  44,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Różowe Kwiaty

  Świeca do Chrztu z personalizacją oraz dekoracyjnym motywem różowych kwiatów. Gromnica to niezbędny dodatek na Chrzest Święty dziecka oraz wspaniała pamiątka na długie lata. Świeca do Chrztu jest sprzedawana w komplecie z efektownym stroikiem.

  44,98 zł
 • PUDEŁKO na świecę do Chrztu tekturowe Z IMIENIEM Różowe Kwiaty (+wstążka biała) PUDEŁKO na świecę do Chrztu tekturowe Z IMIENIEM Różowe Kwiaty (+wstążka biała)
  29,98 zł
  PUDEŁKO na świecę do Chrztu tekturowe Z IMIENIEM Różowe Kwiaty (+wstążka...

  Pudełko na świecę do Chrztu udekorowane personalizowaną karteczką z dekoracyjną grafiką. Idealny wybór na uroczystość organizowaną dla dziewczynki. Pudełko pozwoli zachować pamiątkową świecę na długie lata. 

  29,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa Beautiful Day Różowe Kwiaty 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa Beautiful Day Różowe Kwiaty 12cm/10cm DUŻA
  29,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa Beautiful Day Różowe Kwiaty 12cm/10cm DUŻA
  1 Recenzje

  Lampion zapachowy z pięknym motywem różowych kwiatów i napisem Beautiful Day to oryginalna dekoracja stołu na każdą okazję. Lampion prezentuje się pięknie i ponadczasowo, posiada różowy wosk i kwiatowy aromat. Idealny także do dekoracji domu czy na prezent.

  29,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Różowe Kwiaty SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Różowe Kwiaty
  44,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Różowe Kwiaty

  Szatka do Chrztu Świętego z dekoracyjnym motywem różowych kwiatów. Szatka to wspaniała pamiątka Chrztu Świętego dla dziecka. Idealny wybór na uroczystość organizowaną dla dziewczynki. 

  44,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Różowe Kwiaty SZATKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Różowe Kwiaty
  54,98 zł
  SZATKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Różowe Kwiaty

  Przepiękna szatka do Chrztu Wykończona elegancką koronką. Szatkę udekorowano personalizacją oraz dekoracyjną grafiką różowych kwiatów. Wspaniała pamiątka na długie lata pozwoli zachować bezcenne wspomnienia. 

  54,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Różowe Kwiaty CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Różowe Kwiaty
  34,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Różowe Kwiaty

  Wyjątkowa atłasowa chusteczka, to niezbędny dodatek na Chrzest Święty. Chusteczka personalizowana jest imieniem dziecka oraz datą uroczystości dzięki czemu będzie również pamiątką wyjątkowego dnia. Chusteczkę udekorowano motywem różowych kwiatów. 

  34,98 zł
 • CHUSTECZKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Różowe Kwiaty CHUSTECZKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Różowe Kwiaty
  44,98 zł
  CHUSTECZKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Różowe Kwiaty

  Chusteczka do Chrztu z dekoracyjną koronką to wspaniały wybór dla dziewczynki. Chusteczka z dekoracyjnym motywem różowych kwiatów, przepiękna pamiątka na długie lata. Szatka prezentuje się niezwykle elegancko i będzie wyglądać wspaniale na pamiątkowych zdjęciach. 

  44,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Różowe Kwiaty PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Różowe Kwiaty
  24,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Różowe Kwiaty

  Pudełko na szatkę do Chrztu wykonane z wysokiej jakości papieru. Wieczko pudełka udekorowano personalizowana karteczką z życzeniami oraz prześliczną grafiką różowych kwiatów. Wspaniały wybór na uroczystość organizowaną dla dziewczynki. 

  24,98 zł
 • KOMPLET Świeca do Chrztu+chusteczka Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 5% TANIEJ KOMPLET Świeca do Chrztu+chusteczka Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 5% TANIEJ
  75,98 zł 79,98 zł -5%
  KOMPLET Świeca do Chrztu+chusteczka Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 5% TANIEJ

  Szukasz niezbędnych dodatków na Chrzest Święty dziewczynki? Zamów komplet zawierający świecę oraz szatkę. Urocza grafika różowych kwiatów wspaniale zaprezentuje się podczas uroczystości. Personalizowany produkt będzie stanowił wyjątkową pamiątkę z tak ważnego dnia. W zestawie kupisz 5% taniej, niż kompletując pojedynczo.

  75,98 zł 79,98 zł -5%
  Promocja
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt

  Prześliczne i smaczne czekoladki z motywem różowych kwiatów i napisem Słodkości dla Ciebie będą oryginalnym wyborem na podziękowania dla gości na każdą okazję. Czekoladki idealnie sprawdzą się na Chrzcie, Komunii czy Roczku dziewczynki. Świeży motyw różowych kwiatów wspaniale wpisuje się w trendy.

  19,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Różowe Kwiaty 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Różowe Kwiaty 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Różowe Kwiaty 10szt

  Pudełko na ciasto z grafiką pięknych różowych kwiatów to wspaniały pomysł na podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość. Pudełko jest łatwe oraz szybkie w montażu. Poza cudowną kwiatową grafiką pudełko zostało ozdobione tekstem "Słodkie Podziękowanie" dzięki czemu prezentuje się bardzo elegancko.

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Różowe Kwiaty 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Różowe Kwiaty 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Różowe Kwiaty 10szt (+etykiety+białe wstążki)

  Prześliczne pudełeczka na podziękowania dla gości na Chrzest w kształcie serca. Pudełeczko udekorowano naklejką z imieniem dziecka oraz piękną grafika różowych kwiatów. Wspaniały wybór na przyjęcie organizowane dla dziewczynki.

  28,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest Różowe Kwiaty Z IMIENIEM (bszn) MIÓD podziękowanie na Chrzest Różowe Kwiaty Z IMIENIEM (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest Różowe Kwiaty Z IMIENIEM (bszn)

  Miód na podziękowanie z okazji ceremonii Chrztu Świętego to delikatny i zdrowy upominek. Taki słoiczek może posłużyć jako upominek za przybycie albo za życzenia. Można go postawić na słodkim stole albo udekorować nim nakrycia zebranych gości.

  9,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Kwiatowe z gołębiem 10szt (+białe wstążki) PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Kwiatowe z gołębiem 10szt (+białe wstążki)
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Kwiatowe z gołębiem 10szt (+białe wstążki)

  Bardzo eleganckie pudełeczka na Komunię Świętą i Chrzest zdobione motywem gołębia i kwiatowego wianuszka. Pudełeczka mają okrągły kształt, wykonane są z grubej tektury. Idealnie pasują, by umieścić w nich słodkości: czekoladki, krówki czy cukierki. Pudełeczka będą fantastycznym wyborem na uroczystość.

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Różowe Kwiaty 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Różowe Kwiaty 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Różowe Kwiaty 10szt (+etykiety z...

  Pudełeczka w kształcie aniołka na słodki upominek na Chrzest Święty dziewczynki. Pudełeczka udekorowano personalizowanymi naklejkami z dekoracyjną  kwiatową grafiką. Pudełeczka można wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji stołu.

  28,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt BILECIKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt

  Bileciki podziękowanie dla gości to świetny dodatek do przygotowanych upominków. Delikatna grafika różowych kwiatów oraz napis "Dziękujemy" z jednej strony oraz "Cieszymy się, że jesteś dziś z nami!" z drugiej zachwycą wszystkie zaproszone na uroczystość osoby.

  6,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Różowe Kwiaty 10szt (+wstążki+bileciki) PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Różowe Kwiaty 10szt (+wstążki+bileciki)
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Różowe Kwiaty 10szt (+wstążki+bileciki)

  Piękne pudełeczka piramidki z nadrukiem różowych kwiatów to wspaniały sposób, by podziękować gościom za przybycie na uroczystość. Pudełeczka zmieszczą w środku krówki, czekoladki czy cukierki. W komplecie posiadają sznureczki i bileciki.

  24,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 20szt KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 20szt

  Krówki na podziękowanie na Chrzest to najmodniejszy pomysł na upominki dla gości. Słodkie śmietankowe krówki będą doskonałym pożegnaniem się z nimi i podziękowaniem im za obecność. Takie krówki z pewnością sprawdzą się na popołudnie przy ciepłej herbacie albo kawie.

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt LIZAKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  26,98 zł
  LIZAKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt

  Lizaki podziękowanie da gości to fantastyczny wybór. Dzięki nim podziękujesz gościom za przybycie na uroczystość. Pyszne owocowe lizaki zapakowane w ozdobne kartoniki z grafiką różowych kwiatów z napisem. Goście będą zachwyceni takimi upominkami.

  26,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest Różowe Kwiaty (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest Różowe Kwiaty (+etykiety z imieniem) 10szt
  24,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest Różowe Kwiaty (+etykiety z imieniem)...

  Owocowe lizaki na podziękowania dla gości za przybycie na Chrzest Święty dziewczynki. Lizaki udekorowano personalizowanymi naklejkami z dekoracyjną grafika różowych kwiatów. Lizaki można wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji stołu. 

  24,98 zł
 • CZEKOLADKI na Chrzest ZE ZDJĘCIEM Różowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI na Chrzest ZE ZDJĘCIEM Różowe Kwiaty 10szt
  36,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest ZE ZDJĘCIEM Różowe Kwiaty 10szt

  Słodkie czekoladki na Chrzest dziecka to wspaniały wybór na podziękowania dla gości. Czekoladki zapakowano w eleganckie personalizowane papierki ze zdjęciem dziecka. Czekoladki można wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji stołu. 

  36,98 zł
 • CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Różowe Kwiaty 12szt CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Różowe Kwiaty 12szt
  32,98 zł
  CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Różowe Kwiaty 12szt
  1 Recenzje

  Ciasteczka z wróżbą zapakowane w tekturki z grafiką pięknych różowych kwiatów. Smak kruchego herbatnika idealnie skomponuje się z ciepłymi oraz zimnymi napojami. Możesz wręczyć je osobiście bliskim lub położyć na talerzyku. Wróżby ukryte w środku na pewno sprawią radość i zaskoczenie.  W tekturce znajduje się 12 sztuk ciasteczek. 

  32,98 zł
 • SERWETKI na Chrzest papierowe Różowe Kwiaty 33x33cm 20szt SERWETKI na Chrzest papierowe Różowe Kwiaty 33x33cm 20szt
  10,98 zł
  SERWETKI na Chrzest papierowe Różowe Kwiaty 33x33cm 20szt

  Eleganckie serwetki z kwiatowym motywem to nieodłączny element dekoracji stołu na Chrzest Święty. W zestawie znajduje się 20 sztuk serwetek, które warto umieścić na nakryciu każdego gościa. Dzięki serwetkom w łatwy sposób ozdobisz stół dekorowany na Chrzest.

  10,98 zł
 • TOPPER na tort Chrzest Różowe Kwiaty Z IMIENIEM TOPPER na tort Chrzest Różowe Kwiaty Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Chrzest Różowe Kwiaty Z IMIENIEM

  Topper na tort na Chrzest z dekoracyjną grafika różowych kwiatów. Topper wygląda pięknie w połączeniu z innymi ozdobami np. kwiatami lub słodyczami. Topper na Chrzest dziewczynki będzie wspaniale prezentować się na pamiątkowych zdjęciach. 

  24,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Różowe Kwiaty Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest Różowe Kwiaty Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest Różowe Kwiaty Ø20cm

  Personalizowany opłatek na Chrzest dziewczynki z delikatną grafią różowych kwiatów. Śliczny opłatek z personalizacją sprawi, że każdy słodki wypiek będzie prezentować się wspaniale. Opłatek będzie znakomicie prezentować się na pamiątkowych zdjęciach.

  17,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety koła na Chrzest Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 10szt NAKLEJKI etykiety koła na Chrzest Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 10szt
  14,98 zł
  NAKLEJKI etykiety koła na Chrzest Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 10szt

  Naklejki na Chrzest dziecka z imieniem i datą uroczystości. Zestaw 10szt naklejek zostało ozdobione piękną grafiką różowych kwiatów, które idealnie sprawdzą się na Chrzest dziewczynki. Naklejki z łatwością umieścisz na pudełeczkach z podziękowaniami, na słodyczach lub serwetkach.

  14,98 zł

Chrzest Święty dziewczynki - kolekcja Różowe Kwiaty

Aktualnie dużą popularnością cieszą się trendy naturalne, a w szczególności motywy boho oraz rustykalne. Ich wykorzystanie podczas organizacji Chrztu Świętego dziecka sprawi, że cała uroczystość nabierze stylowego i ciekawego charakteru. Kolekcja Różowe Kwiaty stworzona została specjalnie z myślą o chrzcinach dziewczynki. Pastelowe, malownicze grafiki umieszczone na zaproszeniach, plakatach, podziękowaniach czy prezentach uatrakcyjnią uroczystość bez względu na to, gdzie postanowisz ją przygotować. Tego rodzaju dodatki i dekoracje można bowiem śmiało użyć we własnym domu czy wynajętym lokalu. Wspaniale skomponują się z różowymi serwetkami, balonami czy świecami, które również znajdziesz w naszej ofercie. Jeśli szukasz szybkiego i bezproblemowego sposobu na wyprawienie Chrztu swojej córki, kolekcja Różowe Kwiaty będzie doskonałym rozwiązaniem. 

Must-have na Chrzest Święty dziewczynki

Bez żadnych wątpliwości elementem najczęściej wykorzystywanym podczas organizacji Chrztu są zaproszenia. Kartki z grubego papieru wyglądają naprawdę estetycznie oraz stylowo, dlatego bez wątpienia oczarują każdą z zaproszonych w ten sposób osób. Białe zaproszenia dostępne w wersji personalizowanej oraz do samodzielnego wypisania sprzedawane są w komplecie z dopasowanymi kopertami. To powoduje, że można w pięknym stylu wręczyć lub wysłać je do najbliższych. Zaproszenia do samodzielnego wypisania dodatkowo posiadają nadruk w postaci ślicznej sentencji wpisującej się w charakter Chrztu Świętego. Wybierz wariant, który najbardziej Ci odpowiada i zaskocz nim najbliższych. W trakcie chrzcin niezbędnym elementem jest też świeca. Personalizowana świeca do Chrztu z różowymi kwiatami będzie rewelacyjnym rozwiązaniem na uroczystość dziewczynki. 

Świeca do chrztu różowe kwiaty z imieniem

Personalizowana świeca do Chrztu dziewczynki

Dekoracje na chrzciny dziewczynki

Podczas organizacji Chrztu Świętego nie zapomnij także o odpowiednich dekoracjach, które sprawią, że uroczystość nabierze niezwykłego stylu. Z całą pewnością ciekawym pomysłem na ozdobę wnętrza podczas chrzcin jest personalizowany plakat z motywem róż. Pastelowy nadruk bardzo ładnie prezentuje się na białym, grubym papierze. Taki plakat można zawiesić na ścianie bądź ustawić na ozdobnej sztaludze. Dzięki personalizacji będzie jedyną w swoim rodzaju dekoracją na chrzciny. Stanie się też niezawodnym tłem do pamiątkowych zdjęć. Do przygotowywania uroczystości Chrztu Świętego przydadzą się również ozdoby stołu. Bieżnik, serwetki czy winietki z nazwiskami gości to najchętniej wybierane produkty na tego rodzaju okazję. Planujesz przyjęcie w restauracji? Możesz wyróżnić zarezerwowany stół za pomocą personalizowanej tabliczki w ramce. To ozdoba, która uatrakcyjni wygląd całej aranżacji. 

Dekoracja stołu na chrzest tabliczka różowe kwiaty

Tabliczka z imieniem na Chrzest Święty

Oryginalny prezent na Chrzest dla dziewczynki

Chrzest Święty stanowi jedyną w swoim rodzaju uroczystość, na której zwykle zbierają się najbliżsi maluszka. Jego rodzice, dziadkowie, Chrzestni, rodzeństwo, a często także wujostwo czy kuzynostwo mają dzięki temu okazję do wspólnego celebrowania tego szczególnego dnia. Ciężko też wyobrazić sobie Chrzest Święty bez prezentów. Tego rodzaju upominki najczęściej mają postać pamiątki, która nawet po wielu latach pokaże dziecku, jak wiele znaczy dla swojej rodziny. Księga pamiątkowa z personalizowaną okładką to bardzo dobry pomysł na prezent dla dziewczynki. Album ma sztywną oprawę zdobioną kwiatami, a w jego wnętrzu znajdują się gładkie kartki, które zapełnić można zdjęciami i wpisami. Życzenia oraz porady dla dziecka będą śliczną pamiątką na całe życie. Bardzo dobrym prezentem na Chrzest jest także Biblia z imieniem. Taki produkt będzie bardzo tematycznym rozwiązaniem na chrzciny dziewczynki.