Zaproszenia na Roczek do wypisania

Zaproszenia na Roczek do wypisania

Piękne zaproszenia na Roczek dziecka, które zachwycą zaproszonych gości. Popularną propozycją są zaproszenia na Roczek personalizowane, w których umieszcza się dowolny tekst. Najczęściej wybierane są również zaproszenia ze zdjęciem dziecka, które oczarują najbliższych. Zaproszenia na pierwsze urodziny można również samemu zrobić lub zamówić w sklepie, który oferuje piękne ręcznie zdobione zaproszenia. Dla dziewczynki najlepszą propozycją są zaproszenia w różowej kolorystyce, a dla chłopca w niebieskiej. Najnowszym trendem w 2020 roku są zaproszenia na Roczek w kształcie jedynki.

Zaproszenia na Roczek do wypisania

 • ZAPROSZENIA na Roczek Boho Zwierzątka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Boho Zwierzątka 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Boho Zwierzątka...

  Najpiękniejsze i najmodniejsze zaproszenia na Roczek dziecka w stylu boho. Zdobione grafiką zwierzątek, namiotu i kolorowych piórek prezentują się cudownie. Tak wykonane zaproszenia pozwolą zaprosić gości w oryginalny i wyjątkowy sposób. 

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Rustykalny wianuszek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Rustykalny wianuszek 10szt (+koperty)
  23,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Rustykalny wianuszek...

  Przepiękne zaproszenia na Roczek dziecka, które wpisują się w najmodniejsze rustykalne trendy. Zdobione grafiką kwiatowego wianuszka i sprzedawane w komplecie z kraftowymi kopertami pozwolą w wyjątkowy sposób zaprosić gości. Idealna propozycja na Roczek zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  23,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Rosegold Flowers 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Rosegold Flowers 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Rosegold Flowers...

  Przepiękne zaproszenia na Roczek dziewczynki wykonane w modnym i nowoczesnym stylu. Okładka zaproszenia zdobiona jest kwiatową grafiką i cyferką 1 w kolorze różowego złota. Całość prezentuje się wspaniale i pozwoli w wyjątkowy sposób zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Króliczek z balonem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Króliczek z balonem 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki...

  Przepięknie zaproszenia na Roczek dziewczynki z motywem różowego króliczka. Wnętrze zaproszenia zdobione jest uroczym wierszykiem i niestandardowym tekstem zaproszenia. W komplecie znajduje się 10szt zaproszeń i 10szt białych kopert. Wspaniała propozycja, która oczaruje wszystkich gości.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Króliczek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Króliczek 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Króliczek z...

  Cudowne zaproszenia na Roczek chłopca z motywem uroczego króliczka. Okładka zaproszenia zdobiona jest grafiką króliczka trzymającego w łapkach balonika oraz dużej cyferki 1. Wewnątrz znajduje się śliczny wierszyk oraz tekst zaproszenia w dziecięcym stylu. Całość prezentuje się rewelacyjnie!

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Zwierzątka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Zwierzątka 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Zwierzątka...
  2 Recenzje

  Fantastyczne zaproszenia na Roczek z motywem leśnych zwierzaczków. Rewelacyjna propozycja, która pozwoli w piękny i uroczy sposób zaprosić najbliższych na pierwsze urodzinki dziecka. Śliczna grafika liska, króliczka, sarenki i jeżyka sprawia, że całość prezentuje się wspaniale. Wewnątrz znajduje się wspaniały i niestandardowy tekst zaproszenia do...

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Autka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Autka 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Autka 10szt (+koperty)

  Efektowne zaproszenia na Roczek chłopca dekorowane motywem autek! Wykonane w odcieniach bieli, błękitu i granatu prezentują się fantastycznie. Zaproszenia pozwolą zaprosić gości na Roczek w elegancki sposób i będą świetnym dodatkiem, który uzupełni całą kolekcję. W zestawie znajdują się dopasowane koperty, dzięki czemu otrzymujecie gotowy komplet!

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Lokomotywa 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Lokomotywa 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Lokomotywa 10szt...

  Fantastyczne zaproszenia na Roczek chłopca, które zauroczą i zachwycą wszystkich gości. Zaproszenia z motywem lokomotywy zdobione są wesołymi tekstami w dziecięcym stylu. W zestawie znajdują się wysokiej jakości białe koperty, które idealnie komponują się z zaproszeniami w niebieskiej kolorystyce.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Różowo-Złota Jedynka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Różowo-Złota Jedynka 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Różowo-Złota Jedynka...

  Piękne zaproszenia na Roczek w różowo-złotej kolorystyce pozwolą w wyjątkowy sposób zaprosić najbliższych na przyjęcie Waszej pociechy. Okładka zaproszenia zdobiona jest złotą cyferką 1, babeczką ze świeczką oraz różowymi balonikami. Wszystkie elementy graficzne wspaniale się ze sobą prezentują i idealnie nadają się na Roczek dziewczynki.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Niebiesko-Złota Jedynka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Niebiesko-Złota Jedynka 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Niebiesko-Złota...
  1 Recenzje

  Zaproszenia na Roczek chłopca wykonane w nowoczesnej niebiesko-złotej kolorystyce. Duża grafika cyferki 1 od razu wskazuje na charakter świętowanej uroczystości. Zaproszenia mają w komplecie dopasowane białe koperty, dzięki czemu stanowią gotowy do wręczenia zestaw. Wysokiej jakości papier i nadruk oczaruje gości!

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Złota Chmurka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Złota Chmurka 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Złota Chmurka 10szt...

  Przepiękne zaproszenia na Roczek dziecka z motywem złotej chmurki. Zaproszenia wykonane w biało-złotej kolorystyce wpisują się w najmodniejsze trendy w tym sezonie. Okładka zdobiona jest grafiką uśmiechniętej chmurki i złotych kropek. Wewnątrz znajduje się tekst do samodzielnego wypisania. 

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Chmurki i zwierzątka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Chmurki i zwierzątka 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Chmurki i zwierzątka...

  Urocze zaproszenia na Roczek dziecka, które zachwycą wszystkich gości. Zaproszenia zdobione są przepiękną grafiką chmurek i zwierzątek w delikatnej kolorystyce. Wewnątrz znajduje się tekst zaproszenia do samodzielnego wypisania. W komplecie znajdują się również białe koperty wysokiej jakości.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Balon i zwierzątka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Balon i zwierzątka 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Balon i zwierzątka...

  Urocze zaproszenia na Roczek z motywem zwierzątek i balonu, które nadają się zarówno na urodziny dziewczynki, jak i chłopca. Zaproszenia wykonane zostały w delikatnej pastelowej kolorystyce z dbałością o najmniejszy szczegół. Wewnątrz znajduje się tekst do samodzielnego uzupełnienia.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Mała Księżniczka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Mała Księżniczka 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Mała Księżniczka...

  Przepiękne zaproszenia na Roczek dziewczynki, które w wyjątkowy sposób zaproszą najbliższych na przyjęcie dziecka. Zaproszenia wykonane zostały w różowo-złotej kolorystyce z motywem korony i kwiatów. Wspaniała propozycja dla Małej Księżniczki!

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Myszka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Myszka 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Myszka 10szt (+koperty)

  Przepiękne zaproszenia na Roczek dziewczynki, które zachwycą solenizantkę i wszystkich gości. Na okładce znajduje się urocza grafika myszki, a we wnętrzu tekst do samodzielnego wypisania. Tak wykonane zaproszenia wpisują się w najmodniejsze dziecięce trendy i pozwolą w wyjątkowy sposób zaprosić najbliższych na Roczek córki.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Miś z kokardką 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Miś z kokardką 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Miś z kokardką 10szt...

  Przepiękne zaproszenia na Roczek dziecka z uroczą grafiką misia. Zaproszenia wykonane zostały w beżowej kolorystyce ze złotymi i niebieskimi akcentami. Wewnątrz znajduje się śliczny wierszyk oraz tekst do samodzielnego wypisania. Zaproszenia na Roczek z misiem pozwolą w wyjątkowy sposób zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Urodzinowy Króliczek z balonem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Urodzinowy Króliczek z balonem 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Pastelowy Króliczek...
  1 Recenzje

  Cudowne zaproszenia na Roczek dziecka z motywem uroczego króliczka. Okładka zaproszenia zdobiona jest grafiką króliczka trzymającego balonika z cyferką 1 oraz pięknymi kwiatami. Taka propozycja pozwoli w wyjątkowy sposób zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka. Zaproszenia idealnie nadają się na Roczek zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Słonik 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Słonik 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Słonik z serduszkiem...
  1 Recenzje

  Przepiękne zaproszenia na Roczek dziecka z motywem uroczego słonika z błękitnym serduszkiem. Ta niezwykła propozycja pozwoli w wyjątkowy sposób zaprosić najbliższe osoby na pierwsze urodziny córeczki lub synka. Wewnątrz zaproszeń znajduje się śliczny wierszyk oraz tekst do samodzielnego wypisania.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Dziecięca Niewinność 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Dziecięca Niewinność 10szt (+koperty)
  23,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Dziecięca Niewinność...

  Przeurocze zaproszenia na Roczek dziewczynki, które zachwycą wszystkich gości. Zaproszenia zdobione są śliczną grafiką śpiącej dziewczynki i różowych kwiatów. Wewnątrz znajduje się piękny wierszyk oraz tekst do samodzielnego wypisania. Idealna propozycja na Roczek dziewczynki.

  23,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Unicorn Jednorożec 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Unicorn Jednorożec 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Unicorn Jednorożec...

  Przepiękne zaproszenia na Roczek dziewczynki, które wpisują się w najmodniejsze trendy. Zaproszenia na pierwsze urodzinki z motywem unicorn zachwycą jubilatkę wszystkich gości. Wewnątrz zaproszeń znajduje się tekst do samodzielnego wypisania.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Subtelny Róż 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Subtelny Róż 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Subtelny Róż 10szt...

  Cudowne zaproszenia na Roczek dziewczynki, które zdobione są piękną grafiką różowych kwiatów. Taka propozycja pozwoli w wyjątkowy sposób zaprosić najbliższych na przyjęcie dziecka. Wewnątrz zaproszenia znajduje się tekst do samodzielnego wypisania oraz ozdobna grafika.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Słodki Kotek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Słodki Kotek 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Słodki Kotek 10szt...

  Urocze zaproszenia na Roczek dziewczynki z motywem kotka. Ta niezwykła propozycja pozwoli w piękny sposób zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka. W komplecie znajduje się 10szt zaproszeń do samodzielnego wypisania oraz 10szt białych kopert. Idealna propozycja na Roczek dziewczynki.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Błękitny Torcik 10szt (+koperty+wstążki) ZAPROSZENIA na Roczek Błękitny Torcik 10szt (+koperty+wstążki)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Błękitny Torcik...

  Przepiękne zaproszenia na Roczek chłopca z kwiatowym motywem w błękitnej kolorystyce. Okładka zaproszenia zdobiona jest grafiką torcika, w wewnątrz znajduje się uroczy wierszyk. Zaproszenia należy wypełnić samodzielnie i zapakować w białe koperty.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Dziewczynka z pieskiem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Dziewczynka z pieskiem 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Dziewczynka z...

  Przepiękne zaproszenia na Roczek, które w uroczy sposób zaproszą najbliższe osoby na pierwsze urodzinki Waszej córeczki! Okładka ozdobiona jest grafiką ślicznej dziewczynki stojącej tyłem oraz trzymającej na pleckach pieska. W powietrz dookoła dziewczynki unoszą się motylki o delikatnej różowo-błękitnej barwie. Wspaniała propozycja na Roczek dziewczynki!

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Słodka Owieczka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Słodka Owieczka 10szt (+koperty)
  12,98 zł 16,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Słodka Owieczka...
  1 Recenzje

  Wspaniałe zaproszenia na pierwsze urodzinki Maluszka! Delikatna grafika słodkiej owieczki trzymającej w rączkach zieloną cyferkę 1 sprawia, że zaproszenia prezentują się pięknie i uroczo! Zaproszenia wykonane zostały w zielonej kolorystyce, dzięki czemu idealnie nadają się na Roczek zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

  12,98 zł 16,98 zł
  Promocja
 • ZAPROSZENIA na Roczek Miś dla Chłopca 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Miś dla Chłopca 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Miś 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Piękne zaproszenia z motywem uroczego misia to wspaniała propozycja, aby zaprosić najbliższych na pierwsze urodzinki synka! Okładka ozdobiona jest wianuszkiem z gałązek i delikatnych, błękitnych kwiatków, wewnątrz którego siedzi słodki brązowy misiu. W środku znajduje się śliczny wierszyk Jana Brzechwy oraz grafika z okładki.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Pastelowy Torcik 10szt (+koperty+wstążki) ZAPROSZENIA na Roczek Pastelowy Torcik 10szt (+koperty+wstążki)
  23,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Pastelowy Torcik...
  1 Recenzje

  Urocze zaproszenia na Roczek z motywem słodkiego torcika i pięknych kwiatów. Wspaniała propozycja, która pozwoli w cudowny sposób zaprosić najbliższych na pierwsze urodzinki dziewczynki. W zestawie znajdują się białe koperty oraz jasnoróżowe wstążki, które dodają zaproszeniom jeszcze większego uroku.

  23,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Pastelowy Jednorożec Unicorn 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Pastelowy Jednorożec Unicorn 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Pastelowy Jednorożec...

  Fantastyczne zaproszenia na Roczek dziecka wykonane w pastelowych kolorach. Delikatne odcienie różu, modne grafiki i wyjątkowe zdobienia pozwolą zaprosić gości w wyjątkowy sposób na pierwsze urodzinki dziecka. To cudowna propozycja, która oczaruje najbliższych. Idealne zwłaszcza dla dziewczynki!

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Roczek Uroczy Słonik 10szt (+koperty) ZAPROSZENIE na Roczek Uroczy Słonik 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Uroczy Słonik 10szt...

  sposób zaproszą najbliższe osoby na pierwsze przyjęcie urodzinowe maleństwa. Okładka zaproszenia ozdobiona jest również dużą cyferką 1, która podkreśla wspaniały charakter wydarzenia! Idealna propozycja na urodzinki zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Zwierzątka 10szt ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Zwierzątka 10szt
  18,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki...
  1 Recenzje

  Wyjątkowe, prześliczne zaproszenia na Roczek dziewczynki pozwolą zaprosić najbliższych w wyjątkowy sposób! Różowe zaproszenia z kolekcji Zwierzątka dla dziewczynki, zdobione są pięknie zaprojektowanymi, kolorowymi zwierzakami. Motyw ten wywoła uśmiech na twarzach Waszych gości. Dodajcie do zaproszeń pozostałe produkty z kolekcji, a wszyscy zaproszeni będą...

  18,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Chmurka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Chmurka 10szt (+koperty)
  12,98 zł 16,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Chmurka 10szt...
  1 Recenzje

  Prześliczne pastelowe zaproszenia dekorowane nadrukiem chmurki i dużą jedynką to idealna propozycja na Roczek. Zaproszenia wyglądają fantastycznie, a uniwersalna kolorystyka sprawia, że są idealne na Roczek chłopca i dziewczynki. Wysokiej jakości papier i nadruk, a także dołączone do zestawu koperty oczarują gości i pozwolą zaprosić ich w elegancki, lecz...

  12,98 zł 16,98 zł
  Promocja
 • ZAPROSZENIA na Roczek Chłopięcy Świat...

  Zaproszenia na Roczek chłopca przedstawiające prześliczną grafikę chmurek i samolotu. Zaproszenia pakowane są po 10szt i sprzedawane w komplecie z kraftowymi kopertami. Malarski motyw sprawia, że świetnie wpisują się w najnowsze trendy. To wspaniały dodatek na pierwsze urodziny chłopca. Zaproszenia sprawdzą się na przyjęciach w modnym rustykalnym stylu.

  23,98 zł

Zaproszenia na Roczek - jakie zaproszenia na urodzinki wybrać?

Jednym z najważniejszych elementów dekoracyjnych są z pewnością zaproszenia na Roczek. Jest to pierwszy element ozdobny, który widzą Wasi goście. Warto więc zadbać, by prezentowały się bardzo elegancko i nawiązywały do pozostałych elementów ozdobnych. Świetnym rozwiązaniem będą zaproszenia do wypisania. Jeżeli organizujecie małe wydarzenie i jesteście fanami klasyki - najlepiej się u Was sprawdzą. Wybór spośród tylu dostępnych wzorów nie będzie łatwy, dlatego przybliżymy Wam kilka najbardziej popularnych wariantów.

Uniwersalne zaproszenia na Roczek

Organizując przyjęcie urodzinowe w delikatnym stylu, warto zastanowić się nad uniwersalnymi zaproszenia w subtelnej kolorystyce. Pastelowe kolory w połączeniu z uroczą grafiką dadzą świetne rozwiązanie, które sprawdzi się na każdym przyjęciu.

Pięknym przykładem mogą być zaproszenia z kolekcji Pastelowy Króliczek z Balonem. Delikatna żółto-czerwona kolorystyka prezentuje się niezwykle uroczo i słodko. Grafika małego króliczka z dużym balonikiem w otoczeniu piórek i listków świetnie będzie pasował na Roczek zarówno chłopca, jak i dziewczynki.

Piękną wersją są również zaproszenia z kolekcji Wesołe Dzikie Zwierzątka. Na delikatnie żółtych kartach widnieje grafika orientalnych zwierzątek jak flaming, słoń czy zebra. Prezentują się bardzo uroczo. W środku znajdziecie wierszyk, który świetnie opisuje charakter uroczystości oraz treść zaproszenia do ręcznego uzupełnienia danymi. Z pewnością zaskoczycie swoich najbliższych, wręczając im takie powiadomienia.

Zaproszenia na Roczek dla dziewczynki

Organizując pierwsze przyjęcie urodzinowe Waszej córeczki, chcecie, by wszystko pięknie się prezentowało i wzbudzało zachwyt najbliższych. Świetnym pomysłem będzie więc delikatna, różowa kolorystyka i nawiązania do dziecinności.

Zaproszenia do wypisania na Roczek z kolekcji Kwiatowa Jedynka prezentują się niezwykle elegancko i uroczo. Klasyczne białe karty, na których widnieje cyfra “1” w otoczeniu delikatnie różowych kwiatów piwonii idealnie sprawdzą się na tym ważnym wydarzeniu Waszego dziecka. Do kompletu otrzymujecie koperty, dzięki czemu nie musicie martwić się o dodatkowe aspekty.

Niezwykle ciekawą wersją są zaproszenia na Roczek z jednorożcem. Fantastyczna grafika jednorożca w otoczeniu delikatnych gwiazdek prezentują się bardzo uroczo i wyjątkowo. W środku znajdziecie treść zaproszenia do ręcznego wypisania. Idealny pomysł na dziewczęcą imprezę.

Zaproszenia na Roczek chłopca

Nie jest tajemnicą, że wśród zaproszeń na Roczek dla chłopca króluje błękit i męskie motywy graficzne. Jeżeli więc planujecie taką uroczystość, warto dobrze zastanowić się nad tymi elementami.

Świetną wersją zaproszeń będą na pewno te, z kolekcji Króliczek z Balonem w błękitnej wersji. Uroczy zwierzak pośród baloników, chmurek i chorągiewek w brzoskwiniowym kolorze prezentuje się niezwykle uroczo. Świetne rozwiązanie na Roczek Waszego synka.

Typowo chłopięcym motywem będą zaproszenia na Roczek z autkiem. Motyw samochodu w otoczeniu chmurek i chorągiewek wygląda bardzo uroczo i świetnie podkreśla charakter uroczystości. Decydując się na ten wariant stawiacie na elegancję w uroczym wydaniu.