Bieżniki i obrusy na urodziny

Bieżniki i obrusy na urodziny

Bieżniki to dodatkowa dekoracja stołu urodzinowego. Bieżniki flizelinowe z personalizacją sprawdzą się podczas przyjęcia urodzinowego dziewczynki i chłopca, dodatkowo są jednorazowe! Bieżniki na stół to wspaniałe dekoracje urodzinowe, które warto wybierać w kolorze pasującym do motywu urodzin. Do dekoracji stołu na urodziny dziecka posłużą również bieżniki jednokolorowe z flizeliny, satyny, organzy i juty! Obrus plamoodporny biały pasuje na wiele okoliczności, można wykorzystać go wielokrotnie.

Bieżniki i obrusy na urodziny

Bieżniki urodzinowe na stół

Podstawą wszelkich dekoracji stołu jest z pewnością dekoracyjny, elegancki obrus i wzorzysty bieżnik. Dzięki tym dwóm elementom,każde Wasze przyjęcie będzie idealnie wykończone, a dekoracje stołu będą się pięknie wybijać na tak wyjątkowym tle. Warto zadbać o to, by wszystko idealnie do siebie pasowało i było bardzo spójne. Najlepszym wyborem obrusu jest klasyczny, biały, którym nie zrobicie szkody na żadnym przyjęciu. Niezależnie od dekoracji stołu i wnętrza - biały obrus to podstawa i klasyk. Więcej zabawy możecie wkomponować wraz z bieżnikiem., Możecie zaszaleć z kolorystyką i wzorami, lecz z umiarem, by nie wprowadzić elementów kiczu. Nikt z pewnością tego nie chce. Ważne jest więc, by pomimo dużej wolności i swobody, nie przesadzić. Na obrusie lub bieżniku wspaniale będą prezentować się talerzyki urodzinowekubeczki na urodziny w podobnej kolorystyce. Warto zadbać również o serwetki urodzinowe, które świetnie podkreślą charakter przyjęcia.

Dekoracje urodzinowe na stół - Bieżnik na urodziny dziewczynki

Na imprezę urodzinową Waszej córki, świetnym rozwiązaniem będzie bieżnik, który podkreśli lekkość, świeżości i urok całej imprezy. Warto więc postawić na delikatnie różowy bieżnik, który pięknie będzie się komponował z pozostałymi dekoracjami w tej kolorystyce. Bieżnik jest bardzo atrakcyjny ze względu na swoją jednorazowość. Po imprezie wystarczy wyrzucić go do kosza. Dzięki temu Wasze porządki będą znacznie przyspieszone. Chronicie dodatkowo elegancki obrus, który może bardzo łatwo się zniszczyć poprzez wylane napoje. Bieżnik z pewnością jest przedmiotem, który znacznie ułatwia funkcjonowanie podczas przyjęcia, pięknie się przy tym prezentując.

Jeżeli chcecie wprowadzić nieco więcej wzorów, warto postawić na bieżnik z kolekcji Chevron Różowy. Prezentuje się bardzo uroczo i posiada dużo więcej akcentów dekoracyjnych niż zwykły bieżnik jednokolorowy. Idealne połączenie bieli, różu i złota sprawia, że całość jest bardzo wyjątkowa i atrakcyjna. Dodatkowa personalizacja sprawia, że bieżnik jest niezwykle oryginalny. Imię dziecka, data wydarzenia, liczba świętowanych urodzin pięknie komponuje się do całości bieżnika, cudownie go zdobiąc.

Dekoracje stołu na urodziny - Bieżnik na urodziny dla chłopa

Jednym z najpopularniejszych wariantów, jeżeli chodzi o bieżnik urodzinowy dla chłopaka jest z pewnością klasyczny, jednokolorowy o błękitnej barwie. Cudownie się prezentuje i pięknie podkreśla charakter uroczystości. Możecie przyciąć go według własnych preferencji, dopasowując do długości stołu. W ten sposób, bieżnik, idealnie będzie komponował się ze wszystkimi dekoracjami na uroczystym stole. Najlepszym rozwiązaniem będzie dopasowanie do takiego bieżnika wszelkich ozdób w delikatnej niebieskiej kolorystyce, lecz przeważając w bielach i metalicznych akcentach złotych, srebrnych. W taki sposób wszystkie Wasze elementy dekoracyjne będą spójne i niezwykle modne.