Stwórz przepiękną aranżację na przyjęcie. Połącz dwie uroczystości w jedną za pomocą najmodniejszych produktów z naszego sklepu. Zawiadom bliskich o zbliżających się Pierwszych Urodzinkach dziecka oraz o przyjmowaniu przez nie sakramentu Chrztu Świętego za pomocą modnych zaproszeń w klasycznej formie lub za pomocą elektronicznego zaproszenia. Wspaniałe, personalizowane ozdoby podkreślające charakter przyjęcia oczarują bliskich. Plakaty, banery, ramki na stół wzbogacą wygląd pomieszczenia. Wykorzystaj modne podziękowania dla gości wybierając słoiczki z cukierkami, miodek, świeczki lub inne propozycje, które zadowolą twoich bliskich.  

Wybierz:

Chrzest i Roczek razem

Chrzest i Roczek razem - jak zorganizować przyjęcie?

Chrzest Święty dziecka zwykle organizowany jest w pierwszych tygodniach życia - zarówno ze względu na pobożność, jak i panujące przesądy. Ma to ochronić maluszka przed złem i oczyścić z grzechu pierworodnego. Jednak z różnych powodów rodzice czasem decydują się przesunąć tego rodzaju uroczystość, np. przez różnicę poglądów, finanse albo inne wyjątkowe sytuacje. Wtedy też często pojawia się myśl - a gdyby tak zorganizować Chrzest razem z pierwszymi urodzinami? Bez dwóch zdań taki pomysł może być ciekawym rozwiązaniem, a także bardzo praktycznym pomysłem!

Dwie okazje, jedna uroczystość - Chrzest Święty i Roczek dziecka

Po co organizować Chrzest Święty i pierwsze urodziny razem? Bez dwóch zdań ogromną zaletą tego rodzaju rozwiązania jest spora oszczędność pieniędzy - nie musisz wydawać ich podwójnie na osobne uroczystości. Dodatkowo, to z pewnością także spore ułatwienie dla bliskich osób, które na co dzień mieszkają dość daleko. Na pewno jedna taka wyprawa będzie dla nich niezwykle komfortowo. 

Zaplanowanie dwóch uroczystości w jednej wymaga jednak pewnego przygotowania - w końcu nie możesz zapomnieć o niczym ważnym dla obu okazji. Nie musisz się jednak martwić! W naszym sklepie znajdziesz całe mnóstwo inspiracji i pomysłów na tego rodzaju wydarzenie. Dzięki temu bez najmniejszego problemu możesz przygotować stylowe przyjęcie z okazji Chrztu oraz Roczku swojego dziecka. Zobacz koniecznie je wszystkie!

Zaproszenia na Chrzest i Roczek

Podczas organizacji jakiejkolwiek uroczystości ważną rolę odgrywają zaproszenia. Za ich pomocą można bowiem wygodnie i szybko zaprosić wszystkie ważne osoby na przyjęcie. Wspólne zaproszenia na Chrzest oraz pierwsze urodziny bez dwóch zdań będą pomysłowym rozwiązaniem. To pozwoli od razu odpowiednio nastroić wszystkich gości. Kartki wykonane z grubego papieru to tradycyjny i ponadczasowy dodatek na przyjęcie. Zaproszenia na Chrzest i Roczek ozdobione motywami misia z balonami, czarującego aniołka czy natury bez dwóch zdań będą trafionym produktem. Możesz wybrać wariant, który najlepiej sprawdzi się podczas uroczystości Twojego dziecka, a następnie wygodnie zamówić go z dostawą pod wskazany adres. Zaproszenia do wypisania stanowią naprawdę praktyczne rozwiązanie. Oryginalną i ciekawą propozycją są też zaproszenia na telefon. To nowoczesny sposób na zaproszenie bliskich na Chrzest i Roczek.

Zaproszenia na chrzest i roczek botaniczne z aniołkiem

Eleganckie zaproszenia na Roczek i Chrzest

Wszystko, czego potrzebujesz na Chrzest i Roczek

Do zorganizowania jednej uroczystości na dwie okazje bez dwóch zdań potrzebnych będzie sporo elementów. Istotne jest ustalenie miejsca, terminu czy listy gości, dzięki którym będziecie z bliskimi mogli celebrować tak niepowtarzalne wydarzenie. Jednak to nie wszystko, co przyda się na przyjęciu. Potrzebne z pewnością będą także użyteczne dodatki, dekoracje oraz inne elementy, które pozwolą przygotować uroczystość jak ze snów!

Przyjęcie dla chłopca - Miś i Baloniki

Jeśli podwójne przyjęcie planujesz dla swojego syna, możesz z powodzeniem postawić na produkty z kolekcji Miś i Baloniki. Zaprojektowana w odcieniach jasnego brązu, błękitu oraz żółtego stanowi naprawdę niezawodny pomysł na taką okazję. Co wchodzi w skład kolekcji na chrzciny i Roczek? W ofercie znaleźć możesz zaproszenia, księgi pamiątkowe, prezenty dla dziecka, dekoracje stołu i sali, a nawet podziękowania dla gości. Każdy z produktów przygotowany jest z dbałością o najmniejsze szczegóły, dzięki czemu całość stanowi naprawdę fantastyczną propozycję na tak wyjątkową uroczystość. W kolekcji nie zabrakło też uniwersalnych dodatków, które można wykorzystać podczas przyjęcia - girland, dekoracji tortu czy serwetek i kieszonek na sztućce. Koniecznie zobacz całą ofertę, przygotowując uroczystość dla syna. 

Księga pamiątkowa miś i baloniki chłopca chrzest roczek

Księga gości na Chrzest i Roczek razem

Przyjęcie dla dziewczynki - Miś i Baloniki

Jak przygotować Roczek i Chrzest dziewczynki? Na przyjęcie swojej córki śmiało wybrać możesz dekoracje i dodatki ozdobione motywem misia z balonikami. Różowe akcenty ładnie pasują do dziewczęcego klimatu uroczystości, a ciepłe odcienie dodają całości naprawdę czarującego charakteru. Zaproszenia na przyjęcie czy podziękowania dla gości to sprawdzone produkty na tego rodzaju wydarzenie. W skład kolekcji wchodzą również plakaty z imieniem, tabliczki na stół, serwetki, kieszonki na sztućce, bieżniki, prezenty dla dziecka, toppery i opłatki na tort, papierowe naczynia, świece, balony i wiele innych! Sprawdź, co przygotowaliśmy i wybierz te produkty, które przydadzą Ci się w czasie organizacji uroczystości. To sprawi, że przyjęcie Twojej córki będzie niezapomniane.

Dekoracja sali miś i baloniki dziewczynki chrzest i roczek

Dekoracja na Chrzest i Roczek