Nowoczesna Komunia

Nowoczesna Komunia

Nowoczesna Komunia to kolekcja komunijna, która charakteryzuje się jasną kolorystyką, złotymi wykończeniami i detalami oraz istotną rolą jasnego drewna naturalnego. Złoty baner, biało-złote papilotki oraz serwetki z albą to niektóre propozycje od LeonKameleon.pl, które mogą odmienić każde przyjęcie komunijne chłopca i dziewczynki. Tradycyjne symbole chrześcijańskie w nowoczesnym stylu sprawdzą się rewelacyjnie.

Nowoczesna Komunia

Dekoracje sali i stołu komunijnego w stylu nowoczesnym

Dekoracje komunijne sali w stylu nowoczesnym to przede wszystkim jasne, drewniane dekoracje. Główną rolę odgrywa tutaj biel i złoto oraz naturalne akcenty dekoracyjne.

Doskonale prezentuje się uniwersalna girlanda komunijna ze złotymi, metalicznymi gołąbkami. Ten symboliczny akcent można zawiesić w dowolnie wybranym miejscu: na ścianie, na stole, wszędzie. Idealnie będzie pasowała do słodkiego bufetu w nowoczesnym stylu.

Nowoczesne dekoracje komunijne

Nowoczesne dekoracje komunijne

Pomysły na dekoracje komunijne stołu mogą być rozmaite. Doskonałą propozycją są symboliczne serwetki papierowe z błyszczącą grafiką alby oraz napisem Moja pierwsza Komunia Św.

Słodki stół na Komunię - wykorzystajcie topper na tort komunijny w nowoczesnym stylu

Jak zrobić słodki stół na Komunię? Ważne są słodycze oraz ich dekoracje na słodki stół. Dekoracje słodkiego stołu na Komunię w stylu nowoczesnym powinny być dopasowane do pozostałych dekoracji sali i stołu. Słodkości na Komunię, np. czekoladki, lizaki, migdały w lukrze muffinki to doskonałe smakołyki dla każdego łakomczucha!

Doskonałą dekoracją słodkiego stołu będą złote pikery w kształcie krzyżyka, gołąbka i skrzydełek, do których pasują papilotki na muffinki białe ze złotymi, metalizowanymi brzegami.

Słodki stół na Komunię z wykorzystaniem naturalnego toppera

Słodki stół na Komunię z wykorzystaniem naturalnego toppera

Drewniany topper na tort komunijny z napisem IHS to równie efektowna dekoracja na słodki stół komunijny. Prezentuje się niebywale elegancko i nowocześnie. Topper ma naturalny, jasnobrązowy kolor i posiada botaniczne elementy.

Nietypowe dekoracje komunijne, które zachwycą gości

Dekoracje komunijne nie zawsze muszą być takie oczywiste. W ofercie dekoracji na Komunię w stylu nowoczesnym na LeonKameleon.pl można znaleźć ściankę na donuty drewnianą na każdą okazję. Ścianka ma 16 eleganckich kołków do zawieszania słodkości.

Niezwykła jest także drewniana księga gości ze skrzydełkami w ramie, która robi wyjątkowe wrażenie. Do ramki dołączonych jest 30 białych skrzydeł, na których goście przyjęcia mogą zostawić indywidualne wpisy i życzenia dla dziecka komunijnego. Na księdze widnieje napis Blessings.