Słodki stół na Chrzest

Słodki stół na Chrzest

Słodki Stół na Chrzest to wspaniały pomysł na tak wyjątkową uroczystość dziecka. Jak zrobić samemu słodki stół? Przepisy można znaleźć w Internecie, produkty i dekoracje w naszym sklepie internetowym, a desery w każdej cukierni. Cennik słodkiego stołu jest przeważnie bardzo wysoki, dlatego najlepiej jest wykonać go samodzielnie. Słodki stół dla dzieci powinien być udekorowany w delikatny i subtelny sposób. Powinny znaleźć się na nim biało-złote dekoracje na Chrzest: serwetki, kubeczki i talerzyki, balony, papilotki na muffiny oraz rozety dekoracyjne.

Słodki stół na Chrzest

Słodki stół na Chrzest - jak przygotować?

Jednym z coraz częściej wybieranych dodatków jest tworzenie Słodkiego Stołu. Podczas uroczystości Chrztu Świętego Waszego malucha również znakomicie się sprawdzi. Możecie postawić na różne słodkości, które znajdą się w jednym, specjalnie wyznaczonym miejscu. Dzięki temu całe przyjęcie będzie bardzo spójne i uporządkowane. Jeżeli chcecie, by Wasz Słodki Stół odpowiednio się prezentował i zachwycił wszystkich gości, postawcie na wyjątkowe dodatki. Świetnym elementem dekoracyjnym mogą okazać pikery na muffiny, foremki na muffiny, serwetki na Chrzest, bieżnik dekoracyjny czy girlanda na Chrzest. Wszystkie elementy powinny idealnie ze sobą współgrać i tworzyć wyjątkową całość. Postawcie na grafiki, który znakomicie podkreśla charakter uroczystości. Dzięki temu Słodki Stół będzie cudownym elementem Waszego przyjęcia. Cudownie będzie się prezentował na pamiątkowych fotografiach i na pewno zaskoczy wszystkich gości.

Słodki stół na Chrzest dekoracje

Słodki stół na Chrzest z dekoracjami w biało-złotej kolorystyce

Papilotki do muffinek i inne dekoracje babeczek na Chrzest

Jednym z najczęściej wybieranych słodyczy na Słodki Stół są zdecydowanie muffiny. Jest to uroczy dodatek, który możecie udekorować w bardzo prosty i szybki sposób. Dzięki temu całość będzie bardzo atrakcyjna i na pewno spodoba się Waszym bliskim. Zaopatrzcie się w dodatkowe elementy dekoracyjne do tych słodkich wypieków, by odpowiednio się prezentowały. Świetnym rozwiązaniem będą dekoracyjne foremki. Na uroczystość Chrztu Świętego znakomicie sprawdzą się ażurowe, białe foremki na muffinki, które cudownie wyglądają. Świetnie podkreślą charakter uroczystości, pięknie się prezentując. W połączeniu z pikerami na muffiny tworzą idealny dodatek na Wasz Słodki Stół. Zdecydujcie się na uniwersalne pikery lub z personalizacją. Wybierzcie odpowiednią grafikę, a muffiny będą cudownie udekorowane na Chrzest Święty Waszego malucha. Pikery są niezwykle atrakcyjnym dodatkiem również ze względu na łatwość aplikacji. Dekoracyjne karty umieszczone są na drewnianych patykach, który wystarczy wbić w słodycze. Z pewnością nikt nie będzie miała problemu z udekorowaniem muffinek w taki sposób.

Pikery do muffinek na Chrzest

Pikery do muffinek na Chrzest z imieniem dziecka

Dekoracje na Chrzest, które elegancko udekorują słodki stół

Bardzo ważne są również dekoracje samego miejsca. Zadbajcie o odpowiednią atmosferę i klimat, który świetnie będzie komponował się z pozostałymi elementami dekoracyjnymi na przyjęciu. Zaopatrzcie się w bieżnik z organzy. Na przezroczystym materiale umieściliśmy złote groszki, które znakomicie się prezentują i na pewno spodobają się Waszym bliskim. Aby stworzyć wspaniałe tło pod wszelkie dekoracje, wybierzcie odpowiednią girlandę, która uzupełni całość. Postawcie na stonowaną kolorystykę, która świetnie odkryłeś charakter uroczystości.

Girlanda na Chrzest złote gołębie

Girlanda na Chrzest do słodkiego stołu z motywem złotych gołębi