Zaproszenia na Chrzest personalizowane

Zaproszenia na Chrzest personalizowane

Zaproszenia na Chrzest personalizowane to najważniejszy element organizacji przyjęcia z okazji Chrztu Św. Można zdecydować się na zaproszenia z gotowym motywem graficznym lub ze zdjęciem dziecka. Bardzo ważny jest tekst zaproszeń - propozycje tekstów na chrzest można znaleźć w naszym sklepie internetowym. Najmodniejsze zaproszenia w sezonie 2022 to zaproszenia na chrzest boho z kwiatowym motywem oraz złote stópki. Przy planowaniu przyjęcia z okazji chrzcin warto jest pamiętać o niezbędnych elementach dekoracyjnych takich jak: dekoracje stołu, balony na chrzest, podziękowania dla gości oraz podziękowania dla chrzestnych.

Zaproszenia na Chrzest personalizowane

 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Wianuszek z eukaliptusem (+koperta)

  Piękne personalizowane zaproszenie z modnym motywem eukaliptusa oraz złotymi elementami zachwyci nie tylko Ciebie, ale również i zapraszanych gości. Dzięki pełnej personalizacji możesz zamieścić w nim idealnie taki tekst jaki zapragniesz, przez co zaproszenie stanie się w niezwykle wyjątkowe, a pasująca kolorystycznie koperta idealnie dopełni całości.

  8,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Złoty Wózeczek (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Złoty Wózeczek (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Złoty Wózeczek (+koperta z...

  Przepiękne zaproszenie na Chrzest z motywem złotego wózeczka, które zachwyci i zauroczy najbliższych. Zaproszenia są w pełni personalizowane - umieszczamy gotowy tekst przesłany przez klienta oraz nazwiska gości. Zaproszenia sprzedawane są w komplecie z białą kopertą, której środek ozdobiony jest motywem wózeczka oraz z naklejką w kształcie kółka. Całość...

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest ze zdjęciem dziecka KWIATOWY WÓZEK RÓŻ (+koperta) ZAPROSZENIE na Chrzest ze zdjęciem dziecka KWIATOWY WÓZEK RÓŻ (+koperta)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest ze zdjęciem dziecka KWIATOWY WÓZEK RÓŻ (+koperta)

  Przepiękne zaproszenie na Chrzest ze zdjęciem dziecka pozwoli w wyjątkowy i oryginalny sposób zaprosić gości na uroczystość. Zaproszenie z kwiatową grafiką w różowej kolorystyce to idealna propozycja na Chrzest dziewczynki. W komplecie znajduje się koperta z kolorowym wnętrzem i ozdobna naklejka do udekorowania koperty. 

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest ze zdjęciem dziecka KWIATOWY WÓZEK BŁĘKIT (+koperta) ZAPROSZENIE na Chrzest ze zdjęciem dziecka KWIATOWY WÓZEK BŁĘKIT (+koperta)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest ze zdjęciem dziecka KWIATOWY WÓZEK BŁĘKIT (+koperta)

  Piękne zaproszenie na Chrzest ze zdjęciem dziecka i kwiatową grafiką w błękitnej kolorystyce. Idealna propozycja na Chrzest chłopca, która pozwoli w wyjątkowy sposób zaprosić gości na uroczystość. Zaproszenie sprzedawane jest w komplecie z kopertą i ozdobną naklejką w kształcie kółka. 

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Zapach Piwonii (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Zapach Piwonii (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Piwonie (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  1 Recenzje

  Wyjątkowo piękne zaproszenia na Chrzest Twojego maluszka z motywem kwiatów piwonii. Goście, którzy otrzymają tak śliczne zaproszenia wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół będą zachwyceni. W komplecie otrzymujesz jasnoróżową kopertę z kolorowym wnętrzem oraz naklejkę kółko, które pełni dwie funkcje: pozwoli zamknąć kopertę oraz ozdobi ją w elegancki...

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Różowe Serce (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Różowe Serce (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Różowe Serce (+koperta z...

  Delikatne zaproszenia na Chrzest dziewczynki zdobione motywem kwiatowego serca. Zaproszenia wykonane zostały na grubym papierze w różowej kolorystyce. Na zaproszeniach umieszczamy tekst przesłany przez klienta oraz nazwiska gości. W komplecie znajdują się białe koperty z pięknym wnętrzem oraz naklejki do zamknięcia kopert.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Subtelny Róż (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Subtelny Róż (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Subtelny Róż (+koperta z...
  3 Recenzje

  Wspaniałe zaproszenia na Chrzest z motywem kwiatów w delikatnym różowym odcieniu. Zaproszenia są w pełni personalizowane - można umieścić w nich dowolny tekst. Do każdego z nich dołączana jest biała koperta z pięknym kwiatowym wnętrzem oraz naklejka kółko, która ślicznie udekoruje kopertę. Idealna propozycja, aby zaprosić najbliższe osoby na Chrzest...

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Delikatne Kwiaty (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Delikatne Kwiaty (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Delikatne Kwiaty (+koperta z...
  1 Recenzje

  Eleganckie zaproszenia na Chrzest zdobione grafiką białych kwiatów i zielonych listków. Wspaniała propozycja, która w piękny sposób zaprosi najbliższe osoby na tą wyjątkową uroczystość. Motyw białego krzyża na zaproszeniach świetnie podkreśla charakter przyjęcia.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Chłopiec w Kwiatach (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Chłopiec w Kwiatach (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Chłopiec w Kwiatach (+koperta z...

  Personalizowane zaproszenia na Chrzest Święty dla chłopca to świetny sposób, by w ciekawy sposób zaprosić swoich najbliższych na to ważne wydarzenie. Piękna grafika małego chłopca z elementami florystycznymi z pewnością zachwyci gości, stając się piękna pamiątką. Zaproszenia będą idealnie współgrać z resztą kolekcji Chłopiec w Kwiatach.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Pastelowy Kościół (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Pastelowy Kościół (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Pastelowy Kościół (+koperta z...
  1 Recenzje

  Piękne zaproszenia na Chrzest Święty ozdobione ślicznym motywem pastelowego kościółka. Zaproszenia wykonane są na eleganckim papierze o fakturze płótna. Komplet zawiera również kopertę z kwiatowym wnętrzem oraz naklejkę kółko, dzięki czemu całość prezentuje się wyjątkowo!

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Lily of the Valley (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Lily of the Valley (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Lily of the Valley (+koperta z...
  1 Recenzje

  Piękne personalizowane zaproszenia na Chrzest Święty dziecka z motywem gałązki konwalii. Zaproszenia oraz dodatki do nich wykonane są z dbałością o najmniejszy szczegół. Jest to cudowna propozycja, która pozwoli w wspaniały sposób zaprosić gości na tą wyjątkową uroczystość.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest Różowy Aniołek (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest Różowy Aniołek (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest Różowy Aniołek NEW (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  1 Recenzje

  Śliczne zaproszenia na Chrzest Święty w różowym kolorze - idealne dla dziewczynki! Wysokiej jakości zaproszenie z piękną grafiką to cudowny wybór. Gotowy zestaw wprawi w zachwyt Waszych gości. Zaproszenia pochodzą z kolekcji Różowy Aniołek,  opartej o różowe, dziewczęce akcenty. Dołączcie do zaproszeń ślicznie wykonane dodatki dekoracyjne z tej kolekcji,...

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest Niebieski Aniołek (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest Niebieski Aniołek (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest Niebieski Aniołek NEW (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  1 Recenzje

  Piękne zaproszenie na uroczystość Chrztu Świętego z motywem graficznym z kolekcji Niebieski Aniołek. Wysokiej jakości zaproszenie z piękną grafiką aniołka na błękitnym tle, to cudowny wybór. Zaproszenie umieścimy w klasycznej białej kopercie z niebieskim wnętrzem. Całość jest starannie skomponowana. Niebieska-biała, przyjemna dla oka stylistyka będzie...

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest Różowy Wózeczek (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest Różowy Wózeczek (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Kwiatowy Wózek RÓŻ (+koperta z...

  Gustowne zaproszenia na imprezę Chrztu Świętego utrzymane w barwach pudrowego różu z  grafiką kolekcji Różowy Wózeczek.  Wysokiej jakości zaproszenie z dbałością o każdy detal  to wspaniały wybór. Zaproszenie możesz włożyć do klasycznej białej koperty z różowym wnętrzem. Całość jest starannie dopracowana. Gotowy zestaw zachwyci Waszych gości. Zaproszenia...

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest Błękitny Wózeczek (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest Błękitny Wózeczek (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest Kwiatowy Wózek BŁĘKIT (+koperta z wnętrzem+naklejka)

  Piękne zaproszenia na  Chrzest Święty, utrzymane w kolorystyce pudrowego błękitu z motywem graficznym kolekcji Błękitny Wózeczek .Wysokiej jakości zaproszenie z piękną grafiką dziecięcego wózeczka to cudowny wybór. Zaproszenia umieścimy w klasycznej, białej kopercie z błękitnym wnętrzem. Gotowy zestaw wprawi w zachwyt Waszych gości. Zaproszenia pochodzą z...

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest scrap RĘKODZIEŁO ZŁOTE (+personalizacja) ZAPROSZENIE na Chrzest scrap RĘKODZIEŁO ZŁOTE (+personalizacja)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest scrap RĘKODZIEŁO ZŁOTE (+personalizacja)
  3 Recenzje

  Śliczne zaproszenia o delikatnych wzorach na Chrzest Święty, które ręcznie zdobione są ażurowymi elementami i krzyżykiem to wspaniała propozycja na uroczystość Chrztu. Wyjątkowe zaproszenia, wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół pozwolą w piękny sposób zaprosić gości na Chrzest dziecka. W komplecie znajdują się białe koperty ze specjalnym otworem...

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Złote Stópki ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Złote Stópki
  3,50 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Złote Stópki

  Personalizowane zaproszenia na Chrzest z motywem złotych stópek w wyjątkowy sposób pozwolą zaprosić gości na uroczystość dziecka. Zaproszenia są dwustronne i w pełni personalizowane - umieszczamy na nich tekst przesłany przez klienta. Świetnie prezentują się ze złotymi kopertami.

  3,50 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIONAMI Geometric Leaves ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIONAMI Geometric Leaves
  5,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Srebrno-Złoty Chrzest
  1 Recenzje

  Eleganckie i oryginalne zaproszenie na Chrzest z modnym minimalistycznym nadrukiem. Personalizowane zaproszenia w formacie a5 pozwolą w wyjątkowy sposób zaprosić najbliższych na przyjęcie dziecka. Stylowa grafika liści sprawia, że zaproszenia prezentują się modnie i z pewnością zachwycą wszystkich gości. Koperty do zaproszeń należy dokupić osobno.

  5,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z NADRUKIEM Chrzest w Srebrze ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z NADRUKIEM Chrzest w Srebrze
  5,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z NADRUKIEM Chrzest w Srebrze
  1 Recenzje

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest Święty zdobione eleganckim motywem srebrnej koronki. Wykonane zostały na grubym papierze z dbałością o najmniejszy szczegół. Zaproszenia są dwustronne i posiadają własny tekst. Koperty do zaproszeń należy dokupić osobno. Idealna propozycja na Chrzest Święty zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  5,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Złoty Wózeczek ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Złoty Wózeczek
  3,50 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Złoty Wózeczek

  Eleganckie zaproszenia na Chrzest Święty dziecka zdobione motywem złotego wózeczka. Zaproszenia są w pełni personalizowane, dwustronne oraz wykonane w formacie a5. Wspaniale prezentują się ze złotymi kopertami. Idealna propozycja na Chrzest Święty zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  3,50 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek RÓŻ ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek RÓŻ
  5,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek RÓŻ

  Wyjątkowo piękne i eleganckie zaproszenia na Chrzest Święty dziewczynki. Zdobione grafiką wózeczka w kwiatowej aranżacji w cudowny sposób pozwolą zaprosić gości na uroczystość dziecka. Zaproszenia są dwustronne i w pełni personalizowane - umieszczamy na nich tekst przesłany przez klienta.

  5,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Zapach Piwonii ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Zapach Piwonii
  5,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Piwonie

  Piękne zaproszenie na Chrzest dziecka w oryginalnym formacie zdobione elegancką grafiką piwonii. Wspaniała propozycja, która w cudowny sposób pozwoli zaprosić najbliższych na uroczystość dziecka. Zaproszenie prezentuje się wyjątkowo, dzięki nowoczesnej czcionce i modnej grafice kwiatów.

  5,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Kwiat Wiśni ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Kwiat Wiśni
  5,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Kwiat Wiśni

  Przepiękne zaproszenie na Chrzest dziecka zdobione motywem kwiatów wiśni. Prezentują się niezwykle elegancko a zupełnie nowy format sprawia, że wpisują się w najmodniejsze trendy zaproszeń. To wspaniały i niezbędny dodatek, który oczaruje wszystkich gości i pozwoli zaprosić ich na uroczystość w cudowny sposób.

  5,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Liście ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Liście
  5,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Liście Monstery

  Oryginalne i nowoczesne zaproszenie na Chrzest Święty dziecka, które oczaruje najbliższych. Zaproszenie zdobione jest modnym motywem liści oraz minimalistycznym krzyżem. Całość prezentuje się niezwykle elegancko i pozwoli w rewelacyjny sposób zaprosić gości na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka.

  5,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Botaniczne ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Botaniczne
  5,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Botaniczne

  Niezwykle eleganckie zaproszenie na Chrzest zdobione liściastym motywem oraz krzyżem w kolorze matowego złota. Tak przygotowane zaproszenie pozytywnie zaskoczy gości swoim nowoczesnym wyglądem i pozwoli w piękny sposób zaprosić ich na uroczystość. Do wyboru zaproszenia z nazwiskami lub bez nazwisk gości.

  5,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Rustykalne z wianuszkiem ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Rustykalne z wianuszkiem
  5,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Rustykalne z wianuszkiem

  Personalizowane zaproszenia na Chrzest Święty zdobione eleganckim nadrukiem rustykalnego wianuszka. Na zaproszeniach nadrukujemy wybrany przez Was tekst. Istnieje również możliwość wybrania zaproszeń z nadrukowanymi nazwiskami gości. tak przygotowane kartki pozwolą zaprosić gości na uroczystość w wyjątkowy sposób.

  5,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  35,00 zł

Zaproszenia na Chrzest - najważniejszy element uroczystości

Wyjątkowy dzień wstąpienia pociechy do naszej wspólnoty wiary jakim są chrzciny to niezwykła chwila w jej życiu. Rozpoczyna nowy etap wychowania w wartościach i postanowieniach. W tym specjalnym dniu, okażmy dziecku pełną miłość i sprawmy aby jego Chrzest Święty stał się mocnym przeżyciem. Pragniemy spędzić ten czas w otoczeniu wspierającej rodziny i wspaniałych przyjaciół. Warto poinformować ich o nadchodzącym wydarzeniu w urzekający sposób. Ważne jest w jaki sposób to zrobimy, miło jest przekazać eleganckie zaproszenie na chrzciny w niestandardowej formie. Stanie się do dla każdej osoby swego rodzaju pamiątką i symbolem.

Zaproszenia na Chrzest personalizowane - unikatowość

W celu zapewnienia klientom najlepszej oferty i różnorodnego wyboru, wzięliśmy pod uwagę wasze indywidualne potrzeby i z zaangażowaniem pracowaliśmy nad wyróżniającymi się wersjami. Tak właśnie stworzyliśmy zaproszenia personalizowane. Całość kartki wykonana jest z myślą o dziecku. Na okładce znajduje się cudowna grafika ozdobna, z piękną, delikatną czcionką. Zawartość środka prezentuje gotowy wydruk ze wszystkimi ważnymi informacjami - takimi jak imię i nazwisko gościa, termin oraz miejsce. Wyjątkową propozycją są zaproszenia na Chrzest ze zdjęciem dziecka, które zachwycą i zauroczą najbliższych. Zdobione kwiatową grafiką prezentują się przepięknie.

Zaproszenia na Chrzest boho, botaniczne, stópki - najmodniejsze wzory

Oferujemy bogaty wybór motywów zaproszenia na chrzest, między innymi Niebieski i Różowy Aniołek, Lily of the Valley, Delikatne Kwiaty czy Subtelny Róż. Świetnym pomysłem jest połączenie ich stylistyki z motywem prezentującym się na dekoracjach na przyjęcie. Razem utworzą estetyczną koncepcję, która będzie zapamiętana przez uczestników spotkania. W zależności od osobistych preferencji, można zdecydować się na najlepszy wariant. Personalizowane zaproszenie na chrzest ma wymiary 15 cm x 15 cm, zestawione z białą kopertą ze zdobionym wnętrzem, przy niektórych projektach ze wstążką lub naklejką. Zaproszenie personalizowane na chrzest to wizytówka całego organizowanego przez nas przyjęcia. Dobrym pomysłem będzie stworzenie osobistego tekstu przeznaczonego wyłącznie na zaproszenia dla Chrzestnych na Chrzest. Wyrażają nasz szacunek dla gości. Okazujemy poprzez to we właściwy sposób szacunek osobom, które w dużej mierze będą miały wpływ na życie naszej pociechy. Często zastanawiamy się, na ile czasu przed poinformować rodzinę kiedy odbędzie się przyjęcie z okazji chrztu. Zaproszenia na chrzest powinniśmy wręczyć przynajmniej dwa tygodnie wcześniej, tak aby wszyscy mogli zaplanować swój udział. Wykonane przez nas wyjątkowe zaproszenia na chrzest zawierają w środku prośbę o potwierdzenie przybycia. Ułatwi to niesamowicie organizację całego wydarzenia i pozwoli na optymalne przyszykowanie bankietu.