Zaproszenia na Chrzest personalizowane

Zaproszenia na Chrzest personalizowane

Zaproszenia na Chrzest personalizowane to najważniejszy element organizacji przyjęcia z okazji Chrztu Św. Można zdecydować się na zaproszenia z gotowym motywem graficznym lub ze zdjęciem dziecka. Bardzo ważny jest tekst zaproszeń - propozycje tekstów na chrzest można znaleźć w naszym sklepie internetowym. Najmodniejsze zaproszenia w sezonie 2023 to zaproszenia na chrzest boho z kwiatowym motywem oraz złote stópki. Przy planowaniu przyjęcia z okazji chrzcin warto jest pamiętać o niezbędnych elementach dekoracyjnych takich jak: dekoracje stołu, balony na chrzest, podziękowania dla gości oraz podziękowania dla chrzestnych.

Zaproszenia na Chrzest personalizowane

 • ZAPROSZENIE na Chrzest Personalizowane Wianuszek z Eukaliptusem (+koperta) ZAPROSZENIE na Chrzest Personalizowane Wianuszek z Eukaliptusem (+koperta)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Wianuszek z eukaliptusem (+koperta)

  Piękne personalizowane zaproszenie z modnym motywem eukaliptusa oraz złotymi elementami zachwyci nie tylko Ciebie, ale również i zapraszanych gości. Dzięki pełnej personalizacji możesz zamieścić w nim idealnie taki tekst jaki zapragniesz, przez co zaproszenie stanie się w niezwykle wyjątkowe, a pasująca kolorystycznie koperta idealnie dopełni całości.

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Akwarela z eukaliptusem (+koperta) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Akwarela z eukaliptusem (+koperta)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Akwarela z eukaliptusem (+koperta)

  Piękne zaproszenia na Chrzest z nadrukiem eukaliptusowym i akwarelowym motywem. Wykonane na wysokiej jakości papierze wyglądają bardzo elegancko i luksusowo. Każda osoba, która otrzyma takie zaproszenie poczuje się wyjątkowo i z wielką chęcią je przyjmie.

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Heksagon z eukaliptusem (+koperty) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Heksagon z eukaliptusem (+koperty)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Heksagon z eukaliptusem (+koperty)

  Szukasz zaproszeń na Chrzest dziecka, które olśnią wszystkich? Mamy dla Ciebie cudowną propozycję. Piękne zaproszenia z grafiką heksagonu oraz eukaliptusowych gałązek zachwyci zapraszanych gości. Będą pasowały zarówno na uroczystość dla chłopca jak i dziewczynki.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Gałązka Eukaliptusa (+koperty) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Gałązka Eukaliptusa (+koperty)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Gałązka Eukaliptusa (+koperty)

  Modne zaproszenia na Chrzest Święty dziecka z grafiką gałązek eukaliptusowych. Wspaniale wykonane na grubym wysokiej jakości papierze prezentują się luksusowo. Motyw eukaliptusowy wpisuje się w trendy sezonu i chętnie jest wybierany na wyjątkowe wydarzenia.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Różowe Kwiaty (+koperta) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Różowe Kwiaty (+koperta)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Różowe Kwiaty (+koperta)

  Personalizowane zaproszenie na Chrzest pozwoli Ci w wyjątkowy sposób zaprosić gości na przyjęcie. Modna grafika różowych kwiatów prezentuje się przepięknie, a wydrukowany wewnątrz zaproszenia personalizowany tekst sprawia, że zaproszenia są jedyne w swoim rodzaju.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Kwiaty Rustykalne (+koperty) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Kwiaty Rustykalne (+koperty)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Kwiaty Rustykalne (+koperty)

  Jeśli szukasz ciekawych zaproszeń na Chrzest córki, które będą olśniewać swoim wyglądem zapraszane osoby to zaproszenia z nadrukiem rustykalnych kwiatów będą świetnym wyborem. Personalizowane wnętrze zaproszeń oraz front wyglądają wspaniale i niezwykle elegancko.

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Pampas Boho (+koperta) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Pampas Boho (+koperta)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Pampas Boho (+koperta)

  Efektowne zaproszenie na Chrzest z modnym motywem traw pampas w stylu boho. Wspaniała grafika przyciąga uwagę, a możliwość pełnej personalizacji sprawi, że każdy zaproszony gość poczucie się wyjątkowo i będzie wprost oczarowanym takim zaproszeniem.

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Złote Stópki (+złota koperta) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Złote Stópki (+złota koperta)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Złote Stópki (+złota koperta)

  Zaproszenie na Chrzest personalizowane z eleganckim motywem złotych stópek to wspaniały pomysł, by zaprosić gości w piękny i niepowtarzalny sposób. Zaproszenie sprzedawane jest w komplecie ze złotą kopertą. Posiada nadrukowany przesłany przez Was tekst oraz nazwiska gości. Cały komplet prezentuje się pięknie i oryginalnie. Dzięki takiemu wzorowi...

  12,98 zł
 • DEKORACJE w stylu minimalistycznym na Chrzest ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja złote stópki : KUP TUTAJ

 • ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon ZE ZDJĘCIEM Boho ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon ZE ZDJĘCIEM Boho
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon ZE ZDJĘCIEM Boho

  Zaproszenie na Chrzest na telefon to genialny wybór. Zaproszenie ze zdjęciem dziecka prezentuje się niezwykle wyjątkowo i na pewno zachwyci zapraszane osoby swoim wyglądem. Elektroniczne zaproszenia nie tylko pozwolą Ci zaoszczędzić czas, ale również są bardziej przyjazne dla środowiska.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Boho Kołyska ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Boho Kołyska
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Boho Kołyska

  Super zaproszenie na Chrzest na telefon z piękną grafiką w stylu boho. Personalizowane elektroniczne zaproszenie, które w szybki sposób możesz rozesłać do gości wpisuje się w trendy i z pewnością zostanie przez nich przyjęte z wielką radością.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Dziecięca Niewinność ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Dziecięca Niewinność
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Dziecięca Niewinność

  Urocze zaproszenie na Chrzest na telefon z cudowną grafiką delikatnych kwiatów. Zaproszenie prezentuje się bardzo elegancko i wspaniale wpisze się w charakter przyjęcia.Elektroniczne zaproszenie możesz rozesłać do nieskończonej ilości osób - jest więc tańszym sposobem niż tradycyjne papierowe zaproszenia.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Aniołek z eukaliptusem ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Aniołek z eukaliptusem
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Aniołek z eukaliptusem
  3 Recenzje

  Zaproszenie na Chrzest na telefon pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze, zadbać o ekologię, a także w szybki sposób zaprosić wszystkie osoby na zbliżający się Chrzest twojego dziecka. Grafika zdobiąca zaproszenie z eukaliptusowymi gałązkami wpisuje się w najmodniejsze motywy sezonu.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Rustykalny Wianuszek ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Rustykalny Wianuszek
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Rustykalny Wianuszek

  Szukasz efektownego zaproszenia na Chrzest w formie cyfrowej? Mamy dla Ciebie świetną propozycję. Gustowne zaproszenie na telefon z personalizowanym tekstem oraz grafiką rustykalnego wianuszka zachwyci każdego z gości, których zapraszasz na Chrzest swojego malucha.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Białe Róże z misiem ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Białe Róże z misiem
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest na telefon Białe Róże z misiem

  Wyjątkowe zaproszenie na Chrzest, które pozwoli w szybki sposób zaprosić wszystkich gości! Elektroniczna forma zawiadomienia została ozdobiona grafiką misia pośród białych róż. Do produktu dołączony zostanie przesłany do nas tekst. Wybierz nasz produkt i zaoszczędź pieniądze, czas i wesprzyj planetę! 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest i Roczek na telefon elektroniczne Miś i Baloniki ZAPROSZENIE na Chrzest i Roczek na telefon elektroniczne Miś i Baloniki
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest i Roczek chłopca razem na telefon elektroniczne Miś...

  Zaproszenie na Chrzest i Roczek w wersji cyfrowej! Zawiadom bliskich w nowoczesny sposób przesyłając zaproszenie w kilka chwil! Grafika znajdująca się na zaproszeniu przedstawia misia z balonikami w błękitnych odcieniach. Do zawiadomienia dołączymy przesłany do nas tekst. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest i Roczek dziewczynki razem na telefon elektroniczne Miś i Baloniki ZAPROSZENIE na Chrzest i Roczek dziewczynki razem na telefon elektroniczne Miś i Baloniki
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest i Roczek dziewczynki razem na telefon elektroniczne...

  Piękne zaproszenie na telefon, które dostarczysz do bliskich w zaledwie kilka minut! Delikatna kolorystyka z akcentami różu została ozdobiona grafiką misia z balonikami. Elektroniczne zawiadomienie zawiera również przesłany do nas tekst. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Złote Stópki ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Złote Stópki
  44,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Złote Stópki

  Wyjątkowe zaproszenie dla Matki Chrzestnej lub Ojca Chrzestnego. W drewnianym pudełeczku umieszczono dwie karteczki, jedną  personalizowaną z treścią zaproszenia i drugą z dekoracyjną grafiką uroczych dziecięcych stópek. Wyjątkowe zaproszenie zachwyci każdą obdarowaną osobę i na pewno sprawi, że z radością weźmie udział w uroczystości.

  44,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU
  44,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Pudrowe Kwiaty

  Wyjątkowe pamiątkowe zaproszenie dla Matki lub Ojca Chrzestnego. W drewnianym pudełeczku umieszczono dwie eleganckie karteczki, jedną z treścią zaproszenia, drugą z dekoracyjną grafiką delikatnych pudrowych kwiatów. Wyjątkowe zaproszenie na pewno sprawi wiele radości obdarowanej osobie i sprawi że z radością przybędzie na organizowaną uroczystość.

  44,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Rustykalny Wianuszek ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Rustykalny Wianuszek
  44,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Rustykalny Wianuszek

  Wyjątkowe pamiątkowe zaproszenia dla Matki Chrzestnej lub Ojca Chrzestnego. W drewnianym pudełeczku umieszczono dwie dekoracyjne karteczki, na jednej umieszczono treść zaproszenia, na drugiej natomiast śliczną grafikę wianuszka w stylu rustykalnym. Wspaniałe zaproszenie stanie się oryginalną pamiątką na długie lata.

  44,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU
  44,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Boho Kołyska

  Wspaniałe zaproszenie dla Matki Chrzestnej lub Ojca Chrzestnego w eleganckiej i trwałej formie pamiątki. Śliczne drewniane pudełeczko zostało ozdobione w środku karteczką z treścią zaproszenia oraz karteczką z dekoracyjną grafiką uroczej dziecięcej kołyski w modnym stylu boho. Wyjątkowy upominek i zarazem piękna pamiątka pozwolą wyróżnić Rodziców...

  44,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Gałązka Eukaliptusa ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Gałązka Eukaliptusa
  44,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Gałązka Eukaliptusa

  Wyjątkowe zaproszenie dla Matki Chrzestnej lub Ojca Chrzestnego, pozwoli ich wyróżnić i gorąco zaprosić na organizowaną uroczystość. W eleganckim drewnianym pudełeczku umieszczono karteczkę z treścią zaproszenia oraz drugą z dekoracyjną grafiką świeżego eukaliptusa. Wspaniałe zaproszenie na pewno sprawi wielką radość i będzie oryginalną formą pamiątki.

  44,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Wianuszek z eukaliptusem ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Wianuszek z eukaliptusem
  44,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Wianuszek z eukaliptusem

  Wyjątkowe zaproszenie dla Matki Chrzestnej lub Ojca Chrzestnego w formie ślicznej pamiątki. W drewnianym pudełeczku umieszczono karteczkę z treścią zaproszenia oraz karteczkę z ozdobnym wianuszkiem eukaliptusa. Zaproszenie w trwałej formie pozwoli wyróżnić Chrzestnych pośród pozostałych gości oraz zachować wspomnienia z wyjątkowego dnia na długie lata. 

  44,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane magnes Złote Stópki ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane magnes Złote Stópki
  3,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane magnes Złote Stópki

  Spersonalizowane zaproszenie, to świetny sposób, aby zawiadomić bliskie osoby, o Chrzcie Świętym dziecka. Magnes na lodówkę zawiera nadrukowane imię dziecka, datę uroczystości oraz grafikę złotych stópek. Cudowne zaproszenie-magnes nie pozwoli zapomnieć zaproszonym osobom, o zbliżającym się przyjęciu. 

  3,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  39,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych oraz z 14 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany...

  39,00 zł
 • TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE
  25,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz dokonać drobnej zmiany w projekcie produktu personalizowanego? Nie ma problemu! Na Twoje życzenie dokonamy drobnych zmian w dowolnym projekcie w kwocie 25zł.

  25,00 zł

Zaproszenia na Chrzest - najważniejszy element uroczystości

Wyjątkowy dzień wstąpienia pociechy do naszej wspólnoty wiary jakim są chrzciny to niezwykła chwila w jej życiu. Rozpoczyna nowy etap wychowania w wartościach i postanowieniach. W tym specjalnym dniu, okażmy dziecku pełną miłość i sprawmy aby jego Chrzest Święty stał się mocnym przeżyciem. Pragniemy spędzić ten czas w otoczeniu wspierającej rodziny i wspaniałych przyjaciół. Warto poinformować ich o nadchodzącym wydarzeniu w urzekający sposób. Ważne jest w jaki sposób to zrobimy, miło jest przekazać eleganckie zaproszenie na chrzciny w niestandardowej formie. Stanie się do dla każdej osoby swego rodzaju pamiątką i symbolem.

Zaproszenia na Chrzest personalizowane - unikatowość

W celu zapewnienia klientom najlepszej oferty i różnorodnego wyboru, wzięliśmy pod uwagę wasze indywidualne potrzeby i z zaangażowaniem pracowaliśmy nad wyróżniającymi się wersjami. Tak właśnie stworzyliśmy zaproszenia personalizowane. Całość kartki wykonana jest z myślą o dziecku. Na okładce znajduje się cudowna grafika ozdobna, z piękną, delikatną czcionką. Zawartość środka prezentuje gotowy wydruk ze wszystkimi ważnymi informacjami - takimi jak imię i nazwisko gościa, termin oraz miejsce. Wyjątkową propozycją są zaproszenia na Chrzest ze zdjęciem dziecka, które zachwycą i zauroczą najbliższych. Zdobione kwiatową grafiką prezentują się przepięknie.

Zaproszenie na Chrzest w drewnianym pudełeczku

Zaproszenie na Chrzest w drewnianym pudełeczku

Zaproszenia na Chrzest boho, botaniczne, stópki - najmodniejsze wzory

Oferujemy bogaty wybór motywów zaproszenia na chrzest, między innymi Niebieski i Różowy Aniołek, Lily of the Valley, Delikatne Kwiaty czy Subtelny Róż. Świetnym pomysłem jest połączenie ich stylistyki z motywem prezentującym się na dekoracjach na przyjęcie. Razem utworzą estetyczną koncepcję, która będzie zapamiętana przez uczestników spotkania. W zależności od osobistych preferencji, można zdecydować się na najlepszy wariant. Personalizowane zaproszenie na chrzest ma wymiary 15 cm x 15 cm, zestawione z białą kopertą ze zdobionym wnętrzem, przy niektórych projektach ze wstążką lub naklejką. Zaproszenie personalizowane na chrzest to wizytówka całego organizowanego przez nas przyjęcia. Dobrym pomysłem będzie stworzenie osobistego tekstu przeznaczonego wyłącznie na zaproszenia dla Chrzestnych na Chrzest. Wyrażają nasz szacunek dla gości. Okazujemy poprzez to we właściwy sposób szacunek osobom, które w dużej mierze będą miały wpływ na życie naszej pociechy. Często zastanawiamy się, na ile czasu przed poinformować rodzinę kiedy odbędzie się przyjęcie z okazji chrztu. Zaproszenia na chrzest powinniśmy wręczyć przynajmniej dwa tygodnie wcześniej, tak aby wszyscy mogli zaplanować swój udział. Wykonane przez nas wyjątkowe zaproszenia na chrzest zawierają w środku prośbę o potwierdzenie przybycia. Ułatwi to niesamowicie organizację całego wydarzenia i pozwoli na optymalne przyszykowanie bankietu.

Personalizowane zaproszenie na Chrzest z grafiką złotych stópek

Personalizowane zaproszenie na Chrzest z grafiką złotych stópek