Szatki do Chrztu i chusteczki

Szatki do Chrztu i chusteczki

Szatka do Chrztu to cudowna Pamiątka Chrztu Świętego. Najczęściej wybierane są ręcznie zdobione szatki do chrztu z imieniem i datą. Idealną propozycją na Chrzest dziewczynki jest biała lub różowa szatka do Chrztu, a dla chłopca biała lub błękitna. Kto kupuje szatkę do Chrztu, a kto świece do Chrztu? Aktualnie szatkę do Chrztu kupuje Matka Chrzestna lub sami rodzice, a gromnicę do Chrztu Ojciec Chrzestny. W ofercie naszego sklepu internetowego możecie znaleźć piękne dodatki do stroju dziecka na Chrzest. Śliczne opaski na główkę zdobione kwiatami oraz cekinami wspaniale będą wspaniałym uzupełnieniem stroju dziewczynki. Świetnym dodatkiem są również chusteczki do Chrztu z ozdobnym haftem.

Szatki do Chrztu i chusteczki

 • SZATKA do Chrztu Złote Stópki ZŁOTA SZATKA do Chrztu Złote Stópki ZŁOTA
  35,98 zł
  SZATKA do Chrztu Złote Stópki Uniwersalna...

  Szatka do Chrztu z grafiką złotych stópek to wspaniały dodatek na tak ważną uroczystość dziecka. Szatka wykonana z eleganckiego materiału w kształcie sukienki pięknie prezentuje się podczas przyjęcia. Szatka to wyjątkowa Pamiątka Chrztu Świętego dla dziecka od Matki Chrzestnej.

  35,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Złote Stópki Uniwersalna ZŁOTA CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Złote Stópki Uniwersalna ZŁOTA
  25,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Złote Stópki...

  Szatka do Chrztu to wyjątkowa Pamiątka Chrztu Świętego dla dziecka. Najczęściej jest ona wręczana dziecku przez Matkę Chrzestną. Szatka w kształcie chusteczki z modlitwą i grafiką złotych stópek pięknie prezentuje się podczas Sakramentu.

  25,98 zł
 • SZATKA do Chrztu Eukaliptus Uniwersalna ZŁOTA SZATKA do Chrztu Eukaliptus Uniwersalna ZŁOTA
  35,98 zł
  SZATKA do Chrztu Eukaliptus Uniwersalna ZŁOTA

  Wyjątkowa Pamiątka Chrztu Świętego od Matki Chrzestnej w postaci szatki do Chrztu. Zdobiona grafiką eukaliptusa oraz modlitwą prezentuje się przepięknie. Szatka wykonana została z eleganckiego materiału, który zdobiony jest złota koronką.

  35,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Eukaliptus Uniwersalna ZŁOTA CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Eukaliptus Uniwersalna ZŁOTA
  25,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Eukaliptus...

  Szatka do Chrztu to niezbędny element Sakramentu Chrztu Świętego. Ten dodatek z elegancką grafiką eukaliptusa w kształcie chusteczki to wyjątkowa Pamiątka Chrztu Świętego. Szatkę powinna zakupić Matka Chrzestna i nałożyć na dziecko podczas Sakramentu. 

  25,98 zł
 • SZATKA do Chrztu Lily of the Valley Uniwersalna BIAŁA SZATKA do Chrztu Lily of the Valley Uniwersalna BIAŁA
  35,98 zł
  SZATKA do Chrztu Lily of the Valley...

  Niezbędny dodatek na Chrzest Święty dziecka w postaci szatki do Chrztu. Sukienka wykonana z eleganckiego materiału zdobiona grafiką gałązek eukaliptusa prezentuje się przepięknie. Szatka do Chrztu to wyjątkowa Pamiątka Chrztu Świętego.

  35,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Lily of the Valley Uniwersalna BIAŁA CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Lily of the Valley Uniwersalna BIAŁA
  25,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Lily of the...

  Szatka do Chrztu to niezbędny dodatek tak ważnej uroczystości. Wykonana z eleganckiego atłasu z grafiką konwalii prezentuje się przepięknie. Szatkę do Chrztu może wręczyć Matka Chrzestna dziecku podczas Sakramentu w Kościele.

  25,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złote Stópki ZŁOTA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złote Stópki ZŁOTA
  39,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złote...
  1 Recenzje

  Wyjątkowo piękna szatka do Chrztu z imieniem dziecka i motywem złotych stópek. Szatka wykonana została z eleganckiego materiału w kształcie sukienki. Wspaniale prezentuje się ze świecą do Chrztu z tej samej serii. Tak pięknie przygotowana szatka do Chrztu to wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego dziecka.

  39,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złote Stópki ZŁOTA CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złote Stópki ZŁOTA
  29,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i...

  Przepiękna Pamiątka Chrztu Świętego w postaci szatki z motywem złotych stópek. Wspaniała propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Szatka w kształcie chusteczki wykonana została w biało-złotej kolorystyce i zdobiona złotą koronką. Na chusteczce znajduje się nadruk z imieniem dziecka, datą Chrztu oraz modlitwą.

  29,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Złote Stópki PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Złote Stópki
  19,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM...

  Personalizowane pudełko na szatkę do Chrztu to wspaniałe uzupełnienie prezentu dla dziecka. Zdobione naklejką z uroczą grafiką złotych stópek prezentuje się przepięknie. Na wieczku znajduje się również imię dziecka, dedykacja oraz informacja, kto wręcza prezent. Pudełko należy skompletować z szatką do Chrztu z tej samej serii.

  19,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złoty Wózeczek ZŁOTA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złoty Wózeczek ZŁOTA
  39,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złoty...

  Szatka do Chrztu z imieniem dziecka w złotej kolorystyce to wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego. Szatka ma kształt sukienki, wykonana jest z eleganckiego połyskującego materiału. Na sukience znajduje nadruk z imieniem dziecka i uroczą grafiką złotego wózeczka.

  39,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złoty Wózeczek ZŁOTA CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złoty Wózeczek ZŁOTA
  29,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i...

  Szatka do Chrztu z imieniem dziecka to wspaniała pamiątka, którą Matka Chrzestna powinna wręczyć dziecku podczas uroczystości. Zdobiona nadrukiem złotego wózeczka oraz oraz uroczą modlitwą zachwyci rodziców Maluszka. Szatka w kształcie chusteczki wspaniale prezentuje się na dziecku podczas sakramentu Chrztu Świętego.

  29,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Złoty Wózeczek PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Złoty Wózeczek
  19,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM...

  Pudełko na szatkę do Chrztu z imieniem dziecka i motywem złotego wózeczka. Wspaniały dodatek do szatki, który pozwoli wręczyć dziecku pamiątkę w pięknym opakowaniu. Wieczko pudełka zdobione jest naklejką z dedykacją, imieniem dziecka oraz informacją, kto wręcza prezent. 

  19,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złoty Krzyżyk ZŁOTA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złoty Krzyżyk ZŁOTA
  39,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złoty...

  Wyjątkowo elegancka szatka do Chrztu z imieniem dziecka. Wykonana z atłasowego materiału ze złotym koronkowym wykończeniem prezentuje się przepięknie. Na szatce drukowane jest imię dziecka, data Chrztu, modlitwa oraz grafika złotego krzyża. Tak przygotowana szatka będzie wspaniałą Pamiątką Chrztu Świętego zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  39,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złoty Krzyżyk ZŁOTA CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złoty Krzyżyk ZŁOTA
  29,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i...

  Szatka do Chrztu z imieniem dziecka i elegancką grafiką złotego krzyżyka. Wspaniała propozycja Pamiątki Chrztu Świętego zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Szatka wykonana jest z atłasu w kształcie chusteczki i zdobiona personalizacją.

  29,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Złoty Krzyżyk PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Złoty Krzyżyk
  19,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM...

  Piękne pudełko na szatkę do Chrztu z personalizacją i grafiką złotego krzyża. Pozwoli przechować szatkę w nienaruszonym stanie przez wiele lat. Wieczko pudełka ozdobione jest naklejką z imieniem dziecka i dedykacją. Szatka z tej samej serii umieszczona w pudełeczku to wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego dla dziecka.

  19,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złota Hostia ZŁOTA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złota Hostia ZŁOTA
  39,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złota...

  Szatka do Chrztu z imieniem dziecka wykonana z eleganckiego materiału. Na szatce znajduje się również data Chrztu, modlitwa oraz grafika złotej hostii. Jest to przepiękna propozycja Pamiątki Chrztu Świętego dla dziecka, którą może wręczyć Rodzic Chrzestny.

  39,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złota Hostia ZŁOTA CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złota Hostia ZŁOTA
  29,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i...

  Piękna Pamiątka Chrztu Świętego dla dziecka w postaci personalizowanej szatki. Wykonana z eleganckiego materiału, zdobiona grafiką złotej hostii prezentuje się wspaniale. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  29,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Złota Hostia PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Złota Hostia
  19,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM...

  Personalizowane pudełko na szatkę do Chrztu z elegancką grafiką złotej hostii. Pudełko to wspaniałe uzupełnienie prezentu dla dziecka, które świetnie prezentuje się z szatką do Chrztu z tej samej serii.

  19,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Eukaliptus ZŁOTA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Eukaliptus ZŁOTA
  39,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą...

  Piękna szatka do Chrztu z imieniem dziecka i elegancką grafiką. Szatka wykonana została z atłasowego materiału w kształcie sukienki, dzięki czemu wspaniale prezentuje się podczas uroczystości. Na szatce drukowane jest imię dziecka, modlitwa, data Chrztu oraz nowoczesna grafika eukaliptusa.

  39,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Eukaliptus ZŁOTA CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Eukaliptus ZŁOTA
  29,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i...

  Jaką Pamiątkę Chrztu Świętego powinna wręczyć dziecku Matka Chrzestna? Personalizowana szatka z imieniem dziecka i piękną grafiką to idealna propozycja. Szatka wykonana z eleganckiego materiału, zdobiona motywem eukaliptusa prezentuje się stylowo i nowocześnie.

  29,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Eukaliptus PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Eukaliptus
  19,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM...

  Piękne pudełko na szatkę do Chrztu z personalizowanym wieczkiem. Zdobione jest naklejką z imieniem dziecka, dedykacją i elegancką grafiką gałązki eukaliptusa. Pudełko przygotowane specjalnie na Chrzest pozwoli przechować szatkę w nienaruszonym stanie przez długie lata.

  19,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą...

  Przepiękna szatka do Chrztu dziecka zdobiona kwiatową grafiką w rustykalnym stylu. Wykonana z atłasowego materiału, zdobiona złotą koroneczką i imieniem dziecka prezentuje się wyjątkowo oryginalnie. Wspaniała propozycja Pamiątki Chrztu Świętego zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  39,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i...

  Szatka do Chrztu w kształcie chusteczki to niezbędny dodatek tak ważnej uroczystości. Chusteczka, dzięki personalizacji w postaci imienia dziecka, daty Chrztu oraz tekstowi przepięknej modlitwy prezentuje się uroczo. Idealna propozycja Pamiątki Chrztu Świętego dla dziecka od Matki Chrzestnej.

  29,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM...

  Wyjątkowy dodatek, który uzupełni Pamiątkę Chrztu Świętego w postaci szatki. Pudełko na szatkę zdobione personalizowanym wieczkiem prezentuje się przepięknie. Na wieczku znajduje się grafika kwiatowego wianuszka wpisująca się w najmodniejsze rustykalne trendy.

  19,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Srebrny Krzyżyk BIAŁA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Srebrny Krzyżyk BIAŁA
  39,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Srebrny...

  Szatka do Chrztu z imieniem dziecka i grafiką srebrnego krzyżyka to wyjątkowa Pamiątka Chrztu Świętego. Szatka wykonana jest z atłasowego materiału, który się delikatnie błyszczy i elegancko się prezentuje. Na sukience znajduje się nadruk z imieniem dziecka, datą Chrztu, motywem krzyża i modlitwą.

  39,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Srebrny Krzyżyk BIAŁA CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Srebrny Krzyżyk BIAŁA
  29,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i...

  Piękna i elegancka szatka do Chrztu z imieniem dziecka. Wspaniała propozycja Pamiątki Chrztu Świętego od Matki Chrzestnej. Szatka ma kształt chusteczki i posiada nadruk srebrnego krzyżyka. Dodatkowo na chusteczce znajduje się imię dziecka, data Chrztu oraz modlitwa.

  29,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Srebrny Krzyżyk PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Srebrny Krzyżyk
  19,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM...

  Jak w elegancki sposób wręczyć dziecku Pamiątkę Chrztu Świętego w postaci szatki? Wspaniałą propozycją jest personalizowane pudełko do szatki na Chrzest z motywem srebrnego krzyżyka. Wieczko pudełka zdobione jest naklejką z imieniem dziecka, datą Chrztu i informacją, kto wręcza prezent.

  19,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Srebrna Hostia BIAŁA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Srebrna Hostia BIAŁA
  39,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Srebrna...

  Szatka do Chrztu w kształcie sukienki to niezbędny element sakramentu Chrztu Świętego. Podczas uroczystości Matka Chrzestna wręcza szatkę dziecku jako Pamiątkę Chrztu Świętego. Sukienka wykonana z eleganckiego materiału, zdobiona imieniem dziecka i grafiką hostii prezentuje się przepięknie. Szatkę można zapakować do ozdobnego pudełeczka z tej samej serii.

  39,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Srebrna Hostia BIAŁA CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Srebrna Hostia BIAŁA
  29,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i...

  Personalizowana szatka - wyjątkowa Pamiątka Chrztu Świętego dla dziecka. Wykonana z wysokiej jakości materiału w kształcie chusteczki prezentuje się elegancko podczas uroczystości. Na szatce znajduje się imię dziecka, data Chrztu, motyw srebrnej hostii oraz modlitwa. Tak przygotowana pamiątka z pewnością zachwyci rodziców Maluszka.

  29,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Srebrna Hostia PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Srebrna Hostia
  19,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM...

  Eleganckie pudełko na szatkę z motywem srebrnej hostii pozwoli w piękny sposób wręczyć dziecku i rodzicom Pamiątkę Chrztu Świętego. Wieczko pudełka zdobione jest personalizacją z imieniem dziecka, datą Chrztu i informacją, kto wręcza prezent. Idealna propozycja na Chrzest Święty zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  19,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Pastelowy Kościółek BIAŁA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Pastelowy Kościółek BIAŁA
  39,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą...

  Personalizowana szatka do Chrztu to wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego dla dziecka. Wykonana z atłasowego materiału, który się delikatnie błyszczy prezentuje się pięknie i elegancko. Na sukience znajduje się imię dziecka, data Chrztu oraz śliczna grafika. Tak przygotowaną pamiątkę może wręczyć Matka Chrzestna podczas uroczystości.

  39,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Pastelowy Kościółek BIAŁA CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Pastelowy Kościółek BIAŁA
  29,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i...

  Przepiękna szatka do Chrztu z imieniem dziecka i uroczą grafiką. Wspaniała propozycja Pamiątki Chrztu Świętego od Matki Chrzestnej. Chusteczka wykonana jest z atłasowego materiału, który delikatnie połyskuje i elegancko się prezentuje. Na szatce drukujemy imię dziecka, datę Chrztu oraz tekst modlitwy. Dodatkowo szatka zdobiona jest śliczną grafiką...

  29,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Pastelowy Kościółek PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Pastelowy Kościółek
  19,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM...

  Wspaniały dodatek do szatki na Chrzest w postaci białego pudełka z personalizacją. Wykonane z tekturki, ozdobione karteczką z piękną grafiką i dedykacją prezentuje się przepięknie. Pudełko na szatkę do Chrztu z motywem pastelowego kościółka to idealna propozycja na prezent dla dziecka od Rodziców Chrzestnych.

  19,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Delikatne Kwiaty BIAŁA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Delikatne Kwiaty BIAŁA
  39,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą...

  Wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego dla dziecka w postaci personalizowanej szatki. Wykonana z eleganckiego materiału, który się delikatnie błyszczy prezentuje się przepięknie. Szatka w kształcie sukienki posiada nadruk z imieniem dziecka, datą Chrztu oraz grafikę delikatnych kwiatów. Idealna propozycja prezentu od Matki Chrzestnej dla Maluszka.

  39,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Delikatne Kwiaty BIAŁA CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Delikatne Kwiaty BIAŁA
  29,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i...

  Piękna i elegancka szatka do Chrztu z imieniem dziecka. Wspaniała propozycja Pamiątki Chrztu Świętego od Matki Chrzestnej. Szatka ma kształt chusteczki i posiada nadruk delikatnych kwiatów w biało-zielonej kolorystyce. Dodatkowo na chusteczce znajduje się imię dziecka, data Chrztu oraz modlitwa.

  29,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Delikatne Kwiaty PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Delikatne Kwiaty
  19,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM...

  Pudełko na szatkę z personalizacją pozwoli w elegancki sposób wręczyć Pamiątkę Chrztu Świętego dziecku. Pudełko prezentuje się wspaniale, dzięki pięknej grafice delikatnych kwiatów w biało-zielonej kolorystyce. Pudełko należy skompletować z szatką do Chrztu z tej samej serii.

  19,98 zł

Szatka do Chrztu kto kupuje, jaką wybrać? Najpiękniejsze szatki do Chrztu dla chłopca i dziewczynki

Jednym z najistotniejszych elementów podczas uroczystości Chrztu Świętego jest szatka dla dziecka. W naszej kulturze przyjęło się, że to Matka Chrzestna kupuje ten element. Jednak jaką szatkę wybrać? Na pewno musi być bardzo elegancka i godnie się prezentować ze względu na podniosły charakter uroczystości. Ponieważ jest to jedynie symboliczny gest ubrania dzieciątka w nią, zamiennie możecie zastosować chusteczkę z pięknym haftem. Nie można zapomnieć również o bardzo ciekawych dodatkach jakimi są opaski na główkę dla dziewczynek. Bardzo piękny dodatek, który upiększy małą bohaterkę dnia. Warto pamiętać również o gromnicy na Chrzest, w którą powinien zaopatrzyć się Ojciec Chrzestny dziecka. Świece do Chrztu dostępne są w naszym sklepie w wielu wzorach oraz kolorach.

Szatka do Chrztu w klasycznym wydaniu

Najpiękniejsza i najbardziej modną wersją szatki na Chrzest będzie zdecydowanie ta najbardziej klasyczna i prosta. Nie możecie przesadzać, by nie stworzyć efektu kiczu. Biała szatka z drobnymi elementami złotych zdobień to najlepszy wariant, który możecie wybrać. Piękna grafika krzyża i momentu ochrzczenia dziecka idealnie podkreśla charakter uroczystości. Złoty kolor świetnie wpisuje się w najnowsze trendy i prezentuje się bardzo elegancko. 

Szatka do Chrztu Złote stópki

Szatka do Chrztu z imieniem i grafiką złotych stópek

Wprowadzając nieco koloru również stworzycie wspaniałą pamiątkę, należy jednak pamiętać, by nie przesadzić i nie osiągnąć efektu kiczu. Szatka do Chrztu dla dziewczynki powinna posiadać delikatnie różowe zakończenia i grafikę w dziewczęcej kolorystyce. Takie szatki posiadają piękne dodatkowe dekoracje, które uatrakcyjniają całość. Na dole szatki widnieje ażurowa koronka w kształcie delikatnych kwiatków. Wszystkie końce siatki wykończone są dekoracyjną tasiemką, dzięki czemu prezentuje się bardzo elegancko i uroczo.

Szatka do Chrztu dla dziewczynki

Szatka do Chrztu dla dziewczynki z różowym sercem

Dla chłopca idealnym rozwiązaniem będzie identyczna opcja, jedynie w błękitnym kolorze. Wygląda równie atrakcyjnie i subtelnie. Podkreśla doniosłość uroczystości i staje się wspaniałą pamiątką po tym cudownym wydarzeniu.

Chusteczka do Chrztu z imieniem dziecka

Zamiennikiem szatki na Chrzest jest chusteczka. Możecie stosować te dwa elementy bez obaw o poprawność któregokolwiek z nich. Oba posiadają ten sam charakter i funkcję. Szatka i chusteczka są jedynie symbolicznym akcentem, nie zakłada się ich dosłownie na dziecko, więc nie problemu z doborem odpowiedniego rozmiaru czy kształtu. Chusteczka więc również będzie świetnym rozwiązaniem. Wspaniałe hafty widniejące na niej bardzo uatrakcyjniają całość i sprawiają, że chusteczka na Chrzest staje się sporą konkurencją dla klasycznej szatki. Idealną propozycją dla chrześniaka jest szatka do Chrztu ze zdjęciem dziecka w postaci chusteczki. Taki dodatek będzie wspaniałą pamiątką na długie lata i zachwyci wszystkich gości.

Chusteczka do Chrztu dla chłopca

Szatka do Chrztu dla chłopca w kształcie chusteczki

Opaska na główkę na Chrzest dziewczynki

Uroczym dodatkiem na Chrzest dziecka jest opaska na głowę. Jest to zdecydowanie bardziej upominek dla dziewczynki ze względu na swój charakter i funkcje jaką pełni. Opaski posiadają wiele pięknych dekoracji kwiatowych, i wykonanych z ozdobnej tasiemki. Bardzo pięknie się prezentują na główce niemowlaka i mogą stać się cudowną pamiątką po tym ważnym wydarzeniu.