Biblie na Chrzest z imieniem

Biblie na Chrzest z imieniem

Biblia na Chrzest z imieniem dziecka to wyjątkowa Pamiątka Chrztu Świętego. Ten piękny upominek z personalizacją i dedykacją to idealna propozycja na prezent na Chrzest dla chłopca oraz dla dziewczynki. Najczęściej wybierane są prezenty na Chrzest DIY oraz prezenty od chrzestnych i dziadków. Pomysłowe i nowoczesne prezenty na Chrzest można znaleźć w naszym sklepie internetowym. Oferujemy piękne Pamiątki Chrztu Świętego - ręcznie zdobione.

Biblie na Chrzest z imieniem

Biblia na Chrzest z imieniem dziecka. Piękna pamiątka Chrztu Świętego

Biblia dla dziecko jako pamiątka Chrztu Świętego jest świetnym rozwiązaniem. Zwracając uwagę na charakter uroczystości, warto zaopatrzyć się w upominek, który w wyjątkowy sposób go podkreśli. Biblia będzie idealnym połączeniem wspaniałej pamiątki po tym wyjątkowym dniu i odpowiedniej duchowości. Biblia dla dzieci w obrazkach to jeden z najbardziej popularnych wariantów, który znacznie ułatwi maluchom zrozumienie całości. Nasze Biblie posiadają niezbędne rysunki, które opisują daną scenę z Pisma Świętego. Warto zaopatrzyć się w upominek, który świetnie wpisuje się w najnowsze trendy na sezon 2020. Nasze upominki zostały stworzone, by spełniały wszystkie niezbędne warunki. Oferujemy również inne Pamiątki Chrztu Świętego, które wykonany zostały z dbałością o najmniejszy szczegół. Świece do Chrztuszatki do Chrztu to niezbędne dodatki, w które powinni zaopatrzyć się Rodzice Chrzestni dziecka.

Biblia pamiątka Chrztu Świętego - najmodniejszy botaniczny wzór

Wśród najnowszych trendów na sezon 2021 królują od dłuższego czasu botaniczne i minimalistyczne rozwiązania. Warto więc skupić się na tych aspektach i wykorzystać je w stworzeniu wyjątkowego upominku na Chrzest Święty. Świetną propozycją może być Biblia na Chrzest z krzyżem z kolekcji Delikatne Kwiaty. Grafika na niej umieszczona idealnie wpisuje się w najnowsze trendy, dzięki wykorzystaniu kwiatów i roślin. Jest to idealny przykład wspaniałego prezentu dla dziecka na Chrzest, który cudownie się prezentuje i świetnie podkreśla charakter uroczystości. 

BIBLIA na Chrzest w drewnianym pudełku Z PERSONALIZACJĄ piękny duży prezent

Biblia na Chrzest z botanicznym motywem

Na okładce znajduje się grafika krzyża ułożonego z białych i zielonych kwiatów. Takie połączenie jest niezwykle eleganckie i delikatne, podkreślające niewinność maluszka. Dodatkowo na karcie znajdują się napisy o czarnej czcionce. Wbrew pozorom świetnie komponują się z delikatnymi elementami graficznymi. Podkreślają ich elegancję i nowoczesność. Biblia jest personalizowana imieniem dziecka oraz datą wydarzenia, dzięki czemu staje się niezwykle oryginalna i unikatowa. 

Biblia na Chrzest dla dziewczynki

Idealnym rozwiązaniem na upominek dla dziewczynki będzie delikatna wersja Biblii z kolekcji Różowe Serce. Jest to zdecydowanie bardzo atrakcyjny wariant, który również świetnie wpisuje się w najnowsze trendy. Główną grafiką jest delikatne, subtelne serce ułożone z różowych kwiatów. Botaniczne nawiązania są niezwykle modne w najbliższym sezonie. Wspaniała grafika została uzupełniona gołębica, która jest symbolem nadziei i dobrej nowiny. Całość idealnie się ze sobą komponuje. Wspaniałą propozycją jest również Biblia z grafiką różowego aniołka lub śpiącej dziewczynki w kwiatowym wianuszku.

BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM dla dziewczynki różowa z aniołkiem 111stron

Pamiątka Chrztu Świętego dla dziewczynki w postaci Biblii

Dodatkowo na okładce umieściliśmy piękny tekst modlitwy dziecka do Boga, który świetnie dopełnia religijny charakter upominku. Personalizacja imiona dziecka i datą wydarzenia jest elementem, który sprawia, że Biblia staje się niezwykle osobista i pamiątkowa. Wewnątrz Pisma Św. znajdziecie wiele obrazków, które pomogą maluchowi w przyszłości zrozumieć dany rozdział, historię, którą opisuje tekst. Dzięki temu jest również bardziej atrakcyjna dla malucha, który w pierwszej kolejności zainteresowany jest obrazkami.

BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego z misiem 111 stron

Personalizowana Biblia dla dziecka