Zaproszenia na Roczek chłopca

Zaproszenia na Roczek chłopca

Zaproszenia na Roczek chłopca najczęściej utrzymane są w odcieniach błękitu. Oryginalne zaproszenia na Roczek chłopca ze zdrapką oczarują dzieci i dorosłych. Warto postarać się również o to, aby tekst zaproszenia był dopasowany do okazji. Zaproszenia na Roczek chłopca ze zdjęciem to okazja, by wręczyć gościom oryginalną pamiątkę. Wysokiej jakości kartki na Roczek pozwolą pięknie zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka. Warto dopasować również inne dekoracje na Roczek takie jak serwetki, dekoracje tortu czy balony urodzinowe.

Zaproszenia na Roczek chłopca

 • ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Tęcza 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Tęcza 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Tęcza 10szt (+koperty)

  Oryginalne zaproszenia na Roczek dla chłopca z grafiką lwa. W zestawie znajduje się 10szt zaproszeń do wypisania oraz 10szt białych kopert. Tak urocze zaproszenia w odcieniach błękitu z pewnością zapadną w pamięć zaproszonym gościom.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Miś z balonikami błękit 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Miś z balonikami błękit 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Miś z balonikami błękit 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia na Roczek chłopca z oryginalnym motywem misia i baloników wykonane w odcieniach błękitu. W komplecie znajduje się 10szt zaproszeń oraz 10szt białych dopasowanych kopert. Dzięki motywowi w uroczym stylu zaproszenia oczarują Waszych gości i pozwolą ich zaprosić na pierwsze urodziny w wyjątkowy sposób. Zaproszenia posiadają tekst do samodzielnego...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Karuzela 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Karuzela 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Karuzela 10szt (+koperty)

  Urocze zaproszenie na roczek dziecka z motywem karuzeli to idealny sposób aby zaprosić bliskich. Pięknie stonowane kolory wypełnione profesjonalnie wykonaną grafiką prezentują się elegancko. Zaproszenie idealnie sprawdzi dla gości chłopca.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Pierwsze Urodziny 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Pierwsze Urodziny 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Pierwsze Urodziny 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Urocze zaproszenia na Roczek dla chłopca, które w wyjątkowy sposób pozwolą na poinformowanie gości o nadchodzącej imprezce. Zawarta na okładce morska grafika idealnie nada klimatu komponując się z dekoracjami o tej samej tematyce. Do zestawu dołączone są białe koperty, które dodają elegancji. Zaskocz swoich bliskich wyjątkowymi zaproszeniami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Lokomotywa 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Lokomotywa 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Lokomotywa 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Fantastyczne zaproszenia na Roczek chłopca, które zauroczą i zachwycą wszystkich gości. Zaproszenia z motywem lokomotywy zdobione są wesołymi tekstami w dziecięcym stylu. W zestawie znajdują się wysokiej jakości białe koperty, które idealnie komponują się z zaproszeniami w niebieskiej kolorystyce.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Chłopięcy Świat Samolot 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Chłopięcy Świat Samolot 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Chłopięcy Świat Samolot 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Roczek chłopca przedstawiające prześliczną grafikę chmurek i samolotu. Zaproszenia pakowane są po 10szt i sprzedawane w komplecie z kraftowymi kopertami. Malarski motyw sprawia, że świetnie wpisują się w najnowsze trendy. To wspaniały dodatek na pierwsze urodziny chłopca. Zaproszenia sprawdzą się na przyjęciach w modnym rustykalnym stylu.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Roczek do wypisania Chłopięcy Świat Samolot 1SZT ZAPROSZENIE na Roczek do wypisania Chłopięcy Świat Samolot 1SZT
  1,50 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek do wypisania Chłopięcy Świat Samolot 1SZT

  Wyjątkowe chłopięce zaproszenia z motywem lecącego samolocika na Roczek. Pięknie wykonane w odcieniach błękitu będą idealne na pierwsze urodzinki dla małego pilota. Takie zaproszenia będą zachwycać każdego z zapraszanych na przyjęcie gości.

  1,50 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Króliczek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Króliczek 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Króliczek z balonem 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Cudowne zaproszenia na Roczek chłopca z motywem uroczego króliczka. Okładka zaproszenia zdobiona jest grafiką króliczka trzymającego w łapkach balonika oraz dużej cyferki 1. Wewnątrz znajduje się śliczny wierszyk oraz tekst zaproszenia w dziecięcym stylu. Całość prezentuje się rewelacyjnie!

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek chłopca JEDYNKA Zwierzątka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek chłopca JEDYNKA Zwierzątka 10szt (+koperty)
  31,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek chłopca JEDYNKA Zwierzątka 10szt (+koperty)

  Piękne zaproszenia na Roczek chłopca! Wykonane w kształcie cyferki jeden, zdobione modną grafiką leśnych zwierzątek na delikatnym, błękitnym tle. Prezentują się niesamowicie pięknie, bez wątpienia zachwycą wszystkich zaproszonych! 

  31,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Zwierzaki z balonami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Zwierzaki z balonami 10szt (+koperty)
  31,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Zwierzaki z balonami 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek w kształcie jedynki wykonane w pięknym miętowym odcieniu, dekorowane motywem zwierzaków i kwiatów. Piękna propozycja, by zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka. Zaproszenia prezentują się niepowtarzalnie i oryginalnie. Zaskoczą Waszych najbliższych! W komplecie znajdują się białe dopasowane koperty.

  31,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Boho Miś i Króliczek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Boho Miś i Króliczek 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Boho Miś i Króliczek 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek dziecka w rustykalnym stylu Boho z dziecięcą grafiką idealnie wpasowują się w tegoroczne trendy. Barwy beżu i brązu nadają zaproszeniom elegancki wygląd. Dziecięca grafika misia i króliczka dodaje dziecięcej lekkości. Zaproszenia sprzedawane w zestawie z dopasowanymi kopertami.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Boho Zabawki 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Boho Zabawki 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Boho Zabawki 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenie na Roczek z grafiką w stylu boho to ostatnio hit sezonów. To świetna propozycja na Roczek dla dziewczynki jak również i dla chłopca. Piękne wykonanie z dbałością o szczegóły zachwyci każdego gościa. Kraftowe koperty są idealnie dopasowane do zaproszeń i tworzą oryginalną całość.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Czary 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Czary 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Czary 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia na Roczek w leśnym stylu sprzedawane w komplecie z białymi kopertami. Zaproszenia zostały przygotowane na wysokiej jakości papierze w modnym stylu. Posiadają prześliczny malarski nadruk. To piękna propozycja, by zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka. Zaproszenia są idealne zarówno na Roczek chłopca jak i dziewczynki.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Leśne Czary 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Leśne Czary 10szt (+koperty)
  31,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Leśne Czary 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek w kształcie cyferki jeden! Tylko u nas piękne zaproszenia na Roczek w leśnym stylu, od których nie można oderwać wzroku. Autorski pomysł, dzięki któremu goście będą oczarowani. Zaproszenia zostały przygotowane do samodzielnego wypisania, sprzedawane w komplecie z białymi kopertami. Razem tworzą oryginalny duet, który pięknie wpisuje...

  31,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Pastelowa Tęcza 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Pastelowa Tęcza 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Pastelowa Tęcza 10szt (+koperty)
  2 Recenzje

  Wyjątkowe zaproszenie na roczek z grafiką delikatnej pastelowej tęczy. Subtelne, delikatne kolory nadają mu niezwykłego uroku. Zaproszenie sprawdzi się znakomicie zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Roczek do wypisania Leśne Czary 1SZT ZAPROSZENIE na Roczek do wypisania Leśne Czary 1SZT
  1,50 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek do wypisania Leśne Czary 1SZT

  Czarujące zaproszenia na Roczek z grafiką leśnych zwierzątek. Pięknie wykonane z efektownym nadrukiem wzbudzą podziw pośród zapraszanych gości. To zaproszenia którym nie sposób odmówić. 

  1,50 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek chłopca boho 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek chłopca boho 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek chłopca boho 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek chłopca z motywem kubraczka na akwarelowym tle w stylu boho to wspaniały pomysł, jak zaprosić gości na pierwsze urodziny. Zaproszenia pakowane są po 10szt i sprzedawane w komplecie z kraftowymi kopertami. Prezentują się nowocześnie i ponadczasowo.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek chłopca w naturalnym stylu 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek chłopca w naturalnym stylu 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek chłopca w naturalnym stylu 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia na Roczek chłopca podane na eukaliptusowym tle i przedstawiające motyw ubranka i kapelusika na gałązce to wspaniały wybór na pierwsze urodziny. Zaproszenia pakowane są po 10szt i przygotowane do samodzielnego wypisania. W komplecie znajdują się dopasowane białe koperty.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty)

  Zaproszenie na Chrzest i Roczek to idealne rozwiązanie jeśli planujesz połączyć obie okazje w jedną uroczystość. Składane zaproszenia wewnątrz posiadają już gotowy tekst do samodzielnego wypisania. Połączenie motywu złotego aniołka i eukaliptusowych gałązek wygląda niezwykle elegancko i oryginalnie. Takie zaproszenia na pewno wśród gości spotkają się z...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Magiczny Las 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Magiczny Las 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Magiczny Las 10szt (+koperty)

  Zaproszenie na roczek z leśnymi elementami to świetny pomysł na przekazanie informacji o zbliżającym się święcie. Ktoś niedługo obchodzi pierwsze urodziny! Zaproszenie sprawdzi się zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Zaproszenia sprzedajemy w pakiecie 10 sztuk wraz z kopertami. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Zwierzaki w leśnym stylu 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Zwierzaki w leśnym stylu 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Zwierzaki w leśnym stylu Safari 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek z motywem dzikich zwierząt to idealny wybór zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Dzięki widocznej grafice w prosty sposób przedstawisz egzotyczny klimat nadchodzącej imprezy. Do każdego zaproszenia dołączona jest biała koperta, która doda elegancji. Zaproszenia zachwyca przyszłych gości - nie tylko dzieci, ale także dorosłych.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Dinozaury 10szt (+koperty kraft) ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Dinozaury 10szt (+koperty kraft)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek chłopca Dinozaury 10szt (+koperty kraft)

  Zaproszenia na Roczek chłopca z uroczym motywem dinozaurów wykonane w odcieniach brązu i beżu - piękna propozycja, by zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka. Zaproszenia przygotowane są do samodzielnego wypisania, pakowane po 10szt i sprzedawane w komplecie z kraftowymi kopertami. Idealne na pierwsze urodzinki chłopca, który uwielbia świat dinozaurów!

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Leśni Przyjaciele 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Leśni Przyjaciele 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Leśni Przyjaciele 10szt (+koperty)

  Piękne zaproszenie na roczek z motywem leśnych przyjaciół. Na zaproszeniu możemy zauważyć takie zwierzęta jak: lis, słoń, panda, jeż, królik, miś. Zaproszenie sprawdzi się zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Pociąg ze zwierzątkami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Pociąg ze zwierzątkami 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Pociąg ze zwierzątkami 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek chłopca i dziewczynki utrzymane w wesołej, pastelowej kolorystyce. Wspaniały pomysł, by zaprosić gości na pierwsze urodziny chłopca i dziewczynki. Zaproszenia przygotowane są do samodzielnego wypisania i posiadają w komplecie eleganckie koperty. To wspaniały pomysł, by oczarować gości!

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Pampas Boho 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Pampas Boho 10szt (+kraftowe koperty)
  20,00 zł 27,98 zł
  Wyprzedaż!
  ZAPROSZENIA na Roczek Pampas Boho 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Roczek w stylu boho z przepięknymi grafikami traw pampasowych. Zaproszenia pakowane są po 10szt, sprzedawane w komplecie z kraftowymi kopertami. Prezentują się pięknie i oryginalnie. Sztywny papier oraz delikatne grafiki oczarują gości zaproszonych na pierwsze urodziny. Zaproszenia pasują zarówno na Roczek dziewczynki, jak i chłopca.

  20,00 zł 27,98 zł Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Woodland Party 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Woodland Party 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Woodland Party 10szt (+koperty kraft)

  Zaproszenia na Roczek z leśnymi zwierzątkami będą pięknie zawiadamiać o zbliżającej się uroczystości. Jest to bardzo ważna uroczystość dla maluszka - Jego pierwszy rok! Tak piękne zaproszenia sprawdzą się zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Radosne zwierzątka, które znajdują się na grafice wywołają uśmiech na twarzy każdego zaproszonego.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Boho Zwierzątka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Boho Zwierzątka 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Boho Zwierzątka 10szt (+koperty)
  2 Recenzje

  Najpiękniejsze i najmodniejsze zaproszenia na Roczek dziecka w stylu boho. Zdobione grafiką zwierzątek, namiotu i kolorowych piórek prezentują się cudownie. Tak wykonane zaproszenia pozwolą zaprosić gości w oryginalny i wyjątkowy sposób. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Roczek do wypisania Boho Zwierzątka 1SZT ZAPROSZENIE na Roczek do wypisania Boho Zwierzątka 1SZT
  1,50 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek do wypisania Boho Zwierzątka 1SZT

  Zbliża się Roczek Twojego malucha i chcesz w efektowny sposób zaprosić na niego gości? Urocze zaproszenia na Roczek w stylu boho z leśnymi zwierzątkami sprawdzą się do tego wręcz idealnie. Będą prezentować się nieskazitelnie i bardzo wyjątkowo. Każdy z olbrzymią chęcią przyjmie takie zaproszenie.

  1,50 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Zwierzątka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Zwierzątka 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Zwierzątka 10szt (+koperty)
  2 Recenzje

  Fantastyczne zaproszenia na Roczek z motywem leśnych zwierzaczków. Rewelacyjna propozycja, która pozwoli w piękny i uroczy sposób zaprosić najbliższych na pierwsze urodzinki dziecka. Śliczna grafika liska, króliczka, sarenki i jeżyka sprawia, że całość prezentuje się wspaniale. Wewnątrz znajduje się wspaniały i niestandardowy tekst zaproszenia do...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Panda i Koala 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Panda i Koala 10szt (+koperty)
  18,00 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Panda i Koala 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia na Roczek wykonane w modnym stylu, dekorowane nadrukiem urodzinowych zwierzątek: pandy i koali oraz tortu. Zaproszenia wykonane są na grubym papierze wysokiej jakości, pakowane po 10szt i sprzedawane w komplecie z białymi kopertami. Pasują zarówno na Roczek dziewczynki, jak i chłopca.

  18,00 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek i urodziny Kosmos 6szt ZAPROSZENIA na Roczek i urodziny Kosmos 6szt
  19,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek i urodziny Kosmos 6szt

  Odlotowe zaproszenia na urodziny dziecka w kosmicznym stylu. Zaproszenia wykonane w granatowo-srebrnej kolorystyce prezentują się rewelacyjnie. Okładka zdobiona jest fantastyczną grafiką kosmosu i rakiety, a wnętrze  tekstem zaproszenia.

  19,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek chłopca ZE ZDRAPKĄ Miś i Baloniki 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek chłopca ZE ZDRAPKĄ Miś i Baloniki 10szt (+koperty)
  33,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek chłopca ZE ZDRAPKĄ Miś i Baloniki 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek chłopca w wyjątkowym wydaniu, Grafika misia z balonikami kryje pod sobą zdrapkę po której zdrapaniu goście ujrzą napis "Czy przyjdziesz na moje pierwsze urodzinki?". Całość prezentuje się niezwykle efektownie! 

  33,98 zł

Zaproszenia na Roczek chłopca TOP 20

Planujesz właśnie pierwsze urodziny swojego syna? Jeśli wiesz już, jakie dekoracje chcesz wykorzystać do stworzenia aranżacji na tę okazję, obowiązkowo dopasuj do nich także zaproszenia na przyjęcie. W ten sposób zasugerujesz swoim gościom, jaki motyw przewodni wybrałeś. Wygląd zaproszeń to także świetny sposób na pokazanie bliskim, co lubi Twoje dziecko. W przypadku Roczku chłopca popularne są zwłaszcza projekty w różnych odcieniach niebieskiego, a także motywy samochodów czy pociągów. Wszystkie zaproszenia dostępne w naszym sklepie zostały przygotowane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu ilustracje i tekst prezentują się naprawdę schludnie. Jakie produkty polecamy w szczególności?

Zaproszenia na Roczek chłopca niebieskie

Zaproszenie Lokomotywa inspirowane jest wierszem Juliana Tuwima, który od pokoleń rodzice czytają swoim dzieciom. Dzięki niebieskiej kolorystyce i malowniczym grafikom pociągu projekt znakomicie wpisuje się w chłopięce gusta. Pieczołowicie przygotowany projekt olśniewa swoim wyglądem i z całą pewnością spodoba się Twojemu synkowi oraz wszystkim gościom. Wewnątrz zaproszenia także znajdują się czarujące grafiki, a wraz z nimi fragment wiersza, który pięknie wypełnia wolną przestrzeń na papierze. Nadrukowany na kartce gotowy do uzupełnienia tekst należy wypisać odręcznie informacjami dotyczącymi przyjęcia. Dzięki temu nie zapomnisz o żadnym istotnym szczególe. Do zaproszeń dołączone są również dopasowane koperty, które zabezpieczą kartki przed uszkodzeniami podczas transportu.

Zaproszenia na Roczek chłopca z króliczkiem niebieskie

Zaproszenia na Roczek chłopca z króliczkiem niebieskie

Zaproszenia na Roczek z autkami

Mali chłopcy uwielbiają zabawę samochodzikami, dlatego fantastycznym motywem na zaproszenia z okazji Roczku syna są Autka. Kartki zdobione są granatowymi i błękitnymi aplikacjami w urodzinowym stylu oraz grafiką rysunkowego samochodu. Duża jedynka na okładce rewelacyjnie podkreśla rodzaj świętowanej okazji, podobnie jak nadruki balonów i chorągiewek. Zaproszenia w dziecięcym stylu prezentują się fantastycznie i pozwolą Ci w piękny sposób zaprosić wszystkich gości na przyjęcie. Wykonane z grubego papieru kartki gwarantują satysfakcję i zadowolenie z produktu. Możesz dodatkowo ozdobić je dopasowanymi kolorystycznie wstążkami, które sprawią, że zaproszenia nabiorą czaru i galanterii.

Zaproszenia na Roczek ze zwierzątkami

Na urodziny dzieci często wybieranymi zaproszeniami są także te zdobione grafikami zwierzątek. Słodka Owieczka to subtelny i uroczy projekt stworzony na bazie bieli, zieleni oraz drobnych, kolorowych akcentów. Zwierzątko trzyma w kopytkach jedynkę, która jednoznacznie wskazuje na wiek maluszka i natychmiast podpowie adresatom, na jaką uroczystość zostali właśnie zaproszeni. Wewnątrz kartki znajduje się kolejna grafika z owieczką i napisem “Bawmy się razem” oraz tekst do uzupełnienia. Zjawiskowo prezentuje się także zaproszenie Leśne Zwierzątka. Na zielonym tle nadrukowane zostały grafiki lisa, jelonka, króliczka i języka w słodkim, dziecięcym stylu. Kartka została przygotowana z dbałością o każdy szczegół, dlatego w środku znajdziesz kapitalny wierszyk w otoczeniu ilustracji innych mieszkańców lasu. Każdy z gości chętnie przybędzie na przyjęcie, kiedy otrzyma tak cudowne zaproszenie. 

Zaproszenia na Roczek ze zwierzątkami w leśnym stylu

Zaproszenia na Roczek ze zwierzątkami w leśnym stylu